• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
jo holky, jak se dostanu na nick ustinadorlici? že bych dodala nějaký fotky z tý středy
16. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt, sakra, prosim, kdo mate nosítkovy fotky, poslete mi je na email pls. tlapka@abagon.cz
16. bře 2008 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi dík :slight_smile:
jo miq, dokopala jsem se k probrání skříně a mám tu pro tebe zásilku apartních ručníčků co se podle mýho odhadu jako savý jádro budou hodit :grinning: a strašně ráda ti je za tím účelem pošlu! my jich máme ještě desetkrát tolik, asi je začnu prodávat na MMB :sweat_smile:
17. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky, tak jsem dneska udelala agitacni ostudu v adamkovi (nas detsky obchod) ohledne nositek.
pani sefova se podiva prej na net a nastuduje pouziti klokanky chicco za 2000.co tam ma :slight_smile: tak jsem zvedava, jestli to tam nezacnou treba prodavat... bylo by to skvely, kdyby se dostal nejakej vyrobek, kterej se da pouzivat mezi ty predrazeny komercarny. pocitam, ze me brzo nekde prokopnou dverma...
17. bře 2008 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, tak abyste věděli...koukněte do alba :wink:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
to je super, chci taky :dizzy_face:
17. bře 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, neblázni, ty máš ještě čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sem jsem taky přidala fotky, dokonce ze dvou srazíků!!!
17. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi ale já chci hned :grinning: a srazíky super, koukám, že jsme určitě téma s největším počtem nosítek na hlavu :grinning:
17. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem chvíli nejdu a tady úplná anarchie :grinning: já o tom furt kecám a nic , no budem muset s taťkou trochu zabrat , aby "v tom " nebyla Lenchi sama :sweat_smile: :grinning:

byzz, jestli chceš tak ty ručníky pošli, aspoň to budeš mít lenvnější a já nebudu muset nic schánět :sweat_smile: , teda jen ten flanel

v sobotu tady bylo tak krásně, vyrazili jsme s Jonym na špacír do lesa, vzala jsem to na Kozlov, což je pro neznalé místní kopec, normálně bych mohla jít v tričku jak jsem byla zpocená, ale super Jonymu se to mooc líbilo a já jsem konečně našla polohu ve které mi je nošení pohodlné, holt to chce jít na delší trasu aby člověk vychytal všechny mouchy a hlavně nošené bez zimní výbavy je mnohem lepší nandávání pohodička už se fakt těším až bude léto
18. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, miquel, zaber zaber!!!!

to je neuvěřitelný, že jsou venku zase Vánoce :angry: :angry: :angry: :angry: já už chci jaro!!! :angry: :angry: :angry:

jsem utahaná - teď ne, hlavně večer...vzpomínám si, jak když jsme čekala Julku, jak jsem furt spala, to teď vážně nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:

já chci jít taky na Kozlov v tričku!!!

Julka si pořád prohlíží Knihu o matce a dítěti, asi se připravuje :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. bře 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, tak už k tobě letěj ty ručníky, snažila jsem se vybrat nějaký hodně savý, tak snad mám dobrej odhad :wink: a snad jich je i dost, kdyby nestačily, můžu ještě tak desetinásobek dodat, kdyby zbyly, tak si je nech na ručníky/vyhoď/daruj apod. ale hlavně mi je prosím nevracej :grinning: v tý skříni vůbec není vidět, že sem něco odebrala :unamused:
20. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok uvidíme až dorazí, doufám že to nebude šok :grinning:
určitě je nějak upotřebím :wink:

tý brďo to počasí je fakt hrozný, jsem včera po o nějak vytuhla , teda vytuhli jsme všichni :grinning: no a když jsem se probudila tak bílá tma , na oknech vrstva sněhu :unamused: před měsícem by mě to potěšilo , ale teď mě to spíš štve
nevím kdy vyzkouším tu Manducu v tomhle počasí se mi nikam na vešlap nechce :confused:
20. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, nějak to tady teďka odumřelo :slight_smile:
tlapi, dokdy seš v leťáku? mohla bych se myslíš stavit, abys mi ukázala ten úvaz, kde je dítě na stojáka? uvázat to umím, ale nainstalovat dítě aby tam pevně drželo a mělo ten podsazenej zadek....a co s hlavou taky nevím, do kolíbky už se malá trochu přestává vejít
hele, možná sem objevila kouzlo zavazovaček :sweat_smile: uvidíme, jestli mě to bude chvíli držet, tak snad ještě nějaký pořídím :grinning:
22. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar!
já furt spím, tak sem nechodím :grinning: :grinning:

hele, holky, potřebuju nutně ten střih na flísáčky - miq, kdybys šla tento týden do MC, že bys mi ho vzala? Kdy by se ti to hodilo? já tam jdu teda ve středu na ruštinu, pak se mi to ale vlastně moc nehodí, MM je dost doma, ale on by to beze mě chvíli přežil:slight_smile: Kdybys chtěla jít třeba v pátek, tak bych mohla - nebo to můžeme nechat na příští týden:slight_smile:

a kolik je na to potřeba flísu?

jé, teď mě napadlo, tlapicka je vlastně teď poslední týden tady, jestli se nepletu, jestli by nebyla zase společná středa....?

dneska byla dopo Julka tak strašně protivná, že jsem jí pěkně nadávala a pak jsem zjistila, že měla chudák hlad...jsem strašná matka :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem taky klíďo pro středu....jestli je tady holky ukážou do tý doby, abysme se mohly domluvit :grinning:
24. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nějak nemám čas sem chodit, taky bych spala , ale nemám moc kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem konečně otestovala Mandu, docela dobrý, myslím že se mi do ní Jony dává snadněji a hlavně rychleji než do Pata a hlavně ty popruhy jdou krásně utahovat :slight_smile: , nejdřív jsem ho nesla v té zkácené podobě a pak jsem to zkusila rozzipovat a byla jsem překvapená jak to je dlouhý , myslím že asi delší než u pata :wink: Jonymu ani nešli dát ven ruce což se mu moc nelíbilo

Lenchi, ten střih ti přinesu, myslím že v tu středu bysme to mohli domluvit i s tlapičkou , my si stejně musíme prohodit nosítka,
kolik látky nevím já to musím poměřit nebo ti poradí Tlapička
btw příští týden pojedu do Pekla tak se asi budu stavovat v RK kouknout na nějaký flanel pro byyz tak bych se ti mohla kouknout i na nějaký flís , pokud si dobře pamatuju měli ho tam mraky :wink:

my asi zítra půjdeme na očkování tak doufám že bude Jony v poho :confused:
24. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo super, kdybys mi nějaký pěkný flís koupila!!! s tlapickou se musíme domluvit, ale nevím jak, když se neukáže jak je tejden dlouhej :grinning: :grinning: Ale asi v třinci neměla čas a přístup na net:wink: Tlapičko, ozvi se!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky!!! tak zitra jasne muzu, eli teda mela rymu, ale asi uz je v poho, tak doufam, ze nikoho nenakazi...
napiste co mam komu privyst :slight_smile:

jsem se nejak nedostala online.

maru, ty ses tady?

pocasi na celodenni vylet asi neni, co? ze bych postavila sedmiosobak :slight_smile:

dejte vedet kam mam prijet a kdy!!!
25. bře 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Tlapi, ty ses z toho pěkně vyvlíkla, takže rozhodnutí je to na nás :grinning:
tak chcete přijet do čt ? u nás by to klidně šlo, Robert bude v práci, můžete dorazit už dopo :wink:
25. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se to hejbe, co:wink:?

hele, mě se to trochu komplikuje, odpoledne moc nemůžu, teda je to takové nejisté, dopoledne by to šlo, ideálně hned ráno, sice mám jít na ruštinu, ale myslím, že pro jednou ji můžu vynechat, stejně gavarím nejlíp hned po učitelnici :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hodím konkrétn cifru, okolo 9 hodiny bysme měli být v provozu a návštěvy schopni :grinning:
25. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fajne, takze rano po snidani vyrazime k miq. beru krosnu, pata a ty kosticky. jeste neco?
25. bře 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, počítám s tím:slight_smile:jestli bude takhle hnusně jako dnes, tak si asi najdu nějaký bus, abych se netáhla v chumelenici pěšky...no nebo vezmu auto, no...mě přijde, že člověk, jak začne být mobilní, tak hrozně zleniví :grinning: :grinning: :grinning:

anebo, tlapi, že bys nás nabrala po cestě...? říkejte mi vtěrka :grinning: :grinning:

co Jony a očkování?
25. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky....my snídáme v poledne :grinning: dopolední návštěva v čt nevím, jestli zvládnu, ale můžu to zkusit, škoda, že nemáme autosedačku, taky bych se vtírla tlapičce do auta :slight_smile:
jo tlapi, jsme tady, rozhodli jsme se až ve čtvrtek, že pojedem na velikonoce
no, tak mám co k řešení, miq tvou adresu mám, tak třeba se mi podaří dorazit (ojojoj nesnáším ranní vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
25. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hele, miq ty bydlíš hned u nádraží :dizzy_face: myslím, že se mnou můžete počítat na desátou, už sem si našla vlak :grinning:
25. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasne, lenchi, ze naberem po ceste :slight_smile:

byyz, kdybys nejakou sedacku sehnala, tak vas klido naberem!!!
25. bře 2008 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bydlíme dvě minutky od nádraží to najdeš :wink: ještě ti když tak písnu mobila kdyby něco
na cestu zpátky ti autosedačku klidně půjčím my už vajíčko nepoužíváme :wink:

jinak holky my měli bum bác večer :sweat_smile: , Jony si vymyslel novou hru dal si kus hadru přes hlavu a bafal na mě no sranda :grinning: do tý doby než ho napadlo s hadrem přes obličej začít lítat :confused: a samozřejmě to nabral rovnou hlavou do zdi :frowning2: flastr přes celý čelo :angry: a po koupání hnal pro auto a přerazil se přes mojí nohu a znova hlavou na roh tatry :frowning2: :frowning2: ach jo , píšu to jen abyste si nemysleli že ho týrám až bude mít zítra celý čelo duhový :sweat_smile: :grinning: :grinning:

očkování bylo v pohodě jen asi za týden by mohl dostat teplotu a vyrážku tak uvidíme snad to bude dobrý :slight_smile:
25. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, to je ale třeštidlo, ten Jonáš :grinning: :grinning: :grinning: teda já se nesměju, občas mám pocit, že je to u nás jen o fous: včera stála Julka u gauče a prohlížela si časopis (Máma a já, co jinýho...ona je fakt šílená s těma miminama). Šla jsem si uvařit čaj a jukala na ni okýnkem. Najednou seděla na gauči, úplně na krajíčku a zády "ven", no jen jen spadnout na roh stolku, co stál vedle. Tak jsme tam přilítla a instalovala ji mezi polštáře, jako že si pohoví. Chjvíli ji to bavilo, válela tam sudy, tak jsem šla dodělat ten čaj a sotva se kouknu okýnkem, co tam dělá, tak vidím, jak si to špacíruje po gauči, ještě dva kroky a šlápla by do prázdna! Vopice jedna! Jsem tam hned letěla, nejdřív jsem na ni zařvala jak na psa "sedni" a ona teda poslušně sedla a nechápavě na mě koukala, co jako je... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, rano, jak budem vyjizdet, tak zavolam, jo?
byyz, kdyby nejaky soused sedacku nasel, tak zavolej a dojedem pro vas!
zatim packo!

no a na toho zbojnika uz se moc tesim :slight_smile: to abych vzala fotak :slight_smile:
25. bře 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek