• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ok, těším se!
25. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem oficiálně uznaná těhule:slight_smile:

fotku nemám, bo na utz byla vidět jen děloha (pochopitelně) a gestační váček, mimi ještě ne, ještě je moc pidi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže ani srdíčko nebylo vidět:frowning2: Ale příště už to bude lepčí:slight_smile:
27. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi , béééé to je táák hezký co :dizzy_face: já ty utz tak milovala ani si neovedu představit jak to dělali bez nich

dneska jsme byli v ústí tak jsem obhlížela nějaký flanel , měli tam takovej růžovej s medvídkama :grinning: vzor spíš na povlečení tak když neseženu nic jinýho tak to když tak ušij z něj :wink:

dneska jsem vyčistila Jonyho vozík, když bude zítra hezky tak ho asi vyzkoušíme
včera do něj sám lezl a strašně se mu líbilo sedět na tý sedačce a čumět přes okýnka tak si myslím že se mu to bude líbit :slight_smile:

a jak jste holky dojeli, přežila Márinka cestu v autosedačce :sweat_smile:
28. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek. Lenchi, uz se moc tesim, jak ti poroste brisko!!! ten zacatek Ti vubec nezavidim, ale pak uz to je moc fajn!!!

cesta byla v pohode, obe Elisky usnuly, jako spravny nemluvnata :slight_smile:
28. bře 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi fakt gratuluju!!! k těhu tak ne, spíš k tomu, že budeš mít dalšího prcka :grinning:
miq mně celkem na barvě až tak nezáleží, ani na vzoru, takže co seženeš, to seženeš, Márinka krásně v autosedačce usla, takže cesta byla v pohodě
holky normálně mě bolí už dva tejdny břicho jako bych měla dostat MS, měly jste to tak po porodu nebo než ste dostaly první MS taky, nebo to není normální?
29. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda trebovandy! mam na vas velikanskou prosbu! (nejspise na Misu) dostala jsem k narozkam biokarite eukalyptus a pripada mi to super! chtela bych koupit to uplne obyc bez niceho elousakoj, koukala jsem ze jsou dve velikosti, asi mi je jedno ktera by to byla. Miso, myslis, ze bys mi to mohla v ct kdybys do toho obchudku sla koupit? prosim prosim :slight_smile: akdyby nahodou meli to cerveny erotic, tak taky :slight_smile: omlouvam se za vtiravost, ale neda mi to :slight_smile: (to pro deti, jak ma jonda asi nechci, koukala jsem, ze to ma nejaky primesy, tak se toho bojim kuli ty jeji podelany kuzi ) :angry:

jo a zda se mi, ze ty vlnaky jsou fakt lepsi. davam ji tedka cc a vlnaky a ma to skoro v pohode, takze
Lenchi, kdybys chtela nejaky fleesace, tak ti muzu venovat po elousakoj. mam totiz 4 a mam pocit, ze je jaksi vsecky nevyuziju ani nahodou, kdyz se ji podivam na ty stehynka. jeste musim otestovat, jestli to nahodou nedela ta frote plinka... zkusim cc a flís a vlnaky a kalhotkovou a poreferuju co a jak...

a v sobotu prijede maruska a bude tu do stredy, tak budu testovat mandu na mimi :slight_smile:
bracha si strasne chvali didyho, ze v nem vcera dvakrat uzasne marusku uspal. tak jsem moc rada, ze na ni taky funguje. :slight_smile: a 11.4. tady je nejaka prezentace noseni v mc, tak pujdeme s elousakem s mandou :slight_smile:
jo a juknete na pavuciny.cz :slight_smile: je tam docela pekna zimni uprava pata.
30. bře 2008 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, kdybys zjitsila, že máš nějaký flísáky přebytečný, určitě beru:slight_smile: vzhledem k tomu, že Julka neustále přijímá a vypouští mraky tekutin, nestíhám sušit těch pár kalhotek, který máme...i ty PULky jsou imrvére mokrý :angry: :angry: :angry:

už si nikdy nekoupím ty trojkový moltexky! nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci :confounded: jako záleží na konkrétním kuse, ale už se mi několikrát stalo, že v noci protekly, nebo na cestách a pro to jsem si je nepořizovala, to můžu rovnou dávat látkovky, u těch mám aspoň jistotu, že neprotečou :angry: prostě fungujou, ale nemůžu se na ně spolehnout, že udržej nějak zásadně dlouho...zvlášť když mám tak strašně učůrané dítě... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: s bkm bych se teď nechytala ani náhodou, přebaluju co půlhodinu, do nočníku zásadně nikdy nic nedělá (jen ráno), ale do plínek prakticky furt :rolling_eyes:
30. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek baby, to je ale krásně , co :grinning: konečně je jaro to je fakt paráda :dizzy_face:

tak jsme prožili aktivní víkend, v sobotu jsem vyrazili otestovat krosnu, jak jsem předpokládala Jonymu se v ní moc líbilo protože měl krásnej výhled, mnohem lepší než z pata, co mě ale šokovalo, bylo , že se mě taťka jen tak mezi řečí zeptal "to ho jako chceš níst nebo jak " tak jsem odvětila že si ho klidně může vzít čehož samozřejmě hned využil :sweat_smile: pata ani nechtěl vyzkoušet v šátku taky nikdy nenosil, ale jak to je trochu technický :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to nosit bude :grinning: :grinning: jsem si to musela vyfotit :grinning:
jo a ještě se Jonáškovi hrozně líbí že z krosny může nosiče obejmout kolem krku čož taky pořád zkoušel a bylo to hrozně sladký :dizzy_face: :dizzy_face:
včera jsem nastartovala vozík vyrazila jsem do Ústí, dojela jsem až do Cakle, to byla pohodička, protože jsem jela po větru :slight_smile: , zpátky už to bylo horší, Jonymu se to nejdřív docela líbilo, ale pak se asi začal nudit a cestou zpátky kňučel :confused: musím říct že jsem konečně docenila to moje chození do posilovny protože ani odhaduji 25km dlouhý vílet na kole po cca 5 měsících mě neodrovnal, jen jsem si měla namazat ksichtík, to sluníčko je docela zrádný a večer mě pěkně pálil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi já se podívám, myslím že jsem tam to natural neviděla , ale třeba ho už mají
a co vůbec dáváš eli na kůži, mě se hrozně osvědčil mandlový olej, najdřív jsem ho koupila Jonymu a nakonc ho používám i já na obličej a je to fakt super
ještě mě napadá není eli alergická na flís :astonished:

byyz já jsem hroznej estét :sunglasses: , já chci aby ty plínky byli hezký :grinning: , když nic neseženu v tom RK tak už koulím co mi přijde pod ruku ,abych taky konečně začala šít :sweat_smile:
31. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

Lenchi, to je teda k vsteku s tema moltexkama. (ja hloupa neverila na noc ani tem dvojkam...) delila jsem to na den dvojky a na den jednicky... nicmene nechces teda jeste balik 4rek jednicek pro jistotu? mam tady jeden navic. tedka vychazi na 255

miq. jsem rada, ze se osvedcila krosna :slight_smile: nevadi jondovi to zapinani pres ramena? eli to koukani taky miluje! (podle me je nositko cislo jedna krosna) ale u me vede manda, takze ma eli smulu. a krosnuje s tatkou.

no a kamoska rikala, ze mi klidne to biokarite v brne koupi, ze toho tam maji mraky, tak rusim poplach a objednam si u ni, at je to jednodussi. ju?

no a mazu eli mazanim z lekarny (polysan polisani a slunecnicovi olej pul na pul) je to uzasnej mastovej zaklad, kterej vyborne funguje a neobsahuje zadny "kosmeticky sracky"

ten mandlovej olej zni dobre, ale to asi poleze do penez, ne? ja ji mazu 2x denne a vypotrebuju kilo masti na mesic. hradi to mamcina pojistovna.takze luxus zadarmo :slight_smile:
31. bře 2008 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, :angry: jsem proběhla město a sehnala oboje , tak teď co :astonished: :sweat_smile:
toho oleje je potřeba malinko, on je trik v tom že se musí vtírat do vlhké pokožky pak se krásně roztírá a vstřebá a člověk není mastnej, jenom heboučkej :slight_smile: já mám 50 ml ( to koštuje á 80 kč) asi 2 měsíce ale je fakt že Jonyho mažu tak 1x týdně a sobě 2x denně ksichtík , no rozhodně mě to vyjde mnohem levněji než brutálně drahý krémy po kterých jem měla obličej samej pupínek a suchou šupinku :grinning:
31. bře 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. a maji i obe ty biokarite?

ten olej bych taky mohla zkusit, ale co se myho ksichtiku tyce, tak uz neexperimentuju, nejvic mi vyhovuje mastna nivea a to celorocne. rano si pripadam, jak svrastela carodejnice a jak se maznu niveou, (za dve eura brutalni kybl v nemecku) tak jsem uplne jinej clovek...
spis bych ten olej nechala nekdy na priste asi. at toho nemam na testovani moc...
31. bře 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mám jak to erotic :grinning: tak i 100% čistý
31. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak super!!! kolik ti dluzim? a ten olej mas taky?
31. bře 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, jestli máš vážně balík navíc tak beru!!!ale aby ti nechyběly!

miquel s Jonáškem v krosně jsme potkala, hotoví tůristi :grinning: :grinning:
2. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, mam tu jeden balik pro sebe a to mi urcite vyjde do konce tydne. v nemecku si koupim v kazdy drogosce, vzala jsem si sem radsi vic, kdyby nahodou, znas to, mame velky auto, a jak eli mela tu sracku, tak otik jeste dokoupil :slight_smile:... takze ten rezervni klidne ozelim... stejne se snazim latkovat... a 11. v 16.h. tady sanami sakovani a latkovky prezentace v mc. kdyby to nekterou z vas zajimalo :slight_smile:

jo a ty moltexky maj prokouslej obal, zase jsem je neubranila red pusobenim naseho hryzouna!!!! a baby, elousak ma 2 novy klofaky normalne!!!
2. dub 2008 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bysme si udělali výlet:slight_smile:? jsi zlato:slight_smile: a gratuluju ke klofákům!!!

na mě dnes Julka poprvé promluvila celou větou: ptala jsem se jí,co je na obrázku (bylo tam kojený mimino) a ona že mimi - normálka. A pak jsem se ptala, co mimi dělá a ona normálně odpovídá jen, že bumbá, ale dnes se na mě tak podívala a pravila moudře: mimi bumbá! Génius už od plínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda řeknu vám, že jsem strávila večer surfováním a prohlížením si různých úžasných plínek...to nedopadne dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na výlet k lusintě :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale Laco by mi sebou neměl dávat prachy :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaký fotky do alba :wink: M.
3. dub 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženský kde jste :astonished:

musíme se domluvit ještě na jeden srazík né :grinning: nebo mi tu Tlapi tu krosnu necháš :sweat_smile: Jonášek by se určitě nezlobil :grinning:

normálně jsem skleroza, v rk jsem koupila docela hezký flanely , ale úplně jsem zapoměla podívat se na ten flís, ale nějak nevím jestli je to ještě aktuální :confused:

nějak se sem nemůžu dostat konečně jsem se dala do třídění fotek už musím dát něco vyvolat mám naposledy do j. půl roku a v počítači napráskaný všechno v jedný složce je to hrůza , člověk to furt oddaluje až tam je pře tisíc fotek :rolling_eyes:
4. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, uz jsou nejake zpravy o pocasi na stredu? predbezne pocitam s tim brnem!
jak to vidite? v kolik mame dojet. koukala jsem ze primak jede v 9,11, 10 a 12. jak to vidite?
Miq. do brna bych si tu krosnu vzala, abych mela vsecko sebou v jednom.

a holky, kdyz budete mit chvilku, prosim prosim, poslete mi na mejl to hodnoceni nositek pripadne i fotky (v dobry kvalite, at to muzu dat na web) diky moc!
4. dub 2008 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda miquel...takový tajnosti, jo? já myslela, že jsi přidala fotky jen do srazíkovho alba, ale ty i do svýho...ty jedna tajnůstkářko, jsi čekala, kdo na to přijde první? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hlavně, že jsme se před chvílí potkali a ty neřekneš ani píp :grinning: :grinning: :grinning:

kdypak se ti to podařilo tak pěkně nafotit???nemáš tam datum...

jo a GRATULUJUUUUUUUU!!!!!!mám velikou radost, že v tom nelítám sama :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že jsem čekala až se někdo chytí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
je to dělaný 2.4., jen jsem byla překvapená jak brzo vylezla čárka a když koukám na ty tvoje testíky tak je i docela silná tak jsem zvědavá co mi řekne dr. :slight_smile:
4. dub 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo miq...gratuluju :dizzy_face:
teda holky.....vy mě inspirujete....ale manža řek, že až dodělám školu, tak to abych si pospíšila, jinak zas budu mít dítě o rok mladší než všichni ostatní :grinning:
4. dub 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo vy tehule jedny... vy mi davate!!! moc gratuluju miq.!!! co vam budu povidat, taky se to ve me pere... musim se nejak rozhodnout... z myho pohledu je to tak, ze bud kanada nebo dite... (se dvema bych si netroufla...)uvidime co vyhraje... otik na me porad hartusi, at vysadim pilule....
4. dub 2008 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tlapi ty taky jo....už to fakt vidím, jak zas budu od vás o rok pozadu :grinning: to abych si s tou školou pospíšila....tak já jdu psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, zatim jeste porad vede ta kanada, takze bud v klidu. Nicmene to nemusi byt definitivni :slight_smile:
5. dub 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz a to jsem se ještě nezeptala - jakou děláš školu?

tlapicko - situace se má tak, že miquel má ve středu v poledne masáž a v pátek odpoledne taky cosi, takže její možná účast na srazíku je poněkud problematická. Nicméně jak jsme se potkali, tak říkala, že kdybys přijela ve středu do Třebový a kdybysme tu někde byly, že by mohla aspoň na chvíli...Jinak já jsem ochotná jet klíďo i do Brna, teď jsem koukala na počasí, předběžně má být asi 15 stupňů a zataženo a pršet. Jo a v pátek na tu prezentaci se klidně můžu taky dostavit, že bych se poučila...:slight_smile: Já můžu furt a cokoli, takže je to na miq a na tobě, jak to skloubíme:slight_smile:

já mám z miq hroznou radost, třeba se sesynchronizujeme a sejdeme se v porodnici :sunglasses: :sunglasses: teď jak jsem uspávala Julku, tak jsem tak přemítala nad domácími porody a ambulantními porody...ale na domácí porod bych asi neměla odvahu, leda že by to byl překotný porod, protože si myslím, že rodit doma je lepší než někde v autě :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky,

aha, takze tak se veci maji. Ja jsem si to nejak vsugerovala, ze jsme se na tom vyletu domluvily :sweat_smile: Ale to je jedno. klidne prijedem do trebovy a udelame nejaky vylet do prirody treba jen s lenchitou :slight_smile:

S Misou bych se potrebovala sejit kvuli sedacce a krosne a kostickam :slight_smile: takze je mi jedno jak to bude.

klido muzem jet i do toho brna samy... promyslete to... ja jsem pro kazdou spatnost! :dizzy_face:
6. dub 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je to na tobě, miq :sunglasses: nebo bychom mohly jet ráno do Brna a odpoledne se sejít s miqel...ale zas miq chtěla taky do toho Brna, tak nevím...miq, vyjádři se:slight_smile:
6. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já nevím jestli si na to Brno troufnu, je mi docela blivno, teda spíš slabo a nějak mě nošení zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera jsem jonyho vážila, oblečený měl 14 kilo :confounded: to je fakt děs :sweat_smile:
no kdyby sme jeli jen na otočku tak možná, na nějaký dlouhý šmajdání se necítím, ještě bych mohla zkusit tu masáž prohodit s mamkou ta jde v úterý , už jsme to tak jednou dělaly :wink:

Lenchi já teda domácí porody vůbec neschvaluju, je to podle mě dost riskantní
tchýně taky neplánovaně porodila doma třetí dítě ( měla v 3 a 1/2 roce 3 děti), no šla v noci na záchod :grinning: prý to byla rychlovka ale stejně pak jeli do nemocnice

já bych chtěla druhý rodit normálně tak jsem zvědavá jestli se to povede z představy dalšího císaře je mi špatně už teď, fakt nechápu proč všechny celebrity chtějí rodit císařem :rolling_eyes:
6. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek