• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
Miq. to chapu, ja byla uplne v ... ze bylo cestovani utrpeni...

Tak jak jsi na tom ty Lenchi, ty bys jela? nebo spis ne? klidne muzeme jet spolecne zase nekdy jindy :slight_smile: nebo muzeme jet na celej den a s miq. se sejit.
jestli se ti chce. tak bych jela.

Miq, ty budes vecer nebo odpoledne k dispozici? ze bychom se u tebe pripadne stavily?
6. dub 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych klíďo jela i na dýl, já problémy nemám :sunglasses: ale záleží na počasí, kdyby mělo chcát jako dnes, tak to vidím spíš jen na otočku...zítra má být hnusně, předpově´d na středu jsem ještě neviděla. Ale už musím končit, Laco mi tu diktuje, že mám napsat, že máme jen jeden počítač a že má větší páru než já, proto to tu musím prý okamžitě opustit :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozhodnem zitra podle predpovedi pocasi.....
7. dub 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi dělám antropologii a genetiku člověka
jo kdybyste to třeba odložili kvůli počasí, tak já bych se k vám přidala na vejlet do Brna v květnu....jestli tu teda bude tlapička
jo vrhli jsme se na předělávání obejváku...dneska nám konečně přivezli gauč (po 4 měsících zpoždění!!!) a je teda trochu větší než jsme čekali a zabírá nám třičtvrtiny pokoje :grinning: momentálně jsme jako na skládce protože všechny skříně jsme vyhodili, takže tady sedím mezi hromadama knížek ale až to bude hotový, bude to vypadat super, necháme si udělat i parkety :dizzy_face:
a díťákovi už asi definitivně lezou zuby, pořád tak kníká, požírá si ruku a slintá jak o život a nahmátla jsem jí hrbolek v puse, ještě je pod dásní, ale ostřejší než před tejdnem
miq tak doufám, že ti brzo bude líp...myslíš, že jsou ty plíny reálný do začátku května? nechci tě uhánět, jen chci vědět, jestli je mám vozit zas s sebou, nebo ještě nějaký koupit z druhý ruky...
7. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze tady budu k dispozici mozna prvni tyden v cervnu. 31.5. jdeme na svatbu, ale nevim, jestli na otocku nebo zase na tyden...
7. dub 2008 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechci vám brát iluze ale na středu hlásí pěknej chcanec :frowning2: tak to se mi fakt nikam nechce, asi počkám až bude teplíčko a budem moc jet jen v tričku :grinning:

tlapi nechceš se stavit pro tu krosnu ráno, jsem myslela že s ní chceš jet do Brna :wink:

byyz, tý brďo to budete mít zoubek hodně brzo , co :slight_smile: , my měli první asi v půl roce
už mám 4 plínky hotový, jsem je tady páchla včera odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stejně bylo hnusně :angry: a hnusně má být celý týden tak si myslím že to snad zvládnu došít :grinning:
7. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. tejden v červnu? tak to nevím jestli v let budu...ale tak můžu přijet žejo :grinning:
jo tlapi, kdo dělá tu prezentaci látkovek?
7. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejaka adamcova a budou to popolinky

miq, chtela jsem si ji vzit sebou jojo. nejak bych te vyprudila, ale asi teda udelame dychanek v ct, kdyz je to pocasi tak desny. Ale kde? Kam se budu vtirat tentokrat? :confused: :pensive:
7. dub 2008 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé miq, to by bylo super!!! už se moc těším :dizzy_face:
7. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak podle pocasi na seznamu, jsem teda blba na zemepis, ale na brno dest nevidim :slight_smile: takze jak to udelame?
8. dub 2008 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže koukám, že tady skoro žádný posun:slight_smile:furt nikdo nic neví :grinning: :grinning: :grinning:

takže: já jsem taky koukala na počásko a vypadá to spíš dobře, takže je možné realizovat Brno bez problémů :sunglasses: a já mám skoro pocit, že se ti tam, tlapicko dost chce:slight_smile:já bych se tam zajela podívat ráda, ale není to pro mě životně důležitý:slight_smile:

ale jinak nabízím vigvam, nevím, jestli zvládnu spáchat tak geniálně dobrej oběd jako miq, ale když ne, tak chleba to jistí :grinning: :grinning: :grinning:

tlapi a myslíš, že nám děti budou na zpáteční cestě spát?já tak jako přemýšlím, jak by to bylo se spaním...
8. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holkytaky ste měly takový problémy, když dětem rostly 1. zuby??? malá strašně řve, včera o půlnoci jsem jí dala ze zoufalství nurofen, nic jinýho sme doma neměli.....teprv pak se nechala nakojit a usnula
před chvílí Zdeněk přines Baby dent, takže jsem ji teď ukojila, chuděrka :frowning2:
posun od včerejška je.....užjdou pod dásní nahmatat oba dolní přední řezáky, to jsem zvědavá, kdy se proklubou :confused:
8. dub 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jeden dotaz - odpověď prosím od dámy, která dávala skutečně pečlivě Vigantol :grinning: totiž, já na to tak trochu zapomínám....a doktorka se mě furt ptá, jestli nepotřebuju nový, no samozřejmě jí tvrdím, že dávám každej den, ale nevím, jestli mi už náhodou neměl dojít :confused: :sweat_smile:
8. dub 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim co je vigantol, takze neporadim,
k zubum... rychle jsem skoncila s baby dentem i weledou a na tvrdo jsem najela jako svagrova na panadol ci ibalgin sirup. eli ho miluje a do pul hodiny je jako jehnatko. ale tady u tech prirodnich maminek se za to stydim :sweat_smile: nicmene priznavam, ze jsem proste pohodlna, no.

lenchi, takze ja bych jela, spani neresim, kdyz budou holky utahany, tak usnou na zadech. eli ve neku na vyletech pohodar, takze bych to neresila.

takze zkusime se vykumprdit co nejdriv a co dal...

miq. budes teda rano doma? ze bych se stavila se sedackou a pro ty veci? Lenchi bych nabrala po ceste jako minule.

pokud bychom zvladli ten vlak v deset, cemuz teda moc neverim, jak nas znam.

miq. jak mas cas dopo?
8. dub 2008 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tlapi...ani se ti nedivím, baby dent už přestal působit a to se může dát jen 3x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď ji zabavuju na míči před televizí....no to taky není moc přírodní, ale už nemůžu a manža v hospodě :confounded:
8. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vigantol je vitamín d, v čr to snad dostávaj všechny děti
8. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
byzz, já jsem to déčko takřka nedávala - no párkrát ho měla, ale spíš výjimečně, doktorce tvrdím už rok, že ho stále máme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale spoléhám na to, že si nepamatuje, jestli mi nepředepisovala další :wink:

ok, tlapi, takže brno platí - dnes se mi teda dostalo od manžílka výhrůžných pohledů a otázek, proč jako jedeme do Brna a jestli bychom neměli spíš šetřit a že nechápe, proč se jen tak jedeme podívat do nějakého obchodu, ale myslím, že mu nezbude nic jiného, než se s tím smířit :wink: :wink:

mě už teda taky napadla varianta, že bychom Brno odložili na ten červen, až by s náma jeli i byzz a miq, že bychom si udělali celodenní výlet:slight_smile:protože já to teda vidím spíš na otočku, ne? myslela jsem teda, že bychom vyjeli spíš dřív...ale jak to zvládnete...na vlak v osm teda zapomínám, to neřeším, ale v devět by se mi to zdálo celkem v poho - teda záleží, jak se vykumprdíte :wink: koneckonců se můžu vypravit na nádr vlastním vozem a nezdržovat s nakládáním:slight_smile:
8. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se sem mrknu možná ještě než půjdu spát, abych viděla konečný verdikt, jdeme s drahým cosi řešit, takže už musím končit:slight_smile:

byyz, Julka u zubů moc netrpěla, u nás to bylo většinou kojení co hodinu a spaní u prsa...horní byly horší než dolní.
8. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do 11 budu doma pak musím přesunout Jonyho k babi , dneska začal Robert spravovat auto- brzdy- a jak jsem předpokládala tak to nedodělali tak jsem bez auta :angry: , doufám že zítra nebudou padat ty trakaře budu muset jet na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vigantol dávám a nedávám, taky furt zapomínám :sweat_smile: vydrží mi tak 4 měsíce , asi :grinning:

my jsme s prvníma zubama neměli takový problémy, to až teď se stoličkama, jinak to dělám jako Tlapička, když je Jony ech protivnej tak mu dám na noc nurofen a vyspíme se všichni :wink:
8. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tybrdo, tak ja nevim, co uz.

Nuze pojedme tedy v cervnu na cely den, radeji bych jela na dyl. jen do brany a domu se mi zda zbytecny vyhazovani penez taky... takze to zkrecneme. Nuze vtirnem se teda k vam lenchi a s miq se sejdeme, jak se ji to bude hodit (to dopoledne je pro tebe idealni, miq?)
8. dub 2008 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli budete u Lenchity tak já můžu vyrazit dřív a na chvíli se tam stavím, jestli teda budu mít kde zaparkovat " long vehicle" :grinning:
doufám, že se krosna do vozíku nějak vleze :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, my než se domluvíme, to teda dost vody uteče, cooo? hele, ale v tom červnu bychom tam mohli jít do zoo, prý tam mají úžasný lední medvíďata, děěěěsná atrakce :wink: :wink: :wink:

ok, počítám s váma - přijeďte jak kdo chcete, já ráno jen s Juli hupsnu do tesca,abychom měli něco pro návštěvy, takže kdybych se náhodou trefila a zrovinka bysme se minuli, nezoufejte, volejte nikoli z okna ale na můj telefon, ale nepředpokládám, že by se to přihodilo, jen pro jistotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tlapicko, pak bychom se mohly jít po obědě projít s mrňatama, když nám to posledně prochumelilo :wink: :wink:

miq, long vehicle zaparkuješ bez problémů, my jsme dnes taky byli naším vozíčkem, ale jen na chvilku, bo jsme se rafli, tak jsme to pak otočili a jeli domů... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale Juli je z vozíku celá vedle, doma do něj furt leze a dělá brrrrrm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miq, krosnu dáš na záda, abys byla plně využitá, ne:wink:?
8. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy ste matky :sweat_smile: koukám, že ten vigantol nikdo moc nežere :grinning: asi navštívím prosincovky, snad mi někdo poradí

jo to se řekne do zoo, vám budou děti běhat samy a já potáhnu x kilo na zádech (už teď má 6, tak to nechci vidět...ledaže by tam měli dobrou restauraci a tam bych na vás počkala :grinning:
mimochodem, ten úvaz na stojáka mi fakt nejde, asi budu muset poslat nějaký video aby mě to naučil :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, ja mela infadin, to je asi stejny a zbytky jsem lila do elousovych obedu, co jsem nedala peclive jinak.

miq. ja mam jeste tu tvoji sedacku, takze navrhuju, ze se stavim rano u tebe, vylozim a nalozim potrebne a vyrazime k lenchite? pripadne to muzu zaparkovat docasne u lenchity?
rekni si jak to chces!
a zitra navidenou. rano dam vedet, jak jsme na tom.
8. dub 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to posunem trochu dopředu....

holky musím se pochlubit! malá se dneska prvně otočila ze zad na bříško :dizzy_face:
jo a buď mám vlčí mlhu, nebo zub prosvítá pod dásní, taky už malá dneska tolik neřvala :wink:

a miq....že zas prudím....jak to vypadá s plínama?
10. dub 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, gratuluju k přetočení! Julka se porpvé přetočila přesně ve čtyřech měsících, tak máte náskok :wink: a přeju taky, ať se zubisko proklube pořádně a ať se konečně vyspíš :grinning: :grinning: :grinning:

jo, miq a nahoře jsi psala o císaři a že nechápeš, proč chtějí celebrity takhle rodit - nedávno mi kamarádka říkala, že k ní do kurzů chodí nějaký doktorky nebo švestry z Ústí? teď to nevím přesně, ale prý by nejradši taky rodily císařem, že prý je to nejbezpečnější, čico? No přijde mi to ujetý...

tlapicko, kalhotky jsou bájo:slight_smile:

holky, dnes ráno jsem trochu špinila, tak jsem začala zmatkovat a hned zašla ke Skalickýmu. Takže vše ok, miminko je tam, kde má být, konečně jsem viděla srdíčko:slight_smile: podle utz jsem na začátku 8 tt, TP 25. 11., miminko má 11 mm a vypadá jako moc krásný bílý flek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jsme byli dnes na té procházce v kočárku, tak to naše polohování je fakt dost blbý, Juli byla celou dobu vykloněná jak blázen :angry: uvažuju, že prodám celej zlatej quinny a zkusím štěstí jinde:slight_smile: tlapi, ty jsi říkala, že ta tvoje carrera jde do úplnýho sedu, žejo?

mám cukání, že bych za tebou zítra zajela - na tu prezentaci a při té příležitosti si tvou kárku ještě omrkla:slight_smile: přeci je, čím víc budu těhu a čím víc bude teplo, tím víc budu vozit a míň nosit...

no, ještě to promyslím, promluvím s MM, co on na to a ozvu se:slight_smile:
10. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi tak já ti zas gratuluju ke fleku :grinning:
hele to mi přijde divný, zas všichni doktoři od císaře odrazujou, že je to stejně nebezpečný jako kterákoliv operace, a že rodit přirozeně je mnohem bezpečnější :confused:
11. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
příhoda z dneška......Márinka Elinka začla řvát a rvát si ruce do pusy, tak si říkám, že ji zas berou zuby, kápla sem si na prst Baby dent a tak nějak bezmyšlenkovitě přejíždím prstem po dásničce a přejíždím a přejíždím....a najednou cejtím, že jezdím po něčem ostrým :sweat_smile:
takže ve věku 3 měsíce a 26 dní má naše dítě 1. ZUB :grinning: :grinning: :grinning:
(bylo to napínavý vyprávění? :grinning: )
11. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, to jsem z toho telefonu nepochopila, zes chtela kouknout na tu carreru, no to byses obtezovala zbytecne, jelikoz je jaksi v kdesi v praze na oprave... takze si ji asi vyzvednu az nekdy v cervnu :grinning:
nicmene,kdyby byla opravena nejak rozumne a nekdo ji vyzvednul, tak bysis ji mohla u nasich vyzvednout a treba na mesic vyzkouset... co ty na to? (tobe by se chtelo investovat tolik?)

byyz... k tomu zubu nemam slov...

jo a mile damy, omrkla jsem ty sanami satky, maji tedka novou radu de luxe a ty jsou fakt super!!! rekla bych, ze lepsi nez moje guatemala, o kousicek horsi nez didy a za 1200. total luxus!!!
a koupila jsem tam elousakoj bodycko z merinovlny s hedvabim (do auta a na noseni)tak pak poreferuju co a jak
11. dub 2008 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek