• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
hoj ženský, tak jsem taky oficiálně těhotná :grinning: 6tt no srdíčko ještě vidět nebylo

tý brďo lenchi, uff, držím palečky :slight_smile:
mě taky kočár nejde dát do úplnýho sedu jony se ale stejně moc neopírá a furt je vykloněnej z kočáru :grinning: aby líp viděl co se děje :slight_smile:

dneska jsem to byla obhlídnout v porodnici, kámošce se včera narodil chlapeček :slight_smile: no krásnej, hlevně bych chtěla rodit jak ona , manža jí dokopal do porodnice prý se jí ani nechtělo že to moc nebolí :grinning: v 10 večer a o půlnoci byl malej na světě, to fakt závidím :sweat_smile:

no s tím císařem je to tak že prý je to pro matku 4x nebezpečnější než normální porod a hlavně je to nepřirozený a člověk je docela odkecanej holt jako po břišní operaci , ale každej to vnímá jinak někdo by rodit normálně nechtěl :sweat_smile:
já jsem se na to ptala doktora, prý klidně můžu rodit normálně , ale pokud to zas bude 4 kilovej cvalda tak by mě asi nenechali a taky mě nenechjí přenášet , no na spekulace je ještě brzo to se teprve uvidí :slight_smile:

byyz, gratuluju k zoubku a taky k přetáčení, my jsme obojí zvládli až v 6 měsících Jony byl tak trochu línej :confused:

plínek má 6 + zbylý 4 už jsou zpola hotový myslím že bych to mohla zítra dorazit
11. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapicko, asi jsem se nevyjádřila moc přesně a taky jsem si neuvědomila, žes nám to přece říkala, že váš luxusní kočárek se opravuje, jsem trubka:slight_smile: No já kdybych investovala, tak bych prostě udělala výměnu - prodala bych stávající povoz a koupila něco jinýho, plus na podzim na to korbu na mimino. No po včerejšku jsem byla na tu naši káru pěkně naštvaná, dnes už jsem částečně rezignovala, prostě už se ani nesnažím jí ty popruhy dát přes ramena a zapínám jí je přes boky, čekám, kdy se bv tom naučí vstávat :angry: :angry: :angry: Prostě předpokládám, že v kočárku se bude vozit Julka a mimino budu nosit v šátku, nicméně pro babičky je dobré míti nějaký dopravní prostředek - tu krbu. No a na tu carreru jde korba nasadit, navíc se mi líbilo, že je to skladný a jde to do sedu. Teda teď si tím už nejsem tak jistá - prosím tě zhodnoť mi ji, pokud jsi mluvila o úplně jiným kočárku, tak jsem z toho teď celkem jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky drncá?

dnes jsme byli s Jůlinkou dopoledne taky na hřišti a myslím, že to není úplně to, co si doktor předtsavuje pod pojmem "klidový režim" :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem si, že si bude hrát s kamínkama, ale chyba lávky, furt se chtěla klouzat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

byyz - gratuluju k prvnímu zoubku!!!!

miquel, gratuluju k těhotenství!!!!!
11. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi tys byla na tý prezentaci? to tam měli teda i jiný věci než popolini plíny, žes omakala šátky?

miq super!!! a kdy máš termín? nějak začátek prosince? (teď přemejšlím jak sem to měla já.....jo já byla asi 4tt, ale ještě před testem)
doufám, že tě s těma plínama moc nehoním? ale už se moc těším :dizzy_face:

jo mimochodem, známá předevčírem porodila kluka - 55cm, 4650g!!! přirozeně :sweat_smile:
11. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, v zasade ta carrera neni spatna. jeji nevyhoda je, ze je to plastovy chrastitko... ma polohovani od sedu 90stupnu do skoro lehu a ma mekoucky polstrovani, takze v pohode od 3 mesicu... asi bych nekupovala sekac, bo vidim ten nas, ze jo... ma docela nesikovnej kosik... nema prehazovaci rukojet. ale jinak je v zasade v pohode, kdyz pominu to, ze se skoro na nic nevztahuje reklamace. ma otocny predni kolecka, ktery jakoby muzes zaaretovat, aby to jezdilo rovne, ale to mi moc nefunguje od zacatku (ten jeden nejt je tam malo bouchlej, takze se to vypina a pak to jezdi jedno rovne a jedno lita, coz je na ...)takze stale odaretovany. Nam to vyhovuje, osobne v tom nevidim problem. Neni to kocar do terenu! nedrnca! rukojet je mrte pohodlna a pokud uvazujes o kocaru a budes mit chodici julinku, tak urcite nekupuj golfky, protoze ty se nedaji ridit jednou rukou. casto je prej potreba vyst jedno dite za ruku a druhymu vyst kocarek.hodnoceni je i v hardware albu, tak koukni. v zasade ten kocar neni tak spatnej, kdyz se odpoutam od toho, ze je to proste kocar. jen bych rekla, ze ma hodnotu tak 4000 maximalne. ty kolecka ma docela velky, takze se s nim dobre zvladaji schody, coz s malyma golfkama nee.

no a fakt bysis ji nechtela pujcit po ty reklamacce? to by ti mohlo bodnout, ne? mame subjektivni pozadavky a potreby, takze stejne nezalezi na tom, co naplkam. apropos za hodinu jedu do trebovy :slight_smile: jo a nevim, jak by jezdil treba v zime...to osmikolecko se mi zda neprakticky do snehu. Ja fakt nevim. jak jsem rikala, neni vyber v golfkas se spojenou rukojeti, takze bych asi dneska vybirala stejne byt z nej nejsem nakrivo...
11. dub 2008 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tyjo, to je macek!
Miq. taky gratuluju ke zdarnemu tehu!
byzz, mas se na co tesit, my uz ty plinky videly a pekne jsme se naslintaly!!!

ta prezentacka byla na sanami a popolini. (to body je nejaka odnos od popolini) meli to primo ty manzele, co sanami delaji (z tyniste)
11. dub 2008 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, já jsem právě i té carreře uvažovala protože - má větší kolečka než normální golfky - ale prý je skladnější než třeba nomád od jané (jsem četla na baby-café), dá se na něj nasadit korba pro mimino, dá se na to připevnit baby-skate či jak se to jmenuje, takový to stupátko pro větší dítě - na quinny by to asi nešlo, protože v inkriminovaným místě má brzdu :unamused: když jsem vybírala kočárek, chtěla jsem, aby měl velký kolečka, aby zvládl sníh...už dvě zimy sníh nebyl a když náhodou napadlo, tak se s ním stejně jezdilo dost blbě, takže bych pravděpodobně v tuhé zimě stejně vytáhla sáňky :grinning: :grinning: :grinning: jinak co se týče plastovýho výlisku...náš quinny je to samý, nic se nedá utáhnout, všude plastový nýty a teď nedávno koukal Laco na ty adaptéry na korbu a jak je teď profík, co dělá v lisovně plastů, tak to okomentoval, že kdyby tohle by u nich ve firmě neprošlo výstupní kontrolou a dokonce popsal konkrétní chybu ve výrobním postupu...s odpovídající cenou to vidím obdobně, cenově jsou vlastně tyhle kočárky zhruba nastejno. Na carreře se mi líbí to polohování, polstrování, madlo - prostě věci, který vidím, že jsou pro větší dítě přínos - no to polstrování bych uvítala už v době, kdy jsem Juli do sporťáku dávala, přišlo mi, že tam hrozně lítá :confounded: No hele, kdyby to nebyl problém, možná bych se i vtírla a až to budete mít zase doma, že bych si půjčila...jestli to teda fakt neva...

já bych koupila novej ráda, ale barvy 2007 jsou hodně divoký a kolečka na verzi 2008 se mi zdají nějaký menší a taky už to není "šestikolka", ale jen čtyřkolka, tak si vyber :angry:

no hlavně osonduju, jestli by to bylo lepší pro naší madam:slight_smile:

teď jsem je vyslala s tatínkem na hřiště, Juli se už nějak nudila:wink: a já si dala vanu a teď relaxxxx :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

byyz a ještě mě zajímá k tý škole - to jsi na UK? a v kolikátým ročníku? a to ses rozhodla dobrovolně, mít dítě na vejšce, nebo to byla náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? jsi fakt dobrá, já řeším, jak to zvládnu, jestli mě na tu školu fakt vezmou a já budu v listopadu rodit :unamused: ale nevím, jestli to hrozí, včera večer jsem si zkusmo dělala vzorový test studijních předpokladů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: masakrrrrr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lenchi sem znova v páťáku, jaksi jsem tak úplně loni nezvládla kombinaci práce na plnej úvazek+těhu+zakončení školy
naštěstí teď už mě čeká jen dopsat diplomku a obhájit, což snad do září zvládnu
jo a bylo to dobrovolně, protože sme mysleli, že se zadaří tak za půl roku, ale povedlo se hned
a zapomněla sem se včera pochlubit, od včerejška máme 2. zub provrtanej :grinning:
13. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojda holky, hlasim se z domu :slight_smile: pomalicu vybaluju a nejak mi to nejde od ruky... vcera jsme se zasprcli 40km pred fr. pred tunelem a vubec nevie proc... vzhledem k tomu, ze mam tedka ekologicke sklony, tak jsem hnedka nakazala otikoj vypnout motor ackoli jsme nevedeli, jak dlouho tam budeme stat. je fakt, ze po 15ti munutach uz mel zhasnuto skoro kazdej, ale to je teda darda, kdyz stoji 7km 3proudovy dalnice a vsichni chrli do atmosfery ty spolodiny...
lenchi, s tim kocarkem se nejak domluvime, ja zavolam do toho obchodu jak uplyne ta reklamacni lhuta a zjistim jestli je to ok, nebo jakej bude doplatek, kdyz by to nasi vyzvedli, tak si ho muzes klido odvezt a ozkouset.mne je jedno, jestli bude v obchode, nebo jestli si v nem julinka bude vozit prdel :grinning: takze te budu prubezne informovat.
14. dub 2008 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek,
tak mam naordinovany od svagrovy vysazeni latkovek az do doleceni, tak jsem dneska byla v dm pro ty eko plinky. zatim je eli nema, tak nevim, ale na prvni pohled nic moc. jsou beleny. poreferuju az otestuju. kocarek jsme nakonec nevzali, takze jsem na 100% soumar :slight_smile:
15. dub 2008 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čaues baby:wink:

tajkže si myslíš, že to má Eli fakt od látkovek :frowning2: ? To je divný...chuděrka, hlavně ale ať se jí to uzdraví :wink: čekám na reference, když je mají teda i u nás, abych věděla co a jak - ale teda že jsou bělený se mi moc nelíbí :confounded:

dnes jsme měli fakt úžasnou noc, Juli byla jak upír skoro furt přisátá - no ne úplně pořád, ale hodně často, pořád se budila a kňučela - roste jí zub, konečně i vidím, že to je nalitý, ale teda její příznaky jsou takový pofidérní - minulou noc celou prospala a probudila se až nad ránem, včera takový šílení...no nevim, jestli je to fakt tím zubem, nebo se třeba přidružilo bříško - ať je to co je to, Juli v tom má jasno: mlíčko to vyléčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

soumaření ti nezávidím, ačkoli...mě je líto, že mi to soumaření za nějaký čas skončí...zatím to ještě jde, zatím mě nic netrápí a Julku v klidu tahám, ale předpokládám, že to nebude dlouho trvat - už teď mi vadí, když si mi sedne dolů na břicho, už je mi to nepříjemný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale když si mi po obědě sedne na žaludek a začne hopsat, je to ještě horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

začíná skládat věty z těch svých jedno- a ž dvouslabičných výrazů. Pes jí jedl její piškoty a ona tak užasle: baf baf mňam mňam? a včera jí chtěl sebrat plyšáka a ona začala ječet: mňam mňam nene!!!!je srandovní, ale teda že by činila pokusy o nějaký dvouslabičný složitější slovo, to ani náhodou, maximálně řekne děda(jakože tam jsou dvě různé slabiky, ne jen opakování), to je teď její oblíbené :sunglasses:

byyz, stejně jsi dobrá:slight_smile:já mám v květnu ty přijímačky, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, s tou jeji kuzi e to tak, ze jak mela to srackoblidi a zatizilo to jeji organismus, tak vyjel ten exem jako reakce tela na oslabeni. a ten exem drazni i mechanicky opotrebeni, ale mnohem vic vlhko. Takze az to dolecime, tak by to melo byt zase v pohode....

svagrova byla dneska v brane a byla uplne nadsena (vubec neni alternativni)to teda cumim :slight_smile: asi je to vazne fajny obchudek, uz se tam moc tesim.
Jinak jsme natrefili v knihkupectvi na cesku s miminkem. manzela ma bulhara a zejtra pujdeme na hriste vencit deti. malymu je 20mesicu a za dva mesice bude rodit. ja se z vas picnu... manza se tedka tvari, ze tu dubem jeste 2 roky a ze ty pilule jist nemam... proc vsichni kolem me a maj stejne stary deti jsou tehotny?

ty alana pliny jeste nevim... moltexky se mi zdaji lepsi, ale nevim proc. vezmu ti na zkouseni.
16. dub 2008 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky,
tohle těhu mi teda dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: si fakt připadám docela vyblitá :rolling_eyes: nemáte nějaký zaručený recepty jak proti tomu bojovat s Jonym mi taky bylo zle ale stačilo jíst tak každý dvě hoďky a bylo to docela k životu
teď dělám jen to nejnutnější a po zbytek dne polehávám na gauči :sweat_smile:
naprosto nejsem schopná dělat cokoli u čeho bych musela přemýšlet, tak rači nechodím ani na počítač
:sweat_smile: :grinning:

my máme taky zubní krizi Jony má od včerejška teploty , dneska ráno měl 39 :frowning2: kromě toho že furt šahá do pusy a říká bólí mu nic není tak doufám že to jsou jen zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak se taky docela rozmluvil, už krásně říká auto :grinning: někdy taky spojí dvě slova jako dneska pořád "dudi není" (protože mu ho nechci přes den dávat ) je to fakt krásný období :slight_smile:

tlapi tak do toho taky praštěte a máš to , néé :grinning: :grinning:

jo a ještě se musím pochlubit, v neděli jsme šli na výlet na kozlov, jsem nějak donutila :grinning: Roberta vzít si pata, no moc se mu to nelíbilo prý je to jako svěrací kazajka a navíc ho Jony pořád zahříval tak je prý " zpocenej jak prase " :grinning: no a když už se s tím nějak srovnal tak při zpáteční cestě jsme na horách potkali lidi s krosnou :rolling_eyes: a začalo to nanovo :sweat_smile: :grinning: tak se asi podívám po nějaký cenově přijatelný krosně, protože přece jenom já už toho teď moc neponosím
16. dub 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miq. co je na tehu bliti nevim a uzasne by mi to zachranilo byvalo zivot v japonsku. Je to humac a nevim co s tim... zlata moje porodni otrava nez ty zacatky tehu...

to mě právě odrazuje... kdybych byla těhu, tak budu muset s kočárem bléééé. Já roberta chápu!!! Otik taky o mande mluvi jako o svěraci kazajce (ale on je tak tlustej, že to je pravda v jeho pripade)a s krosnou si chrochta... jo a mig. nemeli jste tu krosnu nahodou nakrivo? jak jsem ji balila, tak jsem si vsimla, ze ma povoleny jeden popruh v zadech, tak jsem ho dotahla a rikala si, ze jste si ji asi moc neuzili....

jo a pisu ten clanek o noseni, tak sup sem s tim hodnocenim!!! to je jak tahat domaci ukoly z sestaku s vama :grinning:

dneska jsem elousakoj koupila krtecka v nemcine :slight_smile:
16. dub 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
miq, tak to máš blbý, s tím blitím :frowning2: :frowning2: :frowning2: já ti neporadím, protože tyhle problémy nemám - teda je mi občas taky trochu blivno, ale nic zásadního, u Julky to bylo to samý. Ale už jsem přibrala kilo! To jde nějak rychle!!! :angry: :angry: :angry: a do kdy to tak bývá tyhle nevolnosti? do konce prvního trimestru? nebo dýl? je fakt, že jsem slyšela o ženských, co problily celý těhu :sweat_smile: :sweat_smile: třeba moje tchýně - prý skoro nic nejedla a co snědla šlo ven, přesto prý nabrala přes dvacet kilo, což je mi záhadou :confused: :confused:

laco taky ergo moc nemusí, ale na svěrací kazajku ještě nepřišel :wink: stejně mu nezbývá nic jinýho než nosit, až já nebudu moct a budeme chtít třeba na výlet, protože do krosny rozhodně nejdeme!

deutch-krteček musí být maso :grinning: :grinning: :grinning:

peču nějaký dalamánky, tak jsem zvědavá, jak se mi povedou:slight_smile:

Juli říká hrozně pěkně mňam - ona vždycky nejdřív vyrazí to m a pak to dořekne :dizzy_face: :dizzy_face: dnes jsem koukala na nový téma na batolatech o znakovce pro děti a celkem se mi to líbí, jen nevím, jestli už na to není velká...ale některý věci by se z toho daly využít...
16. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a tlapi - poď do toho taky:wink:

a k tomu hodnocení - prosím tě, jak to má asi vypadat? chceš to v bodech nebo jako slohovku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsi mi o tom vlatsně nic neříkala, jsme se to dozvěděla až náhodou na jednom srazíku myslím, tak vyjev svá tajná přání ohledně hodnocení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dalamánky vypadají hezky, půlku jsem upekla s plátkem sýra a půlku s mrtě zrním, tak čekám až vychladnou a pak se do nich pustím :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mnaaaaam.
hodnoceniprosim v bodech. a jestli mas nejakou fotku... tys testovala vlastne krome erga jen mandu, ze?
krtecka nekdy ukazu :slight_smile: a japonskyho jste uz videly? :grinning:
16. dub 2008 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no těhu blití je fakt opruz, mně nefungovalo nic, jen to přežít :confounded:
jé tlapi, japonskej krteček musí bejt super, to bych teda ráda viděla :grinning:
jo to hodnocení bych si ráda přečetla, přemejšlím, co pořídit...zkušenosti s Mei Tai asi nemáte, co? to asi radši vznesu dotaz na nošení
17. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám na fotky lus krámu a slintám....fakt nádhera, už se tam těším :dizzy_face:
17. dub 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, dneska jsme byly se zuzkou vencit deti a ona rikala, ze v americe hodne babysitovala a ze ji prislo pod ruce silene moc kocarku. Sama ma nejradsi golfky maclaren, ktery jsou prej v cesku strasne drahy... jdou prej ridit jednou rukou (planuju vyzkouset.) i do schodu se s nima da v pohode... Vypadaji fajne. ona je kupovala za 160 dolaru v usa jako stary vybehovy model.
Ona taky nemela hlubokej, jen nosila, tedka kocarkuje bo tehu... tvari se, ze ten kocar je uplne luxusni bez chybicky... tendle pocit bych taky nekdy chtela zazit :slight_smile:
tolik ke kocarkum.

jo a svagrova si chvali nejaky freeline, na caryfuk.cz ho maji trvale nejlevneji za 2,900. sklada se teda naplacato, ale je prej super bytelnej...

miq.
jo a to bliti u me trvalo od patyho tejdne tj.1.3. do cca 5.5., takze pocitam 2 mesice.
todle mi psala svagrova do jap.
Jinak co se tyce 2 mesice mi bylo blbe taky. kazdy to ma jinak. Me bylo blbe dopoledne v praci a kolem obeda to vzdycky preslo¨. Nevedela jsem jestli je lepsi zvracet, coz se mi nepovedlo Pokud mas moznost, tak je lepsi si nekdy lehnout nebo se to snazit zaspat. Kolegyne ta zasadne blila az prisla domu z prace az do vecera. Jo a taky mi byvalo pravidelne divne na noc, to se muselo zaspat.Vydrzi to tak do 12 tydne, pak uz je to lepsi. Jinak do sveho obleceni se vlezes v pohode co se tyce kalhot tak do 14 tydne, jde to skoro do 20, ale to uz zacina drhnout.
17. dub 2008 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz, mei tai jsem jednou zkoušela na jedné šátkovací prezentaci Medley, ale nijak mě nenadchlo, bo se v něm Julce nelíbilo :unamused: takže víc zkušeností nemám, řvala v něm těch pár minut, co jsme jí v něm nechala.

tlapicko, já nechci jen golfky, mě se na té carreře líbí, že se na to dá připnout korba - předpokládám, že babičky budou chtít vozit, tak abych jim to umožnila aspoň někdy:wink: jinak já plánuju především nosit...přeci jen menší dítě se bude nosit výrazně jednodušeji:wink: ale myslím, že občas budu ráda, když ho někdo ochotný odveze :sweat_smile: ale ještě nejsem definitivně rozhodnutá, poslední asi dvě jízdy byly v quinny v pohodě, možná že jsme zaujatá, ale mě se prostě ta její pozice, ve který tam musí být, nezdá...

dnes jsme byli navštívit kamarádku s tříměsíčními dvojčaty :sunglasses: byl to mazec, Juli na ně nejdřív trochu řvala (protože řvaly i ony a ona to nemá ráda:wink:, pak se uklidnila a házela jim na hlavu hračky :grinning: :grinning:

tyjo, holky, infiltrovala jsem se do diskuze na batolatech o znakování malých dětí a moc se mi to líbí, dnes jsem zakoupila literaturu a asi to zkusíme:slight_smile: Juli se sice má celkem k verbálnímu vyjadřování, ale občas bych uvítala, kdyby mi vysvětlila, proč sakra řve a třeba mi znakování pomůže:wink:každopádně mrkněte na to, je to zajímavý!
17. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, tak jak bude opravenej, ten muj krap, vyzkousis ho zjistis, ze je to proste jen trapnej kocar a budes v klidu :slight_smile: otik rikal, ze az na ty kolecka neni spatnej, ale ty jsou bhuzel to nejdulezitejsi, jaxi :slight_smile:

byz, k tomu mei tai... je to prej docela tezky uvazat, aby mimo neblimbalo zadama do netopyra, je to podobny jako satek nebo teda to tak holky popisovaly, osobni zkusenost nemam. kdyz ale vidim ty popruhy tak neverim, ze to muze byt pohodlny... kdybych zvazovala zavazovaci nositko, tak se mi moc libi marsupi :dizzy_face: to je takova machrovinka.
17. dub 2008 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, dala jsem nosici predclanek na pavuciny, tak kouknete... asi tam vystavim i ten testovaci a budem ho doplnovat postupne... vy fakt nemate zadny fotky????

jinak zvazuju, ze zkusim dovazet ty sanami exclusive do nemecka... co myslite?
17. dub 2008 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi a já už zapoměla - s čím že je na reklamaci? s kolečkama? a proč že jsou blbý? že jsou fórový? nebo jsou malý? na fotkách se mi nezdálo...ještě mě napadla varianta jiného, líp polohovacího sporťáku a koupit do něj tašku na mimino - což je na jednu stranu i praktičtější varianta, než přidělávat korbu a hlavně sundávat ten sporťák z rámu - nevím jak u vás, no asi jste to stejně nezkoušeli, proč taky, ale u našeho je to celkem vopruz a na dlouhý lokte.

včera jsme v Ústí zabrousili do krámu s kočárama a měli tam jako i golfáče a žádný mě nezaujal...teď jsem koukala na ten freeline a vypadá docela dobře, jen mě zaráží ta nízká cena...já prostě nějak nemůžu věřit tomu, že za takovouhle cenu by to byl kvalitní výrobek, jsem zkažená :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, ses zkazena, jelikoz normalne stoji 4 litry. eva ma zmaknuty co je kde levny :grinning: vzhledem k tomu, ze se sklada na placku, tak ta cena odpovida, ne? svagrova ho ma sekacovej a chrochta si, ze je bytelnej... jane bych sekac v zadnym pripade nekoupila. jo ulitlo mu kolo, kdyz s nim sjizdel otik z obrubniku na silnici. jinak velikostne jsou ty kola dobry. jeste me napada. ten freeline jestli ma otaceci kola o 360? bo ja bych kocar s pevnejma kolama nesnesla. ta varianta do sportaku taska je idealni podle me, tady to docela frci a v na ceskym webu ti eva nasla nejaky hauck, nevim, jestli jsem to uz psala nebo ne.
17. dub 2008 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi na marsupi jsem koukala, ale vono je velikostní a mezi mnou a manžou je dost velikostní rozdíl, museli bysme mít dvě....já chci něco, co můžem nosit oba, manža už měsíc nenosí v šátku, protože se mu tam malá už nevejde :rolling_eyes:
a s manducou a spol v létě asi zkušenosti nemáte co? jestli v tom není vedro....
18. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
byz, moje nesnasenlive dite tipuju na 99 procent mandu v lete nesnese. Ale ona je divna, to neni smerodatny :slight_smile:
18. dub 2008 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
byyz a na co to nsitko chces? na vyrizovani a kazddenni nošení nebo spis na vylety? mas nastudovany pavuciny :confused:
18. dub 2008 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a holky, dneska mam docela dobrou historku z nataceni :slight_smile: Otik rano vstal, dal si musli, bo nemel cas, aby se nasnidal s nama, desne spechal do prace totiz. pak zalezl do postele a cekal az prilezu. Tak jsem prilezla, elous si v loznici hrala a on se na me vrhnul. tomu predchazela debata na tema pilule, bo dneska mam zacit brat novy baleni :slight_smile: Otik at to nejim, ze si bude davat pozor :slight_smile: (takhle nejak to bylo, nez se narodila eli ) No a pozor si nedaval , tak ze teda od priste a tak ze teda ty pilule jako teda jeste mesic jist budu a pak si budem davat pozor :slight_smile:
18. dub 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz, já jsem v létě nenosila skoro vůbec, když bylo horko, jednak kvůli ní, jednak teda i kvůli sobě, i ve většině jarních dnů jsme byly většinou obě zpocený až hamba:wink: dnes jsem ji nesla z hřiště v ergu a ona se tak vzpouzela, že jsem měla strach, že vypadne, říkala jsem si, že se jí asi ještě nechtělo - no mě jo:wink: a pak doma, když jsem ji svlíkla, jsem zjistila, že má v punčochách zastrčenou formuli!!!takový mini autíčko, co čmajzla u babičky - odtamtud na hřiště šla pěšky nebo jsme ji jen nesli v náručí, takže jí to asi nevadilo, ale pak v tom ergu...jauvajs :confused: :confused: :confused: ale asi se jí tam potom nějak srovnalo, protože po chvíli ztichla a byl klid:wink:

tlapicko, dnes jsme měli u babičky tvoje modrý flísáčky a maoje mamka hrozně obdivovala tu kostkovanou látku:wink: tu jsi kupovala v německu? nebo někde tady?

varianta do sporťáku taška je fajn až na jednu věc - na dítě nevidíš, což u novoška mi přijde docela blbý...ale nevylučuju to...pořád to zvažujeme, ale asi to nějak budeme řešti, Juli vypadá, že si začíná zvykat, ale mě to prostě nějak není příjemný, že tam je taková bezprizorní, že tam buď sedí jako bařtipán, nebo se kývá dopředu takovým stylem, že vypadá, že vypadne :confused: :confused: kdyby tam měla to madlo, mohla by se o něj třeba opřít, žejo? opírá se o to madlo Eli? nebo Jonášek, jak to vlastně máte, miqel, u toho vašeho kočárku? si to nějak nevybavuju :sweat_smile: a jak ti je?
18. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, ta latka je z latek u zamku v zamberku... to kupuju na patchwork. cca 160kc/m. Mas vo nebo to neprovlhava?
ta operka u toho kocaru je, ale me tam spis prekazi a mam pocit ze elousak si ji nevsima, takze ji mam vyndanou mimo, ale klidne si ji tam muzes nasadit... ja nasim reknu, kde co je a oni to nachystaji...
18. dub 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek