• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
tlapi pavučiny mám nastudovaný.....ale furt nevím, zatím to vypadá, že bych potřebovala tak 3 nosítka...děs běs
chci ho používat právě na všechno, jak zařizování a cesty po Praze, tak cesta vlakem k našim, tak když někam pojedem na vejlet.....právě sem myslela, že mei tai bude jako vzdušnější, a je taky tenčí, naše dítě je dost záhřevný, tak mám obavy, že se v Mandě (asi pořídím teda mandu) fakt zapaří
šátek na stojáka fakt asi nedám....sem se pokoušela, ale je to děs, buď je dítě tak vysoko, že si koukáme do očí a povolení uzlu mi nějak nezabírá, nebo ji tam cpu tak, že mám fakt strach, že jí něco zlomím....ještě chvilku se mi vejde do kolíbky, ale už občas vyšiluje, že je jí tam teplo, tak nevím, jak to vyřeším
18. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem zase tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem nějak down si fakt připadám jak lemra :grinning: ale díky za rady
já jsem koukala i po netu , docela mi někdy pomáhá pít colu :wink: což sice není asi nic moc zdravího ale na chvíli to ten žaludek oblbne, kafe nemůžu ani cítít a pivo po kterým jsem se s jonym mohla utlouct taky ne
navíc mě všechno smrdí, Rober říká že se furt "tvářím", jsem mu chtěla vyhodit deodorant co jsem nu koupila k vánocům :sweat_smile: :grinning: a svoje bych nejrači vyhodila taky :angry: , neznáte nějaký bez parfému, nějak nemám odvahu jít do dorgérky a očuchávat tam co mi nebude smrdět, něco mít musím bo se potím jak prase :confused:
na čerstvým vzduchu je mi líp tak doufám že už bude hezky teplo abych se mohla odstěhovat na dvorek :grinning:

Byyz- dneska jsem konečně dorazila ty plínky, tak mi písni kam ti je mám poslat :slight_smile:
Mei tai jsem zkusila stejně jak Lenchi na předváděčce, nějak mě nenatchnul, vůbec si nedovedu představit nosit v něm malý dítě no přijde mi to za málo muziky dost peněz :confounded: , spíš bych uvažovala o Manduce nebo Ergu
když bylo teplo tak jsem v šátku neneosila to se fakt nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tlapi mám dlouhý vedení ale jak ti to Japonsko pomohlo s tím blitím :sweat_smile: :grinning:
a ty sbíráš mezinárodní krtečky :grinning: to je stejně krásný že se taková česká pohádka dostala tak daleko :slight_smile:

Lenchi ještě k tomu kočárku, mě taky nejde dát do sedu já jonyho buď vůbec nepoutám nebo jen kolem pasu přes ramena vůbec, to jsem dělala jen když byl menší a neuměl pořádně sedět, většinou sedí bez opření a čumákuje ven na auta :grinning: no a když ho to přestane bavit tak se opře, já to nějak neřeším, jinej kočár pořizovat nebudu jsem skrblík :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
jo a ještě k tomu kilu navíc :grinning: :grinning: :grinning: , já jsem s Jonďou přibrala v prvním trimestru 5 kilo a od 13tt jsem musela nosit těhu kalhoty protože jsem se do normálních nevešla :rolling_eyes: teď to asi nehrozí , ale rači se nevážím , abych se nestesovala :grinning:
18. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
když vím, že nejdeme na dlouho pryč a že budu moct přebalovat, tak se už flísáků nebojím:wink: žádný VO nemám, když přebaluju poctivě, tak neprovlhávají, neboť nemají kdy:wink: tak to je super, s tou látkou, to mámě poreferuju, bude mít radost, určitě z ní bude chtít závěsy na chatu:wink:

jinak už z těch kočárků začínám šílet...no, vyzkoušíme Eloušákovu kárku a Julka tam bude určitě řádit stejně jako v speedim, záda do sedu neocení - to je přece ten hlavní důvod:wink: a madlo jí bude překážet a bude to vyřešený a zůstaneme u našeho :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem prolejzala mrtě diskuzí, hele ale nikde jsem na nějaký stížnosti na jané nenarazila! našla jsem i nějaký zajímavý tipy, každopádně bez vyzkoušení nic nekupuju!

ranní historka byla vtipná, přeju, ať se brzo zadaří si pozor nedat :grinning: :grinning: :grinning: a teda jen koukám, já bych asi nemohla, když by byla Julinka vedle vzhůru! bych měla stíhy, že přiběhne! a jak znám sovu drahou polovičku, tak taky :confused: :confused: :confused: my se před ní jako stydíme :pensive: :pensive: :pensive:
18. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to jsme se tu ale sešly!!!!jste tu ještě?
18. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem projížděla pavučiny, snažím se dokopat k sepsání toho hodnocení...ale tlapi teda nasadila jsi laťku hodně vysoko, po přečtení tvých soudů vůbec nemám odvahu se do toho pouštět, nějak se necítím odborně dostatečně na výši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: navíc jsem tu manducu teda asi málo studovala a zkoušela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukla na pavučiny , jo jo hezký Tlapi :grinning:
máme docela hezký fotky s krosnou , výlet s patem jsem ještě nestáhla tak nevím
ale kdy se dokopu k tomu hodnocení bůh ví :confused:
18. dub 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, ty se hlavně drž...záchodové mísy :grinning: :grinning: :grinning: černej humor, já vím:wink:ale neber to osobně, vím, jak je to nepříjemné, nevolnosti jsem měla asi týden, ale fakt mi to stačilo :confounded: :confounded: :confounded: teď mám jiné problémy - včera jsem se ráno vydala nakoupit s Juli v ergu a nějak jsem ten nákup předimenzovala, no táhla jsem se s taškama jak soumar a pak jsem zase špinila...nemusíte mi říkat, že jsem idiot, vím to taky a už se budu šetřit, slibuju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale myslím, že větší problém byl ten těžký nákup, než dítě na zádech. Ve středu ráno jsem byla konečně na krvi, doufám, že tam budou výsledky do příštího pondělí, kdy jdu na kontrolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším, až prďolku zase uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeden kamarád včera telefonoval s Lacem a pak mu říkal, ať pozdravuje všechny tři holky, tak jsem zvědavá, jestli se trefil, i u Julinky nám od začátku říkal, že to bude holčička :sunglasses:

miq a co se týče toho tloustnutí, tak já si právě vůbec nemyslím, že za tím přibíráním je těhotenství, ale má neskutečná žravost, k tomu teda těhu únava a věčný válení se...nojo, nějak to pak snad půjde dolů:slight_smile:
18. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz, jestli to nositko chces od tedka, tak se obavam, ze moc na vyber nemas :slight_smile: mei tai i krosna jsou na vetsi deti, ne? :grinning:

jinam me zase pekne.... sotva prisel otik z prace, tak se tady rozbehla vasniva diskuse... ja to nechapu, vasi muzove pracujou rano a vecer spej?

miq. tady pocasi vypada slibne, tak doufam, ze se regenerujes na cistem vzducu. vubec ti nezavidim, todle na na tehu faaaakt oprus. vzdycky kdyz jsem rano chodila blit, tak jsem si rikala, ze to uz dobrovolne snad nemuzu nikdy podstoupit... a pak jsem si uz nejak zvykla a rikala si, ze vlastne i chapu ty bulimicky, ze zvyknout si na bliti se da :confused:
japonsko mi s blitim pomohlo do hrobu... kjoko rano varila rybu k snidani, takze se ten smrad linul celym domem... ja mohla jist tak akorat jogurt a kdyz se to zlepsilo tak chleba s marmladou. hlavni bylo VYDRZET V KUCHYNI :confounded:

ty krteck nesbiram... to nejak vypinulo samo, v kjotu jsem si rikala, jak jsem to videla, ze to se neda nic delat, ze to musim mit dej se do dej a tady jsem si rikala, ze kdyz uz mam japonskyho, proc nevzit nemeckyho, ze? no mozna bych je mohla zacit sbirat :slight_smile: minimalne se chystame do anglie, tak se podivat tam...

s tema rozmerama vas obdivuju, ja si vubec nic nepamatuju! a nemam to nikde ani zapsany.

Lenchi, s tema fleesacema, Nechces VO uhackovat? a ktery se ti zdaji lepsi? nebo vyhovujou oboje?
k te ranni historce, my jsme zivocichove, kdz to na nas prijde, tak je nam jedno, kde jsme... nechodi to na nas moc casto.... ale uvedom si, ze jsem byla tedka skoro dva mesice v cechach a otik ma tedka frcak. sedi jednou prdeli na dvou zidlich, takze se priplazi uplne vyrizenej... takze cekat na situaci, ze dite spi a my muzem bysme mohli klidne dalsi dva mesice. :pensive:

Jak bylo u doktora? vsecko v poradku ty soumarko jedna? asi zase zacnu chodit nakupovat s kufrem na koleckach. nebo pesky bez mandy, bo takovej kousek elousak v pohode dojde...

Elousisko ma tedka chodici obdobi to typu, ze nechce nic nez chodit. v kocare pindala, v nositku pinda, takze to je celkem o nervy... princezna samostatni a myslim, ze kratkovzdalenostni obchuzky budeme zvladat pesky...
jonda s julinkou se nechaj v pohode vozit/nosit?
21. dub 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavuciny doplneny, akorat nechapu, proc jsou tam dve fotky tak kostkaty, to bude muset vyresit otik vecer...
21. dub 2008 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, já tu bývám spíš po večerech, když Laco není doma, přes den se sem většinou moc nedostanu, Juli mi sem leze a nenechá mě psát a když spí, tak se snažím dohnat domácnostní deficit :sweat_smile: :sweat_smile: o víkendech obvykle bývá Laco v klubu, přes týden občas na noční, to se to pak diskutuje :grinning: :grinning: :grinning:

VO myslím nepotřebuju, takhle jsme všichni celkem spokojení:wink:

u doktora jsem nebyla, špinění jsem přičetla na vrub svému soumaření a asi jsme to odhadla správně, bo pak už byl klid. na kontrolu jdu příští pondělí, už dostanu průkazku :dizzy_face: :dizzy_face: teda oficiálně už ji jako mám - Skalickej mi ji jakože vystavil, abych nemusela platit za tu minulou návštěvu regulační poplatek:wink:

A koukám, že naše frekvence je obdobná jako naše :grinning: :grinning: já poslendí dobou nejsem nějak při chuti a Laco jak bere ty prášky tak taky moc ne, myslím, že naposledy jsme si užívali, když jsme vyráběli naše miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele a nejsou ty fotky kostkatý, protože jsou malý? Můžu ti je poslat samozřejmě i ve větším rozlišení, nevěděla jsem, jak velký je potřebuješ:wink:

Julka se nechá nosit celkem v pohodě, vožení je o fous horší, ale už si zvyká - přeci jen poslední měsíce byla skoro výhradně nošená, tak jí ten kočárek přišel asi jako hroznej nezvyk :sweat_smile: :sweat_smile: ale musí si na něj zvyknout :pensive: :pensive:
21. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenchi, tak jak se dostanes na poc, tak ty dve kostkaty posli ve vetsm, uvidime, co to udela :slight_smile:

25. to bude mesic od reklamace kocarku, tak ta v patek zavolam, zjistim co a jak a kdyz to bude ok, poslu tam dedu. Myslim, ze by moh byt ready nekdy pristi tyden :slight_smile:
tybrdo, kdyby byl otik jeste po vecer v tahu, to uz bych asi fakt chcipla :(
21. dub 2008 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooooooooooooooooooooooc!!! dítě nespí a místo toho furt kadí! (dokonce ani ospale nevypadá, na rozdíl od maminky :rolling_eyes:
tlapi Mei Tai je od 4.-5. měsíce, takže to už by asi šlo, já už jsem skoro rozhodnutá pro Manducu, ale furt řeším, jestli jí v tom nebude vedro...
Miq poslala sem ti prachy
23. dub 2008 ve 02:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, tak co, jak to dopadlo? vyspali jste se aspon trochu? copak jsi vcera bastila? :grinning:
jinak nevidim duvod, proc by melo bejt v mande vetsi teplo nez v meitai.? hic bude v obou... Jinak u meitaie musis tahnout celou tihu sama ramenama, ne? u tech ergoidnich nositek, kde dite sedi na bederaku uz neni na ty ruce takova zatez... tahas to bokama a ani o tom nevis... gedren koupila taky nejdriv mei tai, ale tedka ho ma nekdo od ni dlouhodobe zapujceny... skoncili u erga. To neber jako nejaky natlak, jen jako priklad uzivatele. pisni ji do ip nebo se zeptej na pipkach...
23. dub 2008 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze od vcera latkujeme a zatim tuk tuk tuk dobry :slight_smile:
23. dub 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nakonec sme šly spát asi ve 3....jím furt to samý, jediná závislost kterou jsem objevila, je s manžovým chozením do hospody - minule když byl v hospodě šla malá spát taky ve 3....i když Zdeněk přišel po půlnoci a v tu dobu už samozřejmě sladce spal :rolling_eyes: asi mu ty hospody zatrhnu :grinning: :grinning: :grinning:
tlapi sem myslela, že když je manduca polstrovaná, že v ní bude větší hic, než jen v takový látce jako je meitai, no už si představuju tu rozpálenou prahu, brrrrrrrrrr ale tahat kočár do mhd nehodlám, budem to muset nějak zvládnout
jo tlapi tak hodně štěstí s látkou (sem viděla tu nováckou reportáž o látkovkách....no fakt legrace, mi to přišlo, že tím chtěli říct, že sice z jednorázovek je strašnýho odpadu, ale látkovky se musej vyvářet, žehlit, protejkaj a ještě sou strašně drahý :sweat_smile: )
23. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byz, no vida, hospoda je mor :slight_smile: ze by? ta manda je polstrovana jen u nozicek jinak pak uz je tlustej jen ten bederak... jinak je to proste rezna latka. hlavne zainvestuj do funkcniho pradla. :slight_smile: at mate aspon jedna moiru nebo merino...
k ty reportazi no comment.
23. dub 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já jdu asi objednávat vyzkoušení mandy na bráně....sem teda myslela, že je vycpanější :sweat_smile:
23. dub 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky
tý brďo já jít spát ve 3 tak jsem mrtvola celej den :pensive: :pensive:
můj názor na teplo manda x maitai je že to vyjde úplně nastejno, mai tai je taky z dvojitý látky , která mi navíc nepřišla nějak extra prodyšná a navíc nejvíc se budete ohřívat o sebe :wink:
určiě je to lepší než šátek to má člověk okolo sebe mraky látky :slight_smile:

no plínky jsem poslala až dneska včera mi to nějak nevyšlo, najdřív mě Lenchi vytáhla do MC a po o jsem jela za kámoškou do porodky , kouknout na její holčičku , bože ty mimina jsou fakt k sežrání :grinning: :grinning:
jsem zvědavá jak ty plíny budou fungovat , měla jsem původně v plánu ušít si jednu testovací pro sebe ale nějak k tom nedošlo a teď jsem fakt lemra :sweat_smile: a do ničeho se mi nechce

jsem nějak nezaregistrovala žádnou reportáž na nově o plínách kdy to bylo :astonished:
jen jsem viděla tu o baby sings ta byla docela dobrá
23. dub 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=21.04.2008&238m=d&238p=ODPOLEDNITN&238v=135023

a jsou naky placky nebo co za 30kc, ma je i lus na brane, jako ze kdo latkuje, tak je ma nosit pripnuty na viditelnym miste jakoze osveta....
23. dub 2008 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejejeje, to byla ale šílená reprtáž :grinning: :grinning: :grinning: to se toho zas jeden dozvěděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem lemra, anvíc mám za sebou fakt náročnej den, doma je takový bordel, že už to vadí i mě, ale dnes už s tím nedokážu nějak nic dělat, včera jsem šla spát s Jůlinkou a Lacem - teda Julka šla spát v osm, my asi o půl deváté :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jo, ty placky - lus je tam nemá fycocený, takže nemůžu posoudit, ale přijde mi to trochu jako takový sektaření....já jsem za mlada nosila placku s nápisem "jsem ostuda rodiny" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi i dnes přijde vtipnější :grinning: :grinning: :grinning: navíc mám obavu, aby mě někdo při nošení placky "používáme látkové pleny" nepodezíral z inkontinence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek tehule!

lenchi, s tou inkontinenci sem se tu malem prorvala smichy!!!!mas tri body....

hele holky, porad mi vrta hlavou to exclusive sanami... premyslime, ze bysme to zkusili prosadit tady v nemecku... co si o tom myslite?
24. dub 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeeeeeee takovej dlouhej příspěvek a von se mi smazal :rolling_eyes:
tak ještě jednou:
tlapi běž do toho!!!
miq, tak plíny už přišly, řikala mamka, že sou fakt pěkný, tak už se těším :dizzy_face:
do placek bych taky nešla, ale zajímalo by mě jak doopravdy vypadaj
jo a asi se mi teda povedlo nacpat dítě do šátku na stojáka a bez zlomenin, dám fotku do alba tak na to mrkněte, přijde mi to celkem dobrý, akorát je tam mrňa asi moc vysoko, musím zaklánět hlavu a bolí mě za krkem :sweat_smile:
24. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyyz, myslim, ze je tam Elinka v pohode :slight_smile: chtelo by to jeste povolit, uzivej si dokud ja mala a pod krkem ji mit nemusis :slight_smile:
definitivne jsem se rozhodla, ze prodam svuj satek (mamina, ktery jsem ho slibila si koupila svuj-nevydrzela :slight_smile:) a ja ho vymenim za sanami, je lepsi a levnejsi...
takze jestli vas napada nekdo, kdo by chtel guatemalu 4,7, tak dejte vedet... samozrejme za nej chci co nejvic... idealne 1500...
25. dub 2008 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, myslím, že ji tam máš dobře, jen byhc to trochu povolila, jak píše tlapicka, já jsem ji ale taky někdy měla takhle vysoko, když jsem třeba spěchala a nechtěla jsem se žabit s předěláváním - ona teda byla bezproblémový mimino a v šátku si rochnila bez problémů a v jakékoli poloze:slight_smile: holky, já už si to jednak nepamatuju, jednak jsem vlastně začala šátkovat až v Julčiných sedmi týdnech - jak se děti oblékají v zimě do šátku, když přes ně máme bundu? jako my plus čepička? za předpokldau, že budu novoška nosit nemá asi smysl shánět zimní kombinézy:wink:

tlapi, do toho kšeftu se šanami bych šla, ty jsi šikulka, za chvilku nahrabeš milióny :grinning: :grinning: :grinning:

díky za nabídku, ale guatemalu si od tebe asi nekoupím - uvažuju, jak víš spíš o elastickým šátku - no ještě uvidím:slight_smile:

dnes byl velký článek v Deníku (dřívější Orlické noviny, nevím, v jaké mutaci to vychází v Letohradě) o látkových plenách. Nejdřív jsem si přečetla asi půlku a dost mě to vytočilo, (bylo to v podobném duchu jako ta reprtáž - že látkovky se musí vyvářet a žehlit - to mě fakt krká, zvlášť to žehlení, jak se to pořád dokola bezmyšlenkovitě opakuje!!!!), ael pak jsem si to dočetla a už jsem se trochu uklidnila, měla tam prostor nějaká paní z té jihočeské Rosy a ti dělají celkem dobrou osvětu:slight_smile: Třeba mě pobavilo, že tam citovalu nějakou prodavačku z prodejny s dětskými potřebami a ona říkala, že maminky klasické plíny moc nekupují - jako na plenkování, že jen na utírání pusy apod. No jak by ne, když v těchhle prodejnách prodávají samý šity - teda občas se objeví libštát, ale taky už jsem tu četla, že na to někdo nadával...

nedávno jsem jukla na Rodinu a jejich látkařskou diskuzi a tak jsou teda holky dost militantní mi přišlo - tam brojily i proti moltexkám (že žížaly vědí, proč to nežerou) a o pracím prášku qualt excel, který má značku eko se vyjadřovaly téměř vulgárně:wink: - jo i já vím, že to není tak úplně eko, ale mhouřím oči, protože pere dobře, na rozdíl od slizu :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dub 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi na rodině jsou všichni militantní :slight_smile: občas tam něco čtu a fakt se bavím :grinning:
dorazila Manduca....jakž takž jsem tam narvala dítě, snad to půjde :slight_smile: teď ještě aby stačila manžovi
28. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, tak šup šup fotečky! jakou máš barvu?

dnes jsem viděla naše miminko :dizzy_face: :dizzy_face: na to, že má tři centimtry, je to pěkně živý mrně, mrskalo se to a mávalo mi to ručičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně mě to dojalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi,
v zime do zimni bundy jsem davala elousakovi body a troje kalhoty s capkama + kozacky a slabou cepicku (mela jsem kratkou bundu, takze ji nozicky koukaly) zimni kombinezu jsem nemela, ale najare jsem pouzivala do satku slabou fleesovou kombinezu. to bylo supr.
s tim sanami... no to urcite... je tady docela konkurence. za prodej na ebay si ztrhavaji nejaky penize, takze kdo vi, kolik na tom prodelam, ze...zas tak strasne levny to taky neni, ze...

ten satek bych si ndovolila cpat tobe, tobe tevrene rikam, ze sanami za min, je lepsi :slight_smile: ale jen tak rozhazuju site :slight_smile: orlicky noviny mame taky a mamina hlasila, ze clanek vystrihla.

rodina me nic nerika, tam nechodim... ale hlasim, ze moltexky jsou asi mnohem lepsi nez ty alana eko z dm. oni nejsou spatny, ale provlhavaj. (ve dne vubec, ale na noc ji to nestaci. ma mokry uplne vsecko. no a tedka jsem koupila zase moltexky, privezu ti na ozkouseni...)

za mesic jedeme do ceska, tak pomalu prijimam objednavky na zbozi :slight_smile:

byyz, doufam, ze bude s mandou marynka spokojena. jakou mate barvu?

jinak hlasim, ze jsme byly na kolach proverit vozik... momentalne je zcela nevyhovujici... bud e mi to podari nejak upravit nebo se naserem a koupima croozera. maji ho tady v cykloshopu u baraku za 399 se vsim. (brala bych k tomu prave jeste tu kocarkovaci verzi...) ten jogging je na nic, ne? kdyz tam neni ta brzda...
lenchi, myslis, ze to ma julink pohodlny? vy mate toho toma, vid? tam je nejaky polstrovani ? nebo to mate jako my, ze se vesi na popruhach a na miste ji sesunutou drzi jen snurka, kterou ma zarizlou mezi nohama? Nicmene na to, tak tam je zhroucena to zvladla statecne princezna... tak jsem zvedava, jak to vymyslime...
28. dub 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, žádný polstrování tam nemáme a visí tam na těch popruhách - jako ona na nich zas tolik nevisí dopředu, jao spíš do boku, ale jak kdy, podle toho, jestli tam dělá blbostě nebo ne :confounded: říkala jsem si, že jí nějaký polstry zkusím ušít, ale zase se mi to nezdálo zas až tak tragický - no nebyli jsme ještě na žádným velým výletě...tyjo, mohli bychom zítra, má být krásně...

tlapi, určitě nějakou objednávku sepíšu:slight_smile: dochází mi směsi na chleba a moltexky:wink:
28. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, no my to taky mocnezatestovali... cca 22km. kdyz usla, tak jsme ji to rozepli a polozili ji a nechali ji spat v hospode... v zadnym pripade se mi to na spani nezda. a lita to do boku jak svina, presne... ale u nas to neni blbostema, jako spis nerovnostma a zatackama... koukala jsem, ze se daji nejaky polstry na voziky dokupovat ale to je vsecko placaty, takze odnikud nikam... ten croozer to ma jako plazovy lehatko, takze jsme mysleli, ze jako neco v tom stylu... aby byla chranena hlavne z boku... mame presne rovnani, jaky to v zatackach neudrzet se sedet... ten focus mel supr sedacky tvarovany, tam jsme zapluli a sedeli, jak pribyty, ale v ty zafire nas to vyhazuje, ze se neudrzime sedet... musime se chytat (coz je normalni, ale znas to prechod z lepsiho na horsi je na prd vzdycky...) no a v tom aute to neni tak markantni... ve srovnani s tim, co to dela s ni...
mam ale problem s tim, jak bych tam to polstrovani uchytila???nemam v tom jeste jasno......

smesy maj dobry i v aldi, kdybys chtela vyzkouset neco novyho... :sunglasses:
28. dub 2008 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky tak sme se právě vrátili z mega procházky....stihli jsme moji práci, tesco, domácí potřeby....je to super, akorát jsem si asi dala popruhy trochu křivě a levej mě trochu dřel do krku to musím srovnat....jinak krásně lehoučká je v tom :dizzy_face:
koupila jsem béžový, protože doufám, že v tom bude nejmenší vedro.....ale praha dneska sálá, přišly jsme obě totálně zplavený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mám teda jeden menší problém.....zpátky jsem jí už nedala punčocháče, ale jen ponožky, ale pak sem se bála, že se spálí, takže jsem jí přikryla svým sakem (improvizovaná kapsa :sweat_smile: ), ale teda vedro maximální.....jak jste to dělaly loni v létě? aby dětem nebylo vedro na nožičky, ale zároveň se nespálily? vůbec nevím, co jí mám dát
28. dub 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek