• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
byyz. zavrela jsem eousaka do kocaru a na boudu prikolickovala plinou. do krosny kalhoty za kazdeho poasi. satek nula bodou
28. dub 2008 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek

asi mě skolila nějaká střevní chřipka , jsem pátek proseděla na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už jsem nejenom vyblitá ale i vysr..... :sweat_smile: :grinning: :grinning: dneska už je to dobrý dokonce mi i není už tak blivno :grinning:

tý jo Lenchi já jdu na kontrolu až na konci května :frowning2: už jsem na toho mimíse taky zvědavá :slight_smile:

ještě k vozíkům, robert teď používá croozera i místo kočáru, Jonáš si do něj dokáže sám vlézt i vylézt, sedačka je myslím super tvarovaná, teda ty popruhy taky nejsou nijak polstrovaný ale myslím že to jonymu nevadí
ten joggingovej set jsme vůbec nepoužili i když mám tu brzdu, protože její namontování je fakt na hovno já bych to asi sama nezvládla a i robertovi to trvalo snad půl hodiny než to seřídil tak aby to opravdu brzdilo :angry:
my jsme s croozerem spokojený jen ještě nevím jestli budeme kupovat pro 2 děti nebo se podívám po jiným teď jsem viděla nejaký od Burley nebo tak nějak a ty jsou mnohem lehčí no ještě uvidíme tuhle sezonu ho ještě potřebovat nebudem

byzz vítej do klubu nosítkářek :grinning: doufám že budeš spokojená a márinka taky
já bych si pořídila nějaký slabounký pláťáky nebo jsem ještě na Jonyho měla opalovací mlíko snad 40 a tím jsem ho v létě patlala , jinak když bylo vedro tak jsem nenosila to se fakt nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. ty viry zabit fakt... budes jak ja :slight_smile:jsem v prvnich 3 mesicich tehu zhubla 5 kilo:slight_smile:
k tomu voziku... no ja si prave myslim, ze bych ho pouzivala porad. a mozna ten kocarek jakoze s tim joggingovym setem. to je tank... v pohode to jede po schodech a tak... ma to kufr jako krava a nosnost 40kg, takze bych si odtahla i nakupy jak svina... my teda nikdy o jednomistnym neuvazovali a ani neuvazujem... cely den nad tim premyslim a docela bych ho chtela, uvidime, jak se na to bude tvarit otik... koukala jsem ze na ebayi ho maji za 8,500 v bingenu na rynu... tady skoro za deset...
tady v tom cykloshopu maji i burleyho, tak jsem se na nej ptala a borec rikal, ze to je jedina jeho vyhoda, ze je lehci, ze ma strasne moc plastovejch casti a hlavne ze nema naraznik a ze ma maly kola, takze moc drnca a muzes neco mrte sejmout... coz ja vim moc dobre, ze kdyz jedu po chodniku, tak to narvu do kazdyho rohu domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukala jsem ze nema ten croozer vyztuzeny ty popruhy, ale to neni problem vyztuzit, ze ano... no a tak se mi libi, ze jak je ta sedacka zavesena ve vzduchu, tak ze ty soucastky vlastne neprekazej...
28. dub 2008 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, pěkně si to vyžíráš, chuděro :frowning2: :frowning2: :frowning2:

takže jsme dnes byli na cyklovýletě :dizzy_face: asi ke čtyřiceti kiláskům jsme dali - fon vok, nemáme tachák:wink: naše poznatky: vyjížděli jsme a dali jsme Julce za záda polštář, aby to měla pohodlnější - to bylo v poho, jenže pak začala usínat a hlava jí padala dopředu, no byla tam solidně oběšená :sweat_smile: ale koneckonců, když jsme ji tam vozili v autosedačce, tak to taky kolikrát vypadalo všelijak :pensive: :pensive: nicméně jsme udělali přestávku a polštář jí sebrali a položili ho na stranu, aby si o něj mohla opřít hlavu - tím, že měla za zády víc prostoru a nic ji nebrzdilo, tak hezky sklouzla a "lehla"zloštila tu zadní stěnu - vypadalo to asi tak, že jako ležela a hlavu mě opřenou o tu zadní stěnu, takže jsem měla obavu, aby ji nebolelo za krkem, ale netvářila se nějak naštvaně, nebo že by ji něco bolelo...a že v té pozici vydržela bez hnutí hoooodně dlouho - spala ve vozíku přes hodinu! legrační bylo, že jí během spánku pořád sjížděla čepice dopředu, až ji nakonec měla celou sundanou a visící v prostoru před obličejem, takže když se probudila, začala plakat, protože viděla růžovou tmu :grinning: :grinning: :grinning: jiank jsme to zvládli bez problémů, ale tohel množtsví kilometrů je asi maximum, dělali jsme přestávky podle ní a po posledních dvou už se jí do vozíku moc nechtělo, ale po pár ujetých metrech se vždycky uklidnila a zase začal vyprávět:slight_smile: hrozně jí bavily lesní cesty - dělala ááááá a pozorovala, jak to drncá:slight_smile: prostě pohodička:slight_smile: jen byla trochu večer opruzená - jen malinko, ale v PULkách celý den už fakt hodně dlouho nebyla a vlňáky ani flísáčky jsem si dát netroufla, při tak dlouhým sezení...

jinak jsem koukala, že AZUB vyrábí polstry - uvažujeme vážně o koupi - ty polstry asi nebudou o tolik pohodlnější, ale má to takový lepší popruhy - pro dvě děti to teda stojí skoro litr, musím tam osondovat, jestli se to dá zatím využít jen pro jedno, protože to vypadá tak jako nerozebíratelně - na té fotce, co tam mají:slight_smile:

byyz, do šátku jsem dávala babylegs, nebo měla kraťasy a ponožky a ten proužek kůže, co koukal, jsem důkladně promazala

miq, Roberta jsem s croozrem a Jonáškem potkala ve čtvrtek na Starým náměstí, ale asi mě neviděl, nebo mě nezná:slight_smile: kupoval balńek:slight_smile: my taky, hned nám všechny popraskaly :angry: :angry:
29. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!
Lenchi, obdivuju te, ze jste se vydali hnedka z fleku na takovy vylt!!! doufam, ze jste byly cela rodinka a zes nevezla vozik... :grinning: jinak eli, jak tam usla ubesena, tak jsme ji vysvobodili, dali lehnout a sli na pivo. spala pres dve hodiny :slight_smile:
na to azubi polstrovani jsem koukala a zda se nam to nevyhovujici... a za ty prachy... nevim no, to mas asi fakt lepsi neco vyrobit...
jinak kdyz jsme u tech plinek, tak jsem nasrana na latkovky, ale predne zduraznuju, ze si za to muzu sama! elousak sla brzo spat a pozde vstala, v noci mela jakesi extempore, coz jsem ji neprebalila a rano byla prekvapive uplne durch bambus nebambus a zadek jak orangutan... ach jo... sotva se zaleci, tak se jednou zapomenu a vsecko jede nanovo :( jsem rozhodnuta ze na pripadne druhe mimi budu latkovat, ale obavam se, ze elousoj se ta doba uz krati... proste ty moltexky jsou fakt dobry a spolehlivy... resp. jeji kuzi prospesny...

ad. croozer. je ve hvezdach, otik rikal, ze mu je lito toho naseho voziku, takze pokud by ho bracha chtel, tak jo. jenze tedka kdyby jo, tak nechapu kterej si mame koupit? pro jednoho nebo pro dva?
otik rika, ze si mysli, ze ten pro dva nebudu pouzivat jako kocarek, jelikoz je moc sirokej a ze tam bude elous jak sardinka... ze v tom jednomistnym je vic mista a lip se s nim vejdem... (rozdil je cca 10cm.v sirce) takze otik se domniva, ze pokud chci plnohodnotne vozido, tak ted jednomistny a az bude mimi, tak to vymenit za dvojmistny. ze je zbytecny mit rok oprus s obri kravou... co myslite?
koupili bychom nejspise sekac... nvej je zbytecne drahej a hlavne novej nepotrebujem, ale na ebayi jsou spis dvojmistny, takze uvidime, jak se rozhodne bratr, my a co bude v nabidce...

jo a strasne si toho croozera chvali do zimy do snehu :slight_smile: konkretne ten dvojtej.ze velky sankuje a maly spi :slight_smile:
no a jako pripadna tehule bych se s croozrem chodit nestydela, to mi pripada lepsi nez kocarek :slight_smile:

Pripadne Miq. vy byste asi nechteli dvojmistnej uz letos, ze? napada me vymena typu... koupime vam dvojmistnej za 8,5 a vymenime ho s vama za jonduv jednomistnej... takze by to bylo zadarmo? :confused: ale je mi jasny ze ne, ze stejnyho duvodu proj nam to nehraje na ten dvojmistnej...

jo a lenchi, s trochou sikovnosti prej de speedi do sedu...

Tlapičko, dneska to dohledám a dám sem odkaz, některé maminy to stahují tak, že každou stranu utahují zvlášť a některé si pořídily prima zlepšovák, na záda kočárku dáš kus černé pásoviny na druky a jde to do sedu úplně super! Odpoledne se na to podívám a hodím sem odkaz, OK?
30. dub 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a lenchi, hlasim, ze krap je opraven a svete div se, zadarmo!!!
babi se tvarila, ze ho dneska vyzvedne...
takze kdy by ses pro nej u nasich stavila? at to muzu nejak domluvit... jo a trochu blby je,ze jsem ten kocar odstrojila na tu opravu, takze si k nemu budes muset pridelat nakupni kosik a boudu. ten nakupni kosik se bude asi pridelavat docela blbe, bo se i blbe sundaval... je to poveseny na 4rech karabinach...jo a mamina ho neumi skladat ani nic, takze ji reknu at ti k tomu da ty papiry (navod) nebo ti to vysvetlim ja online... jde o slozeni do auta a polohovani sedu, lehu...
vzhledem k tomu, ze je vse jemna plastova mechanika, tak tam nesmi pusobit zadna hruba sila, nikdy.... :unamused:
30. dub 2008 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je o tom speedim...

Tlapičko, posílám komentář ke Speedimu včetně odkazu s fotkou:

Už se to tu jednou řešilo
My máme stejný kočárek - koupit černou páskovinu v galantérce
obtočit kolem trubek za opěrku a narazit patenty - my už máme vyrobeno a opravdu je to lepší a více do sedu
Měla to tu nějaká maminka i nafocené, ale už si nevzpomenu která

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=757646

Jsem to našla - my tam z každé strany dali pro zichr patenty dva vedle sebe.

Takže to nějak přetlumoč kamarádce!
30. dub 2008 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, asi jsem teda nešikovná, mě to do sedu nejde - leda bych si tam fakt přidělala nějaký porichtung...

a s tím vaším kočárkem - já jsem si říkala, že bychom k vašim zajeli a udělali zkušební jízdu po Letohradě a pokud bychom měli pocit, že to nestačí, tak teprve potom si ho třeba odvezli na zkoušku domů...kdyby třeba Juli nebyla ve formě na testování nebo tak něco..známe se se slečnou moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme jet asi tenhle víkend do Králík, kupujeme tam od nějakých lidí přívěs za auto, tak bychom to mohli vzít třeba přes Letohrad? Ale ještě nevím, který den by to byl...předpokládám, že spíš neděle, bo v sobotu Laco maká. Nebylo by to blbý, otravovat tvý rodiče v neděli? Ale jak říkám, ještě to nevím přesně, ještě jsme s tou ženskou od přívěsu nemluvili.

já nevím proč, ale jsem nějak naladěná na nový kočárek :grinning: :grinning:

jo, ještě k vozíku - nejoblíbenější Jůlinčino místo ve vozíku je to korýtko, kam se dávají nohy, doam si tam vždycky zaleze, dělá brm brm a čeká, kdy vyrazíme :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, zjistim od maminy, jestli budou doma, ale trochu zalezi v kolik by to bylo, jelikoz se trochu obavam, aby nebyli na spaciru... musime to nacasovat...jak budes vedet konkretne, dej vedet, ja se budu informovat prubezne...

no a ja jsem zase naladena nejak na novej vozik :(
30. dub 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, tak tenhle víkend to určitě nedopadne - ty Králíky nám padly, takže nic, nechám tvé rodiče v klidu procházkovat:slight_smile:

miq, já mám v sobotu muže v práci, co ty? kdybys na tom byla podobně, písni, můžeme něco podniknout:slight_smile:
1. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, ok... mamina ho podle mych zprav jeste nevyzvedla (snad dneska) takze to je fajn... ja ji reknu at nachysta vsecko co k tomu patri nekde do tasky at to mas pekne pohromade... (musim na ni pomalu a opatrne, zatim to nevi, ze jede kocarek na vylet :slight_smile:) Ona je furt desne na nervy, ze cizim desne neco pomahame a ji nepomuzu nic a tak... tak to musim nejak inteligentne podat :slight_smile: aby spolupracovala :slight_smile:
proto je dobre ze na to mam vic casu :slight_smile:
takze jak budes vedet, tak nahod dalsi termin :slight_smile:
2. kvě 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, my zítra jdeme ke kamarádovi na "garden party" :grinning: :grinning: tak doufám že bude hezky

ještě k těm vozíkům, já jsem taky původně chtěla dvousedadlový hnedka, ale pak se mi to nějak rozleželo, ono dnes fakt není problém sehnat bazarovej vcelku rychle , no nakonec jsem ráda že máme jen ten jednosed. on je i tak docela širokej :astonished: no a až to bude aktualní tak prostě koupíme dvoused. myslím že tenhle střelíme poměrně snadno
2. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
tak my jsme nějaký marodný, Juli má děsnej kašel, hlavně když spí, tak ji to trápí - miquel už nám vypomáhala dnes sirupem na kašel - ještě jednou díky!!!!!Jůlince moc chutná a nejradši by ho vyzunkla najednou celou lahvičku, pořád se na něj dere a volá mňam mňam :sunglasses: :sunglasses: ale že by to bylo nějak hned lepší, to není :frowning2: navíc se jí rozjela rýma, tak je děsně protivná - ale našli jsme ty nosní kapky otrivin - také z lékárny od miquel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak jsem jí je dala na noc, přes den jsem jí furt prolejvala nos slanou vodou, ble, řvala jak tur...tak vám řeknu, že je to záhul, když si představím, že takhel budu mít dvě!!!!!navíc můj drahý mužíček mi absolutně nepomáhá, jsem na něj pěkně naštvaná, ale nebudu to rozebírat, ještě byste mě litovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jen abyste věděli, jak se máme:slight_smile: zítra jdeme k doktorce, radši....
4. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda, nam tady normalne zmenili nazev, ze jsem nas vubec nemohla najit :slight_smile:

lenchi, jak jste dopadli u doktora?... s tema sirupama je to tezky, je jich hodne a kazdej je na neco jinyho... nektery nutej na kaslani a nektery tisej... nektery jsou na noc a nektery na den... snad bude julinka brzo v pohode... jinak zahul to urcite bude, ale co si budeme povidat, nekdy je to zahul i ted, takze se to az tak menit nebude, doufam... vzdyt ty deti prvni odrostou a zmoudri a pomuzou, ne?

jinak jsem domluvila kocarek s babi :slight_smile: zitra jede do jicina, takze jak budete v pohode, tak dej vedet a nejak spachame predavku...
klidne do domluv s maminou primo. Ona sedi porad na emailu (e.hlavackova@abagon.cz) nebo na icq sinkloska nebo skype e.hlavackova :slight_smile: at je to primocarejsi :slight_smile:

jinak hlasim, ze mame croozra a jsme z toho jakysi rozpaciti... zpusob zpracovani je hrozny. kdyz jedem, tak cinkame jako pivovary... testovaci jizda do hanaou a zpet 45 km byla opravdu nervy drasajici... ten starej za 2500 ani necek :pensive:
jinak ten kocarkoidni komplet je super. (v hanau eli usla, tak jsme ji sundali z kola, dali kocarek a sli na remeslny trh...) nechapu proc nemuzou bejt ty diry stejne velky jako ty zavlacky... :angry: musime to necim podlozit, coz bude oprus, jak svina... nicmene nm slo o tu sedacku a ta je super... urcite jsme si mrte polepsili, ale oproti mrte hodnocenim a diskusim a recenzim na netu tvrdim, ze za spoustu penez malo muziky :frowning2:
5. kvě 2008 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi a na tatku se nezlob... kazdej tatka nekdy zlobi, ma na to pravo... uplne stejne jako nekdy zlobime my! No a ja bych te urcite nelitovala, jelikoz to mam urcite horsi :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babky,
teda tohle téma najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem dycky jen projela stránku a klikla na nejdelší název a teď to musím pročítat a hledat! hrůza
jo a byli jsme s malou na svatbě, s manducou a autem...no na to, že sem neřídila asi 2 roky, tak to bylo docela dobrý, ale shodli sme se s manžou, že zůstanem u vlaku....cestou tam malá krásně usla, ale zpátky celou dobu řvala, chtěla chovat (pochovali jsme ji na benzínce a pak sem strašně spěchala, abysme byly co nejdřív doma a nemusela brečet), takhle bysme asi z Prahy do Letohradu nikdy nedojeli
málem bych zapomněla....co sem chtěla hlavně - MIQ musím tě tady veřejně pochválit, ty plíny jsou hrozně super (machrovala sem s nima na tý svatbě a za mnou se ozvalo: vy používáte látkovky? a nemáte ty pastelky? schnou dobře? další látkomáma, super, hned jsem udělala lus reklamu, protože si ta paní stěžovala, že je to jen přes internet a ona by si to chtěla někde ohmatat :grinning: )
6. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo já jsem vás nemohla vůbec najít, bože proč nám mění název :confounded:

my jsme taky marodný teda já, jak jinak, asi jsem zase chytla nějakýho bacila, včera jsem problila celej den, večer jsem měla 38,5 a neudržela jsem ani čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: to už mě chtěl robert vézt na pohotovost což jsem odmítla bolele mě celý tělo a představa že budu někde čučet několik hodin a pak mi daj paralen :confused: to ani náhodou
dneska jsem byla u dr, jak jsem předpokládala dali mi paralen :grinning: a že jsem dehydrovaná tlak 90/60 tak mám motolici i bez chlastu :sweat_smile: prý musím co nejvíc pít kvůli mimi, že nejím mu nevadí :sweat_smile: :angry: ale mě jo :grinning:
tak jsem dneska poctivě do sebe po lžičkách vpravila litr čaje i trochu vývaru a už je mi trochu lépe :slight_smile:
nechala jsem si napsat pro Roberta hlidačenku a bude se hezky starat o malýho a já budu odpočívat a dávat se dohromady :grinning: :grinning:
fakt doufám že tohle brzo skončí už je to únavný , už se fakt těším až se zase s chutí najím :slight_smile: :grinning: :grinning:

Lenchi s tím kašlem je to vždycky na delší dobu za jeden den se to moc nespraví, ae je fakt že stodal Jonymu taky hrozně chutnal :grinning: :grinning:

tlapi nám teda na vozíku nic necinká, ba naopak někdy mám problém ty závlačky do některých děr dostat :astonished: to máte novej nebo nejake jetej ?

byyz to jsem ráda že jsi spokojená , a jde ti na ně dobře dávat snapka ?
6. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, jen koukám, jak to řádí :frowning2: :frowning2: Juli už je lepší, už může spát, trochu teda ještě kašle, ale už vypadá zdravě:slight_smile: zato já jsem to od ní chytla :angry: takže mě bolí v krku jako sviňa, tak zobu homeopatika a dávám si Julčinej Stodal, bo není ontraindikovaný pro těhule :sunglasses: a je to fakt mňamina :wink: Juli si ho tak oblíbila, že ráno, když našla na nočním stolku ležet ibalgin v lahvičce - vypadá to podobně, tak s ním furt pochodovala za náma a volala mňami mňami a chtěla ho :grinning: :grinning: :grinning: je fakt, že ten stodal, jak ho člověk polkne, tak ten krk úplně pohladí, nedivím se, že jí chutná:slight_smile:

miq, je mi tě tak líto, ty si to pěkně vyžíráš :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já jen doufám, žes to nechytla do Julky, jak jsme u tebe byli...

no takže tlapi, zatím nevím, jak to bude s kočárkem, protože se radši nikam nepouštíme...to je děs, tak nádherně je venku a my smrdíme doma :angry: :angry: teda teď jsem poslala Juli s tatínkem, aby mi koupili med:wink:takže dnes dobrý, zítra na ni budu sama, to bude horší :confounded: :confounded:

asi se mi nějak ztrácí mlíko, Juli vždycky tahá jak o život, mě to bolí, ale myslím, že toho tam už moc není :unamused: teda třeba večer jo, ale pak ráno stopro nic :unamused: teď dvě noci se probudila jen kolem půlnoci na kojo a pak až ráno! chystám se, že bych jí zkusila na noc šupnout sunar, třeba je toho mlíka fakt málo, ona jinak nemá o večeři většinou moc zájem, takže bych se nedivila, kdyby se budila hladem nebo žízní...
7. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta to teda radi v podhuri, to je des! Miq. hodne sil!!!
vozik mame novy, ale z kameneho obchudku za rekou, tak se tam chystam jit prudit... chudak prodavc umi anglicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera se mi navic kocarkovaci kolecko porad nekde sprajcovalo, takze byl misty neovladatelnej :( mozna ze je to nasima proticinkacima upravama, nevim... musim vic testovat.

lenchi, klidek, na kocarek casu dost! az budete fit, dej vedet! dneska pekne chlemtej caj na nachlazeni aptheke s citronem a medem a bude bajo, uvidis....
No a s tim mlikem toho moc nenadelas... Holt jak se priroda rozhodne, tak to bude :sweat_smile:

Pristi tyden mam namireno na velky nakup, takze dejte vedet, jak jste na tom s moltexkama kolik baleni jake velikosti kdo chcete? (oni je tu sice maji vpohode vsude, ale kdyz potrebuji nejaky konkretni mnozstvi a specham, tak je jak na potvoru nemaji, tak si to chci nachystat dopredu...)

a koukejte se uzdravit zensky jedny!!!!
7. kvě 2008 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to já si říkám, že s tím kojením, když se to samo nějak vyřeší, bude to lepší, než kdybych ji měla násilně odstavovat:slight_smile: ale zatím teda to nevypadá, že by se chtěla odstavit, spíš furt kouká, kudy by se na mlíčko dostala, potvůrka :sweat_smile: jak byla nemocná, tak si zase zvykla na pravidelný příjem...ale noci jsou teď úžasně klidný, jednou nakojím když jdu spát a pak až ráno:slight_smile:

tlapi, já teď jako nevím, jestli nějaký plíny budu chtít, protože jsem teď nakoupila přes net, mám asi 100 ks - no, ale příští týden jedeme na pár dnů do Jeseníků asi, takže to pofrčí, čili ještě uvidím a promyslím a propočítám:slight_smile:

já se cítím celkem dobře - nejhorší je to po ránu, to jsem jak kdyby mě někdo praštil palicí, v krku struhadlo, ble...ale proleju hrdlo něčím teplým a hned je to lepčí:slight_smile: Julka už skoro nekašle, jen opravdu maličko:slight_smile: poctivě užíváme vynikající stodal :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vydala zjistit co a jak s tim cinkacim vozikem... prodavac ochotne zavolal nekolika dodavatelum a zjistil nasledujici... letos je ta konstrukce udelala z hliniku, diky cemus je vozil o dve kila lehci. Jenze ten matros je tenci a bla bla bla, takze to je takhle na vsech vozikach... zkratka mame nevychytanou opruzoidni o dve kila lehci novinku :confounded: jeste sezona nebo dve a bude to zase pouzitelny... jeste napiseme primo na croozer... akorat nevim, co po nich chtit... otik ty dve kila min vita, takze jestli je lepsi tezsi stary necinkaci model nebo novy lehci cinkaci? vi buh...

Jsem rada ze tescova cast se uzdravuje, jak to vypada u nadrazi?

jinak dneska jsem zblajzla posledni tabletu a od tedka si davame pozor... :confused: :grinning: :confused:
8. kvě 2008 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše téma je úděsný - nikdy ho nemůžu najít, zlatě, když byl původní název :angry:

opět jsme dnes vozíkovali, vydali jsme se po nových cyklostezkách do Klopot a pak přes Cakli a Ústí zase zpátky:slight_smile: nikam jsme nespěchali a bylo toho akorát - hlavně pro julku - takže těch 35-40 km bude asi fakt odpovídat, víc se s dětma ujet asi nedá, ke konci jsme zastavovali po cca 7 kilometrech... první půlku prospala :sunglasses: :sunglasses: škoda, že se mi ji nikdy nepodaří vyfotit, jak tam chrupe, vždycky mám foťák ve vozíku a nechci tam lomozit, aby se neprobudila. Dnes zvolila opět jinou polohu, spala "na boku", noc zabořený do polštáře, pak už totálně zhroucená, ale chrupkala tam celkem spokojeně a po probuzení byla veselá:slight_smile: potkali jsme lidi s Croozrem pro dvě děti a ten to polstrování teda taky nemá nějak vychytaný! vypadalo to zhruba jako náš Azub s dokoupeným polstrováním...

taky jsme se shodli na tom, že víc než těch 40 km denně bychoma asi i ujeli, ale kdyby to mělo být víc dní po sobě, že bychom asi byli celkem hotoví, přeci jen je to záhul - tvrdí Laco, jí to netahám :sunglasses: a tlapi, ty myslíš, že v té celkové váze hrajou dvě kila takovou roli? Laco tvrdí, že fakt ne - teda kdybys viděla, co tam všechno taháme - no to vy ale asi taky, ne?

každopádně mě výlet asi uzdravil, v krku necítím už nic nepříjemného, takže hurá!!!ale Juli občas ještě šeredně zachrchle - nicméně, vzhledem k tomu, že venku bylo určitě tepleji než u nás doma, bylo lepší se vyvenčit:slight_smile:

tlapi, tak to jsem na to vaše dávání pozor zvědavá :grinning: včera mi psala kamarádka, otěhotněla na první pokus, je teda na úplným začátku, ale je to tam :sunglasses: :sunglasses:

nevím jak se sem teď dostanu - v neděli jedeme do těch Jeseníků a zítra se na to budu připravovat, balit, nákupy apod., navíc v neděli ráno mám ty přijímačky do Brna, tak mi držte palce:slight_smile:
9. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím že u nádraží už je to taky dobrý :grinning: :grinning: už mi zůstala jen obvyklá těhu nevolnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

se musím pochlubit , včera a dnes Jony udělal bobek do nočníku ( po srááášně dlouhý době) tak se ho dneska ptám jako už tam je bobek ? , a on na to " bobek" :grinning: :grinning: a večer se posr.. do plíny a hned na mě bobek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: no hurá konečně si asi uvědomil co udělal a hlásííí :slight_smile: třeba se taky brzo dopracujeme do stádia že bude hlásit předem :sunglasses: :sunglasses:

každopádně bych si asi objedlala asi ještě dvoje moltexky a jedny separačky možná taky někam pojedeme na dovču a to fakt látkovky nepotáhnu

tý jo Lenchi 40 km bych asi teď neujela :astonished: ale do klopot bych se taky chtěla jet podívat, naposledy jsem tam byla jako malá :grinning:

ad croozer , ten dvousedadlový , právě nemá moc dobře udělaný ty sedačky a docela se bojím že bych tam příští rok Jonyho + mimi v autosedačce nedostala, no mají ho u stratílka v Litomyšli tak to tam asi pojedeme vyzkoušet
já jsem si vlastně jetej kupovala schválně , protože jsem chtěla červeno žlutej a teď se dělají takový vyblitý barvy ,který jsou podlě mě blbě vidět

jinyk držíme palce jak tlapičce na " dávání si pozor " :sweat_smile: :grinning: tak i Lenchitě k přijímačkám :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, my si dáváme pozor od porodu....to sem na nás taky zvědavá, ale my to chcem naostro zkusit tak od prázdnin, takže to je už celkem jedno, jestli se zadaří o fous dřív
jo a lenchi taky držím palce u přijímaček, stejně seš dobrá s dvěma dětma vejšku od začátku, já mám co dělat, abych ji s jedním dodělala
jinak teda, je mi teď dost blbě, jako ne od žaludku, ale od hlavy....prostě abych to vysvětlila od začátku, byly jsme na uzv ledvin, normálně na screeningu a doktor nemoh pořádně najít druhou ledvinu, tak nás poslal na nefrologii a odtamtud jsme dostali žádanku na nějaký speciální vyšetření....no spočívalo v tom, že malý píchli injekci (to bych ještě zvládla, byla to chvilička), ale pak musela půl hodiny bez hnutí ležet, nic jí nebolelo, jen ji snímali kamerou, ale asi si umíte představit, co to je, chtít po miminu, aby se ani nehlo....prostě celou půlhodinu bez přestání řvala a vzpínala se, mně jí bylo tak strašně líto :cry: pak usnula a vzlykala ještě ve spánku, no byla sem ráda, že to máme za sebou, ale dneska jsem volala o výsledky a tohle vyšetření není průkazný, akorát ta dobrá ledvina se dobře zobrazila (ale ta byla vidět i na uzv), ta druhá ne, takže se mám objednat ještě na jinej typ vyšetření, že tam už to snad bude vidět....jenže sem si to teď hledala na netu a je to skoro na stejno, tentokrát teda bude muset bejt bez hnutí "jen" 20 minut, ale já to prostě nedám :cry: :cry: :cry: ach jo, malá bude určitě zase strašně brečet a já se tam tentokrát nejspíš rozbrečím taky.....no nic, doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný, já jdu radši spát, třeba to trochu zaspím
10. kvě 2008 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, chudinka malinká....to je vždycky hrozný, když jsou děti nemocný, nebo musí absolvovat takovýhle hnusný vyšetření:frowning2:(((( drž se! jo a ještě na té vejšce nejsem, jo? ještě jsem se tam ani nedostala a ještě jsem nezvládla ani jeden semestr, tak bacha :grinning: :grinning: :grinning:

miq, já si neumím představit, že bych do vozíku narvala dítě v autosedačce a ještě druhý! a to je tom celkem velký vozík! počítám s tím, že příští rok bude muset Juli zvládnout na cyklosedačce a užívat si vozíku budeme naplno až další rok...

teď poslouchám předpověď počasí a je to paráda, měli bychom mít krásné počasí na tu naši mini dovolenou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se tak těšíííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo, mám poznatky k ergu: teď si ji dávám trochu níž, že mám bederák fakt na bedrech - ta spodní část bederáku mi sahá až do půlky zadku, ale už jsem si zvykla a je to asi pohodlnější, dokonce tam Julka líp zapluje, že se tam nevytváří taková ta kapsa prázdnýho místa. Jen je znát, že to víc tahám na ramenou. Ale pro stávající stav je to lepší:wink: dnes jsme byli na procházce ve městě ráno a Juli tam byla celkem zabořená - asi jako byla v manduce, když byl rozepnutý ten zip - ale nestěžovala si, pořád provlíkala ruce dovnitř a spousta "hodných lidí" jí ty ruce vyndávala, aby ji nebolely, takže si je tam pak zase pracně strkala zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teeeda to se toho udalo!!!!
takze budu reagovat postupne...

k tomu tematu... Nevim, jak to delate vy, ale ja prohlizim pres fire fox (je mozny ze v exploshitu to funguje taky...) dam v regionech ctrl +f, dole se mi objvi okynko, kam napisu ú a uz tam skace bud usti nad labem, ty jsou ukecany, nebo my... je to rychly a jednoduchy, takze doporucuju :slight_smile:

lenchi, s tim vozikem to je fakt, ze 40 je tak optimalni maximum... my uz tedka chceme spis na kratsi vylety do hor, kde makack bude velka a cas vezneni elousaka minimalni, takze vsichni budou spokojeni, ale jaksi jsme zjistili, ze nemame kokoti nosice na kola (zapomneli jsme je v La, takze musime na hanau :()

k tomu kufru u voziku a foceni... ten starej je vazne nedobytnej, taky jsme to resili, ale ja mam super brasnu od sport arsenalu, stoji asi 500. je na zadni nosic a je to jakoby taska pres rameno, takze kdyz jedes na vylet, tak se ti tam vejde hrave mikca, svaca, fotak, penize, mobil... suchacema oddelas a odchazis, vse mas pri sobe... fakt super!

k tomu dvousedadlovymu croozru... on ma ty sedacky uplne stejny, jako jednomistnej, jen jsou mrte mensi... Co se polstrovani tyce, tak tam neni zadny... proste ten rozdil je v tom, ze ten croozer ma to sedatko tvarovany, takze z naseho pohledu je sedadlo v croozeru bez polstrovani milionkrat lepsi nez cely luxusni polstrovani v chariotoj... V tomhle se asi neshodnem :confused:
jestli uz to polstrovani mate dokoupeny, tak mi ho pak musis nekdy ukazat a vlastne i cely vozik... bo ja mam pocit, ze to je uplne to stejny, jak ten nas kranich...

k te zatezi, nevim, jestli je to rozdil... Otik dycky tvrdil, ze v souctu kilo sem kilo am je jedno, kdyz je takova vazba tlusta, ze to nepozna, ale tedka je tvaril, ze ten lehci vozik opravdu vita, jelikoz k tomu vsemu, co tahame mame sebou jeste jeho sileny fotak + objektivy, takze kdyz nalozi nezbytne nadobicko, tak je vlastne na nule, coz je pozitivni... Nimene rikal, ze moc nepozna rozdil mezi tema vozikama. Akorat ze ten croozer in kope. Spise chceme videt v te vaze vyhodu, abychom nebyli nasrany... Borec v obchode rikal, kdz jsme se zminili, ze chceme jet do schwarzwaldu, ze je to moc tezky, ze to radsi nejaky levny chariot... ze jsou mnohem lehci a taky uzsi, takze lepsi do mesta, ale jelikoz ma stejne trapnou kolmou sedacku, tak jsme nad nim ani neuvazovali... protoze o tu nam slo predevsim... stary voziky se drazi desne draho 320+20 postovne a novy stoji 369, tak se nam zdalo jednodusi zajit do obchodu tady a koupit novy,... nevedeli jsme co nas ceka, ze... tedka bych asi jednala tak, ze bych se snazila sehnat jeste lonsky model (pro ktery jsme pvdne sli, ale uz nebyl a jeste se slevou za 299)smula no. ale zase tak strasny to neni, jak jsme to oblepili, tak je vpodstate po problemu!

Lench, k tem prijimackam jsem ti ani nestacila poprat hodne stesti, tak doufam, ze jsi to napsala, jak to slo nejlip a ono uz se to nejak vyvrbi :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miq.
hura, ze se to telo umoudrilo! vivat!
s tim bobkovam je to u nas podobny... Eli moc na nocnik tedka nekaka, ale kdyz se zeptam jestli ma bobek, tak rekne nezky ze bobek a ukazuje na plinu a nekdy rika neni bobek a stejne je posrana, hraje si se mnou divadlo... takze podle toho jaka je vychcoska, tak tomu hlaseni predem moc neverim, ale rada bych se mylila... nicmene vcera zahlasila a my ji poslechli a fakt ze jo... jenze vetsinou rekne cuat a sotva ji plinu sundam, tak krouti hlavou nenene. takze mi pekne leze na nervy a bohuzel ty jeji hlaseni ignoruju, jelikoz me irituje, ze 9 z 10 pripadu, kdy ji rozbalim ji stejne na nocnik nedostanu ani nasilim a ona se mi pak smeje... :angry: :fearful:

miq. 2* 5ky, ze? a separacky splachvaci popoliny za 4,15 nebo vyhazovaci moltex za 2,95, oboje 100ks.
jo a kdybyste nekdo chtel sampon na vlnu, tak tu maji za 3,50 250ml, coz je treba proti lusinte polovina...

do dvojmistnyho croozra se autosedacka pry urcite dat neda! musis mit to weber lehatko :confounded: a s teba vyblitejma barvama souhlasim.... jeste tak ta lonska dvojmistna oranzovohneda byla fajn... ja bych brala zelenej, jelikoz je dobre maskovaci do lesa na spani....
11. kvě 2008 ve 23:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz:
ty vysetreni jsou fakt desny, je jasny, ze to je napor jako prase na psychiku, ale ber to pozivne, je to pro neco dobry a marinka si t pamatovat nebude... Hlavni je, aby byla zdrava! Uplne vidim Elousaka, ak by vriskal, ona omezovani osobni svobody strasne tezce nese.... tkze ztni zuby a utesuj se, ze ji to neboli, a to ze by zrovna delala radsi neco jinyho tech 20 minut se da jeste jednou prezit, ne? Hlavne at je vsecko v poradku!!!! moc drzime palce!

s tim davanim si pozor jste teda dobry, My teda moc nee a vime o tom, takze jsem mastila pres otikuv nesouhlas po sestinedeli pro pilule...No a navic to sem asi moc nepatri, tak slabsi povahy nedocitat... mam to rada se vsim vsudy, takze omezovani typu vcas vyndat mi to proste jaksi kazicelej dojem, no...

lenchi! uzijte si radne dovolenku!!! my mame zitra statni svatek, tak nas ceka vylet na kolach asi... Ale jelikoz jsme kokoti, tak asi sbahnem bo autem nemuzem...
11. kvě 2008 ve 23:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a k tomu ergu: elousak si ty ruce taky koriguje libovolne a vsechny to toci a resi kde je ma a ja dycky jen, ze je ma, kde je chce mit, ze si je libovolne stehuje :slight_smile: )
Ale fajne, ze mas oblibenou polohu!!

u nas venkovni zivot spociva ve vyletech na pisek a prochazky s pidi drevenym kocarkem... elozus se nacha veznit v cemkoli jen velmi kratkou dobu a dozaduje se neustae o piŤoť coz je piskot, ze :grinning: takze nic moc obdobi :pensive:
11. kvě 2008 ve 23:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babky, splín už mě přešel :grinning: dík tlapi za ten tvůj elaborát, sem si to potřebovala nějak srovnat v hlavě...no ale hlavně sem teda mrňu objednala a maj místo až 20. června, takže spousta času na regeneraci mojí nervový soustavy :grinning:
hele tlapi, já bych teda brala ten šampon na vlnu (už mě nějak přestaly bavit pulky a dítě z nich vyrůstá + bude vedro - ideální čas) a jedny separačky...viskozový kdyby byly, kolik je to tak odhadem v korunách?

len a miq - vy ste chodily s dětma na plavání, žejo? kolik to stojí v ČT? já jsem teď koukala na pražský kurzy, ale myslím, že tolik za to nejsem ochotná dát (jako 350 za půlhodinovou lekci a celej kurz 4000, to mi přijde strašný)
13. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek