• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
jeee, to bude radoti zase u doktora... hlavne at je to k necemu...
byyz, ja se v tech separackach nevyznam... ani nevim, ze je vic druhu... tady maji v krabicce levny vyhazovaci praci moltex a drahy splachovaci praci popolini.
orientacne by to bylo zhruba za 200 kc, zalezi ktery bys chtela jestli nejaky. proste pocitam euro 25kc.
13. kvě 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to já bych radši ty splachovací, dík :slight_smile:
13. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to krabicka popolini, minule jsi je nechtela, takze tedka jo? stoji 4,15 tusim...nejou to ty spatny?
13. kvě 2008 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, minule sem je nechtěla, protože sme měli hrozně kadící dítě ještě, takže jsem používala tu roli, tam sou ty separačky pevnější, ale zas nejsou moc proti vlhku....ale teď mrňa už nijak často nekaká, takže sem začla používat ty krabičkový
13. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, jen se ujistuju... a moltexky nechces? zvladas full time latkovat? :wink:
13. kvě 2008 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takhle mi to vychazi presne na 192 kc.
13. kvě 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moltexky nechci....zatím je fakt nepotřebuju :slight_smile: zvládli jsme takhle i svatbu i cesty do let a všechno.....bohužel nejsou jednovelikostní, takže než bych sdělala balík tak z toho vyroste
OK prašule si znamenám a připravím :wink:
13. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki doki. proc prodavas tu bambusku? :slight_smile: ty budes v la ten prvni tyden v cervnu?
13. kvě 2008 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, jj 2*5 ky, a popoliny splachovací, vyhazovací si můžu koupit i tady za 30 kaček :grinning:

byyz, doufám že Márinka bude v pohodě :wink: já jsem taky pár vyšetření s jonym absolvovala a musí se to nějak přežít, jsem hrozná sračka já skoro bulím i když ho jen očkují
u nás kurz plavání stojí 120 kč za těch půl hodiny, což je teda taky docela drahý, ale ještě se to dá 350 by se mi taky nechtělo dávat, no i když my jsem byli dost nemocný tak se nám to nakonec taky docela prodražilo :sweat_smile:
no já jsem ráda že jsme chodlili, Jonymu se to moc líbilo, doufám že to do léta nezapomene a pak se budem potápět u bábinky v bazénu na zahradě

tý jo tak já teda nevím jak to provedeme příští rok se dvěma děckama, že by se mi ještě chtěl kupovat weber seat no nevím nevím, nebo jonyho do sedačky a mimi do vozíku :confounded: to je zase dilema :grinning:
13. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. ok, beru na vedomi!

s tim vozikem.... no my pokud ho neprodame ten starej, tak bysme jezdili kazdej s jednim, ale otik ho chce spis strelit... uvidime, jak bracha...

jinak vite ze byl uz smrtelnej uraz prej na nasi cyklostezce? prej nejaka maminka s kocarkem na bruslich se vymlela a spadla hlavou na cosi a bylo po ni...
nevim jestli je to fakt nebo nejaka fama... neslyseli jste?
13. kvě 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sakra tady mluvim, jak kdybych byla tehule hihi. se tim pocitem nejak nechavam unaset... nahodou nevim, mam pocit, ze bych mela otehotnet velmi brzo, jinak to bude vsecko jina... vecer jsem docela unavena, jelikoz to je s elousakem celkem zahul... tak se bojim ze vymeknu...
13. kvě 2008 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi bambuska nás nějak neoslovila....navíc vysloveně noční plínu teď fakt nepotřebujem, mrňa ve spaní nečurá
jo budu v let asi začátkem června, manža má pánskou jízdu a pak nám nejspíš budou dělat podlahy
miq tak to je teda pěkně vydřidušský tady, trojnásobek :angry:
já jsem o to plavání docela stála, ale tohle už je prostě moc
13. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru, k tomu plavani... mela bysis rict, jestli fakt chces chodit. a pak taky jestli to nevadi vasemu rozpoctu...pokud si odpovis, ze chces a ze nevadi, tak to ze je to trikrat drazsi v praze nez v trebovy neni relevantni... zijes v praze a postupne budes narazet na fakt, ze vetsina sluzeb je proste nekolikanasobne drazsi tam, ale zmenit to nemuzes a kdyz budes dojizdet na plavani do ct, tak te to moc levneji nevyjde... a celej zivot te nebude bavit si porad odrikat vsecko, jelikoz je to drazsi...
to jen k povzbuzeni...
(ja mam taky zabrany si tady dat pivo v hospode, jelikoz mam pocit, ze jsem na dovoleny... a nedochazi mi, ze tady bydlim... tim chci jen rict, ze se to lehko rika, ale hur vedomuje.)

no a naopak proti je ze je to docela blby na kuzi, takze ja i kdybch chtela, tak jsem to mela kvuli elousakovejm olezlinam zakazany...
13. kvě 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz k te bambusce, kdybys na ni nespechala, tak bych si ji vzala, az budu tehule :slight_smile: :sunglasses:
13. kvě 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě tak napadá že na koj. plavání přispívá většina pojišťoven, sice tak 500 ale aspoň něco :grinning:
jinak souhlasím s Tlapičkou já bych to tak filozoficky nerozebrala :grinning: holt praha není maloměsto
14. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze by se k nam svagrova pridala v brne, jestli mate zajem... a budu prudit s terminem... potrebuju si nejak zorganizovat diar, mam toho pozehnane... takze co treba streda 4.6.? tentokrat pojedu i kdyby cert na koze jezdil treba sama :sweat_smile: :confused: :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi tak bohužel, hned jak jsem dala inzerát, tak se mi ozvala jedna paní....příště všechno budu nabízet nejdřív vám :grinning:
miq, no já bych brala příspěvek tak 2000, pětikilo už mě myslím nevytrhne....jasně že máte pravdu s tím plaváním, všechny takovýhle věci sou v praze drahý, náš rozpočet to sice neskolí, docela se mi tam chce chodit, ale tolik prašulí za to dát nehodlám....takže se bez toho prostě obejdem, jedině, že by moje touha pořád stoupala, až bych to za to byla ochotná dát, ale myslím, že se to nestane
já jsem taky pro určení termínu, 4.6. se k tobě tlapi klidně přidám, už potřebuju svrchňáky jako sůl + pár dalších věcí, švagrovou klidně přiber, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic...jak má starý dítě/děti?
15. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byz, neva, usetrim :slight_smile:
svagrova bydli v brne, takze by se pripojila az na miste. (je to pediatricka, tak si muzete nachystat pripadne dotazy...:slight_smile: a ma dva kluky 2 roky a necelej rok
15. kvě 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! tak jsme zpět! a živí :grinning: :grinning: :grinning:

teda řeknu vám, to byl zase výlet :grinning: :grinning: :grinning: ne, pak se všechno uklidnilo, ale pondělí bylo úplně totálně šílený!!!!!!naplánovali jsme si celodenní výlet na Praděd, s tím, že budeme dělat přestávky samozřejmě a přizpůsobíme rytmus cesty Jůlince...no co vám budu povídat, půl dne prořvala, nechtěla být nošena, chtěla sedět v bahně a hrabat se v listí a podobně...pak už nechtěla vůbec nic, jen pořád plakala, byli jsme z toho dost nešťastní - navíc furt s*ala, snad pětkrát, mě docházely plíny, ona byla opruzená, takže sedět v ergu pro ni bylo asi dost utrpení....nakonec se ukázalo, že to není jen tím, že je to rozmazlenej fracek, jak v afektu prohlásil Laco, ani že to není jen naše chyba, že jí vláčme takovou dálku, jka jsme včer shodně konstatovali my oba...prořezával se jí zub!!!!!!!další dny byl klid - no v úterý ještě úplně ne, to byla ještě celkem protivná, ale ve středu a ve čtvrtek s náma absolvovala malinké výlety totálně v pohodě a vypadala, že by zvládla i delší a že by jí to i bavilo!!!!!!!

ale je jasné, že na hory je lepší krosna - v ergu byla zapadlá jak vlastenec - i u Laca - ona jak je hodně vysokej, tak i když si dá ergo co nejvíc do pasu, jak to snese - on to moc vysoko nesnese, takže to má taky na bocích, tak má Juli tu zádovou opěrku až po krk. Ruce má normálně radši venku (horem), což takhle moc nejde, řeže jí to do podpaží - no když ji nic nebolí, snáší nošení bez problémů...Nakonec si našli jako nejlepší polohu nošení na břiše!!!laco tvrdil, že je mu to příjemnější než na zádech a Julce asi taky tak, protože na nás líp viděla, táta jí krmil piškotama...pohoda:slight_smile:

Každopádně líp snáší delší výlety na kolech než pěší, ale to je možná věcí zvyku a taky to nemáme moc nazkoušený - jaká vzdálenost je ideální apod.

Stejně jako Eli by nejradši pořád ťapkala - nošena neustále pronášela dva komentáře: ťapi a ňami - střídala to s různou intenzitou :grinning: :grinning: :grinning: Pak ještě když jsem se vzdálila já, tak vřískala máma a když Laco, kvílela táta...no, každopádně měla jasno v tom, co chce :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, přijímačky byly těžký jako prase, ještě mě čeká oborová zkouška - můžu si vybrat buď 2. nebo 6. června...takže toho 4. ještě nevím, jestli se přidám:slight_smile:když to trochu půjde chceme jet do toho Brna i s Lacem, jinak bych navrhovala, jestli byste nechtěli jet v ten den, co budu mít ty přijímačky, nechce se mi prostě jezdit denně do Brna...se mnou to ale fakt není vůbec jednoduchý....omlouvám se....... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
16. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no my 4.6. zatím nic nemáme tak by to snad šlo
jen asi bude trhat partu a pojedu s golfáčem :slight_smile: už bych Jonyho neunesla, teda kousek ho unesu ale na celej den to fakt už ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsme byli na 18-ti měsiční kontrole , tak náš rambo váží 14.3 kg :astonished: ( nahatej ) to jsem fakt nečekala a měří 87 cm, čahoun jeden :grinning: jo a už máme proříznutých 15 zubů , ještě 3 a bude pokoj :slight_smile:
16. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar devcata!!!

Lenchi, vitej zpatky!!! jsem rada, ze jste si dovolenku uzili... jinak k tomu planvani tras... uz jsme to davno prestali resit... proste nekam jdeme a at se princezna rozhodne, jestli skoncime v parku nebo dojdeme do hor...nemame na to nervy... pokud se ji prizpusobime, mame pokoj a kdyz se ji snazime prizpusobit nam, je z toho boooozi dopusteni....

jinak elous zadny novy zub nema. my 18. mesicni prohlidku vubec nemeli.... tady je prej 20-24 mesicu

no a k tomu brnu... Lenchi, se mnou je to hrozny!!!! 2. je pondeli a 6. je patek...
mne osobne se nechce ani jeden den, jelikoz bude narvanej vlak, bleeee. no a kdyz stejne nebudes moct bejt s nama???

jestli se holkam bude chtit, tak jo, ale osobne bych volila jakykoli jiny den... to jsem sebec, co?

miq. k tem golfkam: jestli se prida svagrova, ta ma tezkotonazni hoco :grinning: takze v klidu... bude mit nejmin dalsi 4 ruce volny na nadrazi, takze to urcite s jednema golfkama navic zvladnem.

nepremejslely jste nektera nad tema treninkovejma kalhotkama?
16. kvě 2008 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, v pohodě, někdy je nutné být sobec :grinning: :grinning: :grinning: já stejně počítám spíš s tím, že tam pojedeme s Lacem, pokud nebude v práci...a ty zase budeš učit?a jak tu vlastně budeš dlouho?

já se jí ráda přizpůsobuju, ale to bychom celý den seděli někde na bobku a Ďoubali se v písku, kaluži, nebo bahně...navíc i ona ocení, když někam dojdeme a je tam něco, co ji zajímá - např. kachny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miq, to je teda Jonášek fakt kus chlapa!!!!to zírám :confused: :confused: Juli si dnes stoupla na váhu a má podle tý naší křusky asi deset kilo :slight_smile:

hele holky, mě přijde, že se jí nechce mluvit a trochu mě to trápí :frowning2: teda, ona mele v jednom kuse, ale nic pořádnýhom, pořád opakuje ty svoje oblíbený slova dokola a to je vše - ani se nesnaží napodovat - jak třeba Eli říká piťot, tak to u nás ani náhodou...ona si prostě mele svoje...vlastně jo - jediný slovo, který trochu napodobuje je pampeliška a papoušek - ve výsledku říká papaja u obojího, ale je tam snaha :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím, jestli je někde chyba ve výchově - tuhle jsem u doktorky potkala známou se stejně starým chlapečkem a ten mi přišel tak šikovnej...a ona je taková "učitelka", chodí do MC ještě s jednou a obě učí děti barvy a tak pořád je něco učí a pořád je zkouší, no já jsem asi trochu laxní, já se z Julky spíš raduju, než že bych se jí snažila do hlavy něco nacpat a ona sama moc nemá zájem...máma mi říkala, že já v jejím věku jsem se třeba snažila jí koukat na pusu, abych dokázala něco říct, že jsem se chtěla naučit říkat různá slova, ale Juli fakt nemá zájem...nebo to je mnou? :frowning2:
16. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, nasd tréninkovýma kalhotkama jsem uvažovala, ale zatím mám pocit, že je to zbytečné...musela bych je mrtě vycpávat :grinning: :grinning: dnes jsme u mamky Juli svlíkli a posadili na nočník, protože měla hodně dlouho suchou plínu...no, z hrnce okamžitě vstala a celá rozradostněná se šla schovávat za záclonu, kde se samozřejmě i vyčůrala :angry: :angry: :angry: myslím, že to není náhoda, čůrala tam i posledně, napadlo mě jí tam dát ten nočník - příště - jestli se nepletu, takhle jsi na chvíli vyřešila Jonáškovo čůrání za pračku, miqel, ne?

jo, v albu jsou fotky z Jeseníků:slight_smile:

a taky jsem bohužel zjistila, že Juli asi nesnáší ořechy - mrška mi ukradla na dovolené arašídovou křupku a za chvíli byla celá rudá a flekatá :unamused: druhý den jsem jí - blbec - dala trochu marlenky - myslela jsem si, že je to jako perník, ale až pak jsem zjistila, že v tom jsou semhle támhle ořechy, no a samozřejmě Juli za chvíli zas rudá jak rak...ale vždycky to hodně brzo zmizelo, tak do půl hodiny. No ale nemíním to pokoušet, normálně jí ořechama necpu, to jsou takový dvě skoro poslední potraviny, co nesmí - ořechy a čokoláda - tohle byla výjímečná náhoda...blbá...tak aspoň vím, že fakt nee...
16. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem odklidila dite haji a jdu plkat :grinning: Lenchi, ja byt tebou, tak jsem v klidu... Nemuzes merit elousaka s julinkou, jelikoz pokud se dobre pamatuju, tak je mezi nima mesice rozdil a jsem si jista, ze elousak nerikala pred dvema mesicema ani pitot ani boli ani napit a podobne... uprimne bych to klidne ozelela, jelikoz ona si jen stezuje! a kviz, co myslite ze je tětitěť ?

jako matka jsem naprosto strasna. absolutne se ji nevenuju... umi co ji nauci tatka... tim se dostavam ke srovnani s asertivni akcni matkou... ano, pokud bys ji drilovala jako opici, tak by mluvila vic, tom zadna, ale neni to jedno? pokud vim, tak z lekarskeho hlediska si jazykove muzou delat co chteji minimalne do dvou let, takze na stresovani mas jeste pul roku cas...

takze tedka je to na tobe, jestli ji budes drilovat jako opici, aby te to uklidnilo anebo se hodis do klidu
:sunglasses:

ucit nebudu... jedeme na svatbu 31.5. no a jelikoz jako tradicne nechci, aby jel elousat v patek 800 do cr a v nedeli 800 do N, tak zustavame na tyden... mam jeste nejake povinnosti... napada me... budu brat ty dobry sanami satky (od kazdyho jeden do nemec na zkousku) mam to vyzvednout pred brnem? resp. zajimalo by vas, jak vypadaji? V CR neprodavam!!! to jen na ukojeni zvedavosti, kterou mozna nemate. :sunglasses:

fotule jsou fajne! Slusi vam to vsem!!! at zijou dovolene bez kocarku...
prihreju si polivcicku, mame taky novy fotky na pavuciny.cz

s tema treninkovejma... jsem rozhodnuta, ze je koupim, ale jen jedny... u nas je to tak, ze elous beha dva dny s holym zadkem a hlasi kakaš, na kakani i na curani, to ale jen nekdy... do nocniku chytam tak 2x za den, zbytek je na podlaze... tak nejak jsem se rohodla, ze mi to je jedno a ze s tim plinkovanim chci pohnout, tak nadavam, vysvetluju a utiram chcanky. (kobercum se zatim vyhyba, tak je to v pohode... parkety, dlazdicky apod.)

s tema orechama je to blby, ale co nadelas... budes muset bejt striktni a kdyz zkusis ve trech letech, tak to bude treba uz ok...
eli je ma prisne zakazany, takze zatim nevim...
16. kvě 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, šanami mě určitě zajímá:slight_smile: takže i kdybych se neúčastnila společného výletu, nějak si tě najdu, btw. ještě furt jsem neomrkla ten kočár, teď už s tím snad počkám na tebe:slight_smile:

hehe, já jí ani drilovat nemůžu, bo když se snažím jí něco natlouct do hlavy, tak na mě chvíli kouká, jakože jsem se zbláznila a pak s úsměvem odchází :grinning: :grinning: :grinning: mě nejde ani tak o to, co umí nebo ne, jen že mi přišlo, že o to nemá moc zájem...no to je fuk, však ona se mluvit naučí:slight_smile: jsem se jen chtěla vykecat:slight_smile:

to je zajímavý, že na koberec nejdou, že? Juli se taky koberci vždycky vyhne a jde na lehce stíratelnou plochu, dkyž už teda náhodou běhá s holou řiťkou, což je málokdy, neb tu máme věčně zimu, zvlášť od země, pod náma ledový sklepy :unamused:

s těma ořechama mě to nějak moc netrápí, prostě doteď je nejedla, nebude je jíst dál, jen si musím dávat víc bacha na to, co nekontrolovaně sežere:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od konce...presne tak!!! s tema orechama...

s ti kobercem ych to nerozebirala, at odzejtra nechcije na koberec... tbw. jedeme zitra na mosel pro vino, berem kola a vracime se v nedeli... ZDECHNU!!! to je v horach jako prase :pensive:

jo a jeste jsem se vam nesverila s jednou delikatnosti... minulej vikend jsme byli na kolach a ja ocekavala MS. jenze tak laxne, ze jsem si zapomnela vzit sebou vlozky kdyby nahodou... hnedle za bad homburgem cejtim vlhko... taky jo. No tak mi nezbylo nez si pujcit od elousaka moltexku. tyvole, ja byla zaparena jak nikdy! chudaci deti... pak jsem si jeste chtela ucvrnknout abych si jako vyzkousela tu savost at mam zazitek se vsim vsudy, ale nejak se mi to nepodarilo, zkratka to neslo. :confused:

Nech princeznu julinku zit, ona se zajmat bude, neboj! elousak se da obstojne drilovat na nocniku, resp. bez chcaci knizky kennst du deine welt tam dobrovolne nesetrvava :sweat_smile:

no a s tema vecma... tak pokud pojedeme ve stredu, tak bych se stavila rano u tebe, vylozila kocar a sanami a pokracovala dale k nadrazi a na zpatecni ceste stejne tak...

chces neco teda koupit holky uz maji objednano :slight_smile:)
napriklad dneska jsem sla do aldi pro chleba a co myslis, to je jedina vec, co jsem nekoupila :pensive:
srackovati mi mozek, fakt!
16. kvě 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, asi jen kdybys měla cestu do Lidlu, nebo kde to kupuješ ty levný směsi na chleba - plínek mám zatím dost, separaček celkem taky...tak jen kdybys mi vzala nějaký ty směsi - množství nechám na tobě, budu ráda i za 2, když se jich pobereš víc, taky dobře, nechci vám přetěžovat žirafu:wink:

jééé, víno, to bych si dala...si zas dlouho nedám :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

co je chcací knížka? to je něco speciálně výukového? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tim chlebem... v aldi maji taky dobry, tak jsem si rikala, ze bych vzala zase neco jinyho,.,, tam to taky stoji 0.69 pokud se pamatuju... zirafa je v pohode.... kocar je v la, takze mista mraky... nakoupila jsem mraky moltexek (nabidla jsem na latkovkach za 300/balik :slight_smile:) jedna tehulka se ozvala :slight_smile: a svagrova (prazska) chce taky, ale chleba poberu kolik chces... jako spis 10 nebo spis 20 a kolik slunecnicovyho a kolik vicezrnyho... fakt ti to je uplne jedno? Tedka jsme na tom s mistem fakt mrte lip nez jindy, takze poroucej podle libosti!
nevim jeste jestlis postrehla, psala jsem ze tu maji mrte levny sampon na vlnu. za 3,50 250ml. treba na vlnaky nebo co ja vim...

vinecko jsem si po troskach dopravala i v tehu i pro koju... jsem hrozna matka!
16. kvě 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, deset bude stačit a druhy vezmi tak půl na půl:slight_smile: jsi zlato:slight_smile: a ten šampón na vlnu asi nee, peru to v nějakým normálním dětským šampónu většinou a pak mám extra lanolinovací kúru...takže bych to asi nevyužila, navíc jsem prase a peru je málokdy, to už je musí posrat, abych se k tomu dokopala :sweat_smile:

já si po trošinkách taky dopřávám, třeba v Jeseníkách pivko - to jsem ale stejně hned vypotila:slight_smile: ale ve velkým už bych to asi ani neuměla :grinning: :grinning: :grinning:

jdu chrnět, tak dobrou noc!
16. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek