• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
neumím šít - na té fotce radši nejsou vidět detaily, chichi, však uvidíš :grinning: :grinning: a na to, jak to mohlo být jednoduché jsem se s tím patlala fakt dlouho, ty bys to měla za půl hodiny hotový :sweat_smile:

tlapicko, šátek mám medley, jsem s ním spokojená, jasně že ti ho půjčím na osahání :sunglasses:

tak holčiny, jak ten čtvrtek? já s tím počítám - čas nechávám na vás, protože Julinka spí před obědem, takže my bychom, mohli klíďo ve 12, což chápu, že vy ještě spíte a jíte :wink: ale nezapoměňte, že tam mají jen do 15...takže nejpzději abychom tam šli ve dvě, dýl by to už asi nemělo cenu - myslím, že nám hodina bude stačit, teda Julince vždycky stačí...(půl hodiny organizované plavání, 20 minut ve vířivce...relaxxxxxxx :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: )a pak se můžeme přesunout k nám na tu prezentačku a kafíčko a tak:wink:manža bude v práci, takže pohoda jazzz :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: budeme mít celý byt pro sebe :sunglasses:
30. říj 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem na vsecko moc zvedava. s tim ctvrtkem pocitam. sejdeme se u bazenu nebo kde? zkusim eli rano vzbudit, aby sla brzo spat a do jedny zkusime vyjet. posli mi radsi na sebe mob do ip. taky poslu kontakt na me, at se dohonime:slight_smile:
zatim ahoooooj
dneska jsem byla s kapsou venku a eli se porad dere rukama ven, takze ji zklouzava pod ruce. dela ti to taky? musim vychytat dotazeni gumicek a snerovani, zjistit, jestli to jde osefovat.
mam neco privezt na prezentacku? buchtu nebo neco ke kavicce? je mi to docela blby se nekde k nekomu nakvartyrovat :slight_smile:ale moc se tesim.
30. říj 2007 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Julinka taky lezla z kapsy ven a přišlo mi, že se mi pořád drala i ze šátku, což normálně nedělá :angry: tak doufám, že to není kapsou - udělala jsem to nakonec tak, že jsem ohrnula ten límec a končilo jí to pod rameny, měla z toho trochu lepší pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když usnula, tak jí bylo všechno šumák:wink: Možná že jim vadí to, že z toho moc nevidí, co myslíš? Teda aspoň ta moje je celkem vysoká... :confounded:

na prezentačku nic vozit nemusíš...ale můžeš :grinning: :grinning: nemusíš se vůbec žinýrovat, já mám ráda návštěvy :sunglasses:

no, jsem zvědavá, jak dopadne ta naše generálka na prezentačku, vzhledem k tomu, že na přípravné schůzce minulý týden jsme probíraly s miquel všechno možné, jen ne plíny :grinning: :grinning: no, dobře o plínách jsme mluvily asi 10 minut :sweat_smile:
30. říj 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, další neplánovaná akce, musím dopoledne odvézt babičku do nemocnice do Mýta :confounded: tak nevím jak to budem stíhat, no kdyby to nevypadalo tak pošli sms abyste na mě s tím bazénem nečekaly , k Lenchitě to stihnu určitě :wink:
31. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, miquel, zrovna ti píšu mailíka a posílám slibovaný výsledek mé plíno práce:slight_smile:

kde se sejít? tlapicko, až budeš vyjíždět, tak dej vědět, zesynchronizujeme se s miquel - kdyby něco, můžeme na sebe počkat u nás, ale myslím, že se spíš sejdem u bazénu:slight_smile:
31. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, počítám teda předběžně s tou půl druhou - když se ti tlapicko podaří vyrazit kolem jedné, z letohradu to bude tak maximálně půl hodinka, ne?
31. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dam vedet, jak vyjedu. trva mi to minimalne pul hodky. zalezi na tom, jestli chytnu vlak na lansperku nebo ne, to pak klidne stojim 15minut na zavorach :(
tesim se!
31. říj 2007 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy, jsem zvědavá, jak to dnes proběhne...Julinka je zhruba od pěti vzhůru a dopo spala jen od 9 do 10... :grinning: :grinning: :grinning: zkusím ji ještě položit na chvíli po obědě, aby mi neusnula v bazénu :grinning: :grinning:
1. lis 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas super. eli spi cca od 11ti. doufam, ze to klapne...co si mam vzit vsecko sebou? kdyby neco, tak poznavaci znameni cervenofijalovej focus u bazenu :grinning:
1. lis 2007 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim co sebou - třeba nějakou hračku do vody? normálně je tam mají ty instruktorky, ale ty tam jaksi dnes nebudou :grinning:

u nás to na spánek zatím nevypadá, hrozně toho snědla k obědu a teď si SAMA pěkně hraje :dizzy_face: ona někdy umí být tak milá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad jí to vydrží - aspoň do večera :confused:

poznávací znamení beru, ale ještě mrknu k tobě do alba, to bude jistější - ale myslím, že před bazénem víc jak dvě holky s miminama nebudou :grinning: :grinning: a třeba to stihne miquel, která nás zná obě:wink:jdu jí napsat, jak je na tom:slight_smile:
1. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Julinka usnula, to jsme ráda, aspoň bude odpočatá na plavání i na hraní :dizzy_face: :dizzy_face: jak to vypadá v Letohradě?miquel mi ještě neodpověděla.
1. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my tedka vyjizdime. jeste cinknu
1. lis 2007 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak abyste věděly, už jsem vytvořila "naše" album a dala do něj pár fotek z dneška:slight_smile:je na nich děsnej bordel :grinning: :grinning: :grinning: já vám je pošlu i mailem, ale dnes zase nějak stávkuje seznam... :angry: :angry: :angry:

doufám, že cesta domů probíhala dobře - Julinka usnula už při kojení, bez jakýchkoli problémů :wink:

já vám do IP pošlu přihlašovací údaje, abyste mohly případně přidávat taky nějaké fotky, chcete:wink:?
1. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já už to pochopila :grinning: a ani to nebolelo :grinning: :grinning:
no krásný bordýlek a ještě hezčí dětičky co :slight_smile:
1. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek! eli usnula v poloze potrefena srna. dobre jsme ti nase andilky umordovaly :slight_smile: fotulky fajne, jen aby pribyvaly... zitra zajedu asi na kole do toho zbk nebo pujdu s eli, tak kdyz budou mit dostatecne mnozstvi a barev nadkolenek, tak kdo chce co a kolik?
1. lis 2007 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych brala tak dvoje nějaký "klučičí" nevadí mi žádná barva kromě růžové no a aby tam nebyli nějaký kytičky motýlci a tak to mi přijde na kluka takový blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla tak troje a prosím holčičí :grinning: :grinning: ale jen když budou mít troje každé jiné a pěkné - ty Eliščiny se mi moc líbily, takže výběr nechávám na tobě. Už bychom potřebovali i nové ponožky, takže tohle bude místo nich a je to lepčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tlapicko, jak že se jmenovala ta mast na ekzém?jak jsme to zamluvili, tak jsem si to blbka nenapsala... :sweat_smile:
2. lis 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmenuje se to tanno hermal a stoji to asi 70 kc. dam do alba fotku jak to vypada. je to plastova bila lahvicka s bilym obsahem a modrym napisem . musi se to protrepat a nesmi to do oci.
dala jsem do usti nad orlici par fotek :slight_smile:
jeste uvidim s tou vypravou do zamberka. venku prsi, tak bych musela autem. jeste mam nejake behani.tak uvidim. dam vedet vecer. a jeste zkusim galanterku tady u nas... treba budu mit stesti...
2. lis 2007 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchita:
http://www.leky-zdravi.cz/index.asp?menu=791&record=68605
tak koukam ze to zdrazilo. ach jo. Eli to strasne pomaha, tedy je to k nezaplaceni. pokud by to julince nepomohlo, tak si to od tebe koupim, ju? jedu dio toho zambera.
2. lis 2007 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to dnes v lékárně objednala, v pondělí to bude, tak jsem zvědavá...ale má to dnes Juli lepší, možná že jí to rozdráždil ten chlór. A taky mám slabé podezření, že to víc zčervená, když jí dám vlňáčky - myslíte, že ej to možné? že by byla alergická na vlnu??? :sweat_smile:

tlapicko, chtěla jsem se zeptat - kdy začala Eli chodit? ona působila tak jistě, jako kdyby už chodila aspoň od půl roku :grinning: :grinning: :grinning: vůbec je hrozně šikovná :dizzy_face: tady byl takový šrumec, že jsem ani neřekla spoustu věcí, co jsem chtěla :grinning: :grinning: a ani jsme dětem neukázali ty ptáčky, to by se jim líbilo - tak příště :wink:
2. lis 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mila devcata. koupila jsem nejake nadkolenky, nafotila jse m je, ale nemuzu najit ctecku, abych je dala do alba. myslela jsem si,ze co budete chtit, tak poslu zitra nekomu postou a ze uz si to predate, ale takhle me to pekne stve, jelikoz to zustane az na za tyden, az se babicka vrati z frankfurtu, tak ji poslu na postu.
od te nasi velikosti meli jen 4 z toho jen jedny holcici. Nevim, jestli se ti budou libit, jelikoz ty moje jsou hezci... kdybyste nechtely zadny, tak to taky neva, jeste si neco necham pripadne pro eli a neco muzu podarovat na vanoce... dvoje staly 69 a dvoje 59. ty holcici jsou za 59. ty za 69 jsou sedivy se sobama takovej ten norskej vzor.

leni:
s tema flickama na zadecku... kazdy muze byt alergicky na cokoliv, zkus ji treba dat na par dni bambusky a uvidis, jestli je to lepsi. to je rada co?

diky za slova chvaly, uplne se cervenam. eli chodi od konce 10. mesice.
az se sejdeme priste, tak uz toho stihneme vic...

kdybyste mely o ty ponozky velikej zajem, tak zitra pojedu mozna do trebovy pro Muze, tak se muzeme sejit. ec mu prijizdi 11,49 tak pred nebo po. pokud ho nestihne, tak pojedu pro nej do usti
tak si reknete...
2. lis 2007 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, co na to miquel, ale já myslím, že se o ně nějak popereme:wink:kdybys měla zítra teda cestu do čt, tak písni, ne že bych ty nadkolenky musela mít nutně už zítra, ale bylo by to celkem elegantní řešení bez toho, abychom platili poště a bankám:slight_smile: ale záleží na tom, jka to muž stihne, ty vlaky, že...:wink: a zas aby tě předávka ponožek nějak nezdržela od manželských povinností :grinning: :grinning: :grinning: já budu určo doma a kdyby se ti nechtělo zajíždět k nám, můžu si tě stopnout třeba na autobusové zastávce u tesca.

dnes jsme byli vyprovodit muže do práce, Juli v šátku, mrholilo, ale moje home made kapsa to zvládla:wink: ale teda Julce se v tom šátku nějak nelíbí, nelíbí se jí ani v kočárku - jestlipak by se nechtěla už přemisťovat sama? no, nochtěla bych vidět ty kolena, kdyby lozila po ulicích :grinning: :grinning: :grinning: k chození se nemá, je fascinovaná lezením a chápe to jako rychlejší variantu pohybu :wink: dokus nelezla tak bravurně, tak se pokoušela chodit kolem nábytku. Teď si čuppne a popoleze :rolling_eyes: no, zas je to prý zdravé, to lezení. Hlavně je to teda legrační :grinning: :grinning:
2. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel šla dopoledne s Jonďou k doktorovi, prý celou noc plakal, tak snad to je jen nachlazení...taky by mohla informovat :confused:
2. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo, on je chudak jonda z tech bab uplne vyrizeny.

tak ja ty ponozky vezmu sebou a domluvime se on fly. zalezi to na db a cd kam pro muze pojedu :slight_smile: klidne zajedu k vam, to neni zadny problem. muzicka mam mooooc hodnyho, to je v pohode.
kdyztak bys je mohla vzit vsecky a domluvit to s miquel. pokud nejaky nebude chtit, tak bych ji pak vratila penize a vzala si je zpatky. akorat nevim, jestli to nezatizi nejak vyrazne vas rozpocet. :sunglasses:
mne se teda desne libej ty sedivy s tema jelenama nebo sobama nebo co to je. mozna si jedny na zkousku vezmu... jeste nevim. nejtrapnejsi na tom je, ze to budes prebirat ty, kdyz tam jsou pro tebe jenom jedny. jinak dalsi varka bude za 14 dni.
a s tim libenim v kocarku a v satku, leni, ja si fakt myslim, ze ji stipe ten zadecek. ja ho mit takovej jako julinka, tak budu naprosto nestastna. doufam, ze ji pomuze to tanno. mazej ji to opravdu hodne casto!!!
2. lis 2007 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že vezmu všechny, i pro miquel, já ji pak nějak donutím zaplatit :grinning: :grinning: mám svý metódy :grinning: :grinning:

právě že ty s těma jelenama znějí slibně, jsem zvědavá! a ty holčičí jsou s čím?

ona ten zadeček většinou nemá takovýhle, když to mažu (čímkoli) má to světlé, ale fleky tam jsou pořád...jen včera to zas měla horší :frowning2: nejhorší je to večer, když ji po koupání položím na přebalovák a snažím se ji dostat do overalu - teda zapnout všechny ty patentky :angry: a ona se mezitím kroutí a snaží se si to poškrávbat, bo ji to svědí :frowning2: :frowning2: ale to je jen výjimečně, většinou už to nějak nevnímá...
2. lis 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se snazila hledat na netu ty fusky a nic. no jsou prouzkovany vinovo oranzovo zluto bily se sem tam vysitym srdickem ci koleckem, ale lehce nevyrazna vysivka. neni to tak ostry jako ty eliny kyticky. dominuji ty prouzky....
jo a ty sobi stoji ne 69, ale 68. jsou to ty prostredni http://www.kneblponozky.cz/foto/36.jpg
na tom webu pisou cenu 54kc :(
no a julince preju at se ji to zahoji... ja si s elinou kuzi uzila svoje. a jsem opravdu rada, kdyz je v pohode. hnedka kdyz ji neco vylejza, tak namazu tannem a je to pryc. barcvi to obleceni, ale jde to v pohode vyprat! u plinek je to jedno... zkus ji i nechavat co nejvic volne vetrat. to ji taky pomuze... a i tu dobovku bych zkusila, ta je taky opravdu zazracna. s tim tannem, jak jsem rikala, ze zacatku se ti bude zdat, ze je to spis horsi, nez lepsi, ale neboj se a vytrvej... :grinning:
2. lis 2007 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, já jsem se sem včera vůbec nedostala, večer jsem vytuhla už při četnickech humoreskách, holt jsem zvyklá spát celou noc :grinning: a když pak musím vstávat tak jsem večer hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Jony má zase antibiotika, já jsem myslala když se mu spustila ta rýma že budeme odsávat a bude konečně pokoj jenže ono mu to spadlo na průdušky a s tím se nedá nic dělat :frowning2:
jsem z toho trochu přepadlá protože to už má 4. antb. a ještě mu není ani rok, snažím se ho otužovat a nedělat z něj skleníkovou květinku, ale zatím to není moc platný :sweat_smile:

ty ponožky beru v pohodě, ta šedá je moc hezká a ty soby budou teď docela in, ne :grinning:

no s tou vlnou nevím, ale juli ty kalhotky nemá přímo na těle nebo jo ?
ještě mě napadlo jestli nechceš vyzkoušet čistej lanolín, jak holky psaly na látkovkách já to občas Jonymu máznu na zadeček když ho má červenej a je fakt že se mu to vždycky hnedka ztratí, já ho mám docela dost tak ti můžu trochu nechat , jestli chceš

no a teď ten největší problém, jak to vyvedeme s tou prezentací
asi už se nestihneme sejít co ? Robert bude v úterý doma tak ho musím překecat aby šel s Jonďou k dr, zrovna máme kontrolu jak na ORL tak u naší dr, ale jen ať si to vyzkouší :wink:
3. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miquel: to je hrozny, chudak malej, doufam, ze se brzy Jonda pochlapi. Hlavne musi mit teplo od noh, jinak je to jedno. tak snad budou nadkolenky dobry.Moc na jondu myslime, at je zase chlapik.

Dejte pak vedet, jak jste dopadly s prezentaci. jsem zvedava na ucast, co na to maminky rikaji, jestli nejake latkarky budou.atd... atd...
ach jo, du balit!
3. lis 2007 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, chudáček Jonášek :frowning2: :frowning2: myslíme na něj, ať je mu brzy líp! no, fakt to vypadá, že se už nesejdeme na doladění detailů, ale my jsme holky šikovný, to zvládneme! hlavně, abys tam aspoň mohla být, protože kdybych měla dělat prezentaci sama s Jůlinkou, bylo by to asi dost obtížné... :sweat_smile: ale samozřejmě, že kdyby to nešlo, tak to zvládnu, nebo se tam domluvíme na náhradním termínu!

takže plavání v pondělí padá, to je mi jasný...

podkolenky jsou super, už máme odzkoušené oboje:wink:miquel - s těma sobama byly dvoje podobný, tak jsme si zabrali ty menší:wink:a pak tu máš jedny klučičí, modrý.
3. lis 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na stránky MC a nějak tam ta prezentace není :astonished:
takže by to mělo začít v 9,30 ? překecala jsem Roberta aby šel s Jonďou na Orl tak budu mít do 10,30 čas, mohli bysme se sejít v MC tak v 9 ať se můžeme teda domluvit jak to uděláme , budeš mít hotový nějaký povídání, když tak mi ho pošli mailem ať na to můžu kouknout :slight_smile:
5. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek