• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
tlapi tý vole jsem se smála tak až mi tekly slzy, moltexka místo vložky to je teda improvizace jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jinak s tím opruzením ti věřím, Jony má taky po moltaxkách na prcině vyrážku, teda až teď co je teplo

dneska jsme šli kouhouta (místní tur. pochod) lenoši jsme šli jen dětskou trasu 6 km :sweat_smile: :confused: no a úplně to stačilo, Jonášek chtěl furt po svých ale jeho rychlostí bysme nedošli ani do večera, taťka nechtěl nosit tak jsme měli croozera a bylo to docela v poho :slight_smile: já fakt doufám že naše další dítě nebude takový herkules jinak si toho nošení fakt moc neužiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: 10 ti kilový dítě bych taky brala :grinning:

jo s čůráním se u nás blýská na lepší časy, občas už se zadaří,samozřejmě musí být schovaný za skříňkou , taky si myslím že až se odhodlám tak tady bude jony běhat nahatej, jen doufám že se taky bude vyhýbat koberci :grinning: , dneska jsme ho teda nechli ěehat nahatýho po dvorku a během půl hoďky se vyčůral 4x :astonished: vždycky se jako zastavil a kouká co se jako děje, tak mu říkáme čůráš a on z toho měl hroznou srandu a pořád bimbas čuru :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi to mluvení fakt neřeš, děti se nemají porovnávat :slight_smile: a ani poučky že holky mluví dřív neplatí
až začne Julka kecat tak budeš ráda že na chvíli zmlkne :sweat_smile: :grinning:

Jony se teda docela rozkecává, ale já ho nijak nemusím přemlouvat, prostě něco řeknu a on se to snaží zopakovat, bohužel i slova který by nemusel , dneska mě naštval tak mu říkám ty si ze mě děláš prdel on hnedka "pdel" :confused: no robert když se mu nedažři tak si taky pro ku.vu nejde daleko a to Jonáškovi jde taky moc hezky :sunglasses: tak se obávám aby ve dvou letech nemluvil jak dlaždič :grinning: :grinning:

ještě k tomu alkoholu, jedna sklenka vína nebo malý pivo to si myslím těhuli neuškodí, já teda nemám na nic chuť , ale s Jonášem jsem se mohla po pivu utlouct, tak jsem si sem tam dala desítku nebo pila litry pita :slight_smile:
17. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to se ti to smeje, ale co bys udelala ty? mne to prislo jako nejidealnejsi reseni...

hele bacha, elousakoj rostou 4 zuby. dva dole a dva nahore. nejhutsi na tom je, ze po spodnim vesaku jednickach lezou trojky, tak bude asi super upir :slight_smile:

vikend jsme si uzili. jelikoz byla blba predpoved, tak jsme kola nakonec nevzali a jeli jsme jen s krosnou... ve ctvrtek jedem kamsi jeste nevime kam pod stan na kola do soboty, tak jse, zvedava, jak to zvladnem :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tlapi, tak to je drsný...popravdě u mě bylo něco podobnýho takovou poslední kapkou, proč sem se definitivně rozhodla pro látku - ne že bych zkoušela moltexky, ale mně vadily vložky, ten jejich superabsorpční, hebkej (aspoň podle reklamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) povrch mi byl prostě strašně nepříjemnej a úplně sem si říkala chudák dítě, když má něco podobnýho na sobě 2 roky v kuse

holky, jak to vidíte s tím brnem? jako v kolik tak tam a v kolik zpátky? a taky teda nějak neumím kojit v mandě, takže budu asi brzda (leda byste mi to nějak ukázaly :confused: )

joooooo a musím se pochlubit - přišly mi vlňáky a krásně voněj po ovečkách :dizzy_face: ale teda....fakt to neproteče? pulkám věřím, prostě igelit, ale tohle? no bude to zajímavý :grinning:
20. kvě 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě sem chtěla - koukala sem k lusintě do obchodu a hrozně se těším, ale možná mě budete muset držet za ruce, abych neskoupila celej krám :sweat_smile:

a už poslední - objevili jsme s manžou ovčí sýr, mňam, ale nevíte co s ním, kromě dát na chleba? (i tak je to dobrý, ale chcem zkusit nějakej super recept) a vodkdy byste ho tak daly děcku?
20. kvě 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz, jeste nevim v kolik musim jeste v trebovy vyzvedout nejakou knizku, co tam svagrova koupila na mimibazaru a to rano nez pojedem, abych ji to vzala... driv jak v deset z ct to nezvladam... jeste zastavka u lenchi atp.
byzz mam ti sehnat nejakou autosedacku v la abys mohla jet s nama, nebo by ti nekdo pujcil nebo bys jela vlakem?
ovci syr jsme davali elousakoj na slovensku, ale uz nevim, kolik ji bylo, ja sejry nemusim, ale todle jako jooo. recept nemam, zeru to bez chleba!
k ty lusinte... napodobne... uz jsme smirena s 1000, ale obavam se, ze to dopadne hur.

k programu. eva avrhuje nekde nejaky vlacky (deti zadarmo, dospeli asi 40 kc vstupny) je to pry blizko tam se posadi dite na vlacek a je z toho nadseny a jezdi porad do kola, neco jako na pouti... no a pak nejakej dlabanec v samoobsluzny hospode prebio, kde je nejakej uzasnej detskej koutek...
co vy na to?
21. kvě 2008 v 00:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to sem ti taky chtěla říct tlapi, dostala jsem od kámošky do užívání autosedačku, než se jim v září narodí druhý mimčo, takže vás budem s malou obšťastňovat už z leťáku :grinning:

program beru....teda ten dlabanec, posazování do vláčku asi malá nedá, no ale pudem s váma, co jinýho

a prašule budou u mě asi ještě víc.....manža mi v tom vůbec nepomáhá, ten mi dycky řekne, no tak když myslíš, že je to potřeba, tak to kup a u plín mě přímo podporuje, že jako to bude na 4 děti, tak ať nakupuju :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz:
oki doki. detaily domluvime pak... no manza me taky nepomaha. jsem mu rekla, at mi da nejakej strop, bo kazdej kdotam byl tam prej nechal balik... a on no jak myslis... no a ja na to, no vis, kdybych koupila co chci, tak tam necham dva litry ani nemrknu a on, hmmmm to je docea dost. a ja no prave... a on ale stejne jestli to potrebujes, tak to holt budou dva litry no... ach jo...

byzz, miq. co chcete kupovat?

ja vv, loviky nejtensi, loviky aio(jsem zvedava co na to manza jeden praci kus bez gatek by ho mohl oslovit :slight_smile:), kdyby nebyly lowiky, tak nejaky pulky. treninkovy gatky a jeden bambus nebo vlnu triko pro me a jedno pro elousaka... ale mozna slevim a na ukor neceho jinyho vemu moiru :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nějaký hadry na nošení pro sebe a pro malou....ještě nevím jestli moiru, vlnu, nebo jestli ten bambus bude dobrej :confused:
pak taky lovíky vlňáky, asi ty střední, a lovíky aio bych taky zkusila, snad už to bude
no a pak, protože mám 6 plín vícevelikostních a mrně už jsou taktak, tak i nějakou plínu....ještě nevím, možná pandu bambus že bych zkusila, je docela levná
a co sem koukala na bránu, tak asi jednu přebalovací podložku kushies, na machření k doktorce a do vlaku, jsou různě obrázkový :dizzy_face:
no voni už vlňáky a aio dohromady budou tak za litr, takže tu konečnou cenu ani nechci vidět :angry:
21. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave, prsne.... no a premyslela jsem i nad tema aio kushies, sou levny... o savost mi nejde, je to jen na pres den... tak uvidime, co na to reknou lidi... (no a jeste kupuju sekac bi bamboo extra 2) elousak ma otlaceny nohy i z moltexek, tak na ni seru a bude mit latkvky, cim vic ji to bude odirat a bolet, tim lip!aspon bude chodit na hrnec. uz jsem se s tim smirila... a otik je tomu taky naklonen pozitivne :slight_smile:
kdyz jsem si psala v lu, tak rikala, ze by ty lowiky meli uz bejt v tom terminu.
21. kvě 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, prachy , to teda nevím já asi spíš pojedu na čumendu než na nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no né když by se mi něco extra líbilo tak asi neodolám :grinning:
hlavně bych chtěla omrknout kojo vložky do podprdy, přebalovací podložky ( nejakou hezkou pro mimi a obyč Jonymu do postýlky) jinak plíny nějak nepotřebuju,řemýšlela jsem ještě o jedněch pulkách ale ty taky vlastně nepotřebuju , jo a s těma hadrama jste mě zvyklaly, přemýšlala jsem o nějakých vlněných kalhotkách no uvidím až to všechno ošahám :slight_smile:

jen doufám že bude hezký počasí kdyby mělo být jako dneska tak snad nikam nepojedu :angry:

jinak program dobrý,jonymu se bude vláček určitě líbit :grinning: jen budu buzerovat , chtělo by to vyrazit tak v těch 10 ať něco stihnem :wink:

ad ovčí sýr, jestli je to něco jako brynza tak to je výborný s haluškama :wink: nebo se to dá třeba zapéct s těstovinama :slight_smile:
21. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec sem ten sejra snědla s chlebem....tak zapejkání až příště
jo a do nákupního seznamu sem zapomněla napsat klobouček, manža by chtěl i sluneční brejle, ale to teda nevím, ty už sou dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm tak lus psala,ze loviky jeste nejsou z usa, ze to asi do 4.ho nestihnou... to jse z toho teda jelen tedka. :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 00:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chceme, aby byla v obchudku lusinta?
22. kvě 2008 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, to budete mít náječný výlet - já teda stopro nepojedu, protože jsem si neuvědomila jednu zásadní věc - první dva týdny v červnu mám brigádu - chodím dělat průvodce na Chaloupku Maxe Švabinského v Kozlově - kdybyste chtěly mě tam po návratu navštívit, tak vás ráda uvidím:slight_smile: už jsem tam rpůvodcovala loni, letos si dám opáčko:slight_smile:

takže nevím ani jak budu ráno doma - tam to funguje od 9, takže v kolik asi musím odjíždět...no ještě nevím, jak budu mít hlídání, nebo jetsli tam budu muset mít slečnu sebou...Laco bude mít totiž jinak směny od června, čili nevím vůbec nic!!!! takže tlapi, ještě to nějak promyslím...vy tu budete už o víkendu a odjíždíte zase o víkendu, nebo jak to máte? já tě nechci nějak časově zatěžovat, vím, že toho chceš asi stihnout hodně, když tu budeš....

jo, holky, o víkendu opustím své jediné drahé dítě a jedu si užívat s kamarádkou někam do Blanska - takový víkendový oddechový potyb, který pořádá místní oddíl jógy:slight_smile: takže budu meditovat a relaxovat... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: chudák Juli, ale mám pocit, že to zvládne, už několik dnů se jí daří prospat celou noc bez kojení, asi jednou to teda nezvládla, ale to bylo jen jednou, další noc opět prospala ..kéž by to tak pokračovalo i nadále:slight_smile:o víkendu dostane místo kojení sunar a Laco hrozí, že a se vrátím, tak už nebude chtít kojit! no, doufám, že takhle katastrofální to nebude:slight_smile:jsem ráda, že se učí spát celou noc, aniž bych ji k tomu nějak brutálně přemlouvala, nechávala vyřvat apod.....

včera jsem zkoušela tu konopku adnes jsem prubla TB - s miquel jsme totiž něco málo pokoupili od jedné kamarádky, co rozprodává svou látkařskou vbavu, takřka nepoužitou:slight_smile: Konopka mě nějak nenadchla, co se týče savosti, dala jsem ji Julce na denní spaní a dovnitř jsem vrazila jedničku vv a když se probudila tak byla prochcaná jako obvykle a vypadalo to, že se do toho už víc nevejde...no, ale třeba víc čůrala, kdo ví? TB dnes úspěšně pos..ala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale plenka vydržela celou dopolední prochajdu ve městě - cca dvě hodiny - a to Juli celkem dost pila, takže asi dobrý...já jsem zjistila, že neumím testovat vůbec nic!!!!na té konopce se mi nejvíc líbí, že je na patentky, ale nejsem schopná posoudit, jestli je dobrá funkčně, protože nejsem schopn říct: ta a ta plena vydrží Julce takovou a takovou dobu - prostě záleží na tom, kolik zrovna vypije a ona pije dost nepravidelně...nebo jsem trubka:wink:
22. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi ty lovíky jsou teda škoda....tak nevím, jestli mám počkat na ně, nebo vzít zavděk jinejma vlňákama :confused:
no jestli se to lusintě hodí, tak ji ráda poznám :slight_smile:
lenchi tan relaxační pobyt ti závidím, to bych taky potřebovala, už mi to doma nějak leze na mozek a sem pak protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele, jestli ta konopka byla skoro nepoužitá, tak to nesání může bejt tím, prej čím víc vypadá jak hadr na podlahu, tím líp saje... (to je ale jenom z doslechu, já ji nemám, mě ten hadrovitej vzhled odradil)

ještě tlapi - kushies
mám 2v1 http://www.verababy.mimishop.cz/detail.php?zbozi=273987 ale ta je teda zvrchu dost umělá
přijde mi lepší tahle http://www.verababy.mimishop.cz/detail.php?zbozi=274023 sice oficiálně není 2v1, ale chvíli to trvá, než prosákne a prej když se dost vycpe, tak se dá bez kalhotek krásně použít
23. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme doma, dopira druha pracka a pofrcim varit :slight_smile: meli jsme se fajne, napisu na pavuciny, mame par fajnych fotuli, tak se mate na co tesit...

lenchi, jak sis uzila relaxacni vikend?

do kolika mas pruvodcovani? ja bych klidne vylet podnikla :slight_smile: da se tam dojet autem?
lenchi k memu programu.prijedeme v patek vecer. v sobotu jdeme na svatbu a v nedeli odpoledne snad pojedu pro satky. v pondeli snad volno nebo sanami, v utery odpoledne asi prednaska o japonsku. ve stredu brno, ve ctvrtek nic, v patek nic. nekdy behani po letohrade a zarizovani :slight_smile: o vikendu pojedeme asi do trince a vracime se do nemec mozna v utery... takze jak to vidis? kdy by se ti to hodilo?
kdybysme se nesesesli, mam ti hodit nakup k miq.? jo uz jsem koupila nejaky chleby a zdrazili hajzli na 0,89. tj 22,50kc.

byyz. k tem lovikum, resim stejnou otazku. a ty pulky moc nedejchaj?
dik za info ohledne kushies! vypadaji pekne, ale pamatuju si, ze na ne onehda miq zehrala... tak nevim...
26. kvě 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky
já bych taky brala nějakej výlet, ale jsem hrozně líná :sweat_smile: nic se mi nechce
i když relaxační víkend bez dítěte bych taky brala :slight_smile:
hele holky kam pojedete na dovču , já když nic nenaplánuju tak nikam nepojedeme, s naším taťkou to je těžký pro nej je tohle "hroznej problém"
já jsem měla naplánovaný buď chorvatsko nebo jižní čechy nebo moravu na kole, ale oboje se teď jaksi nehodí :confounded: a nejak mě nic jinýho nenapadá

ad plínky - konopka fakt nic moc hlavně to savý jádro je tak nějak spíš uprostřed a vzadu což je pro nás na prd ale štíhlá to teda fakt je :grinning:
kushies nám pulky a jsou na prd, sucháč stračně úzkej a moc nedrží a navíc ta velikost 10-20 teda nevím já už je teď Jonymu skoro nezapnu a to nemá ani 15 kilo
ale četla jsem na baby cafe o těch clasic a holky si je tam moc chválily hlavně pro vetší děcka co běhaj na léto že docela vydrží a jsou hezký když má dítě jen plínku a tričko a ani nejsou tak moc drahý ho uvidíme když si je budu moc ošahat tak možná i koupím
26. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq.vsak vydrz s vyletem, ve stredu jedeme do brna :slight_smile:

dovlenku mame jasnou. chystame se zase jako loni do schwarzwaldu na kola opet pod stan. uz ted se mi moc nechce, bo camp je oprus. skoro bych jela radsi na sumavu a spala nekde na louce...
no a pak se chystame za kamaradem do londyna a mozna do francie taky za kamaradem. my zasadne cestujeme do ciziny jako socky, bo bydleni je nejdrazsi, tak dycky kazdyho zveme k nam a pak se zveme na navstevu za nima :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

miq. a tak nejaky penzionek v jesenikach? to by bylo fajn ne? aby byl jony v prirode. muzete delat decentni vylety. jonyho ponese tatka, to by slo i jako tehule, ne?

k tem kuschies. u lusinty jsem videla jenom ty aio umelohmotny. ty hezky chlupaty, co na ne davala odkaz byzz tam nema....tak nevim...
taky zvazuju ty bum genius... ale ty jsou drahy. takze zvazuju tim stylem, ze je koupim casem pokud nam da ceska socialka rodicak za druky rok zivota ditete.... jinak ne.

musite mi ty "novy" plinky ukazat!

ja budu delat latkovou nenapadnou osvetu na svatbe. pujcime na prebaleni elouse neveste a zenichoj a rikala, jsem si,ze ji musim dat fesacky bi, aby videli vsichni pritomni, ze je i neco jinyho nez cc :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukam, ze na brane je ten 5pack kushies :slight_smile: ty suchace jsou ale tenky :( jsem zvedava, vsecko to omrknem.
26. kvě 2008 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já bych taky brala nějakej vejlet, když koukám na pavučiny :grinning:
hele tlapi, kdy budeš mít tu přednášku o japonsku? to bych se docela stavila, japonsko žeru :grinning: (i když vo něm skoro nic nevím)
tlapi já myslím, že pulky obecně moc nedejchaj ne? musím se pochlubit, dneska noc ve vlňákách a asi jim začínám věřit, plína mokrá (ne sice extra nacucaná, ale dost mokrá) a postel suchá, takže už se trochu přestávám bát...a včera měla vlňáky v manduce a taky OK (to nejsou takový ty vlňáky jak lovíky nebo tak, že vypadaj jak pulky, ale když na ně šáhneš, je to jinej materiál, ale takový ty ručně pletený co maj díry)
sucháče sou sice tenký, ale fakt držej :slight_smile: na dotek jsou ty plíny příjemný, myslím, že na léto na běhání fakt ideální
a osvěta super, já taky dělala osvětu na svatbě, ale chytla se jen jedna už látkovací maminka, takže nic
miq my ještě dovču nevíme.....ale asi někam na nějakou chatu, nebo penzionek nebo tak, aby to mělo v okolí něco na procházky a ke koukání a zahradu....tu šumavu bych třeba zkusila, je tam krásně, nebo jizerky, tam jsme byli na svatební cestě a super
27. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
relaxační výlet byl bájo :sunglasses: Jůlinka byla doma moc hodná - už víc než týden spí celou noc a nebudí se na kojení!!!!takže i o víkendu byla pohodička, jak tvrdil tatínek:slight_smile: Ale s kojením to jde nějak do kelu :frowning2: to cítím, když kojím, jak ona skoro vůbec nesaje - teda snaží se, ale nic nepolyká, myslím, že mám už dost málo mlíka...ačkoli v sobotu jsem vypadala jako Dolly Buster a musela jsem si tam odstříkávat:wink: Takže to asi nebude tak hrozný, nicméně stále redukujeme počet kojení, protože mě to její tahání nasucho není moc příjemný...tak teď jsme teda na 2-3, ale asi brzo to třetí odbouráme - to myslím to večerní, protože už jí dáváme teda sunar, ona je s ním spokojená, když vidím jak hladově ho pije, tak je mi jí líto jen kojit...protože to její žízeň na mlíčko fakt neuspokojí...achjo, jsem se těšila, jak budu kojit až do porodu, ale pochybuju, že to zvládneme...no, možná si zachováme aspoň to ranní kojení...to si zatím teda nenechá vzít:slight_smile: Jo - kolik dáváte dětem před spaním mlíka? Juli vypije něco přes stovku...a kolikrát denně jim ještě dáváte UM?

dnes jsem mluvila s dančou - co od ní máme ty plíny - a říkala, že ty konopky byly nepoužitý! Takže nebyly ani opraný, proto tak blbě sajou! Snad se to ještě zlepší:slight_smile: Ještě nemá vymyšlenou cenu, ale že už se prý dívala, kolik stojí, že pak něco navrhne a budeme smlouvat:slight_smile:

miq, my už máme dovču za sebou:slight_smile: Jeseníky byly fajn:slight_smile:

tlapi, já průvodcuju vždy od 9-17, mimo pondělky teda - mě spíš napadlo, kdybys jela pro šanami v pondělí, že bych se v neděli otočila omrknout ten kočárek a případně si ho teda půjčila a byl by pak ještě celý týden prostor na vrácení...v pondělí jedu do Brna na ty přijímačky, takže to nemůžu...jedou se mnou i Laco s Jůlinkou, takže to bude celodenní výlet:slight_smile:
27. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi,
vidis, ze ten vikend byl v pohode. my jsme holt dycky vystresly, ale ti chlapi si poradi :slight_smile:
Pro sanami chci jet v nedeli odpoledne, jelikoz nechci brat sebou elousaka. (babi jede v pondeli na dovolenou) respektive se tak tvari, ona to dycky zrusi na posledi chvili. Ale nemuzu s tim pocitat, co kdyby fakt jela? Ale to neznamena, ze se nemuzes stavit treba dopoledne nebo tak... Bude u nas teda zivo (jeste bracha s maruskou) ale to nicemu nevadi. Odvyst si ho klidne muzes a nedokazu odhadnout, jestli bude potreba pro babi do trince nebo ne. to bysme jeli asi v pondeli rano. kazdopadne budu vyzvedavat otika v trebovy na vlaku v patek o pulnoci, coz je fakt trapny nekde prudit, ale co se tyce vyzvednuti, tak se mi to jevi jako nejjednodussi pokud teda nedomluvime nejak tu stredu :slight_smile:

mliko ma eli 260 plus 260kase, kterou delam z mlika. tot vse (normalne delat 330 kase, ale minule jsem svagrovy odvezna 260ml, tak mam smulu a eli se mi budi na mliko. ta 260 kase ji do rana nestaci. 330 jo)

byyz: prednaska nebude. Ucitele jsou v tahu, takze az na podzim...

holky, jelikoz mam tedka toho businessu vic a bude frcak, tak jsem vsem spocitala utraty.

byyz:separacky zdrazili na 4,50, coz je porad levnejsi nez v cesku, ale celkove to dela 204 kc s tim samponem
mig.2x moltexky a separacky za 625
lenchi:10x chleba za 227
28. kvě 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, jeste me napadlo, ze kdlidne na predavku muzes prijet i v sobotu. ve 12 je obrad, pak tam budeme mit nejake zlobeni.... pocitam ze ve dve bych mohla byt doma. a parit jdeme od sesti... (takze dira dostacujici.) mamina psala, ze bude na zampachu prodejni vystava vyrobku z domu pod hradem, coz me laka, takze bych se tam jela zase jako loni podivat... maji tam nadhernou keramiku za par korun... tak bychom to klidne mohly spojit. Nezajimalo by vas to? prijely/i byste do la. vsichni bychom naseli do zafiry up to 7 a pak bychom vas zase vypustili v la :slight_smile: co ty na to?
29. kvě 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám uhodily vedra jsem docela ráda že nebydlíme někde ve velkým městě toby bylo fakt na chcípnutí :grinning:
jen jsem koukala že má být takhle i příští týden tak snad ten výlet do brna přežiju :sweat_smile:
už se těším až bábi s dědou dorazí z dovolené a napustí bazén na zahradě a já se budu moct s jonáškem jezdit koupat

teď máme enormě malou spotřebu plínek protože nechávám Jonyho furt bez, což se mu docela líbí ale bohužel nepozoruju že by si nějak víc uvědomoval kdy čůrá tak nevím nevím, nakonec budu mít dvě děti na plínkách :angry: no nic aspoň bych měla důvod si pořídit nějaký nový :grinning:

jonáškovi se teď pořád dělá nějaká vyrážka, dneska se mu objevil na prcině :frowning2: , nevím co to je , my nemáme nikdo žádný kožní problémy, tak doufám že to nebude nějaký ekzém či co :frowning2: , mazu mu to tím bambuckým máslem evidentně ho to nesvědí tak nevím zatím to asi s dr řešit nebudu :confounded:

normálně koukám jaká je Eli násoska :grinning: jonáš my vypije ráno sotva 150 ml mlíka a pak mu ještě večer dělám mléčnou kaši ale tak max 240 ml a někdy to ani nevypije, víc mlíka do nej nedostanu ale jí jogurty tak to snad stačí, že by nějak strádal podvýživou fakt nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:

zítra jdu k dr, konečně , doufám že je "piškota" v pořádku čím víc se to blíží tím mám větší strach :confused:

dovolenou jsem možná vymyslela, ještě to musím projet na internetu, chtěla bych jet asi někde do okolí Máchova jezera, není to tak daleko a myslím že je to tam docela rovina :slight_smile: ( to kvůli kolu) , tak ještě uvidíme co na to taťka
koukala jsem že se tam dají sehnat i nějaký bungalovy za docela rozumnou cenu tak by to asi bylo lepší než stan
29. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq je tu na chcípnutí :grinning: nebo spíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska tu cestu vlakem teda nechci vidět :rolling_eyes:
tlapi tak to je škoda, tak mi pak na podzim dej vědět, dík
holky dotaz: do nosítka nožičky oblečený, ale co ručičky? dávám jí tričko s dlouhým, ale je to normoš bavlna a děsně se potí....je dlouhej rukáv nutnej?
30. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský, jste se uvařily či co :grinning:

tak jsme dneska byli na kotrole, zatím vypadá všechno v pořádku, piškot, celou dobu spal a cucal si paleček :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsme ho museli trochu pošťouchnout aby se vůbec pohnul :sweat_smile: to jsem u Jonyho nezažila ten se furt mrskal a bylo problém ho změřit

dneska jsem si na mmb koupila těhu džíny, teda jsem se rozšoupla stáli 700 :confused: a to jsem nechtlěla utrácet jenže na moji výšku (šířku) je problém něco sehnat , jen doufám že mi budou jinak mě klepne :grinning:

byyz, já mám pro jonyho opalovací krém s faktorem 40, když byli loni vedra tak jsem mu oblíkala jen tílko a flísáky, schválně jsme na sluníčko nechodili , ale občas na něj taky svítilo a nikdy se mi nespálil
hlavně aby měla něco na hlavě aby nedostala úpal
30. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar!
tak si představte, že jsme dnes byli na Pastvinách!!! ne že bychom záměrně, ale máme tam domluvený kámen v Nekoři, je za odvoz, tak jsme to jeli omrknout a jsou to nádherný kousky, úžasný placáky (mimo jiné) jako nášlapný, na cestičky, to že je to kámen do základů je pro mě podružná záležitost :grinning: :grinning: :grinning: No a tak drahouš navrhl, že když už jsme tak blízko, že si uděláme výlet na Pastviny:slight_smile:

Byla to paráda! Neměli jsme v plánu se koupat, ale jak bylo vedro, tak tam Laco hupsnul, ale děsně u toho řval, voda byla ještě dost studená Julinka tam šmajdala v mělčině a byla děsně srandovní - chtěla jsem ji úplně svlíknout, aby nebyla zmáchaná, ale odmítala být bez trička - asi se bála, že ji tam hodím no, posléze se tak osmělila, že si tríčo nechala sundat a vesele se tam cachtala až se úplně zapomněla a do vody si sedla - to ji vyděsilo a utekla na břeh a pak se tam opatrně vracela nakonec teda byla totálně zmáchaná, protože tam vlezla se ráchat, když už měla zas na sobě tričko, už jsme chtěli jít, ale byla tak nadšená, že jsme ji ještě nechali, ať se tam vyblbne našla si kacík a plácala s ním do vody a děsně ji rozčilovalo, že jí to cáká do obličeje byla kouzelná, škoda, že jsme zapoměli doma foťák....

Tlapi, ten zítřek by byl úžasný, já nic v plánu nemám, jen to musím ráno zkonzultovat s Lacem a to bude asi problém - nějak do něj vjel pracovní elán a má v plánu zítra pokračovat v činnosti, už dnes odvážel nějaké věci na pozemek a zítra tam chce přestěhovat takovou boudu, k čemuž sice nepotřebuje mě, ale auto...ještě mě napadlo, že bych mohla jet vlakem..takže to bych mohla být v Letohradě cca před třetí hodinou (moc toho nejezdí), zpátky mi jede vlak v 17,40, takže je otázka, jestli bychom se stihly otočit do toho Žampachu, moc prostoru tam není...mě teda láká keramika za pár korun, i když žádnou nepotřebuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, já jsem taky oblíkala Juli jen do bodýčka a natírala krémem - měla jsem 50 UVF...ale přestala jsme nosit když začaly velký vedra, jsme byly obě upečený a měla jsem pocit, že je jí líp v kočárku, kde to luftuje...ale v Praze bych to asi taky řešila:slight_smile:

miq, tak to je bájo, že je miminko v pořádku:slight_smile:Juli taky všechny utz prochrápala:slight_smile: tyjo, že bych teď čekala kluka a ty holčiku? Moje bublina je taky nějaká extra živá :grinning: :grinning:

já jsem si taky chtěla koupit těhu džíny, ale teď jak je vedro, spíš sháním nějaký šaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq velká gratulace!!!! tos byla na prvním ultrazvuku?
nojo....taky naschvál na sluníčko nechodím, ale tady je všude :frowning2: a v kočáře to nevím, vona ho moc nemá ráda, že tam nic nevidí, už aby začla sedět a mohla do sporťáku
navíc já v praze potřebuju nosit i když sou vedra, protože placatit se mhd s kočárem nehodlám
což mi připomíná, že nevím, jak přežijem to brno....ve vlaku to šlo, malou sem svlíkla a nechala válet na sedačce (měly jsme kupé pro sebe), ale jak budem chodit po brně to nevím....no budem muset vyhledávat stín :grinning:
jo a lenchi pastviny závidím!!!!
30. kvě 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, nberes mi mobil, pocitam s tebou, jen davam v rychlosti vedet. jak dopadly u vas domluvy? budu snad na mobilu, ale jsme domluveny. cinkni u nas, jak dorazis
31. kvě 2008 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek