• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
čauky!
teda tlapi, to je dobrý s tím autem:slight_smile:

miq, tak jak vidíš, tak jsem se nestavila, já vždycky spěchám vysvobodit Julku od babičky a ještě věštinou musím stihnout někde po cestě nakoupit...co děláte o víkendu? my máme v sobotu otce v rachotě, co vy? u Besedy jsou nějaký houpačky, napadlo mě, vzít tam Juli, jak se na to bude tvářit...co myslíš? kdybych ji dala do té houpací lodičky, to by se jí moho líbit, ne? nechtěli byste se přidat? jo a kdybys měla zájem koupit levně jahody - teda doufám, že levně, tak v sobotu u tesca budou prodávat, já se chystám koupit toho víc a marmeládit:slight_smile:

tlapi a jaký máš ty kushiesky?

normálně já jsem z těch babiček hin - úplně mi vyčerpaly moltexky!!!!tchýni se nějak nesnažím úkolovat, ale máma má doma mrtě čč, tak jsem si říkala, že by aspoň ona mohla dávat Julce normální plíny, jenže posledně mi prosím vrátila dítě s moltexkou vycpanou čč!!!obě samozřejmě použitý :angry: :angry: :angry: tenhle systém nechápu!!!!jako kdybych jí nevysvětlovala, že je to blbost, tak to pochopím, ale mluvili jsme o tom spolu fakt dost často! navíc měla normální PULky, jenže byly v tašce a ona byla líná je hledat!!!chjo, co si člověk neudělá sám...

sousedce se narodilo miminko a chcce udělat látkovací přednášku, tak se na to někdy příští týden chci vrhnout:slight_smile:
12. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi ty kushisky jsme si koupily snad vsecky u lus. myslim, ze classic nebo tak neco. je tam umela hmota vevnitr, tak pusobi prijemne.

k tem plinam a babickam... asi to je normalni... mamina taky dava papirovky i kdyz nas 3 odlatkovala... nevycitam ji to...ony to berou jako uzasnou vymozenost dnesni doby. kdyz hlidaji, at si to delaji jak chteji... nemej jim to za zly!
13. čer 2008 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenchi, já ještě nevím , zítra by měl být na letišti nějakej dětskej den, tak bych rači šla tam, občas tam bývaly i kolotoče a hlavně je tam sposta prostoru pro běhání , nechce se vám :wink:
program je od 14 hodin ale my bysme vyrazili asi až se Jonáš vyspí teda pokud nebude nějak extra hnusně

moje mamka taky dává zásadně papírovky když hlídá, přesně jak píše tlapička , považuje papírovou plínku za vynález století a přece nebude dítě trápit v látkovce :sweat_smile: já bych jinak měla spotřebu moltexek minimální

ty jahody u teska jsem už kupovala minulý víkend byly dobrý jen se nějak nedostalo na mrazák část jsem stihla spapat sama se šlehačkou :grinning: a z části jsem udělala domácí zmrzlinu , tak budu muset koupit ještě nějaký, do mrazáku, až budu na podzim dělat přesnídávky tak aby měl Jonďa i nějaký jahodový :wink:
13. čer 2008 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
miq, to je náhodička, kamarádka mi včera taky říkala o tom dětském dni a lákala mě tam, tak jsem ti chtěla psát, jestli bys tam taky nešla:slight_smile: teď je krásně, tak snad to vydrží:slight_smile: ozvu se po obědě, až jak se vychrupeme:slight_smile:

já jim ty papírovky nemám za zlý, beru to tak, že je to pro ně jednodušší, jen prostě nechápu svou matku a její systém látkovka v papírovce :pensive: tak to praktikovala moje švagrová, když stávaly papírovky deset korun a ona chtěla ušetřit...no...tak asi tak:slight_smile:

na ty kushiesky jsem se k lus koukala a právě že tam má dva druhy, tak mě zajímalo, který máš:slight_smile:

s tou konopkou stále spokojená nejsem, ale když ji řádně vycpu, tak je to lepší - jediný, co mi na ní vyhovuje jsou patentky, zjistila jsem, že jsem poslední dobou - asi líná? a že mi vyhovujou plíny samozapínací...taky jsem si říkala, že kdybych měla takových plín víc, že je můžu frknout babičkám při hlídání a bylo by to, pochybuju totiž, že by zvládly manipulaci se snapkou - bez mého proklínání v duchu :grinning: :grinning: :grinning:

miq, tak to se těším, že se odpoledne uvidíme:slight_smile:
14. čer 2008 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
téda, vy vostudy, co děláte? kde je vám konec?

vážně uvažuju o nákupu dalších kalhotkových plín, Juli je děsně průtoková, pořád pije a když někam jdeme a nechci dávat moltexku (jak jsme jich teď sjeli tolik, začíná se mi to úplně eklovat :sweat_smile: ) tak abych sebou brala fakt mega zásobu :angry: dnes jsme byli přes hodinu u tety na návštěvě (no asi dvě hodiny necelé) a Jůlinka tam pročůrala všechny tři náhradní vv (kalhotkový mi došly) a ještě jsme si tam museli půjčit z jejich starých zásob, protože víc než ty tři vv jsem sebou neměla!!!a když bych chtěla dávat i na noc, tak jsem v koncích, protože ačkoli jsem si teď o dvě plíny polepšila, pořád je to málo! mám vlastně čtyři plíny od miquel, dvě bambusky BL, jednu tu blbou konopku a jednu TB - jdu mrknout k lus na ty kushiesky, když si je tak chválíte:slight_smile: teda když si je tlapicka chválí:wink:

teď jsem koukala, že jsou nějak trochu jiný pasy, ne? a miq - když se trefíš do termínu porodu, tak se ti miminko narodí zrovna na Julinčin svátek :sunglasses:
15. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, ja jsem z nich fakt uplne nadsena...nez nakoupis, dej vedet, pridam se k objednavce!
mne se libi, ze neprotecou a jsou strasne prijemny a ze nepotrebujou svrchnaky...
ty mommies touch jsou asi lepsi v globale, ale na omak ee. a stoji 1 jako dve kushiesky :slight_smile:

kolik u vas stoji ty jahody? v la 39.
15. čer 2008 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jahody u nás stojí 39, což mě naštvalo a divím se, že u vás taky tolik stojí, protože jsem mluvila s chlapíkem - prodejcem z Letohradu - a ten mi tvrdil, že oni mají jahody za 28 a že budou v sobotu prodávat u Tesca, tak jsem se tam blbec hnala a jako ten stánek, co tam byl prý vůbec nebyl z Letohradu - ale paní co tam prodávala říkala, že se jí na to ptalo hodně lidí, jestli je z Letohradu, takže bu´d chlapík klame po telefonu a doufám, že když tam někdo dojde, že si koupí i tak, nebo si dělá z lidí prostě jen tak legraci, nebo mu to prodejní místo někdo vyfouk:wink: no, koupila jsem zatím dvě kilča, mrtě jsme toho snědli, uvidím, co ještě bude, kdyžtak koupím tyhle, chci džemík:wink:

a ty máš teda ty kushiesky za 259, rozumím tomu dobře? no já si ještě ošahám plínu u miq a pak uvidím:slight_smile: ale to se mi líbí, že bych nepotřebovala svrchňáky, vzhledem k průtokovosti naší drahé Jůlinky máme velkou spotřebu :angry: :angry: jako ale přebalovat dítě po půlhodině mi přijde jako děsná pruda :angry: :angry: :angry:

a čímže to vycpáváš? vícevrstvou? nebo máš nějaký speciální vkládačky? miq mi včera říkala, že Jonášek byl po hodině durch, ale že to teda ničím nevycpala...včera měla na noc jednu plínu od miq a jednu malou vv a myslím, že to bylo tak akorát...jinak to, že po hodině je třeba dítě přebalit mi přijde jako krásné:slight_smile: ne, kecám, včera dopoledne jsme byly ve městě a měla bambusku a vydržela jí ty necelé dvě hodinky - pak teda už nevydržely kalhotky, takže domů přijela navlhlá, ale po takové době se nedivím. No já se nedivím ničemu, Juli má ve zvyku během cesty "tam" (=kamkoli) vypít celou lahev pití - přisaje se obvykle jakmile vyjedeme z domu a nepustí ji, dokud tam něco je, takže následky jsou rychlé :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi: k tem jahodam. v letaku na namku v zelenine je meli za 39, kdyz jsem byla doma a marmosku ze 2 kil udelala. tedka je uz higher season, tak je maji treba u nadrazi levnejsi, to je mozny... ziju ze starych skutecnosti, ktery uz treba dneska neplatej.

ty kushisky mam classic za 259, presne. ty stejny, co ma miq. maji igelit vevnitr ne venku.
pouzivam ji normalne na ven klidne nekolik hodin, jako jednorazovku, jsem prase, ja vim. a je uplne v pohode. zatim neprotekla. vycpavam obri vv, co jsem si taky koupila u lus (ty barevny kanadsky) zkusim tam dat i tu malou vv, jestli to bude horsi... Ona je ta plina desne obri, ale ma nejakej desne inteligentni tvar, ze nikde netlaci a nikde neprekazi... i kdyz ji vycpu jak nevim co, tak nechodi jak tucnak. tak nejak to visi dolu nebo co. Ja to jeste samotny nevycpany nezkousela. Tak to asi zkusim, at vim...

zkousela jsem ji i na noc a to provlhla durch, takze fakt se svrchnakama.

elousici urcite neprebaluju co hodinu, ani nahodou, ale ona nijak extreme nechlasta, takze asi porovnavam jabka s hruskama a treba by ti vubec nevyhovovala...tezko rict.
Elousici teda nase frote + vv na noc nestaci. (babbus prefold, frotacka+ vv) a je rano durch :pensive:
16. čer 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, já jsem dnes tu kushiesku obhlížela u miq - btw to nový froté, ze kterýho šije je fakt úúúúúžasný a je škoda, že ho byo tak málo :confounded: - no a přišla mi taková velká? kolik teď asi tak váží Eloušák? Miqel říkala, že Jonáškovi je ta plína dobře a že ty sucháče má zapnutý na doraz, tak mám strach, aby z Julky nepadala...ale zas kupovat tu menší velikost mám strach :sweat_smile: ale moc moc se mi líbí a chci ji :grinning: :grinning: :grinning: už mám v hlavě seznam nákupu a je toho fakt hodně...:wink:ještě nevím, jak to obhájím doma, ale nějak to půjde...mám pocit, že bez rychlého nákupu se moje látkování zhroutí:wink:

já jsem dnes měla totál všechny kalhotky mimo použití - PULky jsou v pračce nebo pos.., flísky schnuly...takže do města jsme odpoledne razili s moltexkou :pensive: :pensive: :pensive: chjo, jak jsem líná kalhotky vyprat bezprostředně po zneužití, tak na to pak takhle doplácím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hehe, mimi se hýbe (no, jen malounko) a já z toho mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo dneska jsem chtěla zase koupit jahody a už byly za 45 ,to je teda inflace :angry:
no ale zase na druhou stranu v lídlu měli 0,5 kg za 35 takže to ještě docela jde né :grinning: :grinning:
na to abych dělala džem jsem moc líná :sweat_smile: já je rači spapam čerstvý :grinning: se šlehačkou :astonished:

Lenchi já jsem se tě zapoměla zeptat jestli teda budeš chtít ještě nějaký plínky ušít abych mohla vyrazit na nákup toho froté :wink:

ještě k těm kushiskám, těžko soudit, Jony taky pokaždý čůrá jinak, dnes je měl na noc + vv a navrch vlňáky a měl jen trochu provlhlý lemy
já bych na ně jako na AIO moc nespoléhala, ale jinak jsou fajn

tak se mi začínají objevovat těhu chutě, je to úplně jinak než s Jonym :grinning: , teď bych se utloukla po ovoci + pikantních věcech a česneku :sweat_smile: takže čekám asi malýho vegetariána s nákloností k indické kuchyni :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek zensky!

tu kushisku ma zapnutou na doraz a zda se mi v pohode. nevim kolik vazi. zda se mi porad stejna... 11? myslim, ze by z julky nemela padat. taky jsem byla z ty velikosti zhrozena, ale je to uplne v pohode.

copak budes kupovat? jsem zvedaja jak opice! (chces jednu kushiesku nebo vic?) zatim me nezklamaly, takze jim jak aio verim. dneska jsme odesli v 15,30 ven (s malou vv) a prisly jsme v 8. v mezidobi se posrala, takze jsem pouze vyhodila separacku, plinu nechala a uplne pohoda... to mame 4,5h. fuj sem dobytek

hele miq. k tem jahodam.. ty u nas na 39 byly z polska, takze na jidlo nic moc... uplne nesladky. to se hodi fakt jen na marmosku nebo kompot... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyjo zensky, ja chci taky mimi. kdy ze jsou ty plodny dny? :grinning: :sunglasses: :grinning:
16. čer 2008 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
takže můj nákupní seznam: asi dvě ty kushiesky, pak potřebuju aspoň ještě jedny PULky, vezmu od BL za 140,-, snad budou v pohodě - vzhledem k tomu, jak jsem byla nespokojená s IV, který jsou dvakrát tak drahý...no horší snad už nebudou:wink: pak bych ještě chtěla nějaký prsní vložky (když už nakupuju, tak ať to stojí za to, ne:wink:? a taky mi pomalu dochází separačky, tak bych zrovna vzala i ty...ještě uvažuju o jedněch vlňáčkách, mám BI na sucháče, ale ty sucháče už moc nedrží a taky mi přijde, že odstávají kolem nožiček, takže když se Juli trefí zrovna do té mezery, tak je počůraná postel a plína skoro suchá :angry: když v nich chodí a nemá bodyčko, který by to jistilo, tak má plínu u kolen - sice jí dobře větrá dupka, ale nějak to ztrácí smysl...ale když ty vlňáky jsou tak drahý, fuj :angry:

včera jsem jí na noc dala PULky a ráno jsem je mohla hodit do pračky, protože smrděly tak, že to ruční praní vážně nezachránilo :angry: a já mám vlastně teď víceméně jedny funkční PULky, ty TB, protože ty starý IV dvoje, co mám, vydrží snad ještě míň než flísky!!!hrůza!!!

miquel, asi bych dvě plínky koštla :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, že už není to duhový froté...no, já to nechám na tobě, výběr konkrétního materiálu:slight_smile: nebo mi udělej tři, ale s tou slabou vrstvou, jak jsi říkala, že si vyrábíš, aby byly i pro mini mimi :dizzy_face: :dizzy_face: Julce do toho budu strkat vv :wink:

ty jahody, co měli u tesca za 39 byly slaďounký, vynikající, spoustu jsme jich snědli jen tak! ještě asi dokoupím, nevypadá to, že by to někde bylo levnější... :rolling_eyes:

jo, miq, jak ti vlastně byly ty těhu kalhoty z MMB? já pořád nemůžu nic kloudnýho sehnat a skoro se bojím si přes net něco kupovat...teda hlavně kalhoty...
17. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, peknej seznamek! s tema vlnakama nechces pockat na ty loviky? vsichni si je chvalej a stojej stejne... meli by prijit fakt kazdym dnem...

my stale jestepulky nemame a musim nejak setrne vyjet na svagrovou at mi schova ty iv na mimi, bojim se, aby to neprodala, ale zase je mi blby si o neco rikat, kdyz jeste ani nejsem tehotna... to by rozpoutalo peknouu vlnu... takze co,ze? na mimi asi dobry ne? ale na velky nevim?
a co se potreby svrchnaku tyce, tak docela pomuzou ty kushiesky :slight_smile: akorat nevim, jak dlouho vydrzi neprotekat. jakou ta vnitrni um hmota ma zivotnost? tak jedno mimi s bidou, co?

a koukala jsem, ze maji slosovatelnou soutez na brane kdyz koupis na 1000 kc, tak neco vyhrajes :slight_smile:

takze nevim, jestli se pridat nebo objednat zvlast. radsi bych asi osobne mela levnejsi postovny bo nikdy nic nevyhraju, ale na druhou stranu nevim, kdy by se to ke me dostalo....

jeste to zvazim, ale asi objednam a necham poslat trinecky babi, ktera se za nama chysta na dovcu, tak aby to dovezla :slight_smile:

vzala bych si to petibaleni kushiesek classic (jednu nebo dve muzu nekomu nabidnout, ale spatna dodaci lhuta pokud budu obednavat pres trinec) a vlneny cerveny tricko pro elousaka pod saticky na leto. celkem asi za 1400.

dej vedet, jak by se ti to vic libilo, jestli spolu nebo zvlast. Penize bych ti poslala na ucet, jelikoz to je velka suma, tak aby ti nechybely.

tyjo, ja mam chut na jahody!!!!
17. čer 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo Tlapi 4 hoď ky s malou vv to teda nechápu :sweat_smile: to by byl Jony durch :astonished:

tak jsem s tím blbým froté váhala tak dlouho až to srdíčkový už nemají :sweat_smile: , tak budu muset co nejdřív vyrazit pro to kytičkový než mi ho někdo taky vykoupí

Lenchi , ty ryfle jsou docela dobrý, jen jsou mi ještě trochu volný, ale s tím jsem počítala ( nechala jsem si od tý paní přeměřit snad úplně všechno) , chtěla jsem mít rezervu, vzhledem k tomu kolik jsem přibrala s Jonďou, tak do nich snad dorostu , nějak zatím nepřibírám :confused: což je docela div když se třeba v 10 večer cpu jahodama se šlehačkou :grinning: :grinning: jinak já mám ještě jedny kalhoty , ty co jsem měla na letišti , ty jsem nosila celý přechozí těhu a jsou taky moc fajn
ty PULky BL by měly být to samý co mám já jako Zlatíčko, už je mám skoro rok a jsou furt dobrý jen Jonymu jsou už malý, teda na čč je ještě oblíkne ale já je používám jen na ven a to většinou dávám kalhotkovku
jestli chceš tak ti je na odzkoušení půjčím :wink:
jo a ještě k těm vlňákům, fakt za ně chcete dát takový hříšný prachy :confused: , když kouknete na mmb tak tam prodávají mraky svetrů z "lambswool" vetšinou to jsou takový ty tence pletený svetry ušít ty vlňáky je stejný jako flísáky, normálně jsem je obšila entlem a nikdy je to nepáře, používáme je na noc a impregnovala jsem je snad zatím 2x a nikdy neprovlhnou :wink: fakt si nemyslím že ty kupovaný jsou o tolik lepší :confounded: ale to je jen názor skrblíka :grinning: :grinning:

prsní vložky už mám taky vybraný , já bych si je i koupila u lus , kdyby měli moji velikost, jsou to ty MaM bambusový, asi zainvestuju do dvou párů, doufám že ta cena 240 je teda za pár :astonished:
vlastně byyz ty sis nějaký kupovala jak jsi s nima spokojená
17. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miq. ja uz ty vlnaky nechci :slight_smile: radsi si koupim igelitovy kushiesky :dizzy_face: jinak mi vic vyhovuj ten strih na tech bi vlnakach proti tomu flisacovymu. Pokud budu porizovat jeste nejaky vlnaky, tak pleteny nebo tak neco domaci vyroby.
17. čer 2008 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem nakoupila a nechavam posilat do Trince...
chcete nekdo nejakou kushiesku za 243. je mi jedno jestli budu mit 3,4 nebo 5 :slight_smile:
18. čer 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já ty vlňáky asi taky nebudu kupovat, zatím...spíš začínám uvažovat o větším počtu kushiesek, tlapi ty mě úplně nahlodáváš svým nadšením :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koneckonců prodat je můžu vždycky, že:wink:?jsem teď totiž rozmrzelá z toho, že nestíhám prát a sušit tlustý plíny, takže jsem pak nucená dávat na ven moltexky :angry: :angry: :angry:
19. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tyjo lenchi, se bojim... asi to zase neprehanej... pak nebudes spokojena a bude to na me... miq z nich taky nijak nakrivo neni, jak jsem pochopila :confused:

btw. muzes se stavit u nasich pro ten kocarek a mam am jednu babylucy bambusku (koupila jem sekac.) tak si j
19. čer 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ji taky muzes pujcit! pardon,mi to elous odeslala :sweat_smile:
19. čer 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, koukám, že sem nějak dlouho nepřispěla :slight_smile:
snad nezapomenu co jsem chtěla napsat.....z kushiesek sem nadšená taky :slight_smile: už půl roku
vložky do podprsenky - popolini (bavlna) jsou super, jen trochu tlustší než jsem byla zvyklá z těch jednorázovejch, ale ty druhý co jsem v Brně kupovala (nebyla tam značka a na netu je nemaj, tak nevím co to je) tak ty mě nenadchly, jsou tvarovaný, tak sem si říkala na den, any nebyly vidět, ale je to takovej divnej materiál, asi tak v půlce případů to po vložce steče, místo aby to nasála :unamused: ty už bych si teda nekoupila, přemejšlím, že je prodám a koupím si nějaký jiný

a ještě sem se vám chtěla pochlubit - v pondělí jsen prvně měla na váze pod 60 kilo :slight_smile:
a mrně rostou všechny 4 horní řezáky naráz......řekla bych, že první se prořízne už dneska
19. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj, nemám v plánu jich kupovat dvacet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen spíš uvažuju nahlas :wink: :wink: ale když jsem o nich přemýšlela, říkala jsem si, že jsou celkem prostorný a vešla by se tam i velká vv - btw večra jsem Julce dávala plínu od miq, jedinou kterou mám se slabší sací vrstvou, takže jsem do ní šupla malou vv a bylo to výborný....! Na kushieskách se mi líbí, že bych přes ně třeba nemusela ani fávat kalhotky, teď na léto by to bylo super. Jo, jak dlouho schnou? Jako normální kalhotkový plíny? nebo nějak extra dlouho? jak je to s tím igelitem vevnitř?

Julka tady rozsypává Lacovy hřebíčky a šroubečky a teď začala něo jíst a než jsem si uvědomila, že je to piškot, trochu jsem se lekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tlapi, a ty tu bambusku nebudeš používat? Já tyhle plíny mám a jsem s nima spokojená:slight_smile: takže na zkoušku nepotřebuju...jinak ten kočáek mám stále v plánu:slight_smile:

jo a taky jsem si myslela, že by mě Juli nepočůrala, když je u mě v náručí...počůrala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tlapicko a chtěla jsem se zeptat - jaký že máte to odrážedlo? a dřevěný kočárek? celkem by mě to zajímalo, nemáš někde fotky? my teď uvažujeme o koupi nějakého odrážedla...
19. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty kushiesky mi schnou kratsejc nez ty miq. plinky. jak je to s igelitem vevnit nevim, parat je nebudu :confused: jediny ceho se bojim, ze kdyz budou hodne ojety, tak ze prestane ten igelit drzet :stuck_out_tongue_closed_eyes: byzz je ma nejdyl, tak to musi vysledovat! BYYYYZ MAS UKOL!
jinak ja ty miq.plinky taky pouzivam furt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na cc si ani nevzdechnu a na vv taky moc ne... na to chodici dite je ta kalhotkovka proste super!!!
ta kushiska si me proste zisala, bo jsem lenoch a je to proste pemprska do pracky. jen rikam otikoj : misto do odpadaku to hod do kyble a to chape :slight_smile: narozdil od systemu plina, svrchnaky. to bojkotuje :pensive:

bambusku budu pouzivat, ale vali se u babi a jeste do srpna valet bude, tak si ji muzes vzit, at do ni prdi julinka a vratis mi ji pak s tim kocarem... je to sekac, takze jestli bude o Xx vyprana vic je mi jedno... to jen na adresu toho, ze mas malo vybaveni :slight_smile:

covece zadny fotky s kolem ani kocarkem asi nemame, takze poverim tatku, at neco vyprodukuje a vystrcim do alba....
oboje je levnej smejd z ebaye, ale zatim drzi :slight_smile: mne by se libilo kokua like a bike, ale 159e za to nedame ani nahodou, tak jsme shaneli nejakou levnou variantu. e to teda vetsi nez to nejmensi kokua, ale uz to pomalu jde s mensi plinou. :grinning:

hele, elousice me dneska uplne nasrala k zurivosti... tropila scenu u hriste asi 10 minut. tak jsem ji sbalila na zada a odesla a ona porad jeste celou cestu domu vriskala, ze chce ten ruzovej kocarek, co tam jedna holcicka parkovala. je to pekne svehlava palice, mam se na co tesit... zatim dyck jsem se s ni domluvila, ale todle.....
19. čer 2008 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a mig. suju plinky pro lidi a to zluty frote co mam zasobu je fakt partiovy :pensive: . mne je to jedno a to moje bylo uplne bez kazu. to je zakon schvalnosti :sweat_smile: . Ale co, nenadelam nic! zadny zasoby mit ale doma nechci :confounded:
19. čer 2008 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty brdo si tu povidam sama se sebou ... no des.

todle jen pro otrle!!!! slabe povahy necist!!!!

tak jsem otestovala dneska tu kushiesku + velkou vv, za jak dlouho provlhne. dala jsem ji elousoj, nez jsme sly ven tj v 11. kdyz jsme prisly v jednu byla sucha. kdyz v pet vstala, byla lehce navlhla na bocich,takze 6 hodin :pensive:
19. čer 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky ta kushiska je zakletá, pokaždá když jí Jonymu dám tak se posere :grinning:

dneska jsem jí vycpala jednou čč, po vykonání potřeby vyhodila jen tu čč s náplní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dala novou a Jony v ní vydržel 2 hodiny v pohodě lemy nenavlhly , ale moc počůranej nebyl , takže těžko posoudít

Lenchi já ti jí klidne půjčím na odzkoušení ať nekupuješ zajíce v pytli já mám plínek mraky na chvíli jí postádat můžu

byyz neprovokuj já jsem se vážila auž mám nahoře 2 kila , vzhledem k tomu jak mi začalo chutnat tak mám strach aby to nenabralo rychlý otáčky :confounded:
19. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, to je fakt jen pro otrlé :grinning: :grinning: :grinning: já se jen divím, že se Elouš neoprudí :confused: :confused: :confused: Juli by byla rudá jak rak :sweat_smile: a kolik toho tak asi vypije? to to z ní vysublimuje někudy jinudy, když v plíně to není????????????????? hele...ehm...to pak ale ty látkovky trochu ztrácí ten správný efekt, jakože to je pro kůži mimina zdravější...ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

miq, ráda si kushiesku půjčím:slight_smile: co děláte v neděli? my jdeme odpoledne na Lhotku na naši zahradu (teda tvhýninu), musíme otrhat jahody (já a juli), je tam písek, tak mě napadlo, jestli nechcete jít s náma? jestli dobře počítám, bude Robert v práci, když minulý víkend byl s váma na letišti? takže se budete určitě nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, ty neprovokuj, já už mám nahoře kilíček 5 :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a bude hůř :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, prave ze pije malo jako prase. dneska vytahla tak 200ml, coz je docela nadprumer bych rekla... vynahrazuje si to pak v noci... flaska mlika a flaska kase...
nekdy ale ta moc strasne smrdi ihned, jak to do ty pliny pusti, coz jsem se nekde dozvedela, ze to je prave jasny ukazatel : malo tekutin! takze na tom zapracuju. napriklad jsem dneska koupila melouna...

miq. ja mela takhle zakletou ty bamboo extra :slight_smile: ale uz se odklela.

jinak nam den dneska zacal fat vtipne! Eli vstavala s tatkou a ten za sebou nezamknul, takze me v 10 vzbudil hlasity hovor tady na patre. delnici, co meni na chodbe okna se bavili. hlasity poto, ze byly otevreny dvere. Eli nikde! tak jsem vybehla na chodbu a hnala se dolu, tam otevreno dokoran! no tak me polil studenej pot a zacala jsempropadat panice, az se ozvalo slaboulinke "dolu" tak jsem se vydala nahoru a ve 3. patre stala naboso, nohy vyndany z overalu vlacela za sebou, cela od sracek z toho meneni oken. ty vole to by zazitek...

a odpoledne me nasrala, bo jsem ji sla prebalit, davam ji miq.plinu a ona nenene. vstala a slasi vzit moltexku, kterou mi nadsene podavala a tak rikam haji, ze ji to jako obliknu, hele okamzite bez kecu sebou rizla na zem a lezela bez hnuti jak mrtvola, pak si ji ani nerozepla... co to jako ma bejt? normalne ji rozepina, jakblazen...
20. čer 2008 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, pěkně vybíravá:slight_smile: ale řeknu ti, to by mě teda taky pěkně vyděsilo, kdybych měla pocit, že mi někam zdrhla!!!ale z tvého vyprávění jsem nepochopila, kde teda byla Eli?a v kterým bydlíte patře? a to dolů volala ona? jsem nedovtipná, ale asi zas ne tolik, protože....jsem se dostala na tu školu!!!!!!!!! a to s docela slušným skóre: brali 56 a já byla 14. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to bude nátěr, jsem zvědavá, jak to budeme všichni zvládat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tlapi, prosím tě, mám urgentní záležitost, když to nedopadne, nic se nedějě - Laco mě dnes překvapil dotazem, jestli bychom zítra mohli zajet pro ten tvůj kočárek...bylo by to někdy odpoledne, v Letohradě bychom byli cca mězi 16-18 hodinou. Já si matně vzpomínám, že jsi mi někdy psala kontaktní údaje na mamku, ale zaboha je nemůžu najít! Myslíš, že bys mohla ošéfovat, jestli se to vašim hodí? A jakou bonboniéru jim máme koupit:wink:?

Julka pije ostošest, vždycky když si udělám šťávu do sklenice, tak začne vřískat bumba a sápe se po tom a všechno mi vypije :angry: :angry: a je jí úplně jedno, že má v ruce plnou flašku :angry: :angry:
20. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tyjo lenchi, ty jsi dabel!!! preju, ti uspesnejsi studia, nez jsem mela ja!!!

jinak eli byla ve tretim patre na schodech, to dolu kricela ona a bydlime v prvnim patre.

mamina neni online, takze jsem ji poslala maila... kontakty ti napisu do ip. bombonieru covece asi nee. to radsi kafe :slight_smile:

hele, jeste ke skladani kocarku: podkopnes takej umelohmotnej bazmek uprostred nahore. a musis jeste pritahnout u riditka takovy sedivy capky na obou stranach(je tam samolepka up neb tak neco)to se pak scvakne do sebe. Jde to fakt lehko, zadna hruba sila.

pak jeste k brzdeni. je tam centralni brzna na pravym kolecku. ta je docela debilni. na tom kolecku je ozubeny kolo a ta brzda zacvakava do der toho kolecka. takze nesmis rvat tu brzdu na hrot, uomila by se. nejjednodussi je na ni mirne tlacit pri popojizdeni toho kocarku a ono si to samo docvakne... to je co?

bud rada, ze julinka pije!!!
20. čer 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
babi uz napsala, ze ok, takze se muzete stavit :slight_smile:
20. čer 2008 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek