• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ok, tak my se tam stavíme:slight_smile:díky:slight_smile:
21. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, jenže tobě po julínce nezůstalo 10 kilo :frowning2: :angry: kdybych měla znova nabrat 25 kilo tak už se neunesu :rolling_eyes:
ten zítřek bych brala, ještě nemám žádný plány a má být docela hezky :slight_smile: tak napiš jak to vidíš

jo a gratuluju k úspěšným přijímačkám :slight_smile:

Tlapi to by mě fakt mrsklo,to už Eli umí oterřít dveře :astonished:
mě zatím Jony utekl v lídlu a já jsem lítala mezi ragály a nemohla ho najít, taky mi bylo hrozně a on zmetek stál u vstupních dveří a hrál si tam s tou otvírací bránkou no ještě že níkdo nešel dovnitř to by moh zdrhnou ven na parkoviště nebo na silnici :confused:

včera jsem byla na akci z bývalý práce, na grilovaným prasátku, teda mňamka to byla , pěkně jsem se přejedla a ještě jsem o půlnoci stihle ohňostroj na náměstí takže super
Jonášek je u babičky tak musím vyrazit pro něj a asi si vemu plavky protože je pěkný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi trochu zaplavu v bazénu :slight_smile: vypadá to že konečně dorazilo léto :grinning:
21. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, to jsem ti poradila s tim kafem, co? babi prej pohrdla. :slight_smile: jake mas prvni dojmy z naseho rozvrzaneho krapu? :grinning:

miq. z ceho jsi hackovala/pletla ty vlnaky? da se ta merinovlna sehnat v trebovy?jsem nejak zjistila, ze ji potrebuju... no a moje objednavka na brane uz je asi na ceste, tak nevim co ted :sweat_smile: .

bud vyprudim lenchi, aby mi to vzala na brane s jejima plinkama nebo vyprudim nekoho jinyho nebo pujdu schanet tady v nemecku...
21. čer 2008 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, já ti tu vlnu klíďo vezmu, objednávat budu až co vyzkouším tu kushiesku, abych teda nekupovala zajocha v pytliku:slight_smile:takže se rozmysli, co všechno chceš:slight_smile:

kočárek: zapoměla jsem doma návod na složení, tak to nejdřív vypadalo bledě, nějak se nám nedařilo ho složit do kufru :grinning: :grinning: :grinning: no, pak se zadařilo:slight_smile: první dojmy: podvozek je teda dost hroznej, na to, že jste s tím určitě moc nejezdili!!!!!laco říká, že si myslí, že je to jednak tím, že je skládací, ale že je to prostě konstrukční záležitost. Náš je teda taky rozvrzanej, ale ne tolik - náš podzovek je teda lepší. Ale co se sedačky týče, ten vtůj suverénně vede!!!!Julka jak ho viděla, hned chtěla nasednout a apk odmítala vylézt, takže si v něm doma v obýváku hrála a četla snad půl hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt pohodlný - pro ni.Ideální by byla kombinace náš podvozek, vaše sedačka, protože ty sedačky, to je fakt nesrovnatelný! Dnes ho vyzkouším venku:slight_smile: Hele a jak to vidíš s vrácením? Babi včera něco říkala o pondělku, ale to jaksi nemůžu a spíš si nejsem jistá, jestli jsem jí špatně nerozuměla...kafetem teda pohrdla, ale ptala se na tebe, jak se máš, že prý málo píšeš domů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes je fakt nádherně!!!miq, jestli nakoukneš, tak věz, že se ti ozvu na mobil, nebudu riskovat, že se nedostaneš na net:wink:
22. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten podvozek vrze od te doby, co to prislo z reklamace. neslo by to namazat?
otik ma v zasade pifku jen na ty kolecka, ze prej kdyby tam byli nejaky loziska za 5 kc, tak se jeho kvalita zvedne o 90% rej, ja tomu nerozumim :sweat_smile:
to nadseni julinku prejde neboj!

a vraceni: potrebuju aby to bylo u nasich 1. srpna.takze mas hafo casu!

jina tedka pekne panikarim!!! zapomnela jsem v cesku nemeckej mobil, tak jsem poverila maminu, at mi to posle postou a proste neprisla, takze ji za a) nekdo ukard nebo za b) ji posta nedorucila a vratila ji z5 (to by nebylo poprve)

je na ni pekne trapnej pin, takze trnu hruzou, ze jsem pekne uplne bezprizorni, resp. ze s tim nekdo vesele vola.
na alici se ze skypu nemuzu dovolat, abych zjistila co a jak, bo o nejde a otik neni doma, aby zavolal z bobilu....
se asi poseru strachy, ze uz nemame ani na jidlo :frowning2: ta nejistota je strasna!
22. čer 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Lenchi, ty potrebujes natahovaci vlnaky na noc tedka nebo ne?

abys byla v obraze, tak mam znamou (brachovyho kamarada manzelka) a ta ma maminku, ktera chorobne plete. tak jsem s ni udelala vymenej obchod. ja ji usila miqplinku a jeji mamina mi uplete vlnaky... jeste nevim presne jaky. vyberu neco na zlaticko.cz . jeste jsem nedala objednavu na mnozstvi, takze kdybys chtela taky, tak dej vedet a kup si taky vlnu (radsi 2 klubka) a objednam dvoje zadarmo :slight_smile:
paja je rada, ze bude strikovat neco uzitecnyho, a ne do skrine :slight_smile: Tak to je aby rec nestala...
koukala jsem, z se dava tlustsi vlna na nohavicky a pas a slabsi na zbytek... kdybysme se pripadne shodly na barve, tak by to vyslo jeste levneji, bo by stacily 3 klubka misto 4 :slight_smile: ale jestli se trapne vnucuju, tak rekni! jsem strasna, porad neco vymejslim a kombinuju, az ze me vsichni sili...
23. čer 2008 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klidu, nejsi strašná, jen mám pak vždycky pocit, že nemám co nabídnout na oplátku a připadám si strašně já :grinning: :grinning: :grinning: na noc jí dávám jediný vlňáky, co máme - ty BI, jenže ty sucháče tam jsou už naprosto tragický, takže mus mít pyžamo - v těchhle vedrech bych jí asi spíš dávala noční košili, navíc je v ní roztomilá, jenže když jsem si umínila, že budeme látkovat i v noci, tak nelze:wink: jo, klíďo se k tobě s tou vlnou přidám, něma problema :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: střih nechám na tobě, ty jsi taková akční a určitě vymyslíš ten nejlepší a myslím, že se na barvě určitě shodneme, ještě jsem nekoukala, co lus nabízí, ale určitě se shodneme, o to nemám strach :sunglasses:

kočárek ti můžu klíďo vrátit obratem, bo mi absolutně nevyhovuje - jsem vysoká a kopu do něj, má to na mě krátkou rukojeť, tam se to dá regulovat jen na výšku ne? u našeho speediho se ta rukojeť dá vysunout, takže jsem povětšinou dost daleko od kočárku a nemám s nohama problém:wink: takže jsme byly na jedné kratší prochajdě a zase jsem se pokorně vrátila ke speedimu :sweat_smile: navíc mám strach, abych ti s tím ještě něco neudělala, strašně se to vikle při jízdě na všechny strany...ale Julka je s ním každopádně spokojená, ta by měnila okamžitě, úžasně si v něm hoví :dizzy_face: :dizzy_face: sedačka je tam naprosto výborná!

a včera jsem si půjčila od miq tu kushiesku...no...asi jsem na tom stejně jako miqel. Dala jsme Julce tu plínku když jsme odjížděli ze zahrady, zároveň dostala do ruky flašku s pitím, tu vyžahla (cca 300 ml). pak jsme se stavily na pivko, děti řádily v dětském koutku - plína byla za chvíli jak viks, bo Juli měla šatičky a v rámci testování žádný vrchní gaťky. Cca po hodině od oblečení byla Juli posraná až za ušima a plína durch...takže my ji rozhodně jako AIO používat nemůžeme :pensive: :pensive: :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem se těšila na dokonalý výrobek, mám pech, to je jak s tím kočárkem - jsem divná já nebo ty věci??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic, takže asi kushiesku kupovat nebudu, protože navíc Julce tak jako divně sedí, spíš neseí, v pase jí odstává...no, ještěže máme miq - no celkově, ještěže mám kolem sebe takový hodný kamarádky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak spíš uvažuju o tom, že koupím ještě dvě ty BL bambusky, s těma jsem naprosto spokojená, navíc za tu cenu...
23. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem pekne nastvana, bo jsem napsala rakci a kun kisnul, tak je to v tahu, klasika... takze t vezmu strucne.

vlnacky by se mi libili http://www.zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navody_detail&id=46&idf=pleteni_vlnacku
taove nejake. myslim, ze jako zalozni nocni budou super.
jaky mas typ na barvicky? pres estetiku ses tady spis ty takze navrhuj :slight_smile:

jsem rada, ze te kocarek odradil, to byl muj cil :slight_smile: jsem rada, ze uznavas, ze nejsem divna a ze to je fakt krap. na kocare se vykasli, speedyho si nech a penizky schovej na baracek... zadnej kocar neni idealni. neverim, ze cokoli bys koupila by bylo lepsi... proste by te jen stvalo neco jinyho... ja treba doufam, ze ten muj krap odvozi jeste jedno harante... zjistila jsem dokonce, ze v nemocnici co mam pres parcik je i porodnice http://www.hospital-zum-heiligen-geist.de/hzhg/en/fk_gynecology%20.htm a pet minut dsud je detska nemocnice, tak musim zistit pripadne reference, jakou ma povest. to by byl luxus :slight_smile: uz tomu chybi jen to nejmensi tj. bejt tehule. :slight_smile:

jo a lenchi, babi tusim rikala, ze ti dala podle meho prani tu baby lucy. jak vypada? je zachovala? je to sekac, tak jsem zvedavka zvedava...

no a k te kushisce: MIQ, mas to u me, zes ji lenchi pujcila, jelikoz si nedovedu predstavit, jak bych se cejtila, kdybys koupila dve a pa byla nastvana, bo bych za ten nakup mohla jen ja
:sweat_smile:

jo a myslim, ze jsou divny spis ty veci nez ty... a jestli ne, tak jsem divna taky.
23. čer 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, tak kdybych si ji koupila, byla by to moje ukvapenost:slight_smile: to vůbec neřeš - navíc já jsem koukala ještě na jiný diskuze a názory a vesměs jsem měla pocit, že si ji všichni chválí, holt mám učůraný dítě :sunglasses:

ta tvoje BL vypadá moc pěkně! Ještě jsme ji neprubly (je horko a Juli chodí venku naostro - na zahradě - dnes byla zase s babí pro změnu), takže zatím vystačíme, navíc jak je pěkně, tak i dobře schne prádlo:wink: já jsem fakt s těma bambuskama spokojená, dnes mě napadlo, že bych si koupila ještě navíc nějakou extra vkládačku, ale to ještě zvážím...teď jsem jí dala na noc froté plínku od miq plus bambusovou vkládačku, protože s vv mi toho přišlo už trochu moc a ono jí to na tu noc nějak vystačí. Teda ale ráno to je takovej smrad, fůůůůůj, to z moltexky fakt není! Vždycky jí musím umýt zadek mejdlem, abych jí toho smradu zbavila, ble...

koukala jsem na ty barvy vlny - předpokládám, že chceš tu merino vlnu, chápu to dobře? klubko za 95? Lus tam má samý pěkný kousky, kromě té varianty 1 (moc klučičí) a varianty 4 (moc sladká) se mi líbí všechny, takže je mit o fakt úplně jedno!všechny jsou pěkný! a myslím, že je teda asi nebudeme nosit jen na noc, to budou fešácký gaťky:wink:

jo a zapoměla jsem napsat, že jsem si zkoušela elastický šátek - tuším MaM? - a teda nějak mě nenadchnul...možná to bylo tím, že jsem si zkoušela šátek na Jůlince a ona je už na takovýhle pokusy dost těžká, takže se mi prověšovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale přišlo mi to jak tričko a nějak jsem k tomu nepojala důvěru:slight_smile: Takže milá dealerko, až budeš zase někdy v Čechách, zkoukla bych ty šanami - teda jestli je prodáváš, pak už jsi o tom vlastně nic nepsala, jak dopadla ta schůzka - nebo jsem to přehlídla?
23. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi teba by Jolce ještě byla ta menší velikost KUshisek, tyhle jí jsou fakt veliký , ale vypadá stejně veliká jako Eli tak to je divný že jí to sedí :astonished:

jo tak jsem to nevydržela a šla jsem s Jonym k dr, má nějakou virovou infekci kůže :angry: ale prý to není nakažlivý, jen by se mu do toko mohli v těchle vedrech dát kvasinky tak musíme co nejvíc větrat a mazat Imazolem a tekutám pudrem tak to snad brzo pomůže nebo budeme mít celej kvartýr bílej

Tlapi já jsem ty vlňáky pletla z tý vlny pro ruční pletení ze zlatíčka, lemy z merino , jen si fakt nepamatuju kolik jsem jí spotřebovala , mám tenhle střih http://www.zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_navody_detail&id=45&idf=pleteni_vlnacku a byl dobrej, jen se ty vlňáky museli dost naipregnovat aby neproblhli dávali jsme je taky hlavně na noc
23. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq a nechceš imazol? mám ho doma sotva použitej, na něco jsme ho kdysi dostali - jo na ten ekzémek na zadečku, imazol absolutně nezabral...tak asi není dobrý ještě Jonáška máchat v hnusný zelený vodě, co? :grinning: :grinning: :grinning:

v albu mám dvě fotky s Jonáškem a Julinkou z bazénku, až to nějak upravím všechno, pošlu ti synka mailem:wink:

ten střih je krásnej, hlavně ty kanýrky, ale těch jsem si teda na Jonym nikdy nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: takze berem ten navod od miq? ja moc na ty volanky nejsem, ale nijak extra by mi nevadily. barvu jeste nevim, kdy chces objednavat? a maji dva druhy merina, ten druhej je za 60. neni mi jasny jestli je jedna z toho slabsi nebo ne... ja bych klido vzala i tu levnejsi.

no a k tomu satku. mam od kazdyho excusive jeden. vsechny 5m. mam e tady v nemecku. kdybys ho chtela odeme, tak ti nedam doklad a relamovat bys musela prezeme... to je technicky takovy blby, ale zase bys neplatila postovny. (ani nevim, jestli ho muzu v cesku prodat... :slight_smile:) zkus se zamyslet kterej by se ti libil designove a ja ti dovezu, co by se ti libilo na odskouseni. (nechteji se mi tahat vsechny.) treba ti ani nebude vyhovovat...
ta pastelka je superprijemna, ale na muj vkus dost klouze.

miq. ja prave nechci kupovat na zlaticku tu vlnu, kdyz lenchi objednava na brane, jsem chrt nechci platit postovny... vsude pisou ze 150g nebo ceho ma stacit a vetsina klubek je 100, takze jsem si udelala zaver ze jeden a pul klubka...na jedny
23. čer 2008 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak vám spěj děti teď v těch vedrech? jako oblečený.....malá má jen plínu + vlňáky a je přikrytá tou háčkovanou dekou od popolin (nebo od koho) a stejně má pod hlavičkou propocený kolo a celý záda opotničkovaný :unamused: okno máme celou noc otevřený
lenchi gratululuju k přijímačkám :wink: ten jejich test jsem před lety dělala taky, je pěkně drsnej
24. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elousice pres den s holejma nohama a pres noc v pyzamu. myslim, ze se neprikryva... reguluje si to sama
24. čer 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi já myslím že ta naše tuba Imazolu nám bude stačit a když to nebude zabírat mohla bych zkusit tu mastičku co radila Tlapička, když tak mi písněte jak se jmenovala ,jo
ta voda mu to myslím nezhoršila nejhorší je to ráno když je celou noc v plíně, včera se taky koupal ve vaničce na dvorku a nic mu to nedělalo, jen dostal nejaký půjem a jak to tu trousil po betonu tak to byl docela humus to uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatě když dělá bobky :grinning: :grinning:

no nejsou ty naše prdelky krásný :grinning: to je super fotka

vlňáky máme bez kanýrků :frowning2: to mi přišlo na kluka trochu ujetý :sweat_smile: :grinning: střih je dobrej jen je blbý že to jde dát jen na kalhotkovou plínu proto jsme je přes den moc nepoužívali

jestli vám do toho můžu kecat (už zase ) tak já bych to té levnější vlny Exclusive nešla, já jsem měla jedno klubko a mám z ní upletený ten vkládací obdelník, je děsně kousavá a tlustá, tu merino jsem si u Lus osahávala a je docela příjemná , budou z ní supr kaťáta

byyz, Jony spí v plíně + vlňáky + overálek se šlapkyma a dlouhým rukávem, večer ho ničím nepřikrývám, až třeba v noci když už je chladno tak máme slaboukou flísovou deku z Ikei tak mu jí decentně přehodím ale on se stejně většinou odkope :slight_smile: jo polštářek má taky propocenej musím ho každý ráno vyvětrat :wink:
24. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to neni kecani, dik za radu! beru na vedomi
24. čer 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: mne se libi asi nejvic ta dvojka. osobne by se mi libily dvojbarevny, ale z ty zihany by to bylo asi hnusny... takze tot muj navrh 3x 2jka (2121) merino vlna

jeste k tomu vzoru... z hlediska protykani apod. bych chtela aby to melo nohavicky. ty kanyrky jsou jen na paradu, ne?ale to uz by snad nemel byt pro zkusenou pletarku problem...

no a kdybys objednavala koncem tydne, tak bych si vzala i aio lios loveybums (chtela jsem ji koupit az dostanem rodicak rep. jestli dostanem, ale na latkovkach sou po ni vsichni jak jaty, takze nez se rozhybu, takze nez to zjistim, bude po lovikach.)
ale to jen v pripade, ze na tu objednavku nespechas... nechci te zbytecne brzdit... taky uz to je dost penez, tak bych ti to musela obratem zaplatit...

hlky drzte pace s rodicakem... mamina definitivne podala vsecky papiry prelozeny nemecky na ceskou socku a cekam, jak to dopadne,napjate! kdyby nam to priklepli, ta nam prijde prijemna financni injekce v podobe cca 60 000 kc od elousovych prvnich narozenin :slight_smile: nebo nic a utrem hubu :pensive:
24. čer 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že ten Imazol je na prd, Jonymu se ta vyrážka pěkně rozlejzá a to hlásí takový vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudáček můj malej :frowning2:

hele holky jak poctivě čistíte dětem zuby :sweat_smile: , já si připadám jako hrozná matka , čistím jen občas když má Jony dobrou náladu, ale je to čím dál tím těžší, dneska u toho chytil hroznej hysterák tak se bojím aby z toho neměl nějakou fobii, s kartáčkem si hraje, mě by zuby čistil furt ale jak mám vyčistit jemu tak néééé :angry: řve jak tur

tlapi já myslím že ty nohavčky nejsou nutný , stejně pod ně budeš dávat kalhotkovou plínu :wink:
koukám že ti ty lovíky nedají spát co :grinning: :grinning: tak držím palečky ať ti ta injekce dopadne :slight_smile:
24. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. s tou kuzi je to tezky... eli si tedka rozdrapala kotniky uplne do krve, taze bez ponozek vypada jako tyrany dite!
to mazani co doporucuju ja je tanno hermal, ale jestli jsem dobre pochopila, tak to ma na zadku v plenkove oblasti? to bude asi neco jinyho a nevim nevim, jestli by to neco pomohlo... to tanno je na takovy sichy cerveny fleky, vyrazky, osypaninyy...

zuby... sama si tam trosku smrdla, ale sahnout si tam skoro nenecha...

ja porad nevim s tema lovikama... mne by se libily, ale obecne chci spise jednodussi vybavu. Otik je schopnej pochopit. todle je na noc todle je na den, ale kdyz mu to komlikuju jeste todle patri do toho a todle je s kalhotkama a todle bez, ale na noc jsou jen ty s drakem.... tak je z toho sedivej a jde si pro moltexku... tak to musim jeste poradne promyslet!

mne muze zachranit jedine lenchi az rekne chci objednavat hned, tedka je jeste nemaj, tak priste :slight_smile: zkratka potrebuji nejaky vnejsi vliv, ktery to za me vyresi. To nemluvim o tom,ze nemam tucha, kolik budou stat...
25. čer 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho, na objednávku nespěchám tolik, abych nepočkala na lovíky :grinning: :grinning:

tu dvojku beru, je to příjemná barva :sunglasses:

miq, já jdu odpoledne do města, tak bych ti mohla vzít ten tanno hermal pro Jonyho, ať zkusíš, jak ti bude vyhovovat (respektive jemu), než ho koupíš:slight_smile: my ho teď prakticky nevyužíváme...a taky ti můžu vzít tu kushiesku, před praním jsem ji předrbla žlučovým mýdlem a vypadá netknutě.

Julinka si tu razítkuje koleno...

ráno mi ne naznačovala, ale říkala, že potřebuje na hrnec, pořád byla neklidná, oklepávala se (to už v koupelně na nočníku) a říkala ee, ale z hrnce neustále vstávala, když jsem ji posazovala, tak vřískala...nakonec samozřejmě udělala bobek mimo výseč, což ji natolik rozlítostnilo, že spustila neskutečnej hysterák - jako bych ji za to mydlila, nebo co, nevím, proč takhle vyvádí, jsem jí samozřejmě hned říkala, že to nic, že se to stane...ale ona řvala jak tur dál. Tak nevím...ona už si asi uvědomuje co a jak, ale nějak není schopná si to na hrnci odsedět, asi si nespojí ty tři fáze - tváří se že bude čůrat, tak ji posadím (to se jí nelíbí), ale ona hned vstává a kouká, jestli už v nočníku něco je, takže se nakonec samozřejmě trefí mimo, nebo z netrpělivosti vůbec odejde někam jinam...máti je na ni navíc docela vostrá, když tu Juli běhá nahatá, tak ji pořád posazuje nehledě na její odpor...takže jsou kvůli tomu u nás celkem třenice...no a to tam ještě nebydlíme...
25. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, lusint psala, ze ta lio ma stat 800 kc!!! takze klidne objednavej, nekradu! na loviky s prominutim seru :grinning:

nocnik bych snad asi ani nekomentovala.... jinak jak je teda hic, tak jsem si oblibila 80tku cc na novosklad nebo co to je :slight_smile: proste do trojuhelniku na snapku s vycpanym prostredkem
25. čer 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, objednám:slight_smile:

btw. včera odpoledne jsme šli ven a Laco projevil zájem vzít tvůj kočárek, aby si ho taky vyzkoušel...celou dobu pak děsně sakroval a říkal, že kdyby to byl náš kočárek, že by ho rozkopal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on je někdy dost cholerický :grinning: :grinning: :grinning: ale na tvůj kočárek si netroufnul :grinning: :grinning: každopádně Juli si jízdu maximálně užívala, pro ni by to byl ideál :sunglasses: ona je napláclá na madle, opřená a kouká, pak se vyvalí do boku a hoví si, prostě pohodička:slight_smile:

večer pak jeli s Lacem ještě na kole se projet, Juli mu kolem šesté prý na plůl hodiny usnula, takže jsem ji uspávala snad do desíti večer, hrůza.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ale Eli chodí na hrnec, ne? na těch fotkách z kempu tam na nočníku seděla...nám by každopádně jedna čtvrecovka nestačila :grinning: :grinning: včera jsem Lacovi referovala o Eli, jak málo čůrá a že naši slečnu musíme přebalovat co hodinu, jenže jak je teď vedro, tak ona pije ještě víc než obvykle, takže doma ji přebaluju i častěji...venku to holt musí vydržet - plína to obvykle udrží:slight_smile: safra, máme hrozně vydudanej účet, tak si nechám na další bambusky zajít chuť, achjo...miq, přiobjednávám plínky od tebe! jsem hrozně pohodlná a chtěla jsem plíny na patentky, ale musím pohodlnost překousnout:slight_smile: kromě toho zapínání není zas tak velký rozdíl mezi bambuskama a miq-plínama:slight_smile:
25. čer 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidis a kdyz prijdu do obchodu a rikam, ze je to krap, tak na me nasrane vyjedou, ze to neni zadny krap, ale luxusni kocarek :slight_smile: uz chapes, proc jsem mela strasne silnou potrebu ti ho vnutit? :sweat_smile: jako jo, svuj ucel splnil, takze jako dobry... sere me ze byl tak drahej, ale nenadela, s tim uz nic... Dneska bych asi koupila za 3 k babicce a za 3 do nemecka :slight_smile: ale to nevis dopredu, ze jo....

treba za moje noseni muze retenskej kocarek :slight_smile:

eli na hrnci ochotne sedi, ale nic nevyrabi... skovava si to az na cistou plinu :pensive:
25. čer 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady pise lus k tem vlozkam...

kouškou vlněný, i když sjou z hedvábím.
já osobně hodně doporučuji imse vimse flanel-ale ten může zezačátku prosáknout. to se pak dávají dvě na sebe..
nejlepší je MaM bambus, ale jsou drahý..tak jeden pár plus k tomu nějaký další levný na případnou výměnu...baby lucy, ty imse vimse nebo ellas housky. s tím,že by mělo celkem stačit 2 páry.

ven rozhodně bambus..neproteče,je tvarovaný skvěle do podprdy,jemňoučký...

hele jdu varit uz sem fakt nesednu...
25. čer 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tlapi, tak to mám asi ten bambus :sweat_smile: nosím ho ven, tvarovanej i jemnej je a taky neprotek, to ne, akorát má občas problém s nasákavostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo miq, já si připadám jako strašná matka pomalu kvůli všemu.....už sem si zvykla :confounded: :grinning:
25. čer 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co říkáte na moji novou fotku? :grinning:
26. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děcka , jak jste řežíli včerejší řádění přírody ? Jonášek byl vystrašenej k smrti, držel se mě jako klíště a hystericky řval a klepal se jako osika, chudáček, takle se ještě v život nebál :frowning2:
podkroví je krásná věc ale když přijde bouřka tak je to na prd, je tady hroznej kravál, ještě že to tak rychle přešlo už jsem se bála že budeme muset jít spát do krámu :grinning:

tlapi to jsem ráda že lus potvrdila moji volbu ohledně těch vložek, obyč flanelový si nejak ušiju to kupovat nebudu :wink: ty vlněný jsem si v bráně ošahala dvoje a je pravda že mi nebyly vůbec příjemné na dotek a nedokázala jsem si představit že si je dám na bradavky :grinning: :grinning:

Byyyz a kterou fotku máš na mysli :confused: oni jsou všechny krásný :slight_smile: , s těma náušničkyma je marinka už jako velká slečna :grinning: :grinning:
26. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues,
u nás dobrý - my jsme byli s manžou v kině, Juli tady s babičkou a prý to poslouchala, co se venku děje a komentovala to: pší (jako že prší) a pak asi nevěděla, co znamenají ty další zvuky, tak odhadovala, že to dělá brm brm a pak prý ještě to sváděla na drůbež, tak nevím :sweat_smile: každopádně bez problémů usnula - říka babi:slight_smile:

vložky teď kupovat nebudu, až později, a taky mě napdalo, že si je nechám proplatit pojišťovnou :sunglasses: :sunglasses: když si vzpomenu, kolik jsem za ně dala, když jsem používala ty jednorázový...těch padlo :sweat_smile:

miq, zuby čistím občas a většinou to probíhá tak, že Juli sní tu pastu, pak se natahuje po tubě, že chce ještě ňami, což už jí nedám a teď v poslední době si ale už aspoň celkem nechá do tý pusiny zajet a trochu ty pizizoubky přepucovat:wink:

byyz, Márinka je kočka:wink: na všech fotkách:slight_smile: ale tvoje fotka z pasu se někam ztratila - odpoledne tu byla, nějak jsem neměla čas s eukázat, ale fotku jsem viděla, moc jsem se nechytala, co na ní přesně je, jen ten nápis byyz jsem čapla :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes jsem objevila celkem sympatický stránky www.fler.cz, ještě je nemám moc prostudovaný - je to takový bazar-obchod s ručními výrobky různých lidí - kabelky, bytové doplňky, bižiterie, patchwork - prostě jestli jsem to dobře pochopila, co kdo doma vyrobí, tam prodává a jsou tam některý pěkný kousky:slight_smile:a pro vás šikovné ruce by se třeba hodilo znát takovýhle místa, byste si mohly přivydělat, hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, myslela jsem tu v pase, akorát prej nebyla podle pravidel, tak mi ji smazali :frowning2: byla tam fotka mýho bříška (ještě za těhu) s nápisem byyz :grinning:
no tak ji přidám do alba k těm ostatním bříškovejm, abyste se pokochali
26. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi to fler je fakt skvělý :dizzy_face: hele a nemůžu si to nějak srovnat podle "výrobců?"
26. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek