• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
hahaha, jsi me rozesmala,to musim napsat jeste nez to doctu!!! hele, mame dost velky auto, aby zidli uvezlo, kdyz se nevejde hned, vejde se priste, o nic nejde. v nejhorsim si pockas :sweat_smile:
30. čer 2008 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no k tomu prislusenstvi...
jsi dobra, ze bys riskla to jitracky. ja bych se bala, aby to bylo kompatibilni... navic na ty ebayi to nevychazi o moc levneji nez v ty sade :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu dost drahy postovny, takze ten pidibazmek vydrazis treba za 12e. ale jeste buro k tomu postovny... a pak taky neni moc barev na ty ebai, zkus se tam podivat... osobne se toho bojim, takze bych tam koupila spis jen ty ksiry na mimi... navic to muzes koupit jen takhle http://www.baby-markt.de/Stokke_Tripp_Trapp_Treppenhochstuhl_Rot_font_colo,41214832885-17850,d,1214847236-6128,babyartikel.1150784278,654365435,22,12Tshowrub--babyartikel.1150784278,,a_lshop.htm a v tydle sade to je proti zakladi jen 20e navic, coz je 480 kc. kolik stoji to jitracky vezeni?
chybelo by ti polstrovani, ale to uz by nekdo spichnul, ne?... to uz ale vychazi cca 3,700 bez polstarku...

jinak me se na pohled desne libi ta zelena na zivo... ale je to moc divocina... asi se rozmyslim v babywalzu. zajdu tam poradne v klidu si to prohlidnu a podle toho se rozhodnu. ta cervena mi proste na zivo prijde desne vyblita, stejne tak modra a oranzova...

nad cim taky uvazuju u vyberu je to, ze casem pripadna druha zidle by mela byt stejne barvy kvuli tomu vezeni... tak aby se to nemlatilo...ani v kuchyni ani v zidli... a ani mezi detma, takze pokud jich bude potreba casem vic, tak chci obe stejne barvy.... a pak je prodam za porizovaci cenu! ha :grinning: to jsem to vymyslela, co?
30. čer 2008 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jeste jsem nasla nejaky test zidli, kde psaly, ze skoro vsecky vysly blbe tj. ze ze 17. testovanych muzou doporucit dve. peg perego prima papa to ma svagrova v brne je to sileny plastovy monstrum a ta druha je hadejte co? no jasne ze stokke :grinning:
30. čer 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HLASIM, ze je elousice bez teplot... takze fajne :slight_smile: jeste ma jiste pozadavky na konzistenci stravy, jelikoz ma hubu na hadry, ale jinad dobry :slight_smile: hura!
1. črc 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ten test jsem taky našla:wink:

laco mi to odkýval, takže si můžu dál vymýšlet, co chci a co ne:wink: ale teda moje propočty se od tvých zásadně liší - základ stojí 128 a základ plus vězení 153, čili mě to teda hází rozdíl 25 euro, což už je celkem dost - jitrácký vězení stojí 350,- a počítám teda s kurzem euro za 24, což mi vychází na židli za cca cca 3100, ta vyšší verze mi vychází bna cca 3700 jako tobě, to je 600 rozdíl...no za vězení je ten rozdíl 250, což už není mnoho, to je pravda - hele, já se stejně ještě stokrát rozmyslím...ty máš výhodu, že si můžeš tu sesli prohlídnout naživo!já vybírám barvy jen z netu, tak nevim nevim, jestli nejsou matoucí :sweat_smile: :sweat_smile:

Laco mi to včera odsouhlasil (teda nejdřív řekl, že v žádným případě, tak jsem mu řekla, že když on chce koupit něco, o čem je přesvědčený, že to nezbytně nutně potřebujeme, tak mu do toho taky nekecám, tak pak řekl, že si mám, koupit, co chci, jneže já na něm ještě mámila aktivní souhlas, nakonec jsem ho z něj taky dostala:slight_smile:) ale řekla jsem mu, že to chci koupit z porodnýho - teda asi nebudu čekat na Vánoce, ale spíš bych to viděla, že využiju některýho z tvých podzimních návratů do Česka - jestli se teda sem někdy budete vracet dřív než na Vánoce:wink: to už budeme stavět, takže ty prachy se v těch nákladech ztratí...takže mám relativně dost času na úvahy:slight_smile:

jo, taky mi řekl, že mám nejdřív zajet za tebou a podívat se, jak ta židle vypadá:slight_smile: tak jsem se ho zeptala, jestli si fakt uděláme výlet do Němec, je trochu zmatenej :grinning: :grinning: :grinning:

tyjo, jak Juli prakticky nepoužívá plíny, tak peru dost málo, ona počůrá jen noční plínu a pak denní spací :sweat_smile: :sweat_smile: je to zlatíčko, pořád mám strach, že ji to přestane bavit :pensive: :pensive:

hele, možná bych tě využila už teď - myslíš, že bys mi u vás někde koupila to madlo na kočár? tady stojí ten origoš dvakrát tolik, než v tom odkaze, co jsi sem házela!!!! :angry: :angry: :angry: já vím, že holky dávají i madlo od chicca tuším, ale já jsem to jednou viděla na kočárku a nezdá se mi to ideální...
1. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Asi jsem blbe pocitala teda. brala jsem ecko 23,50, coz jeste neni a zaokrouhlovala jsem, tak to vyslo blbe, ale o tolik? no to je jedno.

nejak to promysli, jk pises, casi mas dost... prijet omrknout ji samozrejme muzete! my mame radi navstevy!!! pristi ctvrtek prijede 3necka babi, na konci cervence kamoska, na zacatku srpna svagrva s marusakem :slight_smile: aspon bude veselo :slight_smile:

ta juli e teda machr. eli se parcialne lepsi, ale zadny zazraky...

to madlo klido koupim, neni problem, takze fakt??? jeste cekam na svoleni. urcite ho chcete, jo?

hele holky a chcete nekdo neco dovezt?
prijimam objednavky, dokud nemam navstevy :slight_smile:
nemuzu to ale hodit do trebovy, je to nestihacka v tom srpnu, takze to muze bud tatka priblizit do usti nebo k odberu u nasich...

jo a lenchi, ja s tema flisacema? chces si nechat oboje? fakt ti vyhovujou?

koukam ze to madlo vychazi na cca 480kc. navrhuju bezhotovostni vymenu penez. tj. moje dluhy se smazou za madlo a zbytek, co prebyva smaze jedny flisace, co ty na to?
420+150=570 dluzim ja
570-480=90kc (=jedny flisace)
1. črc 2008 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, tak nějak jsme si to představovala, že si to smázneme:slight_smile: ale za ty druhý flísáče ti to dám osobně, nebo ti to nechám u vašich, to převádět nebudu, za ty poplatky to nestojí:wink: tak ok, tak já to madlo beru:slight_smile:

dnes jsem se v tescu neudržela a koupila jsem Jůlince normální holčičí kalhotky, je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

když jsem vařila oběd, vytvořila jsem jí provizorní kuchyňku na židli a ona si celou dobu se mnou vařila, míchala piškoty v hrnci, byla totálně sweet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ještě jsem si vzpoměla, že jsem vůbec nějak nereagovala na dotazy:

byyz, Julka spí v overalu s dlouhýma rukávama a nohavicema, nebo v takovým pyžámku bez ťapek a s krátkým rukávem, nebo jí dávám noční košili, to teď míň, protože ty BI vlňáky, jak už jsou takový nemocný, tak by hrozilo rozepnutí, kdyby to nejistily kaťata, a noc bez plíny fakt nedáme:wink: a spí teda pořád s náma v pelechu, ale prakticky nepřikrytá, to až nad ránem, když začíná být chladno (máme otevřené okno), ji zachumlám k sobě pod deku.

miquel, Julce jsem teď hrozně dlouho zuby nečistila, protože se nenechala, ale zase jsem začala a teď už je to lepší, nechá si to ošmidlat - tyjo, ale to už jsem možná psala, tak nevím, jestli se neduplikuju :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, taky jsem koupila elousici majdy. nekdy ji je davam doma jen tak bez plinky. ma retro frote z dm a fesacky nohavickovy z hm :slight_smile:

hele uplne tu julinku vidim, jak vari :slight_smile: :dizzy_face:

a ty druhy flisace nech zatim vyhnit... penize za ne nevoz neb nevim kolik. tech 90kc jsou akorat naklady na ty cesky :slight_smile: ty oranzovy budou trochu drazsi, tak uvidime, jak to nekdy vyjde...
1. črc 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ok, tak až si to spočítáš, tak si řekni:slight_smile: máš to u mě schovaný:wink:

tyjo, ty nohavičkový musí být super:slight_smile: já s dalšími nákupy zatím počkám, až jak se to vyvine:wink: zatím to vyšlo tak, že jsme nikde moc nechodily venku s kočárkem, tam si vůbec nejsem jistá, jak by to dungovalo a moc tomu nevěřím, že by si řekla...ještě to budeme trénovat doma a venku na trávě, než si troufnu na další level :sunglasses:
1. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak hlasim, ze mozna pojedeme na vikend do Holandska :slight_smile: je tam krajkarsky kongres a je to docela za bukem :slight_smile: ma tam katsuko predstavovat japonsko jako poradajici zemi pristiho kongresu a docela bych se s ni rada videla :slight_smile: dycky jsem spala u ni ve skole, kdyz jsem potrebovala, bydleni v tokiu :slight_smile:
1. črc 2008 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
babky, jen na skok, se musím pochlubit - mrňa dneska prvně do nočníku!!!
a vylezla jsem na balkon a zjistila, že je venku krásně, tož razíme na procházku
1. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo holky vy jste spisovatelky :grinning: koukám že se tady rozhožela úplná židličková mánie :grinning:

my tu origoš určo kupovat nebudeme to by Roberta klepla peplka :sweat_smile: :grinning: mě se ta Jitro docela líbí a určo bych jí nepoužívala na mimi a ta základní verze stojí 2400 což už docela jde , jo a nosnost jsem někde vyčetla 100 kg což by mělo snad stačit, sice nejsme žádný hubeňouři ale metráček ze mě snad nebude :confused:

nočník nekomentuju, Jony na něm vydrží tak 10 sekund, ale dneska se mu povedl životní převrat ráno mi říká mami bobek vyndáme, tak jsem chvíli čuměla jestli jsem se náhodou nepřeslechla no a pak si teda nehcal vyndat bobek bez řevu, tak si tak říkám že mu to možná začíná vadit bejt v posr.. plíně a snad to bude první krok k období bez plín
julínka je hrozná šikulka :slight_smile: , tiše závidím :confused: , kalhotky bych jí taky koupila :grinning: to už bude jako velká slečna
márince taky gratulujeme :slight_smile:

jo a ještě k těm aftům, jonáš jich měl teď taky plnou pusu a teploty žádný :astonished: a taky moc nejed zato teď už to má lepší a docela to dohání, vyrážka se chválabohu už trochu zlepšila fakt si nedokážu představit že bych ho musela mazat 2x denně 365 dní v roce :confounded:
1. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz, Márinka je šikulka:slight_smile:

tlapi, to holandsko tiše závidím...

miq, to je dobře, že už to má Jonášek lepší! A zkoušela jsi to Tanno? já ho tu mám pro tebe furt připravený na jedný hromádce s kushieskou:slight_smile:

Juli není dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: dnes tu navečer chodila s flaškou pití a furt se řehnila a já nevěděla čemu - až pak jsem na to přišla, počůrala se a asi jí to přišlo vtipný :angry: no, pak jsme šly vyprovodit živitele do rachoty, pro jistotu jsem jí dala plínu, ale protože po cestě lohnila durhou flašku (vypila cca 600 ml během půl hodiny :rolling_eyes: :rolling_eyes: ), tak jsem jí nechala dvakrát preventivně vyčůrat na travičku v rozmezí cca 15-20 minut, ale na třetí čůrání jsem bohužel zapoměla, poněvadž jsme byli na hřišti a já byla zabraná do toho, aby Julka nežuchla z té řetězové lávky, takže když pak slezla a šla ke kamínkům, nenapadlo mě, že tam odchází, aby se nerušeně vyčůrala :rolling_eyes: ale doma zas pěkně všechno umisťovala do nočníku - občas se začne vztekat, když ji posazuju a já jí vždycky řeknu, že tam nemusí, jestli nemusí a ona se tak útrpně podívá a sedne a vyrobí :grinning: :grinning: dokonce jsme se pak tuším koukali na Mikeše a ona najednou vstala, slezla z gauče a šla si sednout na nočník, kde se bleskově vycrkla a zas pelášila za mnou :sunglasses: ale nepřipisuju tomu nějakou velkou důležitost, myslím, že spíš než chození na nočník to u nás je bkm, trochu pozdě ale přece :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
miq, s tou cenou počítám, vím, žes na začátku říkala, že je to froté dražší...
k židličkám se už radši nevyjadřuju, malá nesedí, tak to není nijak akutní a pak uvidíme
jo a před pár minutama návrat z vycházky, plína suchá a opět nočník!!!! spíš než co jinýho je to moje dobrý časování, ale začíná mě to bavit :grinning:
no nic, mrňa začíná kňourat, dem spát
1. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz, tak to je fakt dobrý časování, toho se drž, já jsem kdysi při snahách o bkm zjistila, že když ráno chytnu první a druhý čůrání, dostanu se do jejího rytmu a chytám dál a dál, ale jak prošvihnu začátek, tak už se nechytám...

tyjo ale takhle pozdní návrat z procházky - to by Julka nerozdejchala, atkhle pozdě chodí spát jen o dovolené :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek!

videli jste tu lioskovou manii na latkovkach? tam x lidi vysvetlovalo, jak je to strasne levny. To je fakt drsny!!!

byzz: super! jen ta dal!!!

miq. to ma supr jony, ze je bez teplot!!! :dizzy_face:

lenchi: jak s tema nakupama (madlem)? jestli fakt jo, nechci moc otalet, at se to stihne do toho srpna... vis jak je to s tou ebayi...

elousice tedka lezi nasrane na posteli, bo jsem ji vytrela hubiznu gencianou.... trucuje :angry:
2. črc 2008 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, to madlo beru!!! potvrzuju :sunglasses: :sunglasses:

místo genciány se dá ještě dávat 10% roztok borglycerinu - teda aspoň na moučnivku to fungovalo a nebylo to fialový - ale nevím, jak by sis to v Německu nechála namíchat, normálně se to neprodává :grinning: :grinning: a taky si nejsem jistá těmi afty, jen jsem někde vyčetla, že to funguje na moučnivku, tak jsem pojala za jasnou věc, že je to alternativa:wink:ale nejsem doktor:slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mne to nevadi, ze ma fijalovou hubu az za usima :slight_smile:.... ale diky za tip... i tu gencianu mam z ceska :slight_smile:

do holandska asi fakt pojedem.... sehnat bydleni nebyla zadna sranda.... vsude fully booked nebo za 100 euro...
nakonec jsem nasla nejaky zahradni domek asi 15km od graningenu za 50 i se snidani, tak to snad prezijem. ta pani umela nemecky jeste hur nez ja a anglicky jeste hur nez nemecky, takze to stalo za to... :grinning:

strasne se tam ale tesim uz ted!!!! pojedeme v sobotu nad ranem cca ve 2. otik bude s elousici nekde a ja si budu uzivat cely den hobby bez elouse, to je proste sen! radsi bych teda nejaky patchworkarsky kongres, ale to by byla nuda, tady urcite potkam spoustu znamych krajkarek z anglie, belgie (=to jsem trochu nervni, bo jsem se nechala svyst (=BEZ SEXU!!!) v 16ti synackem 36 let jedny krajkarky a ta jezdi vsude...) a dycky me pozna... :sweat_smile: . Ruth ze svajcu je taky dyck vsude.... tak snad poklabosime, co novyho a tak...

konecne vypadnem z domu, uz si ani nepamatuju, ze bychom nekde byli, jak mame tu nemcinu, tak jsme jak privazany na retezu :cry:
tak doufam, ze to prezijem a ze to bude supr!

a v patek se narodil moji ucitelce japonstiny syn :slight_smile:

madlo objednavam!
2. črc 2008 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele holky, taky vam tedka v tech hicech deti vic spej? eli to dneska zarizla dopoledne i odpoledne. sly jsme ven v sedum a od trictvrte na odum me furt buzerovala kati kati haji... obecne byla dneska dost nesnesitelna, tak ze by doznivajici choroba??? ona nesmi na hriste za detma, tady jsou vsude, takze se furt vzteka ze houpi houpi... a ja ji vysvetluju a vysvetluju a ona fuuurt knoura, nevi, co chce... to na me neni todle...
2. črc 2008 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo tlapi netoč mě...mrňa spí děsně, budí se s obřím řevem očividně ospalá ale usnout nemůže :angry: na mě to taky není vobčas už jí řeknu "co řveš" a pak si to hrozně vyčítám, že sem špatná matka :sweat_smile:
na ty látkovky se musím mrknout, i když o tom, že je plína za 800 levná mě nikdo nepřesvědčí
a holandsko závidíííííííííííííííííím...bych jela hned

dneska mi volala nefroložka, že má výsledky a moc mě teda nepotěšila....potvrzená nefunkční tkáň v dolní půlce pravý ledviny, takže teď další vyšetření, jestli je to způsobený vracející se močí....jenže to znamená rentgen + cévkování + antibiotika a do toho teda nemám moc chuť, ale když tam nepudem, tak se jí takhle může zničit další část ledviny...pomoc, připadá mi, že neexistuje žádná dobrá cesta :frowning2:
2. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
byyyz: posilam virtualne more sily!!! co na to rict? jdi do toho a drz se, bude lip!

jinak jsi dobra, kdyz to nevydrzim, vypeni, tak ji servu a lito mi to teda neni. jsem spatna matka... dokaze me uzasne nasrat... chtela bych byt AP, ale neni ve me ani smytko :pensive:
2. črc 2008 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a dneska eli nepochcala ani jednu plinu!

vsecko slo do nocniku (snad, jeste jsem do niceho neslapla) vsechno znamena asi 4 davky. sice skolo tretina nocniku, ale stejne... dyt to je nic!!! ani ve spani nechcala, ani venku nechcala...fakt divny
2. črc 2008 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz, myslím na tebe, drž se, to je těžký rozhodování :pensive: :pensive: :pensive:

a nemyslí si, že jsi špatná matka! já kolikrát na Juli vyjedu, co řve, když objektivně by neměla mít důvod! Navíc ona je teď děsný závisláček na mamince, takže je schopná za mnou chodit, držet se mě za lem sukně a řvát! a když ji dám Lacovi, tak mu okamžitě zdrhne a volá máma a řve a nutně musí být se mnou! když potřebuju třeba uvařit, je to fakt vopruz :angry: a včera jsem se z toho normálně sesypala, protože ona měla šílený záchvaty vztekání, byla jsem venku s ní a se psem - Juli se zastavovala nad každým kamínkem, pes mě táhnul dopředu, ani jeden mě neposlouchal, no úžasný, Laco chrápal celý den (byl po noční) a když jsem mu řekla, ať vstává, že už to nezvládám, tak oetevřel jedno oko, politoval mě a zase usnul! nakonec to teda dobře dopadlo, odjeli jsme an zahradu, kde se dítě vyřádilo, ale třeba když Laco viděl scénu s obouváním bot, tak nevěřil svým očím! když vříská třeba proto, že jí seberu něco, s čím si podle mě hrát nemá, tak jí normálně řeknu, ať se vyvzteká a odcházím od ní, ona chvíli řve, pak se začne uklidňovat a nechá se zabavit něčím jiným. Nevím, co by dělala AP matka, ale myslím, že by musela být zdrogovaná, aby toto zvládla bez mrknutí oka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: navíc si myslím, že takhle velký dítě už se potřebuje naučit zvládat stresový situace jinak, než že se mu všechno povolí! ona se teď dostává do takovýho toho vztekacího období, cokoli jí nevyjde, tak šíleně ořve, dělá hysterický scény, no je fakt sladká :confounded: :confounded: tak jsem si tu vylila ten svůj kýbl emocí :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

tlapi, vzhledem k frekvenci Eloušinýho čůrání je fakt skvělý, že to chytnete! Ona ale fakt málo pije, že? Juli pořád pije a čůrá - dnes jsme přemýšleli, jaký může mít objem močáku, že nám přijde, že čůrá hrozně často a po malých dávkách - čáístečně je to asi tím, že se jí pořád ptám, jestli nechce na hrnec a ona si vždycky poslušně sedne a vymáčkne, co má, ale dnes jsem ji viděla dělat signál, tak jsem ji tam lupla a vyčůrala taky docela málo - ale evidentně se na to už chystala, tak nevím...jinak venku nám to absolutně nefunguje, dnes jsme byli dopoledne na MÚ a padly tři plíny:-/ale zas na úřadě ji nemůžu jen tak rychle chytit a nechat vyčůrat někde na travičku, že? A mám pocit, že v jednu chvíli se mi snažila naznačit, že něco bude...

jo, hlavně jsem chtěla napsat, že přišel balíček z Brány, vlna je moc krásná a nevydržela jsem a koukla na vaši sloní čepičku, je taky moc pěkná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, jak jsem si ten tvyj kybl emoci precetla, tak se mi uplne ulevilo.... Elousice je totiz od vcera na zabiti a ja jsem z ni ulne rezata :( jediny, co ji omlouva, je ze chcije do toho hrnce, to z ni dela zlaticko, jinak odstrelit na marz. dela strasny naschvaly, porad buzeruje, kdyz ji teda nabidnu to co chce, tak to hodi na zem... snidame, chleba fluse, tak to vsecko uklidim a ona fur beba beba, coz je chleba, tak ji ho du na pul hodiny namazat, bo to dyl nevydrzim a ona ho bez mrknuti oka sezere.... fakt chutovka. dneska jsme zase sehraly divadylko s histerakem v plusu...
doufam, ze to prejde hodne brzo... ty sobotni prazdniny mi fakt bodnou :slight_smile:

hlasim, ze dneska elous chcije mnohem vic, jelikoz mnohem vic pije.doted asi 8x. jedna plina spaci a jedna venkovni. doma slo rano jedno chcani na parkety, ale jinak chodi, kdyz ji poslu a jde i sama. zahlasu "culat" a dere se k nocniku. dneska si tam sedla uplne sama bez hlaseni a vykadila se a vycurala... huraaa, ja mam takovou radost.

minulej tejden si dycky sahla na plinu a rekla cuat, ale uz byla pochcana, oznamovala nam, ze je po, ale ted si to uz snad zacina uvedomovat pred.... kezby
3. črc 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a k balicku, huraaa, uz se tesim. jaka je ta cepice? hneda nebo zluta?

a k ty vlne... zjistila jsem, ze jsme pekny snobice, jelikoz vsichni na latkovkah pletou z ty exclusive to telo a z tydle fesacky delaji jenom naplety na bricho a nohy...
3. črc 2008 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pche, tak jsme snobice, a co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? někdo to být musí :grinning: :grinning: :grinning: já jsem o tom nepřemýšlela, jen se vezu s tebou, takže je to na tobě, kámo :grinning: :grinning: :grinning: každopádně Juli měla tendence tu vlnu prozkoumávat, tak jsem jí to sebrala dřív, než to zauzlila:slight_smile:

jsem vykládala Lacovi, jak včera za celý den Elouě čůrala čytřikrát, tak se smál, že Juli aspoň čtyřicetkrát :grinning: :grinning: :grinning:jak už jsem psala, zásadně to nekomentuje, ale i u prostřed čtení se najednou zvedne a odkráčí se posadit na hrnec - jen někdy se jí stane, že se tam posadí blbě a jde to mimo výseč:wink:

my teď taky odpočíváme, babi si ji odvedla, tak jsme oba usnuli, Laco je nějakej hotovej z těch veder nebo nevim, bo furt chrápe, ale já jsem taky usnula okamžitě, co za nima zaklaply dveře - prázdniny budu mít vlastně taky, protože zítra si ji odváží babi na chajdu, první pokus o přenocování mimo hnízdo a bez matky, tak uvidíme, v sobotu si ji tam vyzvednu, po práci :sunglasses: :sunglasses:

čepice je hnědá, jak jsi chtěla, je moc pěkná:slight_smile:úplně v tom Eli vidím, jak jí to bude slušet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ještě mě napadá - jak sit o předáme? já ty tvoje věci klidně můžu dovézt kdykoli k vašim, ale zas, že by se mi tam chtělo potom ještě jednou pro madlo, to moc ne - myslíš, že je nějaká šance, že bych se k vám mohla stavit, až už tu budete? ať nemusíme dvakrát...kočárek nepoužíváme, hlásím, jeli jsme s ním dvakrát, teď nám tu stojí v chodbě, tak se neboj, že by byl oježděnej:slight_smile:kdy tu vlastně přesně budete?
3. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jasnacka lenchi, mne to nedoslo, stavte se klido, ale 2.8. v sobotu. napis si to do kalendare. na case se smluvte s maminou. bude tam mit odlozenyho elousaka, my jsme v sumperku...v nedeli pojedeme uz zase z5 na prahu a nad ranem do nemec, takze nic moc :(

jo tu cepici klidne vyzkusejte kdyby se ochladilo :slight_smile: pristimu miminku urcite koupim i tu malou velikost.
ja teda zadnej snob byt nechci!!!! jenze nemuzu za to, muze za to miq. bo rikala, ze desne kouse ta exclusive :slight_smile:
:grinning: tak a je to :sunglasses:

a moltexky nikdo nechce?
3. črc 2008 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já zatím nee, ale ještě si to rozmyslím :wink: Nevím, jak vysvětlit Jůlince, že si nemůže jen tak sednout na bobeček a čůrat, když má nějaký kalhotky...byli jsme venku a protože jsme jeli s kočárkem, dala jsem jí ty nový kalhotky od baby lucy a plínku. Po chvíli v kočáře začala vřískat, že chce dolů, tak jsem ji sundala a ona si za chviličku sedla na bobeček a čůrala - nojo, jenže nevím, jak se jí to povedlo, ale čůrání šlo bokem skrz ty kalhotky! nicméně i plína mokrá, tak jsem jí to celý sundala a slečna byla naostro a čůrala kde se jí zamanulo - ale nejdřív si vždycky sedla na bobeček, no, stejně měla vždycky pochcaný boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dovedete si představit, jak jedeme s Juli v kočárku, ona má šatičky, sedí s roztaženýma nohama, rozcapená s vystrčenou nahatou pipinou a důležitě u toho žvýká sušenku????takhle to prostě nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čepku jsem Julce teda zkusila - jen mě zajímalo, jak v ní dítě vypadá - a teda Julce se v ní vůbec nelíbilo! okamžitě si ji začala rvát z hlavy, ale je možné, že to bylo vedrem...
3. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz držíme vám oběma palečky abyste to dobře zvládly :slight_smile:

holky já vám tak závidím s tím nočníkem :sweat_smile: ten náš vyčůránek teda taky sedne když mu řeknu ale vydrží tam tak 10 sekund a pak se zvedne a prohlásí není :sunglasses: a tím to končí, jako by mi chtěl ukázat , když teda chceš mami tak to zkusím , protože ví, že se mě tím zbaví a už ho nebudu otravovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo snobice byste byly kdybyste mi tady tvrdily že nad vlňáky za 800 není :grinning: jinak jak jsem psala z té exclusive mám ty obdelníky a když se náhodou dostali jonymu na kůži tak byl pěkně nevrlej a furt se škrábal, bylo by docela škoda kdyby ste měli levný kalhotky ale holky by je nechtěly nosit , né :wink:

Lenchi můžu ti k těm věcem pro Tlapičku přihodit to froté :slight_smile:

řekla bych že největší cholerik jsem tu já, pro mě je AP nebo BKM naprostý sci-fi :grinning: :grinning: :grinning: to že člověk nechá občas (skoro denně :confused: ) průchod svým emocím moc neřeším, ale většinou je to k ničemu, když Jony kňourá kvůli tomu že je utahanej nebo mu něco je tak když ho seřvu tak je to ještě horší no a když mu nic není a dělá to jen proto že se nudí tak když ho seřvu tak zjistí že mě jeho chování irituje a vesele v něm pokračuje aby mě ještě víc nasr.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ono je fakt někdy lepší to neřešit , ale někdy je to fakt těžký :grinning:
4. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lenchi, je to kriz s tim venkem... elous byla vcera z venku uplne durch :( smrdela jak psi ksiry. bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze co mam delat, kdyz si vzpomene v ochode. ze culat. a nekdy to rika stene jen proto, abych ji vyndala z mandy, kdyz nefunguje "dolu". Ona je tak strasne vychcana, ze to je desny.

jinak cim dal casteji me vydira, ze chce minku.... ak ma holej zadek a musi curat, tak si tycky nakou plinu veme, zanese mi ji pod nos a rika mami minku minku.

co mam delat? co to muze znamenat?

hele a juli ma rada cepice jinak? bo eli si rve na hlavu uplne vsecko s nadsenim vcetne mych spinavych majtek a jasave krici picici! picici!

miq. koukam, ze snobice jsem, bo si opravdu nemuzu vynachvalit ty vlnaky s drackem... maji fajn strih, funguji fajne a jeste jsou ulne k sezrani :slight_smile: ja uz jsem tak zblbla, ze mam pocit ze za ty prachy snad i stoji... a jestli 600 neb 800 to uz vyjde na stejno, bo to jsou fakt hausnumera...

ja uz se tak tesim az mi prijdou ty kushisky s babickou.....

na frote se moc tesim!!! jo a miq. prasule dosly uz davno, jsem ti to nejak zapomnela oznamit...

a omlouvam se, opet vlozka k zidli....
tak jsme to byly s Eli vcera okouknout a s konecnou platnosti jsem se rozhodla pro http://www.baby-markt.de/STOKKE+Tripp+Trapp+Treppenhochstuhl+Walnuss+inkl+Stokke+Babyset.htm nebo http://www.baby-markt.de/STOKKE+TRIPP+TRAPP+Treppenhochstuhl+Walnuss+inclusive+Stokke+Stuhlkissen+Streifen+bei.htm

ten prouzek barevnej vypada dobre na netu, ale v reale je to tragedie. uplne slaboulinecka bavlna...

no a ta cervena je proste fakt divna. je jakoby do oranzovo zluta nebo co....

koncim a du srotit! pa
4. črc 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek