• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
hele jeste jednu vec jsem chtela rict... elusovo curani do nocniku ma za nasledek, ze musi curat i kkek.jenze to elousoj moc technicky nejde, bo ma krtek na jeji nocnim moc velkou prdel... ona ma totiz velikyho krtka. z jejiho pohledu az v nadzivotni velikosti :slight_smile:
4. črc 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma navrhla tu židličku, první ohlas byl zase další krám do baráku :angry: no a když jsem mu řekla že to jako není jenom dětská židle ale i pro dospěláka :wink: tak se uklidnil tak jsem mu ukázala tu drahou a to ho málem trefil šlak :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem taktně podotkla že by se mi líbila ta stejná ale česká za sotva polovinu , no i tak brblal, že je to drahý , tak jsem podotkla že je to bukovej masiv a v podstatě to je věčný :sunglasses: no a snad to vypadá že by o tom mohl i uvažovat :confused: :grinning: :grinning: je to někdy s těma chlapama těžký :grinning:
asi si počkám až jí bude mít Lenchi a uvidíme jak se mi bude líbit :wink:

Tlapi BI vlňáky s dráčkem byly jediný do kterejch jsem svýho času byla ochotná investovat :sweat_smile: ale nakonec mě odradilo jak na ně holky nadávaly :confounded:

hele holky co říkáte na jméno Barnabáš :confused:
4. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. ty jsi taktik! gratuluju k uspechu!!!!

nadavaly nadavaly, ale mne drzej porad pekne... jsem spokojena a to je co rict!!! u me...

barnabas samo o sobe 50/50, ale k jonasovi skvela kombinace.... jako my... eliska, frantiska
4. črc 2008 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
faninka to je taky docela hezký jméno :slight_smile: no mě se ten Barnabáš líbí hlavně i k tomu maďarskýmu příjmení, ale rači to nikde neříkám už i na Jonáše se všichni tvářili dost kysele :angry: no ale třeba to bude holka a nebudeme to muset řešit :grinning:

ach jo z Jondi je hroznej mamiňák a to jsem si ještě říkala když jsem otěhotněla že je fajn že na mě není tak fixovanej :sweat_smile: a teď furt jen maminka , maminka je jak zaseknutej gramofon :grinning: :grinning: dneska řval v postýlce snad 20 minut maminkoooo jak kdyby ho vraždili a když k němu přijdu tak hrozná sranda a žádný spaní :confounded: :angry:
doufám že je to jen přechodný období fakt nevím jak by teď reagoval kdyby mu přibyl sourozenec :confused:
4. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli je teď taky šílenej závisláček na mě!Stačí abych odešla vylejt nočník a už vříská a běží za mnou - dnes jsem jí šla chystat sunar večer a snad pět minut jsme ji přemlouvali, že Krtka si může číst i s tatínkem...pak v posteli zas naopak ležela a pět minut pořád opakovala táta táta... :rolling_eyes: :rolling_eyes: neví, co chce...:wink:

její nočníkování stále stejně - venku se ani nesnažím, zvlášť dnes, když lilo a jeli jsme stejně jen na radnici a doměsta, to jsme absolvovali s plínou. Jo ale odpoledne jsme měli návštěvu, přišli akorát, když se Juli vzbudila, takže to dost dlouho trvalo, než se probrala a začala normálně fungovat (=smát se a hrát si), mezitím jsem ji chytla, když jsem viděla, že tlačí, takže uprostřed obýváku udělala bobek, což by bylo v pohodě, jenže pak tu běhala s holou řiťkou a malá neteř povídá - ona dělá bobek! A fakt že jo, měla nějaký trochu průjem a šlo to na parkety! Švagrová se hned měla k dílu a ty sračky vytřela místo mě, než já jsem umyla to naše posráně :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je dobrá návštěva, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem jí říkala, že může vzít rovnou celý byt, tím hadrem :grinning: :grinning: :grinning:

židli sis vybrala dobrou:slight_smile: my jsme dnes s lacem okukovali židle na netu a tyk to vypadá na Jitro, měli jsme tu ty obrázky vedle sebe a najednou nám přišly téměř stejný, nosnot snad budou mít, jak říká miq - věříme ti:slight_smile: koupíme tu nelakovanou a opatříme nátěrem dle našeho uvážení:slight_smile: Laco má dokonce takovou speciální pistoli na nástřik barvy, takže to bude úplně profesionální:slight_smile:

tyjo, miq, barnabáš....hustý...ale my když jsme měli kiliána, tak to byl taky úlet, hugo se mi zdá skoro umírněná varianta :grinning: :grinning: :grinning: jak bys mu říkala? já osobně bych asi do barnabáše nešla...zvlášť v kombinaci s vaším příjmením...ale jestli jsi odvážná holka, směle do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co na to Robert? a jak bys mu říkala?

eliška - františka je moc pěkná kombinace, co když to bude kluk?a ty pořád bereš pilule? nebo kde to hapruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

mě se naše kombinace julie - antonie zdá taky celkem dobrá :sunglasses: :sunglasses:

Julka má jinak čepice ráda, pořád tu chodí s nějakou hučkou na hlavě:slight_smile: ale tahle se jí nějak nelíbila - no možná že jsem jí ji nejdřív měla půjčit, aby si ji prohlídla, pak by si ji možná sama nasadila, ale nechtěla jsem, aby ti ji oslintala, zas jí něco roste, tak sliní jak bernardýn :sweat_smile:

já jsem s těma vlňákama BI spokojená...no, jak s čím - sucháče jsou úplně na nic, druky musí být určitě lepší! a přijde mi, že moc netěsní kolem nožiček...

jo, miquel, co pohyby? už cítíš? mě se mrně furt vevnitř mele :grinning: :grinning: :grinning: už jsem to úplně zapoměla :dizzy_face: :dizzy_face: je to ale nějaký mooooc živý miminko, jsem zvědavá, jak budu takovýho dráčka zvládat, až vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, depka už mě trochu přešla...víte co je na to nejlepší? psát diplomku, člověk se musí soustředit na něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už mám prakticky hotovou teoretickou část, manža si to pročítá a nemůže z mýho stylu (podle něj moc čárek a málo spojek :pensive: ale jinak mě chválí....kdybyste měly některá zájem si počíst, tak pošlu na meil (a byla bych docela ráda, abych slyšela připomínky od někoho nezaujatýho)
tlapi židličky pěkný, docela slintám, ale takovejch peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k jménům - Barnabáš je hustej!!! já bych do něj asi nešla (mám ho totiž spojenýho s tím biblickým, což byl mizera) jaký máte miq příjmení? já jsem to u vás na dveřích četla, ale už sem to zapomněla (jo a Jonáš je nádherný jméno, nevím, co proti němu kdo může mít, já bych si ho dala, ale jmenuje se tak brácha....a další dva jsou Matouš a Tadeáš - taky dobrý ne?)
Eliška - Františka nádhera, to zní fakt skvěle, Julie - Antonie taky....lenchi ste měli napsanýho kiliána? tak to je teda drsný jméno :sweat_smile:
prozradím naše - další holka bude Darja Tereza, kluk Vincent Marek nebo Oskar David/Oskar Vojtěch, to nevíme
lenchi už pohyby? závidím :dizzy_face: a vzpomínám, jak před rokem jsem je tak nějak začala pociťovat taky :dizzy_face:
5. črc 2008 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, měli jsme napsanýho Kiliána, protože na ničem jiným jsme se neshodli a já v tý době bylo ochotnější zkousnout Kiliána než Huga :grinning: :grinning: Teď už jsem si na Huga zvykla, když ho tu pár holek má:wink: Ale jsem skoro ráda, že máme Julinku :dizzy_face: :dizzy_face:

miq a co Tobiáš? to by se k Jonášovi taky hodilo! Kamardáka ho má:wink:

byyz, Vincent je moje druhá volba pro kluka, to je nádherný jméno:slight_smile: kdybychom měli druhýho kluka, tak Vincenta:slight_smile:

navíc Julie-Antonie mají stejný původ - obojí jsou původně jména římských rodů, latinská jména...

Juli se v noci strašně posrala, ráno byla divná, ale odcestovala s babičkou a já tu trnu, jestli nebude nemocná a já jako matka krkavka jí nevydávám do nebezpečí, že nastydne a onemocní ještě víc :pensive: :pensive: :pensive: jsme domluvené, že si pro ni případně přijedu...
5. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jste mě teda moc nepotěšily :frowning2: celým jménem by to byl Barnabáš Kečkéš, zdrobněle Bárny
teda byyz mám mezery ve vzdělání co že to byl ten Barnabáš za lumpa ?
další alternativy by ještě byly Prokop, Jáchym, Hubert nebo Albert , s Robertem jsem to ještě neprobírala , protože on si přece udělal holčičku :grinning: a ta se bude jmenovat Dorotka :dizzy_face: a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:

mimi začíná docela kopat, tenhle týden jsem si už jistá že je to ono :sweat_smile: , hlavně večer když si lehnu na bok nebo břicho tak už je krásně cítít jak lumpačí :dizzy_face: :dizzy_face: no a když mě náhodou kopne přes den tak se kolikrát tak leknu , že na mě vždycky Robert kouká jak na blázna :grinning: :grinning:

Lenchi vy jste teda návštěva jedna radost , co :grinning:

byyz já bych si tu diplomku klidně přečetla , myslíš že bych tomu rozuměla :confused:

hm, Jonášek se probudíl a už zase řve mamííííí to je konec přátelé
5. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, chlapi jsou s tím hned hotový! já jsem měla taky tendence diskutovat o možných jménech pro holčičku (protože o Hugovi se nediskutuje, když už jsem ho jednou povolila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale Laco to prostě odmítá řešit, prostě holčička bude Tonička a basta! :grinning: :grinning:

všechny tvoje další alternativy jsou dobrý! Rozhodně se mi líbí víc než Barnabáš :sweat_smile: na toho jsem asi málo alternativní :grinning: Prokop je úžasný jméno! Jáchym se mi zase hodně líbí ve spojení s příjmením a Bertíci by zase odkazovali k tatínkovi, což je taky dobrý :wink: Víc se mi líbí Hubert.

Juli byla přes noc u babičky, jak už jsem psala, nakonec teda asi není nemocná, nicméně se jí tam třikrát posrala prý a nechtěla nic moc jíst, ale ona není nijak velký jedlík, a podle toho, co mamka říkala, to nebylo zas tak hrozný - dopoledne snědla banán (ráno doma skoro nic), k obědu tři kousky brambory, odpoledne přřesnídávku a večer žvýkala rohlík a v mezičase piškoty, který jí nestačili sežrat psi :grinning: :grinning: :grinning:

já se těšila, že si užijeme večer bez dítěte, že někam vyrazíme, ale Laco dorazil hotovej z práce, takže nic...leželi jsme u telky a smutnili po Jůlince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, hlasim se opet z domu!!!

asi budu reagovat na vickrat, bo by me slehlo, kdyby se to smazalo, jak uz se to nekdy stava, ze :slight_smile:

vikend byl senza! jak udelam pavuciny, daym vedet... mame nektere fajne fotky, tak se teste :slight_smile:

tedka k tem jmenum....

U nas je to Frantiska, jak jsem uz psala a Vita od minule jsme zmenili na Jachyma. kombinace Eliska Jachym se nam zda docela ok.

Miq. Ja teda jednoznacne hlasuju pro Barnabase. Tybrdo, cim vic nad tim premyslim, tim vic se mi to libi... Na vasem miste bych se toh absolutne nebala... na okoli se vykasli, zvykne si, nic jineho mu nezbyde...

k tomu mamakovani... Zuzce tady se narodila holcicka, jak jsem uz psala a samozrejme to andrejko nezvlada jako nic. je mu asi 20 mesicu. on si novou situaci vylozil tak, ze on vlastni tatinka a maminka kristinku... takze maminu nechce a dozaduje se tatinka. videla jsem to i v akci, je to urcite narocny, ale urcite to sestinedeli hraje velkou roli a neja se to urovna, protoze proste musi... Todle obdobi je asi zlomovy fakt po vsecky... jak pro mrne, tak pro mimi tak pro maminku... budu referovat dal, jak se to tam vyviji... dycky si z toho delame srandu na pisku, bo rikame, ze to proklepnou a my uz budem vedet co a jak :slight_smile:
7. črc 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi:
u nas to vypada tak, ze cekam na kramy resp. na test. zatim nebliju.... pilule nejim, ale doufam.... otik se nechal slyset, ze bychom tu mohli vydrzet alespon dva roky jeste, tak jsem mu rekla, ze v zasade proti tomu nic nemam, ale mam podminku tj. miminko, jelikoz jinak je to pro me vazne ztrata casu... Otik chce abych se naucila nemecky, ja vim, ze to je dulezity, ale jsem lenosna, nicmene tedka s ucitelkou a mastnejma soukr hodinama mi nic jineho nezbyva... A pak delala asi dalkove pajdak v cr. aj, nj... trapna ale vzdy potrebna kombice kdekoli nejen ve skolstvi...

naces otik na to "a sakra, takze podminky, jo... to tak ze se bude muset teda zacit snazit" :dizzy_face: misto davani si pozor :slight_smile: tajne doufam, ze uz to nebude treba... na tehu se vubec netesim, ale na mimi ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zavidim vam... i kdyz si myslim, ze to budu mit spetku jednodussi, kdyz bude eli starsi...

Co se antonie tyce, tak mam rozporuplne pocity. Antonie samotna je stejne hnusny jako Anna, ale Tonička je tak krasny jako Anička, takze super... Sama bych to nedala, bo mam trauma z toho myho oficialni zneni, ktery me stejne provazi vic, nez bych chtela. A svymu diteti bych to neudelala.... proto my vybirame formu, ktera je hezka i oficialne... treba ta Katka, co tu je ma johanu, coz je taky ee, ale johanka je hezky...

ty BI vlnaky a tesneni u nozicek nevim... nikdy jsem si nevsimla, ze by tam protekly, tak nevim.. ale nikdy do nich nedavam cc. na noc jedine kalhotkovou plinku... BI babmboo extra nebo miqplinku
7. črc 2008 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz. Vase jmena se mi moc nelibi :pensive: nevim proc, ale mam rada takovy mekky. tyhle jsou skoro vsecky tvrdy a cizi, to ne me neni :sweat_smile: teda az na vojltecha... zato marinka je :dizzy_face:
diplomku mi klide posli. nezarucim, ze se tim prokousu, ale zkusim to :slight_smile:

jeste ty zidli, tak jsem rozbredla hovor vcera po ceste a dosla jsem konecne nejakeho vyjadreni od otika.... tj. ze ho zadna zidle nezajima a jestli si myslim, ze je to dobra vec, tak ze ji klidne koupit muzeme, kdyz nam daly ty prachy z ty socky... na detaily typu jestli s polstrem nebo bez uz se nevyjadril, bo to uz ho nezajima vubec... :sweat_smile: takze asi tak u nas, no.

Miq. z dalsich variant se mi libi jachym a hubert :slight_smile: dorotka je super, ale to oficialni je dorota, ne? to je jak s tou antonii :(

lenchi. koukam, ze to u vas s hugem, jako u nas s frantiskou.... taky ji otik musel ztravit a ze mu to trvalo...
7. črc 2008 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, to je fakt dobrý - já to mám přesně naopak - Antonie jako oficiální podoba se mi líbí, (Tonička už o poznání míň (podobně u Anny), to je fakt vtipný, každý máme jiný pocity :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám v plánu jí říkat Toňa (ta byla v Živagovi, hehe), další zdrobněliny se vytříbí časem :wink: Dorota mi nevadí, víc se mi ale líbí Dora - to je možná i oficiální možnost, ne?
7. črc 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo,to je fakt srandovni, jak to mame uplne obracene :slight_smile:

toňu ma otikuv sef bulhar tady v říši, takze k tomu nemame ani ta moc vrely stav, bo je sef docela debil... ale Toňja, jak to vyslovuji za to samozřejmě nemuže!
7. črc 2008 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k těm BI vlňákům - ne že by nějak brutálně protýkaly, ale prostě tam ta plína kouká, takže když měla třeba jánevím punčochy, tak tamtudy protíkala - ale já jsem se teda vždycky snažila ji přebalovat dřív, než došlo k protečení...nisméně ne vždy to vyšlo, znáte to :sweat_smile: teď už to ale nemusím moc řešit:wink: stále pěkně chodí na hrnec, jen mám obavu, že problém nastane, až nebude naostro, protože si bude muset reálně říct, nebo si sama sundat gatě, což bude horší... :pensive: :pensive: :pensive: zajímavý je, že když má plínu, tak to neřeší a použije ji(i doma)! když je naostro, tak buď hledá hrnec nebo mě, abych to nějak zařídila :grinning:

jinak Julčino mamánkování asi výrazně souvisí s tím, že jí rostou ty debilní stoličky, od toho měla asi taky ten průjem, protože jak se vrátila od babi z víkendu, tak na nás vykouknul nový zub :wink: ale další se tlačí...navíc ty stoličky jsou fakt vopruz, jak to dlouho leze, že? ta mrcha, co vykoukla cestou na Praděd (v květnu) ještě pořád není celá venku! jako už skoro jo, ale celá teda rozhodně ne! teď jí teda postupně vylézají asi tři stoličky a jedna trojka (už prořízlý) poslední stolička a zbylý trojky se talčí ven, takže Juli má furt oslintaný hadry a ruku po loket v puse :unamused: :unamused:

dnes jsme dělali bubliny z bublifuku a podařilo se mi ji solidně rozřehtat snad na deset minut, smála se na celé kolo, byla úžasná :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě k Otíkovi a židli: Laco se absolutně nezajímal o nákup kočárku, jediný, co se mnou absolvoval byla návštěva asi dvou obchodů, kde jsme vyzkoušeli x-lander (ten se mu nezdál) a quinny - ten se mu zdál dobrej, takže od toho okamžiku už přestal cokoli řešit a když jsem ho obtěžovala dotazy, jestli si myslí, že bude blbý, že tam není madlo apod., tak v zásadě neposlouchal :confounded: a když jsem byla pořád na vážkách, jestli fakt mám objednat tenhle kočár, tak na mě málem vylít, proč to furt řeším - teď když jsme vyzkoušeli ten tvůj, tak jsme se optě o kočárkách samozřejmě bavili a kromě toho, že ideální kočárek neexistuje, jsem taky zmínila kamrádku, co má tuším TFK joggstera a je s ním naprosto spokojená (a má v zásadě všechno, co mi u speedyho chybí). A Laco opáčil, že oni ale jezdili na veletrhy a vůbec se tím zabývali víc, než je podle něj zdrávo a že to by teda absolvovat nemínil :confounded: (a to nemluvím o ceně:wink:) já jsem obecně ráda, když ho vůbec dostanu ke kompu a donutím ho si prohlídnout věc, kterou chci koupit. No, myslím, že z toho má zhruba stejný zážitek jako já, když mi on ukazuje jakou si vybral svážečku, monitor apod. :grinning: :grinning: :grinning:

včera cosi brousil a vlítla mu špona do oka, tak jsme dnes lítali po doktorech a teď má na oku flastr a je to chudinka nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k tem bi vlnakum. vzhledem k tmu, ze jsem je nikdy ven nedavala a kdyz tak bez svrchniho obleceni tj. pod saticky, tak jsem nemela moznost zjistit.... takze je to mozny, ze protikaj, ale ja to nevim.

ty decka jsou nekdy necim tak konsternovany, ze to clovek vazne nechape... ale je to roztomily.

no a k nakupum s chlapama... Otik je docela dobrej. do domacnosti zo zajima celkem vsecko, ale co se mimina tyce, tak se podilel pouze na vyberu voziku, sedacky, dreveneho kocarku a dreveneho kola a krosny. jinak nic.

kdyz jsem prisla s tim, ze asi potrebujem kocar a ze mam vybranej jeden za 7 tisic. a ze nic jinyho do kratky fely nenarvem, tak mi rek, ze se mu to teda zda jako dost, ale jestli teda nic jinyho neni a jestli jsem si jista, ze ho fakt ptrebujem at ho teda koupim... odmitnul i otevrit odkaz v emailu :sweat_smile: byla jsem v cr a on de...
8. črc 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi dobrá fotka!!!
tak popořadě - miq von to byl Barabáš, ale to je skoro to samý ne? (nějakej vrah, kterýho měli ukřižovat s Ježíšem, ale lidi mu udělili milost) a u dalších alternativ jsem jednoznačně za Jáchyma (to se mi strašně líbí, ale Jáchym Musil...nic moc)
debatování Zdeňkovi nedělá žádnej problém, i vybraný jména ještě desetkrát probíráme tam a zpátky...proto jsme těsně před odjezdem do porodnice změnili Oskara na Vincenta....a teď zase zpátky, takže 1. kluk bude asi doopravdy Oskar :sweat_smile:
diplomku mileráda pošlu, rozumět tomu nemusíte, spíš mi jde o skladbu vět, aby na sebe logicky navazovaly a byly nějak normálně složený a tak....takže zájemci prosím meil do IP (i ty tlapi, já ho někde mám, ale asi ho nenajdu)
jinak jsme dneska byli na tom rentgenu (včera jsem asi půl hodiny debatila s nefrologem, jako proč je to potřeba a co se pak s tím bude dělat a tak...a teď už jen čekám na výsledky, budou v pátek, tak snad to bude v pořádku)
a teď už nevím, co sem chtěla, tak končím :slight_smile:
9. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, díky za vysvětlení :grinning: jinak držíme palečky ať vám to dopadne pokud možno dobře :slight_smile: nevím jestli jsem to někde přehlídla, jestli to teda není blbý se ptát, ale jak na ten problém doktoři přišli

Lenchi, tak jsem se dneska zvážila a byla jsem v šoku od minulé poradny před dvěma týdny jsem přibrala skoro 3 kila :confused: :sweat_smile: takže tě asi brzo doženu asi budu muset vynechat ty dortíky :grinning: :grinning:

trochu jste mě holky nakazily , nějak teď přemýšlím o jiným kočárku , teda mám už favorita x-lander xa , koupila bych nějakýho jetýho, nějak mě štve, jak ten náš musím na každám roku zvedat abych zahla, ale nevím jestli ho teda vlastně potřebuju, když jsem to s tímhle vydržela tak dlouho :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není to blbý, normálně na uzv ledvin co se dělá všem novorozencům, prostě nenašli ledvinu, tak ji začli hledat jinejma způsobama, což ji našli, ale zjistili, že je funkční jen trochu, tak teď zjišťujou proč....to tak ve zkratce
9. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo byyz, drzim palce moc, at jsou vysledky co nejlepsi! jinak ja ani nevim, ze by nekdo delal elousakoj utz ledvin kdy... :confused: kycli jsem si vsimla, to jo, ale jinak nee

miquel: k tomu kocarku: rika se, ze to jsou smejdy ty x landery, ale na druhou stranu musim rict, ze bych kocarek s neotocnejma prednima kolama nesnesla :pensive: . narozdil od lenchine vymeny mas moji podporu. Omlouvam se, jelikoz je mi jasny, ze todle jsi slyset nechtela.
10. črc 2008 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, ty máš hlavně můj obdiv, žes to s tím svým kočárkem tak dlouho vydržela! ten x-lamder já nevím...kámošky ho mají a jsou s ním asi spokojené, já si jen pamatuju, že se Lacovi v obchodě nějak nezdál (zdál se mu fórovej), proto jsme koupili quinny :sweat_smile:

byyz, taky držím všechny palečky, co mám!!!

miq, já mám navrch už asi 8 kilo, takže tvoje tři kilča jsou legrační :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kamarádka na lednu, co má s tebou stejný termín má taky tři kila nahoře, takže to bude asi normální, já jsem obryně :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale nějak se mi nechce to řešit, pak to vykojím :wink:

máme další zub, to je skoro denně něco, podle toho taky vypadá Julčina nálada..dnes to bylo obzvlášť hrozný, dopoledne bych nejradši škrtla, ale teď se probudila vyspinkaná do růžova, tak snad bude líp :sweat_smile:
10. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz já taky nevím že by nám dělali utz ledvin :astonished: no nic hlavně aby vám to dpbře dopadlo :slight_smile:

s těma kočárkama to je těžký, my máme nějakej montovanej v česku , ale z polskejch komponentů a kromě toho že ze začátku hrozně zatáčel doprava, což nám za 10 minut seřídili s ním nemám žádný problémy a to lidi na polský kočárky nadávaj, no ještě uvidíme, hlavně musím vymyslet jak bych případne přesvědčila Roberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: skouknu ho detailně u kamarádky abych pak nezjistila že mi na něm něco nepřekonatelně vadí :grinning:

Lenchi nám stoličky rostou už od února, 4 má už Jony venku myslím že mu roste i nějaká další protože občas taky slintá jak bernardýn :grinning: už jenom 4 a máme zubů plnou hubu a bude snad na chvíli pokoj :wink: :grinning:

jo tak znova mě chytla nočníková mánie, to jak jsem viděla Jůlinku tak krásně čůrat :dizzy_face: , tak když jsme doma a mám čas nechávám Jonďu bez plíny a snažím se ho co nejčastěji dát na nočník, no ale moc se nedaží , třeba se mi vyčůrá do nočníku a za 10 minut si počůrá tepláky , já to fakt nechápu vydrží 2 hodiny bez čůrání a pak jde behem 10 minut dvakrát :confounded: to že by si řekl fakt nehrozí, ale já považuju za úspěchu už i to že mi občas řekne že má v kalhotách bobek a nechá se bez řvaní přebalit :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, jako když má Juli kalhoty nebo kalhotky tak to prostě nefunguje, cítí tam nějaké oblečení a klíďo vypouští :angry: včera jsem učinila pokus dojít k babičce bez plíny...v půlce cesty (znovu opakuju, že to je cca 300 m) si čupla na bobek a vyčůrala se bez ohledu na to, že měla kalhoty! ale mám pocit, že naznačovala, jen já jsem to přehlídla, nebo tomu nevěnovala pozornost :sweat_smile:

tlapi, my jedeme asi zítra odpoledne do Žampachu, tak mě napadlo, že bych se k vašim stavila s kočárkem a těma dalšíma věcma, máme to při cestě...mohla bys zjistit, jestli budou doma - když ne, tak to vůbec neva, jen když už tam jedeme...pro madlo bych se otočila jindy, třeba na kole, to by se nám do vozíku vešlo:wink:aspoň bychom měli námět na cyklovýlet - do Letohradu po cyklostezce dojedu i s břichem, po rovince:wink:

miq a nevím, co myslíš tím krásným Julčiným čůráním! vždyť co jsme byli spolu tak počůrala aspoň tři plíny! :angry:

jinak co se frekvence týče, Juli čůrá kdykoli jde kolem nočníku, vždycky tam trošku načůrá, sotva to pokryje dno a jde zase dál - oan to má asi spíš jako zábavu :angry:
11. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, rikala, ze bude bud doma nebo jezdit s maruskou nekde u baraku :slight_smile: vite nejaky presnejsi cas?
11. črc 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi tak máš meila :slight_smile:
jinak dobrý zprávy nemáme ani reflux ani zánět, končíme s antibiotikama, teď ještě ultrazvuk a kontrola v září :slight_smile:
uzv ledvin se někdy dělá ještě v porodnici,mělo by to bejt snad napsaný v očkováku na 1. stránce co je o porodu a propuštění z porodnice
jo a prosím o radu, chcem koupit pekárnu, jaký máte, jak ste spokojený, co by podle vás měla a neměla mít?
11. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, tak hurá:slight_smile: hlavně aby to vydrželo:slight_smile:

já mám pekárnu DOMO Bielmeier, mám takovou velkou, co má dvě různý nádoby, ale tu menší jsem nikdy ještě nepoužila, hlavně že jsem si ji proto kupovala :sweat_smile: švagrový jsme kupovali tu samou značku, ale levnější (cca za 1600) a byla s ní taky moc spokojená, jenže teď se jí nějak rozbila, nicméně si pro ni hned dojeli z té firmy, takže vstřícnost při řešení případných problémů by tu byla, jak to dopadlo vlastně nevím. Já nevím, co by měla správná pekárna mít, mě by osobně asi stačily tak 4 programy místo 12, víc jich stejně nevyužiju (používám jen standartní pečení, někdy celozrnný, taky těsto a jen samotný pečení, jednou jsem dělala mléčnou rýži ale byla hnusná), jinak mám pocit, že je to buřt. Tlapička tuším doporučovala, aby to mělo dva hnětací háky, my máme jeden a nevidím v tom problém. Odložený start občas využijeme, to je dobrá věc - jen nesmí v noci vypadnout elektrika, pak to nefunguje :angry: :angry:
12. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz ,tak to je super :slight_smile: :slight_smile: dobrých zpráv není nikdy dost :grinning:

Lenchi nezkoušela jsi dělat v pekárně krupičnou kaši, onehdá jsme o tom kecali v MC a ženský říkali že je to super, nasypou do pekárny ingredience a než vykoupou děti je kaše hotová :grinning:
já teda pekárnu pořád nemám :angry: , ale co jsem pochopila je skoro jedno kterou koupíš stejně človek využije jen pár programů
12. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, kaše mě nenapadla, ani se mi moc nechce věřit, že by to bylo tak rychle hotový...já vařím krupičnou tradičně a kromě zas...anýho hrnce mi to nedělá problémy:slight_smile:

dnes je Juli jak vyměněná, úplný zlatíčko, sama si hrála celé dopoledne, ani jednou jsme nic nečetli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si myslím, že ty její náladičky byly hodně kvůli zubům :pensive:

tlapi, tak my jsme včera nakonec nikam nejeli, Lacovi se udělalo šoufl, tak jsme to museli zrušit, tvojí mamce jsem to psala, škoda...jsem se těšila na výlet a ono nic:frowning2:
13. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, jen kraticce. jsem bussy, bo tu mam babi....

dulezite veci na pekarne jsou podle me. odlozeny start na kinute testo, coz nemam a sere me to. aby pecici nadoba mela ucho. to si vubec nedovedu predstavit bez toho a vyrabeji se takove.

programy pouzivam celozrny na vsecko
pak jen testo kynute, jen testo nekynute
jen peceni, moucnik
a sem tam bezlepkovy chleba. je to zrdavy, ale chutove nic moc...

zbytek dopisu pozdeji
14. črc 2008 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek