• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
hmhmhm....a co ty háky holky? to vám v tom chlebu jako zůstane??? to se mi moc nelíbí :sweat_smile: jako pak si ho nakrájím a budu mít děravý plátky a jak to namažu no? jinak se mi zatím nejvíc líbí eta siesta (ale to co píšeš tlapi sem u popisu teda nenašla....no stejně si to půjdem osobně prohlídnout do krámu) anebo další favorit Domo B, co myslíte?
jinak dneska den blbec - dítě se několikrát v noci probudilo s řevem....nevím proč, tipuju, že jí bylo vedro (včera sem to svedla na zuby :grinning: ), školitel mi napsal, že mám ty kapitoly osekat (to teda mi toho moc nezbyde) a jinou část rozvíst, akorát že neví, že už ji rozvíst nemám čím..ani se mi už nechce mu posílat další část...zprovoznila jsem samozavlažovací truhlík a brutálně mi zavlažil podlahu :angry: spotřebovala jsem na utření 2 ubrusy a dvě trička (bylo to akutní, brala jsem co bylo po ruce)
a už bych chtěla večer a jít spát...a spát a spát a spát
14. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty haky zustanou, kdyz je po poslednim hneteni nevyndas, coz se snazim delat. jinak kdyz tam zustanou, zustane tam jen takova docela mala carka, nic hroznyho. na snidani v poho a sebou na vylet brat kraje bez carek :slight_smile:

haky nevim. mi vyhovujou, lenchi rika, ze 1 je v poho, tak si toho nevsimej :slight_smile:
etu bych nekoupila, bo jsou to predrazeny kopie levnejch nemeckejch pekaren.

marinku pozdravuj a vyrid ji, at neprudi!

k diplomce jsem se zatim nedostala, az odjede babi...
14. črc 2008 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata děvčata, nějak nám to tu vadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pozor pozor! změna v mém pase :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mimi bude Hugo!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hustyyyyyyyyyyyyy
15. črc 2008 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si uvědomila, že jak se tu řešily ty jména, že jsem se vás snad ani neptala na názor na Huga :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jo? já už nějak nevím:wink: tlapi, ta reakce je teda na ten fakt, že to bude kluk, nebo na to, že to fakt bude Hugo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na kluka, hugo je fajny
16. črc 2008 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi super, páreček :slight_smile:
Hugo je dobrej :slight_smile:
16. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
béé já chci taky páreček :grinning: :grinning: :grinning:
musím prásknout Lenchi už v euforii nakupuje na Hugíska klučičí věcičky aby nemusel chodit v růžovým :confused: :grinning:

no my jsme se asi shodli na klučičím jméně, tak když to bude kluk tak asi Prokop :wink: ale doufám že do bude dorotka :dizzy_face:

představte si že v naší zdravý výživě rozšířili sortiment a začali tam prodávat moltexky :astonished: cena je teda hustá 499 kč to je mám od Tlapičky fakt za polovičku :slight_smile: ještě tam mají i vložky Natracare nebo jak je ta značka a tam ta cena už není tak hrozná jsem ráda že se takový věcičky prodávají na i na malým městě :wink:
16. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak konecne se jdu vyzvejknout :slight_smile: k maminakovani u nas dobry.... byla tu ta babi. Tesila jsem se, jak toho strasne moc udelam a nevim cim to je, zvladla jsem toho mnohem vmin, nez normalne. Babi porad chodila poctive ven na pisek, takze jsem si odpocala od Eli, ale nebyla jsem nijak produktivni. nechapu to! Neumim hospodarit s casem! Taky je na hovno, ze nemame ten posr. kocar tady, bo to by mohla babi na delsi pochuzky i na cely den nebo tak, precijen do mesta je vozik opruz... na moje nakupy a tak fajn... Je jasny, ze nedam babi rano mandu se slovy a do vecera se nevracejte... Noseny dite je oprus pro kohokoli, kdo prijde z venci. Na tom jsme se s O shodli...
Taky jeste musime s babi zapacovat na komunikaci. Moc mi to nejde. Nevim, jestli jste si vsimly, ale preferuji primocare jednani tj. neco chci, tak to reknu. bavim se vecne. Babi chodi neustale kolem horke kase a me nedochazi, proc co rika a co tim mysli, takze obe delame velke ustupky az se navzajem uplne zbytecne desne omezujeme. Je mi jasny, ze to cas spravi, jak budeme v trincu atd. taky si o tom s ni asi nekdy promluvim, ale ze dne na den se to nevyresi, bo otik rikal, ze si na letohradsky styl komunikace zvykal dlouho a je tam pecenej varenej, zatimco my v trincu dost malo...
Ona je super, do niceho mi nemluvi, nechava me zit, ale i tak me dokaze vytocit.
jak si rozumite s vasima tchynkama? jsou vasi chlapi stejni jako vy, takze to neresite, nebo protiklady jako my?

k maminakovani: tuk tuk tuk, u nas dobry... jen jak jsem prisla z mesta, tak se elousice strasneradovala. to bylo roztomily :dizzy_face: :dizzy_face: beha, vriska a skace sipky do poofa. zeptam se babi, jestli si na me nekdy vzpomnela, jak byly spolu venku, ale myslim, ze ne. nikdy ji nevadilo, ze de s babi a ja zustavam doma. zadny sceny, :sunglasses:

k nocniku: byly jsme na vikend na navsteve v Kasselu u otikovy tety. Tam chodila v pline, sem tam nocnik a vratili jsme se a jak kdyby nikdy nechodila.... takze zaciname zase od zacatku :( chcije mi na koberec, tuk tuk, sere do hrnce, tak aspon neco. a novinka, dela kravoviny u prebalovani :( nekdy je to lity boj na ivot a na smrt.
posilam nez se to smaze :unamused:
17. črc 2008 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dalsi bod: zidle:

bacha na to! otik jak to sestavoval, tak si chrochtal, ze se mu to zda bytelne, ze je to ikea styl, ale promakane a festovní. Huraaaaaaa muj muz neco pochvalil, neni mozna!!!! Elousice se v ni hnedle zabydlela. Nicmene do vezeni se nevejde!!!! absolut konecna. Takze je ve skrini a ceka na dalsi mrne to jen tak, aby to nebylo uplne idealni... jinak kdyz chcete hejbat s tema prickama, tak se ty srouby musi povolit, takze docela oprus, je to festovni a tradicni... Pocitam ale, ze se s tim bude hejbat jednou za par mesicu, tak to snad neni tak hrozny.... V zasade jsem ale nadsena.... sedi hezky na cele stolu a nemusim ji krmit ja, ale krmime oba, je to vetsi pohoda...
lenchi: nejde nam zasunout pod stul. Asi o 10 caku precuhuje.... ani nevim, jestli jsem ti uz psala, ale madlo uz na tebe ceka :slight_smile:

jsem rada, ze se frantiska libi aspon Miq. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Prokop je fajny. Diky, ze nam nechavas Jachyma. resp. my jsme tak skalopevne rozhodli, ze to bude jachym, ze bych ho dala i kdyby ho mela i miq. i lenchi :slight_smile:

koupila jsem tady baby merino vlnu. je heboulinecka, ale 25g 1,80e.!!! to radsi tu luxusni vlnap teda....
vzala jsem 2 klubicka na pripadnou dekoraci na krajich.
tot odeme vse!

jo pdlajs.... jak jsme byli o vikendu v tom kasslu, tak tam byly nejake slavnosti a otik si zapomnel fotak, ta natocil eli na mobil, jak pari. je to faaaaakt hodne vtipny, tak kdyz budete mit chut, tak se kouknete
http://www.youtube.com/watch?v=Dm_kcvJDGts
vydrzte na ty rokersky pasaze. ze zacatu se to zda byt nuda :slight_smile:
na pavucinach uz taky neco postupne pribyva :slight_smile:
pomooooc musim prekladat povidku kocka v desti, tak se loucim
17. črc 2008 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Tlapi ty ses potřebovala vykacat co :grinning: :grinning:

Eli je taky dobrá pařmenka, jonáš podobně pařil v u babi na pouti to byli všichni okolo mrtví včetně některých členů kapely :dizzy_face:

ještě k tomu nočníku ty necháváš Eli doma bez plíny :astonished: , já jsem docela srab jony už dvakrát počůral gauč tak na to kašlu a rači mu nechávám plínu, ale dneska jsem si ověřila že vydrží strašně douho nečůrat měl suchou plínu od 8 skoro do12 pak se teda před spaním vyčůral do nočníku takže mu ta plína vydržela až do dvou kdyby to takle bylo každej den tak se nezlobím :slight_smile:

moje tchýně je v pohodě do ničeho se nám neplete a když se mi něco nelíbí tak nemám problém jí to říct, i když bydlet s ní pod jednou střechou bych nechtěla ( ale to bych nechtěla ani s vlastními rodiči)

maminkování je u nás taky o něco lepší, ale třeba v pondělí byl Jony u babičky na odpoledne a babi říkala že občas trochu kňoural maminka , ale když jsme si pro něj přijeli tak zase řval babíí :grinning: :grinning: a nechtěl jet domů :confused:
17. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
tyjo, takový maminkování neznám! Jak jsem poblíž, tak jo, tak se nenechá skoro ani vzít do náruče od táty, ale jak zmizím z dohledu, tak je úplně v pohodě :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dokonce ji podezřívám, že i to usínání je lepší, když u toho nejsem:wink: protože mě při usínání furt leze pod tričko, potvůrka, nejradši by usínala s kozou v ruce, ale to mi vždycky vadilo, takže jsme se proto vždycky praly :angry: :angry: :angry: ale ona se to prostě odmítá odnaučit :angry: :angry: dnes teda alternativně usínala a pevně mě držela kolem krku a to bylo moooooc pěkný, chvílema jsem teda měla pocit, že mě uškrtí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naštěstí usnula hodně rychle:slight_smile:

nočník: nejílíp to prostě funguje, když chodí s holou řití :unamused: Když má plínu, tak si neřekne, nebo si řekne, ale to už je většinou pozdě - nicméně když jí uvěřím a svleču jí venku, tak z ní většinou i něco vypadne. Dnes mě ale pěkně vypekla - jeli jsme autem na pozemek a ona celou cestu (pět minut), ee -ale ne nějak zásadně, tak jsem si spíš říkali, že si zpívá. Přijedeme tam a svlíkla jsem ji, ať se vyčůrá, to nic neudělala, tak jsem ji zase oblíkla, ona odběhla pár metrů, sedla na bobek a udělala bobek :angry: :angry: :angry: :angry: teda do plíny. Tak mě má za blbce, čico? Včera jsme byli na výletě za kamarádkou, tam u ní doma pěkně chodila na hrnec (nahatá), pak na hřišti asi dvakrát čůrala na trávu, jinak všechno do plíny, stejně i pak na procházce, pak už jsem jí ani plínu nedávala - jenže ona prostě když potřebuje, tak si čupne na bobek a čůrá - ať má na sobě plínu nebo nic, nebo jen tepláky jako dnes ráno doma (sedla na bobek a skrz tepláky se pěkně vyčůrala na zem :angry: :angry: :angry: ). Když je nahatá, tak si dojde na hrnec, no chápete to???????? Tuhle večer mi pochcala gauč - fascinovaně sledovala Krtka a nevnímala nic, ani své potřeby :angry: :angry: :angry: tak jí dávám vyčůrat před Krtkem :grinning: :grinning:

tchýně - u nás v pohodě, ale nemám k ní takovou důvěru jako ke svý mámě, co se týče hlídání, ona je na mě moc benevolentní, myslím, že Julce všechno dovolí, myslím, že u ní Juli hodně čumí na tv :angry: :angry: ale to jsou nepodložený doměnky - spíš jak bych to řekla, ona ji má hrozně ráda a mám občas pocit, že neví, co s ní - jakože třeba jak ji uspat(ona by počkala, než usne sama vysílením asi) - moje máma je taková tvrdší, říkáme jí babička Herodes, ale Julka ji miluje :grinning: :grinning: :grinning: ale tchýně je jinak zlatá,narozdíl od mojí mámy na všechny mé výchovné metody kývá a snaží se je respektovat - nebo se se mnou o nich minimálně nehádá jako moje máma :grinning: :grinning: :grinning: jo a taky mě nikdy nekritizuje, což je milý :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliěka rockerka je úžasná :grinning: :grinning: :grinning: Juli se tu smála na celé kolo :grinning: :grinning:

tlapi, ale mě se Františka taky líbila! Jáchym je taky dobrej, Prokop se mi taky moc líbí - to jsou jména, která bych taky mohla mít, kdyby Laco nebyl umanutej na Huga :grinning: :grinning: :grinning: Jo, moje matka řekla, že to je neštěstí, když jsem jí oznámila, že to bude kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještě mě napadlo k tomu nočníku - to je JOny fakt dobrej, jak dlouho vydrží suchej! Juli chodí čůrat pořád, včera ta kamarádka říkala, že ještě neviděla dítě, který by čůralo tak často :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je tím, že se jí pořád ptám, jestli nechce a posazuju ji a ona když už sedí, tak vycvrkne i to málo, co tam má :sunglasses:

židle - parádní poznatky, už se těšíme, až si ji taky pořídíme, ale nevím, jestli jsem nakonec psala, že půjdeme do té české varianty?

Hugo se snaří se provrtat ven asi, ale bere to skrz slepák :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, miq, teď jsem byla na diskuzi regionů na Rodině - ta kamarádka, co má Jonáše a Emu psala, že Jonáš měl být Hubert, ale že vyměkli kvůli rodině, to jsou náhodičky, coooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - v albu mám břišní fotku:wink:
17. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi a my měli zase varianty na holku Dorotka Rebeka a Ema :grinning: :grinning:
a jedna kamarádka má kámošku a ta má doma Jonáše a Jáchyma bych si fakt připadala že se opičím :sweat_smile:
17. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškotek taky prověřuje močák, ale zatím je to docela příjemný :dizzy_face: bude hůř :grinning:

hele Lenchi ze kterýho týdne je ta předchozí fotka, nezdá se mi že bys měla tak brutální břuch :sweat_smile:

ještě k tomu nočníku, mě právě štve že vydrží už tak dlouho a dám ho na nočních a on se vůbec nesnaží vyčůrat, až když na něj houknu , tak teda zatlačí a vyčůrá se , ale to se třeba 3x zvedne a řekne "nejde" :angry: ty jo po 4 hodinách snad musí jít každej né :confused:
17. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, ta fotka je z minulýho těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: někdy cca měsíc před porodem, nebo měsíc a půl nebo tak nějak:slight_smile:

Julka se vyčůrat snaží vždycky:slight_smile: ale je jí jedno, jestli má na sobě nějaký oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo vy ste toho napsali....snad zareaguju na všechno
miq dorotka krásná, prokop nic pro mě (sory) :sweat_smile: tlapi františka je super
mamonkování u nás brutální, snad to brzo přejde, protože i když jdu jen na záchod tak mrně řve a už si uměla tak hezky hrát sama (chvíli, ale na ranní hygienu to stačilo), i když je se zdeňkem a vidí mě, tak se po mně sápe (jinak to nejde napsat)
ke tchýním...no ta moje je taková neslaná, nemastná, pořád jako by se bála, sem si přála tchýni kámošku, ale nesplnilo se mi to, konflikty sice nemáme, ale nijak blízko k sobě taky, malou se bojí držet, když brečí, tak mám asi slabý mlíko (což jí nevyčítám, ona tomu fakt věří) + je psychicky nemocná, takže buď "všechno zvládnu, nic nepotřebuju, jsem děsně šťastná" nebo "nic nezvládám, nemám peníze, všechno je špatně" ale s tím se tak nějak nedá nic dělat
nočník zapadal prachem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stoličku chci tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9161446&tab=0 ale aby i ve vysokým stavu měla před sebou pultík, takže ještě musím hledat
jé to vám musím říct, byli jsme na obědě a měli tam i ty dětský stoličky, tak jsme se na tu chvíli rozhodli tam malou dát, sice si ještě sama nesedne, ale v sedě už chvíli vydrží a v náručí už to fakt nejde, bo mi ujídá z talíře, ale ne to, co jí dám, ale co chce sama :sweat_smile: takže jsem jí dali do židličky do čela stolu a na ten pultík jsem jí naskládala část svýho zeleninovýho salátu.....no málem sem se nenajedla, jak jsem se musela smát, byla v tý židličce nadšená a pečlivě brala jednu po druhý kousky zeleniny pečlivě mezi palec a ukazováček, prohlídla a strčila do pusy, takže moje ostražitost polevila a malá se najednou natáhla, chytla můj tác a přitáhla si ho k sobě a hodlala pojídat moje jídlo....no má teda pěknou sílu, dost trvalo, než sem jí to sebrala (tyjo, sory za takovej dlouhej odstavec o mým dítěti, ale když ona mi přijde tak dokonalá, to určitě jiný děti nejsou :grinning: :grinning: :grinning: )
jo lenchi, na tý fotce z minulýho těhu mi přijdeš hrozně podobná julince :dizzy_face:
a ještě se vám musím pochlubit: máme teda tu pekárnu, nedali jsme na tlapičku a koupili etu, protože nám prostě přijde nejlepší (a předražená vůbec, jsou jedny z nejlevnějších), takže ji jdu vypálit a dneska se pokusím upíct první chleba....snad se zadaří
18. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq... elousice jedine na ostro. sem tam pochcije kde,co, no... je to tak jak rika lenchi. jak neco ma na sobe, tak chcije bez rozmyslu, kdyz nic nema, tak vetsinou seda. vcera se to zase zlepsilo a dneska tuk tuk chdi.
holky maji siiiileny slevy v hm. nakoupila jsem tam elousici saticky na pristi rok a ted nejaky kalhoty na gumu a co ja vim... mrte veci je za 2 eura. no pardon, je to mrte min, nez v sekaci....

k te babi: ja si toho nikdy nevsimla, ze se nejsme schopny domluvit, bo jsem to ani nikdy nepotrebovala. Duveru k ni mam v pohode, jen kdyz se starame o moji domacnost obe, tak to holt hapruje... Vy mate babicky relativne blizko, takze se s nima delivate o vas bejvak cca tyden? to je vsecko taky ok?
Jak pise miq... a bych taky nechtela bydlet ani s vlastnima rodicema natoz s Otikovejma, ale od zrikaneho chleba...asi budeme nez postavime....

tesi me, ze je Frantiska jednoznacne schvalena, tak jeste ty dve carky...

byyz k ty zidli. presne tudle mame u nasich a ja z ni silim! elous z ni zdrha uplne od prtava a leze na stul, dela houpy houpy a ja cekam, kdy skonci hlavou napred na zemi... bez ksiru je na odstrel... taky tam delaji kokoti novodobe nejaky byly pasek na nohy kterej nejde sundat a umejt.... pultik tam uz neni.... to je proste stara zidle v novym kabate, kde zprasili, co mohli. mamina rikala ze tam byvavalo pocitadlo, ze jsme si s tim mrte hrali...

k ty ete... ne ze by byla draha, to neni, jen zkratka stoi o polovinu vic, nez ten nemeckej origos... uz si nepamatuju tu znacku, ale hodne jsem se o to zajimala, jak jsme ji kupovali. to bylo dylema, jestli koupit v cr nebo tady.... a jakou.... no kdyz jsem to uvidela, tak me eta definitivne nas*ala.
zlate kdyz si v cesku a nemas srovnani, bo pak jsi v klidu a nerve ti to zily.

kazdopadne az budeme v domecku na kamionce, tak si asi koupime nejakou nerezovou kvalitni.... tadle pocitam, ze do te doby urcite doslouzi a je to 100% vec, kterou mit doma musim narozdil od jinych spotrebicu.uz mi praskaji tesnici gumy kolem tech vycnlku na ktery se nasazujou haky
18. črc 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vcera vecit jsem konecne vrzla na pavuciny to holandsko, takze jsou tam dva novy clanky. jeden o vylete a jeden o krajkach :confused:
18. črc 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkla na pavučiny:slight_smile: ten výlet vám hrozně moc záááávidím!!!!! já chci taky do Holandska!!!!!! A to ubytování muselo být naprosto úžasný! Fakt krása!!!!!!!

hele a vy vozíte Eli nočník? Já když dávám Julku čůrat někde venku, tak ji buď podržím nebo si sama čupne na bobek - když ji odstrojím... :sweat_smile:

co s etýče soužití v jedné domácnosti - to je právě výhoda toho, když máš tchýně a rodiče za rohem - chodí pouze na návštěvu a do domácnoti nekafrají, nebo když kafrají, tak víš, že za chvilku odejdou :grinning: teď máme trochu problematický vztah s naší mamuš, která se skoro cítí dotčena jménem Hugo a je z toho fakt dost nešťastná a neví, jak nám to má rozmluvit, když my ji na všechno říkáme, že se s tím má prostě smířit :sweat_smile: :sweat_smile: vypadá hodně smutně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale z Julky taky nebyla dvakrát odvařená...ona hlavně cítí jako svou povinnost nám to rozmluvit v zájmu dítěte, tvrdí, že pak bude nešťastný, s takovým jménem, já osobně si to nemyslím... :wink: já teda taky nijak nejásám, že se jmenuju Lenka :rolling_eyes: :rolling_eyes:

byyz...mám na tebe strašně velkou prosbu....ale ohromnou! miq nám šila ty plínky...no a na mě vyšla látka v růžovo žluté kombinaci s kytičkama - jsou fakt moc krásný, ale mám obavu, že Julka je moc neužije a Hugovi je asi dávat nebudu...pro tebe tam má i plínky v neutrálních barvách (myslím, že říkala něco o tyrkysové). Myslíš, že bys byla ochotná si se mnou ty neutrální vyměnit za ty holčičí? prosíííííím!!!!!jako úplatek ti přidám třeba něco po Julce, jestli budeš chtít! Já nechci růžovýho Huga :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: (ačkoli moje matka, když jsem jí ukazovala nějaké věci pro něj dnes tvrdila, že na doma klidně může růžovou mít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )

normálně jsem zjistila, když jsem se dnes probírala hadrama po Julce, že jí pořád ještě jsou kalhoty vel. 80 - teda v případě, že nemá plínu :sweat_smile: na dýlku v pohodě! tak uvidíme, jestli je bude na podzim moct nosit, hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zimní kabátek jí taky je! ale trochu si myslím, že do zimy jí budou krátký rukávy :confounded:

tlapi, tyjo, takový HM bych tady někde poblíž uvítala:wink: tu je všechno přebraný a stejně ty ceny teda nejsou srovnatelný tomu, co píšeš...mám tu šílenej zálusk na jeden kabátek pro Huga, no, měl by ho až příští rok...tak nevím, jestli nejsem praštěná, když nevím, jak bude velký :sweat_smile: za 200 Kč a je výbornej, hehe, už je tu mají dlouho a nikdo je nechce :grinning: :grinning: :grinning: takový hrozně podobný nosí v zimě Laco :grinning: :grinning: :grinning:

byyz - ještě k té dokonalosti našich dětí - s Lacem jsme oba s údivem museli zkonstatovat, že ačkoli jsme vždycky tvrdili, že je Jůlinka nejkrásnější a pod., tak zpětně nám už zas tolik úžasná nepřipadá, prostě normální hezká holčička, ale teprve teď dorostla do věku, kdy je nejkrásnější (aktualizace této teze probíhají denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a je dobře, že budeme mít Huga, protože nebudeme muset měnit nic na přesvědčení, že zrovna my máme tu nejkrásnější a nejroztomilejší holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

btw. Eli je na těch fotkách fakt náááádhernáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tiše závidím ty vlasy! ten náš skoro skín s pár kudrlinkama v týle má co dohánět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuuu lenchi, ty ses rozepsala :confused: uz ses jak ja :grinning:
nahodou jsem si dala predsevzueti, ze nebudu chodit na pipky s vyjimkou vas, zatim se drzim. neumim hospodarir s casem, tak chci proverit, jestli vic stihnu :slight_smile:

to ubytko byl celkem stres. jak jsem to objednavala, tak jsme byli nerves, bo to bylo na pomery straaaasne levny, tak jsme cekali nejakou taborovou chatku bez elektriky :grinning: :grinning: :grinning: a hle :sunglasses:

nocnik vozime, ona zatim jinak neumi. i doma, kdyz to pusti, tak chcije ve stoje... a tady deti chcat nedavaji, tak mam nerva, aby me nekdo neserval... navic do nej kadi... mame velky auto... znas to.

add. souziti: ono ani nejde od krafani do toho, jako spis, ze kazdej je zvyklej delat veci nejak a pak je to VZDY kompromis. Vas to ceka hned, nas az za nejaky ten patek... Tak to otestujete a budu vedet, na co se mam pripravit.... mas to v poho, ze je to tvoe maminka, ale zase mensi prostor... co Laco? myslis, ze bude v pohode?

Ja budu u tchynky, ale v samostatnem obydli nahore... takze spolecna zahrada, mozna auto, mozna kuchyn?
jsem na to zvedava... Bud se sblizime a bude vse ok, nebo se sprajcu a vyvolam nejaky konflikt :sweat_smile:

k tomu hugovi. Hele dneska to neni nic exotickyho a ta maminka by to mela vedet. zkratka zkus pouzit argument, ze je to dneska normalni meno a at pocka a uvidi, ze ve skole urcite nebude sam.... za me byli tomasove, dneska jsou hugove, no... a pak je pravidlo. at vyberes svemu diteti co vyberes, 100% se mu to libit nebude. (ja bych byla cestmir napriklad :frowning2: )

velikosti. elous je vyzablina, nosi jeste i 74 :slight_smile:
v tom hm neni moc vyber. jasne ze je to prebrany, ale ja na to kacim. kdyz maji saty z biobavlny za 2 ecka, tak je koupim i kdyz jsou hnusny, bo na omak jsou fakt prijemny.... to samy bio triko. je to velka velikost za rok dva, pet. ale davam to vsecko na jednu hromadu a pak, ja kdyz to najdes.... ja mam problem v tom, ze nejsem na modu, takze mi jde o matros a cenu, vic me netankuje.

koupila jsem teda i saty s rukavama 16e a sladkou sukni 12 eb v benetonu. takze mam tedka jaksi na rok nakoupino a uz ani cent. vyjimku si povoluju na spodni pradlo.

taky se mi tai nekdy dech, jak je eli roztomila :pensive: :dizzy_face: :confused:
otik ma pocit, ze snad i chytra. predevcirem v noci se vzbudila, vlezla za nama do postele a otik na ni, vem si deku a bez do postylky. rek to asi trikrat a ona fakt sla... docela chodiva v noci za nama, ale rano je zase bud v postylce nbo na zemi. ja to teda nevim, ale otik mi to hlasiva

na fotkach ji to slusi, bo ma tatka dobrej fotak a je sikovnej :sweat_smile:
18. črc 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak to jsem mela co pindat o ty dylce, co? :frowning2:
18. črc 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, dýlka je v poho, já ráda čtu :grinning: :grinning:

taky mě úplně dostává, co už umí - čteme jednu takovou básničku a ona je tam schopná do dvou veršů doplnit konec! nebo jak furt čumí na Káčko, tak jak už to umí nazpaměť, tak mu radí - že lízátko je ňami apod. :grinning: :grinning: a dnes mě dostala - večer když vařím sunar, tak protože je to horký, beru si na tu horkou flašku nějakou chňapku, zašejkuju a pak to odnesu do ložnice, kde už stojí připravenej hrnek se studenou vodou, kde se to mlíko chladí, než se Juli vykoupe. A dnes večer já si dávám relax u House :sweat_smile: a Juli si samostatně hrála s lahvičkou s pitím a najedou koukám, že ji obaluje nějakým tričkem, mixuje s ní a pak odpovědně odchází do ložnice a snaží se ji postavit do toho hrnku :sunglasses: :sunglasses: jo a ještě u toho pořád mlela, že to pálí, no sladká :dizzy_face: tak jsem ji chválila, jaká je šikovná a ona mě na oslavu pochcala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sice si jen trochu cvrkla, ale stačilo to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi si učurávala blahem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Laco bude v rámci společného soužití úplně v pohodě, protože jak prohlásil, tak tam s náma prakticky nebude, bo bude stavět ten dům a chodit do práce apod., takže "domů" se bude chodit víceméně vyspat :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudák Hugo :frowning2: :frowning2: ale prý, když tam bude Laco spát, tak si ho k sobě vezme, aby měl stejnej spací komfort jako Jůlinka, která první tři měsíce prochrápala u táty na břiše :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo spisovatelky tohle bych psala 2 hodiny :astonished: nejmíń :grinning:

my se taky na tím našim zlatíčkem pořád rozplýváme, obzvlášť teď když začíná lumpačit a furt hází nějaký ksiftíky a pózy to jsme kolikrát mrtví tohle se mi na tom rodičovství strašně líbí

byyz , já bych osobně do týhle židličky nešla má jí kámoška a když do ní dám Jonyho abych ho nakrmila tak se furt mele že mám taky pocit že z ní vyletí hlavou napřed :angry: nevím proč doma sedí normálně možná se mu v týhle sedí blbě , každopádně tohle si asi slyšet nechtěla co :confused:
jinak máme někde nafocený , když jsme Jonyho dali poprvé do židličky jak byl šťastnej že může být s náma u stolu hrozně se mu to líbilo :grinning:

hele holky neprovokujte s tím oblečením, my nosíme 92 nebo už spíš 98 , některý trička máme i velikost 3-4 roky :sweat_smile: , ale je fakt že kalhoty 92 jsou jonymu docela dlouhý ale přes břicho mu je sotva zapnu :confused:

musím ještě mrknout na pavučiny tak zatím
18. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo holky otik jeste neni doma... zase maji frcak v praci a to t teprve zacne.... nestiha ani chodit na obedy :( dlabe svaciny z domu :(

hele z ty historky jsem se vazne nasmala! je to supr, ze vas tady mam :dizzy_face: bych se ani nepobavila... elous furt taky neco vymejsli, uz to neresim a nicemu se nedivim, bo bych se udivila k smrti... kazdopadne uz na ni musim mluvit uplne normalne jak na dospelaka, bo chape vsecko a kdyz ji reknu vem si dudu a di haji, tak na me cumi jak na debila. kdyz reknu pudeme papa, tak taky... :confused:
18. črc 2008 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mig. elous nosi i nektery bodycka 104, takze bud v klidu... proste moc hader nema, tak to strida, jak to de. ponedli 74, utery 104 streda 92, ctvrtek 80 a tak :slight_smile: takze klidek :astonished:
18. črc 2008 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele babky, si děláte srandu ne? takový traktáty :grinning:
tak to sem ráda, že nejsme sami, kdo je ze svýho dítěte totálně podělanej jak je šikovný :sweat_smile:
jo jen tak mimochodem, před půlhodinou jsme z pekárny vytáhli druhej chleba (připomínám, že jsme ji včera večer koupili a dneska odpoledne jsem ji vypejkala nasucho :grinning: ) a nejsme žádný másla, první byl teda obyč slunečnicovej, ale tenhle je kmínovej se sejrem a šunkou....noooooooooo to sem zvědavá na snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to jako že se oblizuju) fakt je pekárna super kup!!!
tlapi však já tu židli taky sháním původní, to sem si všimla, že ta nová má změny
pavučiny eňo ňuňo, to mi připomíná, že sem chtěla paličkovat takovej obří závěs, tak teď mě to zase napadlo, snad se k tomu časem dostanu :slight_smile:
lenchi plíny si klidně vyměním....mně je to fuk, hlavně ať jsou barevný!!! (nejdůležitější vlastnost na plínách, no nic, teď slintám na jedněma s hruškama, ale spíš do nich nepudu, mám jich dost) a Hugo je dobrej, myslím, že vůbec nebude sám, když sem to slyšela prvně (u sousedů, jejich Hugovi už bude 5), tak mi to přišlo strašně vtipný, ale zvykla jsem si rychle a teď už je to pro mě normální jméno
joooooooo a já bych byla Matouš, moje mladší ségra by byla Matouš a o 2 roky pozdějc se teda ten Matouš našim konečně narodil :slight_smile:
18. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož ten chleba se sejrem a šunkou je luxusní!!! fakt se poved :grinning:
18. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek