• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
byyz, koukej nahodit recept!!!!!!!jo a díky za tu ochotu k výměně, Hugo bude vděčnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: miq - registruješ to? já ti přinesu ty plínky zpátky a uděláme change:wink:

Juli nosí trička 86-92 (podle toho, co mi padne pod ruku :sweat_smile: ), bodýčka teď vůbec nenosí, skrzevá to čůrání by to bylo nepraktické...jo, bvypozorovala jsem, jak je na tom s čůráním v noci!protože se teď prákrát stalo, že se v noci probudila s pláčem (asi zuby), tak jsme samozřejmě hned kontrolovala plínu (taková moje obsese) a kolem té desáté hodiny už bývá pochcaná a když ji přebalím, tak je do rána suchá!se nedivím, že ty plíny obvykle ráno tak smrdí, když se tam ty chcanky celou noc rozkládají :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

jo a holky, tak snad proto jsme si ty děti pořizovali, abychom z nich byli hotový, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? kolikrát už jsem si říkala - kdypak mě to nadšení přejde? ale ono mě stále nepřechází :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořád jsem z ní úplně hotová, z berušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď teda chudinka oplakala můj odchod do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale jdou s tátou koupit nový Káčko, tak to snad brzo přebolí :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - byyz a tlapicko - jak hodně jste oblíkaly děti do šátku v zimě? nosily jste pod bundou, žejo? Já to vidím spíš na kapsu, tak asi budu muset Huga nabalit trošku víc...ale čepička stačí nějaká tenčí, ne? já jsem Julku vlastně vozila a v šátku sice taky nosila, ale byla hodně mírná zima...to vlastně letos taky :confounded: a teda pamatuju si, jak jsme byly obě neustále durch mokrý :confounded: :confounded: :confounded: holt to s Hugem budeme muset zvládnout:wink:když nemáme na výběr :grinning: :grinning: :grinning:

opět koketuju s myšlenkou novýho šátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: svůj jsem teď půjčila kamarádce, co za dva týdny rodí, s tím, že když jí bude vyhovovat, prodám jí ho a koupím si jinej - na Huga bych asi pořídila nějakou neutrálnější barvičku, než tu vínovou, i když to není zas až takovej problém, jen se ve mě budí konzument :grinning: :grinning:

já nevím, jestli jsem psala, že jsem si zkoušela ten elastickej? a že do něj nepůjdu? mě ty elastický přijdu jako děsný hadry :sweat_smile: :sweat_smile: právě ta kamarádka uvažuje o elastickým Medley...ale má štěstí, protože jak porodí, tak si bude moct zkusit ten můj a ještě jako bonus si zkusit elastickej jiný kamarádky:wink:na toho novoška je to asi lepší...i když Julka si od sedmi týdnů hověla v tom opovrhovaným Medley a byla totálně v pohodě :grinning: :grinning:

tak já nevím...nejspíš to bude tak, že sedím v práci a nudím se a uvažuju o tom, co si koupím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda pardón, co koupím pro Huga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...tak tady prolejzám nošení dětí a říkám si, jestli můj dojem z elastickýho šátku nebyl zkreslenej tím, že jsem do něj rvala přetěžkou Jůlinku, že s mini Hugem to bude jistě o něčem úplně jiném...na těch fotkách s novorozeňátky to vypadá moooc dobře...tak jako kompaktně (matka plus mimi). Jen by mě zajímalo, proč jsou k***a ty další potřeby pro nosiče tak drahý?????třeba ty ponča apod. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

trochu samomluva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dalsi potreby jsou naprd. krome ledvinky, ketou kopis za 150 a ne za 1500 ... kapsa je dobra, ale tu mas.

satek ti stale nabizim muj na zapujceni tj zadara, ale je oranz...

v zime je potreba kvalitni vybava kalhot s capkama, jinak nic.

mame party, tak du chystat, paaaaaaa
19. črc 2008 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi recept jo? no normální kmínovej chleba přidáš přiměřeně nakrájenýho tvrdýho sejra a šunky a až se to bude míchat tak koukneš a když bude moc tuhej (což náš teda byl) tak přidáš přiměřěně vody :sweat_smile:
nosila jsem v kolíbce, takže Márinka byla většinou oblečená jak doma, někdy dostala mikinu a kaťata, jak se mi chtělo, jo a dycky sem jídala slabý rukavičky a čepičku...bundu sem přes sebe měla jen přehozenou, nezapla jsem ji
19. črc 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli ještě přibíráte někoho na pokec. Akorát teda maminka budu až na konci října, bude to náše první miminko :slight_smile: ... jestli to nevadí...takže mám milion otázek a žádné užitečné rady z vlastních zkušeností
19. črc 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj naikee, jasnacka!
akorat jsme tady trosku ujety :slight_smile: kde bydlis? ptej se ptej :slight_smile:
19. črc 2008 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem českotřebovák :slight_smile: ale poslední 3 měsíce žijeme s přítelem u jeho rodičů - kousek od Jičína- než si koupíme vlastní. Do české ale jezdím docela často, protože se v novém prostředí moc necítím.
20. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj naikee! my jsme s miquel taky třebovačky, tak se třeba známe :sunglasses: klíďo se ptej na co chceš, my ti odpovíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak ti psala tlapicka, jsme tady všechny trochu ujetý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já budu rodit asi měsíc po tobě:wink:víš, co to bude? nebo se chcete nechat překvapit? a jaký máte jména?

tlapi, já tvou nabídku stále eviduju :wink: já spíš tak jako řeším, jestli jinej šátek skutečně potřebuju, nebo jestli je to jen můj výmysl... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo a prosím tě, myslíš, že bys mi mohla koupit balík moltexek? já vím, že jsi psala, že objednávky máme psát dost dopředu, bo teď máš návštěvy....a kdyby to šlo, ještě ten mňam mňam chlebík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já nepeču skoro nic jinýho, zjistila jsem, že jsem brutálně líná a že mi nějak víc poslední dobou chutná ten kupovanej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale teda ten se šunkou a sýrem zkusím:wink:
20. črc 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naikee: a kde shanite vlastni bydleni? v ceskem raji nebo orlickych horach?
ja jsem z orlickych (letohrad) ale jednou se budeme stehovat do beskyd :slight_smile:

lenchi: ten sate neni o potrebe ale o pohodli. vydrzela jsi to s medley jednou, vydrzis zas, kdyz budes chtit... Proc ale nemit vice pohodli zadarmo? ja si taky priste vemu od svagrovy didyho... protoze je proste pohodlnejsi :sweat_smile: a guatemala bude zakopana v koute. Pritom jak vis, tak neni vubec spatna :wink:

moltexky se snad vejdou. 4ky? a chleba kolik? Nic ale neslibuju. Nevim, jak na tom budeme s mistem v aute. Vy jste nic nechtely, tak jsem vzala mraky objednavek, bo jsem pocitala s tim, ze pojedeme s rakvi a vsecko je jinak... nakonec pojedu do nemec s brachou a otik pojede sam, takze ji neporebujem... Uvidim, kolik se toho vleze. Prubezne budu informovat...

k peceni.... my mame tedka houskove obdobi a porad pecu housky...
vcera byla fondue party, tak jsem napekla uplne takovy pidi hostinecky, no sranda. vytahli jsme 5 lahvi v 6ti lidech. tahli jsme to do pul druhy.

otik je na kole s Eli a ja mam mraky prace, bo mj. dneska prijde Franzi, co byla se mnou v Rice Lake jako exchange student. je z chemnitzu, ale dela v darmstadtu, no fat vtipny. tak jsem zvedava, co se udalo za tech 6 let, co jsme se nevidely :slight_smile:
20. črc 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naikee, tak hoď nějaký info a fotky ať víme s kým máme tu čest :wink:
menchi ten sýrošunkovej fakt zkus, je to mňamka, holky už pečem pátej chleba sme magoři, tlapi na kolik přijde ta směs a kolik jí je? v tesku byly za 30, takže sem koupila 3 na zkoušku a teď už pečem normální z mouky (tentokrát bramborovej)
20. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
18,50kc kilo tj. dva chleby. tedka zdrazovali hajzli. stal 16kc :grinning:
20. črc 2008 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? dva chleby za 16??? vejde se vám do auta ještě pár pro mě? :sweat_smile: a co se tam přidává? už jen voda?
20. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to jsem celá já, nejdřív nic a pak...hele, ten chleba není nijak zásadní, takže ten fakt jen kdyby bylo dost místa, ty plíny bych teda radši joo...ale trojky, zatím nám stačí:slight_smile:teda jí! :grinning: :grinning:

a jaký recept na housky je teď u vás top? nebuď škrt a poděl se:wink: hehe, tlapka peče housky, uždibuje kousky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tlapicko, já jsem dnes začala uvažovat o tom, jestli má smysl nechat Julce plést vlňáky :sweat_smile: nebo asi takhle: jak to vidíš časově? já ti to 2. srpna předám a pak to bude jak dlouho trvat, než se to dostane hotový ke mě? já si zatím nemyslím, že by se Julka odhodlávala k odkládání plíny na noc, ale kdyby to mělo trvat třeba 2-3 měsíce, než se to ke mě dostane...zas je mi jasný, že když je to takhle zadarmo, že na tu paní není možný nějak tlačit...já jsem původně myslela, že je ta vlna barevně víceméně neutrální, ale dnes jsem na ni koukala a jako má tam růžový melír...tož on to Hugo taky zvládne...a napadlo mě, že když jsi psala, že Eli už taky dny zvládá bez plín, jestli taky neřešíš, jestli ty kalhotky plně využijete:slight_smile:

občas mám hříšné myšlenky, že nebudu Julince dávat tolik pít, že pak nebude tolik čůrat a venku vydrží suchá aspoň půl hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ona jako doma už vydrží pomalu k hodině, ale pak je to fofr a půlka nočníku plná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes si půl dne kreslila, bobinka, sundali jsme jí tu vrchní část židle se stolečkem a ona si tam hověla a kreslila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: počmárala asi čtyři papíry, ale festovně - a když jsem jí nakreslila nějaký obrázek, tak ho celý počmarikovala a vypadalo to, že ho vybarvuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš vy zase jedete :grinning:

ahoj naikee, vítej , my rádi radíme, jen je to občas nakažlivý :grinning: :grinning:

holky vy mě štvete s tou pekárnou , dneska jsem to poslouchla i od švagrový ta si jí pořídila před dvěma týdny, taky dělala nějaký chleba se sýrem a anglickou , já si jí musím pořídit taky , si začínám připadat jak méněcenná když jí ještě nemám doma :sweat_smile:

Lenchi mě by se ta idea elastickýho šátku taky líbila, hlavně mi to přijde na kolíbku takový lepší a i pod bundu si myslím že by se to líp dávalo , jenže blbý je že to vydrží jen na chvíli, pokud naše druhý bude mít ve 3 měsících 7 kilo jak Jony tak bysme měli brzo utrum :unamused:

já furt přemýšlím jak to budu dělat, přijde mi , že když budu někde spěchat tak bude lepší dát Jonyho do kočáru a prcka do šátku, jenže já nemám žádnou zimní bundu pod kterou bych se vlezla i s dítětem ( teda myslím ) a navíc mám takovej blbej pocit aby tam mohl dýchat :confused: :sweat_smile: , já jsem Jonyho nosila ven až když bylo venku tepleji a mohla jsem mít jen flísku a to byl už docela velkej takže mu hlavička koukala :slight_smile:

dneska jsme byli na pouti v Rybníku, bylo to fajn, Jony chtěl 3x na houpačky a i tam vydržel celou dobu sedět a pořád se tlemil a ječel houpy houpy :grinning: :grinning: :grinning: pak ještě zkusi skákací hrad a tam se mu nejvíc líbylo když si lehnul a jak ostatní děti skákaly tak to s ním taky houpalo a měl z toho srandu tomu už říkám lenost :sweat_smile:
joa ještě se musím pochlubit že je kluk už políbenej a to hned třikrát :grinning: kámošky holka se na něj vrhla tak rychle že před ní nestačil zdrhnout a celýho ho oslintala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no bylo to fáákt sladký

Lenchi s těma plínama počítám ale nemusíš spěcht já je ještě nemám ušitý :pensive: jo a v ten čtvrtek máme vono do vambéra jedene v úterý :wink: tak když bude hezky tak můžeme něco vymyslet :slight_smile:
20. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, fakt trojky???? do deviti kilo? ja jen, ze jsem dycky kupovala 4ky... :frowning2:
21. črc 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, tak to jsou čtyřky! já jsem si nebyla jistá velikostí a koukala jsem na nějakou prodejnu na netu a tam měli trojky 7-18 kg, tak proto jsem psala, že trojky! tak to je omyl! Juli má cca 10-11 kilo, přesně nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čtyřky tam právě měli od 12 kilo :sweat_smile: oni asi ty originály jsou číslovaný jinak než ty Ia jakost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miq, tak si spíchni kapsu! pro tebe to bude hračka a určitě to bude vypadat profesionálněji než ta moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uvažuju vážně o tom, že ušiju nějaký druhý pokus :sweat_smile: :sweat_smile:

já počítám s tím, že prakticky půl roku budu Julku vozit v kočárku a Huga nosit v šátku, protože jiný řešení nevidím, Juli toho zas tolik neujde, navíc v zimě...pak na léto uvažuju o koupi skateu ke kočárku, to už Julka bude líp ťapkat a když nebude chtít ťapkat, tak ji popovezu a Hugo se bude moct v letních vedrech rochnit v kočárku a myslím, že nám oběma tak bude líp :grinning: :grinning: doufám, že to nebude obřík :sweat_smile: :sweat_smile: kolíbku teda vázat neumím a nevím, jestli se bude Hugovi líbit být cvičební materiál, Juli to celkem špatně snášela :grinning: :grinning: :grinning: Julku jsem v šátku nosila od cca 7 týdnů, už na stojáka a vešla se mi pod bundu, takovou teplejší podzimní :slight_smile: ale strašně zákleží na tom, jaká bude zima :unamused: ale silně pochybuju o tom,že se mi bude chtít přendávat korbičku a sporťák, je to docela složitý :unamused: :unamused: no spíš časově náročnější :unamused: :unamused:

Julce dnes přišlo nový odrážedlo, dřevěný, je krááááásnýýýý! A Juli vypadá, že má zájem se na něm naučit jezdit :wink:
21. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Až přijde Luba(přítel) z práce,tak sem hodím nějakou fotku,kde mám břicho,ať je to aspoň tematický :slight_smile: on si je všechny syslí v mobilu.
Info...je mi 21 :sweat_smile: , po střední jsem šla až do Ostravy,takže jsem v české byla málo..ale i tak je možný že se známe nebo známe naše známé,no však víte :slight_smile: teď žijeme s přítelem u jeho rodičů a protože má práci v Jičíně sháníme byt někde poblíž..rozhoduje i cena,takže asi tak. Doufám,že se jednou budu moct vrátit
"k nám" a třeba koupíme baráček,to by bylo fajn :slight_smile: ...časem.
Jinak aktivní jsem v poslední době hlavně když běhám po úřadech a zjišťuju informace :angry: :angry: :angry: a kromě toho odpočívám, odpočívám, odpočívám...doktor mě vydatně zásobuje magnesiem,abych už náhodou nerodila. Zdá se mi, že čím dýl jsem těhotná, tím víc blbnu..takže by mě spíš nepřekvapilo,kdybych zapomněla, že mám rodit. Ne, to ne, už se na toho našeho cvrčka moc těšíme, vůbec mi to neutíká ... jméno prozatím Marek, je to takový kompromis.
Protože probíhá fáze velkých příprav, tak brouzdám po internetu a přemýšlím,co ještě chybí a tak.
Mám od známé půjčený šátek, ještě s tím vůbec neumím,ale snad to nějak ve zdraví přežijeme..nácvik na panence to jistí :grinning: když skládám oblečení pro prcka, mám trošku strach, jak do toho chudáčka malýho opatrně navleču?

Zatím si nejsem jistá jaký vybrat kočárek...máte někdo zkušenosti s trojkombinací? Velká nebo malá kolečka? 3 kolečka nebo 4? :unamused:
21. črc 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze jsem doma z navstevy. ty chleby jsem se spletla, stoji 0,89. takze mi vyslo 21kc.
koupila jsem 8, uvidime, jestli se vejdou.
3 vicezrnny
3 slunecnícovy
2 cabatta nebo jak se to pise, proste krupavej bilej

takze jak to chcete zozdelit? byyz a ty to potahnes do prahy z letaku???

na ostatni zareaguju pozdeji, nebo dite spi, tak jdu studopat! packo.
21. črc 2008 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo naikee to jste do toho praštili docela brzo , co :wink:
asi sis zadala do pasu blbý datum takle to vypadá že jsi těhotná už věky :grinning: :grinning:

z kočárkama je to těžký, to záleží co od něj očekáváš , kde všude budeš jezdit, kolik do něj chcete investovat
tady jezdím z kočárkem asi nejvíc já, holky jsou spíš nosičky
já mám jeden z těch nejobyčejnějších , dorjan cross, čtyřkolka s nafukovacíma kolama je to teda náklaďák, do terému dobrý, ale do města docela vopruz, trochu přemýšlím že bych si na druhý pořídila jiný, nejaký s aretovacíma kolečkama, je to přesně podle hesla za málo peněz málo muziky , jinak mám ještě golfky ty používáme když nekde jedeme autem, ty sice mají aretovací kolečka ale malý a neodpružený takže do téreénu nebo na rozbitejch chodníkách je to taky vopruz :unamused:

jinak to blbnutí v těhu se nazývá " těhotenská demence " :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: počkej až se k tomu přidá ještě "vykojenej mozek" to pak už stojí za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marek je hezký jméno asi nejnormálnější co tu běželo :wink: :slight_smile:

Lenchi jsem koukala že Medlej dělá taky elastický šátky a cena jsem fakt čuměla něco okolo 600 to fakt není tak hrozný , o jaký značce si uvažovala ?
hele s tou kapsou to je dobrej nápad :wink: to mě vůbec nanapadlo :confused: to bych asi fakt zvládla :grinning: jen zase nevím jak bych to pasovala na dítě v kolíbce
s tím chozenim se neboj ono se to dost zlepší, já už chodím do města s jonym v poho za ruku což před dvěma měsíci bylo nemyslitelný, tak počítám že do prosince to u vůbec bude pohodička :wink:
21. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenchi: k tem vlnakum: myslim, ze je uzije mrte. pani adamcova z sanami ma kluka pres tri, na hrnec chodi od cca a jeste ma plinu na noc, takze si myslim, ze to holky unosej :slight_smile: a babicky jsou rychly, nemam zadne dodaci lhuty, ale myslim, ze do mesice to bude urcite :slight_smile:zdrzuje se to u me....
plinky jsem koupila 4ky jako dycky (zluty)

Miq. pekarna je za malo penez mrte moc muziky!!! urcite za to stoji.
s nosenim v zime. do bundy se v poho zapne skoo az nahoru a ono tam jde porad dost vzduchu tou dirou, co ti vznikne u krku, takze pohoda!!! na bondovani s kolibkou je tady odbornik byzz.
hele, musim ti, rict, jak me dostava tvoje pouzivani smajliku. umis to uplne presne vystihnout a da to tvrzeni přesny vyraz... uz to delsi dobu mapuju a je to supr! ja to vubec neumim:frowning2:

k reseni presunu dvou prdolu... myslim, ze to v pohode zvladnete pesky plus kocar!!! ten skate pouziva svagrova, ale kluci jsou po sobe (kveten, cervenec) a je to pekelnej opruz. dela to nesnesitelne ramus. Ja bych snad radsi nesla oba, nez prisla o nervy :confused: ale zase zalezi na kazdym.
21. črc 2008 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naike. Huraaaa nejsem tu nejmladsi, konecne! mam z toho trochu mindra totiz, vis? :sweat_smile: :confused: :grinning:
Ty se mas, bydlet v českem raji, tam bych sla hned! jezdila jsem roky na sramkovu sobotku a nejlesi knivovnice v cr dela v detske knihvne v jicine! takze se tam koukej s prdolou vydat hned zza cerstva. Jmenuje se Alenka Pospisilova. Dela porad nejaky akce... proste zlaticko :dizzy_face:

k vybavicce... prijde mi, ze je lepsi mit toho co nejmin. mimino skoro nic nepotrebuje a vsude jsou takovy kvanta zbozi, ze koupis cokoli kdykoli. a kdyz kupujes co potrebujes, tak brutalne usetris, bo deti jsou nechutnej byznis :angry:
kocarek ja hlasuju jednoznacne zakolku s otocnejma kolama. Ale obecne je to kram, kterej vsude prekazi, takze neinvestovat moc! :unamused: v zadnem pripade neplati cim drazsi tim lepsi!!!! osobne rikam jane ne.

lenci si chvali 3kolku, ja bych to nesnesla. najizdet vsude zadem by me jeblo :rolling_eyes: staci mi, kdyz nakupuji s vozikem...
s oblikanim mrnete to jde cim dal tim lip. moje rada je co nejvic zapinacich veci, at se to nemusi rvat moc pres hlavu.... patety ano, knofliky ne.
tot vse, loucim se.
21. črc 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, jeste jsem zapomnela ty housky. nic konkretniho, zkousim porad novy na dama.cz nemam jeste zadny zamilovany. jsou proste vsecky tak nejak ok
22. črc 2008 v 00:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
kočárek: my máme trojkolku, Quinny speedy SX jsem s ní relativně spokojená, po tom, co jsem zkusila tlapiccino Jané :sweat_smile: :sweat_smile: teda asi tak - konstrukčně je to dobrej kočárek, trvanlivej, není ani moc rozviklanej, blbý je, že to nenapolohuješ do sedu a že to nemá madlo, ale to se dá řešit alternativně dokupem. Ale taky je blbý, že nemá sporťák žádný polstrování, jen rovný záda...ale s tím vším se dá naučit žít. Nemám problém s tím, že bych měla všude najíždět pozadu (jak jsi na to tlapi přišla???), na chodníky normálně najíždím popředu, jen když vyjíždím nějaký dělší schody, tak si kočár otočím, ale to bych předpokládám dělala i u čtyřkolky :sunglasses: každopádně hlasuju pro aretovací přední kolečka (myslím, že je clkem fuk, jestli je vepředu jedno nebo dvě:wink: a aby byl kočárek lehký! já mám kombinaci - nasazovací korbu pro miminko a sporťák, ale jak už jsem psala, korbu asi teď už moc využívat nebudu...každopádně je malá, takže pro zimní miminko v pohodě, pro letní ne, pro říjnový...nevim...záleží na velikosti mimi...jo, teď jsem potkala známou s jané slalom pro a ten kočárek se mi zdál docela dobrý - oproti té carreře...ale je asi spíš taky pro menší lidi - quinny má tu váhodu pro velůký lidi, že má vysunovací rukojeť, takže když jsi vysoká, můžeš jít za kočárkem v dosatečné vzdálenosti a nebudeš do něj kopat při chůzi - to je u nás dost důležité, manža má 196:wink:

naikee, kam jsi chodila na střední? nemyslím, že je velká šance že bychom se znaly, přeci jen je mezi náma nějakých sedm let rozdíl, což je co se týče možnosti potkání se ve škole fakt dost :wink:

Marek je pěkný jméno:slight_smile: znala jsem jednoho... :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, vy to máte ale do města za ruku mnohem blíž než my! Problém je v tom, že Juli se zastavuje u každýho psího hovínka, takže když jdeme pěšky motáme se obvykle půl hodiny na místě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jo, v ten čtvrtek s tím teda počítám, nemáš nějaký nápad, co dělat? napadl mě bazén, už jsme tam hrozně dlouho nebyli, jen nevím, jestli mám odvahu jít do plavek :sweat_smile: :sweat_smile: a nevím ani, jestli mi ještě budou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ještě mě napadlo, že by Jony mohl Jůlinku naučit jezdit na odrážedle :grinning: :grinning: :grinning: ona neví jak na to a děsně ji to prudí a děsně se vzteká :angry: :angry:

naikee - co se týče oblečení, taky hlasuju pro patentky! mám příšernou zkušenost s bodýčkama s lodičkovým (rozevíracím) výstřihem, JUlce to bylo věčně velký, pořád jí to padalo, nosila nakonec jen ty, který se daly na rameni rozepnout a zapnout:slight_smile: teď budu na Huga taky takový shánět:slight_smile:

tlapi, s tím chlebem - asi nám to nějak poděl napůl, co ty na to byyz? za plíny díky díky! mám ti poslat prachy na účet nebo ti pak nechat u vašich cash?

miq, šátek - uvažovala jsem buď o Medley - ještě bych zkusila se domluvit na MC, jestli je nechtějí pozvat na prezentaci, třeba by je mohli vzít sebou ty elastický a my si to mohly vyzkoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo o Moby, toho má kamarádka a je s ním spokojená:slight_smile: taky jsem uvažovala o babyvaku, u mamky to nepůjde, abych měla v kuchyni postýlku a napadlo mě, že bych ten babyvak mohla víc využít, když se budu pohybovat po bytě...když budu běhat za Juli, je to rychlejší než vázat šátek - uvažovala jsem o tom, že bych si ho půjčila od kamarádky:slight_smile: kupovat ho nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky...já už asi skoro nemám mlíko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak pár kapiček :frowning2: :frowning2: :frowning2: Juli teda sosá jak může, ale myslím, že toho moc nevysosá, že se spíš tulí :frowning2: :frowning2: mě je to tak líto :frowning2: :frowning2: tak nevím, jestli jimám nechat, aby mě ohlodávala, nebo ji odstavit úplně...když sama zkusím ze sebe něco vymáčknout, je tam pár kapek mlíka, pak se Juli "napije" a pak už ze mě leze mlezivo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: achjo....jsem se těšila, jak budu několik let nepřetržitě kojit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: na voziku se na to predni kolo nesmi najizdet, je to v navodu, takze i na obrubnik zadem. Znama co ma cortinu tak rikala, ze to je klasika, ze si zvyknes. nezvykla bych si, to vim jiste. ona obrubniky jezdi predem, ale vsecko schody zadem. s tou carerou jdu vsecko predem. Ta skladaci rukojet je nepouzitelna na tahani kocaru zezadu do schodu. tak jako se provesuje, jak je skladaci... coz mi teda zrovna nevadi vubec, ale je to jedna z dalsich nevyhod do nekonciciho seznamu.

jak to mam podelit na pulku, kdyz jsem kokot koupila po trech ty dva. chces teda o jeden vic vicezrnnej nebo slunecnicovej. ta ciabatta je jednoducha.

hele a muzu vam nechavat ty moltexky nechavat porad za 250? jsem totiz lina. mam s tim nejakou praci a to euro leze porad dolu... ted uz stoji v prepoctu 230. To je supr kdyz clovek vydelava v korunach, ale pekne na hovno, kdyz v eurech :( ... jde mi o to, ze ja je kupuju porad za stejno, ale dostavam za ne cim dal min... tak jsem si rikala, ze kdyz stoji normalne 450, tak je tech 250 snesitelnejch, ne? Jestli ale mate pocit,ze vas okradam, tak to reknete!!!! (cizim prodavam za 300)
22. črc 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a prasule prosim cash, kdyby to slo. a s tim mlickem.... je to skoda, ale vsechny to zname :pensive: priroda je kruta, neda se nic delat :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tlapi, nejmladší sice bylas, ale ne o moc, kdy seš?
jinak teda s kočárem to vidím jak ty, koupit co nejlevnější, my máme trojkombinaci za 7000 a teď jak to vidím, tak je to ještě pro nás drahý...ovšem s tím naším používáním určitě na ty 4 děti vydrží :grinning:
no lenchi, jestli ti to nevadí, tak bych si vzala víc slunečnicovejch, ten vícezrnnej jsme ještě nechutnali
hele babky, o vejkendu bylo dítě děsně uřvaný (ale fakt strašně) a zklidnila se jenom po opatlání baby dentem, tak jsem usoudila, že zuby a každej den je vyhlížela....horní samozřejmě, ty jsou teď na řadě, žejo.....no a začala se klidnit a v neděli už celkem klid, tak si říkám, zuby nikde, co to jako bylo.....no a včera jsem zjistila, že má dole 2 nový zuby, už asi dýl, ale já furt čučela nahoru :sweat_smile: tož hlásím, že má mrně 6 zubů :wink: (tlapi, kolik eli?)
22. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, horní zuby jsou tam taky, já se picnu :sweat_smile: vyrostly jí 4 zuby za 2 dny :zipper_mouth:
hele tlapi, ta alana, cos mi darovala, na jakou je velikost? já ji tady furt suším a čekám na tu pravou příležitost, tak aby z ní márinka nevyrostla :grinning:
22. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
s chlebama mi je to fuk, klíďo jak říká byyz, nebo jestli chce, tak si klidně vezmu všechny vícezrnný, mě přijdou dost podobný :sweat_smile: tak je to na tobě byyz :wink: jsem si to neuvědomila, že je to takhle složitý:wink: tlapi, spočítej si, kolik chceš za ten chleba - tvůj kurz určitě respektujeme....:wink:

nojo, s tím mlíčkem se to dalo čekat, každopádně Juli to nevzdává a usilovně sosá, kdykoli jí jen trochu dovolím :grinning: :grinning: jako něco tam je... :wink:

s tím kočárkem...kdybych žila v Praze, tak bych asi taky kočár moc nepoužívala, protože to musí být vopruz, ble. Ale já jsem kočárek používala - teda střídavě - byly období, kdy jsem prakticky vůbec nepoužívala kočárek, a naopak období, kdy jsem šátek nevytáhla - třeba v létě jsem šátek eliminovala na minimum, byly jsme z toho obě zpocený jak myši, takže v kočárku to bylo lepší:slight_smile: čili si nekupuj učiněnej šunt kterej budeš mít jen jakože záchranu...já jsem teda před porodem vůbec nevěděla do čeho jdu a jaký to bude a jestli bude nošení lepší než vození...byla jsem připravená na obojí:wink: to samý s látkovkama - před porodem jsem sice měla v úmyslu látkovat, ale výbavičku jsem nenakupovala nijak ve velkým, protože jsem prostě nevěděla, jak to půjde, ajk to budu zvládat...joooo, teď je to mnohem lepší:slight_smile: jejeje, aby mě Hugo nevytrestal :grinning: :grinning: :grinning:

Juli je děsná cíťa...kromě toho, že některý krtkovy díly jí ani nemůžeme pouštět, protože u nich řve (Krtek v zoo, špatně snáší, jak jsou zvířátka na krtka ošklivá), u některých ani nedýchá (záchranná mise v Krtkovi a ježkovi) - no prostě jsem si myslela, že je to v tom krtkovi, že ho tak žere až se o něj bojí. Chyba lávky. Dnes jsem jí pouštěla Broučky. Nezvládala se na to koukat beze mě, protože tam neustále nějaký hmyz plakal a ona to špatně snášela. Potom tam byl ten díl, jak chtěla kmotříčka sežrat žluna. No, vysvětlila jsem jí, že ptáček chtěl broučka spapat, ale že to dobře dopadlo. Celý zbytek dílu a i během koupání vystrašeně opakovala: ptáček mňami nene... takže asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek