• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
byyz s těma zubama to je teda frčák! Julce teď taky rostou o stošet...bohužel....no, zas to bude mít rychleji za sebou, ale je to záhul. Neděláme nic jinýho, než že čteme, u žádný jiný činnosti moc dlouho nevydrží a je protivná a řve :rolling_eyes: ale je zajímavý, že když je doma Laco, tak je mnohem statečnější :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo byyz vy jste teda rychlíci :slight_smile: , ale pokud si pamatuju prvních 8 zubů nám taky vyrostlo docela rychle po sobě až na to že jsme měli první zub až v 6 měsících

Lenchi s tím mlíčkem je to blbý, ale myslím že si to tělo reguluje samo asi potřebuješ víc energie pro mimi a nezbývá už na mlíko, ale třeba si Juli dá ještě říct až budeš kojit Huga :grinning:
ta prezentace by byl dobrej nápad, mě se ten šátek nechce kupovat bez odzkoušení :wink:
babyvak jsem viděla a moc se mi to nezdálo, ale kdyby mi ho někdo půjčil tak ho klidně odzkouším :slight_smile:

Tlapi my normálně najíždíme s vozíkem na chodník popředu :fearful: a no problem :grinning: ale my žádnej návod nemáme ale i kdyby sme měli tak ho asi nikdo nebude číst :sweat_smile: :grinning:
ještě že nekomentuješ můj pravopis :confused: , hlavně i-y , na češtinu jsem prostě debil, kdo se jednou bude s našima dětma učit to fakt nevím :sweat_smile:

ještě něco málo k tomu oblečení, mě lodičkový výstřihy ani knoflíky nevadily, ale Jony byl baculka tak mu to nikde neodstávalo :grinning: , ale hlavně dupačky se musí dát rozdělat mezi nohama, nezozdělávací nebrat, my jsme ze začátku permanentně kakali a furt slíkat celý dupajdy je fakt na palici
jo a na říjnový dítě nekupovat body trička s krátkým rukávem v těch nejmenších velikostech to se taky neužije
a nepřehánět to s velikostí 56 ( my jí nosili 2 týdny :sunglasses: )

ještě vám musím napsat dnešní zážitek, byli jsme na babinci s holkama z práce, kamoška kojila 3 měsíční dcerku :dizzy_face: , jony jí hypnotizoval , strašně hoto zajímalo :grinning: :grinning: no a když byla hodná tak jako nic nuda ani jí nechtěl pohladit, ale když začala brečet tak hned přiběhl a strašně se tomu smál :astonished: :sweat_smile: to jsem fakt nepochopila čemu :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budete mít veselý, když se Jony bude smát miminčímu pláči :grinning: :grinning: :grinning: a kdy jdeš na utz? já chci vědět, co to bude!!!!!

tak Julka nikdy dupačky moc nenosila, já to moc nemusím, Juli měla věčně nějaký tepláky nebo punčochy - proto se totiž babička ptala, co bude Hugo nosit, miq:wink: právě to svlíkání mě prudilo, ale možná mě prudilo ještě víc to věčný zapínání patentků mezi nohama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ta velikost prostě záleží na velikosti dítěte, my jsme top měli obráceně - Julce bylo dlouho všechno velký - ne že by stačilo ohrnout rukávky, jí prostě všechno padalo a to nebyla nějak extra mrňavá, byla normální - 3120 g! a museli jsme ještě dokupovat nějaký mrňavý hadříky, aby chuděra měla něco na převlečení:wink:

ale to s délkou rukávů je přesný, krátký rukávy absolutně nenosila. Teď teda nevím, jak to bude s Hugem, protože u babičky v zatepleným paneláku je na můj vkus fakt děsnej hic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miq a už jsi vymyslela, co budeme ve čtvrtek dělat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu mě napadlo že bysme mohli vyjet autem na kozlov, klidně můžeme někde poťapat s děckama mají tam hezký pískoviště a skluzavku a otevíračka je myslím už od dopoledne
hlavně tam nejezdí žádný auta :wink: a socky tam taky nechoděj :grinning:
22. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vidíš, to bysme mohli:slight_smile:já jsem ještě vyšpiónila, že dětský koutek je i u Tygra - teda nemají tam kolem plot, což je trochu blbý...ale mají skluzavku, takže plot skoro netřeba, známe tu naši cácorku :grinning: :grinning: :grinning: ne, Kozlov je lepší:slight_smile: nevíš od kolika mají otevřeno? já zkusím mrknout na net:slight_smile:
22. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem našla že mají od 11...tak nevím...myslela jsem, že se sejdeme nějak dopoledne...Juli chodí nejpozději kolem dvanácté spát - no tak ona by to asi i vydržela dýl, když se bude něco dít, ale zas nechci aby pak usnula v autě...kdybychom to měli nechat na odpoledne, tak to až tak kolem půl třetí, než se mrně vychrupe...už aby byli velký a přes den nespali, že? jednou za měsíc by se to hodilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo dopo já musím odpo do krámu :confounded:
u tygra jsme už byli a ta skluzavka je dost nebezpečná nemá skoro žádný postranice :angry: a ten žebřík nahoru je taky spíš pro větší děcka :frowning2: škoda a navíc Jony by furt špacíroval k silnici

já nemusím mít nutně tu hospodu otevřenou klidně si jídlo pití vemu s sebou :wink:
22. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek zensky!

takze byyz elousice tady nejstarsi ma prosim pekne zubu osum... je poslednich ar dni dosti nesnesitelna, tak doufam, ze bude mit omluvenku.
ta alana je tusim velikost 7-18 kg

nakupy spocitam a dam vedet.

miq. znas me, my furt trpime pocitem, ze vsecko je smejd, takze si ten navod dycky nastuduju, abych vedela, co vsecko nesmim a zrovna to kolecko se mi zda dost forovy, takze nechci riskovat, ze honekde urvu :sweat_smile:
pravopis si rozhodne nemuzu dovolit komentovat, jelikoz jsem na tom tady zdaleka nejhur!

na elouse narozena v rijnu jsem nemela ani jeden hadrik 54. od narozeni jela 62. nejlepsi se mi zdaly na novoska overaly... jela v nich furt. dupacky taky povazuju za super kvuli noseni.... fusky, dupacky, jeste jedny kalhoty s capkama a muzes jit... s teplackama se nohy zateplujou blbe. nejlepsi jsou katata na sirokanskou upletovou gumu. mivaji je v hm, takze tam urcite priste zainvestuju....
22. črc 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Díky moc za všechny vyčerpávající odpovědi :wink: :slight_smile: O kočárku, už jsem si tak nějak udělala představu..teď ho jen musím najít v reálu :slight_smile: lenchi s tou rukoujetí to je dobrý vědět,taky jsme spíš vyšší.. co se týče hadříků, tak mám snad vyhráno...jednak věcí tu máme, jak kdybych čekala trojčata a zdá se, že zapínání, velikosti i rukávy budou v pohodě.
Jinak ještě technická - slíbená fotka s břichem se zatím nekoná, nemůžeme najít kabel k pc,tak aby jste se nedivili,co jsem to tam nahrála...taková nic neříkají fotka,co jsem tu našla..ale jsem to já..takže dočasně takhle :unamused:

K tomu jménu ještě - já osobně bych moc chtěla,aby to byl Patrik..taky to zrovna neoplývá originalitou, ale prostě mám takový pocit,že je to spíš Patrik než Marek :dizzy_face: akorát jsem se nesetkala s úspěchem, když jsem to navrhla...hodila by se nějaká zázračná přesvědčovací metoda...nechci být "nutič" :confounded:

Na střední jsem chodila na gympl,ale ne do české... miminko jsme ještě neplánovali, já si vždycky myslela,že budu mít děti nejdřív v 25 :slight_smile: ještě nedávno jsem byla ve druháku na vysoké a najednou budu mamka :slight_smile: Zatím se mi být zodpovědná celkem líbí..zjistila jsem,že miluju,když můžu dělat tabulky a seznamy a vůbec všelijak plánovat a organizovat,zařizovat.. to je moje :sweat_smile: Lubík se mnou to nadšení nesdílí, spíš ho tím s*ru :grinning:

Umí někdo z vás na šicím stoji? Já sem si dovezla z české...vůbec na tom neumím..ale snad to není tak těžký :sweat_smile: vždycky sem si přála na něm umět, teď na to mám čas...

A na závěr! Pekárna. Přečetla jsem si tu k tomu pár řádků,že pečete doma a tak. Včera už jsem lítala po obchoďáku, abych se aspoň podívala, jak to vypadá, co to stojí,co umí.... jaké jsou hlavní argumenty "pro"? čerstvé pečivo, ušetříte..? Jestli už jste to tu rozebírali, tak se omlouvám...ještě se mrknu :wink:
23. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naikee: vezmu to od konce :slight_smile:

za pekarnovou manii tady muzu ja,bydlime v nemecku a tady je zavreno v nedeli a chleba z penny marketu za euro 19 se nam prejed a chlba v pekarne stoji 3-5 euro... bila houska bez niceho 0,20 centu, takze jsem byla z toho jakasi rozladena a holky, co bydlej tady v nemecku a taky chodej na pipky mi poradili, at si upecu doma sama chleba z lidlu a ten mehrkorn je vybornej... takze jsme zacali pict o vikendu chleba, bo se nam nechtelo po navratu z vyletu v sobotu mastit do total vykoupeny samosky.....Neni to moc prace, ale je to narocny na cas... porad cekas, pak pronetes, cekas, prohtes, peces. ses pripavazana jak pes u boudy... V te dobe jsem plus minus zakladala todle tema a miq. chleba pekla taky a uz davno narozdil odeme... a pece porad...

pekarnu na chleba jsem znala z USA, kde ji meli na cersvy chleba z pytliku. Manza uz davno nekolikrat toto tema nadhodil, ale vzdy jsem ho smetla ze stolu s tim, ze takovej obri kram do kteryho se musej kupovat specialni naplne v obchode fakt nechci.... ale nedalo mi to zastavila jsem se v elektru a zeptala se... zjistila jsem, ze to pece chleba samozrejme i namychany z mouky, ze to pece i nekynuty testa tj. babovka. nebo vlastne ze to dela i jenom testo takovy nebo makovy...uz se nejakou dobu chystam vyzkouset i testoviny....lazane jsou pekne drahy, kdyz mi to pekarna uhnaca, tak fajn. uz se to musi jen vyvalet.

zkratka otikovy 30tiny se blizily, ja nevedela, co mu mam koupit a desne jsem chtela pekarnu, tak nemusim rikat, jak to dopadlo..... nemame ji ani rok a pouzivam ji porad! a na vscko... skoro nic nesleham ruco. babovku na vylet pecu v pekane, kdyz ma prijit navsteva, tak to z pekany vyleju do babovkovy formy a upecu v troube.

je to silenej pomocnik, kterej usetri strasne prace a nasadi nekolik kilo navic....
je to takova svoboda nemuset do obchodu pro pecivo... kdyz jsme unaveny a nechce se nam vazit mouka, tak tam nasypeme tu smes... v cechach si myslim, ze to neni o penezich, ale jen o tom komfortu.tady je to oboje.

a sehnala jsem celozrnyy mouky tady za euro neco, huraaaaa uz nebudu vozit z ceska :slight_smile:

sici stroj... umime tak nejak vsecky... ale kazdy je jiny.vyborny trenovaci siti jsou plinky, ze jo miq.?
nejhorsi je asi zjistit, co se kde prostrkava v jakym poradi a pak uz to sije samo :slight_smile: mas navod? jakej mas stroj? ja janome... kdyby nahodou....

ja taky chodila na gympl, ale do zambera... kam ty?

ke jmenum... nemam sympatie ani k jednomu :pensive: marek neni spatny, ale mame tu jednoho a neprirostl mi k srdci, takze tak. U nas bylo no 1 Vít a ted ho vystridal Jachym.

a ted uz du sprtat nemcinu! Tchus!
23. črc 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit, mám hrozný dilema
dneska jsme narazili ve slevněnce ( místní sekáč na děcka) na kočárek (bebécar) kterej by se mi hrozně libil, je skoro stëjnej jako tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12380528&tab=1 i stejná barevná kombinace jen myslím že opačně, stojí 3500, zkusila jsem do něj dát Jonďu a v poho jsem s ním jezdila jednou rukou , no prostě paráda, dokonce tam byl s náma i Robert a půl hodiny ho prohlížel a nic na něm nenašel, jen se mu nezdálo že je docela šislej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to mi fakt tak neva
v čem je problém, u sporťáku není to madlo, což mě teda docela vadí a hlavně Jonymu je na něj zvyklej, no není problém ho doobjednat ale přijde na 500 což je teda docela darda :angry:
no když jsem to řekla R. tak hned konstatoval že to už je ten kočár za 4t. bla bbla, tak já nevím

Tlapi mám velkou prosbu nedalo by se v D. sehnat levněji :confused: jak jsi scháněla to pro Lenchi :sweat_smile:
23. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&dfsp=32&from=R40&satitle=FRONTB%C3%9CGEL&sacat=12081%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D3&sadis=200&fpos=60314&sabfmts=1&saobfmts=insif&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=32%26fsoo%3D2&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search&fgtp=

na ebayi jsou madla takovydle. asi to tady nefrci ten bebecar... Miq. Zkus poradne poserfovat, jestli na neco nenarazis... Kdyz ho najdes, neni problem pripadne koupit... Na to lenchino jsem nasla odkaz v diskusi zlepsovaky na quinny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsem neschopna, promin.
23. črc 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, já nevím, mě so prostě kočárek za čtyři litry včetně madla nezdá drahej - pokud je v dobrým stavu a zvlášť pokud se ti s ním dobře jezdí...já bych nezvládla jezdit s tím tvým stávajícím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vem si, že budeš mít dvě děti, tak si pořiď něco, co ti bude fakt vyhovovat a na peníze kašli, myslím, že čtyři tisíce fakt nejsou taková pálka...pokud ti to usnadní život:wink:a kočárek ti vydrží na dlouho! mě se bébécar taky líbil - někde jsem slyšela, že jsou na ně hodně reklamace, ale myslím, že je to kus od kusu a jestli je ježděnej a není to na něm znát v negativním slova smyslu, tak to ber tak, že je prověřenej:wink:

byli jsme na 18ti měsíční prohlídce, kromě toho, že to Juli celý prořvala, tak jsme zjistili, že měří 79 cm a váží 11 kilo:slight_smile: takže drobek :sunglasses: ale zas ne takovej:wink: podvyživená fakt není :grinning: :grinning: :grinning:

miq a mají něco ve slevněnce? třeba zimní věci a tak? už jsem tam dlouho nebyla...

jo, Juli tu otravuje s knhou, takže jdeme číst:wink:papa
23. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. fakt to nevidim :frowning2:

jo a k vziku. znama ma croozera a rikala,ze uz vymysleli, jak nechavat tu brzdu na nem i na kole, takze ji tam maji permanentne a nedovede si to bez ni predstavit... mam zjistit, jak to konkretne delaji?

k tomu bebecaru. Nevnimam ten kup jako supr senzacni jako lenchi, ale myslim si, ze ti neco nasepta, jestli vzit nebo nechat bejt... Takze poslechni sve vnitrni ja :slight_smile: udelas dobre.

jsem zvedava na sebe, jak to bude s kocarem na pripadne druhe... dycky vidim, jak velky deti sedi na boude obriho kocaru zatimco mimino chrape uvnitr.... s tim mym chrastitkem se neda dat na boudu ani mliko, natoz dite :slight_smile:. Ale nez ja budu tehotna hele.... Myslite, ze muze mit na otehotneni vliv Otikovo nasazeni v praci? Maji tedka frcak, je ve stresu jako prase. je unavenej a tak... Muze byt treba teoreticky horsi kvalita spermonu? :confused:

pockejte az pujdeme na prohlidku my!!!! na konci zari! elousice byla naposledy v rijnu, tak se zase dozvim, kolik vazi a tak. ted me napada, ze mame jit nekdy na nejaky ockovani. mozna to necham az a to zari... jeste uvidime
23. črc 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že bych ten kup vnímala jako supr senzační objektivně...ten kočár jsem neviděla:wink: ale myslím, že pokud se miq ten kočár líbí, tak by neměla řešit cenu, která není špatná:wink:
23. črc 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted uz souhlasim...

otazka stoji ne kolik stoji, ale jesti ho opravdu chci nebo nechci... :wink: s tim madlem to bude ale v deutschlandu pru*er
23. črc 2008 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi dík, ale já německy neumím vůbec takže na tom webu se fakt moc neorientuju :confounded:
chápu to dobře žes sehnala pro Lenchiu nějaký no name madlo co pasuje na Quinny ? já vůbec nevím jak bych něco takovýho hledala :pensive: :sweat_smile:

sorry holky budu chvíli prudit s tím kočárem :sweat_smile:
no já furt nevím, prachy mě ani tak moc netížej (narozdíl od R. :confused: :angry: ) když to tak vemu náš kočár prodáme pokud to půjde dobře tak za 2 tácy, takže si valstně připlatím " jen" 1500 za lepší kočár
já mám jen strach , abych nakonec nezjistila že tenhle má taky nějaký mouchy co mě budou neskutečně štvát a budu litovat že jsem si ho vůbec kupovala
jezdila jsem s n¨ím sice po krámě ale co já vím jak se bude chovat v terénu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ještě mě napadá Lenchi jak se jezdí s tříkokou ve sněhu
no mám ho zarezervovanej do pátku tak ještě chvíli můžu přemýšlet :grinning: :grinning:

k tý pekárně , já ji nemám , ale chci moc, jen musím přesvědčit přítele, což je trochu těžký on je hrozně tvrdohlavej :angry: ( já víc :sunglasses: )takže budu muset vymyslet nějakou taktiku :wink:
chleba se dá v pohodě upéct i v normálni troubě, ale je to docela časově náročný , jak psala Tlapička, takle to člověk nasype do pekárny zapne a nemusí se starat, vytáhne už hotovej chleba :slight_smile:

ve slevněnce nic moc, ale paní říkala že už začínají vozit věci na podzim a zimu, potřebuju pro jonďu nějakou podzimní bundu tak snad budu mít štěstí

Lenchi měli bysme se nějak domluvit na ten zítřek, my bysme mohli vyrazit tak v 9 :wink:
23. črc 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to madlo pro lenchi je primo quinny :( takze nejm :fearful:
hele jeste ke krosne, zuzka (kamoska, co mam za rekou ma krosnu phill and teds nebo co) a asi ji bude prodavat.bo ji vubec nepouzivaji, jeste teda nevi... tak jsem si rikala, ze se zeptam, jestli by te eventuelne zajimala.
jeste jsem ji nezkousela.

podle me kocar bude mit mouchy 100%ntne! ale co odeme muzes cekat, ze?

no a k ty pekarne... je to skoro nulova investice. i kdyz koupis tu nejlevnejsi co je, tak nestoji za rec. Podle naseho nazoru (probirali jsme to onehda s otikem) do toho ten chlap nema co mluvit, jestli ano nebo ne, jelikoz tomu nerozumi... Na tvym miste bych se na nej vykvajzla a proste si ji koupila... :confused:
23. črc 2008 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aby to s tim kocarem nevyznelo blbe...
proste myslim, ze priplatis a trosku si polepsis. Neni to vsespasny... V globale to bude lepsi a dokonaly tak, aby byl clvek spokojenej asi tezko. Stale to bude kompromis, ale asi o neco prijemnejsi.

otik by rek: hodne priplatis a trochu si polepsis... jako u vseho...
cetlas nejaky recenze na ten bebecar?
23. črc 2008 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a i to lenchino origos madlo vyslo na 480 kc... misto 700 v cr, takze i kdyby slo na ten bebecar, tak si nepomuzem :unamused:
23. črc 2008 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi se ani nedivím že někoho ta tvoje přímost upřímě s*re :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nějaký recenze jsem četla, ale to je jak se vším ostatním někdo nadává někdo si nemůže vynachválit :confounded: nejvíc nadávají na to že se brzo vyšisují barvy což pro mě zrovna není rozhodující, jinak na jízdní vlastnosi jsem negativa nečetla
jo jsem zapoměla že se mi taky líbí že to má brzdu tak bych s ním mohla jezdit na bruslích :dizzy_face: hele my máme u croozera na madle tu brzdu taky furt, ale nejtežší je přidělat ten vehykl na kolo :angry: a seřídit tak aby to opravdu brzdilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to r. trvalo skoro půl hodiny a to je docela šikovnej :grinning:
23. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, nevím, jestli budeme moct vyrazit v devět...snad jo:slight_smile: a jak teda? můžeme jet na ten Kozlov, pojedeme každá po vlastní ose, nebo jedním autem? pokud jedním - kdo řídí:wink:?já bych byla teda asi radši, kdybys mohla vzít vaši luxusní kárku a kdybyste nás vyzvedli, tak by to bylo bájo - já musím ještě ráno venčit psa a s Juli je to vždycky nadlouho... :sweat_smile:

no, tlapi, ty nejsi ten pravý typ člověka na rdy ohledně kočárku :grinning: :grinning: :grinning: já si myslím, že stoprocentně bude mít nějaký mouhcy, dokonalej kočárek neexistuje, ale když vidím ten co máš teď, tak tě fakt obdivuju....musí to být dost makačka...a neumím si představit, že pak budeš mít v těžkým kočárku mimi, někde s tebou bude ťapkat Jony, budeš se dřít s kočárem a ještě honit jeho...to by na mě fakt nebylo :sweat_smile: jaká je tříkolka ve sněhu? no nwevím, dva roky tu prakticky sníh nebyl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím, podle těch minimálních zkušeností - že je stejně blbá jako jakýkoli jiný kočárek, nejlepší kočárek do sněhu jsou sáňky :grinning: jako dá se - zaaretuješ přední kolečko a jedeš, navíc chodníky bývají posolený - největší problém vždycky byl se vyhábat chodcům mezi bariérama závějí :rolling_eyes:
23. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo ted nevim, jestli jsem te taky nenas*ala? :sweat_smile: :confused: :pensive:
ktera moje reakce vyvolala tu prvni vetu? :confused:
23. črc 2008 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
davam si predsevzeti, ze ke kocarkum se jis nevyjadruji! kazdy kocar je kokotsky, bo je to kocar a uz mlcim. Stejne vsichni vite, co dopredu reknu, jiz jsme mely na toto tema nekolik ohnivych debat, takze slibuji, ze si budu zdzovat komentaru...

lenchi. nejsem, ale stene me hreje na srdicku, ze jste usetrily peknejch 7 tisic za kretenskou karu :grinning: to povazuji za sve vitezstvi!!! :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tlapi já se ti nedivím, že tak brojíš proti kočárkům, když máš takovouhle zkušenost:slight_smile: ale já si to bez kočárku neumím představit...zvlášť pak s Hugem - no ani teď si to neumím představit! na ergo nemám odvahu, nechci tam Huga moc utiskovat a když bych si dala bederák na bedra (hehe), tak to není zas až tolik pohodlný...no prostě v těhu nenosím, i tak toho tahám už víc než dost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kočárek je pro mě celkem pohodlný řešení, kdy ž se s ní chci někam dopravit v určitým čase...jít s ní pěšky je nemožný...teda ona jde, ale tam kam chce ona :grinning: ale občas si jako adrenalinovej sport dáme nákup v tescu s dítětem bez kočárku:slight_smile: to je pak frčák:slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já taky asi nejsem na rady ohledně kočáru.....no max 10x bych řekla že sme s ním byli....mně na něm vadí, že je to velká těžká kára, co mě omezuje, ale nikomu radit ohledně toho nehodlám, miq bych řekla, ať si ho koupí, když se jí líbí nééééé? :grinning:

tlapi kdy seš narozená? si myslím, že nejseš tak ani o rok mladší než já ne? (tipuju)
23. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: a o tom to je... kazdej vychazi ze svy situace a jelikoz zatim v brise asi nic nemam, tak tady machruju... Az o 100% obratim, tak se mi tu budete vysmivat :wink:
23. črc 2008 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz. 18.3.1984
23. črc 2008 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi néé , nenasr***** :grinning: :grinning: :grinning:
jen jsem se tady smála jak se tady rozepisuju a ty na to " podle me kocar bude mit mouchy 100%ntne " a je vymalováno :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi klidně tě vyzvednu, tak mi ráno pošli sms jak to vidíš a já přifrčím :wink:

normálně kvůli tomu kočáru jsem vám zapoměla napsat zásadní věc :confused: došlo u nás k nočníkovýmu převratu :dizzy_face: už tři dny se Jonymu podařilo se vykakat do nočníku a dneska máme od rána jen 2 počůraný plínky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když jdeme ven tak vydrží nečůrat i 3 hodiny a pak to pustí doma do nočníku, asi na to přišel jak to udělat aby se vyčůral, protože z toho má sám hroznou radost a vždycky si běží pro pusinku a říká čural čůrul :grinning: :grinning: no ještě to musím vyzkoušet aby se vyčůral i venku na travičku a snad se mi podaí se zbavit plínek než se narodí druhý mimi :slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak si nech ty machry, jooooo? se ti to machruje, kdy nejsi multipack :grinning: :grinning: :grinning:

miq, kde jsi? já myslela, že tu budeš a domluvíme se na zítřek!

byyz, právě, že těžkou káru bych nekoupila, to je jedna z mála věcí, ve kterých je speedi fakt dobrej - že je lehoučkej:slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek