• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Tak co Lini jaký máš pocity z tý prezentace a v co se vám to tam nakonec zvrtlo , docela mě štve že jsem musela odejít ale nedá se nic dělat :confounded:

Tlapičlo, tak dneska nám přišel dopis z tý Litomyšle Jonášek má naštěstí oči v pořádku :grinning: třikrát hurá bála jsem se aby nemusel nosit brýle
6. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uvidime, jestli nam taky prislo psani :]
Miso, jak se sijou ty kalhotky? blbec jsem si to poradne neprohlidla. byly dvojiy nebo jednoduchy? chci se na to dneska vrhnout!

Leni, podej info o preyentaci, jsem mc yvedava!!!
6. lis 2007 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prezentace mi přišlo, že vyšla úplně nejlíp, jak mohla - prostě jen diskuze o tom, jak to funguje a jak to děláme my. Mě se to moc líbilo, přišla jsem si jak odbornice :grinning: :grinning: jen jsem se tam zadrhla s jednou maminkou, která by chtěla zkusit látkovky, protože její dvouletý chlapeček je atopik a má právě taky nad zadečkem takový fleky jako má Julka (ale on je má i jinde). Takže jsem z odbornice na látkovky přešla plynule do odbornice na atopický ekzém :grinning: :grinning: a doporučila jí ten tanno hermal - docela se nám to zlepšilo - včera bvečer to měla hrozně velký, ty fleky a rudý a pak jsem jí to namazala a už ráno to bylo dobrý. teda ty fleky tam josu, ale světlounký, jen čekám, jestli zmizí po nějaké době užívání? jaká je tvoje zkušenost? No a té paní jsem radila ještě takové ty věci jako černý čaj, řepík, dubovku atd. Pak jsem rozdávala návod na výrobu slizu na praní, tak snad mě neukamenují. Paní totiž pere sice bez aviváže, ale v Lovele a jí někde četla, že to není úplně nejlepší prací prostředek pro alergiky...tak nevim, sliz je na tohle prý dobrý.

miquel, já bych si ten střih taky chtěla výhledově obkreslit a zkusit si kalhotky ušít:wink: když jsem zvládla kapsu :grinning: :grinning: :grinning:

a jak se to líbilo tobě? Já myslím, že bychom to mohly někdy zopakovat, co?

a chystáš se teda na ten lampionový průvod? já bych moc chtěla jít, ale nevím jak - Juli dnes prořvala v kočárku odpoledne (musela v něm být, bo jsem šla k holiči a hlídala-vozila ji mamka) a večer jsme šli naproti taťkovi do práce v šátku a to v něm pořád hopsala a vrtěla se a pak už taky řvala :confounded: co s tím???

miquel, jestli si dobře pamatuju, měl Jonášek taky takový období, kdy se bál cizích lidí - za jak dlouho to přešlo? Julinka na všechny kolem reaguje pláčem, i na babičky - jen na maminky jiných dětí ne, to je zvláštní? :sweat_smile:
6. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky,

tak musim rict, ze me mrzi, ze jsem tam nebyla. urcite to musibyt fajn,kdyz se sejde vicnadsenejch maminek.... ja uz doma taky latkuju :slight_smile: kalhotky jsem usila vcera a normalne manza rikal, ze vypadaji uplne jako z obchodu profi. to jsem teda cumela. davam tam eli jdnu ctvercovku a fakt je plina mokra, ale neprovlhne to gatkama, hned jak jsem ji to vcera dala, tak se pokakala, to je teda start. jelikoz tu mam babi, tak tu posranou latkovku osefovala za me, ma to po nas trech najety, takze stale nevim co a jak. sehnala jsem jinci suchac, nez j u nas, tak uvidime, jakou bude mit trvanlivost, ale docela to susti. druky nechavam v zaloze...

jsem rada, ze to tanno pomaha. na eli je zazracny, fleky ji vsecky mizi. tedka vetsinou do jednoho dne, protoze, jak vidim, ze se neco rysuje, tak mazu pocive co chvili a je to pryc, jak jak to mela rozjety, jak byla mala, tak t trvalo cca 2 tydny... takovy fleky jako ma julinka budou asi zakerny a chvili se budou drzet. Tak at se dari.
Jak eli odchytnu, tak ji vyfotim v novejch kalhotkach!!!
material na dvoje gatky me vysel na 120kc za flees (0,5m) v normalni galanterce a 3,75 e. za such. zip. gumu pradeli mam v siti. takze urcite vic, nez miquel :( jak je clovek v casove tisni, musi brat co je. :frowning2:
7. lis 2007 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup šup, kde vázně to focení, tlapicko? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miquel, jak jste na tom? co Jonášek? už je zdravý? nepůjdete zítra do MC? já se doma děsně nudím, ale samotné se mi tam nechce...
7. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tý prezentaci, byla jsem docela překvapená že to ty ženský docela brali viděla jsem snad jen jeden dost odmítavej obličej, skoro mi přišlo že v očích některých vypadáme jako "hrdinky" že máme sílu používat a hlavně "prát" :astonished: látkový plínky
já fakt nevím co je to v dnešní době za fobii , že látkování je hrozná věda :grinning: :grinning:

tlapičko to jsem hrozně ráda že se povedlo :slight_smile: , mamka ti určitě ukáže jak se to s těma hovínkama dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no nejlepší by bylo pořídit si separačky abys ty hovínka mohla zrovna házet do záchoda :wink: na tu fotku jsem taky hrozně zvědavá , jo jo z flísu se šije super nikde se netřepí neklouže a tak

no Jony začal být protivnej kolem 9 měsíců, to jsem se ani nemohla jít vyčůrat aby neřval jak tur, vydrželo mu to asi měsíc teď už je to lepší za to se začal neskutečně vztekat, dneska byl chvíli u babičky když jsem šla na masáž a babi nestačila valit oči co vyváděl za scénu když ho chtěla pokakanýho přebalit (mezi námi umí to i líp :grinning: ), no holt máme doma osobnost :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se tu pěkně minuly, co, miquel:wink:? mě se taky zdálo, že o to mají zájem - teda o informace - o reálný látkování asi míň :confused: ale kdo se bojí, nesmí do lesa!

holky, vy umíte patchwork? tam v MC měli takový krásný sedáky, jako patchworkový, dětský veselý, ale říkali, že jeden stojí 1250,-!!! je to nějaká firma lokki, koukala jsem na jejich web a ty ceny mě uzemnily, přemýšlím o tom, že bych něco spíchla sama, ale jsem levá, tak bych potřebovala instruktáž! :grinning: :grinning:
7. lis 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
do MC ještě ne máme další balení antibiotik tak až je dobereme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , možná příští týden, už mi to taky doma leze na palici ještě že je tak hnusně alespoň mě nemrzí že nemůžeme jít ven :frowning2:

já patchwork neumím ale hrozně se mi líbí, už jsem zkoumala tu podložku od Tlapičky a fakt nechápu jak se to udělá :sweat_smile: takový ty čtverečky ještě možná , ale tyhle asymetrie , fakt nechápu :angry:
to jsou na to nějaký udělátka ?
7. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, kampak ses nám ztratila? nauč nás patchwork :grinning: :grinning:

a jak jsi šila tu hračku? já bych Julce taky něco spíchla...ale nevím, jak na to:sweat_smile: já jsem teď v jednom časopise viděla takový úžasný zajíce, no jeden stojí asi litr, takže to nehrozí, ale chtěla bych jí je zkusit vyrobit. Zkoušela jsem je teď hledat na netu, ale bez úspěchu, výhledově je naskenuju třeba, jestli se k tomu dokopu :sweat_smile:
8. lis 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek devcata. ja jsem takovej samouk, takze nemam co koho ucit, ale nejakou dilnu udelat muzeme :slight_smile: gatky jsem zatim nechytla . porad nekde litam :(
8. lis 2007 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou tam. ten suchac vypada docela blbe, ale je mi zatim jeste milejsi nez patenty... ackoli patenty jsou hezci. :pensive:
8. lis 2007 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsou super!!!jsi moc šikovná! se nedivím, že jsi měla problém chytnout Eli na focení, když je to takový čertík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo oni jsou oranžový :sweat_smile: tos mě dostala , ale vlastně jakou jinou barvu bych čekala :grinning: :grinning: :grinning:
sucháč je šikovnější než patentky, jen jony přes něj musí něco mít jinak si ho rozepíná , šikula jeden :slight_smile:
8. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja za to nemuzu, ze jsou oranzovy, fakt. v galanterce meli jen 3 fleesy. bilej a bezovej a oranzovej. ty prvni dva se mi na posrany pliny zdaji neprakticky...ten suchac je ale docela blbej, protoze eli skrabe do stehynek. zkusim ho zmensit a uvidim, jestli se to zlepsi.

leni, co julinka a tanno? pomaha nebo je to prad stejny?nebo snad horsi?
11. lis 2007 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dala jsem ochutnavku z foceni do alba. a kde jste? :grinning:
12. lis 2007 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu som :grinning: :grinning:

jsem dead, bleble, jsme byli dnes u architekta...hm...musíme to přehodnotit, bo to vypadá, že když budeme mít barák, tak nám nezbyde na jídlo :sweat_smile: tak nevím, jestli si moc nevymejšíme :frowning2:

tanno je zázrak!!!Julinka má prdelinku heboučkou jako správný miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotky máš moooooc pěkný, už mám domluvené s naším známým profi fotografem taky focení :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že to bude taky tak pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tim stavenim je to des. u nas to bude podobne... ale ztim na to nemyslime.

jsem mooooooc rada, ze to tanno zabralo. ze srdce me to tesi, ze jsem mohla byt uzitecna.
kdy se jdete fotit? uz se nemuzu dockat!!! kazdopadne dekuji za slova chvaly. Uz jsem je tatkoj predalaa je z nich nadseny. moje obavy se ukazaly byt upln zbytecne

koupila jsm svagrove satek nakonec si vybrala jeste lepsi nez mam ja :grinning: http://www.didymos.cz/nabidka/vzory/olaf.html
je moc hezkej
13. lis 2007 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten je krásnej...po tom, co jsem vyzkoušela ten tvůj, už ze svýho nejsem tak nadšená jako dřív :sweat_smile: achjo. Ale ona stejně nechce být ani v šátku ani v kočárku, tak nevim co s ní - no teď asi vytáhneme sáňky :grinning: :grinning: :grinning: nevím jak v deutchlandu, ale tady je zima jak v ruským filmu :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli taky nejradsi chodi sama bez nositek a vozitek :slight_smile:
jo a koupila jsem si tady v detskym svete ty separacni plenecky. stalo to 3,95 za 100 s a je to asi popoliny. podle netu je to celkem dobra cena, tak kdybyste chteli, tak vam muzu dovyst :slight_smile:
s tim satkem me to mrzi, ze jsem ti zkazila dojem. tady je hnusne. fouka, misty prsi, ale ani vlocka... holt velkomesto, ach jo
13. lis 2007 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty fotky jsou moc hezký, kdo ti to fotil? taky jsem chtěla nechat Jonďu vyfotit až mu bude rok nebo tak nějak před vánocema a pak to nechat zarámovat babičkám nebo nechat udělat kalendář, myslím že to bude dobrej dárek a nebudu muset vymýšlet nějaký blbosti
a jak ti jinak jde "látkování" a už vám přišla ta zpráva z tý Litomyšle ?
13. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky za chvalu fotuli, fotil to wagenknecht z usti. je to fotograf orlickejch novin. suma je teda zavratna.1500kc. na cd mam neco pres tricet fotuli. ja tomu nerozumim, zda se mi to strasne drahy, ale manza je nadsenej, technicky jsou prej uplne dokonaly a tu cenu bez pochyby udajne maji, tak nevim... zkus zneuzit toho znameho od lenchity, treba by to bylo za rozumnou cenu :slight_smile:
latkovani mi tedka moc nejde, jelikoz jsem cekala az uschnou gatky a budu je moct opravit, coz jsem ted prvedla. nasila jsem tam obracene suchac, jelikoz jak jsem ho dala pred tim to eli skrabalo do stehynka. na poledni spani eli jedna plina absolutne nestaci, tak dneska zkousim 2.
z litmysle prislo ok, tak jsem rada :slight_smile:
jo a latkovani me okoli prijima celkem prijeme, az jsem prekvapena. nejvic to zaujalo brachu, co ma v brne dva maly kluciny. asi to mliko a pliny lezou do penez. u dvou na jednou... mozna jim usiju kalhotky k jezisku.

jaky kalhotky myslite, ze jsou dobry na miminko novoska? fleesace jsou asi dost nevhodny, kdyz se nehejbou, ne?
A co JONDA? uz je chlapik?

Leni, jak se ten vas znamy fotograf jmenuje?
13. lis 2007 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment&kid=157
tady jsou ty separacni plenecky. tedka tady stoji v korunach 105kc. tak kdybyste potrebovali klidne dovezu, nebojte se ozvat. je to jediny druh, co tu teda maji.
13. lis 2007 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na novorozence jsou flísáčky dobrý :wink:
a jak jsi tam měla ten zip našitej? tam měkčí část by měla být na bříšku a po stranách ta tvrdá s háčky, ještě jsem zastříhávala rohy do obloučku aby nebyli tak ostrý
a ten fotograf fotí kde ? a to máš fotky jen na CD, já jsem nechávala fotit Jonďu v Rychnově a za 12 fotek jsem dala něco pře 600 takže 1500 za 30 fotek je docela v poho :sweat_smile:
jedna čvercovka je hrozně málo a na spaní už vůbec , já dávám jednu jen na doma ale to musím přebalovat tak po hodině :wink: , ale to vychytáš uvidíš není to taková věda a pak budeš šířït do světa osvětu ( to je ale divný spojení :grinning: )
13. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tim fotografem. on mi slibil 15 fotek za tech 1500 a pak me ujistoval, ze jestli chci vic, tak to bude drazsi. do alba mi dal, cb fotky a cd na kterym jen tak mimochodem re, ze je asi tricet. otik to prohlizel a rikal, ze ne vsechny jsou uplne kvalitni, coz ja nepoznam. to co vybral on cca 20 bylo eno nuno technicky. ty ostatni eno nuno pouze pro laiky, takze pro me. jo a ma atelier u nadrazi, jak prodavaj pistole v tom baraku.
ten zip jsem mela nasitej jak pises. tim ostrym na stranach, ale nasila jsem to tam jakoby kolmo na to jemny, jelikoz jsem si rikala, at je tam vetsi vule a je to variabilnejsi. takze jsem ten bocni suchac odparala a nasila ho tam z5 aby byl vodorovne tj. stejne, jako ten na brisku. to se blbe vysvetluje...
docela me ty latkovky bavej. a taky se mi moc libej ty lenciny vlnacky, ale na jak to je dlouho? nechapu ty velikosti. az je nekde uvidim v bazarku, tak asi nevydrzim... a kdybyste na sekac nektere narazili, tak klido reknete... v latkovacich webech se nevyznam...

leni, ty ses s tem babyideama spokojena, ze jo?
13. lis 2007 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste se rozjely :grinning:

tlapicko, když to propočítám, tak ti vychází 75 Kč na fotku, to jde - vem si, že on s tím strávil dost času, to je myslím slušná cena...vím, že profi fotky se pohybujou o dost výš - pro potřeby propagace města jsme kupovali třeba i za 1000 jednu! Ten můj známý fotograf normálně děti nefotí, takže ještě vůbec nevím, jak to dopadne, kde budeme fotit, jestli se to povede - on je profík, ale fotí spíš reportáž, myslím, že s ateliérem nemá tolik zkušeností, takže si myslím, že spíš budeme někde u nás blbnout a něco z toho vyjde - no zatím mám jen přislíbeno, že si na nás udělá čas, už to je úspěch :grinning: Takže ne že bych byla krkoun, ale asi nebudu dohazovat - teda můžu se ho zeptat, ale myslím, že by to bylo dost drahý...vůbec nevím...

s babyideama jsem maximálně spokojená! Jen ty sucháče nějak začínají odcházet, takže doporučuju nekupovat ze sekáče nebo z druhý ruky - teď budu potřebovat koupit nějaký nový větší velikosti kalhotek, ale asi půjdu do nových, mám strach z těch sucháčů...
13. lis 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ještě by se dalo domluvit focení s jedním klukem, ten má i ateliér myslím - miquel, je to manžel té Marcely, jak chodí do MC a má taky Jonáška a teď Emičku, miminko. Tak až budeme v MC a potkáme ji tam, tak se můžeme zeptat :slight_smile: Je to teda amatér, ale dost se tím zabývá a má docela dobrý fotky - jednou nám tuším i nabízel, že nám Jůlinku nafotí.

tlapicko, separačky bych asi brala, ale kdy pojedeš do Čech? Já už jich teď tolik nespotřebuju, abych si dělala nějaké zásoby...takže třeba 1-2 balení, ale právě mi dochází a budu si muset objednat v dohledné době, ještě teda chvíli vydržím... :sunglasses:

flísáčky na mini mimi jsou v pohodě :wink:
13. lis 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla jsem teď odpoledne u kartářky!!!vůbec jsem nevěděla, co mám čekat, ale bylo to dobrý!!!navíc mi šla karta, takže ona pořád nad vším jásala, jak to je skvělý a báječný...no, ne nad vším, pochopitelně:wink:ale v zásadě mě to dost povzbudilo :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
panejo, to se to sebehlo... pokusim se na nic nezpomenout.Uzaviram diskussi na tema fotky. Mne se to zda proste drahy, jelikoz to jsou porad jen fotky a jina to neni nijak uzitecny. Tatka by nadsenej, ta jsem rada.
Koukej toho vaseho fotografa poradne skripnout, at mate fotule co nejdriv!!!

k tem vlnackam. ptala jsem se na latkovejch plinach a gedren psala, ze to strasne pada a ze vlastne vsecky vlnacky co ma jsou super s ksandama, ze jinak to nedrzi kde ma nebo se vytrhavaji druky.u hejbacich deti (vzdelala jsem se, ze ta velka velikost je jen na patenty a je s drackem nebo motylem nebo koleckama na zadku.) a stojej o stovku vic, nez ty tvoje!!!! tak tedka vubec nevim, jestli nezustat jen u tech fleesovejch. apropos ty me taky pene nastvaly, vcera jsem odparala suchac uplne a nasila druky...(Mise dekuji za drivejsi radu v tomto smeru, mohla jsem si usetrit spousstu prace, kdybych ji poslechla hned, ale to bych nebyla ja. kdybych si to nevyzousela, tak nebudu mit jistotu...)

add separacky. prijedeme asi az na vanoce. pokud nemecke urady dovoli, tedka cekame navstevu z USA. tak jak se t bude blizit, ozvu se a pak mi reknes jestli joooo nebo neeee pripadne kolik :slight_smile:

ty fleesacky na mimi, da se nekde sehnat strih nebo se nejak zmensi ten co mam? na jou je to vlastne velikost to co mam? Misa rikala, ze 2, ale to mi nic nerika. :pensive:

u ty kartarskys byla v trebovy? odnas tam jezdi k naky pani do panelaku... Ja jeste nikdy nebyla...a ak to mate teda s tim domeckem? rikala?
14. lis 2007 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to je teda zase nálož, nějak teď nemám čas dočítat ani látkovky natož jiný diskuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapičko, to jsi to s tím zipem vzdala dost brzo :sweat_smile: :grinning: :grinning: nevím jestli jsi to postřehla , ale jedna holka z látkovek si vlňáky šila podle střihu na flísáky, myslím že to není problém ušít za mnohem rozumější cenu než jsou ty kupovaný ( jsem holt škrt 500 za kalhotky fakt nedám :fearful: ) jedinej problém je sehnat tu správnou látku tady žádnou vhodnou nemaj už jsem koukala, mohla bys mi prosím tě napsat kde nakupuješ ty látky v RK já budu mít cestu tím směrem asi příští týden tak bych tam mrkla
jinak k těm flísáčkům Jony je nosí asi od 4 měsíců to měl kolem 8 kilo a nosí je do teď a myslím že je ještě dlouho nosit bude :grinning: :grinning: , jak je ten flís elastickej tak se to hezky přizpůsobí, na malý mimi bych to asi trochu zmenšila ale já nemám žádný malý kalhotky , ale Leni má tak by se to dalo obkreslit já jsem ten střih taky obkreslovala z kalhotek :wink:

Leni ta kartářka mě fakt zajímá, půjdete teda zítra do MC ?
14. lis 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano holky, vcera jsem poctive vysedavala na konikoj az do 3, jelikoz jsem byla uveznena doma kvuli baliku, co melo dovyst gls, tak to jen tak na vysvetlenou.... s tim zipem je to tak, ze mam z palickovani deformaci, ze u textilu ujizdim na detailech a jak mi to nesedi, tak mi to nevyhovuje. vcera jsem si koupila dalsi patentky a chci zhrbat 50 metru pod zem. prumer 17 mm nasivaci 4ks 2,50e. to je neuveritelny. ty "nastrelovaci 8e" kde to jsme?

no a stema vlnakama. Mam osobni problem a to, ze se mi libej, vicemene jen proto je chci, pak taky proto, ze je to zdravy a tak a ataky me bavi bejt exot atd...
do jinejch bych nesla. A jak pises, material je alfa a omega vseho. Usit neni problem, ale z ceho? to je jako s tou kapsou.(mam i misto fusku)
kdybych si ty vlnacky usila z nejake vlny, tak bych jim neverila, ze eli neskrabou atd, najivne si myslim, ze to je treba nejak vyrabeny primo pro ty mimina... my mame doma vlneny deky a ty me kousou, jak pes, takze bych z neceho takovyho nesila ani za nic.
to rk: zavolam dneska mamine, at mi da adresu a vygoogli si mapu, at jsi v obraze. jmenuje se to lucie.

nevim, jak ten strih pomerove zmensit, tak kdyz by to slo, tak bych si rada obkreslila tymaly. no a kdybyste neco kupovaly, tak mi prosim vemte snapy sponku. shanim to tady, jak diva, ale nic. taky jen na netu a to maji v detskym svete popoliny sortiment...
15. lis 2007 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek