• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
hurá jsme na další stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám ráda roztahaný obrazovky :pensive:
23. črc 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo, to sem jen o 7 měsíců starší :slight_smile:

jináč je toho tady tady moc, nechce se mi teď moc psát, jdu diplomčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. SUPEEEEER. to je v prdeli, jak se s tema detma clovek j*be, aby chodily na hrnec a uplne k nicemu. Jim proste z niceho nic sibne a chodej....

sorac za to roztazeni :pensive: jsem zvedava, jak to s tim multipackem bude. vubec si to nedovedu pedstavit...

miq uz psala :slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se vám to machruje když jste sotva přehoupli dvacítku , cooo :grinning: :grinning: si tady připadám jak ve školce :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Lenchi jsme se asi minuly jsem ještě na předchozí stránce :wink:
23. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to se neomlouvej, to je vždycky v zájmu věci, to roztažení:wink:

miq, ráno písnu:slight_smile:

a gratuluju k nočníkování! My už druhý den chodíme doma v teplákách, bo je zima, takže úspěchů výrazně ubylo - ale dnes večer to vypadalo, že jí to začíná docházet, že ne vždy, když cítí na zadku látku, je to plínka a může vypouštět :sweat_smile: za dnešek teda máme bilanci pochcaný jedny tepláky a jedny punčochy, to jde:wink:

a co se týče kakání, tak tam máme stoprocentní úspěšnost! dnes po příchodu od doktorky srala asi třikrát za sebou, po pár minutách a pokaždé za mnou přilítla s hrncem v ruce (vařila jsem oběd v kuchyni, ona si hrála v obýváku) a volala bib bibi hačí :grinning: :grinning: :grinning: teda bez mé asistence to nezvládne, ale i tak je to dobrý:slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. nezavid!!! hele rozdilny vek je treba, bo je pohled na vec z ruznych vekovych kategorii potrebny a to tak ze velimi! se kamaradim s Mirkou u Hanau ji je 45 a nekdy se chova jako pubertacka. Zuzka za rekou se mi posmiva, ze jsem jak stara baba, co se kuchyne tyce a lame nademnou hul....to mas tezky :pensive: Ale pujcila mi jogurtovac, jelikoz se ji na nej doma uz 10 let prasi...tak jsem na to zvedava :sunglasses:
23. črc 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq víš jak si připadám stará, jak se mi blíží 25? :grinning: a někdy bych zas naopak chtěla bejt o 10 nebo 15 let starší, jako abych mohla odložit děti a odpočnout si (hehe, to brzo, když první má teprv 7 měsíců co :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
no nic, fakt jdu psát, stejně vás nestíhám
23. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Tlapi ať si O. veme dovču a skočte nä to :confused: , jinak jsem kdysi někde četla že kvalita spermatu je docela závislá na stresu, jako že u chlapů ten stres vadí snad víc než u ženský takže dovča to jistí :wink:

ještě jedna poznámka k nošení, je to docela závislý i na tom kolik dítě váží myslím že i kdybych nebyla těhu tak se skoro 16 kilovým dítětem bych se dost nadřela :confounded:

dneska končím a jdu spá jsem nějak mrtvá :pensive:
23. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mizím, tak dobrou!
23. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. O rikal, ze bude mit cituji doslova "ty sr*cky az do rijna" tak snad neco vyrobime v srpnu ve schwarzwaldu :confused: uvidime... Takze manzilkuv stres jako ucinna antikoncepce :angry: ach jo... No nic, aspon nebudu blit na dovoleny, taky dobry, no...
uz musim zasednou na tu nemcinu, takze se taky loucim! Neskromne musim prohlasit, ze citim, ze se fakt lepsim! hura hura hura!!!
23. črc 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, ještě jednou se omlouvám za to hektický dopoledne, to jsem fakt nečekala:slight_smile: a dík za odvoz:slight_smile: tam to dopadlo výborně, sloup nám vymění ten, který chceme:slight_smile:

jen pro představu - domlouvali jsme se s miq na pěkném výletě, ale Juli měla v noci horečku (asi po očkování) a ráno navíc chcalo, navíc mi volal chlapík z ČEZu, že se se mnou potřebuje dopoledne sejít na pozemku ohledně umístění přípojky, do toho jsem měla auto asi kilometr od baráku...a žádná babička hlídačka k dispozici...no zvládli jsme to všechno, miq s Jonáškem byli tady u nás na chvíli, děti se stihly servat o všechny hračky, co tu byly, zlatě když to pořád spalo :grinning: :grinning:

tlapi, za chvíli tu s náma nbudeš komunikovat německy, hehe, nechceš mě doučovat, potřebovala bych nějaký rychlokurz, když jdu na tu vejšku:wink:
24. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi to je v pohodě oni ty naše dětičky byly stejně na odstřel :sweat_smile: je to divný obvykle se nervou co :grinning:
doufám že to není nějaká nová fáze vývoje :confounded:

tlapi víš že nejlepší je učit se jazyk v jeho rodné zemi :wink: slyšíš to všude kolem sebe a musí ti to do té hlavy vlézt i když nechceš :slight_smile: jen toho využij , až zaděláte na druhý tak už nebudeš mít tolik času :grinning:
já kdybych neodjela do anglie tak se v životě anglicky nenaučím jsem na jazyky debil :confused: byl to jden z mých nejlepších nápadů :grinning:

ad akce kočárek, včera jsem ještě skočila do slevněnky za majitelkou ( ta tam ve středu nebyla) a tak jí říkám o tom madle a ona našla telefon na tu paní co ho prodává, tak jí volala jestli ho jako nezapoměli přivést, no a on jí prý skoro obvynila že ho nekam zašantročila :confused: no nakonec že se prý podívá a ještě zavolá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no pak mi teda ještě řekla že když ho nenajdou tak jí zukusí navrhnout aby nám když tak slevila :sweat_smile: :slight_smile: no když Robert slyšel slovo sleva tak se rozzářil jako sluníčko a hned byl svolnější ke koupi :grinning: :grinning: škrt jeden :fearful:
25. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi prosím tě nemohla bys mi poslat kontakt na toho fotografa Wagenknechta co vám dělal před rokem ty fotky :wink:
25. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. http://wagenknecht.cz/

miq. mas pravdu s tim jazykem, ale kdyz ja moc do styku s lidma neprijdu :( kdyz jsem bla v usa, ta jsem chodila do skoly, to opravdu slo samo, ale tady to nejde... smozrejme, ze slovni zasoba nejaka jo, ale gramatika atd nee.toz tak...
25. črc 2008 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo miq, tak vidíš, to je dobrý, budeš mít buď madlo nebo slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: líná huba holý neštěstí :grinning: :grinning: :grinning:

wagi má pěkný webík a pěkný fotky:wink:

normálně jsem pekla chleba ze směsi a nepovedl se (vůbec nevykynul a na povrchu byly takový bílý fleky). Tak jsem si zanadávala do blbců neschopnejch, ale bylo mi to divný, protože na postupu se prakticky nedá co zkazit, že :sweat_smile: ? a večra jsem pekla teda znovu - z druhý půlky toho pytlíku - a to samý! teda tentokrát jsem dala o fous teplejší vodu (ale zase odložený start) a chleba vypadá sice skoro stejně na povrchu, ale vevnitř celkem jde, ten první i tak jako kysele smrděl :sweat_smile: no, dala jsem si plátek k snídani a šlo to:slight_smile: ale myslím, že chyba nebude ve mě :confused: jsem nadávala, že bych šla ten chleba reklamovat(teda směs), ale že když je to z Německa, tak že nemůžu, Laco mi na to řekl, že v Německu by mi to určitě uznali...kdybych jim řekla, že kvůli tomu jedu až ze Třebový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera jsme odložili dítě k babičce a vyrazili na festival - jsme nebyli na festivale už hoooodně let :sweat_smile: :sweat_smile: takže pohodička, zapařili jsme (já v rámci možností), byli tam mj. Psí vojíci, Garage, a na závěr Monkey bussines, to jsme dokonce skoro tančili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsme viděla na pódiu Tonyu Graves, jak tam paří, tak jsem nechápala, že z toho neporodí - vypadala tak na devátej měsíc :confused: :confused: dnes si vyzvedneme Jůlinku a zas tam jedeme, dnes tam budou loutková divadla pro děti:slight_smile: mimo jiné...:wink:
26. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tlapicko všechno nejlepší k svátku!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
objíždíme na pár dnů na písáky k překouči tak se mějte krásně :slight_smile:
28. črc 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se všechny nějak letníte...tady pusto prázdno...

tlapicko, já teda počítám s tou sobotou, že zavezu do Letohradu kočárek a věci z Brány a odvezu si to madlo a plíny a chleba - prosím tě, sčítni mi kolik po mě budeš chtít! jo a přijedu cca mezi druhou a třetí...může to tak být?
30. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zase nejak v behu...
hlasim, ze elous ma anginu :(

miq. uzijte si dovolenku!!!

lenchi, to madlo je vynulovany, to myslim neplatis, ze?
vyslo mi to 85 za chleba a 250 za pliny, takze celkem 335. souhlas?

mamine reknu, at s tobou v sobotu pocita, myslim, ze to nebude problem.
31. črc 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to madlo je vynulovaný za ty tvoje věci a ty flísáče:slight_smile: s cenou souhlasím, jak jinak:wink:

chudák Eli, to se to blbě sešlo, když máte před sebou takovou dlouhou cestu :frowning2:
31. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi chleba už je v Let? :confused: já taky, že bych se taky stavila....ale spíš v neděli, je to možný?
31. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz chleba prijede dneska v noci. v nedeli se stavit muzes, ale na case je treba se domluvit s maminou, ja vubec nejsem k dispozici...
1. srp 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tady je to nějaký mrtvý :pensive:

dovolená byla pohodička :grinning: , první kemp byl sice trochu "hlučný" :astonished: díky provozu na místní silnici, prý to je kvůli tomu že ještě není dostavěná dálnice, no ale nakonec jsme narazili na malý kempík poblíž Kladrub, ten byl super :dizzy_face: , sice vybavení nic moc, ale sprchy a záchody čistý :wink: a to mi stačí, přmo v kempu byl malý písák, takže byl jonášek ve svým živlu :grinning: , je z něj malej vodník, normálně jsme ho nemohli dostat z vody a když už byl fialovej a násillím jsme ho vytáhli tak řval na celou pláž :angry: :confounded: až se lidi otáčeli jestli ho tam náhodou nevraždíme :sweat_smile: stan jsme měli v lese, dalo se tam nasbírat i dřevo , tak jsme si jeden večer opekli špekáčky, to se jonáškovi moooc líbilo :grinning: no prostě romantika :slight_smile:

tý jo tlapi koukám že Elouš si v poslední době vyžírá samý dobrý nemoci :frowning2: chudinka malá, tak ať je brzy v pohodě

v pátek jsem byla v poradně a jak jsem předpokládala tak piškotek se nám nechtěl ukázat :frowning2: , tvrdošijně držel nožky u sebe :grinning: no ale zezadu tam žádný "přívěšek " :sweat_smile: :grinning: vidět nebyl takže naděje že je to holka tu stále ještě je :dizzy_face: tak snad příště

ještě k akci kočárek, koupili jsme ho a jsme z toho pěkně nasr.., v krámě jsme ho vykoušeli a zdál se super a stabilní,ale jakmile jsme s ním vyjeli do terénu tak jsem Jonáše málem vyklopila :fearful: , nevím jestli je problém v tom že nejsme zvyklí na tříkolku nebo je to problém kočárku ještě si vyzkouším Lenchytin a uvidíme, nakonec to možná dopadne tak že ho zase prodáme a necháme si ten náš starý :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
3. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, tady to fakt nějak umřelo...tak děvčata...co je s váma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
5. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, konecne se hlasim zase z furtu. nejak nestiham... sama navsteva vikend v cr atd... ale sleduju vas :confused:
lenchi, cepice supr!!! v kocarku si prave vozi zadek neterinka :slight_smile:

miq. kdyz jsem zkousela chvilku tlacit julinku tak jsem mela taky strach, ze ji vyklopim, je to nezvyk a asi jde o zvyk...

byyz mas chleba?
6. srp 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já pracuju....ještě měsíc a pak musím diplomku odevzdat, takže mírně nestíhám
chleba mám
7. srp 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, vy jste všechny nějak moc akční:slight_smile: to jen já se nudím...ten stereotyp mě někdy teda pěkně štve, zvlášť, když Laco není prakticky vůbec doma, bo furt maká...a mám novinku: začínáme stavět! už máme (teda v pondělí budeme mít) povolení, takže hurá do toho a půl je hotovo :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, kdybys sem náhodou nakoukla a měla chvilku - můžeš zhodnotit židli po pár týdnech používání? jste s ní spokojení? a jak se na ní sedí vám? vím, že jsme se bavili o tom, že i dospělým se na ni dobře sedí...můžeš ji doporučit? nebo má nějaký mouchy?já teda bych šla do toho českýho ekvivalentu, ale myslím, že velký rozdíly tam nebudou...
8. srp 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky musím se pochlubit, Márinka se dneska poprvé nechala místo prsa překecat na jídlo (jakože něco snědla už předtím, ale když měla hlad a hnala se po prsu, tak jí lžička nezajímala) a zdlábla půl Avent kelímku!!!
8. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, my vůbec nejsme akční
musím říct že se teď teda moc nenudím, Jony má nejaký divný období :angry: , buď se vzteká ( i na veřejnosti)nebo jen kňučí, fakt nevím co s ním je, možná to bude ohraná klasika zuby ale fakt nevím, někdy je to už na palici :frowning2:
včera mi ztropil ukázkovou scénu v zelenině když jsem stála u pokladny, ležel mi u nohy a řval jak tur :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prodavačka prohlásila" ten se ale umí vztekat" blbka mladá asi nemá děti :sweat_smile: no tak jsem si k tý zelenince poručila ještě 10 dkg mandlí v čokoládě a bylo :grinning: :sunglasses:
tuhla mi mamka užasle vyprávěla jak se u nich v krámě taky nějaký dítě začalo vztekat a jeho máma si lehla na zem a začala taky ječet, dítě po chvíli přestalo a koukalo co se děje :astonished: , jo AP je možná dobrá myšlenka ale já si fakt nedovedu představit že bych něco takovýho na veřejnosti taky udělala :confused: vy jo?

byyz, gratuluju :slight_smile: ono se to nakonec podá, já teď někdy paradoxně vzpomínám na období kdy Jony pol jen mlíčko jak to bylo všechno jednoduchý člověk nemusel furt nic vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek