• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
:grinning: :grinning: tak to jsem se teda pobavila, miq :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme dnes byli v Brně v Ikea a Julce jsem dala moltexky, jakože do auta a tak, abych to nemusela řešit, ale stejně jsme chodili na záchod, prakticky až do zpáteční cesty byla Juli suchá a všechno poslušně vypouštěla na záchod, dokonce si i říkala! Jen když jsme odjížděli, tak vypila krátce po sobě skoro tři lahvičky pití - cca třičtvrtě litru (a to ne že by předtím nepila!), takže pak v autě už se do plíny vyčůrala. Ale na kakání jsme dvakrát zastavovali...na vždycky tak nešťastně opakovala "bibitěk", že jsem to nemohla přejít a i když to fakt bylo pokaždé v dost envhodnou chvíli, museli jsme zastavit, aby se Juli mohla vykakat :sweat_smile: ono asi vsedě v autosedačce to jde dost blbě :sweat_smile: :sweat_smile: ale teda řeknu vám, že kdybych věděla, jak bude šikovná, tak ji nechám jet jen v kalhotkách, protože takhle opruzená už dost dlouho nebyla :angry: :angry: chudinka...příště kašlu na papírovky a když už se budu chtít jistit, tak dám látku, jsem pitomá...

jinak s tím stěhováním má Julka trochu rozhozený čůrání doma - venku je pro změnu celkem spolehlivá, ale doma se začala počůrávat :sweat_smile: :sweat_smile: ale to bude asi fakt tou změnou...

jo a naučila se malovat kolečka! mám z toho hroznou radost, že už jen tak nečmarikuje, ale že se snaží o něco rozumného a že už dokáže ručičku ovládat natolik, že namaluje kolečko :dizzy_face: ještě to teda není dokonalá kružnice, ale je to kolo :dizzy_face: i je vidět, jak krouží zápěstím:slight_smile: jsme jí vysvětlovali, že když se naučí kreslit kolečka, bude moct kreslit sama sluníčka a medvědy - její nejoblíbenější kreslící objekty:slight_smile:my je musíme kreslit pořád dokola :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, z rychliku se hlasim z letaku... zatim mam mooore vyrizovani a elousice nejak bojkotuje poledni spanek, takze nemam moc volna pro sebe, tedy na pipky....

miq. jsem moc rada, ze mas konecne pekarnu!!! gratuluju, nebudes litovat, investice za to stoji...
jsem rada, ze mame tu xxl. tedfka to vyuzivam uplne maximalne.... pecu housky dycky ze dvou davek a pak mrazim :slight_smile: je to eno nuno. Nicmene pekarna zacina byl lehce opotrebovana. praskaji mi tesneni a u hneteni vrze... Mame jasno v tom, ze je to nejdulezitejsi spotrebic a do domecku si pak casem poridime nejakou luxusovou nerez kvalitnejsi :slight_smile:

k tomu epinu, na ebayi se to drazi a nikdy nevis, na jake cene to skonci, nechce se mi to vypisovat, domluvime co a jak osobne, ju?

nocnikovani u nas tak stridave. kdyz nekde jedem, tak se to zase rozhodi, kdyz jsme doma dlouho, tak dobry... kdyz je pravidelny rezim, tak je to mnohem jednodussi to odplenkovani, nemuzu si pomoct...

lenchi: zaujala me Tvoje zkusenost s latkou vs. moltexkou... kdyz dam elousoj na noc latku, tak ma zadek jak rak a po moltexce dobry... latku davam uz jen na denni spani, taky mi prijde tedka desne neprakticka, jak skoro zadny pliny nejsou, tak neni co prat a dlouho je nechavam pochcany.... zkratka neprakticky, jak to delate?na dve plinky denne mi prijdou moltexky proste lepsi... :pensive:
26. srp 2008 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky počůraná tak jedna - dvě denně, většinou je ale dost jinýho prádla, nevim jak to děláme - ale vždycky k tomu hodím ručníky - rsp. teď obráceně - hodím plínu k ručníkům, najdu prostě po bytě i jiný bílý prádlo a peru společně - miquel tuším říkala, že to pere se světlým na 40 - zatím jsem nebyla nucena, ale asi to tak taky dopadne:slight_smile: nebo by se ta počůraná plínka dala přemáchnout, no ale s miq jsme se shodli na tom, že po pěti dnech to plesniví:-/ Já myslím, že včerejší opruzení z moletxky dost silně souvisí s tím, že bylo horko a že hodně dlouhou dobu trávila v autosedačce...netvrdím, že by to s látkou bylo lepší, zvlášť kdyby měla PULky. Ona má někdy i bez plíny pipku venvnitř červenou, když jí po každém čůrání neutřu žínkou, když ji prostě jen okapu :sweat_smile:

teď tu byla kamarádka s malinkatou čtyřtýdenní holčičkou, ta celou návštěvu prospala :sunglasses: ale už se těším až budeme mít taky takovýho bobíška :dizzy_face: :dizzy_face: kamarádka se prý marně snažila dostat dítě do šátku do kolíbky, prý se to nelíbilo ani jedné z nich - já jsem na kolíbku taky nikdy nepřišla :sweat_smile: tlapi, ty jsi nosila Eli i v kolíbce, nebo hned od začátku na stojáka? My od sedmi týdnů na stojáka...
26. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od narozeni na stojaka :slight_smile: jsme dobytci :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nemyslím, že byste byli dobytci, já nemám pocit, že by to dítě v tom trpělo - a třeba na bříško si myslím, že je to lepší, než když jsou skrčený v kolíbce - ale každý dítě je jiný a některý si v kolíbce pěkně rochní, že byyz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

chjo, zítra jede manža do Letohradu, ale prý jen na otočku, myslela jsem, že bych tě přepadla, ale fakt ne...co s kočárkem? už jste se informovali o opravě? opět hlásím, že to chci zaplatit!!!!!!!když jsme takový nešiky :confounded: :confounded:
26. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, to je skoda, ze se nezdrzi :( kdyby se neco zmenilo, klidne cinknete. holky, rady vas uvidime!!!

kdyz jsem se bavila o noseni na stojaka s pani adamcovou ze sanami, tak jsem nabila dojmu, ze mi mela byt eli odebrana uz v sestinedelii za nedostacujici a ohrozujici peci :slight_smile:

s kocarkem zatim nic... mamina ho pouziva, takze ho odnesu na reklamaci nez pojedeme do nemec. tj. koncem pristiho tydne, aby byl tady k dispozici.

oni to odeslou do prahy do servisu a nejdriv za mesic to prijde.... takze zatim nic. oni mi reknou, ze to je placena oprava, bo nic nevedi a rikaji dycky tu horsi variantu v tom obchode, ale treba to zase opravi zadarmo, jako minule, kdyz je to tak luxusni firma :confused: pak dam vedet, jak to dopadlo a nejak se domluvime :slight_smile:

jinak jak u nas byl bracha s maruskou, tak jsem hlidala obe deti venku. marusku v satku a elouse na hristi a kocaru a byla to docela fuska... to bricho fakt celkem prekazi, ale na to uz si clovek zvyka u tehu, tak nevim...myslela jsem si, ze to je jednodussi. ale to dite nebylo moje a jde o zvyk, ze? :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, no to doufám, že jde jen o zvyk! nebourej mi mou představu, že bude všechno krásné a bezproblémové :grinning: :grinning: :grinning: a od kdy se může nosit dítě na stojáka?
26. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slysela jsem, ze kolibjka je tak na prvnmi 3-4 mesice. no a k bouranio predstav bych to videla asi tak: jaky si to udelas, takovy to mas :slight_smile: musi si to clovek vychytat
26. srp 2008 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska Jonýskovi koupila první slipečky, jsou sladký, jsem normálně zatlačila slzu :frowning2: jak ten můj kluk rychle vyrost, už je to velkej chlap když nosí slipy :grinning: :grinning:

Tlapi ty nám tady normálně kazíš iluze, já jsem teda zvědavá na tu kolíbku, ta mi s Jonym moc nešla , no na stojáka jsem nosila po šestinedělí , novoše bych si fakt neriskla :sweat_smile: ale běhat za jonďou s miminem na břiše to fakt nevím nevím já jsem spíš myslela že to budu používat pokud se budeme potřebovat někam rychle přesunout tak Jonyho dám do kočáru a mimi do šátku :wink:

tak si holky představte že mám pupeční kýlu , jsem si říkala že to není možný že mě furt bolí pupek, když ještě nemám tak velký břicho no ona potvora kýla , to mám z toho tahání našeho tambora těžkýho
tak mě to trochu rozladilo, doufám že se mi to nebude rozjíždět, jak mi poroste břicho, dr mi na to skoro nic neřekl, jen to že jediný způsob jak si ulevit je že si lehnu :confounded: no dobrá rada nad zlato co :grinning:
26. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, miq, ty jsi chuděrka! ještě tohleto! tak koukej ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: já si občas říkám, že se divím, že si taky něco neuženu, chovám se nezodpovědně a pořád tu holku velikou tahám v náručí:wink:

koukala jsem na nošení dětí a tam pipky píšou, že nosily i novoše na stojáka, když nechtěli být v kolíbce. No, já uvidím, zkusíme kolíbku:slight_smile: ale myslím, že kříž přejdeme velmi brzo, protože se mi vždycky líbilo, jak je na mě Juli napláclá a že i s ní mám menší břicho než v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kočárek si asi Hugo moc neužije, protože abych neustále měnila sporťák za korbu, na to asi nebudu mít nervy, takže možná občas výjimečně, když budou bábinky chtít kočárkovat...
26. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojooooo my sme kolíbkový, do 4. měsíce (ukončenýho) a pak manduca :wink:
jinak jsem si dneska chovala malinkatý miminečko a chci taky :dizzy_face:
ještě bych sem něco napsala, ale jsem vyšťavená a stejně čuchám, že tu diplomku nestihnu :rolling_eyes:
27. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz a jaký úvaz jsi používala na kolíbku?
28. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq, to jsou smutne zpravy :slight_smile:Ale i tak se na tom daji hledat pozitiva. Napriklad, ze prdola je ok je skvely a Ty jsi silna baba, poradis si v kazde situaci, takze budes hnedle fit! Myslim na Tebe!
Historka me velice pobavila, ja jsem srab, takze do zadnych potencionalne problematickych mist s elousem naostro nechodim...:pensive:

Lenchi, bracha mel ten nas kocarek v nemecku a rikal, ze asi vi, jak se to ulomilo. Moc jsem to nepochopila, ale ptal se me, jaky mate auto. On ma oktavku a kdyz se to da nejak na dylku nebo co, a pribouchou se dvere, tak ze muze udelat. ja to zatim podlepila a on rikal, ze se mu to ohlo u tech dveri v tom mym slepeni. takze jestli jsemt o dobre pochopila, tak to mohly zlamat dvere od kufru? je to mozny?

s tema iluzema... nekazim je, jen jsem Vam chtela rict, ze jsem neschopna, no. jsem rada, ze to natrenujete a date pak vedet, co a jak... uz to budu mit naservirovany na zlatym podnose :grinning:

lenchi, byyz nosila kolibku v krizi s kapsou jsem si temer jista

miq. uz ses szila s tim kocarkem?

a co plany na pristi tyden? udelame nejaky rande? nemam auto ani kolo :( mamka je docela vyflusla, takze u nas asi nee. Pojedeme nekam na vylet? nebo jak to vykoumame? Nevim, jak Miq. s tou kilou atd...
ja klido dojedu sockou, takze neberte ohledy. a navrhujte...
28. srp 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, s tím kočárkem je to asi jediná možnost, že takhle se to stalo, protože pře převozem to nebylo a když jsme to vytáhli z auta, tak jsme na to přišli...takže je sice možný, že se to stalo jinak, ale to bychom si toho asi všimli..., no i když jsme ho fakt nepoužívali...já jsem podezírala Laca, že to nějak brutálně skládal, ale dušoval se, že ne a že to šlo hrozně lehce složit...takže ta varianta s kufrem auta je nejpravděpodobnější :unamused:

rande určitě uděláme - mě je to celkem jedno, já chci mezi lidi, tak se přizpůsobím, jen nejsem moc flexibilní s autem, Laco pořád jezdí a zařizuje a staví, takže abych mu auto sebrala na celý den, to by byl asi problém...maximálně v úterý by to šlo, protože to je celý den v práci a auto potřeovat teda nebude:wink: mohly bychom udělat nějaký výlet...ale záleží na miq, jak se cítí :confounded: teď mě napadl rým, trochu černý humor: miquel trápí kýla a mě zase kila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Juli je úplně šílená, pořád ufňukaná a já nevím proč, jestli na ni dolehlo to stěhování?
28. srp 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, jdu se chlubit

dneska jsme byli celý den na návštěvě v Litomyšli a žádná počůraná plínka a ani nehoda :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jony normálně čůral i jednou kakal do velkýho záchodu nebo venku na travičku fakt tomu sama nemůžu uvěřit jak rychle se to zlomilo :grinning: :grinning: asi jsme vystihli ten správnej čas no uvidíme jak to bude pokračovat

k tomu výletu, mě by se zrovna úterý hodilo
moc šmajdání nezvládám, teda po rovině to ještě jde ale jak musím jít do kopce (s kočárem) tak jsem za chvíli hotová , docela dost mi tvrdne břicho magnesiume nemagnesium :angry:
máte nějaký návrhy

tlapi já ten kočár budu zase prodávat, už jsem dala inzerát na mmb a když se nikdo neozve tak ho strčím zpátky do toho bazaru, holt kocourkov hadr :sweat_smile: :confused:
28. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

to je supr, jak jonda otocil! :slight_smile: drzim palce, at to jde tak dal!!!

utery se mi taky hodi! nemam zadnej konkretzni napad, ale myslim, ze by bylo fer neco na pul cesty treba... Da se neco podniknout treba v usti?
29. srp 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeste jsem chtela... mam do pracky sodasan prasek a je mnohem levnejsi nez ecover a meje suprove! takze doporucuju... zda se mi, ze lip nez calgonit. je v nem samolepka ich bin prima zum klima :slight_smile:

a kdyby nekdo neco chtel, tak objednavam na brana, ale nevym, jak s predanim.... prijde to snad pristi patek
29. srp 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem tady 10 minut psala elaborát a jony mi to jedním tlačítkem vymazal mě snad klepne :angry:

tak ve zkratce, co se dá dělat v ústí nevím, zaleží i na tom jestlí chcete srazík už od dopoledne nebo a¨ž odpo

jestli by jste chtěli na celej den tak mě napadá že bysme si mohli dát srazík u nás, Robert je v práci takže tu bude volno :sweat_smile: no a po o můžeme vyrazit třeba na Kozlov má být hezky, je tam hospoda u ní nějaký prolézačky a pískoviště, ve všední den mimo prázdniny tam bude klídek, můžeme se jít kousek někde projít, teď jsme tam byli na houbách a mají tam v ohradách krásný chlupatý krávy i s telatama to se Jonymu moc líbilo

ještě jedna otázka ten sodasan máš do pračky nebo myčky ( calgonit je snad jen do myčky :confused: ) já teď na střídačku používám Ecover a Sonett ten je taky levnější než E. ale meje tak stejně :wink:
30. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, gratuluju k Jonďovým úspěchům! Juli je teď taky celkem úspěšná, asi už se srovnává po tom stěhování:slight_smile:ale musí být se mnou, včera byla u babičky a než babi pochopila, že Juli chce čůrat (nakonec za ní prý došla s nočníkem), tak si cvrkla do kalhotek :confounded:

ale noci má zase mokrý - myslím, že to její buzení na čůrání nebylo ani tak na čůrání, jako spíš z jiného neznámého důvodu...ale to je zatím vedlejší - teď jsme v noci často vzhůru, takže ji vždycky pohmatem kontroluju a dnes byla pořád suchá, až někdy kolem šestý, když nás vzbudil táta, jak odcházel do práce, se počůrala.

mě je celkem jedno, kde se slezem, ale v Ústí to ani moc neznám a nic moc mě nenapadá, kam tam jít. Navíc miq není moc chodící, jak jsem pochopila - miq, nechceš, abychom tě navštívily:wink:? přinesem ti pomeranče :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já klidně dojedu kamkoli :wink:

a ten sodasan máš do pračky nebo do myčky? nějak mi to nedošlo, když ho srovnáváš s calgonitem...ale mluvíš o praní... :confused: :confused: :confused: prášek do myčky bohužel teď nepotřebuju a dlouho nebudu - zbylo mi ecover leštidlo, miq, asi dostaneš dáreček:wink:

tlapi, jak to vlastně vypadá s těma vlněnýma kalhotkama?
30. srp 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vylet: muzu uz rano, libi se mi varianta s vyletem do hospody a na zviratka! dorazim to trebovy :slight_smile:
ten sodasan do mycky! sorry, jsem debil! jednalo se o nadobi.

s kalhotkama to vypada tak, ze se ani neptej!!! mam pomerit elouse, aby to bylo fakt na miru. mam to za ukol uz od zacatku srpna a jeste jsem to neudelala, takze babicka nema cisla a nevi, jak plist... navic, nevim, jak to mam udelat, bo jsem rikala, ze chci dvoje katata pro elouse... proste debil....
nevim, jak to mam tedka udelat, musime to nejak vyresit a domluvit spolu.... takze v utery to namerime, vymyslim a ja uz to konecne prestanu zdrzovat!!! :pensive:
30. srp 2008 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že s Lenchi máme stejný nápady asi nějaká telepatie či co :grinning:
tak počítám s úterkem domluvím s babi krám a je to, počasí hlásí dobrý tak super už se těšíme
31. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, pocitam s tim! podivam se na vlaky a dam vedet, jak to asi s nama bude...

lenchi:
s tema kalhotkama... namerila jsem elouse.a vyslo mi bricho u pupiku 47cz, pres stehna 28 nahore a sed asi 14 cm.
zkus namerit Julinku, jestli ti vyjdou podobny hodnoty, tak necham udelat oboje stejne a jestli ne, tak kapnu bozskou, ze to vlastne chci jeste pro nekoho a ne jen pro sebe... (je to muj kseft, tak jsem nechtela moc rikat, ze to je jeste pro nekoho...) kdybys to zvladla hnedle, tak napisu paje hned, at uz to nezdrzju... ona porad ceka na ty moje hodnoty... Ta jeji maminka se nechce totiz spolehnout jen na ten navod, je zkusena pletarka, tak to chce udelat fakt na miru, aby to sedelo... nebo jestli se rozmyslis, ze uz je pro julinku nechces, tak muze udelat maly pro huga? nejak to promysli a dej vedet... jsem to podelala, nejak tedka nestiham... jsem byla porad nejaka nevytizena, tak jsem si toho nalozila a jeste v tom neumim chodit :cry: tak neco naslibuju a kde nic, tu nic.
31. srp 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, já si skoro myslím, že Juli si je už neužije :confused: Musím asi začít nějak řešit její noční čůrání, protože když se nevzbudí na čůrání, tak se počůrá a musím ji přebalovat, protože se pak mokrá vzbudí a prudí, dnes otravovala celkem vytrvale, až jsem to nevydržela a přebalila ji a pak hned usnula :unamused: a určo se mi líp přebaluje v kalhotkách, co jsou rozepínací než natahovací...tak já nevím...hele a co kdybys nechala z té vlny uplést jakože pro Eli třeba nějakou čepku? ať se nemusíš přiznávat:wink: tím myslím, že bych si tu čepku vzala pro Juli:wink: nebo se přiznej a nech uplést malý a budou pro Huga :wink:

jinak s tím zítřkem počítám - konkrétní časy teda ještě domluvíme, večer sem juknu, jak si našla tlapička vlaky:slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim se jen tak narychlo. mastime grilovat hec!:slight_smile:

hlasim, ze mam zitra auto! deda mi necha fika! Lenchi, chces vyzvednout?

vstavame pred osmou, takze po devate v trebovy? co vy na to? nebo mam dat budika na driv?

lenchi, poresime zitra tu merino, vzpomen si na to, kdyz zapomenu, ju?!
1. zář 2008 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je ta devátá asi v poho:slight_smile: vstáváme kolem sedmé, ale než se vypravíme a ještě musíme venčit psa...takže by to bylo fajn:slight_smile: jo a když mě vyzvedneš, tak to bude příjemné, aspoň se svezu něčím, co není stavební auto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele a jak to budete řešit se spaním? Eli je na to celkem přizpůsobivá, ale Jonďa chodí spít normálně po obědě, ne? Juli jak kdy, záleží na tom, v kolik bude vstávat...ale snad ji dobrá společnost udrží naživu co nejdéle:slight_smile:
1. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
po devátý už budeme v provozu :sweat_smile: snad :grinning: :grinning:

se spaním to ještě uvidíme, když bude hezky tak můžeme vyrazit po o na Kozlov já vemu s sebou kočárek a Jony se vyspí v kočárku, nebo kdyby náhodou bylo hnusně tak se může vyspat doma a pak se uvidí :wink:

jo tak si představte že se mi dnes pos.... pekárna :angry: tak jsem jí hned za tepla šla reklamovat do Billy a on to tam nějak moc neřeší , prej jestli jí chci vyměnit, tak já teda že jo , co bych čekala měsíc na opravu , že jo :grinning: no tak musím péct osto šest aby se případná závada nového kusu projevila ještě v záruce :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky, tak jestli pujdeme na kozlov po o, tak mozna vyrazim pozdeji, bo jsem tedka prisla z flamu :slight_smile:
hele lenchi, doslo mi, ze nevim, kde bydlis... posli mi adresu, at si to muzu rano vytisknout...
2. zář 2008 v 00:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek maminky :slight_smile:! Gratuluju k úspěchům s dětičkama!
Já si zatím užívám akorát tak nákupy výbavičky a hlavně už jsme se konečně vypravili na obhlídku kočárků.
Byli jsme všude možně a viděli snad všechno, ale nakonec jsme se kupodivu shodli na trojkombinaci x-lander xa 2008...

chtěla sem se zeptat na radu vás zkušených..
celý komplet vyjde na 14-15 tisíc...za pár let chceme ještě jedno dítko a kočárek bych si nechala...ALE prostě mě zajímá, jestli je hloupost třeba koupit ten kočárek z druhé ruky? Viděla jsem inzeráty,kde byl ještě rok a třeba i dýl v záruce...cena byla o dost přijatelnější. Nebo třeba jen sporťák nový a vajíčko nebo i korbičku z druhé ruky? Samozřejmě nové je nové,ale co si myslíte? Dá se na tomhle někde ušetřit? Nebo určitě koupit nové?

Jinak obdivuju vaše nadšení,co se týká cvičení k porodu..já se absolutně nemůžu donutit a štve mě to..doufám,že se mi ta lenost u porodu nevymstí ...ale třeba se ještě donutím :sweat_smile:

Ve čtvrtek máme poslední ultrazvuk, strašně se těším..bude fotka a taky se dozvíme,jestli ten náš kluk nakonec náhodou není holčička :grinning:

Tak se mějte krásně, zatím ahoj a užívejte sluníčka dokud ještě je :wink: !!!!
2. zář 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naikee: slibila jsem, ze se ke kocarku nebudu vyjadrovat, ale neodpustim si to. z me zklusenosti bych u modernich kocarku sla po novem podvozku, protoze to jsou vsecko smejdy. Vse ostatni je zbytecne mit nove, takze pokud lze koupit novy podvozek nebo pripadne autosedacku a korbicku a sportak sehnat z druhe roky, tak je to asi nejidealnejsi... a na penize nejvyhodnejsi...
tajne doufam, ze by mi muj luxusni krap vydrzel na druhe mimi, ale obavam se, ze je to jen zbozny sen :(

Vcera jsme si na Tebe s holkama vzpomnely na Kozlove, jak se asi mas...a vidis, my o vlku a vlk...

jinak elouse jsem hodila do postele v osum s kasi a odesla jsem za kamoskou prohlizet fotoknihu ze svatby. Asi za hodinu se po me ptal tataka, jestli si tam s ni povidam ja? mamina mu odvetila, ze jsem na navsteve a ze si tam zvani sama... v kolik usnula nevime...
takze uspesny den!!!

mastim neco delat! packo!
3. zář 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naikee, co se týče kočárku souhlasím s Tlapičkou, podvozek rači novej klidně bych koupila i sporťák novej ten dostává nejvíc zabrat , ale hlubokou korbu i autosedačku klidně bazarový to se fakt nezničí teda ty mrňata to nestačí zničit :wink: x-lander xa se mi moc líbil ale po tom fiasku s bebecarem mi taťka jinej kočár nepovolí :rolling_eyes: jedna známá ho má a je s ním moc spokojená :wink:

já jdu v pátek do poradny tak doufám že se nám piškot konečně ukáže :slight_smile:

Jony byl včera totálně zničenej, když jsme přijeli dom tak tady ještě řádil na motorce takže o půl osmý padl za vlast, ale já taky :pensive: jenže piškot měl večerní gymnastiku , normálně jsem cítila jak dělá kotrmelce břicho mi lítalo ze strany na stranu :grinning: takže jsem šla spát až skoro v jedenáct až se jako mimi vyblblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo jony má novou hru, dneska si hodil na zem velkej polštář a skákal do něj z gauče šipky po hlavě , to jsme jen nevěřícne koukali , kde na tom zase byl :astonished: strašně se u toho řehtal a řval eště eště :grinning: :grinning: :grinning: on snad nemá pud sebezáchovy doufám že ho nenapadne zkoušet to bez toho polštáře to by fakt bylo na otřes mozku :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek