• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ještě jsem zapoměla, dneska za celej den ani jedna "nehoda" včera to byl fakt extrem, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no nebyli jsme v to sami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky rozhodně šla do novýho podvozku, korbu klidně z druhý ruky:slight_smile: já jsem relaitvně spokojená se Speedim, má mouchy, ale jaký kočárek nemá, že:wink:? kamarádka má TFK joggster a ten mi přijde fakt úžasnej, taky stál ale dvakrát tolik, co ten náš:slight_smile:

Julka je ale fakt takový telátko...mě nenapadlo, že bude takhel nespolečenská a bude Jonáška s Eli jen zpovzdálí pozorovat! musíme asi chodit víc mezi děti, aby se otrkala:wink: včera jsme byli na hřišti a nějaký chlapeček (o 3 měsíce starší) se tam na ni pořád vrhal, pusinkoval ji a objímal ji, ale tak brutálně, že ji buď škrtil, nebo ji shazoval na zem, takže Juli před ním pořád zdrhala a plakala :sweat_smile: a dnes na to tady pořád vzpomíná, že ji pusinkoval a ona plakala :confused: jo a ta maminka jeho říkala, že byli už na Jelenici a že tam jsou i atrakce por mrňata, že tam mají takovou dobrou houpačku pro malinký děti a takový ty "péráky", tak se tam půjdeme výhledově podívat:slight_smile:

Julka včera taky bez nehody - a to jsme byli v Takku a Kiku a na hřišti...nojo, vybrala si to v úterý :sweat_smile: laco mi vynadal kvůli té autosedačce, že jsem blbá, že JEHO by v životě nenapadlo ji do cizí autosedačky dát bez plíny :pensive: :pensive: :pensive: chlap jeden chytrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ráno vstávala dost brzo, bo někde v posteli v průběhu noci zapadl dudlík, takže musela spát ráno bez něj, takže nespala, žejo...a já říkám Lacovi, že to bude boj, až jí budeme chtít sebrat dudlík a on prý: a proč bychom to dělali??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
si tu budu povídat sama, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já tomu fakt nerozumím: včera jsme odpoledne byli na zahradě a prochcala asi dvoje tepláky, pak u švagrové na návštěvě taky odmítla chodit na hrnec, tak dostala plínu, ale sotva jsme přišli domů, tak hned hlásila a chodila na záchod bez nehod!!!!!to mi hlava nebere! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, napnutě čekáme - co mimi? ukázalo se v celé své kráse????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi včera taky měli dvě nehody, podruhý mě fakt naprd :frowning2: protože se sotva vyčůral do hrnku a 5 minut na to tlačil u křesla , kokyno jsem teda chytla do nočníku ale stejně jsem musela vytírat :sweat_smile: tak jsem mu řádně domlouvala že když potřebuje dělat bobek tak mi musí říct no a navečer když jsme si hráli tak mi povídá mami nočník, tak jsem ho posadila a on se vyčůral :dizzy_face: :dizzy_face: no ale od té doby nic :confounded: stejně nehlásí :confused:

jo tak mimi se teda ukázalo a co myslíte ? no zatím to vypadá na holku :dizzy_face: ale ten můj dr je nějakej opatrnej asi se už párkrát spáli protože mi říká vypadá to na holčičku ale jistě vám to povím až na porodním sále :grinning: :grinning: tak asi začnu nakupovat růžovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé, miq, to bych ti přála, já vím, že bys ráda růžovou nakupovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude určitě holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
panejo, to jsou novinky.... Miq. to je skvely, ze budete mit parecek, jako lenchi... to se nam urcite nepovede :sweat_smile:

lenchi: s tema nehodama je to divny, ale jestli neni juli, jako elous... ono ji rozhodi nekdy akcni zivobyti...a pak se zapomina. tezko rict...
miq.dekuju za ten odkaz na vlozky, uz jsem si to vytiskla hnedle ve stredu asertivne... akorat nemam nabijeci patentky, tady u nadrazi meli jen ruzovy, coz fakt nekousnu, tak nasiju normalni rucofuco... a co kdybych nasila ten flees primo na tu spodni stranu???
a radila jsi se s mudrem ohledne porodu?
jdu chrupat... podle skypu O. jeste neni doma a brzy rano ma jet do cech autem. myslete na nas, at to prezije... budu pekne vystresla... Na jednu stranu se hrozne tesim domu, styska se mi, ale na druhou moc ne, protoze vim, ze na sebe stejne nebudeme mit vubec cas... Jsem si myslela, jak to bylo hrozny,kdyz jsme resili pouze organizacni veci, ale tedka uz nezvladame ani to, takze spise hasime prusery a vsecko se pred nama vali jak balvan... Ani nevite, jak se tesim na listopad, kdy uz to konecne skonci a my si na sebe zase najdeme chvilku...
5. zář 2008 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapicko, absolutně ti rozumím!!!!chudák O., se nevyspí a takovou dlouhou cestu před sebou :frowning2: u nás už to nejhorší trochu polevilo, jakože práce je pořád dost, ale už aspoň má čas se vyspat...toho nedostatku komunikace kvůli nedostatku času jsem se taky hrozně bála, v létě, protože jsme už skoro nezvládali ani ty organizační věci - resp. - Laco si řešil svoje věci a já svoje, tak nějak přirozeně jsme se podělili o starosti a vlastně se ani moc nevídali - kromě těch pár minut než doma usnul, nebo než se najedl...držím palce, ať to vydržíte!!!bude líp!!! :slight_smile: :slight_smile:

normálně dnes chystáme takový malý rautík do klubu na jednu akci, já tu smažím řízečky a u toho peču chleba - pekla jsem bílej cibulovej, ve stylu miqel:wink: - a co myslíte? ve čtvrtek jsem ho pekla a byl úžasnej, dnes se mi propadl :grinning: :grinning: :grinning: ne moc, ale trochu jo :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem ho ještě ani nerozkrojila, trnu, co mě čeká vevnitř :grinning: :grinning: to je jak naschvál :grinning: (ale teda i ten úžasnej byl daleko od toho, co nám nabídla miq, mňam mňam mňam, koukej navalit přesný recept :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky to je prča jak si Jony pamatuje lidi a jména, včera tady pobíhal po chodbičce a říkal Eliška běhala a dole když si bral to žlutý auto zase Julinka pučila jo a v autě Julinka jela :grinning: :grinning: :grinning:

my teda žádný stresíky nemáme taťka je dneska na výletě na kole v Krkonoších :sweat_smile: no jo ono je to vždycky něco za něco , že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi s tím porodem jsme to moc nepořešili, dr na to jen že je ještě brzo něco říkat, jak bude prcina velká těžko odhadnout (nenechají mě rodit dítě větší než 3,5 kg) kýla se mi prý může ještě zvětšít nebo taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co je dobrý je že se už otočila hlavou dolů :grinning: někdy si říkám že by ten můj dr měl dělat do politiky protože kecáme 5 minut ale stejně se nic konkrétního nedozvím :sweat_smile:
budu se muset rozhodnout sama

Lenchi s tím chlebem je to průšvih :confused: na dámě jsou sice fajn recepty ale jak jeden upeču tak už podruhý ten recept nenajdu , není tam nějaký vyhledávání :sweat_smile:
jedna rada odtamtud se mi osvědčila a to že se má dávat pokud možno co nejmíň vody nebo dosypat mouku aby to těsto byla homogení koule já jsem sice měla vždycky strach aby ten chleba nebyl tuhej ale zatím ťuk ťuk žádnej tuhej nebyl a ani se nepropadl

dneska jsme tu měli kabaret, potřebovala jsem udělat rychle obět protože prababička chtěla odvézt na nějakou dechovku no tak jsem si Jonyho moc nevšímala zase skákal do polštáře no a najednou řev že ho bolí nožička , tak jsem se lekla jestli si jí nezlomil protože nic odřenýho vidět nebylo no a nakonec jsem zjistila že má na obou nohách píšeň mezi prstama a na tý jedný mu to prasklo až do krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ach jo asi jsme to chytli v kry'táku byli jsme tam minulý týden nebo nevím z čeho by to mohlo být já na to netrpím :rolling_eyes:
tak jsem mu to namazala Imazolem co nám tady zbyl od tý doby co jsme měli tu vyrážku no a Jonášek jak vyděl ten pudr na nohách tak furt au au au a že nemůže chodit že chce na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ale jakmile jsem mu řekla že teda nebude moct na výlet autíčkem tak najednou bylo po bolesti :grinning: :grinning: bože jak jsou ty naše detičky čím dál tím víc vychcanější , co :sweat_smile:
6. zář 2008 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
chudák Jonďa :frowning2: to je pech, to by mě nenapadlo - teda obecně se to ví, žejo, že se to v bazéně dá chytit, ale že bych to někdy reálně chytla, to ne :unamused:

ale je to šikula, ani ne tak to, že si pamatuje, ale že o tom je schopný mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Julinky se musím na všchno zeptat a pak mi to řekne - jednoslovné odpovědi - kupříkladu v pátek: J: "papitěk?" Jůlinko a kdepak je papoušek? "neni" a copak se s ním stalo? "pejsek...Dači" no a co s ním udělal? "ňami" a co mu za to řekneme? "tytyty" - v překladu: pes nám v noci sežral andulku :angry: :angry: :angry: tož asi tak, její ejdiná invence v mluvení se projevuje stylem, že místo ťapi "chození" teď říká ťapytyty, místo ňami občas ňaminyny, prostě si upravuje zásadně jen SVOJE výrazy...ne, teď už rozlišuje tři druhy pití (čajík, džžžžžžžus a ťávu), obyvkle je chce všechny najednou :grinning:
7. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jeééé to je dobrý Julinka se asi pokouší o zdrobněliny :grinning: Jony taky nejdřív říkal pes a teď už skoro pořád pejsek a tak
mi jsme takovýhle období vlastních výrazů vůbec neměli mě to přijde hrozně roztomilý :grinning:
Lenchi nechcete jít zítra do MC má být docela hnusně a mě to už doma neba a když jdem ven tak jsem za chvíli hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cauvec holky, hlasim se z furtu :slight_smile:

zacinam se lehce hazet do stereotypu :slight_smile: dneska jsme byly na ockovani. nejakej pneumokok nebo co. u nas se to taky picha?
postavila jsem elousici na vahu s plinou (kushiskou) a mela 12,62, takze uvidime na oficialni mereni na prohlidce...

lenchi: s tou komunikaci je to na prd. Otik uz totiz nezvlada ani jeho zalezitosti, takze mam misty pocit, ze je toho na me moc a ze to nezvladam. Mam ale jasnou predstavu, jak se to vyresi! Koupim si nastenku a povesime ji nad pocitac!!! timpadem se zorganizuju, bo hlava mi to proste nebere :( to si pis, ze to vydrzime, ale nebavi me to. :confused:
jak dopadl rautik?

miq. epino beobachtuju, v nedeli budu drazit a dam vedet... a jak teda s tou merino vlnou? mam si to nechat vsecko nebo vyrobis nejakej strih na ty gatky?
uz jsem usila troje vlozky, tak jsem zvedava, jak se osvedci...

plesnivy nohy jsou pech... ordinuje se na to canesten a clotrimazol. na aktivni leceni batrafen (nevim jestli u deti) a hlavne se to musi mazat jeste nejmin 14 dni po dohojeni!!! jinak nechcipne :(

lechi: historka s papouskem me pobavila :slight_smile:
10. zář 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele miq. jeste k tem vlozkam... slipky jsem udelala 2x vnitrni frote a flanel navenek a kolik vrstev frote bys dala do normalni savy na silnesi dny? pamatuju si, zes rikala, ze mas 6 flanelu, ale kolik frote?
10. zář 2008 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
rautík dopadl výborně, asi jim to chutnalo, protže se na to vrhli jak kobylky a všechno sežrali :grinning: a to byli po večeři, bych je chtěla vidět před večeří :grinning: :grinning:

tak jsem ode dneška oficiálně studentka :sunglasses: jsem zvědavá jak dlouho :grinning: ale kupodivu jsem tam na zápise viděla i maminy s kočárkama a jednus dvouletou holčičkou a bříškem :slight_smile: tak uvidíme, jak to zvládnu...dnes to bylo teda děsný, Hugo se nějak blbě otočil a hrozně mě tlačí do zad, takže křížový bolesti a vystřelujou mi do nohy, ble...a pak se taky snaží se prokopat ven břišní stěnou :confounded: děs :pensive:

jo, Laco k tomu všemu stresu a presu byl ještě teď nemocnej, vypadalo to na chřipku, nebo něco podobnýho - možná jenom viróza, já těm chlapům moc nevěřím, když říkají, že je všechno bolí :grinning: :grinning: když to porovnávám s jinejma druhama bolesti (např., když mu vyškubnu vlas, tak ječí jak pominutej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), myslím, že mají ten práh někde úplně jinde než my :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, takže včera ani nešel do práce a půl dne proležel (ne celej, to zas by nešlo) - jsem mu říkala, že ještě přechodí dvě tři chřipky, dostane infarkt a bude to mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, prosím tě a kde jsi kupovala tu hebounkou vlnu, jak jsi nám ji ukazovala?

začínám uvažovat o porodním plánu, co chci a co ne a začínám v tom mít celkem jasno :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsem zvědavá, na koho při porodu kápnu a co mi z toho vyškrtají :grinning: :grinning:
11. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenchi to teda gratuluju držím palce ať zvládneš aspoň ten první semestr , abys pak když tak mohla přerušit :wink:

jinak vás teda holky obdivuju, mě fakt mozek nějak nefunguje, teď jsem si vymyslela že si musíme udělat webový stránky na půjčovnu bo náš busines jde do kelu , konkurence roste jak houby po dešti jenže já nejsem moc kreativní a tak hledám po internetu nějakou inspiraci a už fakt nevím co se mi líbí a co ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodím vám sem tři odkazi a budu ráda když na to kouknete a napíšete mi co se vám tak líbí nejvíc
http://www.svatebnisaty.hradecko.com/
http://svatebnisaty.atlasweb.cz/index.php?p=saty
http://pujcovna-satu.kvalitne.cz/
dík

tlapi s těma vložkama já bych tam asi nedávala víc než 4 vrstvy froté + ty dvě vrsty flanelu aby to nebylo moc tlustý , přijde mi že to pak bude hrozně dlouho schnout, spíš jsem přemýšlela o variantě kterou používá haipa daipa jako že si pod tu vložku s křidélky udělám takový vkládačky , který tam v případě potřeby dám nebo ne , je to takový variabilnější :wink:

dík za to epino a doufám že bude úspěšněj lov :grinning:

ad plesnivý nohy, tak jsem zjistila že je mám taky teda jen malinko u malíčku na jedný noze tak mažeme kolektivně :sweat_smile: , blbej bazén :angry:

tu merino vlnu jsem kupovala na zlatíčku, ale možná bych ti ji mohla střelit protože na Jonyho kalhotky už plést nebudu a jestli to bude dorotka tak bude holka celá v růžovém :grinning:
tlapi já bych ty kalhotky chtěla něco jako má Kiri v albíčku jenže s těma rozměrama to bude asi těžký když to chci na mimino zatím to nemám na kom změřit :confounded:

Lenchi ten porodní plán musíme probrat ráda se inspiruju :wink: :grinning:
12. zář 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek devcata!

lenchi, drzip palce do studia.... upln me desi, az to budu resit ja, bo jen z te nemciny, kde o nic nejde jsem uplne silena :sweat_smile:

miq. k businesu...dobry weboky jsou dneska zaklad vseho. To je to jedny, co lidi prithne...Je to urcite dulezity, abyste je meli, ale na druhou stranu, neni uz pozde?
uz samy webovky by mely prodat a natahnout zakaznika... ty tri, cos nam dala proklikt jsou jedny horsi nez druhy. konkretne ty prvni, tam neni fakt nic...
na tech dalsich se mi libi, ze tam maji nafoceny ty saty, takze si nekdo treba vybere jedny, co se mu libi, na webovkach by mel byt nejaky formular na vyplneni, pripadne vsechny dalsi kontakty a mapka, ktera se da lehko vytisknout... treba, jak to maji na tom poslednim webu od seznamu.... abys zkratka zmackla tisk a hodila si papiry do auta, po ceste okolo se stavila omrknout ty dane jedny saty a zjistila, ze ty ti vubec nesedi, ale je tam spousta jinych super... lidi dneska vsecko vybiraji po vecerech online, kdo ma pekny webovky, tak zaujme a lidi prijdou, bo nemaji cas furt nekde jezdit... :confused:

epino vidim blede.... dneska jsem koukala, ze uz je za 30 :( zitra jedeme do zoo, tak tady nebudu, jak drazba bude koncit, ale myslim, ze se to pres 40 prehoupne uz dnes.

a s tim merinem... hele, tak ja si necham uplist jedny na elouse a necham to zatim u ledu, nebo jak?

a k receptum na dame... nemame tady tiskarnu, ale delam si takovou kucharku (lenchi vi.) opisuju si na papir recepty, kam si pisu to cislo a kdyz mi vyhovuje, tak ho zaradim do me kucharky a kdyz ne, papir leti do sberu...
tu kucharku mam ve wordu a cca jednou za mesic, tam nakopiruju ty osvedceny recepty a znova vytisknu....
13. zář 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tlapi já vím že dneska to bez webovek prostě nejde :confounded: lepší je pořídit si je až teď než nikdy né :sweat_smile:
pokud vím tak ne všichni naši konkurenti je mají ještě přikládám adresu novýho studia co otevřeli před pár měsíci no nevím jak jim to jde ale ještě tam žádný reference nemají http://www.elizabeth-svatebnistudio.cz/
my to prostě nehodláme rozjíždět nějak ve velkým kdybych měla tyhle ambice tak se vykašlu na práci co jsem dělala a udělám si obživu z tohohle , stačí my když to půjde jako do teď nebo respektive tak jako před dvěma třema rokama
k těm adresám co jsem sem nakopírovala , samozřejmě se mi líbí jen ty třetí :grinning: , ale ještě bych tam chtěla mít víc povídání ( no nevím kdo to vymyslí) nechci žádný složitý stránky, hlavně aby to bylo přehledný a fungovalo to, já osobně nesnáším když musím někde něco na webovkách složitě otvírat a hledat
docela by mě zajímalo podle čeho sis vybírala šaty ty není to tak dlouho :slight_smile:

asi bude nejlepší když to s tou vlnou nebudeme komplikovat, já si stejně na bráně budu ještě něco objednávat tak si klidně objednám i tu vlnu a kalhotky si klidně udělám sama podle panenky nebo tak :wink: pro mě je to no problem jestli ovšem ty tu vlnu nějak upotřebíš :sweat_smile:

jo na to epino jsem koukala no nevadí jestli to nevyjde tak se třeba ještě něco objeví a když tak si koupím nový
13. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz je epino prevaleny... aspon nemam cerny svedomi, ze nebudu zejtra doma... :slight_smile:

fajne, katata si domluvim teda zatim jedny pro elouse a pak uvidim, urcite to uporebim.... takze kolik Ti Lenchi dluzim za tu vlnu??? resp. jeste jsou ve hre jedny fleesace a ten nestastnej plastovej krap... tak uvidime, jak to dopadne. tedka jsem dotahla dom prvni 4 dvojky...

k tem nevestam... no jak jsem si vybirala ja se ani neptej.... nejsem zadna kraska a nikdy by ze mne nebyla neodolatelna princezna, takze jsem si rekla, ze na satech nezalezi.... tedy ze chci SVOJE, abych je mohla rozskubat a bylo by mi to jedno (=levny) a abych se nemusela prevlikat a abych mohla lehko kojit...tedy jsem mela v planu si za cca 2 litry koupit latku a ze mi neco obyc spichne svadlena... tu jsem se jednoho dne prochazela po slevach v obchodnim dome karstadt a jen tak z hecu jsem se sla podivat na saty... a hle byly tam jedny, co se mi libily.... tak jsem odhodila spiciho elouse na zem do kabinky a sla si je vyzkouset.... relativne mi sedly a byly slevneny ze 150e na 89... tak jsem se ani nezamyslela a hned je vzala, bo predstava, jak shanim latku a beham jak kokot ke svadlene me fakt nelakala... na nasi svatbu jsem venovala aktivity rozhodne jinam nez do shaneni satu... presne pode planu skoncily saty v popelnici, bo jsme pidivlecku rozkubala podpadkama a byly zas*any od travy, presnidavky, dortu atd.... v cistirne je nevzali, tak jsme je hodili do pracky, ale stale byly vic zelene, nez cokoli jinyho, tak jsme se rozloucili.... za pujcovnu bych dala dvakrat tolik a jeste byla vystresla...
jenze ja jsem exot a na vizazi mi proste nezalezi.... a takovy nevesty nejsou....
no a s tomu webu... ja osobne mam rada malo kecu a hodne obrazku.... dat tam sekci svatebni oznameni a tam par vet typu, ze u nas si muzete vybrat z uchvatnejch katalogu.... je o nicem... nebo ne? kolik lidi si u vas ma cas sednout a prohlidnout si to.... vsichni sedi online, jak neco nadou, poslou to mejlem, konzultuou atd.... kdyz to neni virtualni, jakoby nebylo... takze dat si praci a narvat tam co nejvic konkretnich veci... proste, aby si lidi mohli to oznamko udelat i bez navstevy u vas....nebo ho jen vzvednout a pri te prilezitosti vyzkouset satky... atd... proste podle me je klic k usechu vyjit vstric lidem dnesni doby, kteri ziji virtualne.... toz tak...
13. zář 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, co s tím merinem nechám čistě na tobě - jak říkáš - ve hře jsou ty flísáče a ten rozbitej kočárek :pensive: :pensive: to myslím 1,5 klubka vlny stejně nepokryje :grinning: :grinning: :sweat_smile:

miq, já jsem neměla na svatbu prachy, takže jsme to řešila úplně jinak, šaty mi šila švadlena, dnes bych to už udělala jinak...no, ale když je člověk osmnáctiletý tele, co se prostě chce vdávat a zbytek moc neřeší, tak to jinak dopadnout nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi souhlasím s tlapickou, že lepší jsou obrázky - ale zas teď jsem projížděla ty stránky Elisabeth a líbí se mi ta šíře nabídky, a to nevyfotíš :wink: taky se mi tam líbí, že mají otevřeno po telefonické dohodě - jak je to u vás - volají někdy i lidi předem, aby se domluvili na návštěvě, nebo prostě většina lidí přijde, protože máte otevřeno a riskují, že se jich tam sejde třeba víc párů najednou? to je pak docela blbý ne, kdyby se tam sešlo víc nevěst a rvaly se o šaty, hehe :grinning: :grinning: ale asi se to moc často nestává...a máte vůbec nějakou reklamu? když jsme se seznámily a tys mi říkala, že máte půjčovnu šatů, tak si pamatuju, že mě to překvapilo, že jsem měla za to, že už je zrušená :sweat_smile: ale já to vůbec neseduju... :wink:

Juli byla o víkendu nemocná . jen nachlazení, ale i s horečkou, ble, chudinka moje:-/ Hugo je děsnej živel, hodně se tam mrská a hodně i v noci, doufám, že ho to po porodu přejde:wink: mám děsně velký břicho mi přijde a překáží mi - už teď! a to mám ještě cca 9 týdnů čas! nemám zatím skoro nic připravenýho, začínám mít pocit, že byhc už sakra měla začít :grinning: příští týden tu otvírají nový sekáč, miq, jestli to ještě nevíš, tak tady u Lidlu bude:slight_smile: tak to tam omrknu a poreferuju:slight_smile:
14. zář 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jé je Lenchi, Jonáš je taky lazar, má pěknou rýmu, včera mu z nosu tekly úplný opratě no hlavně když to jde trochu ven, dávám mu homeopatika tak snad zaberou ještě že je tak hnusně ani mi nevadí že sedíme doma :confused:

holky díky za názory , kritiky atd. to je pro mě dobrý aspoň to mám z více stran, náhodou takových nevěst jako jste byly vy je docela dost né všichni chtějí být za princezny a né všichni chtějí utratit za svatbu majlant :wink:
tak jste mě přesvědčily, nebudu vymýšlet blbý kecy ( to mi přijde u tý elizabeth trochu moc sladký) rači se budu soustředit na obrázky, něco nafotím něco si stáhnu z katalogu firmy co od ní ty šaty kupujeme, prý to není problém, jen ten maník co mi to bude dělat bude asi čumět co to znamená "pár fotek" :grinning:
tlapi dík za ten nápad s tím oznámením, sice budu muset nafotit tři katalogy , ale snad to zmáknu než porodím :grinning: rozhodně to bude míň technicky náročný než fortit ty šaty na to bych asi potřebovala půjčit tvýho manžela :sweat_smile:

novej sekáč beru, ještě jse si nekooupila nic růžovýho :grinning: tady ve slevněnce se mi nic nelíbilo

je to hrůza jak to letí co, když se řekne 9 týdnů tak je to jak nic , Hugo bude fotbalista, no holt kluk né :grinning: Dorka taky pěkně kope zatím to jde , bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak uz jsem nasla blizi okoli ja nsem z C.t jak se ru mate,
16. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem...potrebovala bych poradit ohledne pediatricky v okoli Usti, nebo primo v Lanskroune. My se budeme z Prahy stehovat na jare do Rudoltic u Lanskrouna a tak hledam pro deti nejakou vhodnou pediatricku. Oba jsou zvykli na doktorku tak bych to nerada hrotila a davala je k pediatrovi. Mate nekdo nejaky tip? Slysela jsem, ze pediatricka je v Dolni Cermne?
A jeste jedna otazka ohledne porodnice v Usti, byly jste tam spokojene a jaky maji pristup. Stranky maji super. Radi bychom jeste tretiho prcka tak zjistuju co se da. Diky moc vsem... :wink: :wink: :wink:
16. zář 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jeje, tady to dneska nejak zije! vitam nove prichozi :slight_smile: jahudko, odkud jsi?

tannawe: neporadim.... znam jen v Letohrade :( Porodnice v Usti je super! je tam jedna PA "stara skola, takova metrnice" jina vsichni uplne bezva!

vsem marodum brzske uzdraveni!

miq. s tema fotkama muze byt trochu problem... domluv se konkretne s tim clovekem, co ti to bude delat, ale co se mi tak plete, ze hosting, kdyz jsou stranky velky, musis platit.... kdyz budes mit par kliku a kde nic tu nic, tak se to nekde povesi zadarmo v pohode... ja se v tom moc nevyznam, ale treba pavuciny jsou dost kolos... az je budeme muset stehovat, to bude chutovka :(
k epinu. Prodalo se o chlup draz, nez jsem nabidla, dneska jsem jednu aukci sledovala a zapomnela jsem se, takze jsem asi o pul minuty nestacina drazit, to je smula. taky se prodalo za 35,50 plus postovne... pocitam, ze ty to chces za 40 se vsim vsudy, ze? to postovne je do 5 eur. jak kym to posilaji...

jo a s tou svatbou.... my ji ani nijak extra levnou nemeli, na to kolik tam bylo lidi.... ale zase samy lidi "na urovni"= dostali jsme mnohem vic, nez to stalo... :grinning: :sunglasses:

lenchi, nejak to vyhnije a uvidime. Koukala jsem na ebayi, ze ten nas krap prodavaji za asiv prepoctu 3200kc. Za ty prachy neni spatnej, je to ferova cena, konecne!!!!

Jinak jestli budu nekdy potrebovat kocarek (ted mam pocit, ze az budu tehu) tak uz vim, co si koupim!
kouknete na http://shop.annaviktorie.cz/maclaren-techno-xlr-d1137 tady je o nem v cestine. vychazi asi na 6 tisic a je to golgac od novorozenete... takze sem tam kdyz je treba anytime a zadny kokotsky korbicky.... :dizzy_face:
co na to rikate?
16. zář 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky!
tanawe - taky neporadím a obávám se, že ani další místní drbny, od Lanškrouna tu nikdo není:slight_smile: ale zkus se stavit na regionální diskuzi na Rodině, tam myslím nějaká lanškrouňačka je:slight_smile: v ústí jsem byla spokojená, jasně že všude najdeš nějaký mouchy, dnes jsem to zrovna řešila s kamarádkou, co nedávno rodila v Litomyšli (první dítě v Ústí), takže může srovnávat a říkala, že kdyby náhodou třetí, tak jasně Ústí - že přístup novorozeneckého oddělení se nedá vůbec srovnat. Ona chtěla rodit do vody, proto teď rodila v Litomyšli, protože v Ústí to nedělají. Já se chystám rodit v Ústí a mám v plánu (porodním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nějaké špeky, tak jsem zvědavá, co mi na to řeknou :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak poreferuju, doufám, že se mi podaří vychytat ty drobnosti, co mi vadily při prvním porodu :sunglasses: ale to ti moc nepomůže, takovýhle informace, co? takže ve stručnosti: respektují (víceméně) porodní plán, snaží se v rámci svých možností i respekt k přirozenému porodu, nicméně všechno má své meze a když jsem tam zdržovala doktora od odchodu z noční směny, tak mi samozřejmě nabídl oxytocin k urychlení závěru porodu (neměla jsem sílu odmítnout, ale jeho doporučení nebylo na základě nějaké tísně miminka), pak nečekal na odchod placenty snad ani čtvrt hodiny a rval ji ze mě s PA celkem brutálně, nemůžu to samozřejmě objektivně posoudit, ale myslím, že i díky němu jsem pak musela na kyretáž. To jsou asi moje dvě nejzásadnější výtky. ALe při prvním porodu jsem nevěděla do čeho jdu, takže jsem si moc ani nevymýšlela, teď už budu:wink:

tlapicko, ten kočárek se mi upřímně vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já i po zkušenosti s tvým janéčkem preferuju větší kola, mnohem líp se s tím drandí:wink: a od pohledu na mě působí až tak subtilně, že bych se bála, že bude brzo rozvilklanej :sweat_smile: ale zas na to tvoje ježdění "dvakrát do roka a dost" je výbornej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyjo, na mě začíná jít rodící nákupní horečka! ne že bych snad něco nakupovala, ale mám takový pocit, že už bych sakra měla začít shánět nějaké hadříky, nějakou jakože tu výbavičku pro mimi :grinning: ale nějak žiju v domění, že nic nepotřebuje a že všechno mám po Juli, ale to vůbec není pravda! třeba šátek má ta kamarádka...zatím se nemá k vrácení, takže to možná klapne a bude nový, hihi :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, satek se mi vali doma ta guatemala, kdyby neco....
16. zář 2008 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, tvou nabídku stále registruju, ale spíš uvažuju o tom elastickým...navíc mám obavu, že bych ti ho při svý smůle roztrhla, propálila, obarvila apod. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tannawe pediatrička je v Čermný, já ji znám jako doktorku Zdenu, příjmení zjistím (moje teta je s ní hodně spokojená)
miq já jsem taky pro fotky, to mě štvalo, že na většině stránek básnili o tom, jak maj spoustu šatů, ale žádný tam vidět nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, diky moc...jeste v tom Letohrade je taky pediatricka? Me dojizdeni nevadi /jsem zvykla z Prahy... :sweat_smile: /,najezdime se dost a dost takze jsem takovy kamionak.
Co se porodnice tyce tak sem s pribehama, me to zajima uplne ze vsech stran...i kdyz bych teoreticky rodila uz potreti, uf...tak stejne,obe deti jsou odrozene tady v Praze v porodnicich typu tovarny na mimi takze preci jen pro me by bylo Usti prijemna zmena v kazdem smeru...

byyz: my jsme si v Cermne na matrice zarizovali svatbu a prave jsem si jen letmo vsimla, ze je tam detska lekarka, ale tenkrat me nenapadlo vzit si na ni kontakt. Takze jestli ma tvoje teta dobre zkusenosti tak to jsem moc rada, kdyz tak si tam pak sjedu a zjistim co a jak...

Jeste jednou diky vsem, pekny podzimni den :wink:
Jo vlastne jeste jedna vec,co materska centra, kde jste nejvic spokojene? Sice mam absolutne nejbliz Lanskroun,ale Usti neni zas tak daleko a i ted v Praze jezdim do centra trochu dal...nez primo do nejblizsiho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tannawe, třeba ve Třebový jsou jenom pediatričky:slight_smile: tu naši (Dr. Bílou) občas zastupovala MUDr. Moláčková z Ústí a ta se mi osobně teda hrozně líbila, její přístup...ale jinak si na naši doktorku nemůžu stěžovat, je nejmladší z pediatrické garnitury v našem městě, všechny naše problémy se vždycky snažila řešit "alternativně" - aspoň jsem měla pocit, že nám moc nepředepisovala žádné léky:wink: ale zas těžko říct, Julka je nemocná minimálně, párkrát byla nastydlá, jednou měla nějaký průjem, takže v těchhle případech se stejně asi nějaké zásadní medikace nedočkáme, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

já a miq chodíme do MC ve Třebové, já osobně tam jsem spokojená a Juli vypadá že taky :wink: a nevím, jak ti poradí ostatní holky - tlapicka žije teď v Německu a byyz v Praze :sunglasses: já nevím, já bych asi nějaké zásadní rozdíly nehledala - nám většinou stačí, že dítě v MC vypustíme a s miq kecáme :grinning: naše děti totiž absolutně neoceňují program v MC, ze cvičení, zpívání i tancování zdrhají :grinning: naše MC se jmenuje Rosa, můžeš mrknout na jejich stránky, ale nemají je moc aktualizovaný: http://mcrosa.wz.cz/ teď mají každý den fakt nějaký program - buď cvičení nebo zpívání nebo nějaké výtvarné dílny...plus občas nějaké akce.

teď jsem ti zkoukla album - máš krásný děti:slight_smile:
19. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
lenchita: diky moc za vycerpavajici informace!! :wink: Trebova je taky blizko takze v pripade nouze muzu jezdit s detma i tam...to je super. S tim MC mas pravdu, moje deti absolutne neoceni zadny program!! Hlavne litat se zbesilosti v srdci a nejake lepeni a strihani nebo zpivanky? Nic pro moje dva pankace...urcite na stranky kouknu. Ja se jeste moc ani v Usti ani v Trebove neorientuju, parkrat jsem tam byla. Naposledy v Usti za svagrici v porodnici, ale ze bych vedela jak trefit na namesti...
:sweat_smile: to zatim nehrozi. Bude to pro me asi docela hukot, z velkomesta skoro na samotu do Rudoltic, ale hroooozne se tesim....jeste jedna otazka matka pragma vitezi, kam jezdite na velke nakupy???
Vim, ze v Trebove je tesco? Maji i bio atd? Ja jsem zvykla hodne jezdit do kauflandu, tam maji i hodne bio veci, ne ze bych byla nejaka fanaticka, ale uz jsem si na to ten ekologictejsi zivot tak zvykla, ze bych nerada chodila treba do lidlu...i kdyz tam taky nekdy zajdu pro testo na strudl... :grinning: :grinning:
Chapu, ze jsem hrooozne vlezla, ale to vite...trochu jsem z toho presunu nervozni uz ted...tak jeste jednou diky a pekny vikend vsem :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek