• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
tannawe: co na to rict :( :cry: hodne sil!

lenchi: to je presny maminky se vztahem k regionu UO :sunglasses:
23. zář 2008 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konecne jsem udelala pavuciny z dovci, tak muzete kouknout :slight_smile:
23. zář 2008 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim...v Rudolticich jde o to, ze manzel je v kotaktu se starostkou prave ohledne uz konkretniho staveni. Projekt a stavbu nam dela znamy, takze na dalku to je celkem v pohode. Jsou z Pardubic, ale hlavni problem je v tom, ze starostka nam suse oznamila, ze jsou nejake problemy s financovanim a ze v dohledne dobe neplanuji schvalit Na Zamecku /tak romanticky se to tam jmenuje/, ze by udelali asfaltku a osvetleni - vlastne takovy ten klasicky satelit jak ho zname...takze muz si uvedomil, ze stavet uprostred svahu, kde jedina prijezdova cesta je nic moc zpevnena rozbahnena ujezdena hlina, kde nebude ani osvetleni...no ze tedy tohle ne!! A tak se jal jednat ve smyslu rusime hrubou stavbu, proste ze dne na den a ja jsem ted v transu, protoze uz jsem byla v kontaktu se skolkou, posleze i se skolou kvuli detem, proste je to najednou ryc pic a kde nic tu nic. My do Lanskrouna jezdime pomalu kazdy vikend, takze jsem tam jak doma a uz jsem fakt chtela z velkeho mesta pryc a ja ten nas pronajem uz nesnasim a rikala jsem si tyhle vanoce a konec a jdu do sveho a udelam si to tam po svem a ted? Jsem proste otravena...ale nechci vas tady zahlcovat svyma negativnima kecickama, clovek se s tim musi poprat. Proste jsem jen nastvana, ze kdyz jsme ten pozemek kupovali tak bylo vsechno super nadhera a vypadalo to idealne a ted takova tafka.

Jinak muj tatinek se narodil sice az v Kostelci nad Orlici resp. asi v Rychnove stejne jako moje segra takze me to do tech Vychodnich Cech stejne tahne tak jako tak...no uvidime, tenhle tyden pry maji na zastupitelstvu neco schvalovat co se te silnice tyce tak treba je osviti duch svaty a schvali to i kdyz jsou tam zatim prodane jen dva pozemky, netusim. No budu vas prubezne informovat co a jak se tam u nas deje tedy spis nedeje...

Jo a jeste k tomu staveni na dalku, taky jsem byla skepticka, ale my mame nastesti stavbu pres znameho, ktery nam kreslil projekt a oni udelaji dum, okna, strechu a vnitrky a omitku si nechame udelat zase jen od jedine firmy, ja jsem prave nechtela nejaky solichani ve stylu ten udela to a ten zas tohle a vsichni dohromady udelaji prd...i kvuli reklamaci je to pak lepsi. Jo jo...ted abych se zase hodiny vrtala na netu a hledala dalsi najem... :wink:
23. zář 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tannawe to jsou radosti :confused: jak jsem pochopila tak ten pozemek jste už koupili, třeba se to ještě nějak vyvrbí :wink: ale jinak chápu že stavět uprostřed pole a nemít k baráku cestu je fakt naprd :sweat_smile:

Lenchi ten sekáč je prní dobrá zpráva dne, hele nechceš si tam dát zítra spocha jako že bych se k vám vnutila a skoukla tu židličku a kapsu , když už budu v tech končinách :wink:

Byyz já s tím počítám že ti to epino přenechám tak jako tak, co já bych s ním dělala další děti už neplánuju :grinning:
my jsme s Lenchi začali chodit do MC tak před rokem ani jedno dítě ještě nechodilo , jen si tam tak lezli a my museli dávat pozor aby je větší děcka nepřeválcovali , ale bylo to pro obě strany příjemné spestření dne , já jsem si i otestovala který hračky Jonďu zajímají a který ne , bylo pak jednodušši mu něco vybírat k narozkám a pod stromeček :wink:

Tlapička mi způsobila pěknou depku,O. zhodnotil ten náš web, takže jsem nabyila dojmu že to co jsem tu několik dnů a večerů tvořila je úplně na hov.... :sweat_smile: , no nic už jsem to vydýchala některé rady si asi vemu k srdci :grinning:
23. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miq. to me mrzi :pensive:. Nesmis to brat tak dogmaticky... Je to jen pohled chlapa od remesla. Web je hlavne pro prumerny pipky! treba vam ty tipy nejak prospejou... je jasny, ze ve vysledku se mu stejne libit nebude, bo mate upne jinej vkus...co jemu vadi se Tobe libi apod :grinning: Je jasny, ze to da spoustu prace, ale, nejak se zacit musi, aby se mohlo ladit... tak hlavu vzhuru a pripominky, ktere si myslis, ze jsou vecne mete na pameti :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeste jedna vec, holky prestava me bavit soumarit.... chci poridit elousici batuzek na svcu, vodu, plinku, a babovky na pisek todle se mi libi...
http://www.doldyruksaky.cz/pro_kazdy_den_turtle.html

nicmene nevim, jestli chci cekat az do ceska...
24. zář 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,
miq, tak to jsem trochu zazdila, teprv teď jsem si to přečetla:slight_smile: a nechceš přijít v pátek? to budu mít prázdný byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v sekáči mají zboží dnes odpoledne a ještě prý něco i zítra, takže v pátek tam určitě budou ještě něcomít:slight_smile: dnes jsem tam opět byla - vyzvedla jsem si teploučkou vestu pro Juli a zas tam ještě půjdu, protože odpoledne mají dostat zimní bundy, chci něco pro Julku:slight_smile:

miq a z kritiky si nic nedělej, myslím, že O. není typická nevěsta :grinning: :grinning: :grinning:

tannawe, takže vám zbyde pozemek k ničemu? a to jste kupovali od obce? to by ho měli zase odkoupit zpátky, pokud nesplní slibované podmíny, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? zas chápu, že se jim nechce investovat do lokality, kde si pozemek koupili dva lidi...

tlapicko, zkoukla jsem pavuciny, paráda :dizzy_face: batůžek v pohodě, myslím, že Eli by to ocenila, ne? taky jsem uvažovala o tom, že Julce něco pořídím, že by ji to mohlo bavit si nosit sebou svoje věci (hračky) na zádech - ale spíš jsem uvažovala o něčem malým chlupatým, co vypadá trochu jako hračka, aby k tomu měla bližší vztah :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebojíš se, že na ni bude velký? já bych ho asi radši koupila v kamenným obchodě, abych to na ní mohla vyzkoušet...
24. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi to je v pohodě my jsme tam byli kouknout, protože pršelo tak jsem si zrovna udělala nákup v tesku a pak sekáček , jo docela dobrý, měli tam úžasnou bundu od nextu, né že bych musela mít značku :grinning: ale byla to jen 86 a Jonymu už tak tak :cry: škoda, no a na mimino já se furt nějak zdáhám kupovat tu růžovou , co kdyby to byl náhodou kluk :sweat_smile: jedna mikink mi ale leží v hlavě možná jí koupím jestli tam ještě příště bude
Jonáškovi se tam hrozně líbilo a byl docela problém ho odtamtud dostat , nakonec jsme odcházeli s řevem, protože si chtěl odnést jedno autíčko a já mu to samozřejmě nedovolila :sweat_smile: :confused:
s tím pátkem se ještě domluvíme, ale předběžně by to asi šlo :wink:

ten batůžek je hezkej jen bych ho asi potřebovala vidět v reálu jak píše Lenchi, my máme takovej chluparej jakoby pejska, nic moc praktickýho kupovala ho babička a jony ho miluje občas si ho bere na procházku nebo si v něm vozí věci k babičce :slight_smile:

Tlapi z toho si nic nedělej, on mě totiž nejdřív nasr.... robert, fotila jsem tady nějaký ozdoby do vlasů , patlala jsem se s tím jak debil , zkoušla různý pozadí a tak , a on mi na to není schopnej říct svůj názor jen hmmm, a že je to stejně na prd a pod. :frowning2: , asi na něj doléha nějaká podzimní depka protože furt vrčí jak starej dědek :sweat_smile: :grinning: no a potom jsem si přečetla ten tvoj elaborát a bylo vymalováno :grinning: :grinning: měla jsem sto chutí se na to vykašlat :confused:
24. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
devcata, k batuzku...

z doldy mi jeste neodepsali, pro jk velky deti je urcenej. Ale na nejakym eshopu jsem nasla informaci, ze od metru vysky, eli ma 90cm, takze mate pravdu, ze je asi velky, Otik se mu taky brani, ze je obri...
takze mam novy typ od Gedren. Helenka nosi tenhle http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php?mod_nr=sa_32001&GTID=6cfddcc056d1e9534500071378fc954ba31
pry je to jediny batoh od dvou do 5ti. jinak jsou vsecky od 3 do sesti, takze to je muj momentalni favorit i kdyz se mi vubec nelibi barevne. nejradeji bych vzala ten modrej... nebo ze bych kousla tu ruzovou? nevim... prodavaji je tady u samosky, tak bych ji nechala vybrat, at si vybere sama a hned ho vyzkousime, jestli ji bude dobre nebo jak.

plysakoidni nechci kvuli udrzbe. chci to hlvne na pisek... proste misto te me ledvinky, kde ma vsecko svoje veci....
chci aby to nepromoklo a abych to mohla hazet do pracky a aby z toho nepadaly mraky pisku...

kdyby bylo po otikovym, tak koupi
http://www.rappa.cz/hracky/plysove-hracky/215-plys-batoh-krtek-30-cm.html/?st=2
nebo
http://www.scoutdoor.cz/doldy-mazlicek-8/

uz mam ujasneny, ze chci neco spis sirsiho nez uzkyho, bo chci mit porad moznost hodit elouse i s batohem do mandy. A chci aby mel nejakou kapsu krome te hlavni, kam bych hodila moltexku pro pripad kdyby bylo nejhur...

miq. to je mi lito, ze to tak blbe vyslo :( priste nebudu tak asertivni! mej vzdy na pameti, co rekla lenchi
miq a z kritiky si nic nedělej, myslím, že O. není typická nevěsta

to je presny!!!

v zadnym pripade se´na to nevykaslavej, byla by to velka skoda!
ale jak riikame porad! email z webu pryc!!! at uz tvuj nebo pujcovnovej... dejte tam formular, nebudete litovat. Pokud ovsem nehodlate do let kseft zrusit...
otik rika, ze staci aby jeden spamovaci robot sezral tu adresu a je to v hajzlu. oni si ty databaze s emailama spamari mezi sebou prodvaji a tak ti ze zacatku chodi treba 2 tydne, ale za rok uz treba 20 denne a za 3 roky uz klidne 200 denne... a O. rika, ze jak bude ten pujcovni email zavedeny, tak budete prichazet o ksefty, pokud ho prestanete pouzivat kvuli tomu, ze to nebude unosny... prober to s tim manikem... tohle je vazne hodne dulezity....mne uz se tohle presne stalo a zije se s tim tezko a jde to jen kvuli tomu, ze mam sikovny ajtaky doma...
24. zář 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, já s tím zítřek předběžně počítám, když se sem stavíš, tak abys to věděla - jinak ti ještě ráno písnu sms, abych tě aktivovala :sunglasses: mám tu děsný bordel, ale snad to stihnu ráno poklidit, abyste se tu nepřerazili o hračky :grinning:
25. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fuk já už hračky skoro neuklízím :grinning: a bordel tu je permanentní :sweat_smile:
doufám že nebude zase pršet abysme mohli jít pěšo
25. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak potom písni, až budete vyrážet, ať se na vás připravíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak hlasim, ze jsem debil!
precetla jsem si navod na tu zidlicku a o vezeni tam psali, ze je do 3 let... elous je velmi hubena, nijak extra vysoka na svu vek, tak jsem znejistela. Pak prisel pulrocni mira na navstevu a taky nam tam nesel dat, to uz me vytocilo a zjistila jsem, ze jsem magor, bo jsem nemela tu sedeci sprusli dobre danou, resp. jsem ji mela moc predsunutou, takze kdyz jsem ji posunula dozadu, co to to slo, tak se tam vesel najednou Mira i Elous, takze uz v ni sedi s vezenim. vyleze si tam sama a sama i odchazi, vezeni nevezeni.... toz tak
26. zář 2008 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, já jsem pro ten tlustej krátkej baťoh, ten se mi líbí..taky hodlám malou obaťohovat, co nejdřív to půjde
holky musím se vám pochlubit, Márinka si dneska stoupla sama, bez opory, sice hned padla na zadek, ale překvapuje mě, že ji to vůbec napadlo, i když se o něco opírá, tak je na těch nožičkách hrozně vratká
a už zas nevím, co jsem chtěla...tak nic
26. zář 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. prislo epino, tak jsem to otevrela, prozkoumala. ta pani do toho dala i caj z maliniku.
mam z toho takove rozporuplne pocity, ale nechci soudit, bo se porad strasne v nazorech vyvijim :grinning:
27. zář 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi taky se epina trochu bojím, ale už se nehodlám trhnout a nástřih už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz a ty ses nějak hodně trhla? gratuluju Márince k samostatnému postoji:wink:

dnes u nás byla švagrovka s dětma a malý Jurášek měl baťůžek - pejska, takovýho mazlika a Julka z něj byla úplně hotová, pořád ho někam poponášela,a le Juráš ho měl plný autíček, takže byl dost těžký :grinning: :grinning: :grinning:

máme za sebou cekem akční víkend, včera dopoledne mašinky (s miq), odpoledne divadlo (pro děti), dnes dopoledne hřiště a pak návštěva švagrové s dětma, odpoledne výlet pro kámen (na stavbu), z výletu se nakonec vyklubala mega procházka s koncovkou u oslíků, no jsem z toho celkem utahaná...

vtipný bylo, když Julka pozorovala Laca, jak rozbíjí takovou palicí kamennou zídku, aby z ní dostal ten šutr. koukala na něj a najednou se začala strašně smát - a znova a znova a znova - no Laco to ani nedodělal, protože nemohl soustředěně kutat, když se mu dcera chechtala :grinning: :grinning: :grinning: pak vzala kladivo a taky chtěla bušit do kamene, ale převážila se dozadu - to se zase smál tatínek :grinning: :grinning: :grinning: no jak říkám vtipný. A pak byla sladká, vrhala se mu do náručí, objímala ho, pusinkovala a hladila, no úplný citový výlevy, to mě teda nedělá :rolling_eyes:

jo a miq mi ukazovala ten její webík a mě se teda celke zdá v pohodě, líbí se mi kombinace barev, nelíbí se mi ten font v nadpisu, jinak s těma stránkama teda nemám vůbec žádný problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to si taky nemyslím, že bych byla typická nevěsta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tím formulářem to může být pravda, ale my máme na webu našeho občanského sdružení taky uvedený mail a máme ho už léta a spamů nám chodí...průměrně cca pět denně, ale stabilně, nezvyšuje se to...zatím jsme teda nebyli kvůli počtu spamů nuceni mail změnit. A já svůj mail nemám nikde uvedený a myslím, že tak tři denně průměrně taky schytám :angry: :angry: takže asi tak.
28. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny maminky z České Třebové a rodačky z Letohradu. :slight_smile:
Já jsem z Lanškrouna a chtěla jsem zareagovat na dotaz od Tannawe.
Tannawe......,ptala jsi se na praktické lékaře pro děti v Lanškrouně,tak je to tady dost špatný.Máme dva lékaře.
MUDr.Beránek na ulici Čechova a MUDr.Míka na Hradební,k tomu chodíme my. :dizzy_face: Je to doktor,ale k dětem moc hodný.Jediným nedostatkem je to,že se tam čeká 2hodiny. :angry:
Má k nám nově dojíždět lékařka.(teď nevím jméno).Tak k ní snad někdo přejde a čekání odpadne.Pokud máš stále zájem o informaci a přímo na tuto lékařku,tak prohrabu stará čísla Lanškrounského zpravodaje.Tam o tom psali více.
Jinak pod Rudoltickým zámečkem už domečky přibývají.Zas taková divočina to tam není,hlavní silnici máte pár metrů od parcel.Přeji,ať vše dobře dopadne. :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi nestraš, copak se ti na tom epinu nezdá :confused:

Byyz gratulujem márince, za chvíli bude lítat a to teprve bude šrumec :grinning:

Lenchi mě ta sobota úplně vyřídila, Jonáš chtěl furt lézt na ty mašiny až ho to tak unavilo že jsem ho musela z nádraží nést až domů . protože nechtěl jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jinak se mu to moc líbilo :grinning: naštěstí pak vytuhnul na 2 hodiny a já taky :grinning: :grinning:

Dorka je hrozná fotbalistka, mám pocit že mi asi brzo vykopne díru do břicha, au au :rolling_eyes: teda nevím jak to vydržím ještě dva měsíce :sweat_smile:
u billy bude novej sekáč, dneska jsme šli okolo a Robertovi se tam hrozně líbili jedny šatičky za výlohou :grinning: že by ho taky chytla růžová nákupní horečka :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsme měli první žárlivou scénu, odpo jsem tu ležela a skučela že mě mimi kope, tak robert přišel že jí domluví a dal mi ruku na břicho, Jonáš (zrovna si spolu hráli) nejdřív jen koukal a pak začal ječet né né né mimi a čapnul roberta za ruku a tahal ho pryč :sweat_smile: to jsem fakt zvědavá co bude dělat až se mimi narodí :confused:
29. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdaek, tak mame nejake ty novinky :slight_smile: Elousice uz ma svuj batuzek a je zne uplne vydrena, zatim si ho neumi sama oblict, ale nastavuje ruce a rika batůůůšek, baťůšek, fakt kouzelna! o vikendu jsme byli fotit sanami, 4 fotky jsou v hardwer galerii.

to epi-no. ja nevim, jen ze z toho mam divnej pocit. jsem to nejak extra nestudovala, ale nevim, jak poznas jak moc to nafukovat a tak.

mastim prekladat, dneska mame nemcinu!
nejak to jde se mnou posledni dobou z kopce, jsem jak sipkova ruzenka, furt bych jen spala :( že by????
30. zář 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, moc krásný fotky šátků!!!!!moc vám to s Eli sluší, já jsem si Julku prostě na záda nikdy nedala, jsem nešika :sweat_smile:

a že pořád spíš...to by mohlo být :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prosím tě, to by bylo nějaký neposkvrněný početí, vždyť jsi říkala, že se doma s manžou prakticky nevídáte, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, ta sobota měla ještě takovou dohru, že jsem s Lacem nemluvila a byla jsem naštvaná jak nevimco: byli jsme domluvení, že mu zavolám a on pro mě přijede. Volala jsem mu už z Depa, než jsme odjížděli - nedostupný. Nedostupný byl i další půl hodinu, takže jsem totálně vyřízená vyšla s Julkou pěšky k domovu a skoro jsem brečela, jak jsem byla vytočená :sweat_smile: pak jsme u krytu na Novku viděli naše auto - byl v krytu a nakupoval, takže jsem tam slezla a začala na něj mírně ječet, protože drahoušek měl prostě vybitej telefon a nenapadlo ho, že to bude problém :angry: a on místo aby scvaknul podpatky a začal se mi omlouvat mi jen řekl, ať se uklidním!!!!!! :angry: :angry: :angry: no měl to na talíři až do neděle, ale nejvíc mě vytáčelo to, jak nonšalatně kt omu přistupoval - že se vlastně nic nestalo, že jsme to zvládli apod. Fakt jsem si říkala, že jako svobodná matka bych to měla jednodušší - věděla bych, že se prostě nemám na koho spolehnout a musel abych si věci řešit sama a věděla bych, že na sebe se spolehnout můžu :angry: :angry: a nebyla pak takhle vyšťavená :angry: :angry:

no, odpoledne jsme pak ještě jeli do Ústí na tu pohádku, bylo to celkem dobrý, ale bylo to pro větší děti, takže jsme tam moc dlouho nevydrželi - no třičtvrtě hodiny. V neděli jdeme do Malý scény, tak jsem zvědavá, jestli to bude lepší:slight_smile: jo a viděli jsme tě pak ještě v sobotu odpoledne v Tescu, ale byla jsi u pokladny a my na konci jiné fronty, tak jsem na tebe nehulákala :sunglasses:

hele, miq, mám na tebe mega prosbu: já potřebuju zajít k té své praktické mudře a už to nechci odkládat - myslíš, že kdybych tam zítra zašla a na půl hodinky ti dopoledne vrazila Julinku, že bys mi ji byla ochotná pohlídat? Já mám doktorku na Nádražní ulici...prosím prosím smutně koukám....měla bys čas???????
30. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi trhla sem se malinko, ale jako zkušenost stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miq no na to sprintování už se ani moc netěším, sem furt doufala, že už bude pohyblivá místo tý placky, ale zatím mi teda stačí přelejzání....jo a včera udělala první krůček ( samozřejmě s oporou)
tlapi jestli seš, tak záááááááávidím :wink:
jo a od včerejška je kámoška v porodnici (v Ústí), tak čekám brzy zprávu o miminku :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi hlasuju pro Carmen, jo a ten modrej se mi taky líbí :grinning: netrpělivě očekáváme další zprávy od šípkové ruženky :grinning:
s tím epinem je to podle popisu docela jednoduchý , nafoukneš tolik kolik sneseš chvíli necháš působit a pak vytlačíš zoopakuješ tak 2x-3x při jednom cvičení , začíná se 4 týdny před porodem a za tu dobu by se ta tkáň měla roztáhnout na obvod hlavičky :grinning: , zní to docela jednoduše no uvidíme jaká bude realita, ještě si nechám poslat český návod od holek z tý diskuse doufám že se tam najde nějaká dobrá duše co mi to oskenuje :wink:

Lenchi já se ti ani nedivím to bych taky byla vytočená, ale u mě je to teď normální , mě vytočí každá blbost :grinning: asi bych ječela jak hysterka a to tuplem kdyby mi řekl ať se uklidním :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Julku ti klidně pohlídám, no problém, pak mi když tak písni v kolik bys to tak potřebovala :wink:

tak jsem si myslela že máme vztekací scény za sebou ale omyl :frowning2: dneska mi Jony vystřihnul jednu krásnou v domě dětí na burze oblečení, bylo tam nejaký hrací chodítko a on by ho samozřejmě chtěl no když jsem řekla ne :angry: tak začal ječet tak jsem ho chytla že zaplatím věci co jsme vybrali a půjdem , no válel se tam po zemi , házel luky a řval jak tur a navíc bylo krásně vidět jak po očku kontroluje jestli ho sleduje dost lidí což samozřejmě sledovalo bylo tam pěkně narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nakonec jsem to ustála bez infarktu ale doufám že to nebude trvat dlouho, protože když se takle zmítá tak ho skoro neunesu a o mojí nervoví soustavě ani nemluvím :rolling_eyes:

Byyz on se každej těší až začnou chodit , ale pak je to docela hukot, ale dá se to zvládnou záleží jestli budeš lítat jen ty nebo 2v1 :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, jestli se sem neozveš, tak já ti ještě ráno napíšu sms, ale myslím, že bychom mohli vyjít tak v devět, tzn. kolem půl desáté u tebe - může být?
30. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. budu s tím počítat :wink:
30. zář 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek! Ruzenka se hlasi d sluzby :slight_smile:

Lenchi, k tomu vyzvedavani... u nas 100% plati, ze kdyz je to fakt dulezity, tak ze se mu proste nedovolam. To tak proste je a zvykla jsem si... U nas by to asi bylo tak, ze by mel O. za ukol pri sve vytizenosti pristavit auto k nadrazi a my bychom sebou mely klice, takze bysme si pak domu dojely po vlastni ose, zatimco by otik neco makal u kompu. Jinak samozrejme souhlasim s Tvym rozhorcenim... Jsem svine, asi bych mu udelala neco podobneho, aby se vcitil do situace... Jenze tehu unavu mu nepricarujes :unamused:

s tema satkama.... na foceni na brise nemam mimino, takze jsem musela vzit svoje a uznate, ze to by vypadalo na brise fakt divne... To ale neznamena, ze nosim v satku na zadech. chcvili cca. 14 dni jsem to delala, ale je to moc slozity bez zrcadla a pohodli nic moc, takze manda o 100% lepsi kafco.

miq. Tak zrovna carmen se mi fakt moc nelibi.... tu ma elous, jeste ji pridam do alba, budete cubrnet, jak je to roztomily. Ja hlasuju pro podzim :slight_smile: to jsou moje barvicky.... Jako didy, co budeme dedit :grinning:

Miq. s tim vztekanim... to je nase denni praxe :frowning2: ne a ne to prejit!
Elous se nam zacina rozmlouvat, kdybyste slyseli, jak rika danke schön a guten Tag, tak byste padly :slight_smile:

no a ted neco k pripadnemu 2v1... Ja vam nevim, ale koupila jsem si slipky od MaM, nasila jsem si tlusty vlozky i slipky a tesila se snad podruhe v zivote na kramy (poprve to bylo na gymplu :grinning: ) objednala jsem se na preventivku na gyndu na 19.12., protoze tehu stejne nehrozi, ze... no a jinak spolehlive kramy jsem mela dostat v nedeli a // sili a sili :grinning: :grinning:

na gyndu du ale stejne az v to prosinci. Nechci tam s Elousem pokud to nebude nutny. Na vanoce tu budou nasi, tak mi pohlidaji :slight_smile:

lenci, zas tak neposkrneny poceti snad ani ne, myslim, ze jsem ho uhnala, nez jel na vikend do mnichova :confused: :grinning:
1. říj 2008 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tlapi, tak to já jsem otěhotněla, když sem se konečně rozhodla pro kalich :grinning: naštěstí dřív, než jsem ho stihla objednat, tak teď si ho asi koupím a budu těhu hned.....tak mě včera napadlo, že se hrozně těším na bříško...ale teda mám bobky, jak to budu s malou zvládat

z šátků se mi asi nejvíc líbí pastelka a pak podzim
1. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bééééé, bééééé, ty vole já jsem se u toho normálně rozbrečela :grinning: Tlapi tak gratuluju , to je vidět že jde jen o správný načasování , co :wink: hlavně ať je to v poho a není ti moc blbě :slight_smile:

byyz já se taky těšila na bříško , ale teď už se těším až budu bez bříška :grinning: a to mě čekají ještě dva měsíce :confused:

dneska jsem byla okouknout novej sekáč a docela zklamání ceny dost brutální a kvalita hrůza a navíc tam nemají žádnej dětskej koutek takže sama s Jondou bych tam nemohla holt ta paní co to má u Lidlu je lepší :wink:

dneska jsme konečně prodali ten bebecar tak mám radost :slight_smile:

jo Lenchi nechali jste tady punčocháče , nechcete jít zítra do MC má být docela hnusně tak nevím co budeme dělat :wink:
1. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky, asi se s tim budeme snazit plus minus tajit, tak prosim i vas o diskretnost, Byyz, ju? nerada bych aby se to nasim doneslo odjinud :slight_smile:

miq.za kolik jsi ten bebecar prodala, doufam, ze aspon za 5 tisic :slight_smile:
btw. koukala jsem na webovky a ta smazana pani u galerii ma u me plus body

co potrebujete na deti? chystam se v sobotu na blesak, tak snad neco zase poridim za euro :slight_smile:
jo a na tech sanami fotkach ma elous ty namachrovany boticky z blesaku za 5 e :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi jasně, mlčím jak hrob :zipper_mouth:
ty jo holky, ta kámoška se mi neozývá, doufám, že je všechno v pořádku :pensive:
1. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek