• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
no já bych podle čínskýho kalendáře měla mít dva kluky a podle krve dvě holky a podle prstýnku kluka a holku :grinning: :grinning: :grinning: to jsem teda zvědavá která varianta bude platit ( teda dvě holky to už nebudu ani náhodou :sweat_smile: )

já myslím že na pohlaví až zas tak moc nezáleží spíš to je o temperamentu dítěte, Jony je docela číslo ale znám i " horší" dětí a některý z nich jsou holky :sweat_smile: :confused:

plíny snad dorazím o víkendu jestli si teda babi veme Jonyho na odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé babky, já vám tak strašně závidím ty bříška!!! a tlapičce aspoň srdíčko a samozřejmě gratuluju...já chci takýýýýýýýýýýýýýý miminkooooooooooooooooooo malinký čerstvě narozený :dizzy_face:
jo a ty děti v česku, no já jsem si nikdy nevšimla, že by na mě někdo zahlížel, naopak mi přijdou všichni milí a usmívaj se, ani v Brně mi to nijak nepřišlo :confused: akorát sem teda dneska oběhla asi 5 hřišť a nikde nemaj houpačku, do kterej bych mohla dát malou, jen takový ty dvě šňůry a prkno, tak nic
lenchi no měla sem takovej pocit, že pobrekávala, jako když chce jíst, ale vždycky se akorát přisála a pak hned pustila, ale zas se chtěla přísát a tak dokola, ale teď už sosá normálně, tak nevím...
10. říj 2008 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já podle čínskýho kalendáře jsem měla mít první holčičku, to mi vyšlo, teď to bylo spíš na kluka, jenže já nevěděla přesně, kdy jsem otěhotněla - byl to přelom února a března, takže k početí muselo dojít v březnu, když to bude kluk:wink: protože únor byl na holčičku:slight_smile: takže u mě to asi vychází...miq a jak podle krve? prstýnky chápu (podle těch jsem měla mít tři kluky:wink: ale jak se to určuje podle krve?
10. říj 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo miq - MMT mě nijak nenadchla, vycpat by asi šla, ale mně ta vrchní vrstva nijak zvlášť nepropustná nepřijde, tak to nedělám, používám jen na doma nebo když jdem někam, že vím, že ji za chvilku vybalím, třeba k doktorce (5 minut cesty)
10. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi tady byla nějaká diskuse ! díte podle prstýnku" s odkazem na stránky s tou krví, je tak že se ti každých 7 let mění a podle toho se ti narodí určitý pohlavý nebo co, už ani nevím :sweat_smile:

byyz mě se ty mmt líbí vzhledově ale jsou skoro za setjný prachy jako ty bum genius , jako né že bych potřebovala nějaký plíny, ale chtěla jsem AIO jen tak pro svoje pohodlí na cestování a frajeřinu k dr a tak ještě uvidíme :slight_smile: možná to nakonec ještě přehodnotím :sweat_smile:

holky jsem nějaká přepadlá , dneska jsem byla na utz a naše prcina , představte si to váží "pouhých" 2100 g :sweat_smile: jsem tak nějak v šoku, protože doposud byla spíš podmírák zato teď to dohnala a jestli to takle půjde dál tak v termínu bude mít přes 4 kilča, jsem si myslela že když to bude holka tak bude menší ale asi chyby lávky mě prostě není souzeno mít malinký miminko :frowning2: ještě že jsem nenakoupila v zápalu nákupní horečky mraky vel 56 to asi zase neužijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. ja ti teda nevim, ale mne rekla doktorka tyden pred porodem, ze zadna velka nebude podle utz, ze by bylo lepsi rodit pozdeji, a za tyden ji vyndali a mela 3,8 nebo co, takze bych to nebrala moc vazne.....

btw. videly jste stredecni mate slovo o porodech doma? jsem na to tedka koukala a jsem uplne zhnusena. Ty porodni asistentky byly fakt ubohy. :( a ta mamina sesti dedi mne je tak strasne nesympaticka, no fuj. ty doktori byly misty taky arogantni, ale celkove to bylo dosti o nicem...
10. říj 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ja to moc neresim, jak to bude nebo nebude, doufam, ze jaky si to udelam, takovy to budu mit... :confused:

vcera jsem se dozvedela, ze jedeme na mega rodinnou akci do rakouska na hory v lednu. Bude tam bracha prazskej i brnenskej s detma.... to bude prdel.(puvodne mel jet jen prazskej s kamosem)
10. říj 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq a jak ta váha odpovídala týdnu těhotenství? Hugo měl těch 1670, když jsem byla 30+0 a váhově odpovídal 28+6, teď má třeba taky už přes dvě kila...ale jak píše tlapicka, utz není zas až tak spolehlivý, tak se neboj :sunglasses: ale perlička: známá teď rodila, rodila druhý dítě cca měsíc před termínem - a chlapeček měl 3,80!!!!!! tak to si nedovedu představit, kolik by vážil, kdyby ho donosila!

to středeční máte slovo jsem neviděla, máma mi o tom horlivě referovala a pak jsem četla nějakou diskuzi na rodině, že nejhorší byla jílková, že nedokázala ukočírovat vlastní emoce a že nedala těm PA prostor - to tam teda svorně tvrdily zástupkyně obou táborů, takže to považuju za objektivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nevím, neviděla jsem:slight_smile: ale měly jsme na toto téma s mámou dnes veselý rozhovor :grinning: jako obvykle jsme se neshodly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera nebo kdy jsem pekla chleba podle receptu miq - je mezi tlapiccinýma oblíbenýma...no, to zas bylo...já nevím proč, ale jak tam dám víc celozrnný mouky, tak se mi chleba nedaří :frowning2: ještě když tam navíc dám ocet, tak to kysele smrdí, fuj :frowning2: dala jsem vody dle návodu, ale ani se to nespojilo, tak jsem pak jak debil přilívala, to už bylo taky na nic...no vyhodili jsme to :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes jsme byli krmit kachny a koupila jsem nějakej shitovej toustovej chleba v Albertu a Juli to kachnám odmítla dávat a cpala se tím jak zjednaná :grinning: :grinning: tak nevím, o co se snažím :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, ja uz ten chleba tedka vychytala! musi tam byt olej, prijde mi, ze to lip nakyne a je vlacnejsi! davam 300 g hladky a zbytek dosypavam. kdyz ma byt zitna celozrnna, tak davam hladky jeste vic!

hele k tem Pa, jilkova je diva, o tom zadna, ale ty pa fat nic nerekly furt se ohanely nejakejma trapnejma studiema. Cekala bych od nich lidsky pristup a ne takovy vareni z vody, schvalne se na to podivej... ty pa byly fakt neprijemny a nesympaticky!
10. říj 2008 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já jsem prostě divná, někdy mě rozhodí takový blbosti :sweat_smile: prcina je asi o týden větší já vím že tomu nejde tak moc věřit Jonášovi naměřili před porodem 4,5 kg a nakonec sotva přelezl 4 kila :grinning: no jsem ráda že mi Tlapička koupila to epino aspoň budu moc cvičit , prorože žádný vyžle holt rodit nebudu :slight_smile:

na Jílkovou nekoukám, přijde mi ten pořad takovej nedodělanej, nikdy tam nic pořádně nevyřeší , na to kolik si tam zve hostů prostě nemá dost času všechno pořádně probrat, vyděla jsem upoutávky já s porodama doma nesouhlasím tak jsem ani nechtěla koukat, ale klidně bych brala soikromý PA, ambulantní porody a tak třeba se to časem změní , ale to už asi budeme mít odrozeno :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

mě se zatím všechny chleby povedly, ale já moc z celozrný mouky nedělám a když tak jí dávám jen trochu :wink: jinak se držím pravidla dávat žitný mouky max. 1/3 z celkovýho množství, v poslední době moc neexperimentuju spíš dělám chleby ze směsí :slight_smile: , ale Jony někdy nechce ty zrníčkový chleby jíst , zato když mu koupím rohlík nebo housku tak se cpe taky jak zjednanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda na Jílkovou ze zásady nekoukám - ze stejný zásady, jako si nečtu diskuze na zpravodajských servrech u různých "kontroverzních" témat - demokracie je pěkná věc, ale některý lidi si při diskuzi fakt nevidí do huby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je fuk - v dté diskuzi na rodině tam "domorodky" spíš mluvily o tom, že porody doma jsou mediálně zajímavý téma, ale že diskuze o nich k ničemu nevedou, že jde (nebo by mělo jít) spíš o zlepšení podmínek v porodnicích, s čímž teda souhlasím:slight_smile: já to vidím doma: když s mámou diskutujeme o domácích porodech, tak se prostě nemůžeme nikdy shodnout, protože zatímco ona lékařům víceméně důvěřuje, já si myslím, že mi zpackali konec porodu a že nebýt doktora, který spěchal domů ze šichty, jsem si mohla ušetřit kyretáž :angry: takže si myslím (ale samozřejmě si to nemůžu nijak ověřit), že nebýt lékařského zásahu, mohl můj porod proběhnout bez komplikací :angry: a to je to, co mi na nemocnicích vadí :angry:

hele, radši k něčemu jinýmu: chystám si objednávku na bráně - asi si to nechám poslat domů, nebudu se s tím tahat z Brna vlakem, už tak je to dost adrenalinový zážitek, ty čtvrteční narvaný vlaky :angry: chci zkusit koupit vlněný zavazovací kalhotky - vypadají zajímavě, je to nějaká novinka za 300 :sunglasses: a pak teda asi ty kojící vložky - asi koupím jedny MAM a pak jedny k tomu nějaký levnější, kde jich je víc - asi IV, protože Popolini tam mají nějaký polyester, achjo, jsem nerozhodná :confounded: a až uvidím, jak se osvědčí, tak bych ještě dokoupila - doufám, že mi to ZP proplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc, když jtam přinesu paragon teď před koncem roku, tak pak můžu ještě něco dokoupit po novým roce a taky jim to dát k proplacení - jednou jsem se tam na to ptala a myslím, že to není nijak omezené...

Julka zrníčkový chleby jí ráda, nejradši má moje chlebíky, když jsou ještě trochu teplý, nebo aspoň hoooodně čerstvý:slight_smile: když říkám moje, myslím tím i ze směsi:wink: jaký směsi kupuješ, miq? z lidlu? nám už všechny směsi od tlapicky došly, takže teď zkouším zase nějaké opravdu "svoje". To je zajímavý, že píšete, že dáváte max. 1/3 žitný nebo celozrnný - já když koukám do svý tlapickovský chlebový kuchařky, tak tam vidím chlebík od miquel a tam hladká mouka skoro není :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to je ten, co se mi nepovedl) a tlapi, když píšeš, že dáváš 300g hladký, tak myslíš na půlkilový chleba, nebo na ten tvůj maxi z maxi pekárny? já obvykle dávám 250 hl.mouky a zbytek tak doyspává, jak mi to přijde pod ruku, vody dávám cca 350 a pak to dosypávám zrním...ale měla jsem právě posledně chuť na něco tmavýho, tak jsem to zkusila a dopadlo to neslavně...ty tmavý lidlový chleby jsou ale bezkonkurenční :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kromě slunečnicovýho a vícezrnnýho mi tam chutná ten selský, mňam :dizzy_face: teď mi došly kvasnice, tak jsem musela koupit chleba normální, protože do tesca pro kvasnice se mi nechtělo a v lidlu je nemají... navíc já mám teď s pečením trochu problém! dřív jsem vždycky pekla s odloženým startem a ráno byl hotový chlebík - jenže tady mám pekárnu v kuchyni a vedle má ložnici máma a tak jí nechci v noci strašit hlučením pekárny...musím se naučit píct v jinou denní dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo babky, vy toho nakecáte....
máte slovo jsem neviděla a ani se k tomu nechystám, třeba bych se zbytečně rozčílila :grinning:
kde jsou tlapiččiny chleby??? mně se teda ještě žádnej úplně zvorat nepoved, ale prostě všechny poslední dobou chutnaj jako šrot, takže na ně ani nemám chuť.....ale koupili jsme si knížku o pečení, takže se teď chystám na čedarovej (čedar miluju)
jo a mrňouska už zas jí....včera dokonce i lžičkou (a tu už asi 3 měsíce naprosto ignoruje), dneska se mi hnala po chlebu, tak sem jí kousek uloupla a ona si vzala ten velkej kus a ten malej uloupnutej mi nechala :sweat_smile:
12. říj 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim!

hlasim, ze uz mi je blbe :( ach jo.

mam nakoupenych 20 chlebu z aldi, tak s nejak podelte, jestli chce i Lenchi...

mate pravdu s tou jilkovou, ze to je o nicem, bo se tam nic nevyresi, ale ja dycky brouzdam po netu, na co bych se mohla divat a moc toho tam neni, tak u ni dycky skoncim, ackoliv jsem se zarekla, ze todle uz fakt sledovat nebudu, bo to nema smysl....

byzz,, vsecky zpravy jsou skvele!!! :dizzy_face: a tlapicciny chleby je takovy muj sesitek, kam si davam osvedcene repcepty pro pekarnu z dama.cz, aby se mi nestalo, ze se neco povede, a ja uz to pak neumi najit....
13. říj 2008 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky!
tlapi, to je mi líto, že ti je blbě :frowning2:

jestli na mě vyjde nějakej chlebík, budu moc ráda :sunglasses:

tlapi a chceš vypálit i nějaký pohádky pro Eli třeba?

byyz, gratuluju k baštící holčičce :grinning: nedávno jsem potkala známou, má půlročního chlapečka a přikrmuje ho asi týden...to dítě do sebe bez mrknutí oka narve celou skleničku příkrmu!!!to by Julka nedala asi ani teď :sweat_smile: dnes ráno se teda hnala po housce - ale myslím, že to bylo jen proto, že na ní byla šunka a když už se to musí jíst s pečivem, tak teda dobře, tak to snědla. Ale zjistila jsem, že jí maximálně vyhovuje "dělená strava". Chleba jí chutná určitě víc samotnej než namazanej - z namazanýho oblizuje máslo nebo sýr a ožužlaný zbytek nechává stranou...apod.:slight_smile:
13. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jestli jsou nějaký směsi k odběru, tak chci taky :grinning: a ten tvůj sešitek tlapi seženu kde? máš ho na pavučinách?
lenchi celou skleničku malá smědla jednou, to sem zírala jak blázen
jo a hezká fotka
13. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: pohadky klidne, ale snazime se nakupovat ty vecernicky za 40 kc a tak, takze vybirej neco, co neni k dostani s novinama :slight_smile:

k chlebu: koupila jsem 20 ks pro miq. do aldi ani do lidlu se uz nedostanu, a nevim, jestli by se jeste neco veslo. domluvte se s miq. jestli vam neco prenecha nebo ne :slight_smile:

byzz, sesitek ti poslu mejlem, az ho abdejtnu. mate tiskarnu, co umi tisknou oboustrane booklet?
13. říj 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, já myslela audio pohádky:slight_smile: dvd máme taky jen ty novinový:slight_smile: Julka si teď ujíždí na pejskovi a kočičce, vypráví Höger a teď zrovna poslouchá broučky - to je někdy z padesátých let snad, stažený z gramodesky, taky se jí to celkem líbí:slight_smile:

teda ta miq je pěkně vypečená :grinning: si naobjedná směsí...tak uvidíme, jestli se s náma podělí:slight_smile: prosím tě a kdy přesně proběhne předávka? ty jsi tu jednou psala něco o 18? že pak budete přejíždět do Třince a cestou to vezmete přes Třebovou? já jsem děsnej cedník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď jsem se tu probírala cédéčkama, co ti jako můžu nabídnout...no, udělám výběr a doufám, že se ti to bude líbit:slight_smile:
13. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, uz se tesim!!!!

predavka bude v pondeli 20? po obede. mam vam to rozhodit nebo staci to nechat u nekoho a pak uz si to rozdistribuujete?
13. říj 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si to určitě zvládneme rozdistribuovat, my jsme holky šikovný:slight_smile: jen musím nechat ta cd na místě, kde proběhne výměna:slight_smile:

a ty asi nebudeš mít vůbec čas, viď :frowning2: ? to je škoda :frowning2: ...
13. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohuzel nebudu, mrzi me to! O. ma dovcu, takze budeme v trincu, pak jen pobalime a vyrazime....
priste se uvidime asi az s novejma detickama na jare...

a kde to mam teda vysypat, ten kufr??? kdo budete doma v pondeli po o.?
13. říj 2008 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu doma určitě, takže klíďo u mě...nebo jestli by to bylo jednodušší u miq - víš,kde bydlí a nemusí se to u ní nosit do 4. patra :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě je to jedno, já doma budu a můžeš to u mě složit - nebo se s miq ještě můžeme domluvit, že by u nás byla na návštěvě (nebo naopak) a zrovna by se věci naložily k ní (ke mě) do auta a aspoň jsme se všechny pozdravily:slight_smile:

teď jsem celý odpoledne neměla dítě - byla jsem na sociálce a na městě a zakecala jsem se s kolegyní - kamarádkou - dost jsem pookřála :grinning: :grinning: bylo to fajn:slight_smile: už se mě ptala, kdy plánuju jít poprvé od Huga večer ven, že už si chce bukovat termín nějakého večírku :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím že jsem konečně došila ty plínky, Lenchi tady má 3 a byyz 6 kousků :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tlapi to je na prd, ty nevolnosti, nechceš zkusit homeopatika, já jsem tady narazila na diskusi kde jsou i homeo. na nevolnosti bohužel až v době kdy už mi bylo dobře takže nemám odzkoušeno , ale chystám se je využít k porodu a teď zrovna cucám jedny na bolest v krku a docela zabraly :slight_smile: no aspoň to není žádná chemie člověk s tím ni nezkazí :wink:
škoda že nebude babinec na jeře to bude už asi mazec :confused:

Byyz a vyrostli vám nějaký zuby :grinning: když už malá papá
s tím šrotem jsi mě pobavila takle mi právě chutnají chleby když do nich přidám celozrnou mouku, fakt by mě zajímalo jak to dělají v těch směsích :grinning:
ještě že jsem si těch směsí objednala 20 :grinning: no budu hamoun , 10 ks bych si nechala a o ten zbytek se holky poperte :sweat_smile:

lenchi já si z brány taky budu něco objednávat, i když pořád koketuju s myšlenkou že bych si rači do toho brna zajela a všechno si ošahala, ty zavazovací vlňáky se mi taky hrozně líbí, hlavně mají být jednovelikostní takže super a za 3 kila fakt dobrý, a ta růžová aaaaach nádhera :grinning: :grinning: :grinning: no a kdyby se osvědčily tak si podle nich můžu nejaký uštrikovat z merino vlny :wink:

jonáš furt otravuje pokračování večer :wink:
13. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co jsem to ještě chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo Tlapi písni jak to chceš s placením teda kolik ti dlužím asi docela dlouhej peníz tentokrát :confused:
no já asi taky budu v pondělí po o doma záleží v kolik

Lenchi ty máš audio pohádky :astonished: tý jo to by se možná Jonymu taky líbilo v autě občas je hrozně protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolik plánuješ pro Huga svrchňáků pro začátek, já nějak nevím já jsem ze začátku moc nelátkovala, asi koupím ty vlňáky + ušiju flísáky ale asi by to chtělo několik pulek jestli to bude taky kakací dítě jako Jonáš tak bude spotřeba velká :sweat_smile: :confused:

Jonášek je zase na zabití :angry: dneska se nám vyválel ve dvou obchodech + několikrát na ulici já fakt nevím co s ním je, na všechno říká néééé nebo nechcííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro mi přijde že je z toho sám nešťastnej a já hotová :rolling_eyes: potřebovala bych nějakou dovolenou :grinning:
13. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi tisknout to bude manža v práci, takže to udělej jak chceš, on si s tím nějak poradí :grinning:
tak miq přenechává 10 směsí, to asi půjdem s lenchi napůl ne?, klidně to taky zatím může zůstat u vás i ty plíny miq, já si to vyzvednu, až dorazíme do let., což nevím, kdy bude...jen mi miq a tlapi řekněte cenu, ať si připravím peníze
miq zuby už 3 měsíce na stejným stavu, ale rvou se jí stoličky, má dásně dole strašně zvrásněný, tak možná žužlá kvůli masáži...jo a ten šrotovej chleba je samozřejmě s jakoukoliv celozrnnou, ty směsi taky nechápu :sweat_smile:
a na bránu bych taky zas někdy jela.....mám v Brně i bejvalý spolužačky, tak bych oficiálně nevyhazovala prachy za jízdenku jenom kvůli obchodu :grinning:
na ty zavazovací vlňáky musím mrknout
13. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co cheš, vždyť máš dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Julinka byla dnes odpoledne s babičkou a babička si stěžovala, že jak je možné, že se Jůlinka vzteká! že vystoupili z autobusu a ona se rozčílila, že vystupují z autobusu a lehla si na zem, tak že jí babička plácla přes zadek a bylo po vztekání :angry: :angry: :angry: tyhle praktiky fakt nepodporuju :angry: :angry: :angry: babička je z toho rozhozená - nevím, jestli to klade za vinu mě, ale když se jí něco na jůlince nelíbí, tak vždycky nezapomene dodat, že JÁ jsem tohle nikdy nedělala (nebo naopak dělala, když se jí zdá Juli v něčem pozadu) :angry: :angry: :angry: a když jí říkám, že vztekání je normální, tak mi tvrdí, že není, že JÁ atd..... :angry: :angry: :angry: prostě já jsem flegmouš na všechno, smířím se se spoustou věcí, když o to jde...tak jsem asi byla taková od mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, to víš, že ti to taky vypálím:slight_smile: ale nemám toho moc - kvalitně mám jen toho psa a kočičku a broučky - pro tuhle věkovou kategorii - pak máme medvídka Pů, pohádky bratří Grimmů od Ebenů, pohádky pro zlobivé děti čtené Aňou Geislerovou a Laco ještě přetahoval nějaké pohádky z gramodesek do kompu, ale chybí mu nějaký program, aby to vyčistil...to máme Maxipsa Fíka, Včelku Máju a spoustu jiných pohádek:slight_smile: ale on to stejně nedodělá, zvlášť teď ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem měla na Julku asi troje PULky a kolikrát jsem měla nedostatek! pravidelně to bylo tak, že jedny měla na sobě a dvoje schly na topení :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakože jedny už byly skoro suchý a druhý čerstvě vypraný:slight_smile: ale teď uvažuju, že dokoupím ješět nějaký zavazovačky...na MMB paní prodává BI za 100 jednu...jenže já nevím, jestli budu utrácet :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, asi si nebudu kupovat nový šátek...tak bych mohla, ne? teda jestli je paní ještě má:slight_smile: dnes mi dorazily bodýčka pro Huga, te´d už mám pocit, že mám hader na dvě děti - koupila jsem totiž nadimenzované balení osmi bodýček HM (čtyři jsou z biobavlny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) s tím, že to snad nějak unosí a paní mi k tomu ještě přihodila další dvě trička :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes jsem se v tom přehrabovala a mám pocit, že můžu mít v kldu dvojčata :grinning: :grinning:

s bránou - jsem to ještě asi přehodnotila - koupím dvoje MAM vložky a asi se pustím do šití - nebo zhodnoť mi to miquel: když si koupím flanel a ušiju ty prsní vložky doma na koleně, tak to bude za zlomek ceny nebo ne? když si vezmu, že třeba ty IV jsou ze čtyř vrstev flanelu a mají průměr cca 10 cm nebo tak nějak...mají v tý partiovce něco slušnýho? dá se sehnat? já tam prakticky vůbec nechodím...říkala jsem si, že nastříhat kolečka a okolo je sešít přece nemůže být tak náročné!

no a pak tam budu kupovat už jen asi ty vlňáky...jo a ještě tam má lusinta nějakou ošetřující tyčinku na bradavky, tak tu bych zkusila:slight_smile: to taky zaplatí ZP :wink:

správný dotaz: tlapicko, kolik ti dlužím? za ty moltexky a co se týče chleba - byyz můžeme se o zbytky po miq šábnout napůl? takže plus pět chlebů? plus ještě tam jsou ve hře pořád jedny ty flísáky a ten rozbitej kočár nevím jestli vážně nahradí cédéčka...je to na tobě:slight_smile:

miq - a za ty plínky jsi chtěla nějak víc, nepletu se, ne? bylo to 120 nebo 130? já jsem za tebe platila ty plíny té kamarádce, mrknu, kolik to bylo, abych to odečetla:slight_smile: tak už to vím - bylo to 240,- tak mi to taky sčítni:slight_smile:

dnes jsem si koupila noční košili do porodky...zítra zajdu do lékárny a dokoupím síťovaný gatě a tak...začínám mít strach... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ne z porodu, ale z toho, co bude potom :sweat_smile: :sweat_smile:

moje zlatý dítě poslední dobou pořád touží spát! večer jí pustím pohádky a ona dřív než zavelím vstane, jde k tv, vypne ji, odejde do koupelny, že se jako umeje, dnes dokonce v posteli jsem jí četla pohádku, ona pila mlíko a když ho dopila, ještě než jsem dočetla pohádku, tak sáhla po lampičce, zhasla, vzala si dudlíka a že se jde spát! a to samý mi dělá dopoledne před spaním! není nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
13. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé Lenchi nepřehodnocuj :confused: nebo si uvědomím, že vlastně nic nepotřebuju, všechno si vyrobím za zlomek ceny :grinning: :grinning: :grinning: já vlastně chci jen ty vlňáky a MaM vložky do podprdy a nějakou merino vlnu jenže oni v tom krámě mají tolik krásných věciček že bych určitě ještě na něco přišla :grinning: kdybych tam zajela

ty flanelový vložky snad nemá cenu kupovat to si fakt ušiješ já to mám taky v plánu plus bych si tam našila vrstvu flísu aby byli aspoň trochu jakoby nepromokavý, s tou partiovkou moc nevím já tam teď nechodím, ale flanel tam určo nějakej mají když ti bude jedno jakej vzor :wink:

jakou máš ZP ?

pulky si chci koupit na mmb, přijde mi že ty Ska nemůžou být nijak zničený, no taky jsem přemýšlela že aspoň troje možná čtvery abych se pak nemusela honit s praním :sweat_smile:

to cd bych brala na zkoušku toho Hogera mi to máme na dvd a Jonymu se to docela líbí pak když tak uvidíme jestli se mu to bude líbit

jo a ještě ty košile sehnala jsi nejaký normální co mají dlouhý rozepinání nebo to neřešíš, já jsem zatím viděla se zapínáním jen samý babkovský :confounded:

byyz ty stoličky vám rostou nějak hrozně brzy néé :astonished: nám to trvalo několik měsíců než pořádně vylezly no tak to aspoň budete mít dřív za sebou :wink:
14. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
teď koukám na "máte slovo"...to je maso...ti doktoři - hlavně ten primář z novorozeneckýho je fakt hustej...tomu bych dala tečku :grinning: přesně tyhle typy chlapů mě odpuzují na porodech v nemocnici - jakože vy jste blbá a my vímě, co je pro vás nejlepší! a jestli chcete něco jinak, než je obvyklé, tak jste fanatička navedená PA!

jak jsi tlapicko psala, že tam pořád PA jen citovaly nějaké výzkumy - myslím, že to byl záměr - že chtěly ukázat, že nejsou emocionálně nevyrovnané hazardérky, ale že když se rozhodují pro něco "menšinového", tak proto, že na základě výzkumů je to bezpečnější...ne proto, že jen mají chuť. Aspoň tak jsem to vnímala - a nejhorší teda byla ta pasáž, kdy ta jedna maminka vyprávěla, jak s ní ten primář arogantně jednal a on jí řekl, že lže! Přitom na něm bylo evidentně vidět, že je to typ člověka, který je arogantní...no, obdivuju ty baby, že tam šly, já bych to tam asi nedala...Jílková byla šílená, jak tam pořád jen opakovala, že můžou umřít, na nic jinýho se nezmohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic

miq, košili jsem koupila u vietnamců na Hýblovce za 139, je taková obyčejná, jednobarevná a nějakou kytkou na prsu. Je příjemná a rozepínací. Ještě asi zajdu někam, ať mám aspoň dvě.

ZP mám Ministerstva vnitra - koukala jsem včera, co konkrétně proplácí a to nakoupím. právě teď nevím, jestli má smysl se prdět se šitím, když mi proplácí 1000 Kč - za to bych měla nakoupených vložek...že bych je ani neupotřebila. Po novým roce si koupím asi novou podprdu:slight_smile:

jejda, to je hodin, jdu vařit oběd:slight_smile:
14. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tady rano napsala prispevek, jak bejk a smazalo se mi to :frowning2: :angry:
budu to posilat po castech :unamused:

zitra rano na me myslete, jdu k zubari, tak se modlim, at je tam vsecky nepobliju...

miq. nejaky homeopatika jsem si obstarala, ze by to nejak pomahalo to se teda rict neda, ale zuzka me uklidnuje, ze to zabere az za nekolik dni, tak doufam.... tedka pred dovcou to vazne potesi!

lenchi: nevim, jestli jsem se k audionahravkam pohadek vyjadrila nebo ne, takze se vyjadruju a prosim prosim chci. osobne broucky nemam moc rada, ale proc ne! na pejska a kocicku se moc tesim :dizzy_face:

ty zavazovacky BI urcite kup! kdybys je nechtela, tak si vezmu ja. koupila jsem jednu na zkousku, az jednou budu mit dite uz docela davno a jsem do ni zamilovana :dizzy_face: elousakovi ji davam dost casto a to me nikdy nenapadlo, ze bych ji to mohla davat :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k placeni:

dejte mi to jak chcete, beru hotove i na ucet, ale hotove je lepsi :slight_smile:mame drahy vybery.
miq. to ma za 2120
lenci za 1100
byyz za 110
chcete to nejak rozepsat? doufam, ze jsem se neupocitala.... kdyztak mi to nejak opravte. V momentalnim stadiu nerucim vubec za nic!!!

byyz: ty ten chleba chces fakt nechat v trebovy? nemas lepsi si ho vyzvednout u nasich?

vykladani: sobecky bych to dala nejradeji k miq, bo se to jen nahazi dolu :slight_smile: takze jestli to neva, tak dej vedet, do kolika muzes, at se zaridime!
15. říj 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k ZP: bacha na to! Zjistete si, jak to maji...kdyz jsem kdysi davno chtela prachy po ZPMV za prsni vlozky, tak mi vzali uctenky jen z lekarny!!! z drogerky mi nic neproplatili svine!

nocni kosile: svagrova ma kojici s capem. je prudce elegantni, doufam, ze bude soucasti dedictvi :slight_smile:

lenchi: jeste k mazani dluhu: myslis, ze bysme mohli smazat tu merinovlnu, co ti dluzim tema poslednima flisacema? :confused: krap nechame otevreny podle toho, jak budeme spokojeny s dodanymi cd :wink:

a k tomu mate slovo: na me prave pusobily strasne nevyrovnanym hazarderskym dojmem! ta stara pa mluvila obcas smysluplne, ale pak tam zacala machrovat.... ta se sesti detma mi lezla na nervy naprosto maximalne, ani nemusela nic rikat :confused:
osobne mi byl nejsympatictejsi ten starej doktor. Ten to ma v hlave srovnany a vi, co rika, hoooodne uz mu toho proslo rukama a pusobil na me i velmi lidsky...

ten cernej fousac na me pusobil emocionalne velmi nestabilne, ale co rikal taky melo hlavu a patu, az na ty ulety mimo... asi mam deformaci, ze jsem z doktorsky rodiny, tak jim slepe duveruju a vnimam je jako autoritu... nebo nevim. asi se neshodnem.
kazdopadne podle me je porod doma blbost a spravna cesta je ambulantni porod, pro pripad, ze je vsecko v poradku...
15. říj 2008 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek