• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
tlapi, já to pochopila tak, že vůbec nebudete v Leťáku :confused: tak jo, mi to nech u vašich, snad ještě někde vyhrabu meil na tvoji mamku a domluvím se s ní
porody - taky čím dál víc přemejšlím o ambulantním, hlavně kvůli malý, abysme byli všichni spolu doma, ale nevím, co na to naše dětská dr, prověřím, až budu těhotná, a kdyžtak to ty tři dny budu muset vydržet....
jinak teda vy tady píšete takový traktáty a já mám dutou hlavu, tak zůstanu u svejch krátkejch příspěvků
jo lenchi jasně, jdem napůl
15. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou vykládkou souhlasím, i pro mě bude lepší, když to u miq jen naskládám do auta a do patra to už vynese někdo jinej...kecám, kdo by to tam nosil, když ne já :grinning: :grinning: :grinning:

tu merinovlnu už jsme nějak řešily za ty flísáče, ale nebyla jsem si jistá, jestli to nebylo jen za ty jedny, proto jsem se hlásila:slight_smile:

já to na ZP ještě radši ověřím, ale předpokládám, že když mi z e-shopu proplatili podprsenky, tak že by toto neměl být problém...jsem chtěla zítra v Brně nakupovat, tak radši ještě předtím zavolám na centrálu :sunglasses:

jsem teď psala "domácí úkol", ble, biografii německy mluvící osobnosti...tak jsem zvědavá, jak dopadnu:slight_smile: bez toho "zapocet" nedostanu:slight_smile: začínám mít ale obavu, že s blížícím se porodem mi bude celá škola čím dál víc šumák :sweat_smile: :sweat_smile: a já nutně potřebuju ukončit aspoň tenhle semestr,a bych mohla přerušit studium... :sweat_smile:

já jsem přívrženec domácích porodů spíš emocionálně - já nemám za sebou rodinu, která by byla ochotná se mnou tohle podstoupit, Laco se netvářil nadšeně ani na ambulantní porod, takže já jedu klasiku v porodce :confounded: hehe, se mě chtěj zbavit, aspoň na pár dní :grinning: už ale vím, kdy bych měla rodit! Ideálně v termínu - to totiž bude pravděpodobně postavena hrubá stavba (vyzděná) a budeme mít dva týdny pauzu než nastoupí tesaři na krovy :grinning: :grinning: :grinning: takže Laco by měl čas na rodící ženu a nové dítě :grinning: :grinning: koneckonců i kvůli škole by to bylo dobré...ehm, často uvažuju nad tím, co bude, jestli začnu rodit v Brně na nějakém semináři či přednášce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, rodit asi nezačnu, doufám, že to nebude tak rychlý :grinning: :grinning: ale budu muset rychle na vlak, abych rodila pěkně v Ústí :sunglasses: nebo někde na cestě domů :grinning: :grinning: ty vlaky jsou tak narvaný studentama, že je velká pravděpodobnost, že bych tam nějakýho medika našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: koneckonců když jsou prej ty porody doma tak nebezpečný, tak je snad lepší rodit ve vlaku, ne :grinning: :grinning: :grinning: ? no, aby mě ten smích pak nepřešel :sweat_smile: :sweat_smile:

je to hrozný, mám strašně veliký břicho a ze všeho mi leze! vážně zvažuju koupi tohoto:
http://www.mamaja.cz/pro-maminky/mam-multi-tube-tehu-a-kojici-top
neměl by někdo z začínajících či plánujících těhulí zájem o případný následný odkup - kdybychom se dohodli na přijatelné variantě barvy? zítra se právě chci stavit v Bráně a zkusit jak to vypadá na člověku...jestli to náhodou není k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle z monitoru mi to přijde praktické, ale reál je reál :sunglasses:

jo, ta matka šesti dětí - já bych se v podobným pořadu pod takovým tlakem tvářila asi ještě hůř - mě přišlo, že má křeč ve ksichtě :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám tendence se obdobně tvářit v podobných zátěžových situacích - jakože se tak soustředím, až to vypadá, že chci soupeře zakousnout :grinning: :grinning: :grinning: mě to pobavilo, protože mi přišlo, že vidím sebe :grinning:

kojící košile s čápem je prudce elegantní za trojnásobnou cenu, než moje vietnamská...taky jsem chtěla být prudce elegantní, ale pak jsem začala uvažovat nad tím pro koho - já před zrcadlem zas tolik času netrávím :grinning: :grinning: :grinning: prudce elegantní (třeba i erotické, juj) noční oděvy si plánuju pořídit na dobu, až vyženeme všechny děti z postele a Laco nebude usínat minutu po příchodu domů v obýváku na gauči :grinning: :grinning: :grinning: pak to snad někdo ocení :sunglasses:

Hugo je děsnej živel, myslím, že tam buď hraje fotbal, nebo trénuje na akvabelu, nebo se snaží prokopat břišní stěnou ven...docela to občas bolí :confounded:
15. říj 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen sem chtěla opravit tlapičku: ve tvým tématu Kde bydlet, jsi mylně napsala, že v Leťáku není židlička nikde, tak hlásím, že ve Dvoře je :grinning:
jo a lenchi, ten top mám, docela fajn, jen jsem si ho představovala jinak, zatím ho používám jako tričko (když si navrch vezmu košili, tak můžu kojit na veřejnosti nesvlečená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), akorát mám obavu, že až ho vytahám na těhubřichu, tak už ho jako tričko nebudu moct použít, ale třeba mě příjemně překvapí a nevytahá se
15. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: to merino jsem uz zapomnela, sakra, tak ja ti nevim, nekdy to musim najit ve starych prispevcich...
ten multitube nechci, bo uz je daaaaavno mam a nekolik! japonci to pouzivaji v zime i netehotny :slight_smile: bez toho bych chcipla!!!! urcite doporucuju.... ja mam teda takovy obyc bavlneny s kasickou na kapesnik a tak... takze jako spodni pradlo, ale bohate mi to staci!

vlozka s pyzamkem me pobavila a aquabella taky :grinning:
15. říj 2008 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, vy mě štvete...jsem čekala, že mi napíšete jaká je to zbytečnost a vy mě takhle navnadíte, abych za to ty nekřesťanský prachy dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to zítra zkusím a uvidím:slight_smile: byyz, dá se to nosit i přes tričko? varianta pod netěhu tričko mi přijde nepraktická, bo mě se všechny obyčejný trika okamžitě vyhrnou až pod prsa, což není ideální...v těhotenství semozřejmě...a jakou máš variantu? nemáš fotku?
15. říj 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ja je mam za 100 yenu, tj 20kc. :slight_smile: mam to misto kosilky, takze kdyz se ohnu, tak mi leze jen ten pruh pod trickem a ne zadek. Neni mozny, ze sis toho nikdy nevsimla! nenavidim holy zada..... kojeni a vyhrnuty triko je pro me nesnesitelna predstava! jako triko to nepouzivam, ale jako sukynku jo :slight_smile:
15. říj 2008 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, diky za opravu: tam ale jaksi nechodim, tak to nevim.... jednom me tam natahli o 200kc, jednou jsem se tam tak ozrarala 4 dc rzlejvanyho, ze jsem blila tyden a veceri si tam vazne nemuzu dovlit :( to ani v praze neni tak draho, snad.... vrcholne nesympatickej podnik.... chodim tam jen v nejkrajnejsi nouzi, kdyz na tom ten dotycny trva
15. říj 2008 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky vy jste toho nakecaly :grinning:
já bych měla být v pondělí doma takže tu udělám místo na ten náklad :sweat_smile: no problémaaž budeš vědět přesnjší čas tak mi pak písni :wink:
tý jo já jsem se teda rozjela, když si to tak vemu polovina je za papírovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já za ně tak nerada utrácím, fakt nevím proč se mi zdá moc peněz za látkovky když ty mi vydrží věčnost :grinning:
jsem teď brouzdala po mmb a hledala nějaký pulky nakonec asi koupím dvoje tots 1 no a při tom jsem narazila na tyhle plíny , jsem se asi zamilovala a uvažuju že si nějakou pořídím jsou fakt krásný http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14412491&tab=3 snad to nebudou nějaký šunty, mimoto ještě furt uvažuju na těma bum genius :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědvá kdy mě ta urácecí nálada přejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi já jsem nad podobným pásem uvažovala už když jsem čekala Jonyho, viděla jsem ho v Burdě ale pak jsem si pořídila tehu kalhoty s takovým pásem přes břicho však víš no nedám na to dopustít nide mi netáhne a ani trička se mi po něm tak nevysouvají , ten na mamaje se mi líbí určo to pak využiješ po porodu :wink:
16. říj 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. tehu gate jsou fajne, ale bohuzel jen na tehu :unamused: ja nesnesu, aby mi tahlo pod tricko ani kdyz nejsem tehu :grinning: bo jsem necita!

presnejsi cas? no to se tezko da rict..... co kdyz reknu mezi 13-15 hodin? slo by to?

na tech plinkach se mi nelibi, ze jsou velikostni. bum genius jsou sice drazsi, ale jsou jednovelikostni, ne?

mam pujcene od zuzky nadherne tehu rifle! ona si je koupila, kdyz cekala kiku a ted je porad nekomu vnucuje, bo staly 150 euro!!!!!je fakt, ze jsou fajn teda.... jeste zadne tehu brisko nemam. jen svoje standardni speky a sedi mi fajne.
17. říj 2008 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi tak já se ti vyfotím :slight_smile: ale teď jedem pryč, tak až po vejkendu
17. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak drahé přítelkyně, mám za sebou pěkně hustý poslíčky :pensive: ! teda asi poslíčky...doufám...jsem ukládala Jůlinku a byla jsem úplně hotová a okamžitě jsem začala taky usínat. Jenže mě za chvíli probrala šílená bolest v podbřišku. Nejdřív jsem si myslela, že jsem něco blbýho snědla a plaší se mi to v břiše, až za chvíli mi začalo docházet, že to asi nee...kontrakce jak prase do toho Jůlinka nemohla usnout, pořád se chrounila, převracela z boku na bok, tulila se ke mě, což mi fakt nepomáhalo no, tak jsem začala panikařit, aktivovala tchýni (máma je na chatě), ať dojde Lacovi do klubu říct, ať přijde domů a chystala jsem se do porodky - ne rodit, ale jen pro jistotu, že je vše ok. No, pak to celé odeznělo a já se uklidnila, bolesti už nemám, ani kontrakce, takže to byl planý poplach Jsem jak prvorodička nojo, jenže já jsem u Jůlinky žádné poslíčky neměla, takže nemám tu zkušenost tak jsem zase všechny kolem uklidnila a rozeslala do domvů a na pracoviště - Laco teda zůstane na příjmu, kdyby něco, ale doufám, že nicHugo tam řádí, jako kdyby se ho to netýkalo Se mi to rozleželo v hlavě, že když pojedu do porodky, tak i kdyby nic, tak určitě najdou důvod, proč si mě tam ten týden nechat - u nás rodí od ukončenýho 36tt a já teprve končím 35 tt...a to se mi fakt nechce, tam trávit týden...radši ho budu trávit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, prodala jsem šátek! a koupím si novej! ještě nevím jakej:slight_smile: ale asi elastickej:slight_smile: dnes jsem dala inzerát na MMB, viděla jsem tam inzeráty na šátky medley kolem 600 (550-650), no, já ho nabídla za 500...tak teď nevím, jestli jsem ho nepodcenila, když se hned našel zájemce:slight_smile: nojo, aspoň mám důvod si koupit novej:wink:

ještě zkusím obdobným způsobem prodat ty příšerný těhu džíny a když je prodám, koupím si ten pás:slight_smile:
17. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
panejo, to je napinavy!!!! jeste nesmis rodit, moltexky prijedou az v pondeli!!!

s tim elastickym satkem se neukvapuj! ted jsem nekde cetla, ze si nejaka baba tady v nemecku koupila mobyho a pak ergo a ze se ji dostal do ruky pevnej a ze uplne cumela, jak je skvelej... ze se vaze lip a nevim co... mas ho vyzkousenej?

to je fane, ze jsi prodala ten medley! jsi dobra, ze jdes dolu s cenou, ja vsecky syslim a davam strasne draho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dneska jsem si koupila ten kocar.... ale prijde az se vratime!
17. říj 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zkoušela jsem ho na Jůlince, ale to už měla aspoň 10 kilo, takže nic moc, prostě to není dimenzovaný na takhle těžký děti...líbí se mi na něm to, že bych ho už nemusela nijak dotahovat - u mini Jůlinky jsem pořád řešila, aby měla dobrou oporu hlavičky...protže jsem nosila na stojáka:slight_smile: no, pravda, mohla jsem pak s Hugem ve starým šátku zajet třeba do Brány a nějaký elastický šátek tam zkusit, ale mě to prostě nějak popadlo a říkala jsem si, že si zkusím dát inzerát, že to bude takové znamení, jestli mám jít do nového šátku nebo ne:slight_smile: hop nebo trop:slight_smile:

hele a neprodává náhodou tvůj šátek někdo na MMB? aspoň jsem občas někde zahlídla tvou fotku...a na mamaje taky...nebo to tam dáváš pod cizími jmény? teda na mamaje jsem ho asi viděla pod tvým jménem, to už nevím:slight_smile:

no, vzhledem k tomu, že rodit můžu co nevidět, bych si měla s výběrem pospíšit:slight_smile:

dnes jsem viděla nějaký nový, tuším že se jmenuje sleepy wrap? má ho někdo na MMB...zkusím mrknout na odkaz:slight_smile:tu je:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11755954&tab=4

píšou krátká délka, tak jsem se trochu lekla, ale pak tam uvádí, že má 4,8, to se mi nezdá málo:slight_smile:
17. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ja vubec nevim, mimibazar jde mimo me, nekupuju neprodavam, neprohlizim... ale celkem me odrazuje prani na 30....to zni nachylne... ja svuj na 60. to dotahovani: nevim, nikdy jsem s tim nemela problemy.... proste jsem uvazala a bylo. ja nevim proc, ale ten elastickej je mi nejakej proti srsti. nic mi neudelal, ale... uz radsi mlcim.
nez muj, radsi sanami!!! ted maji novy s bambusem :slight_smile: orisek, to neznam.... tu pastelku nedoporucuju, hodne klouze, melo by se to, ale pry pranim zlepsit.
inzerat davam jen pod svym jmenem :slight_smile: na noseni, tady, na mamaje :slight_smile: jinak ne.
17. říj 2008 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skoda, ze sis ho nemohla vyzkouset :( to me mrzi!
17. říj 2008 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti někdo ukrad fotku :angry: protože je celkem rozpoznatelná...

já právě předpokládám, že budu nosit v šátku tak do toho půl roku, pak přesedlám na ergo...takže mi elastický šátek přijde jako dobrá volba - teď ještě váhám - druhý adept je Moby - navíc na nošení dětí ho někdo prodává použitý za 800 :sunglasses: a je trochu delší a širší...mám trochu obavu, aby to kolem sebe umotal můj sloní muž:slight_smile: ta tmavě zelená taky není špatná...ale čokoládovou prostě miluju :dizzy_face: jo a jak máš nafocenou Eli s šátkem a panenkou - to dělá šanami i šátky pro malé děti? za kolik?
17. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sanami dela na deti, ale jen kratke na klibku, tenhle jsem si usila.... dali mi metraz, bo ja chtela 3m jako ma didymos, aby mohla bejt namachrovana s krizem s kapsou.... podle me je to otazka casu! az to zacnou maminky chtit, tak to budou delat.... mne stal 260kc. (to maji ty metr a kus...) zkus jim napsat mejla, ze chces pro dceru na miminko dlouhej :slight_smile: jsem zvedava, co na to reknou...

jestli si myslis, ze je to dobra volba, tak si kup ten elastickej.... ja bych asi koupila ale sekac, bo tomu satku nic neni, naopak... a usetri se... s tim hnedym bys byla prukopnik :slight_smile: btw. z tech isatku ho mam taky.

a ke kradeni te fotky: my mame s otikem dycky radost, kdyz nam nekdo nejakou fotku ukradne, protoze to znamena, ze je krasna! :grinning:
17. říj 2008 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...já zatím počkám, jestli bude mít Juli zájem nosit panenky v šátku...když jo, prubnu jí dát nějakej "můj" šátek, kolíbku z toho umotáme a zkusíme to a pak by se vidělo:slight_smile: stejně přes zimu asi nosit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jako je tam rozdíl nějaký 300 mezi sekáčem a novým Moby...což zase není tak moc...teda na těch išátcích, na Bráně je o kilo dražší! na nošení dětí je taky za 1120...
17. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak se nejak rozhodnes :slight_smile:

jo a jeste te podrazdim... nakupovala jsem na mamaje, bo jsem mela slevu, bo jsem jjim poslala nejaky fotky...a svagrova chtela tu svetlou mandu koupit, jenze me leze na nervy, ze na ni zustavaji smouhy, ktery mi nejdou vyprat, jak to furt taham po zemi na pisku...takze jsem ji vnutila tu moji a mam novou! http://www.mamaja.cz/satky-a-nositka/manduca-konacoffee-limitovana-edice
ta bude snad lepsi :slight_smile:
17. říj 2008 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mě neštvi, ta je tak nádhernááááá!!! tu bych moc chtěla, ale abych prodala ergo a koupila si tuhle...to asi nedopadne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ale asi do novýho šátku nepůjdu...budu asi denně špízovat na všech bazarech a hledat něco jetýho, co mě uspokojí:slight_smile:
18. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože Lenchi nestraš, to bys rodila trochu brzy né :sweat_smile:
já jsem sice s Jonym poslíčky měla ale nakonec jsem přenášela a kdyby mi ten porod nevyvolali tak ho nosím snad do teď :grinning: :grinning: :grinning: normálně se vsadím že určo začneme rodit v noci aby to bylo teprve vzrůšo , co :grinning: to mě přivedlo k tomu že bych měla asi popřemýšlet o tom kdo v tom případě bude hlídat Jonyho :astonished:

tý jo s tím šátkem ssi to teda rozlouskla luxusně žádný přemýšlení prostě prodat starej akoupit novej :slight_smile: ten čokoládovej se mi taky moc líbí

tlapi a ta manduka , aaaaaaaach vy mě štvete ta je fakt krásná :dizzy_face:
ještě k tomu pondělku, já povezu kolem 12 Jonyho k babičce , ale do 13 bych měla být zpátky :wink:

jo ještě k tý objednávce na bráně Lenchi, půjdeme do těch návleků nebo ne :wink:
já jsem si to teda rozmyslela s těma vlňákana :sunglasses: , ale budu muset co nejdřív objednat tu vlnu abych je stihla uplíst :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Vůbec nevím,co se tu dělo,jen jsem rychle skoukla posledních pár příspěvků...tak snad jste všichni OK..
...a celý - lenchi :slight_smile: ??
Budeme se před Vánocema stěhovat do vlastního bytu,tak jsme měli děsnýho zařizování,navíc se nám ten porod blíží ukrutnou rychlostí,teda doufám,že se blíží,malýmu se nějak nechce :frowning2:

Přestože mám necelé 4 dny před termínem,tak se nic neděje...a to měl doktor pořád strach,aby to nebylo předčasně...tak si říkám,aby to vlatně nakonec nemuseli vyvolávat...i když dneska po těch volbách už jsem myslela,že to půjde samo..no nic..asi trochu zbytečně plaším..btw co to je "poslíček" :sweat_smile: :sweat_smile: ??..

Škoda,že tu nikdo nejste...Brouzdám po netu - nemůžu spát...břicho je jen o fous větší než před měsícem nebo dvěma,zato malej se musel pořádně zakulatit,je tam pěkně nacvakanej,ale to mu nebrání -bohužel-aby se protahoval a okopával mě..už to není takový to roztomilý šimrání :slight_smile:
18. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze naklad uz ceska v letaku! koukala jsem, ze mam jeste 2 baliky dvojek moltexek navic, tak kdybyste nektera chtela, jsou k mani, jinak je nabidnu v inzeratu :slight_smile:

naikee: drzim palce, at vsecko dobre dopadne!!!!

k ty mande... kdyz jsem ji videla, zatmelo se mi pred ocima. uplne jsem ztratila rozum a bylo mi jasny, ze ji proste budu mit! bylo to jednodussi nez jsem cekala :slight_smile:)) racionalni mysleni, kolik stoji atd me opustilo! nekdy proste penize nehraji roli.... kocar mam o 20 euro levnejsi, tak co:slight_smile: jeste zalezi, jak vysperkuju tu starou! podle toho uvidim, kolik mi za ni svagrova da :slight_smile: i na zivo je prdacka...
budu moct nosit v druhym trimestru, az mi bude lip, nebo uz bude cekat na miminko?

jo a vyborne se bude prodavat. limitovanmy edice cehokoli na ebayi lezou do horentnich sum :slight_smile: hihi. akorat se obavam, ze to je tak svela vec, ze ji asi nedam jen tak z ruky :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo naikee tobě už se to blíží :slight_smile: jo jo ty konce jsou unavný a nepohodlný , přeju hlavně rychlej a pokud možno pohodovej porod , neboj u prvorodiček to může přijít kdykoli aniž by to doktor poznal předem :wink:
"poslíčci " jsou takový neškodný kontrakce ( i když můžou pěkně bolet) většinou jsou nepravidelný a nezhoršují se, člověk může mít pocit že to je už porod , ale stačí si dát horkou sprchu a oni přejdou což se u porodu nestane

hele Tlapi mě tak napadlo kdyby švagrová tu mandu nechtěla tak bych jí možná koupila :sweat_smile: mě případný feky nevadí když bude dobrá cena :grinning: :grinning:
19. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, já se k tobě zítra dopoledne otočím s těma cédama pro tlapicku, jo?

já si ty návleky asi rozmyslela, říkala jsem si, že kdybych do něčeho chtěla investovat čtyři kila, tak asi spíš koupím ty BI zavazovačky :sweat_smile: jsem nějaká škudlivá - ale to je tím, že teď mám pocit, že pořád něco kupuju...nakupovala jsem spoustu oblečení pro Huga, zimní bundu pro Juli, sobě boty, pár věcí do porodky...teď chci koupit ten šátek a určitě ještě spousta věcí přibude...jsou to všechno nezbytnosti, ale stojí spoustu peněz :angry: ještěže ten Laco tak dobře vydělává :grinning: :grinning: :grinning:

naikee, já jsem při prvním těhu poslíčky vůbec neměla, je to tak jak píše miq - vlastně to jsou bolesti, co nevedou k porodu, nejsou k ničemu, ale bolí jak čert :angry: :angry: myslím na tebe, ať je to rychlý a bez komplikací:slight_smile: pak dej vědět!

miq, nedivím se ti, že si ty vlňáky upleteš - já kdybych měla tvoje šikovný ruce...já jsem to tu snad ani nepsala, tak pro zbytek osazenstva: koupila jsem ve čtvrtek ty zavazovací vlňáky - jsou pěkný, ale pletařky si něco podobnýho uštrikujou během chvilky a za myslím poloviční náklady...no, já to s vlnou neumím:slight_smile: aspoň jsem ušetřila miquel prachy. Jinak jsem byla celkem zklamaná - ćhtěla jsem se v Bráně rozšoupnout, ael co jsem chtěla, to neměli :unamused: takže si to musím nechat poslat poštou - varování pro ostatní nakupující: nespoléhejte na to, že mají všechny věci skladem a v potřebném množství! zkoušela jsem si tam ten MAM těhu topík - byl moc příjemnej, ale prostě ho měli buď v červený nebo béžový barvě - v mojí velikosti a já chtěla černej. MAM prsní vložky v mé velikosti měli jen jedny a výběr dalších druhů byl dost omezený :confounded: takže když jsem nechtěla dělit objednávku, nekoupila jsem nic a nechám si to poslat poštou :unamused: koupila jsem jen ty vlňáky a separačky pro novošky:slight_smile:
19. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženský, já jsem asi blázen, ale teď jsem na různejch fotkách zkoumala toho čokoládovýho Mobyho...kamarádka mi psala, že ho má a já ho viděla v reálu a měla za to, že je vínovej...takže ten nee...ale na MMB kdosi prodává cihlovej...vypadá moooc dobře...teda ani ne atk na oficiální fotce od výrobce, tam svítí jak blázen, ale na nošení dětí jsou normílní fotky a tm se mi zdá, že není tak zářivej a moc se mi líbí! ještě váhám...miq, jakou máš zkušenost se svým světlým šátkem? ještě někdo na MMB prodává přírodní barvu, tak nevím...není to hned jak viks?

tlapi, dokončuju tady pálenici cédéček pro tebe...nevím, jak budeš spokojená - prostě jsem ti vypálila to, co poslouchám já ráda a buď se ti to bude líbit, nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, na kolik je to vhodné do auta, protože se tak často na dlouhý šterky nevydávám, tak nevím, co se hodí:slight_smile: maximálně to vyhodíš:slight_smile:
19. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo naikee, já už myslela, že rodíš, když ses neukázala :slight_smile: poslíčky jsou masakr, měla jsem je snad poslední 3 měsíce a nesouhlasím s tvrzením, že ve vaně přejdou - posly mě nepřešly a porod mě přešel (dočasně), u mě spíš fungovalo lehnutí, poslové přestaly otravovat a porod se mi rozjel :grinning:
tlapi kolik chceš za jedny moltexky? začali jsme nějak jezdit na návštěvy a manželoj se nechtěj vláčet balíky látkovek na 2 dny....
jo a ukazovala jsem manželovi tu hnědou manducu a manža mi ji chce koupit k výročí, zatím se bráním (jakože vyhazování peněz) ale myslím, že podlehnu :grinning:
19. říj 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar zensky!
miq. svagrova si ji vezme... dam si tu praci ji vycistit. nejsou to fleky, ale takovy cmouhy u ohybu :slight_smile: to pujde :slight_smile: vyprala jsem to u nasich v dobry pracce a aasi to bude stacit, zbytek vezmu kartackem... ode me sse za levno dockate jen moltexek :slight_smile:

ale treba ti mandu proda byyz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

lenchi, na cdcka uz se moooooc tesim! potrebujeme nutne upgread!

byzz. moltexky za 255 :slight_smile:
kdybys je chtela, dej vedet. pro marinku asi 3jky? 4-9 kg ? vetsi nemam.
20. říj 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tlapi, 4-9 je už na to naše tlouště málo, má 8,75 a než je spotřebujem....
tak asi nic, já si kdyžtak objednám příště, objevila jsem v Praze obchod kamennej, kde je maj (dražší nejspíš, to jsem ještě nekoukala)
miq kolik seš ochotná dát za mandu, která má ocucaný kraje? nevím, jestli to půjde vyčistit, zkusím, ale neslibuju
20. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz že by tak 500 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né já nevím to si musíš říct ty já ani nevím kolik stála nová :sweat_smile:
tak já zkusím prodat toho pata a uvidím kolik to hodí zatím na to nespěchám ze začátku budu stejně nosit ( asi) v šátku

moltexky doporučuju větší , nám to nikdy nevydrželo do deklarovaný váhový hranice, ale možná to bude tím že je Jony buřtík :confused: nechceš zkusit ty dovjkový na mmb je zase mají já jsem s nim a byla spokojená

Lenchi dneska jsem objevila na mmb BI zavazovačky za 80 ještě ta paní prodává vv TB za 25 do toho asi půjdu možná bysme se mohli šábnout o ty zavazovačky kdybys měla zájem :wink: bylo by to při jednom poštovným
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17421819&tab=0

jo tak jsem zkusila to epino, jsem z toho taková překvapená, teda nevím jestli to nedělám blbě :astonished: protože se mi podařilo v pohodě dát brutální průměr :sweat_smile: teda první pokus bylo maso, nějak jsem se nedokázala uvolnít, pak jsem zkusila dýchání co jsme dělali při joze a pohodička , když si vzpomenu jak mi byla nepříjemná masáž hráze , kterou jsme zkoušeli při Jonym tak tohle je mnohem " příjemnější"
20. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek