• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
miq, to je dobrý, ty zavazovačky určitě beru! navíc ta paní tam píše, že když se vezmou všechny ty zavazovačky, tak se neplatí poštovný:slight_smile: napíšeš jí?

normálně ta paní, co mi psala, že si vezme šátek, nějak nereagovala na můj mail, až jsem jí včera psala, co teda - a ona mi odpověděla, že si ho koupila někde v obchodě včera! ještě jsem měla jednu zájemkyni ve frontě, tak doufám, že ta si ho vezme:slight_smile: psala, že se dnes rozmyslí a dá mi vědět...doufám, že ho prodám, když už mám rozjednanou koupi toho Mobyho:wink:

Juli je nějaká nastydlá, v noci ji budil hroznej kašel, chudinku - nás teda taky... :confounded: teď kouká na pohádky, protože nic jinýho nezabírá, pořád je taková ufňukaná...chjo...ještě až do toho přibude Hugo, tak to bude mazec!

tlapi, co cédéčka? ještě jsi asi neměla čas...co? doufám, že tě aspoň něco zaujme...

miq, ty už zkoušíš epino? aby ses nerozrodila! :confused: :confused:
21. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
he s tema moltexkama je to srandovni :slight_smile: elous ma 12 neco a v pohode ji davam 3jky. nejak jsem se k nim vratila... takze z meho pohledu je tam zbytecna rezerva :slight_smile:

BI zavazovacky: ja chci taky!!!! prosim prosim, rozdelte se se mnou nebo kdyz uvidite nejaky inzerat, dejte vedet :slight_smile: ja moc nehledam neserfuju, tak kdyz narazite, tak reknete! diky!

miq. s tim epinem ti tady asi neporadime :pensive: ale tam tusim psali, ze se muze az 36tt ne?

lenchi, to je fakt pech s tim satkem... mne se na nej jednou ozvaly asi tri zendsky najednou a nakonec si ho zadna nevzala. tak ti preju vic stesti!!!

cdcka jsme moc neprosly... zatim jen hudebni vcera po ceste do 3nce. jenze nektere nam v tom nasem prehravaci nefungujou :( poslouchali jsme pejska a kocicku :slight_smile: nektere z nich mame...

zajimaveji vypadaji ty mp3 na ty se tesim! kazdopadne diky moc, bo jak jsem videla, jaky toho jsou kvanta, tak me malem vobejvali... dala sis s tim peknou praci!

julince prejeme brzske uzdravení!¨

holky, zacinam premyslet o tom tehu pasu do auta. nevite o tom neco? s eli jsem jezdila nepripoutana, ale tedka otik rika, ze na ty 2 cesty do fr a z5 se to urcite vyplati... nevite nektera, od kdy se to pouziva a tak? neznate nekoho, kdo to mel, co na to rika?
21. říj 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, tyjo, to mě mrzí, že ti některý nehrajou :frowning2: jsme to všechno pálila stejně, tak nevím, kde je problém - ale pravděpodobně u mě, nepálím moc často, takže jsem třeba někde něco popletla...my máme doma ještě spoustu různý zajímavý muziky, ale já poslouchám furt to samý, protože většinu věcí máme jen v kompu, takže když si chci pustit hudbu, většinou kvůli tomu pc nezapínám a prostě strkám do přehrávače to, co je po ruce :sweat_smile: takže jsme tady v tom včera celkem bloudila, když jsem vybírala, co bych ti ještě vypálila... a navíc máme tady hodně "alternativní" hudby, což jsem zase nevěděla, jak by se ti líbila - u těch mp3 jsem trochu znejistěla, když jsem si pak pustila už vypálenou Lydii Lunch - jestli se nelekneš :sweat_smile: takový obdobný úchylárny máme:slight_smile:

já jsem o tom těhu páse do auta vůbec nepřemýšlela...zas tak často nejezdím.

zavazovačky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17409029&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16615504&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16867809&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17339155&tab=3
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=165807&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D109

ale miq našla suverénně nejlevnější :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli zas v noci brutálně kašlala, asi zajdeme k doktorce, ale nechce se mi, to zas budou scény :unamused:

tak jsem nakonec ten šátek skutečně prodala a objednala toho cihlovýho Mobyho :sweat_smile: a ještě jsem si objednala pro Hugíta BI vlňáky, na MMB za 340,- :sunglasses: s retro kolečky:slight_smile: dobrá cena, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co s těma zavazovačkama - já nevím, jestli je nemám objednat, ale nejsem si jistá, jestli miq už té paní nepsala ohledně těch TB plínek...miq...ozvi se!!! :astonished:

doufám, že dnes budu mít víc času a zkompletuju objednávku na Bránu. Jo, miq, koukala jsem, že někdo tu na MK prodává MAM prsní vložky za 150,- - jsou to ty větší, takže nic pro moje hrášky pod kobercem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je dobrý s těma zavazovačkama, já primárně chtěla jen ty vv no ale když jsem narazila v albíčku na ty zavazovačky za tak dobrou cenu tak jsem prostě neodolala :grinning: tý paní jsem psala už včera dopo ale ještě se mi neozvala a tak doufám že mi ty plíny teda někdo nevyfoukne :angry:
kdyby mi nevyhovovali tak ti je klidně Tlapi prodám :wink:

včera mi přišli dvoje PULky pro mimi, TB oranžový a s jahůdkama- ty jsou teda docela dost jetý no uvidíme jestli nebudou protíkat, Robert se tvářil tak všelijak, on pulky nejak nemusí :sweat_smile: , přijde mu to igelit :grinning: nejrači má flísáky tak musím honem nějaký ještě ušít , aby měl do čeho přebalovat :slight_smile:

julky je mi líto :frowning2: , my máme jen rýmu, snad to nebude nic vážnýho , držím palečky :slight_smile:

taky musím zkompletovat tu objednávku na Bránu to zas bude peněz já teď nějak moc utrácím :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak BI vlňáky nebudou, teď mi paní psala, že je nakonec nechala kamarádce a nabízí mi vlňáky popolini anebo shorties...miq, ty jsi psala, že jsi někde četla, že jsou blbý? že protíkají? spíš uvažuju o těch popolinkách, dává je za 200, což je slušná cena...snad?

teď jsem byla v poradně a teda všechno ok - ale nevyšetřoval mě vnitřně, takže jestli se otvírám, tak se to nedozvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám streptokoka :angry: :angry: takže mě čeká při porodu penicilin :angry: ještě si zjistím nějaké další informace, já obecně mám odpor k antibiotikům, takže kdyby to šlo, ráda bych se tomu vyhnula...Skalický mi říkal, že dostanu penicilin, že se teď dává, že je to na základě nějakých statistik, že se dřív nedával... no, moc přesvědčivě mi to neznělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já naštěstí PULky mám po Jůlince:slight_smile: ale oranžový jahůdkový TB musí být úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma vlňákama nevím, ale tys nechtěla natahovací což ty shorties jsou tak pak mi z toho vychází jen ty popo :wink: s tím protíkáním to psali holky na diskusi o látkovkách , já třeba ty pletený vlňáky musela brutálně impregnovat v lanolinu z lékárny pak byly v pohodě i na noc jinak po normální impregnaci moc nevydržely :confounded:

ještě žes mi připoměla tu poradnu já jsem málem zapoměla že musím na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co si nenapíšu do kalendáře tak hned zapomenu :confused:
a toho streptokoka ti nemůžou vyléčit hned :astonished: proč čekají až na porod co když to bude rychlovka :sweat_smile:

a co Julinka jak jste dopadly

Tlapi já jsem jezdila denně do práce autem až skoro do 8 měsíce , těhu pás jsem si nepořizovala, ale vždycky jsem se poutala :wink: rozhodně je lepší být připoutaná normálním pásem než vůbec obzvlášť když máte v aute airbagy :confused: určitě se dá sehnat i jetej za dobrou cenu , případně ho pak zase střelíš :wink:
22. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi ozvala ta paní s plínkama a co myslíš napočítala mi k ceně poštovný, tak jsem jí ještě napsala snad si to rozmyslí, jsem hrozněj skrblík , co :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, nejsi skrblík! ta paní tam přece psala, že když si někdo vezme všechny plíny, že neplatí poštovný! a ty k tomu navíc ještě chceš ty TB!!!tak co :angry: ?

ta ATB při streptokokovi jsou standartní postup...u nás...hrozí am nějaké minimální riziko, že by se miminko mohlo nakazit při průchodu por. cestami, takže prý (četla jsem na netu), když se nestihne podat ATB matce, tak se pak dává mimísovi, což mi přijde horší :confounded: ale nejhorší na tom je, že se to dává v kapačce, kterou máš celou dobu :confounded: :confounded: :confounded: příšerný :confounded: ale zas prý někde to dělají jinak - já se Skalickýho nezeptala, tak příště, snad si vzpomenu. a taky pokud se rozrodím ve škole, tak asi nestihnu přijet do porodky včas, tak co potom? :grinning: :grinning:

Juli kašle - ale jen v noci a už je to lepší, u doktorky nic moc, ani jsme tam nemusely chodit :angry: nojo, ale mamka je klidnější, když nám doktorka řekla, že to opravdu není černý kašel :grinning: :grinning: :grinning:

ty popo jsou natahovací, to fakt asi nechci...

zítra mi paní pošle šátek, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat :dizzy_face: doufám, že jsem neudělala blbost :sweat_smile:
23. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem asi debil jsem si myslela že to tý paní dojde a ona mi napsala jako že mám na ty vv slevu (protože si vemu všechny ) a tam že prý nic o neplacení poštovnýho není , mě fakt takovýhle dohadovaní nebaví , ach jo :unamused: si připadám jak semetrika
23. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně to je divný s tím streptokokem fakt nechápu proč čekají až na porod, do tý doby se to samo nevyřeší tak proč čekat :confused: a pak bejt celej porod připoutaná ke kapačce :confounded:

tak jsem si včera dala inzerát na prodej Pata a hned se mi jedna paní ozvala , tak ho asi prodám za stejnou cenu za kterou jsem ho koupila , hurá :grinning: a budu moct koupi mandu od byyz :slight_smile: skoro mám chuť zkusit prodat i ten můj šátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo psala jsem Lus jak to máme provést s tou objednávkou a ona mi napsala že se máme domluvit s Monikou víš o koho se jedná nebo se jí mám ještě zeptat :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, kdo je Monika, ale myslím, že lus bude co nevidět rodit, tak že to radši přehrává na kolegyně:slight_smile:

on se ten streptokok prý dost "brání" léčbě, četla jsem o holkách, co podstoupily několikeré přeléčení během těhu a stejně se ho nezbavily...tak asi tak...
23. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, právě jsem s Monikou řešila objednávku, myslím, že stačí, když napíšeš na mail branakdetem@seznam.cz a ozve se ti ona
24. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, jen letem svetem!
toho streptokoka jsem mela taky a ty atb mi taky davali... jenze tim, jak jsem sla na cisare, tak ve me bylo tech hadicet tolik, ze jsem to nepovazovala za nic divnyho...
lenchi, ja ti nevim, jsem naivni a tem doktorum proste verim. kdyz reknou, ze to tak ma byt, tak me ani nepadadne zjistovat, jestli kecaj... jsem,hrozna.
vyzvedla jsem papiry z gyndy a v propousteci zprave z porodnice mam hellp syndrom.takze konecne vim, jak se to oficialne jmenuje.
26. říj 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a byly ty chleby spravne? vyslo vam to nebo uz neumim pocitrat do 20ti?
26. říj 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chleby byly aspoň u mě správně:slight_smile: už jsme si pochutnávali na selským:slight_smile:

tlapi, nejsi hrozná ani naivní, prostě máš zdravou důvěru v zdravotnický systém, kterou já trochu postrádám:slight_smile: prostě když se rutinně dělají věci, který se dělat nemusí (třeba ten omílanej nástřih), tak pak pochybuju i o ostatních věcech...ale to je fuk, stejně nakonec porodím za jejich asistence :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a že furt otravuju - co ta cd? fungujou? a který jste už měli? to mě zajímá :dizzy_face: takže máme v něčem podobný vkus?

teď jsem dodělala úkol do školy, ble, už mi ti náckové lezou krkem :grinning: máma mi na to řekla, že jsem měla studovat ruštinu :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky chlebíky ve správným počtu :slight_smile: jsem si teda musela přeložit ty názvy abych věděla co jím číslovky jsou naštěstí mezinárodní :grinning: :grinning: zatím mi nejvíc chutnal selskej :slight_smile:

Lenchi jste v pohodě? Jony má asi zánět spojivek či co :frowning2: včera mu trochu slzelo oko, ráno měl trochu ospalky, no ale během dne to nabralo grády a navíc si to asi zanesl i do druhýho oka jsem zvědavá jestli mu ráno rozlepím oči :sweat_smile: no nic snad jste od nás nic nechytly

jsem normálně mrtvá z Jonáškových " rozumů" dneska ráno jsme koukali na hezkou pohádku o zajíčkách a on to pořád komentoval a ještě na mě při tom tak koukal jako " mami chápeš" :grinning: :grinning: to je stejně úžasný jak si to ten malej mozeček přebere :dizzy_face: zlatíčko moje ukecaný :grinning:
26. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zejtra až půjdeme k dr tak se stavím na pojišťovně a rači se ještě jednou zeptám na to prsní vložky ať mám klid, teď jsem zkoušela dát zkušební obj. na bránu a vyšplhalo se mi to skoro na 2 táci :sweat_smile:

jo ma mmb jedna paní prodává nový designsock za 45 kč tak to už se mi fakt nevyplatí dělat ty návleky z podkolenek :slight_smile: Lenchi nebudeš chtít nějaký že bysme to objednali najednou :wink:
26. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho, ty ses teda rozjela, miq :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já toho budu mít tak za litr asi...ty prsní vložky a asi koupím Hugísovi tu čepičku vlněnou...malinkatou :dizzy_face:

já asi návleky teď chtít nebudu - domlouvala jsem se v pátek s Dančou v MC, že si od ní koupím BL a ona má ještě jedny neoriginální, tak si koupím i ty - oni prostě ty BL jsou výrazně lepší než DS...ale teda zas poměr cena-kvalita nevím nevím...každopádně když porovnám, kolikrát jsem jí dala DS a kolikrát BL :sweat_smile: ty DS jsou užší, má je dost narvaný vždycky. Ale na novoše to bude jedno:slight_smile:

Jonášek je výbornej rozumbrada :dizzy_face: Julka teď většinu času prosedí i rádia a poslouchá pejska a kočičku a jak už to má najetý, tak se snaží trefovat některýma slovama do textu a říct to zároveň s Högerem :grinning: a pak vždycky kouká, jestli poslouchám :grinning:

jinak my jsme v pohodě, Juli žádný problémy nemá, ale takhle zalepený oči měla nedávno, dostala ophtalo septonex a ophtalo framykoin - zezačátku to bylo děsný, nenechala si to vůbec do očí dát, ale pak už chodila sama a že chce kapi do očíček:slight_smile: teď taky občas přijde a že má rýmu a chce kapky do nosu! pak se teda při tý samotný aplikaci trochu vzteká, ale co máme tu vincentku stříkací, tak je to pohodička, když to srovnám s libenarem...

už mám vyprané věci na Huga a připravuju si pomalu tašku do porodky:slight_smile: někde jsem ještě narazila na nějaký hrůzostrašný diskuze ohledně toho streptokoka...musím se pořádně vyptat Skalickýho, jestli si na to vzpomenu - já vždycky když tam jdu, tak mám spoustu otázek, ale ve výsledku se na nic nikdy nezeptám :sweat_smile:

miq a s tou Monikou jsi mluvila, nebo jsi jí psala?
27. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zase nemocný, Jony má zhnisaný nejen oči ale i krk + pěknou rýmu takže zase atb. ach jooooooo :rolling_eyes: tak trochu mám podezření že mu moc nepomohlo to očkování protože před ním jsme ty rýmy zvládali docela dobře :confounded:
navíc i já jsem pěkně nachcípaná takže fakt uzašný :frowning2:

s tou Monikou jsem ještě nemluvila protože teď teda nevím jestli se mám domlouvat ať nám to pošle nebo to budeš vyzvedávat :astonished: mě to nemyslí jak jsme se domluvili my :sweat_smile:

jo na tý pojišťovně jsem se ptala tak by to mělo být pez problémů prý proplácí v poho i koj. vložky z drogerie tak proč ne z Brany :slight_smile:
27. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jsme se domlouvaly nakonec, že bych to vyzvedla - teda jestli toho nemáš deset kilo :grinning: ale nevím, jestli to stihnou do čtvrtka připravit - doufám, že tam teda pojedu i příští čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby ne, tak si to prostě necháme poslat a nebudeme to asi nějak řešit - nebo jí mám napsat a ošéfovat to?
27. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi tak jí když tak napiš jestli to zůstane na mě tak nic neobjednáme :sweat_smile:
je mi blbě jdu ležet Jony bude mít dneska TV den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí napsala - teda na ten mail z Brány a uvidíme:slight_smile: to víš, já na to chvátám o trošku víc, než ty:wink:
28. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám, že na mě taky zbylo správný množství chleba :grinning:
tlapi, mám dotaz na někoho z vaší lékařský rodiny - byly jsme s malou koupit ovčí sejra a ta prodavačka mi řekla, že má malá problém s játrama, prej to poznala podle fleku na kořeni nosu - celej obličej má normálně oranžovej, ale na kořeni nosu má takový místo, který je....no nejvíc se to blíží modrošedý barvě a to prej znamená ty játra, jen bych chtěla vědět, jestli je to úplná blbost, nebo se to fakt takhle dá poznat....má to tam od narození
28. říj 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek! tak se konecne hlasim!

lenchi: cdcka jsem konecne dotahla z auta, O. zapoji bednicky a uz se na ne tesim! Doted jsem neprosla nic. nemam jeste ani vybaleno :( dneska jsem byla u dr. mrne ma 2 cm. vsecko v cajku... zjistila jsem, ze test na vyvojove vady (mongoloismus) je tu za cca 150 euro. a doktor mi doporucuje se na nej vy... bo kdyz mi je 24, tak 1 ze 130 000 jedincu to muze mit. jeste se poptam ostatnich, co tu bydli, jestli je to tak vsude stejny....

byyz, jak bude nekdo k dispozici, tak se poptam. tata prijede na konci tydne z lazni nebo vyhmatnu svagrovou na skype. musis mi nechat nejaky cas :slight_smile:
28. říj 2008 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
velika udalost! na dovce elousici vyrostla dvojka vedle vesaku!!!

maru. zatim laicky nazor zakladajici se na tvrzeni docenta primare patologa (nepitval mrtvoly, ale tkane) uz to s nim, ale nejde konzultovat... odpociva v pokoji.
28. říj 2008 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, jsem to nezkopirovala, sorry.tak az ted

a lord rikal, ze se da ledasco poznat z oci kvuli tomu, ze to jsou vlastne primo nervova zakonceni z mozkuale o nosu nemlvil :slight_smile:
29. říj 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, gratuluju k takovému velikému mrněti :grinning: co se týče toho testu - to je test z krve? nebo jaký tím myslíš? mě tady konkrétně downa Skalický zjišťoval někdy hned zezačátku kolem 11-12 tt tuším? ale to nevím přesně - na utz měřil šíjové projasnění a měřil taky nosní kůstky, to je prý jedna z nejspolehlivějších metod - navíc neinvazivní...ale na genetice - na krvi jsem byla taky. každopádně na amniocentézu bych nešla, i kdybych měla riziko zvýšené...já bych totiž asi stejně nešla na potrat, i kdyby bylo vysoké riziko...to se musíš ale rozhodnout sama, jak je pro tebe třeba konkrétně tahle "vývojová vada" zásadní...

a gratulujeme Elišce k novému zubu!!!!
29. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: je to krevni test ve 12tt vic nevim. on mluvil o mongoloismu. osobne se ani moc nebojim a uz vubec nechci dat 150 euro. ale kdyby mi rekli, ze budu mit nejspis downa, tak bych na potrat sla. takze nevim, co ted.... musim to projednat s O. resp. ja sama bych se na to vykvajzla, ale s tim potratem u nemocneho ditete jsme za jedno, takze pkud o. usoudi, ze by by bylo lepsi ten test udelat, tak treba pujdu. dostala jsem nejaky papiry k nastudovani tak se snad dozvim neco vic....
29. říj 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když se mluví o zubech, tak mrněti už prosvítaj stoličky dolní :grinning:
tlapi a kdy máš termín? někdy na konci června?
hele, já tej nosní skvrně taky moc nevěřím (to by si taky snad nějakej doktor všim ne?), ale tak jistota je jistota
29. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek