• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
jo a jeste edna vec, nechapu ty latkovky na noc. vcera jsem si reka, ze to zkusim. dala jsem eli dve. radsi jsem ji sla prebalit, kdyz jsme sli spat tj asi v jedenact. byly mokry, ve 4 jsem ji prebalovala zase 2 a ty byly taky uplne durch, tak co a kolik davate na noc? ja jsem zvykla vecir cca v 8 dat papirovku a rano prebalit v cca 9. a to v pohode pobere vsecko... asi u toho zustanu, nevim..prebalovat v noci se mi fat nechce
15. lis 2007 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no koukám že s tou galantérkou je do v Deutchland mnohem horší než tady, já jsem kupovala natkoukací patentky za cca 80 a bylo jich tam asi 16 myslím, sice se mi zdálo o čertech ale tohle množství by mi stačilo na dvoje kaťata
no já si s tím matrošem zase tak hlavu nelámu neboť ty halhotky se moc kůže nedotýkají když je pod nima plína, hlavně aby to byla 100% vlna, když se to namočí do lanolínu ( což je vlastně tuk) tak mi přijdě že to potom nekouše :wink: jak je to namaštěný, tady měli vlněnou látku takovou strašně slabou a to se mi fakt nezdálo :confounded:
no ty naše čtvercovky nejsou moc savý plínky, já na noc dávám froté plenku popoliny + jednu vícevrstou - což je asi tak jako 4 čč a to víš ze je ráno Jony úplně durch mokrej ale má na tom tu separačku tak si myslím že je v pohodě , jenom teda flísáky na noc nedávám ty takhle mokrý plíny neudržej dávám buď pletený vlňáky + takovou vlněnou vložku nebo normálně pul kalhotky

ještě mě napadlo když u vás mají ty popoliny nemají tam ty vícevrstvý plínky ty jsou hrozně fajn a tady stojí asi 36 kč což je fakt super cena :wink:
15. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
plinek maji hodne, ale nevim, jestli tydle konkretne. popatram po netu a pujdu se podivat...
to jsou takovy ty sesivany jakoby hrubsi platynko s modrym lemem, jak jste mi ukazovaly? jestli jo, tak nic takovyho jsem tam nevidela:cry:
a kdybych je nasla, tak tech by na noc bylo potreba asi kolik?

s galanterkou je to faaaaaakt zoufaly...snazim se co nejvic veci privyst z ceska, ale vzdycky neco zapomenu, znas to... vcera jsem koupila latky na vanocni patchwork (pro trineckou babi)a ty patentky a nekecam 27 e. jeste jsem vzala malicky nocnik a jsem ponekud bez penez, vzhledem k tomu, ze tedka tatka hodne vybiral, tak utahneme opasek...by se asi diil, kdyby vedel, ze uz nic nemam :confounded:
15. lis 2007 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
partiovka: jede se plus minus porad podel koleji, dej si to do http://maps.google.de/maps?f=q&hl=cs&q=frankfurt&ie=UTF8&ll=50.139065,8.675079&spn=0.190999,0.657806&z=11&om=1
a vytiskni si to sebou. hleda se to docela blbe, koukej po ceduli lucie :slight_smile:
Jámy 3 RK
Hana Hykšová

po - pá 9 - 12 14 - 17,30
so - 8,30 - 11,00

494 531 327
737 325 761
15. lis 2007 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj, já teď co měla Julinka ekzém jsem začala na noc dávat moltexku - a i když je slávabohu pryč, u moltexky jsem zůstala. Protože mě to prostě v noci nedá a když kojím - teď se frekvence výrazně snížila, ťuky ťuky!!! - tak sáhnu do plíny a když je mokrá, i jenom trošku, tak přebaluju a to mě nebaví :confounded: radši jí jen podám prso, ať se přisosne a chrníme dál. Ona by to teda pravděpodobně zvládla i s látkovkou, jen já mám tu jistotu, že když se v noci chrouní a nemůže spát, tak že to není proto, že je mokrá... :sweat_smile: :pensive:

miquel a zkoušela sis z flísu ušít ty separačky, jak jsi říkala, že to zkusíš?

tlapicko, já budu teď určitě objednávat pro kamarádku - čeká dvojčata a chce plínkovat a chce kalhotky bambino mio:wink:takže tu snapinu ti objednám - zítra přijde ta kamarádka, já ti napíšu, jestli to klaplo a objednaly jsme a domluvíme se dál, jo?

miquel, co zítra to MC? platí? doufám, že joo:wink:

stejně, vy jste takový švadlenky šikovný!!!
15. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cims juli mazala? jinak jsem asi zarhla latkovani na noc, ledaze by to slo s tema vlnackama, ale jak rikala misa, 4 pliny je cu moc...

lenchi, tak prosim prosim hnedle dve. kam ti mam poslat penizky? cislo uctu posli ip, at nemam dluhy...
no a sakra prace, kdybys nemela co delat, tak mi klido vem i ty vlnacky s drackem L- 10-15kg, ovsem za predpokladu, ze by se ti to chtelo posilat do deutschlandu :slight_smile: obycejny psani do evropy do 250g, coz by snad bylo stoji 75kc. podle netu. Samozrejme to zalezi, kde budete gatky kupovat, jestli je tam taky maji atd... Mozna, ze jsou zbytecny...kdyz me posles nekam, aspon usetrim.... podle vseho se to tady neda sehnat. psala jsem na dovozce tady a nic mi neodepsali, asi neumi anglicky... ty gatky by me vysly na cca 650, coz je teda naprosto strasny...zase na druhou stranu to je 23e, coz jsou tri baliky papirovek... co myslite baby?
15. lis 2007 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky tlapičko, já jsem v RK 4 roky študovala , tak už vím kde to asi je bude to někde blízko nádraží, tak uvidíme jestli něco pořídím, mám teď nějakou šicí náladu, právě jsem Jonymu ušila oteplováky možná se pustím i do bundy :wink:
Lenchito: já to MC asi budu muset skrečovat :frowning2: , dnes se mi ozvali dva lidi na koupi našeho favouška, jeden chce přijet dopoledne, já to auto potřebuju prodat co nejdřív, takže budu muset dát přednost ukecávání cizích lidí , ach jo, doufám že ho aspoň prodám :rolling_eyes:

tu separačku z flísu jsem zkoušela, jenom jsem ustřihla kus z těch tepláků co jsem z nich šila kalhotky, myslím že to funguje docela dobře, zkoušeli jsme to i na noc , problém je jen v tom , že jakmile dám Jonymu flísovou separačku tak se pokadí a ono se to z ní dost blbě dostává, ale je fajn že na plínu se skoro nic nedostane, jen nevím jestli by ten flís vydržel praní na 60 tak ji zatím peru jen v ruce , tudíž používám jen sem tam
15. lis 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko neblázni :grinning: :grinning: já právě sonduju na netu a vypadá to blbě - kde mají Bambina, nemají skoro nic jiného :angry: :angry: ještě pohledám, ale nevypadá to moc nadějně -jediný rozumný obchod, kde mají víc druhů jsou latkovepleny.cz ale tam každopádně nemají ty vlňáky a tu snapku jsme ještě nehledala - no nic, nějak to ještě pořeším, chjo, maximálně to vezmu nadvakrát, ono se to nezblázní:wink: potřebuju už pomalu větší kalhotky pro Julinku...nějaký dobrý PULky...

miquel, to chápu, prodej je přednější:wink: budeš chodit na další kurz plavání? my jo, tak bychom se mohli zkusit domluvit, kdybyste chodili, abychom byli společně, co ty na to?

já jsem ty flísový separačky myslela, jestli jsi je zkoušela na noc.

jo, Julinka začala - teda párkrát se jí to povedlo! - signalizovat kakání naprosto úžasně: třeba dnes začaa vydávat takový zvuky, jako že tlačí a natahovala ruce po tátovi, aby ji vyndal se židličky, na nočníku dopadl mega výtvor :grinning: a to se mi stalo už víckrát, že dělá zvuky jako při tlačení, takže si říkám, že už bude určitě pozdě a ona jen čeká, až ji posadím nahrnec, šikulka...no ale abych ji nepřechválila...hele, neměly bychom is tu naši regionální diskuzi přejmenovat na látkovky, kurzy šití, bkm nebo tak něco??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, tasli na ty kalhotky teda, kdyz budou snapky, budu moc rada. urcite z toho nedelej 2 objednaky na postovny, to je blbost!
no a stim prejmenovavanim bych to neprehanela. :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
15. lis 2007 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak leni, koukala jsem na ty latkovepleny.cz a maji tam snapku, hura, tak moc prosim dve a jeste jestli muzu, tak nejakou pratelnou podlozku na prebalovani 50*70. vyber necham na tobe. maji dve bud totsbots s fleesem nebo bavlnenou.
to vse plati pouze pripade, ze to budes objednavat tam. kdyz budete kupovat jinde, nevadi...(chci to pro svagovou, rodi koncem unora, tak to nehori, jen se vetru, kdyz je ta moznost. Jsem hrozna. a na ty kalhotky zapomen, jakobych nic nerekla :sweat_smile:

a s tim kakanim to mame podobny, ale my nekdy nedobehnem. :grinning:
16. lis 2007 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi šikovná, jak jsi to všechno pěkně našla:slight_smile: ta kamarádka ještě nepřišla, tak tu sedím u kompu a čekám...
16. lis 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ktera ta podlozka myslis, ze je lepsi?
16. lis 2007 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak objednávat nebudu BM, ale IV (imse vimse:wink:) a objednám to asi u lusinty, tak si můžeš tlapicko vybrat z jejího zboží, co bys chtěla, ale přebalovací podložky tam bude mít určitě taky - teď na to koukám, nemá tots bots, ale haipa-daipa flísovou a bavlněný popolini. Já jsem měla přebalovací podložku bavlněnou od popolin, chtěla jsem ji ozkoušet, když byla Julinka malá, tak aby se mohla nerušeně nahatá válet:wink: ale moc jsem ji nepoužívala, tak nevím - jinak bych volila asi flís, kdybych nebyla škrt:wink:

u lusinty, tím myslím www.branakdetem.cz :sunglasses:
16. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky leni, tak kdyz na to kouknu rano, staci to? (ach jo, zase budu premyslet nad tema kalhotkama... ma je tam taky :()
16. lis 2007 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, koukni na to, jak budeš chtít, kamarádka na to zas tak nespěchá, bo rodí až na vánoce:wink:
16. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hotovo.
chtela bzch dve snapky, jestli si muzu vybrat barvu, tak cervenou.

a ty jeste mas tu popolini podlozku, nebos ji prodala? jestli ji jeste mas, tak si ji koupim od tebe :]

a jestli uz ne, tak chci tu bavlnenou 50*70 za tech 209

ta haipa daipa za 4 kila je uz ulet, tam co jsme koukali pred tim byla asi o 30kc drazsi, coz nehraje takovou roli, ale todle... :confounded:

takze pocitam, ze mam nakup za 319 kc.. plus nejake postovne a nejaka sleva od lusinty k tomu (gedren rikala, ze 5%, kdyz napises prezdivku ci co.)

na ty kalhotky kaslu. nemuzu se rozmyslet, tak jsem se zeptala manzi a on mi na to rek, ze jestli je potrebuju, tak at si je koupim, to je fakt rada nad zlato. takze tema kalhotky uzaviram. fleesacky na den musi stacit a na noc zustanu u papiru.

dej vedet kolik ti mam kam poslat, at v tom nemas penize, ju?

jo a holky, co pod nadkolenky?
17. lis 2007 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky, nemate zkusenost s mydlovejma orechama? tady je maji v plusu zlevneny na 3 eura ze sedmi, tak premyslim, ze si doplnim vzdelani.
17. lis 2007 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podložku ještě mám, ale ona je malinkataá, koupila jsem tu nejmenší velikost, tuším 40x50, ale kdybys ji chtěla dám velkou slevu, protože myslím, že má nějaký flek... :sweat_smile:

mýdlový ořechy jsem zkoušela a přišlo mi že to vůbec nepere...

o té barvě lusintě napíšu...

holky já pořád váhám, jestli mám ty PULky koupit IV organic, nebo TB, takový jako máš ty, miquel...chjo, to je rozhodování... :rolling_eyes:
17. lis 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a chceš to pak teda poslat do Němec nebo si to vezmeš až zas pojedeš kolem? Já si teď úplně nejsem jistá, jak jsi to chtěla :sweat_smile:

a nadkolenky jsou dobrý, ale u těch s jelenama už je nějaká volnější gumička u jedné, takže trochu občas padá, ale nijak dramaticky:wink:nosíme je prakticky pořád :dizzy_face:
17. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je vyzva. beru tu velkou 50*70 novou i tu tvoji starou :slight_smile: tak vymysli cenu :sunglasses:
ja bych asi po vzoru miquel nekupovala se suchacem a kdyz tak iv tak soft nebo fox, jelikoz na me pusobi prirodneji. (tak nejak jdou obecne ty polyeterky uplne mimo me.) :confused:
17. lis 2007 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vydrzim az pojedu okolo. to poslani jsem myslela jen v pripade, tech kalhotek :slight_smile:
tyjo ty jelenovy byly o 10 kc drazsi a jsou horsi, jo? ach jo.

nebudete pred silvestrem nekde na dovce? nebo pred vanoci? do trince pojedeme 23.12. a z5 zase asi 28.12. jestli je to blby prudit mezi svatkama, tak to posli k nam do letaku. (pripadne zaplatim samozrejme.)rekni si jak to chces:slight_smile:
17. lis 2007 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, tos mě pobavila s tou dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: ne, opravdu se nikam nechystáme :grinning: :grinning:

tak jo, tak já vymyslím cenu a zkusím tu podložku nějak vybělit:wink: ale byla dobrá, příjemná na omak, bavlnka:wink:

miquel právě má teď tots bots a je s nima spokojená a já mám IV soft a trochu mě tam prudí moc malý sucháč...ale problémy se sucháčem přičítám taky tomu, že ho občas při praní zapomenu zapnout :sweat_smile:
17. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já spíš tlapicko, pořád přemýšlím nad tím, že bych od tebe nechtěla za nákup peníze, ale že bys mi třeba mohla něco pěkného ušít, já jsem levá a ty jsi taková šikovná...kdyby tě to nějak moc neobtěžovalo, myslela jsem na flísový kalhotky... :sweat_smile:

miquel, jak u mě včera byla ta kamarádka, tak jsem jí ukazovala ty plínky od tebe a moc se jí líbily, prý, jestli bys jí taky nějaký neušila:wink:vidíš, tys mi tenkrát říkala, že je pro mě šiješ kvůli dobrým uživatelským referencím a je to tady!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vy máte ty domácí pekárny? tlapicko, ty určitě, tos říkala, u miquel si najednou nejsem jistá...jakou máš značku? co je u pekárny důležité? chci si nechat pekárnu nadělit pod stromeček :dizzy_face:
17. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, miquel dnes slaví včerejší Jonáškovy první narozeniny, tak se tu asi neukáže:slight_smile: tak posíláme Jonáškovi pusu a přejeme všechno nejlepšííííí!!!
17. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsme tu oslavu přežili jsem jen mírně nahluchlá, byl tu Jonášův 5-ti letý bratránek, má hlasivky operního tenora a když začne kvičet tak se Jony hned přidá a v tom našem podkroví je to fakt síla :grinning: , a ještě mi dneska fakt chyběla ta myčka :unamused:
musím se pochlubit , dort měl úspěch až stáhnu foťák tak ho dám do alba :sweat_smile: :grinning:

jestli budeš Leni něco objednávat tak bych se taky přidala, užila bych ještě jednu snapku a přemýšlím o bambusových čtvercovkách BL 30x30 jsou za super cenu jako vkládačka by byly docela dobrý

díky za reklamu, jakou barvu by kámoška chtěla a kolik plínek, myslím že seženu ještě žlutou , růžovou a modrou , ale už tam toho froté moc nemají :frowning2: a další už mít asi ani nebudou :unamused:

já jsem s těma kalhotkama TB mooc spokojená jsou to nejlepší pulky co mám, tady ty všemi vychvalované IV nemám , ale docela se mi líbí Organic

Tlapičlo nám ty podkolenky s jelenama taky padaj, tak je na doma jako nadkolenky nepouživám, budu je dávat jen na ven, ty modrý jsou dobrý :wink:

ještě k tý flísový vkládačce, dávala jsem jí i na noc, včera jsem jí dala taky na noc, protože Jony už asi týden v noci nekakal a co myslíte, dneska ráno byl postr.... přes plínu kalhotky až na pyžamo zase takový lepidlo co z toho físu nejde rozumně odstranit ( fakt nechutný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) to je snad nějaký zakletý jak dám flís tak se pos..., ale jinak to funguje dobře
17. lis 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, určitě ti taky vezmu, co budeš potřebovat, tak si rozmysli počet těch bambusových plín, já už asi na další plíny kašlu, doma jedeme v čč, na venek ve tvých nebo v bambuskách a nějak nám to vychází mezi praním :wink: ale teda s těma kalhotkama pořád nevím... :angry:

miquel a jak vidíš to plavání?budete pokračovat?

a co dostal Jonášek k narozeninám? jí chci vidět fotky!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo holky, vy jste se rozjely:slight_smile: Leni, jestli se s tema gatkama miquel total spokojena, tak jdi do nich :slight_smile:
Ja na jondu uplne zapomnela, posilam nejvetsi gratulace, co jdou a pusinku na celicko! taky jsem lacna po informacich...

no a stim nakupovanim pro me: mam rada poradek. Poradek dela pratele.takze ti nakup chci zaplatit, ty kalhotky klidne usiju, ale neni to moc vyhodny. tady maji nejlevnejsi flees za 10e metr a je mnohem horsi nez ten co mam z cech. patentky uz nemam. to jsem koupila 4 za 2,50. material bohuzel nemam, takze jestli chces, tak si sezen flees a velky patenty a posli mi to. Ja bych se primlouvala, at to zkusis sama, fakt to nic neni. ja to mela za 2 hodky hotovy. jo a svadlenka je mozna miquel a rozhodne ne ja :slight_smile: jestlis zvladla kapsu, zvladnes levou zadni i gatky. Jestli mas skype, tak muzes zadarmo zavolat a poradim ti pripadne...

pekarna: mame moulinex xxl. vadi mi na ni to, ze nema opozdeny start na kynuty testo. (kdyz chces rano delat rohliky, musis v noci vstat, abys dala delat testo, coz ja neudelam, tak rohliky nemame. leda vecerni.) podivam se v pondeli na net a neco ti doporucim...
2 haky jsou dobry, opozdenej start je dobrej. i bezlepkovej chleba program se hodi, i nekynuty testo se hodi, delam v ni vsechno! :grinning:
18. lis 2007 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankotíčku, tak se hned nezlob, tlapicko :wink: to byl jen nápad :wink: zapoměň na to :sunglasses:

dík za tipy k pekárně! to se v ní dají dělat i rohlíky???já myslela, že jen chleba, co vypadá jako cihla :confused: taj já jdu mrknout na net, co se nabízí...k čemu se hodí program na bezlepkovej chleba, když nejsme celiaci? ten chleba je nějak zvlášť dobrej? a kupuješ ty hotový směsi nebo i improvizuješ "co dům dal"?
18. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jsou lepší dva háky než jeden? že to těsto líp zpracujou?
18. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek