• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
taky si myslim, ze to je blbst, ale kdyz ti nekdo rekne, ze tvymu diteti couha parte z kapsy, tak jde racionalni mysleni do ....taky bych byla na nervy! a co ty ledviny? uz je to v pohode nebo bude nejaky dalsi muceni? nejak nejsem v obraze.... (byly to vubec ledviny, cim te to strasili?)
termin mam prej 4.6. jsem docela zvedava co to bude, bo si myslim, ze je realnej planovanej cisar v kvetnu, coz je holka podle cinskyho kalendare a cerven uz je kluk :slight_smile:
29. říj 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky gratuluju k zubům, my už se snad blížíme do finále rostou nám zadní stoličky tak snad bude brzo pokoj :grinning:

byyz a to byl jako nějakej léčitel či co :astonished: ně takle jednou jeden " diagnostikoval " problémy se slinivkou podle očí a suchý kůže na loktech :sweat_smile: no pila jsem nějaký bylinky a lokty mám zase jako miminko aniž bych je něčím mazala,ale obecně na takový věci moc nevěřím :wink:

tlapi s tím testem to si musíte určit priority , 150 eur je darda ale pokud si myslíš že byste nechtěli vychovávat postižený dítě tak ta částka je vlastně zanedbatelná :wink:
taky jsem moc zvědavá jestli se povede páreček nebo ne :slight_smile: koukám že už sis to těhu dala do pasu tak už jste to oficiálně oznámili rodině :wink:
29. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, uz je to oficialni :slight_smile:

jinak s tim testem.... praveze ten test neprokaze, jestli budes mit postizeny dite nebo ne.... jen rekne ze je to vice ci mene pravdepodobny. a vetsina postizeni vznika stejne u porodu, takze to ze mi ho udelaji mi zdrave dite nezaruci... proto si myslim, ze je to skutecne zbytecny. je jasny, ze 150 euro nejsou vsecky prachy...musim hodit rec s O. a uvidime.Kdyby mi bylo 30, tak nad tim nepremyslim a necham si ho delat automaticky...
29. říj 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, mi to pořád vrtalo hlavou....léčitel to nebyl, jen prostě ženská ve stánku, kde prodávaj ovčí sejra
tlapi ledviny to byly...teda jsou, sice ještě žádná oficiální diagnóza se z toho nevyvrbila, akorát, že je pravá poloviční než levá, divně se zobrazuje na ultrazvuku a má nějaký nefunkční části....takže zas bude v prosinci ultrazvuk a v lednu znova speciální vyšetření, jenom jako jestli se to nezhoršuje, protože přinutit tu ledvinu růst samozřejmě nikdo neumí

150 euro je dost, já bych se na to vybodla, ale já bych stejně na potrat nešla, takže u mě zbytečný vyhazování peněz, zvlášť, když z toho neplyne žádná jistota
29. říj 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi a to když by se ti ukázala větší pravděpodobnost udělají ti pak plodovku nebo jak ?

no když jste holky rozhodnutý že byste to dítě nedaly pryč tak jako tak pak jsou testy zbytečný, já v tom nemám úplně jasno ale naštěstí jsem to nemusela řešit :slight_smile:
29. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně si představte, že mi teď psala ta paní, co si ode mě kupovala šátek, že jí přišel a že se jí nelíbí, že je opraný a nestejnobarevný :rolling_eyes: a že chce zpátky peníze :rolling_eyes: tak jako je dlouhodobě používaný a praný, to jo, ale že by byl zas v tak strašné kondici? no, nebudu se s ní hádat, peníze jí vrátím, ale připadám si jako blbec :angry: vždyť jsem ho prodávala dost levně, tak co jako čekala? je fakt, že jsem tam mohla napsat, že je opraný, ale když já se na něj asi nepodívala "cizíma" očima, abych viděla vady :rolling_eyes: a že by to bylo takhle strašné si fakt nemyslím...ale co už...na poště mi leží ten nový šátek, tak jsem teď naštvaná, že jsem koupila nový šátek a starý prodaný nemám :confounded:
30. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš Lenchi to je fakt na nasr.....
tý jo normálně mám strach dneska jsem odeslala Patapum a ještě jsem si říkala že vypadá dost sepraně :sweat_smile: vnitřní umělinová látka je úplně černá ale ty bavlněná části ne, ale ta paní co jsem to od ní kupovala říkala že to už takle vypadalo nový tak snad nekecala (prala jsem ho a skoro to nepustilo barvu) doufám že ta ženská který jsem to prodala nebude taková pipina :confused:

tak zkus dát ještě jednou inzerát předtím jsi měla víc zájemců tak se snad najde někdo rozumnej fakt nechápu lidi co si koupí šátek za ani ne poloviční cenu a čekají že bude jako novej :confounded:
30. říj 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, zapomen na to, ze ty pani vadi, jak vypada. proste si to rozmyslela, bo ji manzel neco rek, nebo nejaka kamoska dohodila neco jineho nebo se nekde docetla, ze medley neni nic moc... jenze pravy duvd ti neene, takze bud v lidu a seckej, az si ho koupi nekdo, kdo ho opravdu chce!
ja bych svoji guatemalu klidne prodala jako novou, bo nejevi nejmensi znamky pouziti :slight_smile: proto si ho zatim jeste nikdo nekoupil :slight_smile:

na pani se vyvajzni, ale chapu, ze to pekne nase*e.... ale to je zivot.

jinak mi v utery prisel ten maclaren a holky normalne!!!! jsem zatim fakt spokojena!!!! to je neuveritelny :confused: skoda ze se nemuzu ozrat :sunglasses: snazim se vypestovat si k nemu osobni pratelsky vztah, tak mi drzte palce!!!
30. říj 2008 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, taky mě to napadlo - spíš tam jde ale o prachy - ona mi na začátku psala, že nemá moc peněz, ale že teda šátek chce a tak že si na něj odtrhne od pusy (je počtvrté těhotná). tak asi když viděla, co za pár korun dostane, tak si řekla, že to jí za to nestojí, nebo nevim. Ale nic lepšího prostě za ty prachy nesežene...myslím, že jsem nasadila odpovídající cenu - vzhledem k opotřebení i kvalitě medley:slight_smile: jen se bojím, že ho prostě neprodám! a na poště mě čeká ten novej šátek...jestli bude hroznej, tak se asi zhroutím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale to je dobrý, že jsi spokojená s kočárkem, to bych do tebe neřekla :grinning: držím palce, ať nadšení vydrží :grinning:

dnes jsem opět byla na Bráně...safraporte, že musí mít obchod tak blízko nádraží, jsme měli půl hodiny sekeru, tak jsem tam sběhla :grinning: a mám čepičku - koupila jsem nějakou středně silnou - jako froté, myslím, že do šátku bude ideální:slight_smile: a kdyby byl v kočárku, tak mu na to šupnu druhou vrtsvu:slight_smile: a ještě jsem vzala dvě mušelínový IV čtvercovky s obrázkama,jsou moc roztomilý a budu mít něco k doktorce na machrování :grinning:
30. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to sem ráda, že tu manducu chce miq, protože někdo cizej by mi ji vrátil, že jak nová nevypadá (což teda se od béžový asi nedá čekat, vyšisovaná není, ale dítě ji brutálně oslintalo), navíc mi přijde, že všechny věci týhle barvy, vypadaj po tejdnu jak hadr, si nemůžu pomoct :confused: ale miq neboj, já ti ji vyperu, než ti ji předám....těš se, dneska by mi měl přijít balíček z brány, takže ji určitě do tvýho porodu stihnu nějak "vylepšit" :grinning:
tlapi, jak vypadá kočárek, se kterým seš spokojená? hoď odkaz
jo a holky, musím vám říct, jak jsem blbá....před víc než měsícem jsem si objednávala fotky přes net z DM, ale protože mi od nich 14 dní nepřišel meil, ani ten automatickej potvrzovací, že jim to došlo, tak jsem to zkusila ještě jednou a když zas nic, objednala jsem si je z Rosmana....no a dneska jsem prohrabávala svůj druhej meil, kam lezu míň a co myslíte? 2 meily z DM, že si mám vyzvednout fotky, jsem zapomněla, že mi tam nešlo dát můj běžnej meil, tak jsem použila ten druhej, takže mám vyvolaný troje stejný fotky.....blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ja jsem asi hrozna, ale asi bych se na tu pani na tvym miste vykvajzla... kdyz to kupuju ojety, tak pocitam s tim, ze to jevi znamky opotrebeni. Pokud se s tim nechci smirit, tak si koupim novy ne? treba na ebayi je to vsecko bez garance a nemozny to vratit. kdyz nalitnes a rozmyslis si to, tak holt to musis prodat sam... co ti je po tom, ze je nespokojena. To je jako bys rekla ty pani, od ktery jsme koupili tu autosedacku, hele pani, to ale nebylo videt na ty fotce, ze je tak vysisla od slunicka. Ja uz ji asi nechci... Pani by te s oobitym tum mir sehr leid poslala rovne...

O. je teda lida narozdil odeme, takze rika, ze pokud to rekla hned, tak je fer ji vyjit vstric....

podle me to neni fer.... tys to prodavala nekdy a tedka uz budes mit jiny starosti nez se zbavovat satku. sahla vedle, tak at se stara!
pokud ji ty prachy budes vracet, tak si stahni z toho ale to postovny, co jsi zaplatila!!!
tot muj nazor...

kde prodavate kdyz neco prodavate? chci se zbavit bot.

byyz. uz jste se dohodli s miq. na cene? ja se pidila a zjistila, ze se prodava za 1800-1900.
http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp moc z toho ale nevykoukas :slight_smile: na prvni pohled naprosto trapnej predrazenej golfac :grinning: mam ho teda za 250e... ja nejsem moc narocna. Uz jsem hodne slevila. uz od nej chci jen to, aby slouzil... Zuzka mi tvrdi, ze je neznicitelnej, tak doufeme, ze ma pravdu... Vcera v nem elousice usla. jak to ma lezeni az do lehu, tak tam byla docela jako v rakvi :sweat_smile:
ma strasne mekoucky kolecka, takze jede fajne potichu jako nafukovaci kola.

lenchi. je to psychologii. buduju si k nemu pozitivni vztah. Je to drina, bo je to proste kocar, ale zvyknu si. s tim tehu a blivnym obdobim musim uznat, ze je to vyborna skola na kocarkovani!

byyz. s tema fotkama to je dobry teda, to by se mne stat nemohlo!ja vice nez pred mesicem udelala slozku fotek, ktere chci vyvlat a O. to mel zaridit. uploadnout do aldi... bo nase fotky jsou moc velky a ja je nesmim zmensovat, bo by pak bly osklivy a tak je to proste strasne slozity, bo se vsecko dela jinak, kdyz trvame na sve velikosti.... no a hadej co? jeste nemame ani jednu!
31. říj 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzvedla jsem si na poště ten nový šátek a jsem s ním zatím spokojená, ale nemůžu ho ani pořádně vyzkoušet - kromě toho, že nemám mimino, mi to nejde pořádně zavázat, když mám takový sloní pupek :grinning:

jo a taky mi přišel zpátky ten můj šátek, to byla rychlovka! - včera jsem si připadala jak podvodnice, ale dnes spíš nechápu, co ta paní jako chtěla! šátek je v pohodě, nic tak tragickýho, jako ona, jsem na něm neshledala - byl tam jeden bílej flíček - asi od prášku, protože jsem ho promnula v ruce a zmizel - pak tam jsou jakoby "vybělený" sklady - ale nic zásadního, jednak to není při nošení vidět, jednak si myslím, že kdybych ho blbec vyžehlila, sklady by zmizely - to ještě zkusím. Prostě si myslím, že tam byl jinej problém, ale už na to kašlu :angry: já jsem neměla a nemám sílu se s někým po mailu handrkovat - já jsem si ten šátek před posláním pořádně neprohlídla, takže jsem měla pocit, že ta paní může mít pravdu a že ten šátek má "vady", který já jako relativně spokojený majitel, neregistruju - tenhle pocit teda dnes už rozhodně nemám!!!!ale posílat jí to zpátky nebudu:wink: každopádně poštovný si strhnu, to je jasný a když se bude vztekat, ta jí napíšu svoje :angry: jinak s ní už nebudu komunikovat...a to jsem z toho měla takový dobrý pocit, ta byla milá! ještě jsem jí tam přihodila dáreček....fakt si připadám jako blbec.

byyz, aspoň máte fotky pro babičky :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský , hlásím že jsem lemra dokonalá už mě nějakej bacil skolil úplně :angry:
4 dny se tady cpu homeopatikama jsem si myslela že už jsem z nejhoršího venku a večer to na mě dolehlo , myslela jsem fakt že se pos...., asi si uříznu hlavu a někomu jí daruju
normálně mě přes noc chytly uši, já se ten dětem nedivím že tak řvou když je bolí , skoro jsem nespala, ráno mě teda poslali na ORL, uši jsou prý dobrý, krk mám napuchej tak že skoro nepolknu a o dutinách ani nemluvím
v úterý budu mít výsledky výtěrů tak se uvidím jestli mám v sobě nějakýho bacila nebo ne, když tak dostanu atb. ach jo :frowning2:

Byyz doufám že si necháváš vyvolat aspoň takových 150 fotek najednou :sweat_smile: to si můžete doma skoro vytapetovat byt co :grinning: :grinning:

Tlapi nakonec z tebe bude kočárkářka jak vyšitá co :grinning: no jo okolnosti člověka někdy donutí

Lenchi s tou poštou si mi připoměla že my ještě nepřišly ty plíny , tý jo ještě aby s tím nebyly nějaký problémy už se mě tý paní taky psát nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co novej šátek , barva se ti líbí :wink:

jdu do poradny tak snad aspoň Dorka bude v poho, ani poslední dva dny nekope asi cítí že maminka potřebuje klídek :dizzy_face:
31. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, miq, barva se mi moc líbí! aspoň něco:slight_smile: co v poradně? všechno ok?

baby, abyste neřekly, že nevíte, co stavíme:slight_smile: tu se mrkněte, koho to zajímá:slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=232058&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

miq, doufám, že ty plíny přijdou! přestávám věřit MMB :angry: :angry:
31. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženy, kde jste? já už tu naši diskuzi ani nemůžu najít, jak je zapadlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: miq je nemocná, chuděra, Jonášek ještě pořád na ATB, a co vy ostatní?

mě už začíná těhotenství docela prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: to břicho je už moc veliký a v noci se blbě spí...no znáte to :wink: ale ještě to vydržím, jen ať se Hugísek pěkně dopeče :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babi

Lenchi plíny došly hurá, nemusím nikam psát, no ještě že jsou tak levný jinak bych asi pěkně nadávala ty zavazovačky jsou samej žmolek a ještě neidetifikovatelně smrdí no nic to se vypere, kolik si jich teda vemeš ?

Dorka se dost zklidnila, dr mi potvrdil že je to tím že jsem marodná, ale jinak je prý v pořádku :dizzy_face: zato nás s Jonáškem se ta rýma docela drží :frowning2: :angry: snad se z toho brzo vyhrabeme

tý jo vy jste s tím domečkem docela pohli, to si teda Laco pěkně mákne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tobě se to taky brutálně krátí už jseš nervozní, na mě už to pomalu doléhá, takovej ten stes jako kdy už to přijde :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!
tak jsem si uvedomila, ze se vam to sakra blizi, bo i Lusinta uz porodila :confused:

zkoukla jsem ten domecek a uplne cucim :slight_smile: v Trincu jsme omrkli i stavbu babi s dedou... tak vam moc fandime, at se stihne udelat vcas strecha!
co novyho s satkem?

Miq. hezky odpocivejte a uzdravujte!

U nas nic novyho! v nedeli jsem byla na kreativ weltu, kde bylo mrrrrte nadhernyho patchworku, tak se moc moc tesim, ze zacnu neco konecne tvorit! Opet koncim s pipkama a svedomite zacinam makat :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tak Lus už porodila? ještě včera nebo kdy jsem šmírovala na pipkách, jestli už a ještě to nebylo:slight_smile:

se šátkem nic novýho, ještě čekám, jestli se ozve, že jsem jí nevrátila poštovný, to by mě teda už dostala! ale teď nemám nervy na to to nějak dál řešit...

miq, já už jsem zapoměla, kolik jich vlastně bylo a jaký barvy - vyloženě holčičí asi nechci:wink: jsi mě teda trochu vyděsila, že jsou blbý...ale že mají žmolky snad na funkčnosti nic nemění a že smrdí, to se fakt vypere...tak snad to bude dobrý:slight_smile:

jo a nervózní teda jsem...sakra se to blíží...
3. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkÿ mám strašnou radost dneska mi volala jedna paní že si nás našla na webu a chce přijet podívat na šaty :dizzy_face: :grinning: no je to taková satisfakce stresu a depky z toho blbýho webu :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně nějaká odezva :grinning:

Tlapi tak jsem vyzkoušela ty zavazovačky dala jsem jí Jonymu na noc + TB vv tak jsem zvědavá jak bude vypadat ráno :grinning: vůbec mi to nešlo nainstalovat, s disaníma zavazovačkama mi to šlo krásně ale tohle já nevím jestli jsem debil nebo co vůbec mi to nešlo dotáhnout všude to odstávalo :astonished: pak jsem málem Jonyho přiškrtila až kňučel že ho to bolí :sweat_smile: :confused: máš na to nějakej fígl nebo co :sweat_smile: :grinning:

tý jo Lus prý rodila doma to jsem fakt zvědavá na popis porodu :sunglasses:
3. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
porodila dneska rano doma, vsecko ok.

s tim satkem... http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=75610&vGroupOffset=40
koukni na tohle, to je vazne husty!!!

kliiiid ty zavazovaky budou fajne :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi jestli mě ty plíny budou sr.... tak ti je střelím a bude :grinning:

no to story z mmb nebo odkud je fakt hustý některý lidi maj fak dobrej žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenchi, je tam sepraná modrá, oranžový, hnědý a červená - tu si vemu já protože jsem v záchvatu odžmolkování na ní udělala dírku :sweat_smile: :grinning: žmolky sice funkčnosti nevad ale já jsem na ně úchyl :confused:
3. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi barák super!!! se nám s manžou líbí i ten půdorys, do toho bysme hned šli :grinning:
jo miq, my budem v Leťáku kolem 22. listopadu, tak do tý doby ještě neroď jo, bych se stavila pro ty plíny a vzala ti manducu, dneska mi došla nová, tak ted se budu zabejvat odstraněním fleků z tý původní
3. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můj obchůdek na mmb dopadl dobře paní psala že Pat. dorazil v pořádku , žádná nespokojenost tak hurá :slight_smile:

Byyz tý jo 22 to snad ještě budu celá :grinning: mě oslintaný fleky zase tak nevadí to je estetickej problém, hlavně když všechny švy, přezky a tak budou v pohodě :wink: kdys začala Márinku nosit v Manduce ?
3. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, díky díky :sunglasses: dispozice se mi taky líbí hodně, myslím, že pro nás bude dobrá :sunglasses:

ta story s přebalovákem je hustá - já ale prostě na tohle nemám žaludek, i když nejsem podvodnice jako ta paní :sweat_smile: dnes jsem si stěžovala tchýni a vyprávěla jí celou kauzu se šátkem a ona mi na oplátku vyprávěla, že její známá prodávala čistokrevný štěňata a nějaký lidi jí přinesli po pár dnech jedno štěně zpátky, že má předkus! a že ho chtěli na výstavy a že si toho zrovna nevšimli, až po prohlídnutí zvěrolékařem, že to vyplynulo najevo! tohle je hustý! že někomu vadí na psovi předkus!

miq, opět mě děsíš s těma plínama :sweat_smile: tak půjdem půl na půl? já si klidně vezmu tu sepranou modrou a pak je mi to jedno, oranžová i hnědá jsou v pohodě. můžeme se sejít v pátek v MC, jestli budete fit a předat si to - jo, myslím, že se tam budou vyrábět lampiony, v úterý je lampionový průvod, jestli nebudu rodit, tak určo chci jít:slight_smile:

byyz, až si pojedeš k miq pro plíny, tak mě třeba budeš moct navštívit v porodnici :grinning:

lus a její domácí porod mě taky zajímají:slight_smile: jo a má zajímavý jméno pro miminko - to by mě zajímalo, co na to říká její rodina :grinning: jo a pobavilo mě, jak jí psala tuším gedren, že gratuluje ke Kanyle :grinning: :grinning: to by mě zajímalo, jestli to byl překlep nebo vtip :grinning:
3. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to dopadlo s tou zavazovačkou?

Julka měla v noci horečku a dnes má celý den taky teplotu - střídavě zvýšenou a horečku - podle toho, jak dlouho je po podání panadolu :unamused: jinak jí nic není, žádný jiný příznaky - tak jsme se s doktorkou shodly na tom, že to bude pravděpodobně z pátečního očkování - prý už dneska někdo dokonce taky volal se stejným problémem. Tak snad to brzo odezní.
4. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq jojo, všechno funguje, nosila jsem od 4 měsíců (něco přes 6 kilo)
lenchi jéééééééééééé do porodnice bych se klíďo stavila :dizzy_face: (a hlavně bych tam ráda jela se svým pupíkem...už se opakuju)
4. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak naše testování nedopadlo, Jony ráno přišel k nám do postele , chvíli jsme blbli a on pak že chce čůrat no tak jsem ho šla jako přebalit a on byl suchej :slight_smile: :dizzy_face: takže dneska testujeme znova třeba je ta plína kouzelná a ppřestaneme se v noci počůrávat :grinning: :grinning: dnes už mi to šlo zavázat na první pokus tak se to možná fakt poddá :wink:

byyz možná to vyjde :wink: ale ty ještě dost kojíš třeba to půjde líp až se tě Márinka trochu pustí :grinning:
takže jsi nosila od 4 měsíců to je super to bysme mohli na jeře taky začít :slight_smile: asi už nebudu ten šátek řešit když by to bylo jen na pár měsíců :slight_smile:

Lenchi snad to bude dobrý držím palečky :slight_smile:
4. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, jsem úplně vyklepaná.....malá usla už v půl devátý a před chvílí se probrala, tak ji v tmavý tichý ložnici kojím a najednou slyším takový tichý haló, haló....no nejdřív jsem tomu moc nevěnovala pozornost, sousedi přes zeď maj dvě děti, no a pak se k tomu přidalo pomozte mi někdo, jenže sem vůbec nevěděla odkud to jde, no a nakonec ještě paní začla volat zlomila jsem si nohu....tak jsem Márince vzala prso, oblíkla se, malou do manducy a šla hledat, odkud to je....no hned byt nad náma, stará paní, sama, klíče si nechala zevnitř v zámku (sousedi maj náhradní, ale tím pádem k ničemu), takže jsem zavolala 112, protože to je i pro hasiče i pro sanitku.....tak už nám tu stojej blikající hasiči pod oknem a slyším seshora vysekávání zámku a houkání sanitky, takže to snad dobře dopadne :slight_smile:
4. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vysekávání se asi nezdařilo, právě stavěj hasiči žebřík přes náš balkón
4. lis 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, byyz, máš pěknou noční bojovku! a co paní dělala? jak se jí to stalo? a ona jako byla vevnitř v bytě a proto se k ní nemohli dostat - jsem trochu trotl:slight_smile:
4. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek