• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
naikee, gratuluju!!!!!!!Kryštůfek je nádhernej! a fotky jsou moc pěkný! já chci taky takhle rychlej porod! ale ne dnes, mám nějakou virózu (hezky mi to Juli předala), takže bych to dnes asi nezvládla... :sweat_smile:

já chci taky vlasatý miminko! Julka měla vlásky černý krásný, ale všechny jí brzy vypadaly :sweat_smile: ale teda neměla jich tolik :wink:

byyz, nojo, ústecká porodnice je celkem dobrá - ale asi jako všude záleží na tom,koho tam potkáš z doktorů...jo a docela mě překvapilo - byla jsme na jejich webu a v radách pro rodiče tam píšou, že je lepší používat látkové pleny! to jsem koukala!

miq, já jsem si už říkala, co se děje, že stále nic nepřichází a začínala jsem mít strach, jestli jsem ty peníze neposlala jinam - to je taková moje fobie, že se spletu a pošlu prachy někomu jinému - nejhorší je, když posílám velký částky, např. zálohu na okna přes 100 tisíc a tak :sweat_smile:

jinak - jak jsem psala, tak já jsem nemocná, Juli kašle jak starej tuberák, je protivná - dnes jsem dokonce musela povolat babičku z chaty, aby mě zachránila, protože jsem byla na zhroucení - nedovedu si to představit, až tu bude ještě Hugo a budeme třeba nemocní všichni najednou, obě děti budou protivný a uřvaný...já grogy...tlapicko, byyz, jak to proboha zvládáte bez babiček???????to je pro mě nepochopitelný a skládám vám hlubokou poklonu!!!!!!!
8. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenchi :frowning2: zaměstněj babičku a odpočívej ať se z toho brzo vyhrabete ať seš brzo fit a julinka taky :slight_smile: budeš to teď potřebovat :wink:

mě už je konečně docela dobře, Jonďa snad taky bude v pohodě zato jsem předali štafetu dál a teď stůně babička, asi toho fakt řádí dost :angry:

já jsem taky byla v Ústí spokojená, na porodním sále fakt pohoda, měli jsme tam aromalampu svoje cd, celou noc ztlumený světlo, nikdo nás neprudil , k porodu se vyjádřit nemůžu tak snad tentokrát to dopadne :wink:
kámoška rodila první dítě v RK a druhý v UO a říkala že se jí v Ústí taky líbilo víc ( až na stravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) že to bylo takový volnější nikdo neprudil nestresoval :slight_smile:

včera jsme koukali na nějakej dokument, část byla o tom jak si miminka pamatují pach svojí maminky, byli tam záběry jak ti prckové hledají bradavku to bylo taaak sladký jsem se u toho skoro rozbrečela jak mě to dojalo ( no Robert byl taky na měko :grinning: :grinning: :grinning: ) bože já se tak těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
naikee gratuluju!!! sem právě na tebe myslela, kde se touláš, že už určitě rodíš :grinning: a rychlý jsi to měla krásně, já teda nezávidím, protože já taky, ale doufám, že i druhej porod bude takovej
teda koukám na ty stránky porodnice....fakt se chovaj tak, jak tam píšou? co mám zkušenosti (i když jsem teda byla na Bulovce fakt spokojená) i co jsem tak slyšela, tak pražský porodnice se na stránkách chluběj, co všechno je u nich normální, ale pokud se o to nehádáš, tak většinou skutek utek...jestli to je v Ústí jiný, tak chci rodit tam, taková porodnice snad v Praze není!!! buď jsou tam nakloněný "alternativám" ale maj sprchy jen na patře, nebo je opravenej jen jeden porodní box a ostatní maj společnej záchod, nebo pouštěj jen 5 dní po porodu....prostě všude něco
lenchi, naší mrně rostou stoličky a je to děs, je ufňákaná, ospalá, ale asi jí to bolí tak nemůže usnout, no hrůza....ale obdivovat není co, protože mám jen jedno dítě, žádnej břuch a manža chodí v 5 domů
miq nevíš, co a kde to bylo za dokument?
8. lis 2008 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, koukám na ty rady na cestu domů, ty přesně seděj mejm názorům :dizzy_face:
8. lis 2008 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem to nějak zakřikla, Jony se mi zdál v noci dost teplej, docela se budil a pořád mluvil ze spaní
tak jsem mu ráno změřila teplotu a měl 37,6 no dobrý, během dopoledne jsme ho pozorovali jak se zpomaluje a zpomaluje v půl jedenáctý si šel ke mě lehnout na gauč tak jsme znova změřili a 38,8 :astonished: tý br'do takovou teplotu jsme snad ještě neměli :frowning2: no tak jsem mu dala brufen a šel chrupat
já to fakt nechápu, v úterý dobral atb. , sice jsme teď byli dvakrát venku asi na hoďku , ale z toho snad nemůže být zase nemocnej :confounded: :rolling_eyes:

byyz ten dokument byl v pátek od 8 na dvojce

na ty stránky ústecký porodky se musím podívat jestli teda nekecaj :grinning:
9. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teeeda, vy jste toho zase naplkaly!!!

zdravim naikee a Krystufka! To je super, ze byl porod takova pohodicka!!! Tak jeste preju, at jehodny a necha Te vyspat!!!

k porodum se nevyjadruju, nemam co rict.

Lenchi, drzim palce, at se z toho brzo vylizes, doufejme, ze organismus je natolik inteligentni, aby pockal na prohodnou dobu... Na Julinku myslime, at je brzo fit! stejne tak Jonasek!!!
Miq. doufam, ze ses uz zdrava, deda se na me vykvajznul a zadne rady neposlal, tak asi povazuje za dostacujici, to, co jsi psala....
10. lis 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar - já jsem to sem ani nepsala, ale u nás se z toho vyklubala laryngitida - naštěstí jsme to chytli nějak v začátku - byli jsme v neděli ráno na pohotovosti, Julka byal od 3 do půl 6 do rána vzhůru a nemohla spát skrzevá ten kašel, v nemocnici dostala inhalaci s adrenalinem a já instrukce, co s ní doma - v zásadě totéž, co předtím - kapky na kašel,ale přidali jsme zábaly a myslím, že jí pomohly, už je to lepší. Dnes jsme byli na kontrole a sice to celý prořvala, ale zdá se už celkem dobrá, aspoň v noci už líp spí. A teď taky spí a zatím jsem ji neslyšela kašlat, což je úžasnýýýýý!!!!!

miq, co se týče toho, co si děti pamatují - já jsem slyšela, že si pamatují dost dlouho svůj prenatální život a i kamarádka mi říkala, že se o tom se svou dcerkou "bavila", tak jsem vždycky byla zvědavá, jestli si to Juli taky pamatuje, ale dlouho jsem z ní nemohla nic kloudnýho dostat - nicméně jsem jí neodhalovala a nemluvila před ní o tom, co tam Hugo v břiše dělá - jen jsem se jí vždycky ptala a čekala, co odpoví. Dlouho mi odpovídala jen, že tam dadá a papá. Tak jsem si říkala, že si prd pamatuje a nehcávala to koňovi. Ale náš včerejší rozhovor - začala sama o Hugovi a tak jsem se jí ptala, co tam dělá a ona klasicky, že tam dadá a papá (jako ostatně každý jiný mimino, který není v břiše, že, to nepřekvapí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale dál:
já: Juli a co ty jsi dělala v bříšku u maminky?
ona: dadý
já: a co ještě?
ona: ňami
já: a ještě?
ona: koupy
já: a co ještě?
ona: cáky cáky
já: a jaký to bylo v bříšku u maminky?
ona. hezkýýýý a rozesmála se na celé kolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

podotýkám, že o plodový vodě, nebo o tom, že tam miminko plave, jsem s ní nikdy nemluvila ani před ní! takže poznámky o koupání a cákání jsou čistě její! dobrý, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

btw. psala jsem včera Koditkovi ohledně toho neoddělení miminka a mě po porodu, tak pak poreferuju, co mi odpoví, jestli odpoví...
11. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lenchi tak to je super....to taky zkusím, až začne malá mluvit :grinning:

holky, ta paní z noční bojovky umřela :frowning2: to je mi líto, že jakoby to zburcování sanitky a hasičů bylo nanic :unamused:

a další zpráva dne: kojila jsem dneska jenom jednou!!! jako přes den a samozřejmě teď na uspání, přijde mi, že večer rychlejc usne, když jí víc normoš jídla než mlíka....no ne že by toho snědla nějak moc, ale tak holt asi nebude jedlík, ušetříme :sweat_smile:
11. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem taky zkusila hodit řeč s Jonáškem ohledně "co dělá mimi" a moc jsem nepochodila no uvidíme třeba časem :slight_smile:

byyz třeba nakonec veme Marinka normální jídlo na milost :grinning: teď jsem se bavila s kamarádkou co odstavovala malou v září ( teď jí budou dva roky) a říkala že kontinuálně přešla z MM na krabicový mlíko :sweat_smile: sunar nechce a normálnímu jídlu taky moc nedá zato vypije víc jak litr mlíka za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to prý tím odstavením moc nevyřešila :confused:

no tak nakonec má Jonďa znova 6. nemoc dneska byl bez teploty zato se pěkně osypal no ještě uvidím jak zítra dopadne ten výtěr, ale zatím to vypadá že to je jen virový a na dospělý nepřenosný :wink: dvě noci kdy se mi budil po půl hodině mi fakt stačily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
miq, si to pěkně užíváme, ten závěr, co? mě dnes Skalickej říkal, když jsem mu říkala o svých a jůlinčiných "chorobách" a své víře, že Hugo nevyleze, dokud se neuzdravíme, tak že prý mu mám zpívat, že se uvolní stažená děloha a porod se nerozběhne :grinning: tak jsem se ho hned zeptala, jestli to nemyslí tak, že se miminko lekne mého zpěvu a radši zůstane v břiše - ale to prý ne :grinning: :grinning: :grinning:

nicméně jsem dnes byla celá taková nervózní a od rána poslíčci...celé dopoledne a část odpoledne - bolesti jen slabé, ale časté a břicho mi tvrdlo pořád, tak jsme už myslela, že do večera se to rozjede :confused: ale zatím nic - to se ale nevylučuje, u Jůlinky mi praskla voda, když jsem se večer chystala jít spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byyz, zajímá tě, co dnes jedla Jůlinka? o rok starší Jůlinka? ráno nic. Dopoledne přesnídávku. K obědu si párkrát kousla do dalamánku s máslem a sýrem od táty a snědla pár lžic polívky. Odpoledne jablka - asi dvě. Večer jogurt - ne celý. A večer před spaním ani nevypila dvoustovku mlíka...Tak a takhle to je pořád! Někdy je to trochu lepší:slight_smile:

jujda, Hugís se zase hlásí...abych to ještě nezakřikla :grinning: právě prožívám kombinaci ztvrdlé bolící dělohy a kopajícího dítěte :grinning: :grinning: dobrý, už to odeznělo:slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenchi ještě nemůžeš rodit to bych ti hrozně záviděla že to máš už za sebou :grinning: :grinning: :grinning:

já se bojím že jestli začnu rodit tak to nepoznám teda pokud mi nepraskne voda :sweat_smile: ale ještě mám dost času , že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem sbalila tašku s věcičkama pro mimi do porodky zítra ještě nakoupím vložky a zabalím sitašku i pro sebe , co kdyby náhodou :slight_smile: v pátek jdu do poradny tak jsem zvědavá jestli už se něco děje :grinning:
12. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lenchi....víš co dneska jedlo moje dítě?
ráno půlka jogurtu, k obědu cca 5 lžic rozčvaňhanýho papundeklu (neboli sklenička - zelenina s telecím, ale vono to je všechno stejný), k svačině 20 křupek, pak si lízla do banánu a ochutnala můj těstovinovej salát, k večeři asi tak 1/100 papriky, 1/100 okurky a 1/100 chleba a zase asi 5 lžiček papundeklu, kojení 2x
no, ale je to aspoň pestrá strava, žejo
jako pro mě za mě, ať si jí málo, když u toho nebude nějak scházet, ale ať už nechce kojit! mimochodem, mlíčný výrobky u ní taky vedou
tyjo holky, vy už to máte za pár....já vám závidím :slight_smile:
12. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo moment lenchi, teď sem si vzpomněla, že ještě rodit nesmíš...za kým bych se stavila v porodnici? :grinning:
12. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tašku pro Hugíska mám už taky připravenou, dokonce jsem i rodině řekla, kde je a jak vypadá, aby mi ji pak přivezli a nedopadlo to jako posledně, kdy jsem ji připravenou neměla a napsala Lacovi seznam věcí, co mi má přivézt a vysvětlila mu, kde to najde...a on pak ten papír ztratil :grinning: a přivezl něco úplně jinýho a nevzal fusak a podobný srandy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tašku pro sebe plním už dlouho...ale pořád něco dodávám - dnes jsem tam strčila yal:slight_smile:

jo a taky porodní plán jsem dodělala! jak jsem byla připravená, že vyrazíme, tak jsem ho rychle dopsala:slight_smile: ale ten Koditek mi neodpověděl, bůhví, jestli ten mail používá...tak jsem si to tam napsala a uvidíme:slight_smile: podle toho, co jsem našla, tak po narození když miminko odnesou, tak ho osuší (můžou udělat na mým břiše) a utřou mu slinty z pusiny (taktéž) a vykapou mu oči (taktéž) a zvážit a změřit ho můžou později,mě je celkem jedno, jestli se váhu a míru dozvím zrovna nebo až za dvě hodiny:wink:a když je to jedno mě.. tak jim by mělo taky, ne:wink:?

byyz a ty ji chceš odstavit? jsem to nějak nechytila asi :sweat_smile: to u nás odstav zatím asi nehrozí...i když už to není tak silný - jen když je unavená nebo přetažená nebo ji něco bolí, tak se mi sápe do výstřihu a chce mlíko...kojím teď asi dvakrát denně - ríno po probuzení (to je spíš kvůli mě,ona si sosá a já jsem ještě v kómatu :grinning: ) a pak před denním spánkem - to je taky částečně kvůli mě, protože Juli pak rychleji usne, když se usosá - ale taky ne vždycky:slight_smile:

jsem zvědavá, jak to bude dál...když se jí ptám, co bude pít Hugo, tak odpoví, že mlíko a když se jí zeptám, kdo mu jako to mlíko bude dávat, tak tvrdí, že ona :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem na ni zvědavá, na borku :grinning: :grinning: :grinning:

miq, taky nevím, jak to poznám, posledně mi nejdřív praskla voda, tak to bylo v poho:slight_smile:a ty myslíš, že ti v poradně řeknou něco objevnýho? mě tam vždycky jen natočí monitor, Skalda mi osahá břicho a nazdar!
12. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no lenchi mě už to kojení brutálně nebaví...někdy mě i vytáčí, takže bych si nechala ranní (přesně kvůli mý neschopnosti vstát) a večerní na uspání, no sice mám výčitky, že jí chudinku chci odstavit už v roce (dřív se ke kojení jen 2x/24 hodin nedostanem - teď je to sice 2x za den, ale k tomu asi 100x za den), no ale já už fakt kojit nechci, tak snad nejsem zas tak krkavčí matka
odtajni porodní plán, to mě zajímá :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíš dát Robertovi seznam co mi má přivést to by nedopadlo dobře :sweat_smile: já mu musím připravit i oblečení když chci aby Jonyho oblíknul, protože on přece neví kde oblečení má :confused: no chlap :rolling_eyes:

já furt přemýšlím nad tím porodním plánem, to co jsem si přečetla na netu mi přijde uhozený a sama nic světobornýho nevymyslím , ještě uvidím

no mě bude Ráček určo ještě vyšetřovat vnitřně protože mi bude dělat ten stěr na streptokoka, on má tentokrát na všechno dost času :grinning: tak si mu řeknu at mi skoukne čípek jestli se něco nechystá , břicho mi tvrdne furt hodně často , naštěstí Dorka už moc nekope :dizzy_face:
12. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo - a k tomu 100x za noc jsem chtěla napsat....
12. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
panejo tady to jede!!!

byyz kolik bylo pani z bojovky, to musim vypravet mamine, miluje mrtvoly :confused: :sweat_smile:

lenchi: z toho porodu me uplne mrazi... jak to zjistime, ze uz TO nastalo? budes informovat miq, aby to zverejnila, nebo jak???? preci nas nenechas 3 dny cekat????
kdybych to uz nestihla, tak OBEMA preju Rychlej hladkej porod bez komplikaci a vymen smeny a klidny poporodni prubeh :grinning: .

jeste k tomu popisu lusintynyho domporodu: jsme se o tom bavili s O. jak jsem rikala, ze je to nerealisticky preslazene ... rikala jsem mu, ze mam podezreni, ze jsem nejaka citove chladna a on mi dal za pravdu, ze nekdy z meho studeneho nebetycneho pragmatismu sili.... (a to jsem jeste v poho proti brachoj obchodnikoj...) takze mam potvrzeny, ze jsem divna ja....
vsimly jste si tohoho u me?
Zuzka me chlacholi, ze to se mnou neni tak hrozny, ze mam jen jiny pohled na porod obecne a ze se diky okolnostem neni cemu divit. Mne totiz idelani porod pripada kazdej, kterej se bez problemu prezije :pensive: Rika, ze nema pocit, ze by elous citove stradala nebo byla nejaka odkopnuta "dej se vule bozi". tak nevim

s vecma do porodky... taky jsem to nemela nachystany, ale otik to celkem bravurne zvladnul :slight_smile: a elouse taky umi oblict... jako najit ji veci a tak.... nicmele latkovky dobrovlne nedava, to musi mit nachystany. moltexky de klidne hledat...

add moltexky.... blyza se nam na konzumni zivot.... budou vas zajimat beleny? mam podezreni, ze v komercnich drogoskach uz budou jen oeko beleny. a nebeleny budou jen v bio marketech... coz je pekna pruda, bo to nemam uplne nejbliz...
12. lis 2008 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi paní bylo 78
12. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, to bude asi fakt tím, že jsi z doktorský rodiny:slight_smile: já myslím, že když nevnímáš "normální" porod jako problém, tak to problém není - problém je, když ti dělají něco, co nechceš, ale když si s tím nelámeš hlavu, tak to je v poho - když ti porod nezpůsobí trauma :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím, že je to fakt hodně o psychice matky:wink:já nemám ráda, když se mnou někdo manipuĺuje proti mý vůli - ale normálně včera jsem si v poradně říkala, že nejsem důsledná, jedna paní tam dostávala žádanku na odběry a vyptávala se sestry, co konkrétně se bude vyšetřovat - to mě nikdy nějak netrápilo :sweat_smile: ale paní chtěla být informovaná:slight_smile: takže kdybyste to nevěděli, tak se zkoumá, jestli nemáme mimo jiné syfla :grinning:

byyz, porodní plán ti klidně pošlu mailem, napiš mi do IP adresu:slight_smile:

já jsem si tak zhruba promítla minulý porod a napsala tam, co by se mi líbilo a co ne. Nějak jsem to nepitvala, jen v bodech a věci, na kterých mi záleží....fakt jsem tam neřešila - co by kdyby - prostě kdyby se něco po...alo, tak se odevzdávám do rukou pánů lékařů, porodní plán mám pro případ ideálního bezproblémového porodu,a by mi do něj nekafrali:slight_smile: koneckonců na aperiu jsem se dočetla, že ústeckoorlická porodnice volí spíše "vyčkávací" postup a "pozoruje a povzbuzuje rodičku v její samostatné práci" - tak chci jen to, čím se prezentujou, ne:wink:?

jo a samozřejmě rozešlu poporodní sms, takže se to všichni dozvíte včas - byyz teda asi až z netu, bo na ni nemám číslo:slight_smile:
13. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a holky - kuk: http://www.bundles.cz/ - pěkné věci :dizzy_face: merino deka se mi mooooc líbí:slight_smile: na Julinku jsem zavinovačku vůbec nepoužívala, teď o tom uvažuju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenchi, juuuu juuuu slint slint. to je naaadhera!
mam pocit, ze nase druhe mimi si asi uzije spoustu koznich luxusarnicek :sweat_smile:
13. lis 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzka kiku zavinuje na noc, bo mnohem lip spi...ale 80 na 80 se mi zda dost maly na zavinovani. ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím, jen jsem na to náhodou narazila a líbilo se mi to, nemám tušení, jak má být zavinovačka velká, pak jsem ještě brouzdala na bráně a zjistila, že kdybych jo chtěla merino deku, tak se dá pořídit i levněji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to já jen tak slintám, nakonec stejně nic nekoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes: my už jsme si toho letos koupili dost: beton, kámen, cihly, dřevo, střechu, okna....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže děti dostanou dům :grinning: ne, Jůlince už něco málo máme, jinak to moc neřešíme - taky jsme si teď pořídili nové telefouny, přecházíme k vodafounu, tak jsme si dopřáli a laco pravil, že teda nemám už nic čekat pod stromečkem :pensive: škrťák jeden :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jeee, to je super, ye budete oskar. budu tem mit za levno a sms yadarmo :grinning:

ja merinodeku na mimi 100% chci. budu zavirat oci. koupim tu, co se mi bude nejvic libit. :dizzy_face:
13. lis 2008 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
když už jsme u té merino vlny, ta co mi přišla z brány je fakt krásně heboučká a ta čepaička co má Lenchi je taky super, docela přemýšlím že si jednu pořídím, ta deka je krásná ale já nevím jestli jí potřebuju :fearful: spíš přemýšlím že si pořídím merino triko pro sebe a Jonyho :grinning:

zavinovačka 80x80 na malý mimi stačí, Jonáš spal v zavinovačce do půl roku, bez ní prostě neusnul, když vyrostl z tý malý tak jsem si ušila dvě 100x100 :grinning: takže jich máme dost

no ještě k tomu porodnímu plánu, je jen pár věcí který bych nechtěla , aby mi píchli vodu, urychlovali porod oxytocinem, a dělali nástřih, co se týče mimi nevím jak to probíhá, a jestli mi to bude vadit když ho na chvíli odnesou :sweat_smile: aby udělali to co dělají
já si hlavně říkám že pokud porod přijde spontálně tak bych chtěla co nejdýl vydržet doma a jet do porodky až na konečnou fázi a tím eliminuju veškerý lékařský zásahy , ale kdo ví jak to nakonec dopadne , že :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi, tak nic, v O2 mi udělali nabídku, která se neodmítá :sunglasses: takže než mi vyprší, tak u nich zůstanu:slight_smile: ale myslím, že toho my dvě spolu zas tolik naprotelefonujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem měla právě vždycky ráda ten přímý fyzický kontakt s miminkme, tak jsem jí zavinovačku nedávala a spala se mnou - já jsme jí ovinula:wink: ale teď o tom uvažuju, když kolem dost lidí tvrdí, že to měli jejich děti rádi...navíc asi nebudu mít čas mít pořád Huga u sebe - s juli jsme prochrápali celý dny, protože když mi usnula v náručí, tak se pak vždyckjy probudila, když jsem ji šoupla do pelechu - mě to nijak nevadilo, tohle pro mě bylo vždycky důležitější, pořádně se vyňuchňat s miminkem, ale teď tady budu mít děti dvě, takže nějaký stabilní leháro s Hugítem asi fakt nehrozí... ale zas nevím, jestli merino vlna není moc teplá na panelákový podnebí...to bych ho do ní asi dávala nahatýho - teda jen v plíně? ještě to zvážím, až se narodí, tak podle situace:slight_smile:

miq, zatímco julku odnesli, tak mě zašívali a rvali ze mě tu placentu...pořád taky tajně doufám, že když byhc měla na břiše dítě, že mě nebude sestra píchat do pupíku, zatímco doktor s vnořenou rukou ze mě bude tahat placentu...že třeba to, že se miminko přisaje a že mi bude masírovat břicho, přispěje k hladkému porodu placenty:slight_smile: já bohužel nemůžu přijet do porodnice na poslendí chvíli, když mám toho debilního streptokoka :angry: přeju ti, ať ho nemáš! ale to ti ho bude zjišťovat docela na poslední chvíli, ne? i když ty jsi o ty dva týdny za mnou...tak to asi vychází stejně...

miq, ale ta čepička si myslím, že není z merina, to by stála dvakrát tolik, tohle bude nějaký froté ...biobavlna? kdyby to tam aspoň bylo napsaný...ale ty merino čepičky jsou naprosto dokonalý, ošahávala jsem si je na bráně, ale neměli tuhle pidi velikost :frowning2: tak třeba až na trošinku většího Huga:slight_smile:
13. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem právě na bráně objevila merino čepičku buď slabou nebo silnější a cena do dvou stovek :slight_smile: asi do ní půjdu Jony se hrozně potil na hlavičce a já jsem měla furt strach aby mu nebyla zima :confused:

dneska jsem schválmě J. zvážila protože se mi zdál nějakej hubenej :grinning: no a má skoro o kilo míň než v září , je fakt jak je teď nemocnej tak moc nejí , ještě že má z čeho brát :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
miq, až se Hugíto narodí, tak podle veliksti hlavičky asi taky nakonec koupím nějakou merinovatou:wink: a k tomu nějakou tu deku...k Vánocům :sunglasses: ale dnes jsem byla s Juli venku a to je tam zima a já nebyla nijak zvlášť nabalená - a vrátila jsem se zpocená jak blázen, tak si umím púředstavit, jaký to bude, až se budeme s Hugem zahřívat, úplně jsem si to vybavila, jak jsem byla pořád durch mokrá, když jsme s Juli chodily na procházky :confounded:
14. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek devcata :slight_smile: mne dycky nejvic vytacel u cepicky ten holej krk, takze asi pak koupim trapne mrneci sloni cepici :slight_smile:
lenchi: todle ma lus na kaylu... nejsou sice tak hezky, jak ty, cos davala link, ale rozmerove zatim nejvetsi :slight_smile:
http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=33&products_id=446
na tech obrazkach v tom sou nahaty mimina, ale lus ji tam ma dycky oblecenou, tak si vyber :slight_smile:
no k panelaku a teplote.... u nasich je hic, ale tady a v trinci je total klemra, ze mi jde para od huby... kdyz se mam oblikat, ta byt to delam v jine mistnosti, tak se trepu, bo je to mrte ledovy to obleceni.... zkratka je tam vyply topeni a otevreny okno. brrrr. elousoj se dobre spi v ty kose!

hele mame novinku. mam novou prihodu do hospody a cultural experience.... v zapadnim nemecku nam vykradli auto!!!! ukradli sice jen kablik k palmovi a gps prijimac (palma s navi mame doma, bo to je otikuv cesky mob....) ale i tak jsme bez navi.... hlavne ze tomu blbeckovi je to k nicemu.... policajti mi sice rekli, ze vedi, kdo to udelal, tak snad nam to vrati :slight_smile: rozflakal okynko, ktery bude stat ungefer 200 euro. ceska pojistova nam to nezaplati, bo a) mame moc vysokou spoluucast a za b) by se to muselo nechat opravit v cr, coz zasadne odmitam.... preci nepojedeme s elousem s papundeklem nebo igelitem v okynku 800km po dalnici, ne? fakt inteligent.... no elus dostala k radnemu vyplneni protokolu od pana policajta dvoje medvidky, tak byla taky spokojena :slight_smile:

autosedacku, kvuli kterejm se vykradaji auta v cr jsem radsi prinesla dom, aby tam nikoho nedrazdila... radici paku jsme zamkli, tak to snad nikdo neukradne do zitra, kdy zase nebudeme mit spolecny rodinny den, bo pojede tatka nechat opravit auto, ach jo.

tolik vesele historky z nataceni od nas!

ovsem co me zaujalo je to, ze o.sel predosmou do prace a uz byl za steracem listek od policajtu kam mame prijit a co vzit sebou.... vsecko uz meli nachystany.... jsem cumela. to vypada, ze nemaj co delat :sunglasses:
zatim nam nastesti nedelali zadne problemy, ale obavam se, ze to prijde.... (parkovaci pokuty atd...)
14. lis 2008 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek