• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
no jo tlapi, ale to nechci....jako kdyby nic nepomáhalo a řvala, nic nechtěla i v náručí řvala, tak je to asi jedno, kde řve, ale má bejt u mě v klidu, nebo beze mě řvát, to je jasnej výběr :sweat_smile: no jsem zvědavá na to rušení nočního buzení....
17. lis 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drzim palce!!!!!!
17. lis 2008 ve 23:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
byyz, Juli takhle vyváděla jen když jí něco bylo...zdravá nikdy! a to bych ji fakt nenechala plakat! Elouš má tvrdou školu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Julka se vždycky nakonec u mě zklidnila, pro mě teda bylo vždycky přijatelnější se vyspat s dítětem v náručí než nevyspat se řvoucím dítětem v postýlce...

holky, tak jsem zase nemocná a mám ATB!
už včera mi bylo zle, mám po tý rýmě totálně ucpaný dutiny, takže jsem se včera vehementně snažila si to uvolnit - bolest šílená, z lícní kosti se mi to rozbíhá do celý tváře, nemůžu ani otevřít pusu :confounded: No a tak úspěšně jsem si pařila hlavu, až jsem si rozběhla zánět asi...dnes jsem byla na ORL, protože už jsem to nemohla vydržet. Je to síla - doktorka mi nemůže udělat rentgen, aby zjitsila, jestli tam je skutečně zánět, takže mi jen prosvítila dutiny a moc se jí to nezdá, ale na pořádný zánět asi taky ne. No tak mi nabídla buď punkce nebo antibiotika - mě to bylo šumák, jak mi bylo zle, tak už bych jí kývla na všechno. Jí se nelíbila ani jedna alternativa, nakonec mi začala psát ATB rovamycin - že ty v těhu můžu, že se nemůžou jen při kojení - tak jsem jí ještě musela upozornit, že navíc kojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tak zobu penicilin...a když se to nezlepší, tak zítra absolvuju punkce. Celé odpoledne jsme tu ležela a trpěla jak zvíře, fakt silný bolesti, ale teď už to trošku ustupuje, za chvíli si vezmu druhý prášek, snad ATB zaberou :rolling_eyes: no, radost z nich nemám, ale fakt je to dost hnusný...takže toleruju. Napadlo mě, že když jsem ATB neměla cca 15 let - no naposledy snad někdy na základce? - tak že mi třeba rychle zaberou...

ani vás nedočítám, jen informuju a zdravím...uložím Julku a zdechnu ve křoví...doufám, že Hugo počká:slight_smile:
18. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Lenchi to je maso :frowning2: cítím s tebou no snad ti ty atb zaberou co nejdřív a Hugo počká než budeš fit :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem chtěla holkám psát že jsem dneska v nemocnici viděla u stánku pána co zezadu vypadal jak Lenchi manžel :sweat_smile: už jsem se ho skoro šla zeptat jestli rodíte :grinning:

no koukám že jsem asi nejhorší matka :sweat_smile: , já jsem Jonyho nikdy u prsa neuspávala teda večer, no a nechali jsme ho vyřvat když mu byli necelý dva měsíce :sweat_smile: :confused: , protože uspávání večer byl fakt očistec, to jsme uspali na baloně dali do postýlky a do 10 minut byl vzhůru, tak jsme vyndali z postýlky uspali na baloně a znova do 15 minut vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a když náhodou chtěl jít Robert ven a já jsem takle uspávala třeba 2 hodiny tak už jsem padala unavou fakt na hubu ( Jonďa v tý době vážil už přes 6 kilo tak to bylo i fyzicky náročný ) no tak jsme zavedli večerní rituál, vykoupat, nakrmit pomazlit a spát, první večer brečel asi 10 minut a do týdne usínal v pohodě sám , já vím že AP matky by mě ukamenovaly , ale já nepozoruju že by to J. nějak ublížilo
jinak když je nemocnej nebo mu něco je tak spí se mnou v posteli ale jinak spinká sám
18. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak díťák má brutální rýmu, chudinka, ani nemůže pořádně sát, ale stejně se o to snažila asi tak 100x za den (no takže odstavení se odsouvá na neurčito), no jak myslíte, že v noci spala že...u mě na břiše :grinning:
takže ani nevím, jak dorazíme do Leťáku, chtěla bych, máme sraz po 10 letech ze základky, uvidíme jak se to vyvrbí
lenchi tak hodně štěstí, ať se ti to do porodu spraví
miq v tomhle věku u nás vedlo uspávání v kočárku (i doma), oproti balónu má výhodu, že nemusíš mimčo nikam budit a minimalizuje se riziko probuzení
u nás by teda řev byl mnohem horší (bohužel mám zkušenosti z UZV, rentgenu a dalších vyšetření kvůli těm ledvinám) - prostě řev, řev, řev, nezájem o to, že jsem u ní, držím ji za ruku, hladím, mluvím na ni....probrečela se do spánku asi po hodině a půl (naštěstí tak dlouho to trvalo jen jednou) s obrovskou nudlí u nosu a břečela ještě ze spaní, to bych jí dobrovolně fakt nemohla udělat :pensive:
18. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsem marodum brzske uzdraveni!!!! byyz, prostrikavej porad nos vincentkou nebo necim, to fajne pomaha!

jinak je to brutal, jak jsou ty decka individualni a kazdy potrebuje uplne jiny pristup...

miq. myslim, ze si s ditetem jen tak nekdo neuzil jako vy s jonym... takze mi prijde logicky, ze jste se chovali, jak jste se chovali. to by nevydrzel ani svatej!!!
19. lis 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi to teda, naše dítě by si vyřvalo plíce a Jonášek 10 minut nadává a pak usne :grinning:
19. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elous jak mela tu anginu, tak jsme tak premysleli, jak dlouho to urvavani muze trvat.... eva rikala, ze nektery deti v nemocnici vydrzi i hodinu, tak jsem byla v klidu, ale elous rvala ze rincely steny 2,5 hodiny!!!!!! to byl masakr. ale jak rikam.... ani kdyz jsem ji tisila ja nebo o. tak to nic nepomohlo a nijak silu sireny neutlumilo.... to je ale brutal, kdyz si predstavim, jak ji strasne bolelo v krku a jakej to rvani musi byt na ten krk napor.... chudera...

lenchi, jak se dari? atb zabraly?
19. lis 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi a po 2,5 hodině co? usnula, přestala, nebo jste ji nějak uklidnili?
19. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vzhledem k tomu, ze se ano vzbudila a dejchala, tak asi usla :confused:
19. lis 2008 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano= rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
atb zabraly! hurá! je mi výrazně líp a už mě bolí jen oblast úplně u nosu a to jen na pohmat - už mě nebolí celá tvář i zuby a furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s tím vyřváním - kdyby vřískala i u mě, tak bych to asi taky řešila jinak...ale ona byla u mě vždycky klidná a brzy usnula a mohla jsem odejít...nikdy jsem nezkoušela uspávat na balóně nebo něčem podobném, protože na to jsem líná :sweat_smile: prostě jsem s ní ležela v posteli, maximálně jsem se pohupovala na posteli (ležící) a ona brzy zabrala...těch nocí, kdy ji něco trápilo a nemohla usnout bylo fakt minimálně. Jen prostě když jsme se vrátili domů z porodky, tak jsem ji zkoušela dávat do postýlky, ale byl to děs, pokaždé byla během 10 minut vzhůru, když jsme k ní zašla a uspala ji, tak pak byla vzhůru za 5 minut a intervaly se zkracovaly...až jsme zjistila, že když ji nechám ležet u nás v posteli a odejdu, tak se nevzbudí - až na kojení. Že bych vyloženě uspávala prsem...no, ona prostě vždycky u kojení usnula, ale teď s tím nějak nemá problém, když to prso nemá - ale ležím s ní pořád až do chvíle než usne. Dřív jsem to dělala ze strachu, že se mi skutálí z postele, teď proto, že by mrška určitě hned vylezla a ťukala na dveře a až se narodí Hugo, tak prostě ze strachu, aby po něm nelezla...ale nějak mně to nevadí...až na to, že se většinou vzbudím v deset, když ji jdu dát spát v osm :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dnes jsem byla v poradně, se Skalickým jsme se shodli na tom, že 22/11 je pěkný datum na porod, tak uvidíme, jestli mi to rande s Hugem vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prý je teď hodně rodiček, takže je v porodnici nezdržujou :grinning:

holky, já si vždycky něco zmáčknu a mám přehozený z a y, ačkoli klávesnici mi to píše, že mám CZ - co s tím mám dělat????????
19. lis 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, hlasim, ze mam nabity mobil!!!! taze minimalne tyden budu moct prijimat sms !!! s nastavenim cestiny neporadim, taky casto bojiju a nevim, cim ji dycky ukecam. :unamused:

myslim,ze te Hugo necha jeste par dni dostat do formy a pak to prijde :slight_smile:
19. lis 2008 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že miquel je v porodnici! vypadá to na odchod hlenové zátky, ale už si ji tam nechali! odpoledne začala trochukrvácet, tak tam jela a už tam zůstala...v současné chvíli to vypadá, že by ji i nechali rodit normálně, miminko má cca 3 kilča a jizva se zdá v pořádku, takže držme jí palce!!!!a já už jí psala, ať mi drží fleka na pokoji, že se k ní snad brzy přidám :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juhu!!!! doufam, ze to klapne bez komplikaci!!!!
20. lis 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a lenchi, musis maknout, kdyz maminky brzo pousti dom :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo miq, to je super :slight_smile:
sem jí právě chtěla napsat, že je manduca připravená k předání a ona ji bude moct hned vyzkoušet :grinning:
20. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq nám to asi brzy napíše sama, ale dnes dopoledne zase jela domů - na porod to zatím prý nevypadá - tak informuju - poznáte, že jsem byla před MD zaměstnaná na informačním centru???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jestli jí odešla ta hlenová zátka, tak to už bude brzy brzičko:slight_smile: já chci taky!!!!já chci rodit v sobotu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, v nedeli je lepsi. nedelnatka jsou stastny lidi :slight_smile: (ja napriklad :slight_smile:)

miq. drzime strasne palce, at to ma tedka vic v pohode nez minule!!!! normalne se o ni bojim :frowning2:
20. lis 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak se hlásím že jsme zase doma :sweat_smile: koukám informační centrum už hlásilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem se včera fakt vyděsila :fearful: , byla jsem na záchodě na velký no a najednou jsem měla pocit že ze mě něco teče, tak jsem zkontrolovala svěrače jestli nečůrám :grinning: pak mě napadlo že mi praskla voda no a když jsem se koukla tak krev , která ze mě čůrkem tekla :confused: naštěstí Jony byl u babičky tak jsem zavolala Robertovi ať sebou hodí z práce domů a jeli jsme rači do porodnice
tam mě zkontrolovali jestli nekrvácím z placenty , to se naštěstí nepotvrdilo :slight_smile: tak malou přeměřili natočili monitor a už si nás tam nechali na pozorování , krvácení přestalo , kontrakce žádný , jsem trochu oterřená a mám zkrácenej čípek ale to zatím prý nemusí nic znamenat tak se uvidí jestli se to rozjede nebo ne :grinning:
prý mi teda "asi " odešla hlenová zátka ( jen žádnej hlen jsem fakt nezpozorovala :confused: )nebo jsem krvácela z čípku no není nad určitou odpověď co :sweat_smile: :grinning:

taky bych už chtěla rodit když jsem videla ty mrňata :dizzy_face: :dizzy_face: , jen mám pocit že jestli se mi narodí 3 kilový dítě tak mu bude všecno oblečení co máme doma dost velký , včerně všech svrchňáků na plíny fakt uvažuju že ještě rychle koupím nějaký menší :grinning: :grinning:

Jony má zase rýmu a brutální kašel , byli jsme u homeopata, průdušky má dobrý mám ho nechat a dávat mu jen stodal a vincentku do nosu jsem zvědavá jestli se z toho vyhrabe nebo ne
20. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, vždyť víš, že to měření není stoprocentní...ale třeba bude fakt holčinka menší než byl Jonášek:slight_smile: já si to pamatuju od Jůlinky, jak jí nic nebylo a museli jsme ješět dokupovat pidi věci:slight_smile:

já už se taky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hele a napadlo mě, jestli jsi nemohla krvácet skrzevá to epino? já jsem o tom nikdy nic nečetla, tak to je třeba blbost :sweat_smile: hlavně že jsi v pořádku:slight_smile:

chudák Jonášek, ten se z toho taky nemůže vyhrabat :frowning2:

laco má od zítřka hlídačenku na Julku :sunglasses: mají ve firmě málo práce a on už nemá dovolenou, tak si řekl, že bude s náma chvíli doma...no spíš, že bude mít víc času na stavbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si vzal hlídačenku jakože když jsem nemocná a pak si ještě vezme, až budu v porodnici, tak aby se měl kdo starat o Jůlinku :sunglasses:
20. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to je skvely, ze te pustili domu!!!! to asi s tim cisarem nebude tak horky :slight_smile: bezva! ale stejne na sebe davej pozor!!!

lenchi: to vam nadherne vyslo!!!! tak drzim palce, at si najde laco vedle stavby i cas, aby prilozil ruku k dilu, at jsi co nejdriv v kondici :slight_smile: jak to vypada se strechou???
20. lis 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se střechou to vypadá blbě - teda ne zas až tak blbě - prostě tesař má nastoupit někdy začátkem prosince, do té doby musí být postaveno - jenže jak se tak dívám na počasí, tak to bude celkem stresík...dnes tam zedník jen postavil lešení a jel domů mokrej jak myš a zítra nemá být líp...musí se co nejdřív dostavět štíty a komín - příčky by se snad mohly dělat i potom, nosný už jsou hotový. No a teď taky nějak nevíme přesný rozměry střechy a pokrývač je po nás chce, aby se dobře spočítala krytina...to jsou rizika toho, když si člověk nenechá udělat podrobný projekt...nojo, ono to nějak dopadne - teď je nejdůležitější udělat krov a dostat to pod plachtu, krytina se může dávat i potom. Copak o to - tesař prý dělá i v mínus 15 a pokrývač mi řekl, že i když bude sníh, tak to udělá, ale nejdřív se musí postavit ty štíty...už ať to je pod střechou! pak bude veseleji:slight_smile:

v kondici už víceméně jsem, včera a dnes jsem ještě byla na ORL, dávali mi do nosu takový vatičky namočený v čemsi - že prý se to dává dětem místo punkce, včerejší dávka celkem zabrala, celé odpoledne jsem strávila s kapesníkem na nose, takže to povolilo :sunglasses: dnes už jsem víceméně bez rýmy:slight_smile:jejda, teď jsem si uvědomila, že jsem si nevzala penicilín! tak jdu na to :sweat_smile:

já už chci miminko!!!!nějak se začínám těšit :dizzy_face: a teď jsem koukala do tématu orgastický porod a těším se i na porod :dizzy_face: :dizzy_face: připadám si trochu jak zhulená :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo oni mají v tý porodnici fakt narváno normálně jsem byla na pokoji šestinedělí a né pro těhotný, už se fakt těším na ty noci s rozsvíceným světlem :confounded: :grinning:

tý jo Lenchi v tomhle počasí stavět to vám fakt nezávidím , hlavně ať s ještě Laco neužene zápal plic :confused:
jsem ráda že ti ty atb. zabraly snad budeš do porodu fit
s tím epinem fakt nevím jednou jsem měla na ubrousku trochu krve ale to jsem si jistá že jsem se trochu rýpla nehtem, ale to bylo pár kapek , pochybuju že to vyvolalo takovýhle krvácení :confused:

jo jsem se zapoměla pochlubit, konečně jsme prolomili kakací fobii, Jonďa snad dva měsíce kadil jen do plíny do naočníku prostě nechtěl tlačit když jsme se snažili tak řval jak tur takže jsme ho nechali a doufali že to přejde a ono to faktr přešlo , jen teď každej bobek musíme ukazovat zvířátkům, autíčkům a tak podobně takže než se dostane do záchodu tak zasmradíme celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naštěstí je dnes zatím celkem hezky, tak živitel odjel budovat trvalé hodnoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, když je narváno, tak si toho rozsvícenýho světla moc neužijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratuluju Jonáškovi k prolomení fobie :grinning:

holky, myslete na nás, ať mi ty plány vyjdou a Hugo vyleze!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq mohla bych se s mandou stavit dneska? nějak odpolednersdddddddddddddddddddddddddsssSA JEŠTĚ BYCH TI ŘEKLA
21. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz klidne , po o jdu do poradny ale to bych měla být tak do max. 3 hodin zpátky
21. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo, tady je booozi dopusteni!!!!fuci a leje, ze se bojim jit i na balkon :confused:

drzim palce, at vam to klapne s domeckem! V trincu ma v pondeli nastoupit pokryvac. tesar uz ma hotovo a jsou z toho strasne nervozni, ze se to natahuje a co kdyz zacne snezit.... ale je fakt, ze takovy nadilky snehovy, co znam z trinca jsem u nas v podhuri jeste nezazila, tak mozna proto.
21. lis 2008 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. s tema bobkama to je bezva :slight_smile:
btw. jak jsou na tom deti s plinkama? u nas porad jako v lete.... doma holej zadek pod satickama, na ven a spani plinu.
nehdy nejsou. maximalne schvalne z trucu chcije na podlahu.
21. lis 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek