Ústí nad Orlicí a okolí

Ahoj,jsem zvědavá, jestli bych našla v babiccine okoli nejakou maminu, kam bychom mohli na vylet. Typy kde nakupovat a tak 🙂 😎 tesim se na vas
tlapickaautor
21. lis 2008
holky, vcera jsem delala tydle housticky http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5062 to vam je lahoda!!!! strasne moc doporucuju! o. se me normalne tal, jestli jsem byla v pekarne 😃 fakt mnamka.... i cerstvy i "stary" :-p je to opruz, bo pred pecenim 45 minut kynou, takze narocny na cas, ale urcite je zaradim mezi oblibene
tlapickaautor
21. lis 2008
posledni prispevek, pak uz fakt zmizim.

byyz ty jsi v LA? mam varovat maminu, ze si vyzvednes nekdy chleba? (tusim, ze tam jeste je)
lenchita
21. lis 2008
tlapi, Julka je totál bez plíny, jen na noc ji dávám "pojistku", ale prudí a nechce ji a kromě dnů, kdy je nemocná už nebyla noční nehoda ani nepamatuju - naposledy ty dva týdny zpátky, jak měla tu laryngitidu. Jinak nic. A venku měla jen jednou brutální nehodu že prochcala kočár v Deichmanu... |-| a u babičky - u tchýně si občas taky cvrkne, babi je na ni moc pomalá :-p

Hugo zatím nic. Od rána jsou teda nějaký tlaky, ale k porodu se to nechystá...no, fakt je, že by mě překvapilo, kdyby to fakt dopadlo tak, jak jsem chtěla 😃 😃 😃
miquel
21. lis 2008
Jony je v bdělém stavu bez plíny má jí jen na spaní , občas se zadaří že je suchej po odpo spánku ale v noci se to stalo snad jen dvakrát , já to nijak nehrotím doufám že k tomu dojde stejně jako došel k odplínkování přes den 😉 teď mám hlavně radost z toho bobkování do nočníku 😃 😃 😃

houstičky vypadají úžasně, ale já jsem taaaak líná cokoliv dělat navíc, chlebík jo ale patlat něco bokem to né
včera jsem zkusila jakoby mazanec dala jsem do něj kromě rozinek i vlašáky a je mňam mňam už je půlka snědená 😃

Lenchi no jen abys to nezakřikla 😃 to může být šup šup a Hugo bude venku ještě máš celej den před sebou 😉

u mě to zatím taky nevypadá, je mi najednou nějak dobře ani mi už tolik netvrdne břicho :-p

zrovna teď by se mi rodit moc nehodilo babička skončila v nemocnici takže mi vypadlo hlídání , teda R. máma taky pohlídá ale nevím jak by to bylo přes noc asi by to taky musela zvládnout =-)
lenchita
21. lis 2008
miq, jednu noc by to zvládli a pak už by by doma Robert...navíc nemusíš rodit v noci, žejo... :-p

já jsem taky líná se patlat s něčím jiným než s chlebem a i ten častěji dělám ze směsi :-N

mě od rána tvrdne břicho...ale ne nějak zásadně🙂 já se normálně bojím, že ten začátek nepoznám, já bych radši, kdyby mi zase praskla nejdřív vody, to pak člověk aspoň ví, na čem je 😃 😎 nevím, kdy vyleze, ale celá rodina dle mých instrukcí čeká, že to začne dnes večer 😃 😃 😃

a v rámci naší plenkové debaty jsem Julce dnes na noc nedala plínu🙂 mámě jsem říkala, že jsem četla, že po dvou suchých týdnech se to může zkusit a máma na to: jo, po dvou suchých týdnech se v noci počůrá 😃 😃 😃 třeba včera - nebo předevčírem? - se nějak v noci vzbudila a nemohla zabrat a kňučela a já nevěděla, co se děje...až pak z ní vylezlo, že chce čůrat - jak byla rozespalá, tak nebyla schopná si uvědomit asi co jí konkrétně vadí, že nemůže spát :-p ale málem se to nevešlo do nočníku a sotva jsem ji vrátila do postele, tak se otočila na druhý bok a usnula 😎 na denní spaní jí už plínku nedávám dlouho - ale tam to trvalo dýl, než jsem jí ji sebrala. Teď jsem ale prostě líná ji svlíkat a balit :-p ale obávám se, že s narozením Huga se to zhorší |-|
byyz
22. lis 2008
jo miq, mám normálně vlčí mlhu, sem se překoukla v jízdních řádech a normálně jsem ještě na nádraží čekala půl hodiny :-p 😃
tlapi jo, můžeš varovat mamku, já bych se zas s ní domluvila meilem....kolik jsi za to chtěla?
lenchita
22. lis 2008
miq, tak co? nic? u mě zatím nic, krásný datum už s největší pravděpodobností nestihnu...to bych musela rodit asi překotně doma v obýváku 😃 😃 od rána tlaky, ráno jsem myslela, že se to rozjede, asi hodinu jsem měla kontrakce - ale dost nepravidelný a pak přestaly :-S a břicho mi tvrdne, ale ne bolestivě, tak se v tom čert vyznej... 8-( jestli já vůbec ten začátek poznám 😃 😃 😃
miquel
23. lis 2008
no u nás taky nic :-S čím víc se to blíží tím míň mi tvrdne břicho 😃 😃 😃 ale já mám relativně ještě dost času to tobě se to už fakt dost krátí ten Hugo se teda krášlí co 😃
to počasí je hrozný to v tomhle marastu stavíte to je fakt o zdraví :-p

byyz jsem ráda že neblbnu jen já to jste klidně mohli přijt zpátky 😉
tlapickaautor
23. lis 2008
tady je tay peknej humac pocasi. o. jel prijet s elousem novy kolo, tak dufam, ze to prezijou ve zdravi. pada neco mezi snehem a destem jsou asi 2 stupne :-|

lenchi: jak dopadla tetovaci noc??? a kde to vazne????? se mi zase vybije mobil a co potom????
lenchita
23. lis 2008
kde to vázne nevím ]-( už jsme dokonce zašli tak daleko, že jsme ho pošťouchli, aby vylezl, tak to snad zabere 😃 😃 já jsem se z nudy dala do uklízení, už jsem měla teda úplně jiný plány 😃 😃 😃

ale břicho mi tvrdne furt, je to vopruz, vypadá to, že se jako něco chystá, ale trrrrváááááá mu to 8-( 8-( 8-(
tlapickaautor
23. lis 2008
lenchi: drzim palce!!!! ja fandim, aby to bylo dneska 🙂 sama taky touzim mit nedelnatko 🙂
miquel
23. lis 2008
Lenchi 😃 😃 😃 😃 my taky pošťuchovali Jonyho a nezabralo to :-N třeba si dá Hugo říct 🙂

r. by chtěl pošťouchnout i Dorku, ale já se teď nějak bojím =-)
lenchita
23. lis 2008
já myslím, že teď už se není čeho bát - ale taky jsem musela MM přemlouvat...no, moc dlouho ne, po tom několikaměsíčním půstu :-N

nedělňátko už teda asi nebude... 8-( miq, jestli se nebudu mít k porodu, tak bych šla asi zítra do MC...ještě ti ráno písnu. Ale to čekání doma mě strašně prudí!!!!!!

a jako ty kluci na sebe takhle nechají čekat, jo? to mi ani neříkej!!!já nechci vyvolávání!!!!maluju předčasně čerty na zeď, vždyť mám ještě zítra jeden termín v zásobě a Juli byla taky cca 1-2 dny po termínu😉
tlapickaautor
24. lis 2008
hele vy jako pravidelne deticky nekotrolujete? 😃 To Otik teda jo 🙂
jo a neuvazvaly jste nektera nad hackou?

planuju vanoce, takze organizacni dotaz.... Myslite, ze bych se mohla za vami stavit v povanocnim shonu a ponuchnat si miminka? videla bych to na 28. nebo 29. 12. planuju, jak to bude a premyslim, ze bych poslala o. s eli 27. do trinca a ja dojela az si obeham, po cem touzim 🙂 co rikate?
lenchita
24. lis 2008
tlapi, MM má fobii, že dítěti ublíží, takže u nás se miminekotroluje....no vzhledem k jeho pracovnímu vytížení ani není kdy a není ani energie, mylsím, že těhotenství je podružný důvod :-p

hacka je úžasná věc, kterou nemám kam zavěsit 😃 kdybys to tu tlapi viděla...tady je věcí 😃 😃 😃

Vánoce mi josu jedno - teda takhle - není mi to jedno, budu moc ráda, když se slezeme, ale je mi právě proto úplně jedno kdy 😃 😃 😃 přizpůsobím se, pokud do toho nezasáhne nějaká vyšší moc či nemoc ]-(

dnes jsem si ňuchňala 3,5 měsíční malinkatou holčinku, kráááásný, už se těším na Hugíska x-) x-) x-) Julince se miminko taky moc líbilo, kupodivu nejvíc ji zaujalo při přebalování, že má mimi taky pipinu, to bude teda na bráchu koukat 😃 😃 😃 😃 ale hrozně hezký bylo, když kamarádka začala přebalovat a Juli ji spontánně začala podávat plenkový kalhotky 😃 jsem zvědavá, jestli mi taky bude pomáhat a jak dlouho ji to bude bavit 😃 😃
miquel
24. lis 2008
holky nějak mě to bere asi si půjdu dát vanu jestli to přestane nebo ne :-p

r. se nebojí kontrolovat mimise to spíš já nestojím o další planý výlet do porodnice , ale včera jsme jí taky pošťouchli že by si dala říct 😃 😃 😃

Tlapi jak to bude o vánocích fakt nevím, pokud to bude jen trochu možný tak tě ráda uvidím 😉

hacka se mi sice líbí ale nevím kam bych jí pověsila abych se nemusela bát že Jony mimi vyklopí =-)
tlapickaautor
24. lis 2008
juuuuuuuu, ze by?????

ty vanoce bych videla na 28. po ceste do trince 🙂 coz je trapny, bo bude nedele a budu vam kazit nedelni idylku...

o se taky kdysi bal, ale kdyz jsem mu rikala, ze jsem nekde vycetla, ze to nicemu nemuze vadit, tak se nebranil.... ja jsem v tehu strasne nadrzena, takze to ma se mnou muj workoholik pekne tezky!!!
lenchita
24. lis 2008
miq, neštvi mě! já pořád nic ]-( ]-( ]-( ty máš ještě čas!!!!!!teď jsem na řadě já!!!!!!!!! 8-( 8-( 8-(
tlapickaautor
25. lis 2008
drby seeeeem, jsem napnita jak ksandy!!!!
miquel
25. lis 2008
tak nic , to je otrava, ale já nemůžu rodit nebo mě Lenchi přetrhne 😃 😃 😃 😃
včera mě ty poslíčci brali od 6 až do půlnoci tentokrát nezabírá ani teplá voda nakonec se to uklidnilo až když jsem si lehla :-p

tý jo Tlapi ty jsi jak jedna moje kamarádka ta říkala že další dítě by manžel už nepžežil , že byla v těhu nymfomanka hadr :-N 😃
miquel
25. lis 2008
dneska jsem tu měla kamarádku se 7 měsíčním synem, tak jsme nějak zabrousily na téma nosítek, no nakonec jsem jí půjčila manducu a už mi nadšeně psala že jí zkusila na nákupu v tesku , malýmu se v ní moc líbilo a jí se zase líbí ta hnědá z limitovaný edice 😃 😃 jen ještě musí překecat manžela
bezule
25. lis 2008
Ahoj,
slysela jsem, ze se ted daji latkove plinky a manduca koupit primo v Usti, nevite o tom nahodou neco? Kamaradka videla nejakej letacek v Medvidku? Moc dekuji za info.
lenchita
25. lis 2008
miq, kamarádka má taky manducu, opovrhla mým šátkem :-p právě na tu 3,5 měsíční holčičku ji má, jak jsme o ní dnes mluvila, a taky je hrozně spokojená🙂 a o té limitované edici mi ani nemluvte, já když mám ergo, tak si nemůžu vymejšlet :-p

bezule, tady nikdo přímo z Ústí není, já osobně teda nevím o tom, že by se to dalo koupit v Ústí, ale to neznamená, že nedalo :-p v Medvídku jsem nikdy nebyla, takže fakt nevím...já nakupuju přes net...nebo když jsem v Brně tak v Bráně - mají i eshop www.branakdetem.cz, ale že by něco bylo v Ústí? no bylo by to fajn 😎

miq, jestli porodíš dřív než já tak tě fakt přetrhnu 😃 dnes mi zase brutálně tvrdne břicho, ale k ničemu se to asi nechystá - ačkoli věřím tomu, že do zítřka do večera porodím, protože bych docela ráda šla zítra večer do divadla, tak si myslím, že mi to Hugo zatrhne 😃
bezule
25. lis 2008
lenchita,
ahoj, trochu mi to nedalo, tak jsem zavolala kámošce, co do Medvídku občas chodí a říkala, že už se to opravdu v Ústí koupit dá 🙂. Je to prý nějaká mladá ženská, která to dělá spíš jako koníčka, takže to není moc profláknuté. Prý má i webovky. Koukala jsem na ně. Jsou hodně jednoduchý, ale docela se mi líbilo, co tam píše. Má i docela dobré ceny. 🙂
Kámoška říkala, že s tou paní mluvila (asi v Medvídku) a že byla fajn, tak to asi zkusim. Látkové plínky používám, ale občas potřebuju něco dokoupit a přes net to pak výjde docela draho (poštovné a tak).
Teď si brousím zuby na manducu. No a případnou radu, popřípadě reklamaci, bych taky asi radši osobně.
Ty webovky jsou www.orlickeplinky.cz

Dík za odkaz na ten eschop, vypadá sympaticky. Pokud by to neopadlo v UO, tak to asi zkusím. 😎
lenchita
25. lis 2008
bezule, tak to je fajn, díky za tip🙂 my už máme Jůlinku v zásadě odplenkovanou, ale teď nás to čeká celé znova :-p já jsem celkemnenáročná, navíc nechci vrážet do plínek tisíce...jen čas od času jsou potřeba nové kalhotky nebo separačky🙂 plínkovou výbavičku mám po Julce komplet, teď jsem něco dokupovala přes MMB - teď jsme párkrát s miq nakupovaly společně, čímž jsme za poštovné dost ušetřily🙂 a ty jsi z přímo Ústí? já manducu nemám a miq ji teď teda půjčila té kamarádce, ale mrkni na www.pavuciny.cz - to jsou tlapicciny stránky a najdeš tam mimo jiné výsledek našeho jarního testování různých nosítek, třeba ti to pomůže ve výběru🙂

jo a nechceš nám o sobě něco napsat? třeba jestli už máš dítě/děti nebo teprve čekáš...a tak?🙂jsme určitě všechny zvědavé, je nás tu pár a každého nově příchozího vítáme 😉 zvlášť když je podobně naladěný jako my :-p
bezule
26. lis 2008
lenchita,
dík,
jo, mám jednoho prcka. Taky mám plenkovou výbavičku už v podstatě komplet - kupovala jsem přes net, ale asi bych teď volila trošku jinak. Holt není nad osobní prohlédnutí :-| . Sem tam potřebuju něco dokoupit - separačky a tak. Taky jsem na netu objevila hodně různých typů za různé ceny, takže kdyby byla možnost si na ně sáhnout a pak koupit...no jo, třeba to půjde. 🙂
Já se na net nedostanu moc často - na dnešek jsme spali u našich, takže jsem byla on-line. Zatím jsem z Ústí, ale my teď hodně pendlujeme mezi UO a Prahou. Manžel tam dostal práci, takže se tam možná budeme stěhovat - ach, jo 🙂 .
Jak už jsem psala, nedostanu se k netu pravidelně, takže se předem omlouvám, že budou někdy mé reakce hodně opožděné. 😞
Jinak jsem koukala, že ty už budeš mít za chvilku druhého drobečka - tak hodně štěstí, držím pěsti. 😉
miquel
26. lis 2008
pozoooor horká novinka 🙂

Lenchi ráno praskla voda takže jsou teď v porodnici a snad bude Hugo brzo mezi námi 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

držíme palečky

já chci takyyyyyyyy, ale dorka má jinej názor ]-(
tlapickaautor
26. lis 2008
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to je skvely!!!!!drzim palce!!!!!!

s tema orlickejma plinkama to je bezvadny!!!!! mam radost!

ja byla dopo na gynde a dr. tam prdolu masil dlouho jak svina.... to sem v cechach nezazila.... furt cumel na srdce, poslouchal, jak busi, meril vsecko mozny, koukal na aorty a vnitrni utz, vnejsi utz, 3d utz. az me to fakt nebavilo a bylo mi toho prdoli lito.... zhasina se v cesku na utz? si to tedka nejak nevybavuju.... on vzdyck zhasne a pak je to na tom monitoru fajne videt!
miquel
26. lis 2008
tak jsem vás konečně dočetla, no šopík s látkovakama přímo v ústí to je fakt super 🙂 i když tohle zatím vypadá že to je jen eshop pokud vím podle mapy tak v těhle místech žádný obchody nejsou no uvidíme 😉

teď dorazila sms, Hugo je už na světě , narodil se 14,54 a váží 4100 g, tý brďo to je teda pěknej macínek 😃 😃 😃 😃 tak přejeme hodně zdravíčka 🙂
tlapickaautor
26. lis 2008
hmmmm, tak to s tim divadlem nebude valny 😃 gratulace!!!!