• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
holky, vcera jsem delala tydle housticky http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5062 to vam je lahoda!!!! strasne moc doporucuju! o. se me normalne tal, jestli jsem byla v pekarne :grinning: fakt mnamka.... i cerstvy i "stary" :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to opruz, bo pred pecenim 45 minut kynou, takze narocny na cas, ale urcite je zaradim mezi oblibene
21. lis 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
posledni prispevek, pak uz fakt zmizim.

byyz ty jsi v LA? mam varovat maminu, ze si vyzvednes nekdy chleba? (tusim, ze tam jeste je)
21. lis 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, Julka je totál bez plíny, jen na noc ji dávám "pojistku", ale prudí a nechce ji a kromě dnů, kdy je nemocná už nebyla noční nehoda ani nepamatuju - naposledy ty dva týdny zpátky, jak měla tu laryngitidu. Jinak nic. A venku měla jen jednou brutální nehodu že prochcala kočár v Deichmanu... :pensive: a u babičky - u tchýně si občas taky cvrkne, babi je na ni moc pomalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hugo zatím nic. Od rána jsou teda nějaký tlaky, ale k porodu se to nechystá...no, fakt je, že by mě překvapilo, kdyby to fakt dopadlo tak, jak jsem chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jony je v bdělém stavu bez plíny má jí jen na spaní , občas se zadaří že je suchej po odpo spánku ale v noci se to stalo snad jen dvakrát , já to nijak nehrotím doufám že k tomu dojde stejně jako došel k odplínkování přes den :wink: teď mám hlavně radost z toho bobkování do nočníku :grinning: :grinning: :grinning:

houstičky vypadají úžasně, ale já jsem taaaak líná cokoliv dělat navíc, chlebík jo ale patlat něco bokem to né
včera jsem zkusila jakoby mazanec dala jsem do něj kromě rozinek i vlašáky a je mňam mňam už je půlka snědená :grinning:

Lenchi no jen abys to nezakřikla :grinning: to může být šup šup a Hugo bude venku ještě máš celej den před sebou :wink:

u mě to zatím taky nevypadá, je mi najednou nějak dobře ani mi už tolik netvrdne břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zrovna teď by se mi rodit moc nehodilo babička skončila v nemocnici takže mi vypadlo hlídání , teda R. máma taky pohlídá ale nevím jak by to bylo přes noc asi by to taky musela zvládnout :confused:
21. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, jednu noc by to zvládli a pak už by by doma Robert...navíc nemusíš rodit v noci, žejo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem taky líná se patlat s něčím jiným než s chlebem a i ten častěji dělám ze směsi :sweat_smile:

mě od rána tvrdne břicho...ale ne nějak zásadně:slight_smile: já se normálně bojím, že ten začátek nepoznám, já bych radši, kdyby mi zase praskla nejdřív vody, to pak člověk aspoň ví, na čem je :grinning: :sunglasses: nevím, kdy vyleze, ale celá rodina dle mých instrukcí čeká, že to začne dnes večer :grinning: :grinning: :grinning:

a v rámci naší plenkové debaty jsem Julce dnes na noc nedala plínu:slight_smile: mámě jsem říkala, že jsem četla, že po dvou suchých týdnech se to může zkusit a máma na to: jo, po dvou suchých týdnech se v noci počůrá :grinning: :grinning: :grinning: třeba včera - nebo předevčírem? - se nějak v noci vzbudila a nemohla zabrat a kňučela a já nevěděla, co se děje...až pak z ní vylezlo, že chce čůrat - jak byla rozespalá, tak nebyla schopná si uvědomit asi co jí konkrétně vadí, že nemůže spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale málem se to nevešlo do nočníku a sotva jsem ji vrátila do postele, tak se otočila na druhý bok a usnula :sunglasses: na denní spaní jí už plínku nedávám dlouho - ale tam to trvalo dýl, než jsem jí ji sebrala. Teď jsem ale prostě líná ji svlíkat a balit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale obávám se, že s narozením Huga se to zhorší :pensive:
21. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo miq, mám normálně vlčí mlhu, sem se překoukla v jízdních řádech a normálně jsem ještě na nádraží čekala půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tlapi jo, můžeš varovat mamku, já bych se zas s ní domluvila meilem....kolik jsi za to chtěla?
22. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, tak co? nic? u mě zatím nic, krásný datum už s největší pravděpodobností nestihnu...to bych musela rodit asi překotně doma v obýváku :grinning: :grinning: od rána tlaky, ráno jsem myslela, že se to rozjede, asi hodinu jsem měla kontrakce - ale dost nepravidelný a pak přestaly :confounded: a břicho mi tvrdne, ale ne bolestivě, tak se v tom čert vyznej... :rolling_eyes: jestli já vůbec ten začátek poznám :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás taky nic :confounded: čím víc se to blíží tím míň mi tvrdne břicho :grinning: :grinning: :grinning: ale já mám relativně ještě dost času to tobě se to už fakt dost krátí ten Hugo se teda krášlí co :grinning:
to počasí je hrozný to v tomhle marastu stavíte to je fakt o zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byyz jsem ráda že neblbnu jen já to jste klidně mohli přijt zpátky :wink:
23. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je tay peknej humac pocasi. o. jel prijet s elousem novy kolo, tak dufam, ze to prezijou ve zdravi. pada neco mezi snehem a destem jsou asi 2 stupne :unamused:

lenchi: jak dopadla tetovaci noc??? a kde to vazne????? se mi zase vybije mobil a co potom????
23. lis 2008 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde to vázne nevím :angry: už jsme dokonce zašli tak daleko, že jsme ho pošťouchli, aby vylezl, tak to snad zabere :grinning: :grinning: já jsem se z nudy dala do uklízení, už jsem měla teda úplně jiný plány :grinning: :grinning: :grinning:

ale břicho mi tvrdne furt, je to vopruz, vypadá to, že se jako něco chystá, ale trrrrváááááá mu to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: drzim palce!!!! ja fandim, aby to bylo dneska :slight_smile: sama taky touzim mit nedelnatko :slight_smile:
23. lis 2008 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my taky pošťuchovali Jonyho a nezabralo to :sweat_smile: třeba si dá Hugo říct :slight_smile:

r. by chtěl pošťouchnout i Dorku, ale já se teď nějak bojím :confused:
23. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že teď už se není čeho bát - ale taky jsem musela MM přemlouvat...no, moc dlouho ne, po tom několikaměsíčním půstu :sweat_smile:

nedělňátko už teda asi nebude... :rolling_eyes: miq, jestli se nebudu mít k porodu, tak bych šla asi zítra do MC...ještě ti ráno písnu. Ale to čekání doma mě strašně prudí!!!!!!

a jako ty kluci na sebe takhle nechají čekat, jo? to mi ani neříkej!!!já nechci vyvolávání!!!!maluju předčasně čerty na zeď, vždyť mám ještě zítra jeden termín v zásobě a Juli byla taky cca 1-2 dny po termínu:wink:
23. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele vy jako pravidelne deticky nekotrolujete? :grinning: To Otik teda jo :slight_smile:
jo a neuvazvaly jste nektera nad hackou?

planuju vanoce, takze organizacni dotaz.... Myslite, ze bych se mohla za vami stavit v povanocnim shonu a ponuchnat si miminka? videla bych to na 28. nebo 29. 12. planuju, jak to bude a premyslim, ze bych poslala o. s eli 27. do trinca a ja dojela az si obeham, po cem touzim :slight_smile: co rikate?
24. lis 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, MM má fobii, že dítěti ublíží, takže u nás se miminekotroluje....no vzhledem k jeho pracovnímu vytížení ani není kdy a není ani energie, mylsím, že těhotenství je podružný důvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hacka je úžasná věc, kterou nemám kam zavěsit :grinning: kdybys to tu tlapi viděla...tady je věcí :grinning: :grinning: :grinning:

Vánoce mi josu jedno - teda takhle - není mi to jedno, budu moc ráda, když se slezeme, ale je mi právě proto úplně jedno kdy :grinning: :grinning: :grinning: přizpůsobím se, pokud do toho nezasáhne nějaká vyšší moc či nemoc :angry:

dnes jsem si ňuchňala 3,5 měsíční malinkatou holčinku, kráááásný, už se těším na Hugíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Julince se miminko taky moc líbilo, kupodivu nejvíc ji zaujalo při přebalování, že má mimi taky pipinu, to bude teda na bráchu koukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale hrozně hezký bylo, když kamarádka začala přebalovat a Juli ji spontánně začala podávat plenkový kalhotky :grinning: jsem zvědavá, jestli mi taky bude pomáhat a jak dlouho ji to bude bavit :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nějak mě to bere asi si půjdu dát vanu jestli to přestane nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

r. se nebojí kontrolovat mimise to spíš já nestojím o další planý výlet do porodnice , ale včera jsme jí taky pošťouchli že by si dala říct :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapi jak to bude o vánocích fakt nevím, pokud to bude jen trochu možný tak tě ráda uvidím :wink:

hacka se mi sice líbí ale nevím kam bych jí pověsila abych se nemusela bát že Jony mimi vyklopí :confused:
24. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuuuuuuu, ze by?????

ty vanoce bych videla na 28. po ceste do trince :slight_smile: coz je trapny, bo bude nedele a budu vam kazit nedelni idylku...

o se taky kdysi bal, ale kdyz jsem mu rikala, ze jsem nekde vycetla, ze to nicemu nemuze vadit, tak se nebranil.... ja jsem v tehu strasne nadrzena, takze to ma se mnou muj workoholik pekne tezky!!!
24. lis 2008 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, neštvi mě! já pořád nic :angry: :angry: :angry: ty máš ještě čas!!!!!!teď jsem na řadě já!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drby seeeeem, jsem napnita jak ksandy!!!!
25. lis 2008 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic , to je otrava, ale já nemůžu rodit nebo mě Lenchi přetrhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
včera mě ty poslíčci brali od 6 až do půlnoci tentokrát nezabírá ani teplá voda nakonec se to uklidnilo až když jsem si lehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tý jo Tlapi ty jsi jak jedna moje kamarádka ta říkala že další dítě by manžel už nepžežil , že byla v těhu nymfomanka hadr :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem tu měla kamarádku se 7 měsíčním synem, tak jsme nějak zabrousily na téma nosítek, no nakonec jsem jí půjčila manducu a už mi nadšeně psala že jí zkusila na nákupu v tesku , malýmu se v ní moc líbilo a jí se zase líbí ta hnědá z limitovaný edice :grinning: :grinning: jen ještě musí překecat manžela
25. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
slysela jsem, ze se ted daji latkove plinky a manduca koupit primo v Usti, nevite o tom nahodou neco? Kamaradka videla nejakej letacek v Medvidku? Moc dekuji za info.
25. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, kamarádka má taky manducu, opovrhla mým šátkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: právě na tu 3,5 měsíční holčičku ji má, jak jsme o ní dnes mluvila, a taky je hrozně spokojená:slight_smile: a o té limitované edici mi ani nemluvte, já když mám ergo, tak si nemůžu vymejšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bezule, tady nikdo přímo z Ústí není, já osobně teda nevím o tom, že by se to dalo koupit v Ústí, ale to neznamená, že nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: v Medvídku jsem nikdy nebyla, takže fakt nevím...já nakupuju přes net...nebo když jsem v Brně tak v Bráně - mají i eshop www.branakdetem.cz, ale že by něco bylo v Ústí? no bylo by to fajn :sunglasses:

miq, jestli porodíš dřív než já tak tě fakt přetrhnu :grinning: dnes mi zase brutálně tvrdne břicho, ale k ničemu se to asi nechystá - ačkoli věřím tomu, že do zítřka do večera porodím, protože bych docela ráda šla zítra večer do divadla, tak si myslím, že mi to Hugo zatrhne :grinning:
25. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchita,
ahoj, trochu mi to nedalo, tak jsem zavolala kámošce, co do Medvídku občas chodí a říkala, že už se to opravdu v Ústí koupit dá :slight_smile:. Je to prý nějaká mladá ženská, která to dělá spíš jako koníčka, takže to není moc profláknuté. Prý má i webovky. Koukala jsem na ně. Jsou hodně jednoduchý, ale docela se mi líbilo, co tam píše. Má i docela dobré ceny. :slight_smile:
Kámoška říkala, že s tou paní mluvila (asi v Medvídku) a že byla fajn, tak to asi zkusim. Látkové plínky používám, ale občas potřebuju něco dokoupit a přes net to pak výjde docela draho (poštovné a tak).
Teď si brousím zuby na manducu. No a případnou radu, popřípadě reklamaci, bych taky asi radši osobně.
Ty webovky jsou www.orlickeplinky.cz

Dík za odkaz na ten eschop, vypadá sympaticky. Pokud by to neopadlo v UO, tak to asi zkusím. :sunglasses:
25. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezule, tak to je fajn, díky za tip:slight_smile: my už máme Jůlinku v zásadě odplenkovanou, ale teď nás to čeká celé znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem celkemnenáročná, navíc nechci vrážet do plínek tisíce...jen čas od času jsou potřeba nové kalhotky nebo separačky:slight_smile: plínkovou výbavičku mám po Julce komplet, teď jsem něco dokupovala přes MMB - teď jsme párkrát s miq nakupovaly společně, čímž jsme za poštovné dost ušetřily:slight_smile: a ty jsi z přímo Ústí? já manducu nemám a miq ji teď teda půjčila té kamarádce, ale mrkni na www.pavuciny.cz - to jsou tlapicciny stránky a najdeš tam mimo jiné výsledek našeho jarního testování různých nosítek, třeba ti to pomůže ve výběru:slight_smile:

jo a nechceš nám o sobě něco napsat? třeba jestli už máš dítě/děti nebo teprve čekáš...a tak?:slight_smile:jsme určitě všechny zvědavé, je nás tu pár a každého nově příchozího vítáme :wink: zvlášť když je podobně naladěný jako my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchita,
dík,
jo, mám jednoho prcka. Taky mám plenkovou výbavičku už v podstatě komplet - kupovala jsem přes net, ale asi bych teď volila trošku jinak. Holt není nad osobní prohlédnutí :unamused: . Sem tam potřebuju něco dokoupit - separačky a tak. Taky jsem na netu objevila hodně různých typů za různé ceny, takže kdyby byla možnost si na ně sáhnout a pak koupit...no jo, třeba to půjde. :slight_smile:
Já se na net nedostanu moc často - na dnešek jsme spali u našich, takže jsem byla on-line. Zatím jsem z Ústí, ale my teď hodně pendlujeme mezi UO a Prahou. Manžel tam dostal práci, takže se tam možná budeme stěhovat - ach, jo :slight_smile: .
Jak už jsem psala, nedostanu se k netu pravidelně, takže se předem omlouvám, že budou někdy mé reakce hodně opožděné. :frowning2:
Jinak jsem koukala, že ty už budeš mít za chvilku druhého drobečka - tak hodně štěstí, držím pěsti. :wink:
26. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozoooor horká novinka :slight_smile:

Lenchi ráno praskla voda takže jsou teď v porodnici a snad bude Hugo brzo mezi námi :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

držíme palečky

já chci takyyyyyyyy, ale dorka má jinej názor :angry:
26. lis 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to je skvely!!!!!drzim palce!!!!!!

s tema orlickejma plinkama to je bezvadny!!!!! mam radost!

ja byla dopo na gynde a dr. tam prdolu masil dlouho jak svina.... to sem v cechach nezazila.... furt cumel na srdce, poslouchal, jak busi, meril vsecko mozny, koukal na aorty a vnitrni utz, vnejsi utz, 3d utz. az me to fakt nebavilo a bylo mi toho prdoli lito.... zhasina se v cesku na utz? si to tedka nejak nevybavuju.... on vzdyck zhasne a pak je to na tom monitoru fajne videt!
26. lis 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás konečně dočetla, no šopík s látkovakama přímo v ústí to je fakt super :slight_smile: i když tohle zatím vypadá že to je jen eshop pokud vím podle mapy tak v těhle místech žádný obchody nejsou no uvidíme :wink:

teď dorazila sms, Hugo je už na světě , narodil se 14,54 a váží 4100 g, tý brďo to je teda pěknej macínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
26. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm, tak to s tim divadlem nebude valny :grinning: gratulace!!!!
26. lis 2008 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek