• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
ziso, krasne jsi to napsala :slight_smile: to miminko tam taky mozna strcit neumim :slight_smile: tak treba jeste pujdu na skoleni nakonec :wink: ten satek uz je za tech par let co tady je proflaklej, tak se ho lidi neboji a dokonce ho vsichni znaji. manda je nova. jesti mozna ani neslavila prvni narozeniny :slight_smile: pamatuju si diskusi o noseni tady na konoj, jak vsichni kopali za ergo, ze je lepsi atd....zajimalo by me, kolik lidi dneska pohani mandu a doporuci stuj co stuj ergo.... nerikam, ze je ergo blby! vysledek naseho testovani byl takovy, ze je prast jak uhod, co poridis, ale na cene ji pridava ta variabilita! samozrejme, ze chci nosit miminko v satku, ale obavam se, ze se bude stehovat brzy :sweat_smile: elouse jsem nosila do roku v satku a o pohodli uz nemohla byt rec.... manda byla pro me zazrak...

takze kdyby se me nekdo ptal, co si ma koupit s tim, ze moc nosit nechce, tak jednoznacne reknu, at si koupi mandu. ze tim splachne vsecko a pak ji za 1800 proda :slight_smile: a takovy pohodlicko za 4 kila stoji i vyjmecnemu nosici.... akorat ze, neverim, ze clovek s mandou nosit nebude :grinning: si clovek vypestuje zavislost :slight_smile:

miq. za koliks ukecala tu mandu od byyz? :grinning:

(jsme s byyz upgreadovaly na kafe :slight_smile:)
no a tak je otazka casu, nez se to rozkrikne :slight_smile: jsem zvedava, jak se to s casem bude vyvijet ten sortiment a tak :slight_smile:
28. lis 2008 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jeste k tomu prodeji mandy... vetsina lidi to stejne kupuje v eshopu, takze nevidim rozdil, jestli si to ted hned prineses z debilniho obchudku nebo tyden pockas, nez ti to nekdo posle....my csto shanime veci na posledni chvili, byt nechtene a myslim, ze nejsme sami.... takze mne se libi, ze tady zabehnes do obchodu a mas za 10 minut ergo, kdyz je potreba...
28. lis 2008 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
většina lidí, co mandu má ji koupilo v e-schopu a ne v kamenném obchůdku, proto ji má možná tak málo lídí. I když se to možná nezdá, tak naprostá většina lidí na netu zatím nenakupuje a nebo jen v nouzi, případně si něco vyberou a pak to objednají přes často levnější e-schop.
Právě z těch důvodů, které uvádíš jsem otevřela svůj obchůdek. Zatím mi to jde dost pomalu, ale časem by se o tom mohlo dozvědět víc lidí, že mají možnost zajít osobně, osahat si to, poradit se....a při případných reklamacích či dotazech to řešit osobně. Jak říkám, docela brzy už by mělo být na tom domě na první pohled poznat, že je v něm obchůdek s látkovkami a nosítky - zatím šátek (a doplňky) + manduca a časem třeba i víc.
A jak píše, často věci potřebuješ teď hned.
28. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ziju v mikrosvete konika, tak mi pride, ze vsichni maji vsecko z brany :grinning:

hele ziso a tys musela vlozit do toho obchudku nejaky prasule? musis tam platit najem nebo se zadarilo se stestim sehnat prostory za oblibenou cenu? mas nejakou hranici, kteou chces dosahnout, aby bchudek vydrzel nebo si nepripoustis, ze by se nechytil? moc me to zajima.. drzim palce, at se dari, ja to budu sirit vsude!

jsem presne ta, co rikas, ze musi mit vsecko ted hned... jezdime do cech dost malo, takze mam tyden to obstarat.... vetsinou objednavam na brane jeste nez jedeme a i tak se stava, ze jedu bez balicku, takze na 4 mesice proste utru :(
u tebe by slo, ze bych si navymejslela, co chci a ty bys to sehnala a kdyby se mi to nelibilo na zivo, ze bych si to nevzala? nebo jakou mas strategii?
28. lis 2008 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko,
s tim obchudkem je to tak, ze v tom samozřejmě penizky lítaj a není to zas tak málo (zboží je hodně a chci mít alespoň nějaké rozumné množství vzorků). Mám štěstí, že nájem je opravdu hodně rozumný, takže to mě zatím úplně netrápí. U mě je to asi tak, že bych chtěla, aby si alespoň obchůdek vydělal sám na sebe. Vzhledem k tomu, že je to tak trochu koníček (spíš dost, jinak bych do toho jít nemohla). Hodně mě podporuje manžílek, přišlo mu to jako výbornej nápad a myšlenka, takže bez toho by to taky nešlo - sehnal prostory a tak. No a pokud by se alespoň trochu zaplatil i vložený čas, kterého taky není a nebylo málo, tak budu spokojená.
Na druhou stranu si myslím, že toto zboží má hodně velký potenciál a v okolí opravdu dosažitelné není, takže by se obchůdek mohl chytnout i více a stát se z něj třeba obchod :wink: :sunglasses: . Tak trochu v to doufám. Ale zatím mě to naštěstí živit nemusí, takže zatím končit rozhodně neplánuji. Pokud bych to ale musela nějak víc dotovat, tak by to pochopitelně nešlo.
Co se týče zboží, tak jsem zatím skladem vzala to, co mě přišlo dobré a co mám tak nějak vyzkoušené - i nepřímo. Skladem budu mít to, o co bude zájem. Takže pokud dáš včas vědět a bude to nějaké rozumné množství (taky by to mělo být zboží od výrobců, z kterými mám dohodnutou spolupráci :slight_smile: ), tak to určitě půjde. Snažím se co nejvíc vyjít vstříc zákazníkům a jejich poptávce. Takže pro mě je ideální zákazník, který se dopředu ozve, co by chtěl a já to splaším :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko,
odpoledne jsem našla chviličku (vzala jsem si noťas k malé na zem) a vložila na své webovky odkaz na tvé článečky :wink:

Taťka jí dnes přivezl z IKEY hrací deku a byla z ní tak nadšená, že po ní hodinu "lezla" a výskala u toho jak píšťalka. Bylo to moc miloučké. Teď už konečně spinká :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff já vás nějak nestíhám :grinning:

kdysi jsem taky uvažovala o obchůdku s látkovkama, ale bála jsem se do toho investovat a taky jsem si nebyla jistá jestli by mě to bavilo dlouhodobě :sweat_smile:

dneska mi psala ta kamarádka co jsem jí půjčila mandu že je nadšená a že si jí asi taky koupí :grinning: že furt nosí a nosí :grinning: :grinning: :grinning:
jo ještě jak jsme probírali tu strategii, první co chtěla ta kamarádka udělat bylo strčit tam malýho čelem dopředu :confused: takže na co je ti ergonomický nosítko když v něm dítě člověk nosí blbě to si fakt může pořídit blbou klokanku a nosit čelem dopředu a ku.vit dítěti záda jako to dělají hollywodský hvězdy :sweat_smile:
trvalo mi asi 15 minut než jsem jí předvedla jak se dá nosit , jak si dítě nandat a kde co utáhnout a tak , pak si to zkusila sama a říkala že je to vlastně jednoduchý ale zkoušet něco podle návodu s malým miminem který nespolupracuje nebo řve je dost těžký , takže se fakt nedivím že to tý firmě není jedno kde se to prodává
navíc si nemyslím že tím že se to bude prodávat v normálním obchodě se zvýší prodej, protože některý věci se prostě musí umět prodat a pokud nebudou mít přiblblou reklamu v televizi nebo časopisech typu Maminka a spol tak se o tom stejně široká veřejnost nedozví :confused:

my jsme se s byyz nakonec dohodli na 1800 :wink:

drby žádný nemám ona nám Lenchi sama poreferuje až bude doma :wink:
28. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
husteeeeeee
29. lis 2008 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda pěknej pořízek :sunglasses: , moc gratuluju!
Tak mig, příště tvoje..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapicko,
tak jsem pohledala a to, že jsou u nás Moltexky tak drahé je dáno především dopravou a hlavně jejich exkluzivitou na trhu. (našla jsem na to nějakou studii z VŠ v Liberci) Podle této studie se zatím nadnárodní dovozci k nám ani jiné varianty zatim vozit nechystají. Krom DM drogerie. Tak třeba se to časem srovná. Je u nás k dostání ještě jeden typ, ale ten lépe než Moltexky (Viona, nebo tak nějak) nevycházi. Podařilo se mi ale možná dostat se k levnějšímu dodavateli Moltexek - tak pokud se to podaří, nabídnu je tu také. Pořád výjdou dráž než Pampersky, ale ne tak hrozně.
1. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso: IP :slight_smile:

ty viony ma lusinta na brane. a ten dodvatel na moltexky je 1. nebo 2. jakost?
1. pro 2008 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby se ti to povedlo, tak mas o odbyt asi postarano:slight_smile: odeme bere pani z vysokyho myta, ktera jede pouze na moltexkach :slight_smile:teda ¨ne ona, ale maxik :slight_smile:

co ta lenchi? uz musi byt doma, ne?
sup sup ssup! prahneme po detailech!!!
1. pro 2008 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky!!!
žiju, ale nemám čas dočítat ani se nějak rozepisovat...doma jedním slovem tragédie...Julka je už od čtvrtka nemocná, pořád ji to ještě drží, v sobotu mámě prořvala v noci několik hodin, nám včera taky. Večer jsem si šla s oběma lehnout, to nakonec usnula docela v pohodě, ale v deset se Hugís vzbudil na mlíko a ona jak ho slyšela, tak spustila hysterickej zoufalej pláč, kterej jí bez přestávky vydržel do jedný hodiny v noci!!!!!pak se trohcu uklidnila, ale usnula tak počítám ve dvě, pořád se tam chrounila a lozila po posteli. Děsný. Když kojím, může se zbláznit. Vždycky začne že chce na záchod a napít apod. Dnes tu byla doktorka, přišla akorát, když Juli spala, ale protože jsme chtěli, aby se ne ni podívala, probudili jsme ji a ona pak stejně jen plakala a chtěla kojit, tak jsem tu jak blázen seděla a kojila obě děti najednou. Kdyby jí aspoň bylo dobře, tak bych to řešila nějak "výchovně", ale když nemůže dýchat skrze rýmu a nemůže spát, protože kašle a navíc začala tak divně kuhlat! - tak prostě nemůžu být drsná. Tak jsem tu celý dopoledne řvala, to šestinedělí mi taky moc nepřidá, hormony blázní, že...no zítra jdeme s Julkou na odběry a stěry a pošle nás i na utz s těma nohama, protože je to fakt děsný, máme hrozný strach, co se s ní děje...ještěže Hugo je zlatíčko, pořád jen spí a nic jinýho nepotřebuje, na mlíko ho musím budit! Je to brouček, toho máme za odměnu :sunglasses:

tak já jdu za rodinkou, koukají na pohádku, jsem hotová, zase se ozvu, až se to doma trochu zklidní...doufám, že dnešní noc bude klidnější...
1. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fiiiiiha, lenchi, drzi Moc vsecko, at je julinka co nejdriv fit!i tak to bude it tezky, tak at je ok! posilam vam virtualne zbytecky me energie!!!!
1. pro 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky

ježiš lenchi snad jste nechytli nic od nás to by mě fakt mrzelo, já si to vůbec nedovedu představit, snad julka bude brzo v pohodě, já myslím že s tím kojením prostě žárlí ona je na tobě dost závislá a tím že jí není dobře se to ještě znásobuje :confused: držím palečky
ještě že ti hugo spinká :dizzy_face: i tak to asi je drsný , co :frowning2:

u nás je nějaká krize, jsem protivná i sama sobě :angry: no jo to na mě dr zase vytáhl téma císař a jsem na prášky :rolling_eyes: navíc Jony měl včera zase svůj den začíná se hrozně vztekat no nakonec to vyvrcholilo tím že jsem mu večer dala na zadek :frowning2: když po mě vztekle házel hračky to mi už vážně došlo péro trpělivosti
potřebovala bych vymyset jak na něj po dobrým Tlapi neptala ses tý kamarádky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ad moltexky,, chápu že doprava je v celku nákladná, ale zase na druhou stranu Německo je za rohem tak mi to prostě nesedí už si teda nepamatuju náklady přesně klidně bych to zjistila, rozhodně když bude kamion nazděnej plínama tak ty náklady nevyjdou na 200 za jeden balík :confused:

jo ziso možná ti udělám kšeft, jak jsem se tu zmiňovala o tý kamarádce s tím nosítkem tak jsem jí nadhodila že by si ho mohla klidně koupit i v ústí, tak se chci zeptat jestli máš nějaký skladem a na kolik by vyšla ta manduka z limitovaný edice ta hnědá tu chce fakt každej :grinning: a jestli máš na prohlídnutí i nějaký ochraný kapsy :wink:
1. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi
moc držím palečky! Vzpomínám si na své šestinedělí - jsem hodně kliďas a i manžel hodně pomáhá, ale i tak to bylo takové nahoru, dolu a to jsme doma neměli nemocné druhé. Takže pevné nervy a neboj, bude líp!!!

mig, tlapičko
také mi to nepřišlo v té dopravě, ale asi v té exkluzivitě...nevim. Ty, co bych splasila by vyšla jedna plína vel 7- 18kg na zhruba 7kč, což si myslím, že docela jde. Je to jakost 1a, což prý znamená, že se výjimečně může stát, že jsou někde neoriginální lepítka a barevný proužek.Na kvalitu plínek to však nemá žádký vliv. Je to baleno po 20ks a na rozdíl od běžných moltexek ten obal není eko. Tak asi tak.
S tou manducou by měla docela štěstí, protože právě mi skladem došli a budu v nejbližších dnech objednávat další - právě jsem řešila jaké barvy. Pokud by byl zájem, tak vezmu tu hnědou :slight_smile: - normálně bych jí nebrala, protože je z nich nejdražší. Běžná cena je 2790, ale právě se chystám vyhlásit vánoční akci na Manduky a další zboží (5-10%), takže při osodním odběru by byla levnější :sunglasses:
S ochranými kapsami je to podobné (jsem na začátku, takže si toto dražší zboží moc skladem zatím nemohu dovolit - ale to příjde, doufám). Na prohlédnutí mám jen svoji (ta je zas od firmy co neprodávám :unamused: ), ale hodně šikovná je ochraná kapsa od MaM - celoroční, zimní nebo delux (ta je i nepromokavá) verze. Ty výjdou od 800 do 1200, ale zase by tam byla ta vánoční akce. Pokud by o ní byl vážný zájem, tak ji vezmu - pokud se pak nebude líbit, tak ji kupovat nemusí. Ale jen tak na kouknutí ji zatím nemám.
1. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig
tak to vypadá, že nakonec skladem brzy bude jak kapsa, tak manduka - jen ta barva by asi byla jina, pokud to nebude na vyžádání. Pokud byste měli ještě o něco zájem (i třeba na okouknutí, tak dejte vědět, pokusím se sehnat).
1. pro 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. ziso já myslím že tu návštěvu u tebe plánují až za mnou pojedou do porodnice což jak vypadá jen tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když jsem si dala dvě skleničky červenýho tak to třeba pomůže :grinning: :grinning: no a kdyby ne tak se mi aspoň bude dobře spinkat :pensive: :pensive:
1. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen na skok. za chvilku odjizdie na navstevu :slight_smile: zvire jeste chrape, nechapu, co se deje. :confused:

miq. ptala jse se zuzky na Jonyho a ona rikala, ze zrovna nedavno nad tim premyslela, co by delala, kdyby byl agresivni treba na kiku nebo na ni a neprisla na nic jinyho, nez ze kdyz udela neco, co nema, tak jde do svyho pokoje se uklidnit a vyjasnit. ze jestli chce nicit a rozbijet, tak at si to tam znic, jeho veci. normalne ho ta zamkne treba na 5 minut nebo tak. pak to stejne nevydrzi a za 2 minuty rekne, "tak uz je to pet minut, tak ..."podle situace....
2. pro 2008 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj!
tak už jsem vyspinkaná konečně :dizzy_face: Julka je teda pořád nemocná, ale včera už byla lepší o trošku a večer jsme to vyřešili tak, že šla nejdřív spát Jůlinka a já s Hugem a MM jsme pak hnípali u tv, MM pak šel spát k uli a my jsme zůstali v obýváku, aby se Juli hned nebudila kvůli malýmu a trochu se vyspala, po těch několika probdělých nocích a dnech. Asi v jednu si řekla o čůrání a jak harašili na chodbě s nočníkem, tak mě to vzbudilo a šla jsem si k nim lehnout (teda šli jsme), protože jsem slyšela,jak Juli huhlá mami mami. Ale v pohodě, malej se akorát za chvilku taky probudil na kojo, ael Julce to nevadilo, nespala teda dokud jsem nedokojila a docela dlouho se tam pak chrounila a lozila, ale v klidu a bez pláče. Pak jsem kojila asi o půl pátý a to se vůbec neprobudila! Vstávali jsme o půl osmý!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parádička!!!! Dnes jsme byli na těch odběrech a výtěru z krku, tak uvidíme, jaké budou vásledky. Pořád pajdá jak žofre pejrak, takže půjdeme ve čtvrtek na utz s kyčlema, jestli tam není nějaký zánět nebo co - už ty dnešní odběry byly maso, nechci to vidět na utz... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: docela kašle a má rýmu, ale už se mi zdá lepší, už není tolik ukňouraná, odpoledne asi zkusíme nějakou malou procházku, uvidíme:slight_smile:ale v kočárku, pěšky jí nemám nechat chodit.

jo a ten porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to výborný, fakt skvělý - samozřejmě že to bolelo, to jako zas bez bolesti to nebylo, ale bylo to relativně rychlý...o půl osmý ráno mi praskla voda, ale jen ten primární vak blan, takže jen troška vody tam byla, nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to "ono", ale pak vyšplouchlo ještě trochu a bylo to jasné, že jedeme:slight_smile: Laco mě pak nechal v porodnici a jel pořešit nějaké věci, co nesnesly odklad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně bych ho asi poslala pryč, byla jsem otevřená na dva prsty a bez kontrakcí. První malinkatá kontrakce přišla o půl 11, a i potom se to rozbíhalo hrozně pomalu...ale to nevadilo, aspoň jsem tam netrávila čas v úpění, ale četla jse si časopis, dokud to šlo a chodila a tancovala na naši muziku a tak. Pak už to začalo být maso, kolem jedný. PA se to pořád nezdálo, že se to nerozbíhá a doktor mi chtěl píchnout ten sekundární vak blan, ale já jsem nechtěla, věřila jsem, že se to rozběhne samo a taky jo:slight_smile: Laco přijel asi o půl druhý a PA se ještě lehce tvářila, že třeba porodím až o plnoci, že tam nemusel být tak brzo. Houby s octem :stuck_out_tongue_closed_eyes: O půl druhý mě píchla na monitor a kontrakce se jí zdály malý, ale doktor povídal, že to nemusí být přesné, co naměří ten stroj. Pak mě vyšetřil, u toho mi praskla ta durhá voda, byla jsem otevřená, jen ještě chvilku jsme čekali až zajde branka úplně a šlo se na věc. To už jsem trpěla jak zvíře - no znáte to:slight_smile: A před třetí byl Hugo na světě - PA říkala, že na tři zatlačení. já jsem jich napočítala víc, ale ona asi počítala kontrakce...ty byly asi tři:slight_smile:

Takže suma sumárum, nechali mě rodit přirozeně, bez urychlování, bez oxytocinu, bez nástřihu - mám jeden steh :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen jsem si teda vyslechla - že tyhle výmysly z internetu...a když přišel doktor, co mě nakonec rodil a sestra mu říkala, že nechci oxytocin, tak na mě vyjel, jako co ještě všechno nechci a byl arogantní a hnusnej a Laco ho setřel a byl klid - u porodu pak obrátil a pořád jaká jsem šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nakonec dobrý. Jo a Huga mi nechali celý dvě hodiny na břiše, nikdo kvůli tomu neprudil, zvážili ho až potom, když jsem se sprchovala šla na pokoj:slight_smile: Fakt nakonec musím říct že dobrý, jen ty poznámky si mohli odpustit :wink:

nějak zkusím dát do kupy fotky, abyste se mohli pokochat tím naším cvalíkem - laco mi včera sdělil, že když se Hugo narodil, zdál se mu tak ošklivej, že si říkal, že s ním snad ani nepůjde ven :grinning: :grinning: :grinning: je fakt, že Juli byla hezčí, když se narodila, ale taky byla menší a nebyla tak dodělaná průlezem porodníma cestama :wink: teď už je to fešák fešákovatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, mluvila jsem teď s kamarádkou, která fakt problémy se svým chlapečkem -2,5 roku - vydrží se vztekat až 4 hodiny! a to způsobem, kdy se třeba vyčůrá v kuchyni na zemi, pak do toho ješět vylije nočník, vysype odpadkový koš a hračky a roztrhá knížky - to všechno najednou! kamarádka už s ním oblítala neurology, teď byli u psychologa a poradil jí, ať zkusí zrcadlení - tak mu prý roztrhala tři knížky a rozbila nějaký hračky...ale v klidu, bez emocí. Jen říkala, že jí těch věcí bylo hrozně líto, ael Jony vypadal, že to na něj zabralo! aspoň na tu chvíli. Kamarádka těhotná a má to rizikový, ale zatím může ležet doma, je to šílená situace, nedokážu si představit, co bude, až se jí druhý narodí...

chtěla jsem jít ven a tak jsem vytáhla šátek, strčila tam Huga, začal vřískat, Juli taky, protože ona nesnáší, když pláče. Tak jsem to odložila, že si o nejdřív nasucho natrénujeme doma, než vyarzíme do terénu:slight_smile: ale vypadá to, že kolíbku nevezme a že budeme muset na stojáka, co se mi zase moc nezdá...uvidíme, zkusíme:slight_smile:

nevím, proč jsem si kupovala tolik prsních vložek, přebytečné mléko zásadně vysosá Juli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem ráda, když je teď často nemocná, tak jí to aspoň pomůže s imunitou:slight_smile: i doktorka s tím souhlasila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi není nad to trochu se vyspat co :grinning: tý brďo já jsem zvědavá jestli se bude Jony taky budit nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
právě jsem se chtěla zeptat jak to jde s tím šátkem a koukám že nic moc zatím :sweat_smile: a jak se ti váže je to fakt jednodušší než s pevným ? a jak to děkáte když chceš dát Julinku do kočárku a jít ven s oběma :astonished:

jo díky za rady holky, teda zatím mám pocit že ten výprask zabral :sweat_smile: :confused: né že bych byla zastáncem tehle metod ale holt nervy mám jen jedny :wink: teda vzteká se to jo ale už není agresivní a to co popisue Lenchi to je fakt brutus takle hustý to teda u nás nebylo :confused: a doufám že ani nebude

no s tím porodem si mě zase roztesknila , já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
2. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig,
taky už jsem ke konci těhu chtěla, aby to bylo za mnou.
Večer před jsem si dala domácí yogi spice - čajík s hodně kořením. Taky by šel svařený jablečný džus s kořením na svařáka :slight_smile: . Zapálila jsem si aromalampu se skořicí a levandulí a ještě levandulovou koupel....a ráno bylo jasno :slight_smile:. Našla jsem si tyhle zaručené receptíky a nakonec to fungovalo. No, možná to byla jen náhoda, ale bylo to příjemné i samo o sobě. :wink:
2. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa a já to víno pila studený , dneska zkusím svařák :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěsti, ať to výjde :wink:
2. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo babky, sem psala a smázlo se mi to :angry:
takže - zdravím po víc než tejdnu (u našich je pomalej net, málo počítačů a moc lidí :grinning: )
lenchi gratuluju a super, že už je líp...jo bylas v porodnici s mojí spolužačkou z gymplu (Lucka + Nelinka)
miq sem navnadila a koukám že furt nic, tak snad to svařák popožene :grinning:
a vítám nováčky....snad jim to chvilku vydrží, jinak tady většinou nový lidi moc dlouho nezůstanou (kdoví čím to je :grinning:)
2. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady ráno ztropila planej poplach :grinning: :grinning: ve 4 ráno jsem šla na záchod a zase trochu krvácela ale nic mě extra nebolelo jen trochu v kříži tak jsem si šla ještě lehnout, že se uvidí, když robertovi zazvonil budík tak jsem mu řekla at rači zůstane doma že se uvidí
dala jsem si horkou vanu s levandulí :grinning: no a nic, břicho mi tvrdne tak nějak furt, v kříži mě asi bolí ze zvyku tak jsem r. poslala v 9 do práce že kdyby něco tak mu zavolám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to krvácení přestalo malá kope furt tak nějak stejně tak jsme ani nikam nejeli tentokrát to bylo jenom trochu tak už bych si v tý porodnici připadala jak debil :sweat_smile:

tak mě to naprdlo že jsem umyla okna nalepila na ně vánoční dekorace a večer snad začnu píct cukroví :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig,
tak to už bude každou chvíli. Nebyla to ta hlenová zátka? Já jsem při porodních kontrakcích dělala celý den borůvkové knedlíky. Udělala jsem jich jak pro regiment :slight_smile: , manžílek je rozvezl po rodince. Malá se narodila ve 22:45 a ještě v 18:30 manžel rozvážel knedlíky. Pak už jsme ale fakt frčeli.
Mimochodem ráno jsme si ještě udělali hezkou chvilku - a do hodinky to začalo....a nepřestalo :slight_smile: . Také jsem to ještě párkrát popohnala levandulí. Porod pak byl v vcelku rychlej a v pohodě ( na to, že to byl porod :confounded: )

Mimochodem nikdy se mi tak dobré knedlíky nepovedly, takže to tvé cukroví bude určitě super!
Drřim pesti. :wink:
3. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, šup šup, ať už to je :dizzy_face: Dorka se tam nějak fintí :grinning: :grinning:

u nás to je postupně lepší a lepší, ale zatím žádný zázraky, jen že Juli už tolik nevříská, když kojím. V noci opět hodinu a půl vzhůru, ale bze pláče, jen prudila, že chce na záchod a podobně. Prostě ji budí skoro každý Hugovo zakuňkání - a to je chlapec moc hodnej a nepláče!

jo a na mým porodu byla skvělá ještě jedna věc - začal ráno, takže jsme byli výborně odpočatí:slight_smile: takže miq přeju, ať vás taky nechá Dorka pěkně vyspat:slight_smile:

přemýšlím o koupi zavinovačky - jaký jste kdo měli, pokud jste měli? mě se líbí od Pechů ta s vlnou - do merino zavinovačky za litr fakt investovat nehodlám :sweat_smile: máma mi teď přinesla od kolegyně z práce nějakou obyč a Hugo ji na oslavu hned podělal :grinning: takže si říkám, jestli není vlněná zavinovačka blbost, kvůli údržbě...ziso, tenhle sortiment asi nemáš, co?

jo, včera jsme byli poprvé venku v šátku! Hugovi se to celkem líbí asi, protože brzy usnul a v šátku nahlas chrápal
:grinning: nevím, jestli je to lepší než s medley šátkem, tahle tričkovina se docela blbě zavazuje - neklouže to po sobě jako ten obyč. Takže se to neupravuje tak dobře a ani tam nevidím nějak zásadní tu elastičnost...no, ale jinak je to moc příjemný materiál :sunglasses: Julka to ale dost nelibě nesla, když jsem Huga instalovala, chtěla tam vlézt taky :sweat_smile: taky jsem zjistila, že kolíbka je sice super, ale pro oblečení nosiče dost nepraktická! taková hromada miminka v horní části těla - přes to skoro nis nezapnu a ta kapsa se přes to moc nehodí...tak nevím, jak dlouho ho budu nosit takhle a za jak dlouho rezignuju a dám ho na stojáka :sweat_smile:
3. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek