• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
lenchi, ja se vubec nezlobim, co blbnes... a jak to vidis s tema kalhotkama, zkusis je sama nebo je mam usit ja? posles matros nebo to staci treba az po novym roce?

a k pekarne. da se v ni delat uplne vsechno, ale pect pouze jak pises cihla. kdyz se podivas na dama.cz tam je super pekarnovy server... no a dva haky utahnou vic nez jeden, takze to je takovy spolehlivejsi. delaji se v tom i testa na vanocni cukrovi, knedliky z pytliku, proste na co si vzpomenes :slight_smile: babovky... je jen na tobe, jestil testo nalejes do babovkove formy nebo ho nechas upict v pekarne :slight_smile:)
hledala jsem moooooc o tech pekarnach a zjistila jsem, ze se vsecky kazi drive ci pozdeji nebo muzes mit stesti na spatny kus z vyroby, takze urcite doporuciju koupit to v oblibene elektre v trebvy, protoze jinak realne hrozi problemy.
co se bezlepkovyho peceni tyce, tak je dobry i pro zdravy lidi a nikdy nevime, jak to bude s nasima detickama (neni to dulezity parametr.)my jsme jeste ten bezlebek nedelali, ale chystam se na to... vam se ta pekarna mrte vyplati, kdyz bydlite u tesca :slight_smile: mas uz nejakyho favorita?
jo a jeste k etam. co jsem se divala na nemecky pekarny, tak ta eta je jejich o tretinu drazsi kopie, takze moje sympatie rozhodne nema. na prvni pohled se zda, ze jich je strasne moc, ale jak se v tom clovek zacne hrabat, tak zjisti, ze vlastne neni z ceho vybirat...
19. lis 2007 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a co objednavka? uz je odeslana? jeste jsem si rikala, ze bych zkusila ty dvojkovy moltexky maxi 12-18 za tech 190. postovny jsem koukala, ze je porad stejny 50kc, ze?
19. lis 2007 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, ještě jsem to neposlala, takže chceš ještě ty moltexky? jedny? myslím, že to bude pořádný balík :grinning: ale asi to bude pořád za padede :sunglasses:

kalhotky zkusím sama, až si jednou koupím flís :confused:
19. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s objednávkou čekám, až se miquel vysloví, kolik chce těch bambusek :wink: ale dnes se potkáme na plavání, jestli nejsou nemocný, tak se domluvíme:slight_smile:a večer bych to objednala konečně :sweat_smile:

takže pekárnu spíš moulinex, myslíš? to s tou třebovskou elektrou je dobrý postřeh, mi to bude kupovat mamka, tak je to fajn, že nebudeme řešit e-nákupy, ona nemá internet:wink:tak já ji vyšlu...no, spíš někam zajdu a vyberu si, mamka je Váha, takže je děsně nerozhodná, ona by stejně chtěla, abych si vybrala sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim, jestli mulinex, to nerikam... sama jsem se k nemu nakonec priklonila. myslim, ze na krame jich moc mit nebudou. u nas v nasi milovane elektre meli 2, vybrala jsem si ji na netu a oni mi ji objednali... mozna by bylo dobry se jit podivat at ti reknou svoje, pokud budes happy, tak vyberes pokud ne, tak si vybrat online a oni ti to sezenou... u nas jsem cekala asi 3 dny....
neumim poradit...
no ty moltexky beru, kdyz uz se objednava :slight_smile: nicmene pokud to ma navysit postovny, tak nenene... :confused: v tech podminkach to vypada, ze to postovny je jednotny. Mas to kde skladovat az do vanoc??? jestli je to problem poslu za tebou dedu, dela v usti na pracaku. sice by nebyl nakrivo, ale urcite by to pro me udelal :slight_smile: :sunglasses:
19. lis 2007 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jeste neco, ta nase elektra ma mnohem lepsi ceny nez nejaky eshop. nechapu jak to delaji, ale vsecko kupujeme tam! jsou moc mily atd. takze pokud by te to zajimalo, tak foglovi na nadrazi :slight_smile: oni neplati najm, ten barak je jejich, tak mozna proto drze ceny dole. jestli jsou spolehlivi s reklamacama nevim, jeste nikdy jsme od nich nic nereklamovali... coz je taky dobry znameni... :sweat_smile:
19. lis 2007 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchito: zapoměň na ty bambusky to byl zase závan nákupní euforie, já je nepotřebuju můžu si ušít bavlněný vkládačky za desetinovou cenu tak asi jen tu snapku a jestli mi Tlapička koupí ty vkládačky tak vlastně k látkování nic jinýho nepotřebuju - sakra já kdybych měla prachy tak bych nakupovala až bych brečela takovech nádhernech plínek béé béé :sweat_smile: :grinning: :grinning:

nějak mi nedošlo že to dneska bylo poslední plavání , doma jsem to jenom nakousla ani jsme se nedohodly jestli další kutz jo nebo ne a když na mě dneska ta instruktorka vyhrkla jestli chci chodit na další kurz tak jsem automaticky řekla že jo jen mě nenapadlo se zeptat jestli bysme mohli chodit spolu :confounded:

pokud se chceš podívat na pekárny tak zajdi ke Gregarovi -Etima nebo jak se to dneska jmenuje , měl tam Etu i Moulinex a myslím že ještě jednu značku , my jsme o pekárně taky uvažovali teď mi to taťka zatrhl že prý můžu klidně chleba píct v troubě, no je to dorej vynález jen když jsem to viděla v reálu tak my to přišlo hrozně obrovský docela by mi to na lince překáželo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tlapičlo ještě k těm látkám v RK to je nějaká partiovka nebo normální obchod ?
19. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten obchod je patrtiovka. kupuju tam vzdycky flanel a bavlnu cca 50kc metr

ta pekarna je vazne ohromna :( jeste ze mame velkou linku... :pensive:

koukam ze zavan nakupni euforie nemam jen ja :slight_smile: (u me to byly ty vlneny kalhotky.) mame radi s tatkou prirodu a tak jsme si chteli koupit z ovci vlny periny, na posledni chvili me zastavil muj tata (=deda)ze jsem se zblaznila, ze otik atopik nemuze mit vlneny periny, jelikoz se v nich drzi vsechno mozny zivy a nezivy, ze by byl porad osypanej. pri rozmysleni nad kalhotkama jsem si na to vzpomnela a tak jsem dosla k nazoru, ze neni dobry to na eli rvat nasilim... je teda mozny, ze se v tom nic nedrzi, jak je to nalanolinovany, ale kdyz to stoji tolik penez a jeste mit sevrenej zadek, ze se z toho vysype se mi nechce...
19. lis 2007 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a musim se pochlubit!!! dnesa mame super skore! jedna pocurana plina rano, jinak celej den chytam na nocnik!!! to jsem co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Tlapičko být tebou tak už žádný vlňáky nekupuju , vždyť už brzo budete bez plínek :grinning:

v tý naší partiovce je to teď strašná bída, skoro nic hezkýho tam nemají , hlavně jsem teď chtěla nějaký flanel s dětským vzorem a už dva měsíce nic :angry: tak už se těším ve čtvrtek jedu ke kámošce tak se tam stavím :slight_smile:
19. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, tak já Angelice napíšu, jestli bychom nemohly chodit společně - chceš zůstat se svou skupinou, nebo bys přestoupila k nám, kdyby to šlo?Už se tam začínám kamarádit s jednou maminou, co začíná látkovat a pozor: má ergo a příští plavání ho sebou vezme a půjčí mi ho domů na ozkoušení!S tím plaváním uvidíme, jak se vejdeme, mě teď napadá, protože jestli chtějí pokračovat všichni, tak by nějaký přestupy nebyly možný - ale teď mě napadá, že s námi chodila jedna maminka a už hodně dlouho jsem ji tam neviděla, tak by třeba po ní u nás bylo místo...je taky fakt, že vy i my máme jinou plavčici, tak aby zas dětem nevadila změna, no oni by si zvykly:wink:

hehe, my do nočníku chytáme maximálně to kakání, protože co začala Julinka hodně pít přes den, začala i hodně čůrat, takže frekvence jak u novorozence a to fakt nestíháááám :pensive:
20. lis 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teda pekny, vcera nam to slo, tak hezky s tema plinkama, dneska to zacalo slibne... nocnik, curani, kakani plinka a nadeleni... takhle zesrana uz eli dlouho nebyla...

jink nevim, jestli ctete noseni, pro pripad ze ne, kouknete na todle http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0 :grinning:
no a s tou maminkou na plavani to je bezva lenchi, treba prijde i na konika za nama :slight_smile: o ergu pk poreferujte!!!
20. lis 2007 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to ergo chci taky vyzkoušet :wink: , já si myslím že u nás všichni pokračovat nebudou, ale mě je to celkem jedno já jsem se tam s nikým nejak neskamarádila , Jonďovi je to jedno, teď jsme měli dvakrát jinou cvíču protože Angelika je nemocná a nějak z toho nebyl nervozní :grinning:

o nočníku raději nemluvím, je to hrůza, Jonďa na něm nechce sedět a já na to nemám nervy :sweat_smile: , dneska se teda jednou vyčůral no a podruhý se mi vyčůral na koupelnovou podložku samozřejmě má všude okolo spoustu dlažby ale to ne musí se vyčůrat na předložku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já prostě vím že se mu chce čůrat ale on sedět nebude :angry: takže to teď úplně vypouštím ... :sunglasses:
20. lis 2007 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel,hehe, to je Jonďa ale šikula :grinning: :grinning: nepůjdete zítra do MC? už jsme vás tak dlouho neviděli.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

objednala jsem vám teda ty věci a doufám, že jsem na nic nezapoměla, jsem zvědavá, jestli ještě funguje koníkovská sleva, psala jsem to lusintě do poznámky:wink:

právě nám přišlo pěnové puzzle, kupovala jsem ho na MMB už použité, je se zvířátkama a je tam vždycky jen jeden kus:slight_smile: takže teď se Julinka vzbudila prozkoumává to :sunglasses:
21. lis 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda devcata! s tim nocnikem je to jak kdy, pripada mi, ze ma dycky eli takovy obdobi, cca tyden zdrha a pak zase pokorne haca...

lenchi, az budes vedet, kolik dluzim, tak mi napis, ju?
koukala ses uz na ty pekarny?
tyjo, ten didy pro svagrovou porad nejde a nejde :(
ja vam docela zavidim, ze mate svoje bydleni a muzete si to doma kraslit pro deticky... strasne se mi libi to krtkovy penovy puzzle, ale my jsme porad jednou nohou ve stehovani, tak nic nekupuju ... jo a holky, elousak mi zere knizky. to je desnym normalne po nas jak krtek ke kalhotkam prisel uz nema roh, princezna ho zblazla. co s tim? ona ma vubec desne nicitelsky sklony k tem knizkam... zatim jsem je skovala, ale to takhle preci nejde, ne?
21. lis 2007 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my jedeme zítra na celý den pryč , ale v pátek bysme mohli do MC jít, jestli se ti to hodí :wink:
21. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, já už to měla napsané, ale dítě mi vtrhlo síťový kabel a sebralo myš :angry: :angry:

zítra s tím počítám, už se těšíme!

tlapicko, Julinka taky zkrmí veškerou domácí literaturu, to je myslím normální :grinning: :grinning: ono je to přejde:wink:

lusinta dala 5%slevu, tak to propočítám, poštovné vydělím čtyřma, jo?ale teda, až to mimino pjde spát, s ní to nezvládnu :grinning: :grinning: mi tu pěkně hospodaří :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechci do toho pocitani kecat, ale kdyz ma miquel jen jednu sponku, tak je to trosku nefer delitma, ne? kdyby se ti chtelo, tk prihlidni k mnozstvi nakupu :sweat_smile: ta sleva je fajn :0)

a ty nechas Julinku ty knizky nicit? me uz jednu komplet rozcupovala. jeji o pul rou starsi bratranek to nikdz nedelal... :fearful:
22. lis 2007 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš knížky taky moc necupuje to jen reklamy nebo časopisy :grinning:

Lenchito, dneska mi volala Angelika jestli prý budeme pokračovat tak jsem jí řekla že jo a jestli by jsme nemohli chodit spolu tak nás přeřadila k vám na 12 takže od pondělí už budeme chodit spolu :grinning:
tak zítra v Mc už se těšíme
22. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to je príma!!! to je super :grinning: :grinning: :grinning: jak to plavání, tak to zítřejší MC :sunglasses: :sunglasses:

tlapicko, Julinka cupuje, co jí nesebereme :grinning:

tlapi, jasně že po miquel nemusíme chtít poštovný, jen jsem to nechtěla rozhodnout za vás - za tebe:wink: ta poslední objednatelka se nemůže bránit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak máme 10 měsíců a Juli váží 8600 a měří 71 cm - teda že by byla nějak veliká, to zas ne, ale mě to neva :dizzy_face:
22. lis 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, to je asi jako eli v jejim veku... super na noseni :dizzy_face: a co zadecek, dobry?
23. lis 2007 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a miquel, jak jsi poridila v RK? naslas to a meli neco? jsem moc zvedava :sweat_smile:
23. lis 2007 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadeček super:wink:po ekzému ani památky! to byla rada nad zlato!!!

tlapicko, s těma knížkama - teď si to Julinka hrozně oblíbila, pořád si čte:wink: je po nás asi :grinning: :grinning: a dnes mě úplně dojala, protože rozpoznala na obrázku v knížce psa a poprvé ho takhle pojmenovala - doslova řekla "baf baf". Na živýho už takhle reaguje - teda jen na našeho, s jinýma to nemáme vyzkoušený, ale na obrázek to bylo poprvé, mám z toho velkou radost:wink:

jo ale čte teda především knížky pro mimina - s tvrdýma listama. :sunglasses:
24. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo zensky, kde vam je konec?
s tim zadeckem jsem rada, ze se to tak povedlo!!!
jinak ja budu tedka stavkovat na konikoj asi. zitra rano nam prilita navsteva z usa a budou tu tyden. Tak budu busy, v patek pojedeme do zenevy, tak jsem zvedava!!!!
26. lis 2007 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nevím, jestli se k Vám můžu přidat, ale pocházím z Chocně. Možná je tady někdo známej? :dizzy_face:
26. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem Vás asi vylekala, co ? :frowning2:
26. lis 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevylekala, vitej mezi nas. jsme jenom tri jako sudicky
26. lis 2007 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to neva. A odkud jste, jestli se můžu zeptat?
26. lis 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja z letohradu a holky z cesky trebovy. moje mamika je z koldina :slight_smile:
26. lis 2007 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, to není tak daleko. Taťka pochází ze Semanína /kousek od Třebové/
26. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek