• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
zdravime devcata!
Jsem vas skoro ani nemohla najit...no u nas se zase po dlouhem dialogu zacne asi na jare stavet, takze sem k vam obcas nakouknu! :wink:
19. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tady je to nějaký mrtvý :confused:

tannawe tak se nakonec ty problémy s obcí vyřešily ? :slight_smile:

ziso pekárna je super věc peču skoro každej den , ale v rámci úspory času teď peču pořád jen z hotových směsí z Lidlu nebo mi vozí i Tlapička z D.
jo díky za ten nápad s flísačkama, jedny jsem dorce ušila , střih jsem si udělala tak aby se mi tam vešli plíny naširoko a fakt jí to krásně drží nožičky od sebe a nesplácne se jí to jako u ostatních kalhotek :wink:

dneska jsem doplácala čtvrtý druh cukroví, no možná ještě udělám jeden :slight_smile: , furt se cpu sladkým tak asi dlouho nevydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi tak co jak válčíte ?
my jsme dneska měli krušnou noc, Dorku asi trápilo bříško, tak se budila po 20 minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: usnula pořádně až k ránu naštěstí tentokrát nevzbudila Jonďu :confused: tan je chudák nějak přecitlivelej nebo já nevím v noci mluví ze spaní a pobrekává tak na něj možná dolehla ta změna :sweat_smile: většinou si přeleze k nám do postele tak tam máme docela nával , naštěstí chce spát s tátou tak můžu v poho kojit dorku aniž bych ho rušila :slight_smile:
ale jinak je to zlatíčko včera z ničeho nic povídá " mám rád Dorotku " :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořád by jí hladil a chtěl by jí nosit :grinning: když začne brečet tak jí chlácholí :grinning: :grinning: jo jo holt velkej brácha
taky pořád zkoumá jak pije, včera chtěl taky z prsa tak jsem mu řekla ať si cucne :grinning: jenže on už dávno neví jak :sweat_smile: tak mi dal jen pusu k prsu a říká dobrý a bylo to :grinning:
20. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

nevíte co je s Lenchítkou? Už se pár dní neozvala a na sms mi taky neodpovídá :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad je všechno v pořádku, díky za zprávu. Jsem z lednovek :slight_smile:
21. pro 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig,
dík za tip. Vůbec by mě nenapadlo, že můžou mít směsi v Lidlu. Nakonec jsem pár německých směsí koupila ve zdravé výživě v UO, ale byly vcelku drahé. Už se docela těším na reakce. Po nějaké době si prý většina lidí dělá vlastní oblíbené receptíky...jak to tak vypadá, tak možná časem přibude i u nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Když jsme "spravovali" nožičky, tak nosila skoro jen fleesačky - na noc je má stále, jsou prodyšnější než ty se zátěrem a udržují se lépe než vlna. Na ty nožičky byly fajn, protože držely tvar. Tak jen doufám, že vám to pomůže a Dorka nebude muset nosit žádné další udělátka. Držím pěsti. :wink:
22. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq...my jsme se nakonec rozhodli stavet prave i navzdory te neexistujici prijezdove ceste, je to v jednani, ze nam to tam aspon vysypou sterkem, tak uvidime. Nerada bych zase plasila, ale uz bych tak moc rada sla z velkeho mesta!!
Preju vam vsem krasne a klidne Vanoce, at vam deticky rostou a delaji vam jen radost! :dizzy_face: :slight_smile:
22. pro 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tady je to fakt chcíplý...
tannawe už jsem myslela, žes na nás zanevřela, kde máš album?
makel řekla bych, že má asi moc práce s dětma, snad je v pohodě
ziso směsi ze zdravejch výživ jsou drahý brutálně, ale lidl je v pohodě, teď měli akci (nevím, kolik to stojí jindy) a jeden kilovej pytlík stál asi 24
jinak my zejtra ráno jedem, do Leťáku a předpokládám opět potíže s připojením, takže všem přeju krásný a klidný Vánoce :slight_smile:
23. pro 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou děkuji za tip na ty chlebíky :slight_smile:

I já přeju všem krásné a pohodové Vánoce :slight_smile:
24. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo v předvánočním schonu není moc času vysedávát u compu :grinning:

taky přeju všem krásný vánoce :slight_smile: a mám vyřídit i pozdravy od Lenchi, opět jim umřel počítač takže proto se tu tak dlouho neobjevila :slight_smile:
24. pro 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky zdravim a preju stastne a vesele!!!
24. pro 2008 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig

jak jsi psala o kámošce, co shání (možná) Manducu, tak od Nového roku Manduca docela dost podraží, takže jestli ji chce (hnědá už je bohužel prodaná a ani už nebude), tak do konce roku ještě za staré ceny.
25. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babky, kde to vázne?
to jako všechny tak vehementně slavíte? :grinning:
1. led 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda neslavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měli jsme umřelej net - no, celý komp, ale číslo pět opět žije :grinning: :grinning: :grinning:

u nás vše v pohodě, ale mě teď nastává krušné zkouškové období...

:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
slavení až tak vyčerpávající nebylo, ale návštěvy byly poněkud náročnější....bylo to fajn, ale jsme rádi, že je zas trošku klídeček :slight_smile:

Lenchi, ty ještě něco při 2 dětech studuješ???? :astonished: , tak to teda klobouk dolů.
Já jsem po státnicích prosila manžela, že jestli mě ještě někdy napadne něco jako další soustavné studium, tak ať mě trochu propleskne, aby mě to přešlo :grinning: :grinning: :grinning: (Poslední zbytky těchto sklonů mě myslím s malou definitivně přešly - alespoň na dlouhou dobu).

Ještě jeden dotázek. Dávali jste dětem na rostoucí zoubky nějaké gelíky? A jestli, tak jaké? Malé teď docela ulevila různá kousátka, ale co když bude nějaká krizovka?
Dík
2. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zisa my máme baby dent...celkem to i funguje, je to taková vodička, gely nám v lékárně nechtěli dát, že jenom na předpis
2. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz
to teda koukám. Nám jich nabídli hned několik. Jeden jsem koupila, ale je uvnitř napsané, že ho lze použít u malího dítěte jen na doporučení lékaře. Tak jsem ho radši zatím nedávala - naštěstí od té doby nebyla krizovka. Ten baby dent je z lékárny?
2. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dost casto to tu sleduju ale nepridavam se,,,

ale ted bych rada jen

zisa:my mame Mundisal gel a maximalni spkojenost :wink:
2. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
d.ani
děkuju za tip, vyzkousime :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, baby dent je z lékárny....bylo to prakticky jediný, co manžovi lékárnice bez předpisu neodmítla vydat :grinning:
3. led 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caute! zdravim zase z klidku domova a bordelu z nevybalenych tasek. Sobotni cesta byl skvely napad!a) nechumelilo, b) nebyl provoz. Byly jsme ale oba unaveni, takze i tak nic moc. hodinu pred domem jsme si dachli na parkovisti a z deseti minutek byla hodina a pul... takze jsme dojeli v pul sesty rano. Elous byla celkem tolerantni, takze jsme se vzbudili asi v 11 a vstavali cca v 12,30 :slight_smile:

Zisa:mne tehda daly taky baby dent. pripada mi, ze nefunguje. Skoda, ze jsi nerekla driv, dala bych Ti ho...
kdyz byla elous nepricetna, vstekle zrala co se dalo, tak dostala proste ibac a do pul hodky byla v limbu... mam i pidi tubicku weleda, ale kde nic tu nic. Nejsem ale smerodatej radce, bo elous nema skoro zadny zuby :slight_smile: coz ma vyhodu, ze tedka kdyz ji neco boli, tak to pojmenuje a jde to resit :slight_smile:

prave vesim nove plinky, tak jsem zvedava :slight_smile:
4. led 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Tlapi to jste to s tím počasím fakt chytli, dneska tady napadlo snad 30 čísel sněhu, auta se po silnici sotva
ploužili

Jony ovšem je z té nadílky nadšenej, dneska jsme šli jen k babičce , musel cestou prošmejdit každou závěj :grinning: :grinning: :grinning: možná ho zítra zkusíme vzít na chvíli někam bobovat jsem zvědavá jak se mu to bude líbit :wink:

ad baby dent, nám asi trochu zabíral když Jonymu rostli přední zuby, hlavně mu dost chutnal :grinning: ale na stoličky nezabíral vůbec když byla krizovka hlavně v noci tak jsem dávala nurofen a byl klid :wink: :slight_smile:

taky jsem dneska pověsila nový BG doufám že do zítra uschnou jdeme s Dorkou do poradny tak abysme mohli frajeřit :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Vánoce jsou fajn, ale někdy trošku náročné...:slight_smile:

Zoubky nás naštěstí už tolik netrápí. Myslím, že jí nakonec nejvíc pomohla obyčejná kousátka. Dvakrát jsem jí dávala Panadol, ale nechtěla jsem jí ho kvůli zoubkům dávat každý den. Byla u nás na návštěvě švagrová a měla u sebe ten Mundisal gel a po chvilce byl klid. Takže to asi bylo zoubkama. Dávali jsme jí ho 2 večery a vždy OK. Na rozdíl od jiných gelů je přímo určen pro děti (i jinak). Takže jestli kousátka přestanou stačit, asi ho koupím.
Trochu jsem doufala, že bude mít malá zoubky po manželovi (1. měl až v 11m a navíc nemá skoro žádný kaz),ale asi už jí začínají zlobit teď. :frowning2:

Tlapicko
Už se taky těším, až mi bude umět říct, co se děje, když se jí něco nezdá. Naštěstí je většinou v pohodě a směje se. :slight_smile: A když ne, tak je to klasika - hlad, přebalit, spát, vedro, tma a to se dá naštěstí odhadnout. :wink:

Doufám, že plínečky budou dobře sloužit :slight_smile:.
4. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile: tady to teda jede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ziso, nojo, loni touhle dobou jsem měla pocit, že se na MD trochu nudím a přihlásila jsem se do Brna na pajdák, dělám němčinu, já už mám čtyři roky po státnicích a zapoměla jsem jakej je to hnus :grinning: :grinning: :grinning: takže trochu zapojuju to šedivý líný v hlavě :grinning: :grinning:

u nás všechno v pohodě, Hugo už se na nás krásně směje:slight_smile:

miq, tak co ty plíny?

u nás na zuby nejlíp zabíralo kojení :grinning: :grinning: ale jinak jsme používali mundistal, calgel tuším...a ještě cosi, bvšchno zabíralo jen někdy, spíš pro můj pocit, že s tím něco dělám. Ale Juli to měla spíš tak, že bylo šíleně protivná cca měsíc před tím, než zub vylezl a měsíc potom :grinning: :grinning: :grinning: nějhorší byly stoličky, to byl hustej půlrok :grinning: :grinning: :grinning: pamatuju si výlet na Praděd v den, kdy se jí prořízla trojka...mysleli jsme, že ji tam někde v lese necháme :angry: :angry: :angry:
7. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim. hlasim, ze bg se mi libi moc. jsou desne prijemny a nikde neotlacujou, coz je fakt co rict u nas... musim odparnout to jadro, bo pohromade to schne vazne docela dlouho.... flexinu jsme zatim nezahoreli, tak nevim.

Lenchi, kdy jedes? neco se mi plete, ze zitra, tak jestli se nemejlim, tak drzim moc palce!!!

jak pises o tech zubech, tak koukam, ze se mame na co tesit :slight_smile: treba si na ne elous pocka a porostou obema najednou :slight_smile: to by byl pak narez
7. led 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Lenchi taky držím palce ať ti to dopadne :wink: :slight_smile:

BG plínky jsou vyzkoušený a jsem nadšená, na Dorce vypadají krásně :dizzy_face: , na to že jsou jednovelikostní vůbec nejsou objemný, hrozně se mi líbí jak jsou takový jakoby elastický takže jdou jednoduše dotáhnout a nikde to netlačí ani neodstává , ještě je schválně zkusím dát Jonymu na noc a uvidím jestli vydrží
matroš je příjemnej, u jedný jsem už opárala vzadu tu vložku a uschla docela rychle :wink:

ještě takovej bombonek jak to funguje s novýma plínkama :wink: v pondělí celodenní nálož skončila samozřejmě v nové BG a dneska Dorka kadila po dvou dnech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla na sobě flanelku s tlapiččinou bambusovou vkládačkou :grinning: :grinning: :grinning: , takže už je taky pokřtěná

Lenchi jsem zvědavá kolik bude vážit a měřit Hugo, Dorka teď měla 4,7 kg a 57 cm :slight_smile:

ziso asi si budu muset v nejbližší době domluvit návštěvu, došli mi separačky a ještě jsem se chtěl zeptat jestli máš skladem popo přebalovací podložky potřebovala bych nejakou větší Jonymu do postýlky chceme zkusit odpo spaní bez plíny tak nechci riskovat pročůranou matraci

tak jsem zase zkusila péct pár chlebů dle receptů a narazila jsem na jeden zajímavej, místo vody se tam dává melta :astonished: , teda né že by to měla takový vliv na chuť ale ten chlebík byl fakt krásně tmavej :grinning: jo a pekla jsem jedny housky podle receptu co tu psala Tlapička a byli fakt strašně dobrý ale dá to dost práce :confounded:
docela koketuju s myšlenkou vyzkoušet žitnej kvas, ta výroba nevypadá složitě tak bych to snad zvládla :grinning:
7. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi
Taky držíme pěstičky

Mig
separačky i přebalovací podložky od Popolinek mám. Většinou jsou myslím 50 na 70, ale jedna veliká tam je - mrknu zítra na přesný rozměr. Pokud bys chtěla speciálně na postlku, tak mají i s úchytama na matraci. Tu bych ale musela doobjědnat.

Náš vánoční dárek - pekárna na chleba - se ujal.
Zatím to sice vypadá, že se bude péct z hotových směsí, ale myslím, že dřív nebo později se na vlastní receptík nalákají. Zatím jim nejvíc chutnal nějaký tmavý chléb z německé směsi ze zdravé vživy. Který z těch hotových směsí je podle vás nejlepší ??? Cena asi u nich není rozhodující.

Dnes jsme byli s malou poprvé plavat ve VM v bazéně (doteď jsme chodili jen do vany). Malá byla naprosto nadšená, smála se při tom na celé kolo, i když si občas trošku lokla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jediný problémek nastal, když lezla z vody - nechtělo se jí ven, tak trochu brblala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měla Popo plavky - mezi dětičkama s jednorázovkama do vody samozřejmě nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning: , ale hlavně nejpraktičtější. Dají se zapnout jako plína. Když jsem koukala, jak se ostatní maminy snaží narvat na svá mokrá dítka ty natahovací papíry, tak jsem je docela litovala. Zato my jsme byly obě naprosto spokojené :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . A samozřejmě to nakonec výjde o dost levněji :wink: .
Už se moc těšíme na příště. Bylo to příjemné odreagování. Jen nevím, kdo byl potom utahaný víc - jestli já nebo náš Plaváček :stuck_out_tongue_closed_eyes: (asi to bylo z vyhrabávání auta ze závějí sněhu před domem a následného řízení)

Teď už se moc těším do pelíšku. Dobrou
7. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky co to máte za novinku BG??? já sice nic nepotřebuju, ale kdyby to bylo pěkný :grinning:
jo a musím se vám svěřit s odstavováním....měsíc jsem to srážela na 2x denně, ale míň to prostě nešlo....a v pondělí už si Márinka řekla jen jednou, v úterý taky a včera nechtěla vůbec, dokonce ani na uspání, akorát v noci se budí a chce, takže se jaksi odstavuje sama :wink: (a já dostala první poporodní MS)
miq napiš recept na ten s meltou!
lenchi držím pěsti
tlapi kolik má eli zubů? Márince už asi vylezly i špičáky :confused: tož má všechny krom pětek
8. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj,

miq. jsem rada, ze jsi s bg taky spokojena, snad nam udelaji hodne prace za ty prachy! Co ta vkladacka? uz mas nejakej nazor? asi je jeste brzy, ze?

ziso: my moc ze smesi nepecem.... to uz musim bejt fakt uplne mrtva, abych ji tam nasypala. Kupuju v lidlu nebo aldi. Vozim i holkach, kdyz chteji. je to vsecko na jedno brdo...
Super, ze se vam libilo plavco! Elousici se taky libi, ale tu kuzi pak musim davat dokupy nejmin mesic z toho chloru :(
jinak plavecky mam z drogerky za 5 euro a zdalo se mi o certech, jak jsou drahy... jakou maji vyhodu ty specialni latkovaci?? to je one size, kdyz jsou ta drahy?

byyz. to neni zadna novinka. uz po nich slintam od jara, kdy jsme se chystali do anglie a ja si chtela na real nappy week koupit nejaky plinky v anglii a nechat je poslat ke znamym, za kteryma chceme jet a kdyz jsem za timto ucelem navstivila maminky v UK, tak mi vsecky jedhohlasne sdelily, ze zkousely ledasco, ale vsechny, ze skoncily na Bum genius. Tak mi to srotovalo tak dlouho az jsem otehotnela a mela duvod je koupit :slight_smile: :slight_smile: koupily jsme si s Miq. po dvou a baly se toho predrazeneho zazraku :slight_smile:

K odstavovani zlehla trepu pravici, drzim palce, at to tak jde dal :slight_smile:

elous a zuby: tos me rozesmala :grinning: ma jednicky, jednu dvojku a vsecky trojky. tim to hasne :slight_smile: jakz takz uz ji, bo ma aspon tu jednu stolicku proti sobe, takze to podrti. :sunglasses:
8. led 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, album uz jsem zase obnovila, po nejake MK krizi :grinning:
Jeste me napadlo hodit vam sem adresu na nas web...
www.tannawe.webnode.cz
Tam muzete juknout na nas pozemek, je to vsechno v novinkach, ruzne clanky a fotky, takze muzete tusit, kde asi vyhledove budeme "upichnuti" sami samotinci... :unamused: :sweat_smile: :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tannawe: myslela jsem na tebe, kdyz jsme projizdeli rudolticema za babickou. Za podjezdem v pravo nahore je takovy vznikajici satelit, tak jsem si rikala, jestli je to to misto, kde mate pozemek nebo ne :slight_smile: Je to co by kamenem dohodil do Lanskrouna :slight_smile: Pekny !

jinak k dnesni prohlidce: mrne chrapalo, takze smula... fotky jsem dostala 2d a 3d jen oblicej. Ten 3d moc nesel, bo tam bylo malo mista nebo co.... Chudak mrne, on ho dycky tak zurive zkouma.... prej vsecko v cajku, ma asi 300 g. a nechce mi dat listecek pro tatku, ani mu zdelit pohlavi na tajnacku... bud oba nebo nikdo, tak jsem zvedava, jak to dopadne.
8. led 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi
to je fajn, že je vše OK, jen tak dál :slight_smile:. Když jsme byli s manžou ve 20tt na ultrazvuku, tak se tam manža s dr tak zapovídal, že jsme tam nakonec fotky zapomněli :grinning:. Dr za náma nakonec vyběhl, takže je nakonec máme :slight_smile: . My jsme oba chtěli vědět, co máme, ale mrně se nám stejně schovávalo až do nějakého 31tt, takže jsme měli smůlu :wink:

Co se týká těch plaveček, tak jednorázové plavky u nás stojí 10ks 160Kč. Ty popo plavky stojí 260 a za 16 lekcí je určitě nezruší. Takže mi tedy rozhodně tak drahé nepříjdou. Jsou na bocích na patentky, takže jsou v podstatě jednovelikostní - do cca 15kg. (ve skutečnosti jsou velikosti 2, ale ta menší do 8kg není třeba - u nás musí mít děti plavečky až od půl roku). Mají uvnitř speciální síťku a těsnění kolem nožiček a pasu. Všechny ostatní plavečky, co jsem viděla u mamin, jsou natahovací. No a natahování (či stahování) plavek na mokré dítko je docela boj. Děti se u toho vztekaly.... To mi přišlo jako velká výhoda. Navíc jsou hodně tenounké takže je to pro ně ve vodě příjemnější a není to utěsněný igelit. Možná jsem na to už trochu ujetá, ale jednorázové věci prostě raději nahradím jejich alernativami. Kamarádka má nějaké dětské plavečky z Dětského světa (nebo tak něco). Ty jsou také látkové, ale ne jednovelikostní, natahují se, a materiálově jsou mi příjemnější ty popo. Jsou sice o něco levnější, ale nic dramatického.
Každopádně jsou ty plavečky hodně příjemné a hezoučké. :wink: :slight_smile:
Plavečky jsem upřimně až tak moc neřešila, jen jsem nechtěla jednorázovky. Tyhle se mi líbily jak vzhledem, tak provedením, a cena vcelku OK, tak jsem si je vzala a jsem spokojená.

Ve VM je speciální bazén pro miminka, kde je naprosté minimum chlóru. Malá to naštěstí snáší úplně v pohodě, což jsem fakt ráda. Trochu jsem se toho obávala. Já byla v dětsví silný atopik a bylo to fakt nepříjemné. Jak říkáš, plavání tak jednou za půl roku, každá změna počasí znamenala svědivé vyrážky a co se týče kosmetiky, pracích prášků, oblečení atd., tak to bylo taky nic moc (tenkrát holt nebyla merinovlna, biobavlna, moira ani nic podobného - pro děti vůbec nic).
Nštěstí se mi to kolem 14 - 15l úplně vytratilo. Takže držím pěsti, ať se to i Eloušovi brzy ztratí!

Chlebíky bych sama taky asi pekla podle receptů, ale tchánesovi chtějí směsovat, tak to už je jejich věc. :slight_smile:
Chlebíky byly každopádně dobré.

mig
ta větší podložka skladem je 100 na 70cm. To myslím do postýlky stačí.

My zatím kojíme jak o život (po 2-3h i v noci). Bohužel MS mám už od 3.m :confounded: . Ach jo. Chtěla bych to noční nějak omezit (alespoň protáhnout - někdy straší i po 1h, ufff), ale nechci jí nechat vyřvat. Jinak je vyloženě hodná a spokojená - i v noci. Jestli máte nějaký tip, tak sem s ním!!!
Trošku doufám, že se to zlepší, až začnu dokrmovat.
Dnes jsem se pokusila o první zeleninku. Poté, co jsem se tváříla, že mixovaná mrkev je největší lahůdka na světě, asi 3 minilžičky snědla. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Pak si ale hned dala pořádnej mlíčnej nášup. Takže mi asi jen nechtěla kazit radost. :slight_smile: No jo, zlatíčko. :wink:
8. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek