• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Lenchi já jsem si říkala že jste se neozvali kvůli mc :astonished: tak držím palečky ať jste brzo zdraví :wink:

k tomu oblečení , já nosím v moiře nebo mám ještě teplejší funkční triko od senzoru ale na merino se taky chystám, pro dorku si taky něco pořídím, ale ona zatím není vůbec zpocená takže asi až na jaře , hrozně se mi líbí věcičky na http://www.bundles.cz/ :slight_smile: škoda že zatím mají dost malý sortiment :confounded: a nedělají merino věci pro dospělí no snad brzo budou , btw. ta jejich kapucka vypadá jako sloní čepička , ziso nechceš tuhle značku taky prodávat :wink: :slight_smile:

koukám že to v tom našem MC budeme muset trochu pošťouchnout :wink: dvě zájemkyně o prezentaci už by byli :grinning:

dneska jsem byla s Dorkou na 6týdenní prohlídce , váží 5.17kg a měří 58 cm :astonished: a hlavu má 38,5 cm (to měl Jony při narození :grinning: :grinning: ) no je to pěknej macínek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jestli to takle půjde dál tak za chvíli bráchu doroste :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dla jsem několik fotek do albíčka :wink: :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nám mazlíčci pěkně rostou :grinning:

bundle of joy věcičky vypadají opravdu dobře a mají i slušný výběr (ve výrobě jsou i věcičky pro dospělé). Nenašla jsem však na ně žádný pořádný kontakt. O něco jsem se teda pokusila, ale fakt nevím....???
Pokusím se brát i od nich (je mi sympatické, že se to vyrábí v ČR), ale neslibuju.
Stejné to není, protože sloní čepička je z dvojité merinovlny, tahle ne - ale připravují i tu (asi). Na druhou stranu, tahle se koupit dá, ta sloní letos ne :frowning2: .
Manymonths mají zatím hodně vychytané střihy atd., takže jsem spokojená. Cenově je to také srovnatelné.
Uvidíme :wink:

Já zatím nějaké fotečky doplňuji na stránečky (teď nějaké Mandy :sunglasses: )
19. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, koukám na fotky, ale teda Hugo mi přijde obřík vedle Dorotky :slight_smile: (no koukla jsem do očkováku a teda Márinka se s Dorotkou mohla v tomhle věku rovnat akorát hlavou) a úsměvy krásný, je sladká
a ještě jsem něco chtěla.....musím kouknout na minulou stránku
19. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooooo už vím.....Márinka byla nošená v bodýčku vlna + hedvábí.....jako dobrý, ale s moirou nemám srovnání, co bych mu vytkla, že bylo přírodní a teď vypadá jako hadr na podlahu ....spousta fleků od všeho možnýho, protože banány, mrkev a spol. bohužel vlnu nerenegerujou, naštěstí to přežilo pračku, tak z nejhoršího se vypralo (v ruce fakt nemožný)
19. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá oprava, sloní čapka je také jednovrstevná
19. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat (že furt prudím s těma zubama), je vůbec možný, aby Márince rostla pětka???? dneska jsem zjistila že má na místě jedný takovou jako modřinu (to měla i na dásni u horních čtyřek, asi měsíc předtím, než se prořezaly), ale přijde mi to úplně nereálný :confused:
19. led 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig
speciální zprávička nejen pro tebe. Zadařilo se a věcičky Bundle of joy, co jsi o nich psala, budou k mání :slight_smile:. Brzy budou i pro dospělé (už jsou ve výrobě). Takže zhruba do týdne by mohly být ceníky i nabídka :wink: ...No nejsem šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......musela jsem se trochu pochválit :wink: , nikdo jiný to neudělá tak často a tak upřimně :slight_smile:
20. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, supeer :slight_smile: šilkulka :grinning: :grinning: :grinning:
prohlížela jsem jejich forum a vypadá to že jejich nabídka se bude fakt hodně rozšiřovat jsem hrozně zvědavá na nový barvičky v baby kolekci i na věci pro dospělý
já jsem hrozně ujetá na barvy když můžu mít merino tričko v hezký barvě tak si klidně počkám :wink:

byyz 5ka myslíš jako stolička :sweat_smile: jonymu začali růst stoličky když mu byl rok a 3 měsíce no Márinka měla první zuby dřív tak si myslím že jí klidně můžou už růst :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspoň to bude mít dřív za sebou :wink:
20. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq no myslím ta druhá stolička.....1. stoličky už má všechny
20. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz :astonished: :astonished: :astonished: to jsem netušila to je fakt rychlovka :confused: to už máte 16 zubů
klidně je možný že už márince rostou zadní sloličky :slight_smile: jednou jsem někde četla že zuby můžou růst v jakýmkoli pořadí a klidně se může dítě se zubama narodit nebo mu můžou první narůst až po prvním roce , řešit se to má až když dítě nemá ve 3 letech kompletní chrup což teda váš problém určitě nebude :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi jak jste na tom ? doufám že už je prckům líp :wink: :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
bundle vypadá dobře:slight_smile: tak já teda taky počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co se z nich vyklube:slight_smile:

u nás nic moc:-/ Juli bere atb, má po nich průjem jak bič, včera celé odpoledne prořvala - občas kvůli tomu, že ji bolelo v krku, občas kvůli tomu, že měla z toho průjmu rozedřený zadeček :frowning2: taky jsem ji teda začala dávat plíny - zjistila jsem, že látkovky absolutně ne - leda kalhotkový a i tam bych si nebyla jistá, že to neproteče, pokaždým uprdnutí byly zas...aný kalhotky a pak jsem jí ze zoufalství dala čč na novosklad, bo už jsem neměla ani jedny čistý gatky a ona mi protekla na podlahu! tak jsem jí dala Hugovy papírovky - tuhle jsem mu koupila Alany v DM v akci a i když na nich píšou že jsou do 9 kilo, tak jí relativně slušně jsou a neprotíkají!!!je to srandovní, že mým oběma dětem můžu dávat stejnou velikost plínek :grinning: :grinning: :grinning: ale je to hrozný nezvyk Julku do toho soukat, ale nebrání se, teče to z ní šíleně :confounded: už jsem jí nasadila probiotika nějaký, ak snad zaberou a zbavíme se té hrůzy! taky doufám, že si na plíny zase nezvykne! ale teda hlásí, když potřebuje na záchod - nebo že už to proběhlo :confounded:

a co u vás?Dorotka je taky pěknej macík:slight_smile:

byyz, mám pocit, že u dětí je možný skoro všechno, tak proč ne pětka stolička :grinning: :grinning: :grinning:

jo a už máme půl střechy pod plachtou - teda fólií, abych byla přesná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. led 2009 v 11:16 • dabelska
lenchi všechno nejlepší Julince :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi,
držím pěstičky, ať jsou dětičky brzy v pohodě. Hlavně Juli, když má dneska ty narozky! Takže všechno nejlepší, hlavně zdravíčko! :wink:

byyz
My už máme zoubky 2 (teda už :slight_smile: ). Pomalu a bych se začala pídit po tom, jak se takový miniaturní chrup udržuje. Možná je to zbytečná otázka, ale: musí se dětem nějak už teď čistit zoubky? Dost dobře si to neumím představit? Zbaštila by nejspíš nejen pastu, ale i kartáček, hmmm, alespoň bych zas nemusela rešit ty příkrmy
:sweat_smile:. No jo, zatím úspěšně patláme mrkvičku po bytě - no, zhruba lžičku za den asi už zvládne. :wink:
Dík za zoubkovou radu.
22. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za přáníčka:slight_smile:

ziso, já jsem měla pro Julku takový plastový "kartáček" na prst - používala jsem ho spíš k masírování dásní, když se zoubky prořezávaly, ale jistě by s ním šly i čistit a mám pocit, že je na to určený - ale nejsem si jistá :stuck_out_tongue_closed_eyes: s pastou jsme zoubky čistili až když jich měla víc a myslím, že až po roce, ale nějak si to napamatuju!

to mi připomíná - úplně mě udivuje, když mi moje máma popisuje, co se mnou dělala - že si to těch skoro třicet let pamatuje! já nevím, co jsem dělala s Juli před dvěma roky :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Julince přejeme všechno nej :slight_smile: a hlavně aby byla brzo zdravá :wink:

holky dneska jsem měla infarktový dopoledne ještě víc takovech dní a budu matka " na nervy"
ráno jsme chtěli jít do mc, tak jsem si to hezky naplánovala, když jsem strojila Dorku tak poblila sebe i mě, takže převlíknout jsme se museli obě :sweat_smile: pak jsem strojila Jonyho a on že potřebuje čůrat tak jsme hnali na záchod a on byl už počůranej , takže jsem převlíkla i druhý dítě , odmetla chodník i auto a vyrazili jsme , u mc jsem zjistila že nemám klíče od baráku tak jsme se otočili a jeli zpátky , klíče jsem nechala v zámku a barák otevřenej :confused: :rolling_eyes: no a když už jsme konečně dorazil do toho mc a já se těšila že vypustím Jonyho a si dám kafe tak se Dorka probudila a zatlačila :fearful: a vypustila do plínky dvoudenní nálož :sweat_smile: :confused: látkovka to bohužel neudržela takže umýt a převlíknout , znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: zasmradili jsme celý mc , chudinku to tak rozhodilo že hodinu furt pobrekávala a nemohla zabrat takže místo odpočinku jsem lítala po mc s miminem v náručí a usměrňovala jonáška :grinning: :grinning: :grinning:

ziso my jsme na zuby lajdáci, takhle malý jsem nečistila a když už mu povyrostli tak taky moc ne, protože jonášek si do pusy nedá moc šáhnout, jak byl furt nemocnej tak je strašně oškádlenej :angry: a pusu neotevře ani za nic , teď už si zuby "čistí " sám :sunglasses: a tak jednou za týden mu je teda za velkého řevu vyčistím já trochu pořádně, no musím zaklepat zatím žádný kazy nemá, naštěstí sladký moc nejí :slight_smile:
pro malý dětí my zubařka doporučila takovej kartáček na prst a mrňatům se má čistit bez pasty, pro Dorku si takovej pořídím, myslím že jsem ho viděla v DMku :wink:
btw. už testuješ nový plínky z tencelu ?

Lenchi, zajímají Huga už hračky ? já jsem už sestavila hrazdičku, ale jak jsem pod ní Dorku dala tak řev :astonished: i když se jí snažím ukazovat hračky tak se jí to nelíbí, když je vzhůru tak by se pořád jen chovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jen u mě u tatínka se jí taky nelíbí , vypadá to že je pěknej závisláček :confused:
22. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, když mu je ukazuju, tak je pozorně sleduje - ale nejoblíbenější objekty na sledování - kromě nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jsou: lustr v obýváku - na ten se řehní, i když nesvítí - a pak kytka u mámy v ložnici, s tou si mrtě povídá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale on celkem hodně spí, takže nemá moc prostoru:slight_smile:
22. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík
nějaké to čistítko teda pořídíme :slight_smile: . Weleda má prý nějaký gelík na čištění minizoubků (počítají s tím, že to děti spíš baštěj). Nemáte s tím někdo zkušenosti?.

Mig
Ty dětičky nás umějí pěkně zaměstnávat, co ? :grinning: :sunglasses:

Tencel zkouším - zatím jen vkládačky, protože je mi líto brát pro sebe ještě první velikost. V té máme už plínek dost a navíc už brzy budem muset jít do dvojky.
K těm vkládačkám mohu říct - jsou hodně jemňoučké a i dost savé. Zatím jsem je prala jen 3x, ale sají skoro jako bambusové froté a zatím nehrubnou (určitě mnohem méně než froté či biobavlna). Jestli se v teple otevírá a v chladu stahuje, tak to fakt posoudit nedokážu :slight_smile:. Jedině snad, že zadeček v nich byl i po delší době OK.

Určitě si pro sebe z nich nějaké plínky, až budem přecházet na dvojky, vezmu (zbytek bambus :grinning: )

Už jsem na stránečky doplnila fotečky té nosící bundy. Moc to na nich teda vidět není, ale....no mrkni. Až si někde půjčím nějaké větší dítko, doplním i foto s dítětem na zádech. Johy je ještě prcek a pod bundou se ztrácí. Použít by se dala, ale z fotky by nic vidět nebylo.
23. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, my jsme měli takovou sadu (taky asi z DM?) a byly tam 2 kartáčky takový gumový, to jsem od prvních zubů dávala malý do ruky a vona to tak okousávala, ode mě si zuby čistit fakt nenechala...a jeden kartáček tam byl takovej obyč, ale malej a ten používáme teď, nejdřív si ho okousává sama a pak jí tam dám tečičku pasty a ošmrdlám jí zuby, dokuď se nechá....teď už se nechá dost, docela si zvykla (děláme to tak cca od roku), sladký nejí ani nepije vůbec, kromě ovoce, tak doufám, že se kazům dlouho vyhnem....ale příště chci dítě, co má první zuby v roce :grinning:
ziso malá drobek jo? dyť je velká skoro jak Márinka teď :grinning: ale je teda pravda, že na zádech nenosím vůbec
miq veselá cesta :slight_smile: toho se teda upřímně děsím
23. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky!

naše zvířena už spí - doufám, že jim to vydrží pokud možno co nejdéle to byl teda den...náročnej já mám pocit, že když tu na ně nejsem sama, jsou to zlatíčka, ale jak mě všichni opustí a jsme tu jen my tři, tak si to začnou vybírat...dnes po obědě odjela mamka s přítelem na chatu a Laco byl v práci. No. Hugo usnul celkem v pohodě, dala jsem ho do ložnice, aby měl pokoj od devastátorky Poklidila jsem to tu a chystala se dát si spršku. Před tím než jsem vlezla do vany, tak jsem dávala Juli na hrnec a protože měla od rána čistou plínku, nechala jsem jí na chvíli s holou prckou, s tím, že už je asi o průjmu. No. Sotva jsem se namydlila, začal Hugo strašně řvát, měl hlad. Tak jsem se rychle opláchla a šla ho nakrmit. Zatímco jsem kojila Julka se pokakala mezi hračky - byla nahatá - a bezradně v tom šlapala. Tak jsem odpojila Huga a šla zachraňovat situaci, ten samozřejmě celou tu dobu, co jsem uklízela ty ho*na řval jak pominutej, bodejť by ne, když měl hlad! Takže jsem si to tu samozřejmě mooooc užívala. Jo - potom jsem si dala čaj a Juli tu lezla po gauči a mávala nohama natolik, že strčila do stolku, převrhla ho a rozbila mi hrnek fakt úžasný odpoledne. Jo a večer to bylo taky dobrý - MM se tu na skok stavil, když šel z práce, jen se najíst a zas frčel. Já mezitím koupala děti, Hugo vřískal, bo už byl hladovej a unavenej - dnes toho moc nenaspal - a Julka se pokadila do vany a plavala tam v té močce a on místo aby mi pomohl, tak mi jen řekl, že už musí jít!!!! budu vraždit!!!! - takže miq...u nás je to asi takhle:slight_smile:

ještě k těm zubům - Julka čištění taky nesnášela, ale teď už to celkem jde - mám fígl, co mi ho poradila kamarádka: řekla jsem Julce, že když si je nebude čistit, že jí je sežerou broučci (a ještě jsem jí i prozradila, že brouček se jmenuje kaz zubní, jsem ani moc nekecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ona si od té doby zuby nechá čistit bez problémů, jen to vždycky komentuje, že nechce, aby jí je broučci sežrali :grinning: :grinning:

jo, Julka přestává ve dne spát! vstává relativně pozdě a pak už vydrží až do večera bez problémů - včera jsem jí dala po obědě na chvilku spát - spala cca hodinu - a večer usnula o půl desáté!!!!!nezlobila, neprudila, nechala jsem ji v posteli samotnou (i s Hugem a nic mu neudělala) a prostě usnula až o půl desátý!
24. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, to je taky dobrý :grinning: mě přijde že vždycky když si myslím že už to mám zmáknutý a zvládám to levou zadní tak mě detičky vyvedou z omylu :grinning: :grinning: jsou to holt zlatíčka :dizzy_face:

s těma zubama to musím vyzkoušet, třeba to taky zabere, my teď vysáváme odsávačkou pavoučky lechtavý z nosu no někdy se nechá odsát v pohodě ale někdy je taky řev :confounded:

Dorotku hračky vůbec nezajímají , koukání jí baví jen v případě že jí někdo chová :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ona naštěstí ještě dost spí takže se to dá, jen večery jsou krušný, nevím co jí je :frowning2: když se probudí z odpolodního spánku kolem 6 tak prostě mimo doby kdy se krmí nebo je ve vaničce tak řve jak pominutá, prdíky to myslím nejsou
tak nevím, kolem půl osmý usne a je klid :sweat_smile: snad se to časem upraví

ziso já tam žádný fotky bundy nevidím :confused:
24. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mig
Jsou tam :slight_smile: . Ve fotofalerii - úplně dole. Já je tam vidím normálně a zkoušela jsem se na to mrknout i jinde a....jsou tam. :grinning: Ještě doplním tu s dítkem na zádech. :sunglasses: . Tak mrkni: http://www.orlickeplinky.cz/fotky.htm
25. led 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fotky vidím! sluší vám to, holky:slight_smile: konečně víme jak vypadáte :grinning: :grinning: :grinning: bunda taky dobrá :sunglasses:

normálně si představte - vytáhla jsem ergo, že zkusím Juli hodit na záda - a ona asi úplně zapoměla, že byla nošenec! Moc nadšená z toho nebyla - brala to spíš jako atrakci, celkem ji to pobavilo, ale asi po minutě už se soukala ven! A to jsem si myslela, že si někdy třeba uděláme rodinný výlet s dětma na zádech/na břiše!

ziso a ty DS návleky co máš jsou ty "nové"? - já mám totiž jedny návleky DS a moc s nima spokojená nejsem,jsou hrozně úzké, těsné a hrozně žmolkovatí, ale četla jsem teď někde, že ty co se teď vyrábí, jsou "nová generace" a že mají volné ty lemy apod. Jsi s nima spokojená? Protože já když to srovnám s klasickýma baby legs, tak mám pocit, že se tam ta investice snad i vyplatí...

hehe, te´d jsem si ji dala na záda ještě jednou a už říká, že je to dobrý :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale uvidíme v reálné akci:slight_smile:
25. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi
údajně by měli mít volnější lemík. My máme dvoje DS od narození a zatím si nemůžu ztěžovat. Občas je na ruce natáhnu i já a lemíky v pohodě. Také je někdy nosí i přes svrchní kombinézu a v pohodě je navlíknu. Dřív byly také dvě dětské velikosti a teď už je jen jedna - do deseti let - to nám snad ještě chvíli bude (a pak dámské). Je tam vždy jeden lem užší (dává se ke kotníčkům) a jeden volnější - na stehýnka. Zatím žmolky nemám.
Předpokládám tedy, že tohle jsou již "nové" DS. Se starými srovnání nemám.
Dodavatel psal, že prý uvažují o výrobě ještě volnějších lemíků, ale že takhle jsou už ostatní spokojení. Já osobně je mám a jsem spokojená (až bude lézt, tak budu mnohem radši, když mi prošoupe návlečky za 60kč než za 300). Na druhou stranu tak velký rozdíl v ceně by měl být někde znát. :sunglasses: Nabízím obě varianty, ať si každý sám vybere.

Jinak děkuji, že se fotečky líbí. Naše "modelka" se na zádech taky bavila. Jak je ještě malá a já dlouhá, tak vůbec nebyla vidět. Po nějaké době jí to moc nebavilo (neviděla přeze mě, ani na mě?), tak zas šupajdila na břícho, tam to bylo fajn. :slight_smile: .

Na rodinný výlet s dětma se někdy také těšíme. Teď se dohadujem s manžílkem, kdo ponese. Nedávno mu v ní usnula a jemu se to tak líbilo, že jí teď pořád chce nosit (teda pokud je doma :slight_smile:) :grinning:
25. led 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, pokud je levnější varianta kvalitou srovnatelná, tak to je paráda:slight_smile: když se MM dozvěděl, kolik stály BL, tak se mnou snad hodinu nemluvil :grinning: :grinning: :grinning: ale zase je to snad jediná věc, kterou má Julka už víc než rok a půl a pořád se dá používat:slight_smile: a myslím, že nám ještě hodně dlouho vydrží, takže se ta investice snad vrátila:slight_smile: btw. zatím je teda neprošoupala:wink:pořád vypadají skoro jako nové :dizzy_face:

když byla Juli menší, tak se jí taky na zádech moc nelíbilo, přesunula jsem ji až někdy kolem roku, kdy už to na břiše fakt nešlo - k prvním narozeninám dostala ergo :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel taky moc rád nosil - v šátku - ergo moc nemusí, no, spíš vůbec, na zádech nosit úplně odmítal, příjemnější mu to bylo na břiše - v albu Jůlinka II. je vyfocený se spící modelkou:wink: takže když plánuju rodinný výlet, počítám s tím, že on ponese Huga v šátku na břiše a batoh s proviantem na zádech a já Julku na zádech, když už jí neunesou nožičky, jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

když dítě přestane spát přes den, tak to není úplně špatný, konečně mám klidné volné večery :grinning: :grinning: teda, kdybych se nemusela učit do školy...tak já pádím, zítra mě čeká hnusnej test, na který se ale stejně nedá moc připravovat...
25. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

hlasim se z5 z dovci! Fajne jsme si uzili snehu... nejvic me dostala 6km dlouha sankarska draha, kterou jsem si prste nedokazala odeprit.... takze jednou sama a pak jeste jednou s elousakem :slight_smile: Deti byly nadseny z lanovky a z cele materske skolky, takze povazuji dovcu za uspesnou....

marodum preju, at jsou brzy fit!

merino vs. moira. elous ma oboje... mam rada oboje, ale kazde se hodi naneco trochu jineho....
merino neni moc rostouci a natahovaci, takze je na mnohem kratsi dobu. mam zkusnosti pouze s engelem. mnm. nema moc vyber pro vetsi a taky je mnohem drazsi. Vlhkost odvadi malicko hur, ale porad dostatecne dobre, aby se e. neosypala... Je idealni pro holcicky ve fesacke uprave od engela, v lete se supsne do saticek a je fesanda, coz se o moire rict neda....

moira ma super strih, takze ze 2 bodycek, co eli ma ji prestala byt 74, kde mela home made extender nekdy v lete... druhe body nosi uz pres rok a porad ma velike rezervy, takze na penize se urcite vyplati spis moira

na dospelaka: O. ma vlnu s hedvbim a trochu repta, ze mu je v tom hic, takze se obavam, ze v lete to na sebe nevezme.... mnohonasobne pouziti je supr prijemny. Jinak si ho docela chvali. z moiry ma nejradsi ceskou firmu lamido (ma funkcniho pradla fakt hodne, bo se hodne poti, ale nejradsi ma tu nejlevnejsi :slight_smile:jedno lamido stoji asi 350 a to merino stalo skoro 1200!!!! asi o tolik lepsi to merino neni :(

Na horach jsem opet tala ze slonice..... zadna zima neni dostatecne velka, aby nestacila.... vsechny ostatni deti meli narvany saly, mega cepice, ty chundelaty kombinezy a stejne jim snezilo za krk...me nadseni nezna mezi. snad bych ji koupila bez rzmyslu i za dvojnasobek. na miminko si po velkem uspechu pockam na mnm...

btw. uz jsme dali clanek na pavuciny!

ale ZISO, to ze budes mit bundle mi ani nerikej!!!! to se fakt uz nedoplatim. nadsene vyckavam na novinky a mam pocit, ze ma tadle firmicka sakra potencial...
25. led 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi nekaž mi iluze, právě jsem se rozmýšlela jestli si koupit ještě jednu moiru, protože ta co mám je docela stará a už má pěkně vytahaný oka ( to mě fakt na těch trikách štve :confounded: ) , teď už dělají hezký barvy že se ty trička dají nosit i " do společnosti!" ale jakmile jsem zjistila že bundles budou dělat dospělácký trika tak si chci počkat on ten cenovej rozdíl nedude zase tak velkej, ale hlavně se mi líbí že to nebudu muset po každým použití prát :slight_smile: ale já jsem docela zmrzlina tak mi v merinu snad nebude vedro :confused:

btw. právě jsem koukala na bundles na nový dětský kamaše ty pruhovaný se mi moc nelíbí ale jinak ty jednobarevný jsou mooc hezký, mohli by udělat i stejný kukličky , nejrači bych jí Jonymu pořídila on nesnáší bundu zapnutou ke krku ani šálko moc nemusí a já fakt rostu když vidím ten jeho holej krk :angry: :confounded:

ad spaní po o, jony se tomu taky dost brání, já bych ho i nechala , ale on když nespí tak je pak tak od 4 protivnej ukňouranej že se to fakt nedá a nejrači by pak šel spát tak v 6 večer , takže si myslím to ještě rušit nebudem

dneska jsme se s Dorotkou koupaly ve velký vaně :grinning: , hrozně se jí to líbilo asi bude taky pěknej vodník :dizzy_face:
26. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi bomba dovolená!!!! já chci taky snííííííííííh
26. led 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, tohle mi nedělej....já chci taky dovolenou!!!!a bez dětí!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, vážně, fotky naprosto úžasný, úplně jsem tu jihla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mě se ty pruhovaný bundles kamaše taky moc nelíbí :unamused: ale pruhovaný merino bodýčka a trička od engela se mi naopak moc mco líbí:slight_smile: doufám, že se dostanu do Brány, tenhel týden už jsem byla jednou v Brně a ještě dvakrát pojedu, ale mám strach, abych se tam stihla stavit - na webu mají napsáno, že mají na engela až 20% slevy:wink:

frčím, Hugís vříšká:slight_smile:
27. led 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek