• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Ufff, to byl týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás jsou všichni nemocní (kromě mě a malé), takže místo toho, aby mi ostatní občas pomohli s Johy, tak lítame my okolo nich :wink: , ale dobrý. Jen nějak nestíháme to, co normálně. Navíc byl tento týden i docela šramot kolem obchůdku. Ještě, že jsme mobilní a nemusím všude tahat kočár. Manda+ta nosící bunda je fakt supr kombinace. Je nám oběma teploučko a stíháme obíhat všechny nutné pochůzky - od lékárny, úřadů, obchodů.... Malá je fakt zlatá - spolupracuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem doplnila na stránečky srovnání pratelných dámských vložek, tak jestli to někoho zajímá, mrkněte. :wink:

Dnes budu asi objednávat věcičky od Bundle, takže jestli máte někdo nějaké speciální přání, písněte :wink: . Ještě jedna drobnůstka. Už mám úplně poslední levnější mandu - vínovou. Takže poslední možnost za staré ceny.

Dnes máme v plánu první čištění zoubků, tak jsem zvědavá. Máte někdo zkušenosti s gelem na zoubky od Weledy?

Příkrmy zatím nic moc, ale teď jsem je na chvíli odložila. Mlíčka je pořád dost, a jak je kolem tolik nemocných, tak si myslím, že je to přecijen pro imunitu to nejlepší. Možná je to náhoda, ale všechny přikrmované malé děti v okolí už onemocněly.

Lenchi
doufám, že zkouška dopadla dobře :sunglasses:
30. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, vsem brzske uzdraveni!

Zensky, jak to mate s postylkama??? zvazuju, jestli vubec kupovat dalsi cestovni postylku a matraci nebo jestli mam proste uz e. vystehovat.

Misto na postel normalni pro ni nemame, ale mame dve mega postele v loznici a spime s o. jen na jedny, takze mame moznost je od sebe odsoupnout a do ulicky dat nocni stolek, jako ze jedna bude jeji a ta druha nase...

co myslite?

na druhou cestovni misto mame :slight_smile:

nicmene zvazuju, ze bychom se mozna mohli prestehovat bo tady v tom byte je strasne moc veci a myslim, ze se sem nevejdeme ve 4... zkusim zapatrat po necem nezabydlenem... Vzhledem k tomu, ze tu chce byt o. jeste minimalne 3 roky....

Ovsem krize dorazila do banky a nevi se, co bude dal. Prachy jsou jen do unora, pak se uvidi, tak se trochu o. boji, aby neztratil praci a nemusel si hledat neco jineho... Rika, ze je blba doba (krize) na malo prace a dobre podminky... tak drzte palce!

Ja jsem tedka uplne jak v jirikove videni.... o. chdi domu do deviti kazdy den!!!!to je tak strasne prijemna zmena! Vylozene nam to prospelo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cekam brzy nejakou preshubu, bo jsem nechutne spokojena a to nikdy netrva dlouho :unamused:

Lenchi, je patek! Jak jsi dopadla ve skole???
30. led 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq, neuvazujes jeste o nejake bum genius? :confused:
30. led 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vespolek

ziso , co budeš objednávat ? já jsem chtěla hlavně něco pro sebe ale zatím tam žádný dospělácký věci nejsou
určitě budu chtít ten merino rolák protože mi fakt hrozně táhne na krk, pak by se mi líbila kuklička pro jonyho ale to si fakt nerisknu bez zkoušení protože nevím jestli ta velikost 1-3 roky pro něj nebude malá , bo má hlavu jak starosta :grinning: a taky nemá rád když mu dávám kapucu , čepice mu nevadí ale jak mu dáme kapucu tak se vzteká :confounded:

tlapi , konečně jsem koukla na pavučiny a fotky faakt krásný :slight_smile: :dizzy_face: taky bych brala dovču ale to bysme museli mít akčnějšího taťku :unamused:
o postýlkách mi nemluv, to je moje noční můra :frowning2: ,Jony zatím spí v klasický postýlce a Dorotka v malinký postýlce která je dlouhá asi 80 cm, no jony v ní vydržel asi do půl roku ale až se tam nevejde tak fakt nevím co budeme dělat, kdybysme měli místo tak už bych klidně Jonďu přestěhovala do velký postele :wink: , jemu se hrozně líbí spát v naší posteli a zachumlat se do velký peřiny :grinning: takže tak , já být tebou tak bych další cestovní postýlku nepořizovala :sunglasses:
bum genius zatím pořizovat nebudu, ještě počkám jestli nerožšíří barevnou škálu jako mají u kapsovek :wink: pak bych možná ještě dvě koupila :confused:

Lenchi tak co už máš zkoušky v kapse :wink: :grinning:
30. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
díky díky za podporu, jen díky vám jsem to zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: výsledky toho druhého pátečního testu ještě nemám, ale jinak jsem tento strašný týden všechno udělala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ještě mi něco málo chybí (tři zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale dvě z nich snad zvládnu v pátek, tu poslední nevím, v nejhorším případě příští rok, těžkou hlavu mi to nedělá:slight_smile:

a pak už chci taky jít na tu blbou operaci, zítra mám v plánu zajít na chirurgii se domluvit.

tlapicko, krize je všude, začínám z toho mít mírně strach, ze všech stran mi jen lidi říkají, jak se jich to už taky dotklo...nemluvě o Lacovi, jehož firma je na tom taky blědě, teď prý mají zakázky na měsíc a co bude dál se neví...zítra mají poradu, tak se uvidí, ale nic moc pozitivního nečekám :pensive: :pensive: a to stavíme a potřebujeme hypotéku!!! dnes tu byla kamarádka - učí angličtinu ve firmách a taky už má problémy - firmy šetří, takže jí ubývají hodiny...říkala, který firmy mají ve Třebový už problémy...no Korado, Orlík, některý ústecký taky...jak jsem to zlehčovala, tak teď se začínám bát... :pensive: :pensive: :pensive:

no nic. Postýlky neřešíme, my máme postel s balkónem, Hugo chrní na balkóně, Juli mezi náma. Btw, přes den spí výjimečně, ale večer usíná rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno vstává dost pozdě, dnes třeba v deset...zatím z toho nechci vyvozovat žádné závěry, čekám, až na čem se to ustálí:slight_smile:

vzhledem ke krizi se nemám chuť ani odvahu nějak zsadně rozšoupávat ohledně merina - původně jsem chtěla oblíct sebe i děti, teď teda nevím...chtěla jsem Hugovi koupit body od englea za skoro pětikilo, tak to si asi rozmyslím :pensive: :pensive: sobě...no, na Novku mají otvírat nový obchod - sport - teda přesunutý obchod ze světelný a ve zpravodaji psali, že na funkční prádlo mají 30% slevy, tak tam mrknu...dnes jsme se s Hugem na procházce pěkně spotili, něco by to asi vážně chtělo.
1. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jsem vám chtěla říct: stavovala jsem se v pátek v Bráně a okukovala zbožíčko:slight_smile: a teda ty bundles pruhovaný kamaše vypadají sice dobře, ale po pravdě řečeno mi není jasný, jak bych do nich narvala svoje dítě s látkovou plínou???připadaly mi hrozně úzký. To už mě víc zaujaly ty tepláky farmers, ty asi koupím, ale spíš přímo u výrobce, mají větší výběr barev než lusinta. Ještě se mi líbily disaní "kamaše s laclem", tam je prostoru na plínu dost, ale zase stojí k šesti stovkám.
1. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypedá, že naši marodi už jsou z nejhoršího venku. Manžílek se zotavil tak "zázračně", že už o víkendu hrál basket :unamused: ,.............. :fearful:

mig
Dospělácké věci Bundle budou prý asi do 3 týdnů
Nějaké kapucky jsem vzala, tak můžeš vzít Jonyho a vyzkoušet velikost
Vzala jsem i jedny kamašky, tak je taky zkusím a dám vědět. Prý jsou dělané s ohledem na látkové plenky, tak uvidím.

Lenchi
Gratuluju ke zkouškám

Postýlkově jsme vybavení dobře (kolíbka, dřevěná postýlka i cestovní) Do kolíbky už se Johy nevejde a....no klasicky spinká u nás ve velké, takže dřevěná postýlka je jen dekorace a cestovní leží sbalená pod postelí (někdy s námi i cestuje, ale malá v ní stejně skoro nikdy nespí :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdarek!
Lenchi, velika gratulace!!!
Tak vam teda pekne dekuju za rady ke spani! holt se musime rozmyslet, nez pojedeme do ceska. Cestovni postylka bude potreba urcite a ted jeste jestli matraci ano ci ne (tu tady kupovat urcite nechci) vcera jsem e. nabidla, estli nechce spat ve velky posteli a rekla mi, ze v maly postylce, tak smula :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty farmers teplacky do satku a na latkovky mam taky v seznamu na branu, co koupit.... klidne se pridam k Tobe s objednavkou :slight_smile:

nejbo nejlepe: Ziso, neberes od nich ty teplacky? nebo nebudes brat? cenove vypadaji priznive i na malomestecko :slight_smile:

Ja bych krize nekrize kupovala merino, az bych brecela, ale nemam co... tak nejak jeste neexistuje to, co mi chybi.... Bundles ma potencial, tak snad se neceho doziju....

K te krizi: vzhledem k tomu, ze me ta jeho prace maximalne stvala, tak jsem uplne v klidu, bo mi prijde, ze at uz prace bude nebo ho vyhodi, tak je oboje stejne dobre a stejne spatne... Nemam zadny nazor na to, jake je lepsi reseni, prijde mi to fakt 50/50

takze v klidku vyckavam, co bude :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi
Farmers maji moc pěkné věcičky za dobré ceny, jen si nejsem jistá, jestli svůj miniobchůdek teď ještě rozšiřovat...každopádně si pozjistím jejich podmínky a pak dám vědět.
2. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak i Farmers budou :slight_smile: . Pokud máte už teď nějaké přání, písněte, ať vezmu právě tu vaši barvičku a velikost. :wink:
2. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super!!!!!!!!!! ziso! musim to sesmolit, libily se mi tam i saticky :slight_smile: zatim neobjednavej :dizzy_face:
2. únor 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je paráda:slight_smile: já už teď vím, že chci tepláky na látkovku a do šátku, vel. 62, tmavě modrý. Mě se v Bráně, jak jsem je okukovala, zdály o dost větší - to jejich číslování, tak snad mě zrak nešálil :sweat_smile: já radši ještě mrknu na míry, oni je tam tuším mají uvedený:slight_smile:

tlapi, který šatky se ti líbily? mě se ještě docela líbily pruhovaný bio kalhoty:slight_smile:
2. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože ženský já vás odstřelím :grinning: :grinning: ach jo taky mooc hezký oblečení
já jsem ujetá na pruhovaný , mám chuť koupit prckům na léto stejný oblečky aby bylo vidět že jsou sourozenci :grinning: :grinning: :grinning: nebo Jonymu triko a kraťasy a Dorce šatičky :sweat_smile: pruhovaný námořnický :sunglasses:

já mám v plánu Dorotce do šátku právě pořídít nějaký merino kamašky tak jsem zvědavá jak dopadne to testování ziso , jo a teď jsem koukala že budou pyžama pro větší děti to bych možná koupila Jonymu je věčně odkopanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: atd. to zas bude peněz :sweat_smile: :confused:

holky ještě jedna otázka jak to plánujete s vozíčkama, my přemýšlíme že koupíme dvousedadlový croozer když se sežene nějaký za dobrou cenu, ale nadruhou stranu si nejsem jistá jestli by nebylo lepší koupit spíš sedačku, protože tahat za sebou dvě děti asi bude pěknej záhul
2. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, s vozíčkama...no, nemyslím si, že bychom ho letos vytáhli, vzhledem k stavbě :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu ráda, když se vůbec někam dostaneme :frowning2: :frowning2: ale původně jsem měla v plánu zkusit u azubu zjistit, jak je velká ta origoš miminčí "sedačka" - my jsme tam dávali autosedačku a to by se tam druhý dítě nevešlo ani náhodou, tak mě zajímalo, jestli kdyby se tam dala ta originální, jestli by se tam třeba Julka k němu nevešla. Ale taky se bojím, že by ho během cesty pošťuchovala :sweat_smile: :sweat_smile: a to že to bude záhul...tak to je jasný, od toho má Laco fyzičku, neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

miq, taky jsem ujetá na pruhovaný, já jsem prostě zamilovaná do těch hader od engela...obdobně jsem měla v plánu koupi: Hugovi modrý pruhovaný bodýčko, Julce červený a sobě taky jedno (bysme pak byli jak bratři v triku:wink:) ale jak jsem psala, mám obavu, abychom pak se pak nechodili v merino hadrech pást :grinning: :grinning: :grinning: ne, tak zle snad nebude, dnes měli nějakou schůzi a neříkali jim,že by se firma totálně hroutila, tak to snad nějak překlepou, než se z tý kríze vyhrabeme...hehe, dnes jsem Julku naučila slovo "krize" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nojo, kdybychom aspoň neměli rozestavěnej barák a hypotéku :confounded: :confounded:

jo, miq, vstupenky na karneval máme zamluvený:slight_smile: konzultovala jsem dnes s Lacem, jak se tam jako dostaneme a on to taky na našich letních gumách nevidí reálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi půjdeme procházkou, ale vypadá to, že by s náma šel i on, tak to bychom zvládli:slight_smile: sama ani náhodou, nejsem blázen, ten šílenej kopec bych s dítětem na břiše a kočárkem nedala, fakt že ne! :sweat_smile: :sweat_smile: ačkoli teď mě napadá, že jsem četla, že má být na konci týdne dost teplo, tak třeba by to všechno roztálo a naše letní gumy by to zvládly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.farmers.cz/shop/product_info.php?cPath=10&products_id=150
http://www.farmers.cz/shop/product_info.php?cPath=1&products_id=209

Todle jsem vybrala :slight_smile: teplacky musim promyslet barvy a velikosti :slight_smile: nenarazly jste tam nektera na vzorkovnik barvicek?
jinak z tech hadriku nijak extra odvarena nejsem, bo nejak proste jdou hadriky mimo me....

engel je fajn, ale mohl by mit vic barev.... jak jsme byli na hrach a mela merino i neterinka, tak byly holky, jak ve stejnokroji :slight_smile: a ta modra prouzkata neni nic moc. e. jedno ma a je takovy svetle vyblity, vubec ne tak pekny, jak na webu.

k voziku: my to resit nebudeme... u brachy mame stary kranich, ktery jeste miminu s autosedajdou poslouzi, takze na tech par podzimnich vyletu se uvidi... budeme jeden na jednoho.... a kdyz nam to nebude vyhovovat, tak to treba vymenime za dvojak, ale to je tezko rict.... mozna spis elous nez se dostaneme zase intenzivne k jezdeni, tak pujde s kolem na trailgator a my vystacime s jednmistnym? tezk rict? budem to resit, az to nastane...
2. únor 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi,
na vzorníček jsem přímo nenarazila, ale od každé barvy tam mají nějaké tepláčky, tak se na barvičky mrknout dá. Mě osobně se moc líbí ta cihlová.... :grinning: . Promysli ještě ty barvy a velikost.
Šatičky jsou také pěkné, jen naše slečinka už jich má od babiček asi 6, tak nevím, kdo to bude nosit :grinning: :grinning: :grinning: .
Jestli bude po mě.....tak asi nikdo :wink: . Ale ne, jen ať je taky trošku za slečnu :wink: . Zatím chodí (teda nosí se) pořád jen v modrém (sem tam oranžáda), takže si všichni myslí, že máme chlapečka (nemá ani naušničky). :slight_smile:

Objednávat chci nejpozději zítra odpoledne, tak zkuste do té doby promyslet, jake věcičky, barvy a velikosti by se vám líbily. Vezmu určitě i něco navíc, ať je trošičku výběr :slight_smile: . Písněte mi to, prosím, radši na mejlík uvedený na mých stránečkách, nebo interní poštou, ať něco nepřehlédnu.

Vozítko sice zatím žádné nemáme (asi budeme vozit v sedačce), ale helmu už Johy má.... :slight_smile: ...parádní :sunglasses: :grinning:
3. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merino věcičky od Bundle dorazily :slight_smile:
Pečlivě jsme je s Johy otestly a dopadlo to následovně: Kuklička 1-3 roky ji padne bezvadně (ta menší taky). Zkoušela jsem si ji nasadit taky :grinning: a kupodivu to úplně v pohodě šlo. Takže oblíká se hodně snadno - nemělo by to dětem nijak vadit. Já jsem ji samozřejmě měla malou, ale spíš do délky než šířky. Můj obličej je holt podstatně delší než tříletého miminka. :sunglasses:

Mig
Myslím, že Jonymu bude úplně v pohodě. Každopádně si ji ale nejdřív může zkusit. V této velikosti mám ještě zelenomodrou.

Kamašky jsou co do šířky taky úplně v pohodě. Merino od Bundle mi příjde mnohem pružnější než MM, na druhou stranu je MM asi o něco teplejší. Těžko se to srovnává, protož MM, co mám, jsou dvouvrstvé na plínku. Jen by možná kamašky snesly ještě trochu vyšší sed (je to takový kompromis na látkované i nelátkované děti. Mám velikost tuším 86-92, což jsem poněkud přestřelila (je to tak na 2 Johanky :slight_smile: ) :grinning:

Tlapi
až přijedeš, vem tu Eloušovu kukličku, ať můžeme porovnat :wink:

Dnes se Johy vzbudila už ve 4:30 s tím, že už je naprosto vyspinkaná, takže dnešek bude opravdu dloooouhý den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No jo, snad neusnu uprostřed procházky :pensive: :pensive: :pensive:
6. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cauvec zensky!!!!

Miq. zmena planu, kolem 20. dorazime k nasim a zustavame s elousakem 2 tydny.... takze jestli mas jeste tu fesackou bluzicku, tak mi ji pls predsi jen jeste podrz :slight_smile:

Udelame nejakou spolecnou akci???

Byzz: tak me tak napada, nechces mi prodat ty miminci kushisky, nez je budes zase potrebovat? predpokladam, ze uz Marince nejsou...

ziso: vezmu, to vis, ze jo! elous capku jinou nenosi :slight_smile: uz se na to jejich merino tesim :slight_smile:

dneska jsem byla na kontrole! ty debilni cukrovce se nevyhnu, to mam radost :( mimino ma pul kila!

O. se me ptal, jestli bude Jáchym Jáchym nebo Joachim a docela me nahlodal... Fakt dobrej dotaz. Fakt nevim. Libi se mi dost oboje :slight_smile: u Františky žádný novinky...
6. únor 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar bobci....
trochu si musím postěžovat, z naší veselý holčičky je uvztekanec :angry: měli jste to taky? přejde to? cokoliv není po jejím a to okamžitě začne v lepším případě kňourat, v horším řvát a propínat se, a protože si o věci zásadně říká ukazováním, tak je to občas fakt těžký zjistit

další stížnost - kojím už jen dvakrát denně (ráno a večer) a strašně mě bolej bradavky!!! co s tím, kromě odstavení? (to chci až skončí zima) večer to ještě nějak přežiju, když je ospalá, tak to moc dlouho netrvá, ale ráno sosá hodně dlouho (dneska od 6 do 9 :zipper_mouth: kdybych jí to sebrala tak okamžitě vstává, což nejsem v 6 ráno ochotná akceptovat, takže trpím, prakticky u toho nespím, ale jsem ráda, že ležím)

tlapi že bych se zbavila svejch oblíbenejch kushisek? Márince jsou tak tak, ale ještě je občas dávám, no budu si to muset rozmyslet :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, jen prechodne, bych ti je pak zase odprodala z5 az je procura to nase sviste :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a k tomu vztekani, e. ma obcas takove obdobi na zabiti.... vetsinou to netrva nijak tragicky dlouho. takze vydrz!!!

ke kojeni nevim :( jak pises asi neco za neco.... :frowning2:
6. únor 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti je můžu klidně jen půjčit ne? kdyby se staly nepoužívetelnejma tak mi kdyžtak něco málo zaplatíš :grinning:
to bude jednodušší než si furt vyměňovat peníze

no s tím kojením bych potřebovala poradit nejvíc.....no, snad to přejde, nebo to holt budu muset do jara vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
tlapi, hlasuju pro Joachima!!!Taky je mezi možnými jmény, kdybych se zbláznila a měla třetí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

určitě bych byla pro společnou akci! časově se přizpůsobím, jen hlásím, že ve četrtky jezdívám do školy a 28. chceme jít na akrneval, ale to i miquel:slight_smile:

hrozně mě bolí hlava, tak jsem Julku nevýchovně posadila k televizi a šla omrknout, jak se mi plní tabulka splněnýc povinností ve škole, dnes mám za sebou další úspěšný testík:slight_smile: příští týden ještě ta psychologie....myslela jsem, že ji dělám dnes, ale spletla jsem si datum, to jsem byla fakjt ráda, když jsem to zjistila :sunglasses: :sunglasses:

Hugo si tu prdí do nových vlňáčků BI :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem vyčůraně koupila ve výprodeji v e-shopu v Bráně za 500 a vyzvedla si je dnes osobně, takže ani za poštovný jsem neplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme to ale vykuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, znáte někdo a využíváte facebook? to je nějaká novinka v komunikaci na netu...já nemám čas chodit ani sem pořádně, tak pochybuju, že to byužiju, ale kamarádky mě fo toho uvrtaly...tak jsme tam zaregistrovaná a uvidím, co se z toho vyvrbí :wink:

byyz a nejsi těhotná? já jsem tohle měla, když jsem otěhotněla, takovýhle bolesti :wink: :wink:
6. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, tak jo :slight_smile: beru

28. hlidam malou neterinku v Praze, to taky nemuzu :slight_smile: pojedu uz rano a vratim se odpo 29...

klobouk dolu, nad skolou, smekam!

taky mam na mimino vlnacky bi s drackem.... koupila jsem je tusim za 350 na bazarku nepouzity, zato nalanolinovany :slight_smile: jsem zvedava, jestli budu mit prosrany dite, nebo jestli to pujde.... chci je bo bude na leto, tak at vetra :slight_smile:
jinak holky, nedelaji vam problemy na brane s pocitanim utraty.... mne uz se nekolikrat stalo, ze to spocitali uplne blbe a porad je jen buzeruju, at to spocitaj spravne.... litaji tam klidne 2-3 kila. uz me to docela nebavi :unamused: zajimalo by me, jestli je to normalni nebo nahoda...

o facebooku mluvi vsichni okolo... my odolavame a zatvrzele zustavme u kombinace skype+pavuciny :slight_smile:

byyz: co???? ze by????
6. únor 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, Lenchi,
tak to je dobry. My urcite jeste nejake ditko plánujeme...a manžílek vůbec nepripouští, že bychom mohli mít ještě další holčičku. No,abych to zkrátila. Já jsem chtěla klasicky Honzika, ale manžílek tvrdohlavě trvá na Jáchymovi (u nás po česku :slight_smile: ) :grinning: .....takže bychom tu nakonec mohli mít pořádně přejáchymováno :sweat_smile:

byyz
vlastní zkušenosti teda nemám, ale nemohly by pomoct ty ochranné kloboučky? Nebo si brnkni na horkou linku kojení a tam ti určitě poradí - teda snad :wink:
6. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, máš pravdu v tom, že jsou tam lehce zmatený - na Bráně - mě vždycky jen udivuje, že tam jsou vždycky tři - v obchodě, ale zákaznice jsem tam většinou jediná :grinning: :grinning: :grinning: no, někdy tam je ještě nějaká jiná mamina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli všichni nakupujou jako já... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera se teda taky sekli - málem mi zapoměli odečíst poštovný, když jsem si to vyzvedávala osobně, ale to jsem si pohlídala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak jsme si s Míšou objednávaly ty prsní vložky...tak to na ně už bylo asi moc komplikovaný, přišlo nám několik dokladů, každý na jinou částku a vůbec to nesedělo s tím, co jsme platily a navíc to přišlo k Míše, ačkoli jsme to chtěly poslat ke mě! No zmatky :confused:

ziso, neboj, my jestli ještě někdy budeme mít třetí, tak za hooodně dlouho a na prvním místě mám stejně zatím jméno Vincent - pro kluka :wink: spíš ani moc nevěřím tomu, že se ještě jednou odhodláme...

Hugo je sladkej - dnešní jeho program: ránop jsme vstali, chívli si tu s náma povídal, pak jsem ho odnesla do ložnice, bo chtěl zase spát. Pak se vzbudil, nakojila jsem, odložila jsem ho do kolíbky pod hračky, protože jsem žehlila. Tam si hrál spokojeně tak dlouho až tam usnul a teď se vzbudil a zase si hraje! No, teď už se trochu rozčiluje, protože se těma hračkama mácá do hlavy :grinning: :grinning:

tak já ho jdu zachránit, broučka:slight_smile:
7. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jáchymačky :grinning: :grinning:
já hlasuju pro Jáchyma, nějak se mi nelíbí když je echt český přímení a k tomu germánský ( mě to tak aspoň zní) jméno :confounded: , ale to je jen můj problém
srazík beru, určitě to nějak vymyslíme, halenku ti tady nechám :wink:

byyz, nejdřív mě napadlo to co Lenchi, já jsem vždycky poznala že jsem těhu podle toho že mě hrozně bolely prsa a bradavky , představa že bych měla kojit mě děsí :sweat_smile: no jestli to fakt dopadlo tak to by bylo super
další nápad je moučnivka, když jí měl Jony v pusince tak se mi to dostalo při kojení na bradavky , není to vidět ale při kojení to bolí jak prase, to jsem skoro brečela, dokonce mi nakonec i popraskaly a kojila jsem nějaký čas přes kloboučky :wink: mazali jsme to takovou tou fialovou vodičkou a myslí že do dvou týdnů byl pokoj :slight_smile:
ad vztekání chce to pevný nervy , jak píše tlapička u nás je to taky jako na houpačce jednou dobrý a jednou je dítě na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , pokud dítě není agresivní tak je fakt nejlepší ignorovat ho dokud se nevyvzteká :wink:

ziso já nemám ani tak strach že by mu ta kukla nebyla jako spíš že jí nebude chtít mít na hlavě nesnáší totiž kapuci přes hlavu tak uvidíme až to vyzkoušíme :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokračování :grinning:

Dorotka konečně taky trochu kouká na hračky :slight_smile: , takže už chvilku vydrží bez toho aby jí někdo choval :sweat_smile: , ale víc než hračky jí baví koukat na mamku nebo někoho jinýho jak se ksichtí :grinning: to se pak taky směje :grinning:

jsem strašně nadšená z těch ds návleků :slight_smile: určitě si ještě nějaký pořídím, ty žabičkový se hrozně líbili babičce :grinning: , jen škoda že Dorotce jsou zatím fakt obrovský , ale už se těším až bude jaro a z manduci budou koukat žabičkový nožičky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

mám nějakou tvůrčí náladu, koukala jsem na nošení do fotogalerie , je to úžasný co nekterý ženský vymyslí, tak jsem tak špekulovala že by nebylo tak složitý ušít si nějakou flísovou mikču na nošení, no uvidíme jestli nakonec dojde k realizaci :confused:
7. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, těhu mě taky napadlo....zpoždění už tejden, včera mi bylo strašně zle od žaludku, tak jsme se s manžou začali radovat, jenže dneska ráno mě k tomu ještě strašně bolelo břicho, tak jsme šli na pohotovost a není to miminko, je to zánět dělohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble, bolí to jak prase, vůbec nevím, jak jsem k tomu mohla přijít....s prsama to asi nesouvisí, zkusím ty kloboučky

s tou bránou souhlasím, maj tam strašný zmatky, ne že by mi něco špatně spočítali, ale občas nevědí, jestli už ten balíček poslali, nebo co mi tam chybí a tak...
7. únor 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tlapi, konečně jsme dneska použili tu jednu Alanu, cos mi dala asi v červnu na vyzkoušení :grinning: (strávili jsme dneska v nemocnici 3 a půl hodiny :rolling_eyes: )
8. únor 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek