• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
byyz, vy si s těma nemocnicema teda užíváte :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky, kdo jste to ještě nezaregistroval: gedren rodila on-line, tak můžete juknout na pipky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: parádička, já chci takyyyyyyy.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale já na domporod nemám vhodného partnera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

Byyz: drzim palce, at se na vas usmeje trochu zdravi! to fakt neni fer!!!!

ja nemam na domporod organismus.... nevim proc, ale myslim si, ze to bude jako minule kp.... nemuzu se vubec ohnout a to mimino tam podle utz chrape uplne jako elous... si myslim, ze mam nejakou posahanou delohu, ze sim to proste hlavou dolu nejde.

ziso: koukala jsem, ze uz je v eteru ta aio tots bots, tak si prosim, abys ji mela skladem v nekolika barvach, nejakou si vemu! podle toho, jak se mi zalibi budu volit mnozstvi.

a jeste jesen dotaz. za kolik bys byla schopna sehnat mi ty disani tmavocerveny saticky v ty nejvetsi velikosti?
:confused:
8. únor 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, neprovokuj s disaníma šatičkama!jsou úžasný!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a taky chválím ty DS návleky! jsou moc fajn..nebo už jsem to psala? teď nevím...a nechce se mi dívat o stránku zpět:wink: jo, ziso, docela jsi mě nahlodala, jak jsem si tam ošahávala tu bambusku od popolin...to byla hebkost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen se přesvědčuju, že nic nepotřebuju a že je kríze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miq, závidím ti šikovný ručičky! já bych si taky něco ušila, ale kdo by to pak nosil :grinning: :grinning: stačí ta kapsa...i když ta tak hrozná není:slight_smile: - jen ty šňůrky příšerný :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz
to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , držím pěsti, ať je vše brzy v pořádku!

Domácí porod mě tedy ani trochu neláká. Na porodnici si určitě neztěžuju a ta jistota, že je vše "jištěno", kdyby něco, mi za to tedy stála. Možná se v tomhle neschodnem, ale podle mě je to spíš nezodpovědné. Na druhou stranu, věřim na určitou intuici. Pokud žena cítí, že je to tak pro ni a její dítě nejlepší a nic nesvědčí o opaku, pak je to její volba. Já bych si to ale netroufla.

Tlapi
AIO Tots jsou zatím jen peříčka (málo savé, ale hodně rychle schnou). Zhruba za týden, 10 dní, budou bambusové AIO. Vezmu určitě pár barviček od obou, ale raději bych počkala až na ty bambusky (nemám toho teď od TB na objednání mnoho, tak bych nerada platila 2x poštovné. Mělo by to snad vyjít, než přijedeš. Disaní šatičky můj dodavatel bohužel nenabízí. Od Disany beru tak málo, že se mi hledat jiného dodavatele kvůli tomu nevyplatí. Takže Disaní šatičky bohužel nebudou. :frowning2: . Doufám, že se brzy dostanu odpovědět na mejlík - fakt se snažím :sweat_smile: .

Zítra mám v Mevídku zase nějaké povídání o nošení dětí, tak jsem zvědavá :wink: . Zítra (nebo spíš v úterý) písnu, jak to dopadlo. Teď nějak nestíhám (taťka byl zas několik dní pryč, tak to bylo náročnější :confounded: )

Mig
Jestli někdy vyrazíš do ČT do MC, tak bych tě poprosila, jestli bys jim netlumočila nabídku na povídání o látkovkách (nebo o zdravém nošení). Písnu jim v týdnu mejlík. Minule jim ale možná nedošel (nedostala jsem echo o přečtení), tak si nejsem jistá, jestli je ten jejich mejlík funkční. Moc dík. Na druhou stranu na to nijak netlačím. Bude -bude, nebude - nebude
8. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, diky za info, nesavy nechci, pockam na savy :slight_smile:

saticky skoda... pord jsem si rikala, ze to je rozezranost, tak jsem to nadhodila pred o. a on mi na to rek, ze mu to je jedno, ze jestli se mi libej, at se na to vykaslu a klidne je koupim (vi, ze ji zadny hadry nekupuju a kdyz tak v hrabaku nebo ve vyrodeji maximalne za 2 eura)...
koukala jsem na ebay a tam je maji ve sparpacku i se svetrikem... tak mozna neodolam..... jedny pekny jsou na navstevy potreba a kdyz vidim, jak mega dlouho ji vydrzej, tak to snad zase nevydrzim, navic se skoro neperou... taky jsem ty cerveny nikde nevidela v nabidce v cesku, vsude maji jen zelene a oranz...
8. únor 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tlapi, teď jsem se na eby koukala a ty červený jsou vážně moc pěkný! navíc v kombinaci s tím zeleným svetříkem ( a zelenýma kamašema),na který jsem narazila...hm....to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Eli bude mooooc fešná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi na ne kacim, jsem moc nerozhodna, nasla jsem za ne nahradu, neni to merino, ale presne moje krevni skupina :slight_smile: http://www.jova-kindersachen.de/shop/show/39/294/ ty nejvetsi v hnedym :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz to je na prd , držím palce ať jsi brzo o.k. :wink:

tak jsem ten domporod rychle prolítla je to krása , když jde všechno jak má , ale to není nic pro mě já bych byla strachy bez sebe :frowning2: a s tím mým chlapem by to doma taky nešlo :sweat_smile: , ale já už to neřeším další dítě neplánuju

tak se mi Jonášek pěkně osypal, myslím a doufám že je to jen kopřivka, koupila jsem mu totiž nějaký tobolky na poslení imunity , je v tom výtažek ze žraločích jater , což je alergen ( to jsem vyčetla na internetu :sweat_smile: ) , no ale rači ho vemu k dr aby to ještě skoukla ať mám jistotu
dneska jsem ho patlala tekutým pudrem, velmi nadšeně mi pomáhal tak asi budeme mít brzo celej byt bílej :grinning: :grinning: :grinning:

s tím mc mě to taky napadlo tak až se tam zase dostanu tak se zeptám :wink:
8. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
není někde nějakej odkaz na ty nový AIO? když se zbavím třech kushisek, potřebuju přece náhradu, ne? :grinning:
jinak babky, manža pad za vlast s chřipkou, takže se všichni celej den válíme na roztaženým gauči v obejváku (je to širší než postel), takže bohužel nemůžu úplně odpočívat, střídáme se v donosu jídla a plín apod. achjo)
gedren jsem právě dočetla, super!!!! kdybysme měli víc místa, tak bych do domporodu možná šla.....no, jistá si nejsem, jezdit do porodnice se mi nechce, ale tím domácím si taky nejsem úplně jistá, no ještě je dost času, že
8. únor 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, taky hezký, ale ty disaní se mě osobně líbí víc:slight_smile:

miq, tak co u doktora? já půjdu s Julkou zítra zas na odběry, zas hrozně kašle a já už fakt nevím, proč?????vždyť se z toho snad už od září-října nemůžeme vyhrabat! to je pořád dokola! nebo je to normální???
9. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra, nejpozději ve středu, by měly dorazit ty Farmers věcičky, takže až budete mít chuť se stavit, písněte. :sunglasses:
Dnes jsem jak motorová myš, takže písnu víc asi až zítra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. drzim palce! muj tatka slovo zralok nemuze ani cejtit, uzil si s jeho alergeny na pohotovosti svoje :(
drzim palce, at je jony v poho...

taky preju vsecko nejlepsi julince k narozeninam a hlavne strasne moc zdravi.... je to tady nejaky ponury, jak jsou vsichni nemocny :slight_smile:

lenchi: ja ty skritkovy strihy miluju a todle bude hadrik na hooodne dlouho, bo az vyroste ze satek, tak to bude mit jako tricko :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky tak teda nevím co se mi líbí víc, ty disaní šatičky jsou úžasný , mě se teda líbí ty zelený , a ty skřítkovský jsou taky boží :slight_smile: ale pro dorku budu takový věci pořizovat až jí bude tak rok teď to nemá cenu ze všeho strašně rychle vyroste :grinning:

tak Jony má pátou nemoc, prý to teď řádí, myslela jsem že to postihuje jen větší děti ale prý to můžou dostat i batolata je to jen vyrážka bez teplot do týdne až deseti dnů to snad odezní , takže docela pohodová nemoc :sweat_smile: :confused:
naše princezna váží 5,59 kg a měří 60 cm jsem fakt zvědavá kolik bude mít Hugo :grinning:

byyz vy si to teda vybíráte, fakt nechápu jak to můžeš zvládnout bez babiček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi hoď sem odkaz na ty nový AIO jsem taky zvědavá :wink:

Lenchi Jony taky kašle a má rýmu už od října, jsem fakt zvědavá co mu zjistí na tý alergologii, protože výtěr i krev měl v pořádku taky nechápu jak je to možný :confounded: :confused:
9. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.friendlybaby.co.uk/nappies/totsbots-easyfit-all-in-one.html

miq. ty skritkovy saticky ani v mimincich velikostech nejsou... jsou jen ve slecinkovejch a objednala jsem 104/110 nebo tak neco, tak doufam, ze nebudu cekat tri roky, nez ji budou....
9. únor 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Farmers věcičky dorazily. Musím uznat, že ještě předčily mé očekávání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Johance jsem vzala zelené tričkové šatičky doplněné o modrý proužek a z těch jsem naprosto nadšená.
U mikinky a tepláčků jsem pro nás vzala vel. 80, kterou už normálně nosí - do této 80 bude ještě nějaku dobu dorůstat :wink: , takže taky bezva. I barvičky se povedly.

Tlapi,
Koukala jsem na Farmers šatičky pro Elouše...docela mě nahlodaly, jestli nakonec nebude mít Johy v létě taky takové (jen v jiné barvě :grinning: :grinning: :grinning: ). No jo, je to prostě povedené - navíc české a za příjemné ceny :wink:

Tak já se jdu ještě chvíli kochat :grinning: , než to odvezu do obchůdku.

Mig, Lenchi
Příští exkurse tedy bude už kompletní :slight_smile:
Slyšela jsem o šesté nemoci...takže je i pátá??? Hlavní je, že to není nic vážného. Teda tady nám to řádí :confounded:
Takže všem hromadně přeji brzké uzdravení!
10. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooooooooo tak to myslím, že místo kushisek si jednu tu zeleně hvězdičkovou můžu pořídit :grinning: ziso budeš je mít? my se časem snad taky do Leťáku dostanem, tak bych se pak zastavila
a na farmers bych se taky mrkla, třeba Márinka přece jenom někdy začne chodit a pak dostane šatičky, aby byla kočka (teď si je furt přišlapává kolenem, tak jí je nedávám)
lenchi julince všechno nej!
šatičky skříťačky taky dobrý
miq no zvládáme to jakžtakž....máme roztaženej gauč a malá leze po něm, nanosila jsem tam hračky a plíny, ale očividně jí to už místama fakt nebaví a já mám samozřejmě výčitky, že se vo ni pořádně nepostarám.....no ve vstávání se s manžou střídáme, ale s takhle malým děckem si člověk tak úplně nepoleží...no co se dá dělat
10. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja z ty brany asi chcipnu! Ziso, jeste ze te mame!!!!!

prave mi psaly, ze byl muj balik dnes odeslan, kdyz mi ho mela vyzvednout kamoska v obchudku... Ja si pripadam, jak nesvepravna! nejdriv se s nima hadam o prachy a oni mi to pak jeste poslou... A to jsem si tentokrat vubec nevymyslela zadny hovadiny na posledni chvili, jak je mym blbym zvykem...
10. únor 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, miq je s Dorotkou ve špitále :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dorotka měla nějaký hnusný kašel, tak je doktorka radši poslala si poležet...dostávají inhalace - že to vypadalo na laryngitidu, jestli jsem to dobře pochopila, navíc si pamatuju, že Juli taky inhalovala, jak ten zánět hrtanu jednou taky měla...chudinka Dorotka, taková maličká :frowning2: :frowning2: ale prý je jinak v pohodě:slight_smile:

jinak ještě děkujeme za gratulace k Jůlinčiným narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:

ziso, já bych se stavila asi v úterý - možná mi to vyjde i v pondělí ve tvých otvíracích hodinách:wink:, uvidím, ještě napíšu:slight_smile:už se na tepláčky moooc těším! v pondělí by mi měly dorazit pletený merino návleky a ponožky od jedné paní z MMB, tak jsem na ně zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: Hugo bude fešák:wink: a hlavně bude mít pohodlíčko, teď když jdeme ven a soukám ho do těch normálně úzkých kalhot, tak je to pěknej vopruz :angry: dlouhý mu jsou dobře, ale uzounký :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi tak jestli jí budeš psát, tak že držíme palce!!! snad to bude dobrý
13. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, vyřídím:slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsme doma :slight_smile: :slight_smile: koukám že jste byli informováni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dorka chytla nějakou virozu, ve středu byla jen trochu protivná a uplakaná, ale ve čtvrtek začla ráno sýpavě kašlat a během dvou hodin se to rapidně zhoršilo tak jsem jí vzala k dr, a ta nás rači poslala do nemocnice, protože u takle malých dětí se to může rychle vyvinout v zápal plic nebo i něco jinýho ( fakt si ty názvy nepamatuju :sweat_smile: )
tak jsme si dva dny inhalovali ( nevím co to bylo ale malá se u toho vždycky křenila ) a už se jí to pěkně uvolnilo a začlala vykašlávat, tak nás pustily domů , bo se jim tam začali hromadit děti s průjmama tak abysme ještě něco nechytly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mám docela radost, byly jsme na kontrole s kyčlema, hezky se to lepší tak dr. konstatoval že už tu peřinku asi nebudeme muset dávat dlouho že jí budou možná brzo stačit jen plína na široko :astonished: no co mu budu vykládat že jí tu peřinku skoro nedávám, jen když má moltexky, protože má používáme látkovky a tudíž má široký balení :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem hrozně zvědavá na ty farmers :wink: už jsem okukovala věci na léto, asi děti budou mít prohovaný stejnokroj :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky miq!!!to jsem ráda, že už jste doma! zrovna jsem ti chtěla volat, jak je :wink: hele a nejela bys v pondělí odpoledne do Ústí - k zise pro ty věci a taky jsem se chtěla stavit ve Vesně, tady v ČT ta trička nemají, tady vůbec kusové zboží nevedou, prý, takže v Ústí by to snad mohlo klapnout, pokud je ještě mají:slight_smile: a jela bych teda asi bez dětí, babi se nabídla, že by mi je pohlídala, oni si to nakupování stejně moc neužívají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
panejo, clovek tady chvili neni a hnedle takovy nadeleni!

miq. to je skvely, ze uz to je lepsi! Elous mela brutal kasel asi ve stejnym veku tady v deutschlandu a mam z toho peknej vitr jeste tedka, je to fakt humac! my tehda u doktora nebyli, zvladli jsme to bez atb. po telefonu s pribuzenstvem.

Mate vy, ale smulu!!!
14. únor 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi já ještě nevím , ale v pondělí to nevidím moc reálně :unamused: ale kdybys přece jen jela do tý vesny tak bys mi to tričko mohla koupit :sweat_smile: :confused: co :grinning:

tlapi my naštěstí atb. nemáme :wink: je to viroza , dostali jsme jen sirup na odhlenění a mořskou vodu do nosu , doufám že se s tím dorka popere a nakonec to přepere :slight_smile:

docela uvažuju o tom že bysme koupili domů zvlhčovač vzduchu, měla jsem trochu rýmu a jak jsme v nemocnici pořád zvlhčovali vzduch tak jsem byla úplně v pohodě :slight_smile: fakt se mi dýchalo líp no musim si to nastudovat
14. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, to víš, že ti ho koupím, když ho budou mít, co bych pro tebe neudělala :wink: :wink: a od zisy ti ty věci taky vyzvednu, jestli chceš:slight_smile:

zvlhčovač máme, že by nějak zázračně fungoval a byli bychom zdravější, to zatím teda fakt nee :unamused: :unamused: máme ho ale asi dva týdny? nebo tři? ale asi se s ním fakt líp dýchá, navíc se do něj dá dát aromaolej, takže kromě zvlhčení ještě dýcháme výborné vůně na dýchací cesty - od atoku - mám pocit, že na rýmu vážně zázračně účinkuje!

taky chci konečně zajít do solné jeskyně...pořád se chystám, ale nějak se nemůžu vypravit:wink:
15. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teď je u nás vše vzhůru nohama (spíš v dobrém - snad), takže jsem se sem dobu nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Až se vše projasní tak poreferuju - brzy :slight_smile:

Nakonec jsme usoudili, že nám všem prospěje na chvíli vypadnout, takže budeme do středy na chalupě. Na stránečkách je to napsáno, ale přeci.

Toto pondělí bude v obchůdku zavřeno!!!

Lenchi, jestli chceš, tak bych dorazila do obchůdku ve středu odpoledne nebo ve čtvrtek dopolko...písni si. Věciček mám víc, tak omrknete. Moc se mi líbí i ty ohrnovací kalhoty. Asi budu docela brzy ještě něco objednávat od Farmers, takže pokud vyberete něco dalšího, mohlo by to být zanedlouho.

Příští měsíc budeme mít s "ekomaminama" v UO v MC povídání o eko pracích prostředcích - jaké má kdo s čím zkušenosti. Takže jestli k tomu něco máte, rády vás uvidíme a nebo bych alespoň tlumočila :grinning:

Mig
Doufám, že už jste v pořádku.

Ještě dotaz:
Poprvé jsem jela jen s Moltexkama (originálníma) a ráno máme vždy mokré pyžamko, taky jednou měla ho... až na zádech. Manža prudí, proč jsem nevzala látkovky. V kufru jsme vezli psa (35 kg), takže místa bylo fakt málo. Zbytek prostoru zabralo jídlo a manža si prosadil kytaru :sunglasses: . Tak jsem myslela, že ušetřím místo - koupili jsme plenky až tady (jeden balík drahých moltexek přežiju :grinning: :grinning: :grinning: ). Příště tedy zas povezu látkovky, ale přece. Nemáte nějakou fintu, aby mi to neprotékalo? - nepročůrá je. Spíš to asi protéká někde bokem, nebo nožičkama. Možná jí jsou ještě velké??? Fakt to asi s papírovkama nějak neumím - trochu paradox. Většina lidí se tohoto bojí u látkovek :slight_smile: .Dík
15. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso,
ad. eko prací prostředky: já jsem dlouhodobě vyráběla sliz a byla jsem s ním relativně spokojená, ale pak jsem nabyla dojmu, že mi po něm zhrubly plíny a hlavně Laco si začal stěžovat, že se mu zdá, že nemá moc čistý hadry :sweat_smile: :sweat_smile: mě to zas tak nepřišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď ani nemám prostor, kde to skladovat, takže používám Qualt excel, měl celkem dobrý výsledky v testu eko pracích prášků, ale myslím, že se spíš jako eko tváří, jsou v něm optický zjasňovače a parfém tuším taky nějakej...jednou jsem měla prášek od ecoveru a přišlo mi, že nepere...s qualtem jsem docela spokojená, myslím, že Míša ho používá taky. Aviváž jsem používala svého času od ecoveru, teď nesnesu jakoukoli, přijde mi to pak hrozně navoněný, bleee, ale možná že to bylo spíš těhotenstvím, že jsem to nesnesla a pak už jsem si na to zvykla:slight_smile:

ad papírovky: nikdy jsem s tím problém neměla, je fakt, že papírovky tečou asi trochu víc než látkovky, ale nedobrou zkušenost mám jen s kojeneckou stoličkou, že by proteklo čůrání se mi snad nikdy nestalo! Ale Hugo je expert - ten dokáže pro**at kalhotkovou plínu, kalhotky i bodýčko jedním mocným zatlačením :grinning: :grinning: :grinning: většinou si to šetří na chvíli, kdy má vlňáky :grinning: :grinning: :grinning: jo a jak měla teď průjmy Julka po těch atb, tak jsem jí musela dávat papírový plíny, protože s látkovkama to nešlo - je fakt, že jsem jí nezkoušela dávat kalhotkový, protože jich zase tolik nemám a ta spotřeba byla aspoň ten první den opravdu značná, navíc myslím, že ty kalhotkový by jí už byly celkem fest...na dovolený jsem vždycky vozila papírový.

s návštěvou obchůdku to ještě promyslím a ozvu se:slight_smile: užij si to na chlupě!!!
15. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, to dítě furt nespí, jdu se zahrabat :rolling_eyes:
16. únor 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
"už" čtvrt hoďky spí....to byl teda den....jestli zas ráno bude vstávat v 9 tak už fakt padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale chtěla jsem se pochlubit, dneska, když ji manžel poslal za mnou, tak nechtěla lízt, ale musela jsem jí podat ruku a šla ke mně jen za tu jednu ruku :dizzy_face: no já vím, že na 14m dítě to není žádnej oslnivej výkon ale na nás dobrý :grinning:

jo a bohužel se musím přiznat, že s eko pracíma prostředkama nemám žádný zkušenosti, jedem na Tidu (myslím, to má pod palcem manža) a na Lovele
16. únor 2009 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: ty si teda uzijes :slight_smile:

ziso: s moltexkama nevim, bo mi jeste nikdy neprotekla.... zato pemprsky, to bylo maso.

k eko protredkum.... pouzimam obcas na neco sliz jinak persil sensitive. takze t teda moc eko neni
no a do mycky, ktera mi pripada sama o sobe dost nechutna strkam ecover nebo sodasan.sodaan se mi zda lepsi :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek