• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam sem lezu, ale chci se optat, neznate nahodou Katku Osvaldovou, ja si ted nejsem jista, jestli je z Kostelce, ale nekde v tomhle kraji, mela by delat kadernici, ale to uz je alepson tak dva tri roky zpet, ja na ni ztratila kontakty, je to ma byvala spoluzacka :frowning2:
Pomuzete mi? Dekujuuuuuu!!!!
27. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
tak Hugo je chlap jak hora: 61 cm a 6270 g, hehe :grinning: :grinning: a taky ho oočkovali, dostal první hexu a celou noc prořval...teplotu neměl, ale dobře mu teda nebylo. Teď ráno se vyblil a najednou se mu ulevilo a teď klidně spí...tak nevím, co mu bylo???

včera jsem se zbláznila a objednala sobě i jemu stejnokroj od engela, chichi, a jemu ještě kuklu od bundles:slight_smile: už při nošení venku občas kouká a není schovanej pod hadrem, tak ať mu netáhne za krk:slight_smile:
28. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - raubirko, já Katku neznám:slight_smile:
28. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty AIO od Tots Bots už dorazily a jsou móóóc hezoučké :dizzy_face:
Tlapi, jestli budeš mít cestu kolem, tak se pro ně ještě stav. :wink: Mám oranžové, modré a zelené (všechny s hvězdičkama)
28. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zis jedny zelený s hvězdičkama mi sysli!!!! budem v Let. tak za 14 dní, tak bych se stavila, jo a ještě ty plavky, asi popolini žlutý si vezmu
raubirko, Katku taky neznám
tlapi, kdy budete do porodu ještě v Leťáku? abych ti vzala ty kushisky
28. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raubirko
bohužel, také neznám.

Byyz
Jasan, plenečky i plavečky dávám stranou :wink:

Hakanka
jsem ráda, že se vám výlet podařil :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, tý jo to jsem si myslela že bude mít Hugo víc :sweat_smile: kdyby dorka neměla půst :rolling_eyes: tak by s hugem docela držela krok , myslím, teď konečně po třech týdnech přibrala 10dkg a má 5,7 :wink:
a co karneval, byli jste ?

Tlapi jak to vidíš s tím srazíkem , nějak se mi na tenhle týden nebezpečně plní diář :confounded:

raubirko, Katku taky neznám , zkus to na rychnovský diskusi , Kostelec je přece jenom blíž rk než uo

holky docela jste mě insirovali tím andrlákem až bude hezčí počasí tak si tam asi uděláme výlet :wink: :slight_smile:

zítra půjdeme s Jonym k zápisu do mš, je to neskutečný jak ten čas letí :fearful: no uvidíme jestli ho vůbec do tý školky vezmou, když budu ještě doma na mateřský
jinak se musím pochlubit, prcek už je celej týden přes noc suchej tak dneska poprvé spí "naostro" tak jsem zvědavá jestli ráno bude sucho nebo vyplavená postýlka :grinning:
1. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauvec ve spolek!

hodilo by se vam to koncem tydne???? ctvvrtek nebo patek?

ziso, stavim se rada, uz se tesim :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

tlapi, mě je to jedno, jestli čtvrtek nebo pátek, můžu oba dva dny, bo jsem se výjimečně rozhodla, že nepojedu do školy:slight_smile: co se týče azylu - můžeme se sejít u nás, ale pouze ve čtvrtek, v pátek by to šlo sice taky, ale budu mít muže doma...a dnes jsem mluvila s miq, ta mi říkala, že ve čtvrtek jde v poledne na masáž, tak se jí to asi bude hodit víc v pátek, ale jestli má volnej bejvák, to nevim:slight_smile:

ziso, dnes jsem byla v našem MC a poptávala se na možnost tvé prezentace, nějak se nemohly shodnout na tom, kdo zazdil ten tvůj mail, ale bylo mi řečeno, že kterékoli úterý v dubnu by to mohlo proběhnout. V dubnu ještě nemají domluvenou žádnou přednášku a v úterý je MC vyhrazeno dětem 6-18 měsíců, ale jasně, že bude moci přijít kdokoli:slight_smile: takže buď jim zkus zavolat(kontakty mají snad na webu) a domluvit se osobně, nebo mi sem napiš, které úterý by se ti to hodilo a já to domluvím, myslím, že zítra tam navečer půjdu, je tam cvičení pro bolavá záda (sice mě nebolí, ale prevence dobrá, ne:wink:?a navíc můžu vzít Julku sebou:slight_smile:)Tak jak chceš:slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi
s tou prezentačkou je to bezvadné :slight_smile: , jsi šikulka. Pokud vím, tak na žádné úterý v dubnu ještě nic nemám, takže je mi to skoro jedno, takže ať si řeknou datum a já přifrčím - třeba 14.4.?. Pokud má někdo z nich nějaký aktuální mejlík, tak sem s ním a já jim znova písnu :grinning: :wink: . Pro mě je to o něco jednodušší, než telefon.

Ještě jednou moc dík a užij si cvičeníčko :slight_smile:. To se hodí vždy :wink:
2. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky, tak se zase chlubím :slight_smile: v těhu albu jsou kamaše :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak to vidis miq.? budes mit cas v patek?
ja se prizpusobim. je mi to uplne jedno, kterej den a kde :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm já nevím ono to vyjde tak nějak nastejno, v pátek v 11 zase musím s dorkou na kontrolu a pak hodit do školky potvrzenou přihlášku takže budu moct až tak po 12 tak jako tak

byyz dobrý , co se nedá všechno vytvořit v ruce s jehlou a nití :grinning:

ziso helpppp :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem dovezla manduku a zkusila jsem do ní dát dorku a ta řvala jak tur po deseti minutách jsem to vzdala :frowning2: nevím co dělám blbě, dávám jí do tý novorozenecký vložky, ale přijde mi že ty nožičky má nejak divně že už se jí tam nevejdou nebo co , bez tý vložky to taky ještě nejde to je zase strašně široký :sweat_smile: tak nevím už mě nenapadá co je blbě :angry:
3. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co? tak ve čtvrtek po obědě u nás? nebo tlapi, kdybys chtěla, můžeš klidně už ráno:slight_smile: já mám celý den muže v práci, takže mám volno už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jééé, nebo mě teď napadlo, že bychopm si mohli udělat výlet na ten andrlák...ale mám pocit, že má pršet, tak to není asi moc dobrý nápad :unamused: no mě je to fuk, jak to bude:slight_smile:

byyz, jsi šikulka! fakt!!!

miq, já jsem zkoušela dávat Huga do erga - dnes i včera. Mám pocit, že už by to jako asi šlo, ale taky se mu to nelíbí! Dnes byl utahanej jak kotě a já potřebovala rychle vařit, tak jsem ho jen šuipla do erga, ale řval jak tur, tak jsem umotala šátek, ve kterým během chvilky usnul! Říkala jsem si, že je mu asi šátek ještě pohodlnější (mě teda zatím taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:).

ziso, 14.4. to je dohodnutý. Asi v 10 hodin. Můžeš jim napsat normálně na ten mail, cos psala, on funguje, moc jsem nepochopila, proč ti ženský neodpověděly - jedna říkala, že ten mail snad viděla, druhá o něm nevěděla...tak nevím. Každopádně myslím, že 14/4 to klapne:slight_smile: Nebo jim nemusíš psát, já jen myslela, že by bylo dobrý jim dát nějaký textík o té prezentaci, co by se dal do programu. Nebo ho pošli mě a já ho předám:slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se priklanim k tomu ctvrtku... uvidim, jak se dohrabu... nijak extra brzo rano to nezvladam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenchi, posli mi zase prosim do ip adresu. asi si to nepamatuju, kde bydlite a v mobilu uz to nemam :(
zatim packo!

byzz, koukam, jak blazen, jaka jsi svadlenka :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. lenchi asi to bude jednodušší ve čtvrtek :wink:

no já jsem se těšila že nebudu muset furt motat šátek , ale asi budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsme byli na prochajdě v šátku a pohodička , dorka je v něj spokojená vzteká se jen když se obouvám :grinning: nebo jí blbě uvážu , tudíž si myslím že jí v manduce není něco pohodlnýho buď na to přijdu nebo budu muset počkat až povyroste :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne ten ctvrtek sedi asi lip, bo nebudou odpoledne tak narvany vlaky :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi,
bezva, počítám s tím, co nejdřív jim písnu mejlík. Snad to bude teď OK :wink: .

Mig
To je různé. Některé dětičky (zvlášť šátkované) novorozeneckou vložku kvůli schovaným nožičkám moc nemusí. Někdy se také mamce nepovede jim tam ty nožky dobře poskládat. Cce to zkoušet, když je dítko vyspinkané a v pohodě, pak si mnohem raději zvyká na něco nového. U řvoucího něco nového projde málokdy.
Na druhou stranu, Johy tak do 4m taky raději šáteček :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso už jsem na to přišla, novorozenecká vložka se malý nelíbí a taky se jí nelíbilo jak jsem měla manduku rozzipovanou končila jí tak nějak v půlce hlavičky a to jí přivádělo k šílenosti :angry: , takže když jí tam dám bez vložky a s krátkou opěrkou aby mohla koukat co se děje kolem tak je to v fajn :slight_smile: , dneska jsme byly poprvé na procházce a v pohodě hlavně se mi líbí že když jsem přišla domů a malá spala tak jsem jí jednoduše vyklopila do postýlky aniž by se vzbudila což mi u šátku nejde :sweat_smile:

tak naše princezna je už zdravá, myslím že kdyby jedla normálně tak bysme asi trumfly Huga, má totiž 5,86 kg a 62 cm :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tady je teda mrtvo :rolling_eyes:
vypadá to že došla vlna , možná dneska stihnu dojít na poštu tak pak písnu kolik mi kdo dluží :wink: :grinning:

mám radost dneska jsme byly na kontrole s kyčlema a zlepšilo se to natolik že přes den už nemusím dávat dečku stačí jen na noc tak hurá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

tlapička mě inspirovala prohlášením že na mimi bude kuoovat už jen AIO plíny taky si ještě nějaký pořídím je to fakt hrozně šikovný na cestování tak netrpělivě očekávám hodnocení té TB plíny jo a ta mmt je nějaká vylepšená že teˇstojí 520 ? byzz a ty máš IB ?
11. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, vy jste mě pěkně nakazily těma AIO plínama:slight_smile: právě jsem si objednala dvě sekáčový MMT na MMB (ať žijou zkratky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a objednala jsem si od té paní ještě thirsties plínu a kalhotky a drze jsem si řekla o poštovné zdarma a mám ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miq, už se těším na vlnu!!!babička už zkoušela uháčkovat čepičku a myslím, že jí to půjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže Julka bude fešnáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

hlasim, ze jsem byla dneska na kontrole a za posledni tri tydny z toho 2 v cr jsem nabrala 3 kila. Prdola vyrostlo o 100% z 500 na 1000g.

Super, ze se to Dorotce opravilo :slight_smile: a co Jondovi imuno testiky?

miq. k tem aio bych dodala, jeste jednovelikostni... elous fakt strasne zlobi s tim chcanim, dneska se nevycurala ani jednou do nocniku. vsecko skoncilo v treninkovkach s usmevem a ksichtem takovym, ze bych ji zmlatila do kulicky. ach jo. asi zmenim taktiku a bude mit porad pekne naducanou plinu mezi nohama a hotovo, at si to uzije. treba si toho hrnce zacne vazit.

tu mmt jsem kupovala za 500 a byla drazsi o chlup kvuli tomu chlupatymu povrchu...
tu TB jsem konecne vyprala, takze uvidime... hodnceni se asi dostavi brzy za stavajici situace...

lenchi: dej pak vedet, jak jsi spokojena....
mne se moc nelibi ty patentky:( suchac je lepsi.

a jak sem chvalila ty BI vlnacky, tak mi vcera prdla guma :( tak nevim, jestli reklamovat nebo rozparat ...
11. bře 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, to jsem ráda, že je sucháč lepší, koupila jsem MMT na sucháč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupovala jsem je za 320 jedny, to jde...no uvidím, ja budou vypadat, prý byly používaný, no když vidím, jak dokážu já (teda já ne, děti) zrasovat plíny, je mi skoro líto kupovat nový :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem tu tvou krásnou chlupatou viděla na MMB za 400:slight_smile:

a gratuluju miminku k přírůstku!!!
11. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vlna už je tu, Lenchi to má za 326 a zisa za 500 ještě se musíme domluvit na dodání ( poštovný nám napočítali :angry: tak jsem ho rozdělila na tři díly , ju :wink: )

jo ziso ještě uvažuju o kiko bambusových čtvercovkách můžeš je sehnat ? holky si je docela chválí chtěla bych je asi zkusit hrozně se mi líbí ty barvičky

já jsem hrozně spokojená s BG ale pořád mě to láká zkusit i něco jinýho tak jsem zvědavá na zkušenosti tlapi :slight_smile: na kila kašli o se po porodu spravý hlavně že je prcek v pohodě :dizzy_face:

jonyho testy budou trvat tři týdny takže si musíme ještě počkat, teď měl trochu rýmu a kašel , ale vypadá to že mu zase zabrali homeopatika to je pro mě takový signál že je na tom trochu lépe s tou imunitou snad už to do jara vydržíme :slight_smile:
my taky máme čůrací krizi v sobotu se mi Jony počůral venku , ne že by si jen ucvrknul prostě pustil celou dávku do kombinézy ( věřím že naschvál zrovna jsem mu nechtěla něco dovolit ) , fučelo jak blázen no řval celou cestu , jenže já ho prostě dlouho neunesu takže jsem ho střídavě poponášela a táhla za ruku byla jsem naprosto vyřízená :confounded: a nasr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem že se poučí , ale chyba lávky v pondělí se znova málem počlůral venku tentokrát jsem ho odchytla jen s mokrými slípkami a to jsem si myslela že když už je půl roku bez plíny tak jsme za vodou :sweat_smile: :confused:
11. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq jo mám IB SIO - za mě super :slight_smile: krásně to vypadá, ten prefold uvnitř i dost nasaje a přitom ta nejvnitřnější vrstva (co je hned na zadku) je suchá, jediný mínus jsou ty patentky, taky mám radši sucháč, ale nějak jsem si s tím poradila :slight_smile:
na vejstavě jsem si ošahala tu TB hvězdičkovou a vypadá fakt dobře :dizzy_face: tak to už se těším
12. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, příští tejden ve středu budeš v obchůdku? to by se mi hodilo nejvíc....jinak taky pondělí nebo úterý
13. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, ja nevim, ze ji vsichni prudej s tou stredou porad :slight_smile: ses jak ja :slight_smile: rano maji plavani :slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
nějak teď nestíhám, tak to vezmu od konce :slight_smile:

byyz
V pondělí bude v obchůdku asi jen manžílek :slight_smile:, v úterý bych to asi nějak zvládla, ale paradoxně se to tentokrát ve středu taky docela hodí :wink: . Budu na nějakém vyšetření a manža bude malou na firmě hlídat. Je to ve stejném baráčku, jako obchůdek, takže tam stejně půjdu pro Johanku. Hodilo by se ti to kolem 15h?

Mig
Na vlnu se moc těším, jen nějak domluvit to předání. Kiko neberu a asi ani brát nebudu. Mám bambusové čtvercovky od TB, ale nejsou barevné.

Lenchi
Ještě jsem nebyla do toho MC schopná napsat, ale už se na to co nejdřív chystám.

Teď jsem konečně vytáhla tu AIO od TB, tak budu taky brzy referovat :slight_smile:.
U nás jinak dobré zprávy. Johanka se konečně naučila usínat i spinkat v noci, takže snad budu mét čas na pletení ponožtiček, rukaviček i čepiček. Příští rok se budou hodit :grinning: :grinning: :grinning: , několikrát :wink:

Prostřednictvím MC v OU připravujeme na konec dubna týden opravdových plen, takže vás budu informovat :sunglasses:
13. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uuu holky, pipky vytahly na mamaje barevny vlnacky disana, ty jsou tak hezky :dizzy_face:

ziso: myslis, ze je to konkurence pro shorties od BI ?
13. bře 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, jo středa 15 je dobrá....mam dorazit na tu adresu, co je na stránkách?
barevný vlňáčky disana? no to se musím podívat :grinning:
14. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek