• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ty jo, ty vlňáky jsou bomba!!!! ale na den je dávat nechci a na noc nepotřebujem...co mám dělat? :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek holciny!! jsem asi nemocna! nemuzu spat! to jsem uz dlouho nezazila ....

musim se vam pochlubit, ze jsme asi nasli byt. resp... ten pronajem je primo od pani, ne z realitky, takze jeste musime pockat, jestli se nam podari splnit vsecky nalezitosti, ktere baba potrebuje (jako cizinci to muze byt mozna problem...)

pujdeme s nejvetsi pravdepodobnosti do neu isenburgu, coz je samostatne mestecko na hranici frankfurtu. jede tam tramvajka i s bahn. O. bude mit spoj do pace 20 minut, tak snad to bude fajn.... Je to blizko letiste, takze tam jsou slyset letadla... hodne mi to pripomina suchdol, kde jsme bydleli v praze... Je to tezky klidek,pred barakem parcik, kde delaji fungl nove hriste, hned za nim je les, kterym jede trmvaj i dalnice do fr. Je tam i cyklostezka hnedle u nosu... Takze mozna jeste budeme nakonec resit ten dvojvozik :slight_smile: mame tam totiz podzemni garaz, kde muzeme mit kolo nachystane a osedlane.... dole muzu nechat i kocarek a je tam i sklep... Kompletni zazemi bez kompromisu, huraaaaa. byt je to 3+1 v prvnim patre bez vytahu. To snad zvladnem :grinning:

resim jeste jakou pracku. (byt je nevybaveny, takze si budeme zarizovat sami) Co kdo mate a jak jste spokojeni? Ja touzim po miele, ale jsou hodne drahe, takze mi zacina byt vazne lito penez...
15. bře 2009 v 06:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz
Jo jo, na adresu na stránečkách. Teď už je to i dobře viditelné z venku :slight_smile: . V 15h tam budu.

Tlapi
Na disaní vlňáčky se mrknu. Barvičky mají moc hezké. Pokud je ale jediný rozdíl od těch jejich normálních v barvě, tak z těch jsem zrovna nadšená nebyla (jestli si je s něčím nepletu. BI mají podle mě mnohem lepší střih - lépe sedí i vypadají. Na druhou stranu jsou o dost dražší. Tak uvidíme :wink:
My máme pračku od Aristonu (nějakou inteligentní se supertichým provozem) a jsme zatím moc spokojení (máme ji necelé 2 roky). Nebyla úplně nejlevnější, ale ani moc drahá.
Držím pěsti, ať byteček dopadne! :wink:
15. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso: uvidim, jak to dopadne s byteckem, pokud na nem nevykrvacime financne, tak bych zkusila ty disani vlnaky misto shrties... ty shorties jsou fakt mega drahy...
s tou prackou jsi me teda nepotesila. My mame tady v tom bte ariston pracku a troubu erar.

u trouby nefunguje horkovzuch, teda blbe, musim pict jen na elektriku a ta pracka je naprosto strasna! kome toho, ze skoro nepere, takze davam brutalni programy s machanim atd. takze brutal spotreba vody a elektriky (kterou neplatime) tedka jeste tece :( tak jsem zvedava, jestli mi ji opravi...

takze ariston me nesmi do baraku i kdyby mi to chvalily vsecky pipky do nebes...
meli jsme aeg, ale podedili ji nasi, ta ale nevazila pradlo, takze prala porad stejne dlouho nehlede, kolik pradla se tam nastavilo.... svagrova ma boschku, ta si to vazi sama a ten cas nastavuje automaticky.... zadny kila.... pere docela dobre, ale s miele se to neda srovnat. Ta vypere i zaschlou vajecinu bez mrknuti oka k nepoznani :slight_smile: meli jsme ji v prvnim byte tady a mne se po ni desne stejska.... pere desne rychle a lip, nez cokoli jinyho... ale ta nejlevnejsi stoji neuveritelnych 20.000kc tady doufam, ze min....

jinak hvezdickova me stale neoslovila... musi se to na suseni rozebrat, at chce clovek nebo ne, takze je to takova kapsovka.

Myslim, ze jestli budu kupovat jeste nejake aio, tak bg.
15. bře 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tlapi ten byt vypadá dobře, první patro bez výtahu není problém když máš kam dávat kočárek :slight_smile:
s tou pračkou to je dobrý já mám taky ariston, máme jí docela dlouho a pere asi dobře srovnámí mám jen se starou tatramatkou takže proti tomu co jsme měli předtím je každá nová pračka hvězda :grinning: je to taky nějaký model super silent a hlavně je na 6 kilo kvůli tomu jsme jí vlastně koupili tehdá nebyl v těhle velkejch pračkách moc výběr
miele je jiná třída tak 5x dražší než ostatní pračky nevím jestli bych do toho šla

ziso s tou vlnou ještě nevím, možná pojedeme ve středu do Vamberka ale nevím v kolik se budu vracet , do kolika budeš v obchůdku ?
15. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
takže už mám taky AIO, od pátku vlastním dvoje MMT a jsem s nima spokojená, zatím jsme v testovacím režimu, už je měl dvakrát a zatím spokojenost:slight_smile: i mám pocit, že počůraný jsou pocitově celkem suchý a rychle schnou po vyprání...i když mě schne rychle všechno, máme ve sklepě vytápěnou sušárnu:wink:

tlapi, já mám (teda někde zazimovanou) whirlpoolku a jsaem s ní děsně nespokojená :angry: pere příšerně a je moc hlučná. Tak si chci do novýho koupit novou. Uvažovala jsem o AEG -prodávají v setu se sušičkou, kterou taky chci, ale MM mi to zatím nechce povolit. Tak uvidíme, jak to půjde, kdyby se mu třeba dařilo vydělávat houfy peněz, tak by mi to třeba povolil:wink: ale řešila jsem: co se starou pračkou? pochybuju, že by toněkdo koupil, i když je jen čtyři roky stará :frowning2: a vyhodit? to mi přijde hrozný...

normálně si představte, co se mi stalo: chtěla jsem prodat ty zavazovací vlňáky, skoro je nedávám, nebaví mě to šněrovat. A dala jsem si inzerát na MMB a okamžitě se mi ozvala paní, že je bere. A já se na ně podívala a zjistila, že tam je flek (Hugo každou novou věc musí pokadit, většinou hned na poprvé). Tož jsem chtěla flek zničit a použila na to takový to bělidlo od ecoveru. Já měla za to, že když je to bez chlóru, že to můžu použít i na barevný prádlo (miquerl už mě vyvedla z omylu). No výsledkem jsou celý flekatý gatě!!!Když to uschlo, tak už to nevypadalo tak hrozně, kdybych to nevěděla, asi bych si těch map nevšimla, ale radši jsem to té paní napsala a vyjednávám, co dál. Uvidíme. Ale jsem trotl, že? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a taky jsem otestovala thirsties! Líbí se mi materiál, že určitě nezhrubne, ale zatím jsme nemohli otestovat savost (nebude nic moc), prootože Hugo do toho okamžitě pustil šrapnel :sweat_smile: Ale je úúúúžasně štíhlá, fakt krása, jak jednorázovky! to i vv se mi zdá na zadečku objemnější!
15. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

hlasim, ze s tou chlupatou mmt jsem taky spokojena, ale bg to teda neni.

whirpool je mi krajne nesympatickej, nevim proc... babicka v trincu ji ma taky a nic nerika, ale ta je spokojena se vsim :slight_smile: je rada, ze nemusi prat v ruce, taky bych chtela umet bejt tak skromna :slight_smile: Nicmene je pravda, ze rachot a tak dela brutalni....

zkus ji hodit na aukro, treba se nekdo chyti :slight_smile: mne kdyby nekdo nabidnul 4 roky starou miele, tak nevaham ani minutu :slight_smile:

tema gatkama je to teda pech... priste se na to cisteni vykvajzni a proste rekni je tam flek a hotovo, ne?

miq. ja bohuzel mam to praci srovnani.... stejny fleky, stejnej prasek, 3 ruzny pracky . romo zerovat. tragedie! to nepere vubec. aeg umeje aspon to zaschly kdyz uz nic... no a o m. se nebudu opakovat...
brachuv soused je miele dealer, tak jsem ho pozadala o konzultaci a uvidime, jak pochodim.... ja klidne ozelim mycku na ukor pracky :slight_smile:

kdybych s tou miele nemela zkusenosti, tak by me ani nenapadlo ni uvazovat... ale prejit z miele na ariston je vazne darda.... nicmene vcera tu byl andras a opravil ji, takze diky bohu zase pere... drzte palce.

O. ma novou mikinu za 1300kc a vychlejstla se mu na ni smetana v podzemni garazi, kdyz nakladal nakup do auta... obavam se ze ta mega mapa se z toho bricha ani nehne :(

problem s tou prackou je taky ten, ze my ji musime mit v kuchyni, bo nejsou vyvody v koupelne... takze ji budeme vestavovat... no a co jsem si tak vsimla, tak ty pracky jsou vetsinou bud vestavene nebo volne stojici... jenze v domecku chci mit na 100% volne stojici... miele jde tak ci tak. je to jedno... no jsem na nas vazne zvedava :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi no aspoň máš jasno co je dobrý a co ne a nebudeš strácet čas s vybíráním :grinning: :grinning: :grinning:

hele rozmysli si to s těma bg zjistila jsem totiž že na lákovkách mají 30% slevu na disaní věcičky tak bych chtěla pořídit dětem kamašky a možná i ty kalhotky s laclem na spaní teda hlavně pro jonyho je furt odkopanej a v pytli už spát nechce tak bysme to nohli spojit ať ušetříme na poštovným :wink:

Lenchi jsi šikula :grinning: :grinning: :grinning: ale třeba si to ta paní stejně vezme :wink:

Jonáška dneska přijali do školky :slight_smile: ve středu je tam den otevřených dveří tak se tam půjdeme podívat jsem zvědavá jak se mu tam bude líbit :wink:
16. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem zapoměla na mastnej flek je nejlepší jar nebo něco na nádobí napatlat necht chvíli působit a pak přelít horkou vodou , jestli je ta mikča bavlněná tak normálně přelít vařící vodou z konvice a pak vyprat :wink: snad to pustí
16. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdrek.

miq. chyba lavky.... ono i tech miele pracek je asi miliarda, takze nevim nevim....

s tema bg zatim nic. Vzhledem k tomu, ze budeme zarizovat fungl novej bejvak uplne komplet, coz bude stat neuveritelnej balik penez, tak uz nehodlam vyhazovat jinde ani o halir vic, nez bude nutny... uvidime, jak na tom budeme po akci nakupu toho nejnutnejsiho...

flek na prvni pohled snad pustil, tak uvidime, jak to bude na druhej az uschne... drzte plce.
16. bře 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pradlenky:slight_smile:
tak už vm, proč sem na naši duskuzi nikdo nechodí! dnes mi to objasnila kamarádka v MC, prý to tady není regionální diskuze, ale diskuze o látkovkách :grinning: :grinning: :grinning:
tak já jdu zas dělat referát:slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženy!

normálně jsem vytočená, tak se musím někde vyzpovídat! Hugo poslední dny dost blije, tak už jsem si řekla, že to není normální a dnes jsme se vypravila k doktorce. Bohužel tam nebyla naše doktorka, ale nějaká stará rašple na záskok. No, tak jí to povídám, že hodně blije, že ho to i v noci budí ze spaní, jak ho to v bříšku tlačí, že jsem včera koupila Nutriton na zahuštění - prostě mám za to, že má reflux, což není moc řešitelný problém, časem se to srovná, ale chtěla jsem mít jistotu, že moje laická diagnóza sedí. No ale neřekla jsem jí diagnózu, jen příznaky. A ona mi dávala takový rady, jakože nemám kojit často a hodně, že ho mám kojit míň, že se přejídá, že ho mám v průběhu kojení nechat odříhnout apod. Prostě rady fakt úžasný, na ty si přijdu sama, nepotřebuju za to platit 30 korun poplatek! A vyvrcholilo to tím, že mi řekla, že Nutriton mu dávat nemám, že mu mám radši uvařit krupičnou kaši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak jsem se na ni podívala a zeptala, jestli to jako myslí vážně, dávat čtyřměsíčnímu dítěti krupičnou kaši (bohužel mě v é chvíli nenapadla argumentace jako lepek enbo alergie na KM). A ona, že jo, že mu mám dát jen tak dvě lžičky, že dřív se dávala dětem polívka od tří měsíců! Tak to už jsem nedala, vytočila jsem se a odkráčela. Chápete to?????Ta ženksá by měa zůstat sedět doma na zadku, když dává takový rady a ne být v ordinaci! Ani bych se nedivila, kdyby někomu dala na rýmu atb :angry: :angry: :angry:

Nicméně nám aspoň Hugíta zvážila, takže dámy, držte se, ten náš macek má už 6,70! ten v roce dožene Julku (v současné době má 13 kg) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak to je fakt docela husty vzhledem k tomu, ze bych e. nedala krupicnou kasi jeste ani dneska...
18. bře 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky mám depku
Jony začal v pondělí trochu kašlat začala jsem mu dávat stodal a homeopatika no a dneska v noci se k nám přestěhoval do postela a zdál se mi trochu horkej tak jsem ho ráno změřila a měl 38,5 :rolling_eyes: přes den se mu ten kašel brutálně zhoršil no kašle jak starej tuberák :frowning2: no teď už jsem to nevydržela a dala jsem mu ibáč protože jinak se budil každejch 10 minut a řval jak tur teď konečně usnul to zas bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by mě fakt zajímjalo co se z toho vyklube on na teploty vůbec netrpí jen doufám že to od něj nechytne Dorka :frowning2:

v sobotu máme jít na vítání občánků fakt nevím jak to zorganizuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenchi to je fat síla bych se asi taky vytočila krupičná kaše v e 4 měsících :confounded:
nechceš zkusit homeopatika já je dávala Dorce když hodně blinkala a myslím že jí to trochu pomohlo myslím že mi tu ještě nějaký zbyly :wink:
18. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi krupičná kaše je fakt brutální!!! fakt rada nad zlato, já nechápu, jak taková ženská může bejt doktorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ta komorní diskuse mi vyhovuje :grinning: a taky to vysvětluje, proč z kohokoliv nově příchozího zůstala jen zisa, má tady odbyt :grinning:
miq ať je Jony brzo zdravej, malá už taky chytla rýmu, sem si pochvalovala, jak je super zdravá...no ale už to snad mizí
18. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak se hlásíme fo klubu marodů :frowning2: . Až doteď byla Johy naprosto odolné mimi, ale včera nam vylítla horečka na 39,3 a ráno dokonce 39,5, takže za chvíli frčíme k doktorce. Určitě příjdeme pozdě, protože mi Johy před chvílí usnula v náručí, ale nedá se nic dělat. Spánek je základ!
Na štěstí je jinak OK - baští, má zájem, normálně kaká i čůrá, nemá kašel ani rýmu.....jen je taková mazlivá (nesmí se položit) a dost se potí.

Tak držte pěsti, ať je to OK
19. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marodi! koukejte se uzdravit! posíláme pusu:slight_smile:

mám to za debou, uuuffff, referát jeden hnusnej:slight_smile:

a dnes jsem utrácela jak blázen, krize nekrize :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzvedávala jsem si na Bráně ty objednané věci (kapucku bundles a engelácký hadry pro sebe i Huga) a oni tam měli akci na itti bitti, jedna za 400 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc ještě slevu 5% na všechno! tak jsem neodolala a jednu si koupila :sweat_smile: a ještě jsem zlákala miquel, hehe, jsem pokušitelka :grinning: :grinning: :grinning: už jsme ji testly, zatím nic moc nesaje, není opraná ale to bude dobrý:slight_smile:a je náááádhernáááá, vzala jsem hnědou:wink:a na radu miq jsem vzala Lka a jsou mu výborně!
19. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo, jeste ze nesmim utracet, to bych te jinak asi zakousla, zes nenapsala, jestli nechcem taky jednu vyzkouset :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš že jsem na tebe myslela? a chtěla jsem ti napsat? jenže ráno to bylo dost hektický a pak ve škole taky...takže jsem na to upřímně řečeno zapomněla...a svedu to na miq! ráno jsem psala jí a když jsem chtěla psát tobě, tak mi volala :grinning: :grinning: :grinning: a pak už jsem byla ve škole :sweat_smile: ale abys neřekla...za 400 je tam budou mít asi delší dobu (mají jich strašně moc, všude tam leží tyhle plíny, asi se jich chtějí zbavit, čico), nebo nevím teda jak dlouho, ale ptala jsem se, kdy ta akce končí a bylo mi řečeno, že nevědí, tak to asi nebude zítra:slight_smile: tak si to rozmysli a klíďo ti ji příští týden koupím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice už nebude za 380, ale za 400, ale i tak je to dobrá cena, ne?

jako holky, tak jsem tu chvíli nosila to merino triko...a ono mě trochu kouše :pensive: :pensive: :pensive: tyvado, takhle nehorázně drahý triko mě nesmí kousat!!!! :angry: :angry: :angry: a co když to kouše i Huga? Já myslela, že takhle zpracovaný materiál nekouše! ještě to na engelu píšou!

a Julka už má hotový ty návleky, jsou krásný, babi si dala záležet:slight_smile: jsou ještě hezčí než ty z MMB :dizzy_face:
19. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, necham si to projit hlavou :slight_smile:

jinak o. to engel merino taky kouse, ale jen chvili, pak to prej prejde, kdyz se srovnaj teploty :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky , já už se picnu :sweat_smile:

Jony je v nemocnici ( s robertem) má virový zápal plic, fakt nechápu kam my na ty nemoci chodíme :rolling_eyes:
už jsem si myslela že je v pohodě ráno neměl teplotu a zbouchal snídani jak kdyby týden nejedl :grinning: no a o půl jedenáctý měl už zase skoro 39 tak jsem frčela k dr a ta nás šupem poslala do nemocnice no jsem ráda že se při tý smůle aspoň nepotvrdi pneumokok že je to jen "obyčejný" zápal plic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé Lenchi jsi dneska jediná dobrá zpráva už se fáákt těším na měšavoučkou plínušku , Dorotka bude frajerka, udělala jsem nájezd na slevněnu a mám nakoupeno krásný sukýnky a šatičky na léto pod nima se bude krásně vyjímat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
s tím tričken mě ani nestraš i když já mám vlastně vyhlídnutý to s hedvábím tak to třeba kousat nebude :wink:
19. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo miq, to je mazec!!!! drzim palce, at je brzy fit.... Uz budou brzo ty imunotesty, ze?

s tou mesavkou pak dejte vedet!!!! jestli je lko univerzal na huga i dorotku i jonyho i julinku :slight_smile: kdyby to bylo, tak ji asi vyzkousim :slight_smile:

miq. o ma to hryzaci merino s hedvabim, tak nevim nevim.... ale prej to hryze fakt jen chvili. ale rozhodne to neni jeho oblibena moira teda :(
20. bře 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tahle diskuse by mohla být o látkovkách a nemocech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že nevíte koho jsem dneska potkala v nemocnici , zisu s Johankou :frowning2: ach jo

s Jonym to vypadá tak na 5 dní a to Robert už je naprášky po jednom dni :grinning: :grinning: :grinning: podařilo se mu během dne rozbít dva tepoloměry :sweat_smile: :confused: myslím že se po téhle zkušenosti bude na tu dovolenou těšit jěště mnohem víc :grinning: :grinning: :grinning:

tlapi já jsem z tý plínky nadšenáje fakt krásně měkoučká , ale fakt pochybuju že Jonymu bude, je strašně nízká, Dorotce to Lko normálně je a to by tahle velikost měla být tak od 10 kilo :astonished: a dorka má tak +- 6 no uvidíme určitě to Jonymu vyzkouším

zítra jdeme na to vítání konečně jsem se rozhodla co si vemu na sebe :grinning: :grinning: Dorotka už má taky připravený šatičky :dizzy_face: jen doufám že mi je nepoblinká ještě než tam dorazíme jak bývá jejím nemilým zvykem :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi Márinka má taky L a počítám, že do odplenění vydrží, má ty uši zaplý těsně u sebe
miq tak ať je Jonášek brzo zdravej!!! tenhle rok je to fakt děs, všude samý nemoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, plínka je krásná, zítra ji zkusím dát Julce, jestli by jí byla, ale taky pochybuju...

nový fotky mj Hugo v bundles čepičce, je úúúžasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30220519&l=25ed5fda87&id=1225540764
a taky Jůlinka:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2010549&id=1225540764&l=8ea8e8917b

taky jsme dnes měli vítání občánků a pak jsme byli na Kozlově na obědě a odpoledne na karnevale v Přívratě, perný den:slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek! tak jsem nazhavene nakoukla na facebook, ale bohuzel jsem tam inkriminovane fotky bundles nenalezla :confused:
22. bře 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já taky né ale viděla jsem to na živo a vypadali oba moc hezky :slight_smile: asi Dorce pořídím červenou :wink:
navíc mi ten materiál připadal příjemnější na omak než trika od engela :sweat_smile:

my jsme si vítání taky užili, oběd jsem teda vařila já , měla jsem pozvaný babičky naštěstí se mi to povedlo teda myslím tekže jsem prošla i u tchýně :grinning: :grinning:

jinak holky je to u nás na prd, Dorka začala hrozně kašlat , zítra s ní jdu k dr. mám obavy že jí rýma zase sedla na průdušky a to odsávám o sto šet, ¨navíc jsem dovezla dneska domů kluky, jony blije jak šakal a Robert má teplotu a průjem takže faaakt super ještě jsme si v tý nemocnici přibrali pár nemocí navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:

tlapi ještě k tý ib, už jsem jí otestovala a je fakt super teda dorka jí ještě "nepokřtila" tak navím jestli vydrží nálož vaječiny ale myslím že by klidně seděla i 5kilovýmu dítěti jestli bude mít zítra jony náladu tak mu jí ozkouším tahle velikost má být do 17 kilo tak jsem zvědavá jestli bude sedět 15 kilovýmu pořízkovi :grinning: :grinning: uvažuju že pověřím Lenchi aby mi koupila ještě jednu :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem zkusila Jonymu ib plínku a světe div se je mu úplně v pohodě, koukněte do alba dorotky na fotky :grinning:
dorotka jí dneska pokřtila a nedostalo se ven vůbec nic takže asi koupím ještě jednu jestli mi jí teda Lenchi přiveze :wink: :sweat_smile: :slight_smile:

ráno jsme byli u dr. Dorka má taky atb. kašle úplně příšerně a má hnusnou hnisavou rýmu :frowning2: :frowning2: :frowning2: naštěstí to má jen na průduškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: no oni nám v nemocnici říkali že by byl div kdyby to od jonáška nechytla , no snad to zvládneme doma a nebudeme muset taky do nemocnice ach jo ať už je teplo nebo se z toho fakt nevyhrabeme :confused:
23. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přátelé, ony ty fotky asi úplně nevynikly, když má na čepici kapucu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já se polepším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!!!! vsem marodum preju brzske uzdraveni!!!
miq. jste s dorku doma? zvladate to?

jste me tak nalakaly, ze bych si jednu tu ib v tom lku taky vzala, pokud bude stale za levno :slight_smile: Lenchi, prosim, prosim :slight_smile: chces poslat prasule predem, kdyz je ta krize :slight_smile:

az bude zisa zase ordinovat, tak jsem cela nadrzena na tohle pro mimisaka http://bundles.cz/zbozi/1-merino/12-merino-gown-pruhy ...

jinak hlasim, ze to vypada, ze byt klapnul.... budeme se stehvat na venkov do 3+1. hura.jeste to neni uplne jisty, teda.... pani domaci psala, ze si nas vybrala, ale jeste se dojednavaji detaily najemni smlouvy...

musime tam postavit i kuchyn. Neni tam vubec nic! Takze o vikendu jak budeme prebirat klice, pokud se to podepise, tak udelame kuchynove sezeni a rozplanujeme co a jak :slight_smile: pani domaci se bude podilet financne, tak jsem zvedava, kolik do toho vrazi...

jeste k tem prackam, nevim, jestli jsem to tu psala nebo ne, ale odepsal mi ten brachuv soused a vzhledem k tomu, ze mimojine ma i nejobycejnejsi miele garantovanou dvojnasobnou zivotnost, nez vsecky ostatni pracky, tak vlastne ani pri tom vsem navic neni drazsi... jen proste misto dvou staci jedna :slight_smile: a clovek je na nule, pokud si vybere nejakou hodne obyc... tak uvidime, jak to u nas nakonec dopadne....

jo a dala jsem par novych fotek to alba, kdyby byl nekdo zvedavy.... treba elousaka, jak uraduje v nedeli v bance a tak :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek