• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
jo jeste jsem zapomnela rict, ze bych chtela nejradsi cokoladovou barvicku :slight_smile: nebo nejakou univerzalni :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tlapi, pokusím se, ale už minulý týden mi tvrdila, že hnědou už nemá, pak teda ještě jeden balík vyhrabala...kdyžtak ti vezmu něco spíš do modra,nebo do zelena, holčička to snese, lepší než růžovýho klučinu:slight_smile: nebo mi písni sms, obávám se, že už se sem později nebo ráno nedostanu...prachy pořešíme až jak to zítra dopadne:slight_smile: doufám, že to dopadne a budou mít ještě slevy:slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme konečně doma, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nechce se mi moc rozepisovat, co vše se dělo. Nějak jsem ráda, že je to za námi...teda částečně. Malá nemocnici zvládala docela dobře, ale jsem prostě ráda, že jsme doma.

Pomalu se dostávám i k pracovním věcičkám, takže budu teď dělat nějaké objednávky. Zítra (nejpozději o víkendu) budu objednávat u Bundles, takže kdybyste ještě někdo něco chtěl, tak dejte vědět. Mají zase nějaké novinky. Chystám se na nějaká merinokraťata, kukličky, věci pro Tlapičku a uvažuju i o něčem dospěláckém...triko, prádlo....taky se docela těším, až budou mít pyžamka pro větší děti - samozřejmě merino :slight_smile:

Mig
Doufám, že jste už v pořádku.
Moc děkuji za vlnu - jedna ponožka už je na světě (mám velký oči, takže jí bude asi až za pár let, nicméně jsem nadšená, že se zadařilo :slight_smile: ) Pak už budu plést samé malinké :sunglasses: .

Tak jo, jdu na druhou ponožtičku :wink:
26. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso: nechces vzit do obchudku ty mensi zeleny kratata? porad se nemuzu rozmyslet, jestli je chci nebo ne, tak bych se rozhodla az na miste i podle toho, kolik udam molteek :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi
myslíš od Bundle nebo od Manymonths? Malá kraťata do obchůdku brát určitě budu (už jsou fuč :slight_smile: )
26. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslela jsem bundles ska, ale vlastne nevim..... mnm hnedy mka 5-10 jsou taky moc pekny a rozdil v cene je zanedbatelny.... ja nevim.... tak vem oboje a ja si jedny vemu :slight_smile: a jedny ti zbydou...
26. bře 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, to je dobře, že už jste doma! halvně žes tam nic nechytla, musíš na sebe teď být opatrná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mooooc gratuluju!!!!!!!!!!! to bylo plánovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? takhle brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:?

tlapicko, mám ty itti bitti. Mám troje. Míša si vezme pravděpodobně ty mentolový. A na nás dvě zbývají čokoládový a asi peprmintový (je to taková tmavě mátově zelená). Čokoládový mělyLka poslední... :rolling_eyes: :rolling_eyes: teda říkali, že budou mít tak ua dva týdny ještě zboží, ale zas mi nevěděly, do kdy potrvá ta akce. Takže tak. Vyber si, který bys radši - asi čokoládový, že:slight_smile:?Jsou nádherný:slight_smile: Já to tam přehrabávala jak pablb a prostě jsem nemohla vybrat...Míša chtěla buď ty mentolový (=světle zelený) nebo limetkový - ty už neměly vůbec. Mě by se líbily tmavě modrý, ale ty taky neměli. Tak jsem nakonec vzala ty peprmintový, asi, na Bráně nefungujou obrázky, tak nemůžu vložiz odkaz a jinde jsem je nenašla. No, ještě mrknu:slight_smile:

našla jsem toto, asi to bude ono:
http://www.ezmotherhood.com/store/image-window.asp?pic=IBittiDlish_Jade.jpg&w=300
26. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám, že jsem to s těma bonbónovejma názvama nějak pomotala. Takže dle oficiálních názvů jsou ty pod odkazem "jade"(já je vidím jako tmavě mátový) a ty pro Míšu (světle zelený) jsou peprmintový(světle mátový? :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Čokoška je jasná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: a ty mas pro sebe jednu tu cokoladovou od minuleho tydne? jestli jo, tak bych si ji sobecky vzala, jestli ji este nemas, tak si vezmu tu zelenou.... a jak s prasulema?
26. bře 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
btw. dekuju moc!!!
26. bře 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to víš, že už jednu čokošku mám, tu druhou jsem tak jako tak brala pro tebe:slight_smile: jen jsem pak znejistěla, jestli se mi ta zelená líbí, ale líbí:slight_smile: prachy nespěchají, klidně to pořešíme při předání, jestli na to jooo nespěcháš.
26. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso co to máš v pase????
si děláš srandu ne? :slight_smile:
26. bře 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, zadařilo se nám trošku rychleji, než se čekalo :wink: . S oblibou říkám, že obě naše děti byly plánované, ale obě o trošku později. :slight_smile:. No, asi to bude pořádnej mazec, ale to se prostě musí zvládnout. Hlavně aby obě děti byly zdravé!

My byly v nemocnici s Johy tak trochu na izolaci, pravě abychom nic nečaply. Myslela jsem, že se to povedlo, ale nejsem si úplně jistá. Johance je naštěstí dobře, ale já jeden den vyloženě nezvládla speciální těhotenskou dietu - vajíčkovou pomazánku (celou nac a den jsem trávila na záchodě). No a dnešní noc si to vyzkoušel manžílek. Takže buď je to shoda okolností, nebo jsme si přecejen něco z nemocnice přivezly. :frowning2: . Takže mám teď doma v podstatě děti dvě (no, vlastně skoro tři :grinning:)

Tlapi
OK, vezmu oboje :sunglasses:
27. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to samozřejmě gratuluju :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: uz jsi posledni :slight_smile: :grinning:
27. bře 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi,
shorties od mnm vel M v hnědé nejsou - v L už ano. Jinak mají všechny. Vezmu asi zelené - jsou universální a mě se moc líbí :slight_smile:
28. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsme konečně doma a kompletní a doufám že už definitivně :slight_smile:

Dorka naštěstí zápal plic neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen průdušky , ale dr nás rači do nemocnice poslala protože kašlala příšerně a ona měla strach aby jí ty hleny nezačaly dusit, no aspoň nám udělaly všemožný testy a já mám jistotu že je to jen virový doufám že se s tím myšička moje popere

jinak Jonymu došli ty imuno testy vím jen okrajově co dr řekl robertovi po telefonu, víc mi snad vysvětlí naše dr až tam půjdeme na kontrolu, jony má sníženou imunitu, což jsme teda očekávali a pak mu chybí nějaký enzym ( je to vrozený) neměl by vůbec mlíko a mlíčný výrobky, no je toho ještě víc ale musím si to necht vysvětli polopatě a pak uvidíme co se s tím bude dát dělat :wink: je prý možný že to samý se bude opakovat i u dorky ale je ještě brzo na to dělat závěry :unamused:

ziso , to blinkací kakací onemocnění jste asi měli z nemocnice, u nás to měl nejdřív robert pak jony a nakonec já :angry: vlestně jsem jim to tam odvezla zase zpátky ať si to nechají :grinning: :grinning:
jinak taky gratuluju :slight_smile: jste to teda vzali hopem , ale holt někdy se to nedá naplánovat :grinning: :grinning: to budete mít doma pěknej šrumec :astonished:

Tlapi tak super , 3+1 určitě oceníš až se prtě narodí držím palce ať to klapne :slight_smile:
mimochodem jsem si na tebe vzpoměla tuhle jsem v televizi zahlídla nějaký spot o tom že miele pračky obsadily první 3 místa v d-testu, co teda asi už o něčem vypovídá a že a nejlevnější je už za 20t což není taková hrůza :wink:
jo a ta čoko plína je taky krásná já jsem zvědavá na ty zelený :slight_smile:

byyz , koukej zabrat :grinning: :grinning: ať jsi brzo taky dvojmatka
28. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi co Hugo, už jste byli na 4 měsíční , kolik vážíte a měříte :wink:

Dorotka mi přijde hrozně dlouhá a už se pěkně mrská nejrači by někam utekla :grinning: :grinning: ale ještě se jí nepodařilo se přetočit , taky se jí už párkrát podařilo vyndat a zase si dát zpátky dudlk je to hrozný jak to letí za chvíli bude sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a začala strašně slintat a pořád si něco šmudlá v puse tak už ní možná rostou zuby :astonished: rekord Márinky ale asi nepřekonáme , co :grinning:
28. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, miq nepruďte :grinning:
já jsem totálně na šrot :unamused: od tý doby, co při kojení dorazila MS, tak mám furt teploty, horečky, nejdřív zánět dělohy, teď chřipka.....nějak to moje tělo nezvládá....sem chtěla odstavit na jaře, ale vono se furt někde toulá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak asi pro začátek zruším ranní kojení (haha - to znamená cca od 5 ráno do tý doby než vstáváme - do 8)
28. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a první zub měla Márinka 5 dní před 4 měsícema a druhej 4 dny před 4 měsícema....tak co, překonáte? :grinning:
28. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, miq, konečně jste doma!!!hlavně, aby vám to už zůstalo:slight_smile: zítra jdeme do MC, to vy asi ještě ne, co?

Hugo se pořád budí a pláče, nevím, jestli je to tou změnou času, šel spát "dřív" než obvykle...nebo že by zuby? je poslední dobou dost protivnej, ale byyz, asi už vás nepředeženeme:slight_smile:

Ale otáčí se ostošest:slight_smile: zatím teda spíš bez plíny, ale dnes se otočil i oblečenej. tak jsem si ho vzala sem, aby nebudil Juli...nevím, co mu je, ale řve fest, když není u mě...v postýlce jsem ho našla hlavou dolů - ne do matrace, jen opačným směrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po jídle ho nemůžu položit, hne se otáčí na břicho, tak aby to hned nevyhodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi já bych volila variantu obyč.....a miele až na konečný místo, kde budete bydlet
lenchi zubama už nás nepřekonáte, už má 4 měsíce azub nikde, to je slabý :grinning: ale můžete zkusit předehnat Márinku v dýlce nechození....to bude taky dost těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale holky, blejská se na lepší časy!!!! dneska každou chvíli se pouštěla a stála sama!!!! už zvládá jakž takž i dřep, tak snad do roku a půl chodit bude :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ja si teda nepamatuju, kdy se otacela e. ale zda se mi, ze je Hugo sikula, takhle brzo :slight_smile:
drzim palce, at se rychle stabilizuje :slight_smile:))

byyz: co radis zni logicky, ale az to bude aktualni, jak rikas, tak na ni mit 100% nebudeme, takze mi prijde, ze to stoji ta, ze jestli nekdy miele, tak ted nebo nikdy...

ale i tak asi vyhraje nejaka boschka s mega displejem. (o. podminka je velkej displej :slight_smile:
30. bře 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi pokud na tu pračku máš tak si jí kup, určitě budeš se dvěma dětma prát hodně a být nasr... pokaždý když vytáhneš špatně vypraný prádlo to za ty prachy nestojí , ne :wink:

add testy, trochu jsem teď četla něco o snížený imunitě a je to fakt humus, my jsme na tom ještě dobře, ale už se nedivím že nás na ty testy neposlali dřív, jony totiž vůbec nemá typický příznaky , jako špatný reakce na očkování, šptný prospívání, ekzémy, rodinná zátěž .... no u Dorotky už budu asi drsnější, ale je to těžký když člověk není doktor tak těžko můžu o něco žádat když o tom nic nevím :angry:
už se ani nedivím tý tvý švagrový že je tak praštěná povoláním, já být doktorka nebo vědět něco víc o genetice tak si snad ani děti nepořídím :grinning: :grinning:

byyz, myslím že vás neporazíme, ale mě to nevadí bez zubů je to kojo příjemnější :sweat_smile: s chozením si hlavu nedělej mojí kámošce začala holka chodit až ve 20 měsících , kam potřebovala tam si dolezla, za ruku chodila taky v pohodě ale sama ani náhodou , nakonec k tomu taky dozrála a když se pusila tak během týdne lítala jak čamrda :slight_smile:

Lenchi: my jen tak do mc nepůjdeme, jony teď bere druhou dávku atb. myslím že dřív jak za týden to nedopadne, no snad budeme moct jít aspoň na tu zisinu prezentaci , ale plinku si určo vyzvednu dřív
:grinning: :grinning: už jsem celá nahžavená :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

včera to bylo dobrý byli jsme u babičky na obědě a já jsem si s sebou vzala naše aio, babičce se ib hrozně líbila a robert pronesl "to určitě stála min. 3 kila no rači mi to ani neříkej kolik" kdyby chudák věděl :grinning: :grinning: :grinning: tak ho klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
30. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tlapi tos měla říct hned....pokud ji fakt chceš a teď je jediná doba, kdy ji můžeš koupit, tak směle do toho :dizzy_face: nemáš nějakej odkaz? radši českej, ať si můžu představit cenu :slight_smile:
miq já si s chozením hlavu nedělám, ale naše dětská začíná bejt mírně nervózní, tak aby nás někam nehnala.....ale já furt vidím pokroky a to je důležitý ne? ne absolutní čas, kdy dítě začne něco dělat, ale ten postup...
30. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: W 3364 WPS
http://www.miele.de/de/haushalt/produkte/1141_4673.htm
(nemá ekvivalent na ČR trhu) nebo cokoliv v rade W 3000 s vostinovym bubnem a casovou predvolbou. radove kolem tisicovky, takze vybirame z boschky za cca 650, kterou zaplatime pulku a pak nebudeme mit nic nebo miele za cca 1100, kterou zaplatime celou, ale nebudeme muset jak trubky za par let kupovat dalsi...
30. bře 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. je to mazec! tak preju hrozne moc zdravicka vsem!
30. bře 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako Hugovi snad lezou zuby, nebo co, zase má problémy se spaním a budí sestru :angry: :angry: :angry: tak jsem ho přemístila do obýváku a namazala mu dásna calgelem...ale stejně kňučí:-/ tak teď jsem ho "ukojila", to zas bude celou noc viset na prsu, jako včera, já už se ničemu nedivím... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale že by to měl nějak nateklý se mi nezdá :fearful:

tlapicko, já hlasuju pro Miele! taky toužím po dokonalý pračce, ale já ji mít nebudu určitě, tak když už někdo jiný může mít to štěstí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a byli jsme dnes v poradně, náš mazlík má 6830 g a 67 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drobeček, hehe :grinning: :grinning: ale co, to bude mít v půl roce osm kilo, možná že ani ne!Juli měla sedm, kilový rozdíl by odpovídal kilovému rozdílu při narození :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky jsem doktorce referovala o té krupičné kaši a ona mi říkala: doufám, že jste ji nedala! :grinning: :grinning:no a příště máme jít do poradny za měsíc a naše doktorka je zrovna pryč a bude zaskakovat zase tahle Bartošová, tak mě na to upozornila a já jí řekla, že si radši počkám na ni :sunglasses:

dnes bylo totiž odpoledne v mc vynášení moreny, vyrobili jsme si malou morenu a odnesli ji k řece a hodili do vody:slight_smile: pěkné to bylo, jen Juli byla protivná jakási...
30. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek