• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
tlapi, můžeš sem prosím tě ještě jednou hodit odkaz na tvůj nový úžasný kočárek? myslím ty golfky:slight_smile: já o nich pořád uvažuju...ne o těch tvých přímo, ale o golfkách obecně:slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Lenchi vy už máte střechu :astonished: :slight_smile: :sunglasses: tak to nakonec bylo docela rychlé né :wink: jen toho Huga nějak nevidím :sweat_smile:

tak jsme doma osaměli, taťka si odjel do lázní na dva týdny a já tady budu muset bojovat sama :confused: :rolling_eyes: no snad se už nic nepos....

jsem hrozný prase, dneska jsem byla nakoupit a jak jsem tak přemýšlela co koupit Jonymu na chleba tak jsem narazila na peanut butter :wink: , to jsem neměla ani nepamatuju , jony to samozřejmě nejí zato já jsem u televize spořádala mnimálně čtvrtinu :grinning: :grinning: :grinning: chjo takle teda fakt nezhubnu :confused:
30. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: s tím burákovým máslem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: tuhle jsem si ho taky koupila a chodím na něj, když už doma fakt není nic dobrýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale hubnu zatím sice pomlau ale stále, už mi chybí asi jen sedm kilo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: za chvíli se snad přehoupnu přes to ohavný číslo na začátku :angry: :angry: :angry:

miq, Hugo je v albu tady na koníku,je to jen dokumentační snímeček, mizerná kvalitka, takže jsem to nedávala do alb...navíc to oceníte asi jen vy tady, ty jeho hadry :grinning: :grinning: tuhle jsem počítala, kolik stály věci, co má na sobě - včetně plín a kalhotek jsem se dostala na fakt zajímvou sumu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale zas chodí oblečenej pořád v jednom, tak se to snad nějak snese :sunglasses:

a úplně jsem zapoměla pochválit tlapicce fotky Elouše! úplně jsem si vybavila, jak tu spolu s Julkou řádily a jak to bylo krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, jak asi vidíte na těch fotkách, tak v sobotu jsme byli na výletě v Častolovicích, je to tam fakt výborný! celkem dost zvířat, navíc v parku tam mají hřiště s klouzačkou (tam jsme ani nešli, zvěřinec stačil, už takhle řvala, že nechce jet domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak mě napadlo udělat společné výjezdní zasedání, někdy, co vy na to?
31. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
31. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi :sweat_smile: :confused: dobrý kouknout do alba mě nenapadlo :confused: Hugo fakt vypadá jak husita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tý kukličce a to body mu taky moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:

ziso já si ty penízky nechám jako kredit na nákupy :sweat_smile: , nedošla ti náhodou červená kuklička, ta menší velikost, přemýšlím že bych jí dorce koupila
Johance držíme palce ať to zvládne a je brzo zdravá
my jdeme zítra na kontrolu a jestli budeme o.k. tak bych se možná někdy stavila jsem zvědavá na ty bundles trička, teda jestli jsem to správně pochopila že sis kupovala i pro sebe

holky budu na látkovkách objednávat ty zlevněný věci od disany takže pokud někdo něco chcete tak mi napište co nejdřív ať je to za jedno poštovný :wink:
31. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig
mám kukličku s červeným proužkem. Pokuď chceš čistě červenou, potřebuji to vědět ještě dnes. Paní mi bude zítra posílat zbytek zboží, tak aby to ještě mohla případně přibalit. Pro sebe jsem nakonec tričko nevzala (je to ale jen otázka času :slight_smile: ), ale kojící podprsenku jo. Je bezvadná :wink: . Mám asi 5 funkčních triček, skoro nic jiného nenosím. Počkám si na merino asi až po porodu, až budu vědět, jak budu vypadat. :grinning:

Z merina jsem nakonec vzala funkční body-trička od Manymonths - večer mi je manža přiveze, tak se těším. Bundle kraťata i kukličky jsou super. Gown dorazí do dvou dnů.
31. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso určitě jednobarevnou červenou je to takový univerzálnější :wink:
31. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig
tak červené jednobarevné už jsou úplně fuč. Měli by je ještě došít, ale těžko říct dokdy. Malou jednobarevnou mám tu béžovou, nebo pak tu s červeným proužkem (mám myslím ještě se zeleným).

z těch disaních věciček mě lákají kamašky....ještě popřemýšlím barvu a velikost....
31. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo nic , budu objednávat zítra ráno tak když tak ještě napište, budu si brát kamaše pro obě dětičky + lacláče jonymu na spaní
1. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq my nic, malá má víc hadrů než já, má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mig
Jestli jsem to ještě stihla, tak vezmu kamašky - oranžové 74/80 a zelené 86/92 :wink: . Dík
2. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. ja nic. mam nakup u zisi.

hlasim, ze uz nemam cekou hebamme. poslala me rovne, kdyz se stehujem. New Ienburg je na ni moc daleko :(

takze uz mam jinou. Ta aspon umi anglicky.... Ale ma jen naslednou poporodni peci, takze ji mam zavolat az se mimino narodi...
btw. dneska jdu do poradny.
Tady je tak nááááádherne! taky mate takovy leto?
2. dub 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso stihla :slight_smile: já jsem se k tomu ještě nedostala, koukám že máme stejnou preferenci barev jen já nevím jestli má koupit oranžový nebo červený :grinning:

tlapi, tak co prcek , je otočený hlavou dolů nebo nahoru a co ti říkali ohledně porodu , půjdeš znova na císaře nebo budeš zkoušet rodit normálně

dneska to bylo dobrý,byla jsem AP matka jak vyšitá , potřebovala jsem nutně uklidit protože jsme si tady hráli s jonáškem s takovými zvířátkovými těstovinami a on jich dost v nestřeženým okamžiku rožšlapal noa dorka je nějaká nervní kvůli ekzému tak jsem si jí zkusila dát v manduce na záda , protože vysávat s dítětem na břiše fakt moc nejde a ona byla spokojená jak želva, nakonec i usla a já jsem toho stihla udělat docela dost :wink: je to mnohen pohodlnější než když jí mám na břiše škoda že nemáme doma foťák to stálo za fotku
2. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso zelený kamaše už nejsou jakou náhradní barvu bys chtěla ?
2. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to jeskoda. Tak asi modré (nebo zase oranžové). Kdyby ani ty nebyly, tak žádné. Ty menší oranžovky. Dík.
3. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, to je skoda, že jsi přišla o PA - jestli dobře rozumím výrazu hebamme :sweat_smile: jak to teda dopadlo v poradně?

hehe, začínám pomalu patřit ke stálému osazenstvu MC, chodíme cca třikrát týdně :sweat_smile: ale dnes to bylo dobrý, tvořili jsme velikonoční výzdobu a je to moooc pěkný, takový veliký koš na stůl:slight_smile:

jinak hlásím, že jsem čím dál víc spokojená s těma Itti bitti, jsou výborný! hodně nasajou, když to srovnám s MT...

dětem asi rostou zuby, obě slintají jak bernardýni, Hugo špatně spí a Juli si stěžuje, že jí bolí v pusince.

MC chystá výlet do Jihlavy do Zoo, autobusem, nevím teda kdy, ale asi bychom jeli:slight_smile:

taky jsem dnes byla na Lhotce, Hugo v šátku - na delší štreky jsem si doteď brala šátek, ale mám pocit, že elastik mýho sedmikilovýho cvaldu asi už nestíhá...nebo to blbě vážu, každopádně asi za polovinou cesty jsem měla Huga skoro u kolen :rolling_eyes: :rolling_eyes: já se ho ještě nechci zbavit!!!už sice normálně nosím i v ergu, ale já mám ten šátek taaaaak ráda!!!!!nebo že bych vytáhla starej pevnější? hehe, ješět budu ráda, že jsem ho neprodala :grinning: mě trochu vadí, když nesu v ergu a mám batoh, že mám na ramenou dvoje vypolstrovaný popruhy :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo to počasí je mazec co :grinning: minulý týden sněžilo a teď uhodily dvacítky, to je fakt úžasný jak to sluníčko člověka nabije energií :slight_smile:

dneska jsem to už nevydržela a šla s dětma na procházku, už mají oba dobraný atb. tak to snad tak nevadí :sweat_smile: jen jsme nějak neodhadla oblečení a chudák dorka byla v kočárku celá vařená :confused: já jsem šla jen v tričku a i tak mi bylo vedro
já byh nejrači dorku nosila už na zádech :grinning: je to fakt pohodička, ale venku bych si netroufla když bych jí nemohla kontrolovat v zrcadle jedině když bych šla s někým , v manduce na břiše mi to pořád nějak nejde utáhnout tak aby mi to bylo pohodlný rači si jí vážu do šátku , lenchi to je divný že by se ten šátek tak vytahoval a je to škodo no mě přijde ten tvůj hrozně pohodlnej :confounded:

teď budu provokovat :grinning: :grinning: :grinning: dorka teď spí od 11 až do 5 a pak po nakojení až do 9 :dizzy_face: :dizzy_face: no nebýt Jonáška tak se fakt vyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň na něj mám ráno čas ne se princezna probudí
3. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi ale provokatérka!!!!!Hugo se budí po třech hodinách, někdy i častěji, hlavně zvečera.. .někdy pláče a ani nechce prso a já nevím, co mu je...teď trochu kašlal a teklo mu oko, tak třeba proto. Nebo ty zuby, když sliní...já to ale nějak moc neřeším, čekám, až z toho vyroste :grinning: :grinning: popravdě jsem čekala, že tohle hnusný nespící období přijde, u Julky taky přišlo a trvalo a trvalo...však oni si na to přijdou a já jsem zvyklá :sunglasses: dnes jsem Julce sebrala dudlík. Řvala. Ale nakonec usnula - nevyřvala se, četla jsem jí, uklidňovala Huga a když jsem odcházela, povídala si s pejskem:slight_smile: ale mám obavu z noci, až se probudí a bude ho chtít, to zas bude řevu...
3. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo ty jsi docela odvaha :astonished: , Jony taky bez dudlíku večer klidně usne, ale když se probudí v noci a ječí tak nevím co bych bez něj dělala , takle mu ho jen strčím phladíma on většinou usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dorka takle spí jen poslední dvě noci jinak jak byla nemocná tak se budila po 2-3 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
taky slintá jak bernardýn a furt má ruce v pusině tak uvidíme jestli ty zuby už rostou nebo ne :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo, hlasim se z l-a. jak jste na tom s chorobama a volnem? kdy spachame nejakou akci? uz jsem nedockava na ty ib :grinning:
potrebovala bych se sejit asi co nejdriv, bo o vikendu asi prijede trinecka babicka a mozna si odvezou elousaka na par dni na ptrazdniny do trinca, takze bych ji tady pak uz nemela...
odjizdime ve stredu a zadne konkretni plany nemam.

ziso: kdy se muzu stavit pro nakup a za kolik to mam? kdyztak pisni mejla

nakonec doma neprobehlo zadne prackove debateni a tak nejak samovolne vyplynulo, ze jsem v pondeli zasla do isenburgu (kousek od naseho noveho bytu) k dealerovi se zeptat, jestli maji nas vyhlidnuty typ pracky a jak je to s dovozem a instalaci a jestli by byla do soboty.... no a meli jednu primo na krame, takze nam ji dali se slevou 200 euro a privezou to a nainstalujou zadarmo ve ctvrtek rano :slight_smile:
a mam tady uz od svagrove didyho, takze kdybyste ho chtely vyzkouset, tak ho na spolecnou akci muzu vzit sebou. a mam tu i mclarena, bo jsem si ho brala do letadla....

tolik odeme :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff jonda bojkotuje večerní spaní jsem fakt vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi zítra to myslí nepůjde mám už něco naplánovaný a myslím že Lenchi bude ve škole , ale v pátek by to možná šlo i víkend mám zatm volno :wink:
a jakou pračku jste teda nakonec vybrali ?
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.miele.de/de/haushalt/produkte/1141_4673.htm

zjistim, jak na tom budu v patek s autem... (priletely jsme, tak si musim pujcit fika....) zitra dam vedet....
8. dub 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babky,
tak se mi konečně podařilo domluvit se školitelem a dodělávám poslední drobnosti na diplomce :slight_smile:
tlapi tak to je super, že jste v Leťáku, dovezu ty kushiesky a uděláme předávku
9. dub 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz to je super zprava! geratuluju!
ty jsi taky tady???? tak kdy pujdeme vencit? kdyz nad tim tak premyslim, tak by to chtelo dneska, bo v sobotu si prijede babicka pro zvire a zitra snad nejaka spolecna akce... Leda, ze byste se pridaly k nam :slight_smile:
auto v patek mam, ale mozna jen do brzskeho odpoledne.

a udelame vyjezdni zasedani???
co tu v case padalo za navrhy? andrlak, kozlov, castolovice? nebo zustaneme ve trebove? ja nehlasuju pro nic, je mi to jedno :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeste jedna neprijemna vec! jak jsem spala u brachy, tak jsem tam zasantrocila bryle a tady nemam zalozni, takze jedine dioptricke bryle, co mam jsou slunecni, takze muzu ridit pouze ve svetlem pocasi a hlavne za svetla, jinak nevidim. :(
9. dub 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi my dorazíme do Leťáku až zejtra....a ve středu zpátky, tak snad to nějak napasujem
9. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, ok. kdyztak bez venceni :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi , takže jsme se konečně dohodly, přístřeší nám opět poskytne Lenchi , takže doraž jak ti to vyjde, odpoledne se případně přesuneme na Kozlov :wink:
9. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okidoki. prubezne budu zitra informovat lenchi....
9. dub 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso dneska dorazili kamaše :wink: všechny barvičky jsou moc hezký , vemu ti je v úterý do mc :wink:

ztráty a nálezy - při uklízení se našel jeden modrý dudlík ( asi huga) taková hrkačka jakoby housenka ( že by hugova :grinning: ) no a plyšová myš s brýlemi ? nevím čí takže se hlaste :slight_smile:

normálně jste mi nasadily brouka do hlavy s tím grovnem :sweat_smile: no ještě budu přemýšlet :slight_smile: je to holt pěkná pálka :fearful:

byyz to je super s tou diplomkou :wink: doufám že to tentokrát dopadne :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek