• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ahojky, dnes tu není ani noha? Ani ruka? Ani Tlapicka?
27. lis 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak jsem o víkendu nestíhla a v neděli mi vůbec nešel koník :confounded:
tak to vemu postupně
Tlapičko já jsem v tom Rychnově neměla moc času bohužel měl Jony zrovna běhavou náladu a asi by jim tam ten obchod totálně zdemoloval hlavně ty všude visící cedulky :grinning: , měli tam docela dost látek jen jsem tam nenašla žádný opravdu levný , ale možná bych našla mít víc času
bohužel tam neměli žádnou 100% vlnu , jsem chtěla zkusit ušít ty kalhotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak to tak vypadá budeš mít tenhle týden docela vzrůšo :grinning:

sloníku vítej , to víš že se můžeš přidat choceň není zas tak daleko no a Semanín je od nás kousíček :slight_smile: , koukala jsem do alba kam pak chodíte plavat ? a prcek je docela odvážná takhle se potápět :sunglasses:
my jsme se začali potápět až teď a zatím se to malýmu docela líbí a skákaní za mamkou je taky naše oblíbená disciplína :wink:

Lenchito až budeš vědět kolik za tu snapku tak písni

jinak holky my jsme asi zase nemocný nebo co , já už z toho fakt nebudu :angry: Jonďa měl včera večer 38,5 dneska už jen 38 ale zdá se mi že má trochu vyrážku takový malinký červený pupínky no tak nevím, v poslední době zase slintá jak bernardýn tak nevím jestli jsou to zuby nebo něco jinýho asi počkám do zítra a pak skočíme k dr . :confounded:
27. lis 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sloniku!Verunka je přesně o dva měsíce mladší než Jůlinka:wink:

miquel, chudáček Jonďa :frowning2: myslíme na něj! za snapku 55 Kč - 5%, takže 52,5:wink:se někdy sejdeme, až bude Jonáškovi líp a předáme si, jo?
28. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchito, tak máme šestou nemoc , doufám že jste to od nás nechtly
dneska je brutálně osypanej vypadá fakt docela "roztomile" :grinning: :grinning: má už jenon 37,2 a lítá tady jako čamrda
28. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to napadlo, jestli to není šestá nemoc, ale myslela jsem si, že se dítě osype až třetí den - že jsou tři dny teploty a pak až vyrážka a en takhle najednou, ael asi jsem to popletla:wink: no, jestli byl v pondělí infekční, tak to muselo chytnout víc dětí - Julka teda zatím nee:wink:

achjo, mě to tak štve, s tím potápěním, že se to Julce nelíbí :frowning2: v pondělí večer jsme pak ve vaně na ni zkoušela polévání, ale jen jsem řekla signál, tak začala zdrhat z vany, moc dobře věděla, co jí chci udělat :frowning2: :frowning2: tak nevím, jestli jsme něco neudělali špatně :frowning2: :frowning2:
28. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám v knížce taky tak 2-3 dny teplota a pak vyrážka, my máme asi nějakou zrychlenou formu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
no inkubační doba je asi týden tak uvidíš jestli příští týden budete mít horečku tak aspoň víš od koho jste to chytly :grinning:

s tím potápěním tomu nech volný průběh Jonymu se to nelíbilo ze začátku vůbec teda neřval ale taky když jsem mu doma řekla signál tak byl hnedka na nohách a asi by zdrhnul kdyby mohl :slight_smile: dlouho jsem mu dávala malinko vody to až teď ty dvě tři poslední plavání mu to nevadí ale stejně sebou šije ne jak některý děcka co krásně držej, ale hlavní je že jinak se jí ve vodě líbí, ne :wink:

pěkně mě štve že zase nikam nemůžeme , je to fakt ponorka pořád sedět doma :frowning2:
28. lis 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím, jak bylo hnusně donedávna, tak jsme byly taky pořád zalezlé a už mi z toho hrabalo - teď chodíme na procházky po té nové cyklostezce, je to moc příjemné...

ty mě teda děsíš, doufám, že jsme to nechytli :confounded: :confounded: a dokdy budete muset být doma? a jak dlouho bude ještě infekční? bychom vás třeba navštívily, ale spíš asi až se ukáže, že to jUlka nemá, aby mu to zase nepředala zpátky :fearful:
28. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jen na skok. leni, manza posle ty penizky v klidu zitra, jak odjedeme do svycarska. mame frcak jako blazen, me se prorezava osmicka a nemuzu ani otevrit hubu, fakt des. dneska jsem nevydrzela a sla k zubari. neco mi pichnul a dost se mi ulevilo. jeste mi napsal nejakej gel, tak se tesim, ze se treba i najim. za chvili musim letet na vlak abych vyrazila za bandou...

ten jonda je teda kus chlapa... asi ji malo kameni a blata, ze na nej porad neco seda. je mi ho moc lito... Uz od narozeni to ma chudak tezky... kdy uz mu daji ty brebery pokoj, to neni fer...
miquel: nic extra levnyho tam nemaji, ja kupuju flanely za cca 50k. tu vlnu bych si tipla, ze nebude zadna sranda sehnat... no uvidis, treba neco vypatras...
musim letet, paaaaa
29. lis 2007 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, to zas nemusíš s tím placením tak speedovat, v klidu:wink:stejně si to převezmeš až na vánoce, tak se nestresuj!

miquel, co Jonášek? Už je mu líp?

jo, tlapicko, zkus si na ten zub půjčit něco od Elišky, beztak pro ni nějaký gelík máš :grinning: :grinning:

sloniku, ty ses lekla, že sem nikdo nechodí a utekla jsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

u nás nic moc novýho, teď mám hlavu v pejru skrzevá ten barák, začínáme papírovat a začíná mi docházet, do čeho se to vrháme, takže mi z toho moc dobře není, jsem takový nerváček :grinning: :grinning:
30. lis 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme docela v pohodě, vyrážka se pomalu ztrácí, hurá tohle byla "dobrá nemoc" :sweat_smile: :grinning: :grinning:

teď už bychom neměli být infekční a zpátky to taky chytit nemůžeme protože jakmile tuhle nemoc dítě prodělá tak už má protilátky a tudíž ji znova nedostane :wink:
co takhle vyrazit do MC v pondělí dopo jako místo plavání ? :slight_smile:

tlapičko to ti teda nezávidím já jsem naštěstí bylo mousrá docela brzo ale zato už mám všechna 8mičky zkažený a tudíž čekám kdy mi je budou muset vytrhnout :angry:
30. lis 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, to by šlo, já si neuvědomila, že plavání není :sweat_smile: teda, jestli se Julka neosype :grinning: :grinning:

co se týče zubů, už asi dva měsíce se chystám k zubaři, protože mám takový hnusný kaz...už od základky mi nic nevrtali, tak jednou to přijít muselo, že:wink:
30. lis 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jak koukám, tak tu nikdo nebyl po mě, tak předpokládám, miquel, že to zítra platí, už se tu nebudu zdržovat, tak kdyby něco, písni mi na mobil, jo? ale jinak s tím počítám a těším se!!!
2. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo platí, tak zítra :slight_smile:
2. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj, holky, tak se hlasim dsluzby. navstevu jsme odvezli na letiste a mam zase svuj klidek. Meli jsme se suprove, akorat nas chytlo desny pocasi na ceste ze zenevy dom. vitr jak blazen a dest. Otik doma hlidal eli. a hnedka v patek s ni masti do prace, protoze se muselo neco urgentne opravit, tak eli bourala mrakodrap :slight_smile: zvladli to spolu uplne v pohode, zatimco ja jsem si vubec nestihla za ty tri dny uvedomit, ze ji nemam sebou. v aute jsem porad natahovala usi, jestli nepinda a proste mi nedocvaklo, ze je doma s tatkou... ty stereotypy jsou strasna vec. Elous dostala spoustu krasnej hadriku z ameriky a bozi kozeny backorky s nasitym vkusnym kozenym medvedem. tady jsou takovy strasne popularni, akorat stoji asi 50 e...

se zubem mi doktormrte pomoh. mela jsem tam zanet, takze mi neco pichnul a dal mi nejakou umrtvujici masticku... elousuv baby dent jsem pouzivala, jak diva, ale brufen mel vetsi efekt. nemohla jsem ani polykat ani spat, ani otevrit pusu, fakt hruuuza.

miquel, to vyndavani ti nezavidim, ale zase na druhou stranu, kdybych tam tu osmicku nemela, tak bych byla klidnejsii... zubar rikal, ze se to muze opakovat klido 2x rocne.
s tou sestou nemoci to ma Jonda dobry, ze je uz imunni:slight_smile:

lenchito: jen si to s tim planovanim a vyrizovanim domecku hezky uzivejte, je to jen jednou za zivot :slight_smile: teda doufam :wink:
otik penizky poslal tusim v sobotu, tak doufam, ze uz dorazily....
4. pro 2007 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, na peníze jsme se ještě nekoukala, slepě ti důvěřuju:wink:

tyjo, teď projíždím na dámě ty pekárny a mám z toho hlavu v pejru :confounded: vůbec se v tom neorientuju, jen mám pocit, že ty pekárny, které se mi líbí mají jen jeden hák - tys psala, že je lepší mít dva, ale zas jsem tak různě četla, že jeden není problém, pročítám tam nějaké recepty a mám pocit, že je to složité, mám strach, že mi v tom nepůjde péct...ale mám za úkol si nějaký stroj vybrat pod stromeček - a vzhledem k tomu, kolik u nás ted stojí chleba fakt doufám, že mi to pečení půjde, protože to je mazec!!!nejdřív jsme s manžou uvažovali, jestli to nebude moc drahé, domácí chleba, teď už se těšíme, jak ještě ušetříme - teda jasně, když to nebudeme přehánět s ořechama a semenama :wink:

nojo, taky doufám, že to bude jen jednou za život:wink:že až budeme nejvíc zadlužený, že si neřekneme, že nám bylo v bytě líp :grinning: :grinning: domeček už máme docela vymyšlený - teda doufám, že už je to fakt poslední verze:wink: a tlapicko - nakonec jsme se taky rozhodli pro přízemní :grinning: :grinning: snad to už nezměníme...
4. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, privezu ti balicek pytliovho chleba, jako uplatek, za vyrizovani nakupu :slight_smile: s tema pekarnama je vazne tezky. vychazim ze sve zkusenosti, delam tam uplne vsecko, takze mi pripada, ze to lip uhnaca. je to 2x vic sily... mozna, ze jeden ale staci, pokud chces delat jen chleba. nevim, jak by to udelalo testo treba na babovku s jednim hakem. pripadne knedliky...
domecek me moc zajima, mas nejaky odkazy? nebo brazky v pc?

jinak me asi trefi, prislo mi vyjadreni ze socialky ohledne rodicaku a zamitli mi ho, protoze mam prelozenej jeden papir blbe. nenapadlo me kontrolovat preklady soudniho tlumcnika. obavam se, ze s oduvodnenim,ktery je holy nesmysl v cesku neuspeju, tak mi drzte palce, az ten papir dodam spravne, aby to rizeni slo jeste obnovit... zacinam mit strach, ze uz zadny penize nikde neuvidim :pensive:
5. pro 2007 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, já jsme se včera těma pekárnama probírala pořád dokola, až mi z toho hrabalo, ale mám pocit, že skoro všechny mají jeden hák, s dvěma jsem našla jen pár pekáren od Ety, a na ty jsem zas pak někde četla negativní zkušenosti, že to lidi často reklamujou :angry: no nevim, nakonec se mi zalíbila značka DOMO-Bielmeier a tahle pekárna: http://www.dumdarku.cz/index.php?go=detail&cat=723&top=&parent=&id=9993006
měla jsem pocit, že tuhle značku pekařky na dámě dost chválí, tak snad neprohloupím - asi ji objednám, líbí se mi i jiné modely od téhle značky, ale zas budou až v lednu...a já bych ji chtěla mít už pod stromečkem:slight_smile:
nebo ještě jsem uvažovala o moulinexu:
http://www.dumdarku.cz/index.php?go=detail&cat=723&top=&parent=&id=72445

když já mám doma všechny spotřebiče nerezový, tak jsem chtěla i tu pekárnu, aby se mi hodila do kuchyně:wink:

domeček mám jen v pc, sama jsem si ho vymyslela a pak jsme jen dolaďovali detaily :dizzy_face: je to taková dlouhá stodola, s jedním cípem jako do L, bude to roubený, ale jen obvodové zdi, vnitřek bude vyzděný a bude to mít sedlovou střechu, ale nízkou, bez možnosti případného budoucího podkroví, vevnitř bude prostor otevřený až nahoru, budou vidět trámy, nevím, jak to líp popsat:wink: kdyby tě to zajímalo, tak mi písni do IP mailovou adresu, myslím, že ji nemám a já ti můžu poslat ten svůj návrh:wink:i když teprve příští týden jdeme za projektantem, tak možná bude ještě všechno jinak, jestli nám řekne, že to takhle nemůže fungovat, nebo že to bude stát moc peněz:grinning:

s tou sociálkou je to hrozný, člověk se nemůže na nikoho spolehnout :angry: doufám, že ti to dobře dopadne!!!
5. pro 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchito, ta domo pekana vypada super... plus vidim v tech dvou nadobach. udajne malo vydzi, tak je dobry mit nahradni do rezervy. co jsem nasla na netu ohledne pekaren ja, tak se hodne kazi vsecky, tak zkus zjistit, jestli by ji nesehnali u vas v elektre, at se ti pak dobre reklamuje... urcite i s jednim hakem dobre poslouzi. nase ma prikon 800 a nekdy se tvari, ze uz nemuze, tak snad tech 600 nebude o moc horsi. my jsme ale strasny zrouti, takze moje zkusenosti jsou irelevantni....

s tim domeckem me asi trefi, ze budete mit nakonec placaty elko :slight_smile: posli posli obrazky...prosim prosim...
na socialce jsme poridili dneska celkem obstojne,musim dodat spravny preklad, ktery zitra posle prekladatel na nasi adresu, tak uvidime...
5. pro 2007 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy jste se teda rozjely :grinning:

já chci taky pekárnuuu , ale taťka ji nechce povolit že prej další zbytečnej krám :frowning2: ach jo tak budu muset dál píct v troubě a těsto vyrábět růčo fůčo ( teda pomáhá my mixér :sweat_smile: )

tlapičko, tu sociálku ti fakt nezávidím, mě stačí, že musím znova žádat o rodičovský příspěvek, sice mám maturitu ale tyhle papíry fakt nejsem schopná vyplnit sama, ještě že tady na sociálce jsou docela ochotný a vždycky to tam nějak doladíme spolu, kdybych to musela vyřizovat v Německu a česku tak mě asi mrskne :angry: a co ti ten tlumočník přeložil blbě , normálně bych to reklamovala ať vrátí prašule , no né :sweat_smile: jinak držím palečky ať ti to vyjde :slight_smile:

ještě k těm zubům, kamarád byl teď v Pardubicích na trhání dvou osmiček no a má z toho celou pusu nakřivo, protože někde kolem těhle zubů prochází nějaký nervy a jak mu ten jeden zub trhali tak mu ty nervy pohmoždili takže teď nemá v jedný tváři vůbec žádnej cit , prý se bojí oholit aby se nepořezal no hrůza , no a nejlepší je že to může trvat i půl roku než se mu ten cit vrátí takže já teď docela bojím bojím :frowning2: :frowning2:
5. pro 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, musis bejt asertivni... vysvetli muzickoj, ze to je dokonala zalezitost, ktera je naprosto multifunkcni... ze uvari jondovi presnidavku, udela testa na cukrovi, ma mensi spotrebu elektriky nez trouba a hlavne, ze je to hobby... a taky to nestoji zadny velky penize na to, jak moc to cloveku usetri cas, kterej se muzes venovat treba jondovi... jak casto mate k snidani teplej chleba? predpokladam, ze nevstavas ve 3 rano zadelat na chleba a za hodinu ho jit prohnacnout a pak znova a pak pict... to bych se divila, kdyby se nedal...
preju mooooc stesticka pri pusobeni... :grinning:

s tou socialkou to nen tak hrozny, nas tlumocnik je taky jenom clovek... on neudelal zadnou chybu, jen mu tam vypadl datum, coz se muze stat, ja debil, to nezkoukla, tak to mam. vracet penize rozhodne nechci, protoze nam to dela brutalne pod cenou a je neuveritelne flexibilni.... svatky nedele.... nerada bych si to s nim rozhazela... ze s tim musi jit na postu je pro nej dost velka odplata :slight_smile: kdybych byla peclivka, tak uz to bylo uzaveny, ale jeste musim vydrzet.... uvidime, jestli bude nejaky vyjadreni do konce roku. bylo by to fajn... v cesku mam cas do brezna.... tam mam zadost pozastavenou...

no a stema osmickama, ty se preci holit nemusis, tak, tak to je pohoda, ne?
eli strasne smrdi a ma latkovku, du to osefovat nebo padnu
5. pro 2007 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miquel, jaky delas presnidavky tedka v zime? dosla mi fantazie... po bananu a mangu to chce zmenu.... deda mi navrhuje ananas, mas zkusenost?
5. pro 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, ty mi s těma pekárnama ale dáváš :grinning: :grinning: doufám, že jsem si nevybrala špatně...a ty máš jakou? skoro bych tipovala, že máš od moulinexu tu xxl bread - to se pak nedivím, že potřebuješ dva háky a velkej příkon, na takovou mega pekárnu:wink: My jsme se včera shodli na tom, že budeme píct často a malý chlebíky, že to bude lepčí:wink: My toho chleba zase tolik nesníme, obvykle nám kus ztvrdne, ačkoli u domácích mňamózních výrobků nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning:

já pořád vařím jablečný přesnídávky, jabka máme od babičky zadarmiko a Julince chutnají. Jinak jí dávám syrový ovoce - banány kouše sama a ráda, občas jí udělám nějakou změnu, třeba jí koupím hrušku, nebo přesnídávku s broskvema apod.

a k jídlu jí taky vařím skoro pořád to samý - někdy to jí, někdy moc ne, takže pochybuju, že to je tím jídlem, spíš její momentální náladou a chutí:wink:
6. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mas pravdu, mame moulinex xxl :slight_smile: vetsina receptu na chleba je stejne na 750g. takze delam klasickej ten velikej delam, kdyz mame navstevu.rikala jsem si, ze se to bude hodit az budou decka malicko vetsi :slight_smile: tedka delame chleba 2x tydne... na kvalite nic neztraci, za tri dny je porad stejny, coz se neda rict o tom z obchodu... nekdy dam nakrajeny platky do mrazaku. vcera jsem delala chlebik s cibuli a pohankou a je moc dobrej. fakt se poved... je uplne nadejchanej, vetsinou je tuzsi..... strasne zalezi na drozdi...
kdyz to stihnu, tak ti vytisknu u nasich moji chlebarku...

s tou presnidavkou elous jen jabkovou neji, opice a ovoce taky ne. ale zkusim udelat jen jablicko s ovesnejma vlockama, to by treba mohla a kdyz ne, tak to dostane do kase, to zblajzne vsecko. (delam rejzovou do mlika)
6. pro 2007 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko, já jsem od podzima žádný spešl přesnídávky nedělala protože jsem jich nadělala tolik že je ještě pořád jíme
nejrači máme asi se švestkama, potom s hruškama, taky jsem do přesnídávky přidávala ovesný vločky tím se krásně zahustí, přemýšlela jsem že koupím nějaký mražený jahody a přidám je k jabkům , no ten ananas by taky nebyl marnej, kupuju nějaký přesnídávky s trop. ovocem na obrázku je taky ananas a Jony je zblajzne jak malinu tak by mu asi taky chutnali

no jsem ráda že nejsem jediná kdo má dítě který nerado ovoce, Jony jí jen banán v jogurtu, občas mu tam přidám i trochu jabka , ale jenom trochu jinak to pozná a plyve to :angry: potvůrka jedna :grinning:
6. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo, to jsou chute, eli absolutne svestkovou nechce, maximalne do kase :slight_smile: no musim neco vyzouset... jsem lenoch tak varim presnidavky postupne, jelikoz nemam tolik sklenicek :confounded:
7. pro 2007 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, nakonec jsem vybrala tu domo pekárnu, už je na cestě, tak snad budu spokojená.

já taky vařím přesnídávky na pokračování:wink: jste mě inspirovaly s těma jahodama a protože jsem v mrazáku ještě jeden balíček měla, přihodila jsme to k jablíčkům a je to děsná mňamka, škoda, že z toho bylo jen asi 5 skleniček, Juli to futruje pořád, jí to cpu, aby se to nezkazilo, to už se mi taky jednou stalo, že jsem toho navařila víc a nestihlo se to včas sníst. :sweat_smile:

to jablíčko a vločkama taky zkusím, zkoušela jsem jabka s trochou pudingu, vanilkovýho a trošku přislazený, to jí šmakovalo, bodejť by ne:wink:

teď jsme od kamarádky dostali nestlé dětský sušenky a může se po nich utlouct :grinning: :grinning: já taky :grinning: :grinning:
9. pro 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda pri pondeli! kde jste?

budu delat hrusku s jabkem a vlockama. ananas jeste pocka.
jsem moc zvedava na tu pekarnu... jak budes spokojena atak. vydrzis do jeziska?
cetla jsi zasady prvniho peceni na dame? nepouzivat prilozenou kucharku, protoze prevody mer jsou vetsinou blbe apod. ja vcera zkousela novej celozrnej chlebik a malo vykynul. zdalo se mi, ze je strasne malo drozdi v receptu a taky jo... pri peceni je zaruka kvality chleba z pytliku...
elousak taky basti ty nestle susenky nebo hami safari zviratka, ale jen minimalne, bojim se, ze by pak uz nejedla krupiny. vetsinou to mam do auta :slight_smile: nebo jen tak za odmenu. nebo kdyz se strasne prasti a ne a ne prestat brecet.
na domecek jsme se nedostali :frowning2: doufam, ze na nej nekdy dojde v nejhorsim mi to osvetlis az ty :slight_smile:

proto navrhuji opet sraz. premyslim, ze s eli zustaneme jeste prvni tyden v lednu v cesku, jelikoz tatka bude mit infarktovou praci do noci, tak co doma, ze? takze nepodniknem neco? treba sankovani nebo tak?
10. pro 2007 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé je Leni, teprve teď koukám do kalendáře že má dneska Jůlinka svátek tak všechno nejlepší :grinning: Jonášek posílá pusinku :dizzy_face:

s tím pečením chleba, teď jsem zase párkrát pekla, mám osvědčené půl kila mouky - mýchám si různý podle toho co je doma,jen pozor na celozr. žitnou tý musí být tak max. 1/3 jinak je chleba takovej patlavej- no a na tohle množství dávám sušený kvasnice 11 g a 350-400 ml vody, když je víc celozr. mouky tak víc vody a věšinou z toho vyleze něco jedlýho :grinning:
docela bych chtěla vyzkoušet nějakej ten chlebík s cibulkou nebo tak jak , psala Tlapička asu mrknu na tu dámu :slight_smile:

rozhodně jsem pro srazík, taťulda bude doma tak asi do 2.1. no a musíme využít toho že jsi v cz no né :wink:
10. pro 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo ja sem trubka!!!! Julince taky vsecko nej nej nej!!! budiz mi omluvou, ze nemeckej kalendar ze samosky nema jmena :sweat_smile:
10. pro 2007 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjky!!!díky za gratulace, oslavenkyni vyřídím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

srazík chciiii!!!Je mit o celkem jedno, kdy ale vzhledem k tomu, že mají být vánoce na blátě, tak to sáňkování asi nedopadne... :frowning2: jestli budete chtít - náš byt je nám k dispozici:wink:

pekárna pořád ještě nedorazila, doufám, že dojde :confused:

s domečkem - příští týden jdeme k projektantce, takže uvidíme, jestli tam neproběhnou nějaké změny:wink: ale ráda ti to vysvětlím osobně:wink:
12. pro 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek