• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
nazdarek! nase zvire stale prudi... ten slofik v aute ji nabil dostatecne :slight_smile:

hlasim, ze myska je lenchi, vyvencili jsme ji ve fr. a dovezli z5 :slight_smile:

pyzamko vypada fajnove, uz ho elousice testuje. podle rukavu a delky soudim, ze ji bude jeste dlouho... pro normalni deti by bylo urcite fajn i z normalni bavlny za polovicni cenu :slight_smile:
krasne drzi na telo, takze se nebojim, ze se bude vyhrnovat za krk...
10. dub 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky:slight_smile:
včerejšek dopadl u nás dost hrozně...přišli sjme domů a Julie prudila (utahaná), ež chce amálku, tak jsem myslela, že u ní do koupání vydrží. Omyl, najednou jsem zpozorovala, že vytuhla, ale měla jsem za to, že zrovna zavřela oči a rychle jsem jí chtěla umýt aspoň ty černý ruce. Vzbudila se, asi spala tvrdě, protože to co následovalo jsem ještě nezažila! Řev a řev a řev a takový grády, že jsem jen koukala! A nepomáhalo nic! Ani konejšení, ani nevšímání si toho...nakonec jsem jí šoupla zpátky k Amálce, kde asi po řtvrt hodině přestala vyvádět. Ale kdykoli jsem jí chtěla uložit, začalo to nanovo, už jsem se bála, že na nás někdo zavolá sociálku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nakonec po těch dvou hodinách střídavého hysteráku se mi podařilo jí ukecat na variantu, že jí budu vyprávět pohádku a tak že musí být tiše, aby to slyšela. Nakonec to zabralo a ona usnula, ale v noci tak pokňukávala...no brutálně přetažená. Dnes teda taky nespala přes den, ale byla naprosto v pohodě veselá až do spaní:slight_smile:

Dudlík je určitě náš, ten PEJSEK taky a myš nám teda tlapicka přivezla zpátky z výletu, ale jestli se vám líbí, klidně si ji nechte:slight_smile: Ten dudlík a hrkačku mi vezmi prosím v úterý, jo?

já jsem si právě vzpoměla, že takovýhle "gown" ale bavlněnej obyčejnej po někom doma máme, tak ho testneme, jen co ho vyperu:slight_smile:

nádherný počasí! odpoledne jsem pověsila plíny na balkón a kolem šestý jsem je suchý sbírala, AIO a kalhotkový jsou taky skoro suchý, jen lehce navlhlý kolem lemů!!!!!tak to má být :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjoo Lenchi, to je mazec! :pensive: elousice se normalne vykoupala. dokonce i vlasy si nechala umejt!!!!!! Spat se ji nechtelo, tak sla az pak se mnou.

vcera odjela na prazdniny, tak jsem zvedava, jak to zvladne a kdy prijede :slight_smile:
ceka me tedka spousta prace s balenim... musim toho vyuzit, ze tu neni! Babicku neposilam hlidat ven, bo je nemocna a ma antibiotika, takze se spis snazim, aby se zotavila do nemecka :slight_smile:
12. dub 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak jsme se konečně vrátili z chalupy. Bylo to super, navíc tentokrát bez signálu a bez netu, takže pohodička. A v tomhle počasí....navíc několik dospělých pečujících o Johy, takže paráda. No jo, a zase do procesu :slight_smile:

mig, na kamašky se moc těším :wink: . Snad tam zítra trefím :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, kde to vázne :astonished:

jsem ráda že na tý prezentaci v mc byly i jiný zájemkyně a nejen my s Lenchi :grinning: :wink:

holky chci koupit dorce tričko nebo body od engela a váhám jakou velikost , napište mi jaký velikosti máte a jak to odpovídá případne jak dlouho vám vydržely :wink: :slight_smile:

sama si nakonec taky asi koupím triko , protože bundles ho v dohledný době asi mít nebude a já když nosím tak jsem spocená jak myš a moira fakt není moc na parádu sice teď vylezli s novou kolekcí ale cenově to vychází podobně jako engel a musí se to prát :grinning: tak asi rači půjdu do merina :slight_smile:
16. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq já sice engel nemám, ale prej se musí kupovat větší (řeší se to v látkovkách snad obden :grinning: )
17. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz já myslela že máš nějaký meriho oblečení :astonished: nebo máš jinou firmu
17. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:35 • jirik.k
miq já mám merino + hedvábí....firmu netuším :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Už třetí den mi dítě usíná doma před obědem - je to paráda, mít hodinku volno :slight_smile:. Snad jí to vydrží.

Mig
Designově se mi z těch klasicky dostupných funkčních věcí nejvíc asi líbí Senzor. Já vlastně moc jiných než funkčních věcí teď nemám :grinning:. Na merino se chystám na zimu.

Lenchi
Co se týče kočárků, tak to mi ani nemluv. Náš hluboký kočárek má asi 20kg, což je mazec i normálně, ale neumím si představit, tahnout 20kg + 10 jedno dítě + 5 druhé dítě + tašku pro děti + třeba nákup a funět s tím třeba v šestinedělí do Dukeláku - navíc kam vrazit které dítko????
Manžílek zásadně nechce dvojčatovský kočár, ani tandem, takže moc na výběr nemám.
V úvahu připadá jen sourozenecký kočár Phil a Teds, který se zdá být super, ale nepodařilo se mi sehnat prodejnu, kde by ho měli naživo. No a nebo si pořídíme nějakou lehoučkou trojkombinaci na nafukovacích kolech a jedno dítko budu nosit. Otázka ale je, co když mi třeba zahaprují záda, nebo bude příliš kluzko....nebo mi bude třeba jen blbě...? A teď baby raďte :slight_smile: :grinning:

Tlapi
Tvůj taťka včera dovezl plínky. Přebíral je ale někdo na firmě. Moc dík.
Myslím, že už u nás byli první lidé z Leťáku (krom tebe)

Konečně jsem dala dokupy program TOP a přidržené akce, tak mrkněte: http://www.orlickeplinky.cz/Novinky.htm
Snad se zadaří

Mig, Lenchi
Snad ta prezentačka v MC v ČT byla alespoň trochu poslouchatelná. Je toho vždy docela dost naráz, tak někdy trochu chrlim....:wink: . No jo.

Tak se mějte, jdem užívat sluníčka
:slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, prezentace byla fajn, ptala jsem se pak ostatních, jak se jim to líbilo a dobrý:slight_smile: :sunglasses: jo a byl dotaz - máš už ty prodlužovačky na body od té paní, co je šije?

co se týče kočárku: Phil a Teds má kamarádka od miquel a je s ním prý hrozně spokojená a miq ho i viděla naživo a taky ho chválila, ale ona to sem určitě napíše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já si na kombinaci nošení+vožení nemůžu stěžovat, až do teď, myslím, že Hugo by občas uvítal kočárek a naopak Julie objevila kouzlo nošení se na maminčiných zádech, ufffff :sweat_smile: :sweat_smile: škoda, že mě nikdo nevyfotil minulý týden na výletě, když jsem na rybnické hřiště dorazila s Jůlinkou na zádech v ergu, vepředu jsem měla batoh a na něm byl usalašený Hugo a vesele se rozhlížel po světě (myslím, že ten kilák, co jsem ho nesla obličejem od sebe mu snad nějak neublížil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) to jsem si říkala, že jsem faaaaakt dobrá :grinning: :grinning: :grinning: bohužel Julie od té doby chce pořád nosit na zádech... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak dítě spící přes oběd je výborná věc - v klidu si uvaříš a najíš se, znám to...Juli mi od jednoho roku spala zásadně od 11 do dvou zhruba :sunglasses: :sunglasses:
24. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, co buggy pod? (má to v albu Kristy/i)
popravdě vám holky řeknu, že jsem čím dál radši, že druhý dítě nevyšlo tak brzo, jak sem původně plánovala (tzn. otěhotnět v půlroce Márinky), to bych fakt chcípla, zvlášť když ještě pořád nechodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mý tělo asi tuší, kde mu končej síly :grinning:
jo a Márinka objevila kouzlo kočárku, jen řeknu slovo kočár tak začne jásata ukazovat, kde je a že půjdem ven....chodím ven 2x denně a jen s kočárem!!!! jinak je to s ní k nevydržení....v Manduce se po půl hodině svíjí a natahuje se ven....ach jo, skončila mi svoboda pohybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a když dorazíme domů, tak ji vyndám, ať jde napřed po schodech a ona se vrátí ke kočáru a zamává mi, že jako můžu jít sama :grinning:
24. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

byyz :grinning: :grinning: :grinning: člověk míní a dítě mění :wink: třeba je to dočasný až bude marinka chodit tak jí možná kočárek omrzí

ziso jak už Lenchi práskla mám kámošku co má p+t kočárek , má holky po 18 měsících a je to fakt výbornej kočárek , vypadá jako jednokočár , v pohodě se s ním vejdeš do výtahu v paneláku, můžeš v něm vozit i jen jedno dítě je lehkej a snadno ovladatelnej no já bych do něj taky šla mít děti jako ty , sice je docela drahej ale určitě se to vyplatí , kamarádka sice bydlí ve Vamberku , ale určitě by nebyl problém se domluvit aby ti ten kočár ukázala :wink:
všechny dvojčátkový kočárky co jsem viděla jsou hrozný monstra :confounded: a na skate je johanka ještě malá to je tak na dítě Jonyho věku musí spolupracovat a hlavně se držet jinak může pěkně sletět jak už se nám taky párktát podařilo :sweat_smile:

Lenchi ty jsi teda číslo to jako Hugo seděl v normálním baťohu :astonished: :grinning:

já bych už Jonyho na zádech asi moc dlouho neunesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tuhle jsem ho poponášela na ramenou a byla jsem docela vyřízená

dneska jsem s Dorotkou trochu " trénovala" jako jsem se jí snažila nalákat aby se otočila aspoň na bok :sweat_smile: no bez úspěchu měla ze mě srandu :grinning: :grinning: kopala nožičkama o sto šest ale nějaký přetáčení jí mohlo být ukradený , no nic doufám že k tomu dospěje , jony se taky začal přetáčet až v půl roce :sweat_smile: no ale když vidím huga :confused: tak mám trochu depku :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, neměj vůbec depku z huga, já mám věčně depku z Jonáškových náskoků oproti Julce:wink: navíc buď ráda, že se Dorotka neotáčí, Hugo pořád odn+ěkud padá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

na tom výletě neseděl v batohu, ale na batohu - normálka jsem měla batoh na ramenou, jen otočený dopředu a Hugo se usalašil na něm, jinak by to ani nešlo:slight_smile:

HUgo furt blije, v noci špatně spí, já nevím, co s ním...kdyby to bylo aspoň stabilně pořád stejný, ale když měl i lepší období, atk řeším, jetsli jako je to reflux nebo není...příští týden máme poradnu, tak se asi nechám poslat na vyšetření, tenhle týden tam je Bartošová, ta by mi zase poradila krupičnou kaši :angry: :angry: ale vážně uvažuju o tom, že za měsíc až začneme s příkrmama, že jako první asi najedu na večerní kaši, aby ho to zapláclo a nebudilo ho blití :frowning2: :frowning2: protože nutriton do něj prostě nemůžu doatst. Dnes už jsme byla v takový depce z toho, že jsem vážně uvažovala o tom, že budu opdstříkávat a míchat nutriton do toho - což se taky může. Ale tý práce kolem a navíéc by pak byl na flašce, sice nepředpokládám, že by mu to zkazilo techniku, ale co kdyby?

pořád uvažuju nad kočárkem. Laco mi ho už jako povolil - nevím, jestli jsem psala, že chci golfky? ale teď konkrétní kus a zvažuju několik možností a když jsem od něj chtěla poradit, tak mi řekl, že si mám vybrat co chci, že se mu stejně nebudou líbit a něco si na nich najde, že jediná možnost, jak tomu předejít je, si žádný nekupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: v této chvíli je můj favorit mark 4 od babypointu, i jsem si zkoušela jet s obdobným typem - prakticky totožným a dobrý. Ale ještě si chci zkusit posadit do toho Julku, tak doufám, že ta holka, co je má, přijde ve středu do MC na pálení čarodějnic :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim se z noveho bejvaku. stale jsme v krabicich, docetla jsem, ale reagovat snad budu zitra....... dosly fotky?
27. dub 2009 ve 23:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi (Lenchi) díky za fotky, právě jsem si je prohlídla a jsou fakt krásný, hlavně ta jak jsou všichni tři na tom pařezu :grinning: :grinning: :grinning: a pak kočka Eli v kimonu ta je fakt boží :wink:

Lenchi a necháváš Huga v noci odříhnout ? Já většinou vytuhnu a dorka mě vzbudí tím jak se mrská třeba po hodině a já jí přetočím na bříško ona si krkne ( někdy i poblije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak spí klidně dál :wink:
ona teda docela blindí i přes den ale nezdá se mi že by jí to nějak vadilo tak to neřeším , ale Hugo je přece jenom víc akční :grinning: tak se ani nedivím že blinká :sweat_smile: no uvidíš co ti řekne dr

tlap jsem zvědavá na novinky z novýho bytečku , co kuchyň už jste to nějak vyřešili
28. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso to se nemusíš omlouvat, že se ti to nelíbí :grinning:
holky sháním golfky, mám 3 požadavky: 1. a nejdůležitější - musí bejt lehkej (tak 2 kila...to chci asi moc) abych ho vyvláčela do tramvaje, 2. cena.....do 5000 (ale to je nejmaximálnější maximum, asi koupím radši něco použitýho) 3. skladný (nejmíň důležitý, ale kdyby z toho šla nějaká placka, bylo by to super)
z Manducy se malá snaží všemožně vykroutit a ten náš tank prostě do schodů nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jo a spát v něm nebude, tak stačí asi nějakej obyč....co mi doporučíte?
30. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz
to mě se to docela líbilo, ale myslím, že to není řešení do našich podmínek :slight_smile: .

Mig
tak jsi ještě dnes odpólko v našem MC vyhrála punčocháčky, tak je máš u nás v obchůdku schované
:wink:
30. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
30. dub 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, taky sháním golfky:slight_smile: teď ještě trochu váhám, ale asi půjdu do těchhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18588379&tab=1

tohle je nějaká akční dobrá cena, jinak ještě skoro stejný jsou jedny golfky od moona, podobný taky dělá zopa a ještě jsem viděla liru 4 od vipera tuším. Váží plus mínus 6-8 kilo, jak který konkrétní typ (značka). Viděla jsem ty od moona naživo a celkem dobře se mi s nimi jelo. dají se poohovat do lehu, ale nemají polohování nohou a ta opěrka je látková, takže pro malý miminka nee. A složí se to do placky. Kamarádka, co má ty moony mi říkala, že ty samý od babypointu nejsou tak kvalitní, když je viděla naživo, ale tady na MK je diskuze (myslím "moon buggy fit") a tam má půlka holek tyhle levnější od babypointu a chválí si je. tak nevím. Já do nich moc investovat nechci. Jsem už skoro rozhodnutá, už je mám i povolený doma, ale já jsem dost váhavá...:slight_smile:

jo a ziso, zkoušela jsem to schválněřídit i jednu rukou a v rámci možností to jde:slight_smile: mě se stejně jednou rukou řídí blbě i ten můj speedy:slight_smile:

tlapicko, taže máte tu desku z masivního dřeva? z Ikea? my ji taky chceme, tak jsem zvědavá na uživatelskou recenzi po nějaké době užívání :sunglasses: :sunglasses:

co se týče mužů a jejich aktivit při budování rodinných krbů, jsem dost skeptická a mám pro to své důvody a bohužel i zkušenosti :angry: :angry:

co s etýče předávky, ta pošta se mi taky jeví celkem nejlíp, koketovala jsem s myšlenkou jet na výlet vaším směrem, ráno vyložit a odpoledne naložit, ale laco je zrovna 16. v práci, takže to na výlet nevypadá, sama s tlupou :sweat_smile: :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi trochu jsem to okoukla a je pro mě 6 kilo maximum (a to jen kvůli tomu, že dvoukilový nevyráběj :grinning: ) a designový kočáry nesnáším
docela se mi líbí tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14960211
měl by vážit 5,5 kilo akorát teda nevím, jestli si vyberu z barev
1. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso díky :slight_smile: určitě si ty punčocháčky příležitostně vyzvednu , škoda že jsem nemohla na tu procházku, ale i tak jsme aspoň prubli ústecký mc, Jonymu se tam líbilo a při odchodu zase byla scéna :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
ad p+t pokud tam vezeš jen jedno dítě tak ten kočárek vypadá jako normální tříkolka :wink: na novorozence potřebuješ takovou tu tašku, kámoška si nekupovala to originál měla půjčenou jinou a taky tam pasovala v pohodě

byyz jediný co se mi na tom kočárku nelíbí jsou ty kolečka, ale do města by to snad tak nemělo vadit a za tu cenu když neřešíš design :grinning: :grinning: :grinning: dobrý :wink: já bych osobně šla do oranžový barvy

tlapi, to máte teda do porodu co dělat a už víš jestli půjdeš znova na císaře nebo ne
no nezávidím ti ani náhodou mít měsíc před porodem byt v krabicích tak chlapovi zatrhnu všechny aktivity mimo práce chjo že jsou ty chlapi někdy tak natvrdlí :confounded: :rolling_eyes: a co pračka jsi spokojená , jo a na tu desku jsem taky zvědavá, taky jsme jí chtěli ale nakonec máme úplně obyč a taky slouží dobře
s tím growněm ně nepruď nebo to nakonec nevydržím a taky si ho koupím :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, já jsem se teď k večeru dostala do tak příšerný nálady, že mi začíná být totálně jedno, jak ten kočárek bude vypadat :grinning: :grinning: to jsem dopadla :grinning: :grinning: a tys tenhle někde viděla naživo? ty kolečka se mi taky nezdají...jinak bych stejně jako miq šla do oranžový:slight_smile:

miq, jak že jsi říkala, že se jmenuje ta nástupná značka tvých golfek? baby design? náhodou jsem na ně natrefila, kdyby byly tak funkční jako ty tvoje, asi bych taky přestala řešit design :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondělí jedu do ústí, tak zkusím mrknout do těch dvou obchůdků s kočárkama, třeba mě něco osloví:slight_smile:

aktualizovala jsem alba, tak kukněte, kdo chcete:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2014616&id=1225540764&l=dfa3aeb481
http://www.facebook.com/album.php?aid=2010549&id=1225540764&l=8ea8e8917b
http://www.facebook.com/album.php?aid=2008123&id=1225540764&l=ce9ef4dcdc

je tam Hugo v novým disaním spacím pytli, pytlík jeden malej:slight_smile:

Julka měla už dnes konečně jen něco přes 38 - jo já jsem to vlastně snad ani nepsala, od úterka je nemocná, teda není jí nic než že má vysoký hoerčky (až čtyřiítky) a konzilium několika lékařů se usneslo, že to bude viróza, tak se snažím být klidná:slight_smile:
1. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, co je s těma kolečkama? :confused: to bude jen městskej kočárek, vysloveně do MHD, jinak máme svůj terénní tank :sweat_smile:
osobně jsem ho ještě neviděla, ale jasně, že se kouknu, hlavně jestli to nejsou moc svítivý barvy :grinning:
lenchi ty už nosíš huga v ergu, máš tu novorozeneckou vložku, nebo jen tak?
1. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen tak, novorozeneckou vložku jsem nidky neměla a ani nepoužila:slight_smile: myslíš, že je na ergo ještě malý? mě nepřijde :confused: :confused:
1. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám, že už mu je 5 měsíců :grinning: no já márinku měla v manduce od 4 měsíců, ale myslela jsem, že ergo je oficiálně pro starší děti :confused:
1. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si musíme trochu rejpnout néé přece ti to jen tak nechválíme byyz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já jen že ty kolečka vypadají jako plastový tvrdý a to na kostkách musí hrozně drncat

já měla dorku v manduce bez novorozencký vložky už ve 3 měsících ona tu vložku nesnášela :angry: a teď je v ní spokojená a úspěšně ocucává kšandy na stejným místě jako márinka :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq tak to nemusím mít strach, že by ti vadily fleky :grinning:
plastový tvrdý kolečka maj přeci všechny golfky ne
2. kvě 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek