• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
2. kvě 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: troufam si tvrdit, ze muj mac. ma mekkoucky kolecka. jezdi dost potichu :wink:
2. kvě 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeste jsem se nevyjadrila k Milence :slight_smile: pul krivyho slova odeme neuslysite. vyzkousela jsem ji zatezkavaci zkouskou. tj narvala jsem do ni prochcany nevymachny pliny na sedesat, srabacky jsem dala i wasser plus a ty tri dny prochcany plinuse byly krasne vonavy!!!!!! navic se vyzdimaly na 1600 otacek, takze byly za odpoledne uplne suchy i mesavice i nemesavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o tom, ze kdyz jsem v obyvaku, tak ji z kuchyne vubec neslysim... na ostendu jsem vedela v celym byte, co presne ta pracka dela i kdyz bylo zavreno!

toz tak :slight_smile: zkratka me nadseni nezna mezi. :wink:
2. kvě 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi,
já teda nevím, ale také plenky předem nemáchám, peru na 60 po 3-4 dnech a pokud ji nepřeplním, tak taky vypere úplně v pohodě. Ot. máme teda jen 1000, takže schnem určitě o dost déle, ale i s hlukem si rozhodně neztěžuju (je tedy za zavřenými dveřmi v koupelně) - rozhodně mě to neruší. A to mám 2r starou Aristonku v nějaké střední třídě (stála kolem 10 000). Je ale fakt, že na dálku se to moc srovnávat nedá :grinning: . Každopádně je dobře, že jsi spokojená a nadšená a že ten rozdíl poznáš ty :wink: .

byyz
my máme sporťák od Zoppy (asi 3500) - golfky jsem nechtěla,v MHD nejezdíme :wink: . Chtěla jsem taky lehoučký, ale to jsou oproti našemu 20kg kočárku všechny. Váží asi 7-8kg, ale je to pohodička - jde do lehu, polohovací nohy i opěrka, s nánožákem, rychlé skládání.....
Mylím, že taky není nejpodstatnější, jestli má o kilčo víc nebo míň, pokud je to na úkor kvality. Má poměrně velká kolečka, zvládáme v pohodě polní cesty i louku, ale oproti nafukovačkám mi to taky zpočátku přišlo jako strašné plastové hrkátko. Na trochu větší hluk jsem si brzy zvykla a je to pohoda, ale stejně bych asi víc než za každou cenu něco lehkého vzala něco trošku pevnějšího s rozumnými kolečky. Švagrová měla teda jen 3kg golfky, které se daly předělat na krosničku, ale v tom bylo dítko spíš zavěšené než posazené. Na druhou stranu, to by ti možná po městě docela vyhovovalo.
2. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, na nic těžšího mě nepřemluvíte, 6 kg je nejmaximálnější maximum....po tom kočáru chci jenom, aby uvez dítě, plínu, sváču, peněženku, mobil a klíče a vydržel jednou tejdně polodenní vejlet do města
jasně, že nechci, aby se rozpad, ale já prostě v rukách skoro nic neunesu a schody do MHD jsou hodně prudký a ještě musí člověk spěchat, když to bude stát 1500 a vydrží to tuhle zátěž jen na Márinku, budu spokojená
věřte, že já přesně vím, co potřebuju
2. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz že si to sem vůbec psala co :grinning: :grinning: :grinning: , na tvým místě zajdu někde do prodejny vyzkouším i s dítětem pokud možno co nejvíc kočárků a pak se uvidí , určitě to není v praze problém, ještě by bylo fajn mít ke kočárku aspoň pláštěnku, ale i nánožník se šikne když je hnusný počasí :wink:

tlapi já jsem tak zvědavá co to bude :grinning: :grinning: ani se ti nedivím že jsi nervozní ten poslední měsíc je asi nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: já furt řešila co budu dělat když to na mě přijde v noci a tak a ve snu jsem rodila snad každu noc :sweat_smile:

dneska jsme poprvé vyrazili na rodinný výlet na kolech, ráno jsem vyzvedla cyklosedačku na poště, Jonášek z ní byl nadšený ani nežárlil na dorku, která se vezla v "jeho" vozíku :dizzy_face: no ale byli jsme jak homolkovi :grinning: po asi 1 km robert píchl tak jsem s Jonym počkala u silnice a rober jel na mým kole do sportisima pro novou duši, my jsme si s jonym rozbalili svačinu já napojila dorku na prso žvejkali jsme svačinu a koukali na taťku jak se snaží spravit kolo :grinning: :grinning: :grinning: no než jsme mohli znova vyrazit tak byli 4 hodiny tak jsme dojeli jen na presy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , okoukla jsem lechitiny nový okna :sweat_smile: dala si pivko a byla jsem naprosto vyřízená ještěže domů je to víceméně z kopce uff budu muset trénovat teď když máme dvě děti tak prostě budu muset vézt jedno dítě chca nechca :confused: :rolling_eyes:
2. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky, nez zase napisu, tak hlasim, ze jsem dala do alba par obrazku, jak si tu zatim zijeme.... ale docela jsme toho zmakli dneska dost, takze uz se ta realita konecne zacina menit!
2. kvě 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq nánožník sem celou zimu nepoužila :sweat_smile:
tlapi co je to cam?
2. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byz: cam? ted teda nejak nejsem v obraze :unamused:
3. kvě 2009 v 00:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ne cam, ale mac :sweat_smile: sem se spletla
3. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: maclaren techno xlr. je to golfac od narozeni :slight_smile: ma byt kvalitni, tak uvidime, zatim mu nic neupadlo. jde o konzervativni staromodni anglicky vyrobek :slight_smile: v cechach je ale strasne drahej... neni na nem nic svetobornyho, ale mne svete div se celkem vyhovuje. :slight_smile: kdyz uz mas plnohodnotnej kocar, tak uplne zbytecne luxusni.... ja ho mam kvuli tomu, ze povozim toho, kdo bude zrovna potrebovat :slight_smile: to mi zadnej jinej neumozni a dvougenerak neprichazel v uvahu.
3. kvě 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám, se že vás sem lezu, ale mám dotaz. Je možnost v Ústí nebo někde poblíž, vypůjčit si Manducu nebo Ergo? Chci jet do Třebový na chatu, ale s golfkama se tam nechytám a mladej jaksi odmítá venku chodit. Kupovat ho nechci, jelikož nevím co on na něj, ale chci to zkusit. Kdyby jste věděli, budu ráda. Ahojky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: myslim, ze orlickeplinky.cz pujcuji :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, děkuji, kouknu na to :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. tricko od engela ma elous 92 nosi ho uz pres rok a tedka ji je uz docela kratky, mensi nemela, ale uz sem vytahla 104 s dlouhym rukavem, ale to ma strasne velky vystrih, takze jsem z nej trochu v rozpacich, delkove jinak vsecko ok. asi se muzes ridit tabulkama :slight_smile:

lenchi: ten kocarek, co jsi na nej hazela odkaz vypada pekne, mozna si ho nekdy povozim, az budu mit prilezitost :slight_smile:
predani meho satu mam domluvene na stredu. nachystam si balicek a mamina to hodi na postu hnedka v pondeli po tom 16. ok?
ty zavazovacky bych si klidne pucila, ale jen jetli to neprodrazi postovny. cepicku snad ani ne :slight_smile: mam dost pilotek po elousoj a jeste haldy po marusce z prahy.. ale jsi hodna, diky za nabidku!
jak se ti osvedcil ten bavlnenej gown? mne tedka na tom merino prijde skvely, ze i kdyz elous provlhne pres noc pres vlnaky a pyzo ran smrdi, jak psi ksiry, tak ze to vyvetra a nemusi se prat :dizzy_face:

radsi posilam, nez se to smaze :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dite mi usnulo uz druhy den odpoledne, cumim na drat! uz tady zacina vonet rebarborovej kolacek.... no nic popojedu v reagovani na stare veci...

ziso: a udelali ty lidi z letaku aspon nejakou supr trzbu, kdyz uz mi davas porad tu slevu, aby te to spis nezrujnovalo :confused:
lenchi: co hugo s tim blitim? bylas uz u dr? pomohlo nejaky to zahustovadlo?
masiv desku z ikea mame (tu levnejsi) dneska ji musim podruhe naolejovat. strasne to chlasta.... to olejovani me docela prudi, a uz se vidim, jak budu dusledna v sestinedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypada hezky, ale hodnotit budu az bude opravdu v zaprahu. zatim delam vsecko v obyvaku na stole.

co Julka a teplota?
4. kvě 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso: tu flexinu pouzivam a je zatim ok. tu mam narozdil od te aio rada. je uplne v pohode, ale zase na druhou stranu musim rict, ze jsem ji nepouzivala moc, bo jsem kolem stehovani docela dlouho nelatkovala.
s tou priklepovkou je to opruz, bo se ten hluk strasne nese zdma a rezonuje to, ble. to byla fakt chutovka, ak jsme veseli ty skrinky v kuchyni... taky to bez priklepu neslo.

s tou prackou mas asi pravdu, ze bych byla nadsena z cehokoli jineho uplne stejne, bo ta erar aristonka, co byla na ostendu delala vyrval jak nic jinyho a nevyprala fakt nic... i predmachany pliny 2x vymachany prany na 60 v persilu po uschnuti proste smrdely chcnkama :frowning2:

miq: ty mas pro dorku webra nebo s autosedackou? asi autosedajdu, ze? o. se byl projet na kole v nedeli, ale elous to bohuzel zaspala :(

tak uvidime, kdy ji vyvenci :slight_smile: uz se mi styska po siti :slight_smile: ja asi budu vozit elousaka, bo croozer s ni bude asi lehci nez autosedacka+ mimino plus tezky kranich :slight_smile:

ale tedka uz jdu veset plinky a papat kolac :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, tak děkuji za tip. Pomohla jsi mi :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi ty ses teda rozjela :grinning: :grinning: takovej blbej dotaz jak dlouho že se ta deska musí olejovat :astonished: jak jsem ppochopila několik týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by mě teda asi kleplo zlatá umělá hmota :sweat_smile: :confused:
no já jsem právě koukala na to e. tričko asi ho taky koupím 92 a ještě jedno menší aby to měla na teď

webera nemáme nomálně vozím v autosedačce, ale je to teda pěknej záhul protože mimo dětí taháme spoustu věcí , teda po rovině to je pohoda ale tady je to samej kopec :confounded: , rovinka je to jen po cyklostezce, ale tam je zase hrozněj nával teda aspoň o víkendech :angry:

neomílej pořád ten grown :confounded: a už vůbec ho nechval :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: nebo to fakt nevydržím, protože je fakt krásnej :cry:
normálně jsem prase jonáš spí v těch disaních kamaších peru je jen když se počůrá teda durch, občas se mu ale stane že si jen cvrkne normálně to jen usuším vyvětrám a jedeme dál :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: protože fakt nesmrdí to by s normálním pyžamem nešlo bo jeho noční moč to je teda faakt síla :grinning: :grinning:

byyz tak co už ses rozhodla :wink:

dneska jsme byly s Dorkou v poradně, váží 6,70kg a měří 68cm :astonished: :astonished: to jsem zvědavá na Huga
4. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo sorac, tak hohnim resty, ne?

ja ten gfown nechvalim. vubec neni peknej atd..... jen je proste super funkcni, ja za to nemuzu, no.

ta deska se olejuje prvni tyden obden a pak jednou za 3 dny do napusteni tj. 2 mesice. pak jeste 3-5x za rok pricemz u spoaku a drezu casteji... ja bych to domu nechtela, ale nemeli jsme jinou moznost kvuli rezani.... nesmi se na tom krajet, nesnese to horky..... vpodstate na tom clovek nic nemuze, ale je to hezky, no.

s tema kamasema nejsi prase, to je preci to o cem je t merino, ne?

to je mazec, jak deticky rostou.... 7 kilo to je husty
4. kvě 2009 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dloooouhé době, nedočítám, nestíhám leč bych mooc chtěla. Jen jsem chtěla napsat k vám do tématu, že už se koplo do země, základy jsou vybetonované, takže hrubostavba bude za dva měsíce a pak tradá jdeme na vnitřek a co nevidět budu "krajanka" :wink: :slight_smile: :dizzy_face: takže se pozvolna začnu zase asi vtírat sem k vám :grinning: :wink: zatím pa
5. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorotka má první zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: auuu :grinning:
6. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tann tak to je teda šrumec a kdy myslíš že se budete stěhovat :slight_smile: napiš nám něco o tom jaký budete mít domeček
6. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq nepřekonali jste nás :grinning: ještě rozhodlá nejsem, docela se mi líbí to chipolino, ale nemůžu ho sehnat osobně v praze, abych si ho prohlídla
tann už sem myslela, žes na nás zapomnělla :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo byyz Márinku už neporazíme :grinning: ale i tak má prcina zub docela brzo , teď už jí vážně budu muset odnaučit kousání při kojení :confused:

dneska mě ti moji miláčkové dojali :slight_smile: , chovala jsem doku a Jonášek tady blbnul lítal jak sřelenej a ječel :grinning: no a dorka se tomu chechtala na celý kolo když to jonášek zjistil, tak se postavil před ní a blbnul a ječel dorotko koukej :grinning: :grinning: a ona byla úplně u vytržení a já dojetím zatlačovala slzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že jim to vydrží a budou se mít rádi :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bych mohla zapomenout? :wink: Každopádně jsem nechtěla psát do tématu, když jsem většinou mimo,že ano :slight_smile: protože vůbec nedočítám, i když bych ráda, protože takhle nemám vůbec přehled kde co a jak u vás nového :frowning2:
My stavíme od Precisu, z durisolu takže je to fakt fičák,ale domek bude "subtilní" nic nabubřelého. Až to bude růst tak dodám nějaké fotky. Děcák, ložnička, pracovna a kuchyň s obývákem, wecko a koupelna oddělené, malá předsíň, prostě bungalov :grinning: :wink:
Už teď jsem z toho všeho vystresovaná, pořád něco řešit. Byla jsem tuhle v Ústí v Tesco, holky prosím vás jsem zhýčkaná Pražanda nebo tam nic nemají? :sweat_smile: :confused: já jsem byla docela v šoku, že v Lanškrouně konečně měli v Albertu nějaké bio ovoce a zeleninu,ale druhý den už tam zůstaly jen citrony a pak zase dlouho nic :frowning2: :unamused: já jsem z toho taková zmatená. Ale co mě potěší vždycky je vyjet si na Andrlák na jídlo, tam to miluju.
Pak vás určitě budu bombardovat dotazy co a jak, kde nakoupit, jestli je nějaký obchůdek s věcma pro děti a kam chodíte a táák.
Zatím pa :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a se stěhováním fakt nejsem schopná to takhle dopředu říct, ale vypadá to na jaro. Já to moc chci stihnout do konce RD, která končí příští červen 2010, stejně i tak to bude mega stres :pensive:
7. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tann bio si musíš osobně u baráku vypěstovat :grinning:
já jsem se zbláznila a zastavěla jsem si balkon truhlíkama, když to vvyjde, tak budem mít hrášek, mrkev, rajčata, ředkvičky, kedlubny, jahody, růžičkovou kapustu a hromadu bylinek, všecko sice v symbolickým množství, ale už mi ta zahrada fakt chybí :dizzy_face:
miq to je krása :dizzy_face: na to se taky těšííííííííííííííííím
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau!
u nás se dost marodilo, tak jsem ani nechodila ke kompíku:slight_smile:

ad kočárek: máme ho!!!!!dnes jsme byli v ústí na katastru a sice jsme nic nevyřídili, zato jsme vlezli do krámku s kočárkama a jeden se nám zalíbil a hlavně už jsme to nechtěli řešit, protože jsme zjistili, že fakt nezáleží na ceně...koupili jsme tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22541891&tab=0 - my ho máme za 1690,- !
vyzkoušeli jsme jich celkem dost a který se nám třeba i líbil a zdál se konstrukčně dobrej, tak zas když do něj vlezla Julie, tak už jí byl takovej malej...o mých původních favoritech ani nemluvím, děkuju nebesům, že jsem tak váhavá a nekoupila jsem po netu zajíce v pytli!!!!! tenhle je lehoučkej, dá se dobře složit - jednoduše a rychle, nedá se napolohovat úplně do lehu, ale zas Hugo už není takový mrně, aby to na tu chvíli nepřežil a určitě tam leží víc než ve speedym...a Julka ho dnes dobře pokřtila :frowning2: :frowning2:váleli se v něm oba, děsná legrace, pak jsem jí sebrala Huga a odnášela ho pryč, což jí naštvalo, tak si blbka stoupla...chytla se rukama za stříšku nebo za co nevim, já jsem byla zády, jak jsem odnášela toho Huga, protože pak už byl jenom řev a a dvě díry ve rtu, auuuuuuuu a řev a řev...pěkně si tu pusinu prokousla :fearful: :fearful: to má z toho, že dělá blbiny :angry: :angry: :angry: doufám, že si z toho vezme ponaučení! ale kočárek dobrej:slight_smile:takový havajský barvičky, ale nová kolekce stojí dvakrát tolik, nevím, jestli to má pozlacená kolečka...barvy nový kolekce jsou příjemnější, tlumenější, ale stojí přes tři litry, to fakt ne. Jo a ještě se mi tam vizuálně líbil jeden kočárek, stál o litr víc a byl konstrukčně úplně stejnej...takže to fakt není o ceně! a přes net naslepo bych to po týhle zkušenosti už asi nekoupila...

miq, gratuluju k zoubku! u nás pořád nic! má tam dvě bílý tečky, ale necinkají, tak nám asi plesniví :grinning: :grinning:

jo a náš macíček: 7,24 kg, 68 cm!!!!otesánek můj :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek