• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
7. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan myslím že byyz uhodila hřebíček na hlavičku :grinning: :grinning: my máme jediný bio od babiček ze zahrádky :sweat_smile: jinak s nákupem je to teda docela bída, ve třebový se bio ovoce zelenina prodává snad jen v bille v tasku neee , ale lidi to moc nekupuju (myslím) takže kvalita nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo ještě se dala objednat místní zdravý výživě ale já to nikdy nezkoušela :confused: ani nevím jestli to kvůli nezájmu nezrušili :sweat_smile: tady to je holt maloměsto a lidi strašný maloměšťáci :grinning: :grinning: :grinning: prostě aby to bylo hlavně o nejlevnější , kvalitu neřeší
ty bungaovy jsou teď nějak populární Lenchi taky stavý jeden :grinning:

byzz tak šup šup pořád tady syslím to epino tak ať se ho zbavím :wink: :slight_smile: jo ještě jsem se chtěla zeptat ty máš mooncup? myslím že jsi to někde psala, já ho mám doma už tak měsíc ale ještě jsem neměla odvahu to zkusit bojím bojím že ho nevytáhnu :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: jaký byly začátky :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi jsem si říkala jestli ještě žijete :grinning: ten kočárek vypadá dobře jsem zvědavá na reál :wink:
7. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, miq, je takovej veselej :grinning: :grinning: asi jsem úplně nechtěla takovouhle divočinu, ale co už:slight_smile: letní pohodička :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemá nánožník, to je blbý, ale na MMB je paní, co je šije, tak to tam zkusím:slight_smile:

v tý naší zdravý výživě to myslím snad pořád funguje? já to naposledy teda zkoušela před dvěma lety, když jsem začínala s příkrmy Julinky:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo lenchi, ten kočár se mi líbí....ale není 6,6 kg trochu moc? sme byli ošahat kočárky v jednom obchodě a všechno je to brutálně těžký s nebo sem fakt lemra......
když naše stěhování určitě nebude do jara a já už sem to nemohla vydržet, mě to prostě baví (teda jen sem to zasadila a teď už jenom zalejvám a kochám se, co už vylezlo z hlíny (to je na tom asi nejlepší :dizzy_face:
jé miq, ty mi ho pořád syslíš? já myslela, že bude mít ještě mezizastávku u tlapičky....ale neboj, jednou tě ho zbavím :grinning: mooncup mám a spokojenost, dostala jsem ho od Zdeňka k Vánocům, akorát mi trochu protejkal, ale naposled jsem zjistila, že ho musím nacpat až co nejvíc nahoru to jde, pak drží a neprotejká a můžu ho i prstem zkontrolovat kolem dokola....dřív jsem ho měla nízko, tak jak je v návodu a tam mi moc nedržel.....jsem zjistila, že některejm ženskejm drží nejlíp dole a některý ho taky cpou až nahoru, takže to chce vyzkoušet různý polohy, jo a vyndávání jsem se taky bála, ale s tím jsem vůbec neměla problém ani napoprvé
7. kvě 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký sváteční den...tak to jsem si myslela, že budu pěstovat o sto péro :sunglasses: ,ale ze začátku to vidím bledě, budu ráda, že budu ráda. Joo bungalov to je taková poměrně dobrá varianta a hlavně žádné patro, což nám vyhovuje. Díky za přání ať nám to šlape, zatím se spousta věcí s*ala :grinning: :sweat_smile: ,tak snad už to půjde nějak lépe. Ale jasně, že člověk nemůže čekat, že to bude úplně na sto procent.každopádně o těch Rudolticích to víme a jsme z toho fakt nadšení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,protože se starostkou jsme v kontaktu a opravdu to stojí za to :unamused:
I jiní známí co tam staví tak jsou z toho trochu na prášky, my jsme třeba teď řešili závoz zeminy na pozemek a byla to lábuž...ale což, snad to prostě pořeší a hne se to.

Jinak nejsem off topic...mooncup sice nemám,ale mám ladycup :wink: :grinning: a jsem spokojená, chce to nacvičit to zavádění mimo menzes a pak to jde líp,na začátku mi taky trochu protékal, ale vyřešila to malá slipovka a trošku trápím dno pánevní cvičením a je to lepší. Tak držím palce ať se to všem ustálí dle jejich vůle a dna pánevního. Člověk by neřekl, jak to je důležité. Ale já už o vložce nechci nikdy slyšet!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pěkný víkend všem...do Vč jedeme asi příští týden tak to se zase moc těším... :slight_smile: :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zase jsme lítali po doktorech (tentokrát "jen" kontrolní vyšetření), tak jsem trošku nestíhala.....
Naštěstí to nakonec dopadlo dobře u mrňouska i u Johy, ale byly to nervíky. Nevyšlo dobře vyšetření moči Johanky, ale moc si to neuměli vysvětlit - jednotlivé výsledky se vlastně vylučovaly, takže jsme museli na další vyšetření a další atb..... No, nebudu to pitvat. Pravděpodobně byl první vzorek kontaminovaný, protože pak už vše vyšlo naprosto OK. Takže jsme moc rádi, že je malá v pořádku a ledvinky jsou, jak mají :slight_smile:

A druhý mrně se má taky k světu :slight_smile:. Už nám dokonce řekli (doktor si byl na 100% jistý a vše nám ukázal), co budeme mít, takže se těšíme :grinning:. Teď už jen vyřešit jména :grinning:

Mig
nevíš, kde ta tvá kamarádka kupovala ten kočárek a jaký má typ? Nemůžeme ho nikde poblíž splašit na kouknutí.

Lenchi, to jsi šikulka! Jak s kočárkem, tak s šátkama. Doufám, že už jste všichni zdraví!!!

Tlapi
Pokud se nic nezmění, tak bych ke konci příštího týdne objednala ty věci od Bundle - Mig, nemám vzít tedy ta pyžamka (gown) 2 :grinning:. Mají nějaký nový tréninkový systém, tak vezmu na ukázku. Taky asi budeme mít AIO a SIO itti bitti :slight_smile:
Jak pokračuje zabydlování? A co deska, ještě olejujete? :wink:
8. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
9. kvě 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tann já jsem na pánevní dno dost lemra (jako na všechno), takže vždycky při MS 2 dny cvičím a pak na to zas na měsíc zapomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáš nějaký zaručený cviky, co moc dlouho netrvaj? :grinning:
ziso ty už seš 23tt?? to je masakr :slight_smile: a prozradíš nám, co to bude?
tlapi ta hebamme to je dobrý, taky jsem uvažovala o PA, která by mi řekla, že už mám odjet a kdybych se odvážila ambulantního porodu, že by se na nás pak přišla podívat, ale není to moc levný a pojišťovna to nezaplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a golfky jsme předběžně vybrali http://www.babydracek.com/zbozi/3160-sportovni-kocarek-baby-design-mini-2009 ty červenooranžový, jestli se manža ještě dopoledne vykope, půjdem se na ně podívat
9. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz:tady t prave pojistovna plati :slight_smile: i ambu porod nebo porod doma :slight_smile: je to ciste na tobe, co si vyberes.
teda samozrejme pokud nehrozi nejake riziko.... pak musis do nemocnice, ale kdyz je vsecko v cajku, tak mas svobodu jak svina,
dokonce kdyz si najdes vorsorge hebamme se vsim vsudy, tak od 36. nemusis vubec k doktorovi, ozvy a vsecko ti udela doma... to seme netyku, ja musism k doktorovi :(
9. kvě 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz,ale jo...na pánevní dno zaručeně primitivní trénink během močení...prostě několikrát zadržet proud moči, vždycky na deset vteřin, povolit, "učůrnout", zase stáhnout, nádech výdech a lepší se to. Když se ti tedy nechce a nebo nemáš čas cvičit klasického Kegela tak tohle prostě je v rámci potřeby na kterou musíme :wink: :grinning:
9. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tann to znám a zapomínám i na to :grinning:
jo, normálně sme potkali ženskou, co ti byla strašně podobná, nešlas náhodou dneska mezi olšanským náměstím a florou?
tyjo tlapi, závidím :pensive: tady si cokoliv jinýho než normální poradnu a porod v porodnici s xdenní hospitalizací musíš platit sama
9. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz,tak tam chodívám poměrně pravidelně,ale dneska to tedy nebylo, leda že bych se bývala rozdvojila a nevěděla o tom, byla jsem v Lánech :slight_smile:
A to pánevní dno to je tedy věc, když je totiž ochablé tak člověk má potom ochablé i držení těla a prostě hodně věcí to ovlivňuje, od sexu až po to jak se nám dýchá :sweat_smile:
Nu což...cvičit se dá i orgasmicky ne? :pensive: dva tři orgasmy denně udělají taky dobrou práci :grinning:
9. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už nedám vůbec :sweat_smile: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tannawe, s tím orgasmickým cvičením jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty to dáváš? dva až tři denně? se dvěma dětma????jsi dokonalá žena!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už skoro zapomínám, co to ten orgasmus sakra je :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapicko, to je fakt úžasný, co v Němcích všechno hradí! a že se to tam nebere jako že chceš zabít svoje dítě i sebe, když se rozhodneš rodit doma :confused: :confused: já vím, že pro domporod v žádným případě nehoruješ, ale ta možnost volby je super!!! :sunglasses: :sunglasses:

jo, prosím tě, ten tvůj muž bude v Letohradu teda v sobotu...máš aspoň hrubou představu kdy? já pořád koketuju s myšlenkou jet na výlet a minimálně u vašich třeba ráno ty věci nechat. Ale jestli absolutně netušíte, kdy se tam mihne, tak nebudu riskovat, že ho minu a radši pošlu poštou! v tom případě mi prosím pošli do IP adresu!

byyz, jako 6,6 kila fakt není těžký kočárek, asi budeš lemra :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koneckonců...ten co sis vybrala váží podobně, ne? zatím máme za sebou první jízdu a pohoda:slight_smile: ale nebudu chválit, dokud nebude v provozu delší dobu, čekám, jestli se nerozvrže :sweat_smile:

dnes jsme byli v Rychnově v muzeu hraček,bylo to krásný!!! doporučuju! je to tam malinký, ale spousta hraček (my jsme s Lacem byli možná nadšenější než Julie, o Hugovi nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Jsou tam teda historický hračky a většina je jich za sklem, ale fakt jsou úžasný. No a pak tam mají dvě hračky, vlastně tři, který jsou normálka k hraní a Julie se tam u jedné zasekla snad na půl hodiny:slight_smile: takový dva domečky, co se jim do komínu hodí kulička a ta kulička pak sjíždí po takovým "rampách" až dolů, podobný hračky se tuším dělají dodnes:slight_smile: hrozně ji to bavilo házet kuličky do komínků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a k těm máslům: tlapi, nevím, jestli se nepletu, ale to máslo z plusu tam snad měli taky a skončilo buď první nebo druhý? teď nevím přesně, ale úplně jsme na to s mámou koukali, že by to člověk ani neřekl, že takový neznačkový máslo takhle dobře dopadne!

jo a taky se tluču do hlavy, že jsem nakonec nekoupila ty kamaše...vidím tolik příležitostí, kdy jbych bývala nemusela řešit, co jim dát...od Julčiny nemoci, kdy se potila, tam si myslím, že by merino zafungovalo úplně skvěle, o chladných dnech, když nevím, co navlíct na stále se zvětšujícího se Huga ani nemluvě. Jsem trotl, to jsem zase fakt ušetřila :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to teda jede :astonished:

to cvičení při čůrání znám ale taky moc nedělám, teda dělala jsem docela poctivě po porodu ale teď už na to "zapomínám" :sweat_smile: ještě je super cvičení pode Mojžíšové cvičívala jsem jí denně když jsem měla motivaci ale teď se fakt nedokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dva tři orgasmy denně by mě teď asi zabily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenchi my ty kamaše jedem skoro denně :wink: jony v nich spí a dorka se v nich nosí :slight_smile: jen teda nevím jak to bude s tou životností ty jonáškovi už vypadají dost jetě jak v nich ráno řádí než se převlíkne ( což je někdy celý dopoledne :sweat_smile: :rolling_eyes: ) jsou už samej žmolek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi to je super s tou hebamme obzvlášť jestli jste si padli do oka, jo jo sice se mi domporody moc nelíbí ale mít po ruce PA aby člověk nejel po porodnice zbytečně brzy by se mi taky líbilo :slight_smile:

ziso a kdy budeš to bundles objednávat :sweat_smile: ? ve mě se to furt pere říkám si že by ten grown dorka užila i několi let tak ta investice není tak hrozná ,ale já jsem faaaakt hrozněj škrt :grinning: :grinning:
kamarádka ten p+t určitě kupovala přes internet jaký je to typ přesně nevím myslím že tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20919846&tab=8 , myslím že si ho před tím prohlídla naživo někde v praze, ale jak jsem už psala není problém si h u ní prohlídnout a vyzkoušet jak se s ním jezdí i s dětma :wink:

holky jak vám spí děti, jonášek teď nějak blbne a vstává jakmile se rozdení , dneska byl vzhůru už o půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: prý že je už ráno :grinning: no ukecali jsme ho a na chvíli ještě zabral ale v šest už jsem už musela vstát protože jinak by vzbudil dorku ta si v pohodě chrupe až do půl devátý :fearful: :slight_smile: :dizzy_face: auuuu já chci takýýýý
9. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi jo, váží 6,5 a samotnej ho unesu docela dobře, s malou jsem to ještě nezkoušela, ale snad se vždycky někdo ochotnej kdo mi do tramvaje pomůže najde (jako ten náš sporťák je i ve dvou těžší, než tenhle, když ho nesu samotnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
test másel jsem taky viděla, jako výhra no name másla fakt překvápko :sweat_smile:
ziso P+T jsme viděli v jednom krámě naživo, fakt krásně malej a cenově docela v pohodě na dvojkočár (to teda i jednokočáry bejvaj dražší)
tann jestli budete příští tejden ve VČ stavte se na pouti v leťáku, děti to určitě oceněj :grinning:
10. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauvec holky!

dneska mam velky den! snad chlapi postavi skrin (koupili jsme pax z ikea) do loznice a ja budu moct zacit chystat veci na miminko... uz se docela tesim. nasbirala jsem hromady tasek od kamosky a od svagrove a vubec nevim, co v nich je :confused: kdyz si vzpomenu s jkejma hadrikama jsem bycla nachystana na elouse, tak se musim smat...

lenchi: s tim predanim to vypada tak, ze o. vlastne vubec nevi, kdy pojede do letaku.... jestli v sobotu nebo v nedeli :( a uz vubec ne jestli rano nebo kdy... se mnou je to slozity, sorry! adresu ti pisnu. navic je v la pout, jak rikala byzz a to je docela mega akce a je zavrena pro auto docela velka cast mesta :(

s tim maslem jsi me potesila, pripadam si, jak uchyl, kdyz nabehnu do plusu a beru 5 masel, abych tam pro ne porad nemusela chodit, tak je vrznu do mrazaku :slight_smile:

tann: to je skvely, ze se to tak rozjizdi, ale uprimne recen Vam vubec nezavidim.... to zarizovani je mazec i kdyz uz vsecko stoji... uz tady budu jedina uprchlice, co tu nema c delat :unamused:

lenchi: ne ze bych domporodum neholdovala, ale od porodu si slibuju jen jedno a to, aby prezilo mimino i ja. zadna jina ocekavani proste nemam...

miq: ja mam od disany merino rukavicky a jsem na ne pekne nastvana. e. je mela parkrat a vydrolila se v nich dir. normalne se rozpadla ta vlnena prize, co je na rantlu, tak jsem je zasila. je to hnusny, ale drzi pokupe. na to, ze je mela prkrat na sobe, tak teda fakt docela zurim a disanu vyskrtavam z pripadneho seznamu atrktivnich firem. Je to nejaky nachylny.... zato bundles merino... ze ano.... uz mlcim.

elous spi ve tme lip od malicka, takze na noc zdelavam venkovni zaluzie, tudis udelm noc i ve dne :slight_smile: ale je fakt, ze spi mnohem min... tak od sedmi od vecera do pul osmy...

a preju vsecko nejlepsi vsem k svatku!!!!
10. kvě 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi já jsem ještě taky uprchlice a už budu na věky :grinning:
jo lenchi, od ústí to bude úplně zavřený! takže tím směrem se to dá jen objet po kunčicích po takový děsně úzký silnici, kudy to objížděj i autobusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo miq, márinka taky chodí spát brzo a brzo vstává....já jsem sova a světlem se neřídím, takže chodím spát pozdě a márinčino vstávání je pro mě hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, takže je to jasný a posílám poštou:slight_smile:a jak se do letohradu dostanou lidi na tu pouť????

máme první zub!!!a druhý bude asi zítra, podle toho, jak to vypadá :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem si za nález koupila něco na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

děti mi spí příšerně! Hugo každý ráno v půl šestý kaká (někdy nekaká, ale vstává - co kdyby?) takže se pak většinou snažím s ním prchnout z ložnice, aby nebudil Julku, někdy se o podaří, někdy ne :sweat_smile: večer chděj spát mezi 7-8, jak kdy, podle posledního odpoledního spaní.-)

Hugo furt žere nějaký noviny, papíry, cokoli, nestíhám mu to brát a on se umí zručně dokutálet, kam potřebuje :angry: :angry: :angry: :angry: ve vaně neustále pije vodu!já se z něj zblázním! je hrozně čilej a je jak chobotnice!!!
10. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi gratuluju k zoubku :slight_smile: dorce ten druhej taky už prosvítá ale ještě necinká :grinning: , je protivná tak taky snad brzo vyleze :wink: tý jo ten Hugo je ale drak , dorka je furt jak placka teda už si dokáže chytnout ručičkama nohy a tuhle se jí při tom manévru podařilo jakoby otočit na bok ale to bylo tak asi všechno :grinning: :grinning: :grinning: je to můj malej flegmoušek :slight_smile: :dizzy_face: ale nevadí ona to určitě dožene zatím mi vyhovuje že kam jí položím tam jí najdu :grinning: :grinning:

Tlapi upřímě měla jsem v ruce kamaše od bundles a to se fakt s těma disaníma nedá srovnat :confounded: jsou mnohen festovnější ale když byla ta akce :sweat_smile: službu určitě udělají
když už jsme u toho merina , koupila jsem si v místním sekáči merino tuniku takovou tu oranžovou co se jich na mmb prodávalo hafo , v pátek jsme šli pěšky na kozlov , měla jsem dorku v šátku a fakt super , hrozně dobře se v ní nosí i když to není úplně můj styl určitě mi na to nošen poslouží :slight_smile: už pokukuju po nějakým merino tričku

byyz já jsem taky sova , když musím vstát před sedmou ranní tak jsem nepoužitelná :rolling_eyes: no ještě pár let a bude líp :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě se právě ty disaní kamaše líbí, jak jsou měkký a pružný...když si představím, jak by mu v tom bylo příjemně v šátku...tak do nich asi půjdu, tak jsem blbá, no, se mi to trochu prodraží :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:

a Hugo má skutečně dnes o zoubek více:slight_smile:

dnes se tak strašně zeblil, že jsem ho pak pořád pozorovala, jestli není nemocnej, to byla mléčná řeka!!!ale včera večer jsem byla v Trpaslíku a měla vínečko, tak třeba má kocovinu se mnou :grinning: :grinning: ne, já měla jen dvě skleničky, ale mám pocit, že bylo nějak silný...nebo už moc nevydržím :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratuluju vsem zoubkarum!!!! elous ma taky novou stolici! :slight_smile:

lenchi: lidi na pout jezdej chlastat vlakem, co vim, tak je nejaka uzavirka netankuje :slight_smile:
reknu mamine, at ceka balicek :slight_smile:

elous uz ma svuj pokoj! dneska jsem ji tam nastehovala a uz tam strasi asi jen 3 nase krabice :slight_smile: a matrace na zemi, bo stle nemame jednu matraci a rosty do postele :slight_smile:)) ale do podelka to snad uz vydrzime :slight_smile:

vcera tu chlapi postavili ten pax. vypada to docela dobre... musim si jeste poradne promyslet, kam dat kosiky a kam policky, aby to bylo sikovny a o. mi to vecir namontuje.... alespon do miminci skrine teda.... at muzu prat.... pulku veci mam teda jeste stejne v letaku, ale je to mazec, kdyz to vidim, kolik toho mam ted a kolik bylo na elouse....
11. kvě 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou vás nějak nestíhám :slight_smile:

Zoubkařům taky gratulace:slight_smile:.

byyz
Nakonec jsme se rozhodli, že za 14 dní vyrazíme do Prahy a kočár tam někde obkoukneme (nákup asi nakonec dopadne spíš přes net, protože rozdíl v cenách je propastný, ale chci ho vidět naživo). Oni jsou asi 4 typy a po netu fakt rozdíly nepoznám. Navíc chci vyzkoušet, jestli je dost dlouhé a vysokémadlo, abych do kočáru pořád nekopala.
Snažím se po netu alespoň zjistit, kde by ho mohli mít na prodejně, ale nic moc jsem nenašla (všude max 1 typ). Kdybys náhodou věděla (nebo nějaká kámoška z Prahy), kde by se na něj dalo mrknout, budu moc ráda. Předem dík.
No a to těhulkovství nám taky nějak utíká.....už jsme se fakt přehoupli do 23.tt. Teď je to ještě docela pohoda, ale ke konci těhu a hlavně těsně po porodu to bude mazec
:confounded: . No, nějak bylo.... :grinning: . A bude to chlap :slight_smile:

tlapi
koukám, že se utěšeně zabydlujete, tak jen tak dál :slight_smile:. Však už máš nárok na klídeček......před bouří :grinning:

Mig
objednávat budu asi koncem týdne....tak gown promysli :slight_smile:. Jak jsem psala, chtěla bych vidět rozdíly mezi jednotlivými typy PT, takže pofrčíme do Prahy....teda snad
:wink:

Lenchi
kamašky od bundle jsou fakt asi o dost kvalitnější a přjemnější, ale rozdíl v ceně (navíc v té akci) byl dost velký, takže mě zas tak nepálí, když je Johy likviduje při svém lumpačení....až ale doroste do těch od bundle.... :grinning:
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Márince taky asi rostou zuby, řve, budí se, slintá příšerně a ruce furt v puse....akorát už to trvá měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak dlouho děckám rostly poslední stoličky?
ziso tak to budete mít páreček :dizzy_face: krása....no nevím, co je horší, skoro mi přijde, že ten začátek, furt blbě, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když zas to obří břicho neforemný, taky hrůza......tak nevím, nešlo by to mimino bez toho? :grinning:
PT jsem viděla vystavenej v Dětským ráji, metro Vysočanská (internetovou adresu určitě odvodíš :slight_smile: ), ale teda nevěděla jsem, že jsou nějaký typy? myslela jsem že je jen jeden, takovej ten nahoře sportovní sedačka, dole kapsa na dítě, víc jich tam vystavenejch nemaj
11. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi kde budeš ty kamaše objednávat ? na bráně ? že bysme když tak mohli spojit objednávky já chci dorce koupit tričko od engela tak by jsme se mohli šábnout o poštovný :wink:
dorka taky furt blije teď to ještě docela jde ale tuhle jsem si vzpoměla jaká to bude paráda až bude blindit mrkvičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas budou fleky všude :confounded:

byyz vy ještě nemáte všechny zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no Jonymu rostly stoličky asi 5 měsíců ale byl protiva třeba 5 dní a pak byl na dva týdny pokoj atd. ale to slintání mu vydrželo až do teď i když už má dávno všechny zuby :sweat_smile:

ziso tak páreček supeeeer :slight_smile: manžel je šikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tlapi vy jste stejně rychlíci :wink: takle rychle vybavit byt, kdybych tohle měla dělat s robertem tak bude mimi bydlet mezi krabicema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pak když tak písni jak se ti osvědčili ty koše mě se to hrozně líbí a přemýšlím že bych upravila r. skříň má tam zbytečně moc místa na ramínka tak by sme tam mohli dát příčku a pár košů mebo poliček :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, vypada to, ze otikoj klapne na patek dovolena, takze planuje jet do letaku hned v patek....
v sobotu jede sjizdet vodu (sazavu)
a v nedeli na vetrone. ma to nabity chlapec.

miq. jak to bude komplet, tak ti to vyfotim a poslu :slight_smile: tu skrin mame ze 4casti. 3 jsou pulmtrove a jedna metrova. ta metrova bude mit tyc nahore a pultyc dole (aby bylo dost mista nakosile, ale aby se tam mohl povesit i dlouhy kabat nebo saty. dole velky suplik na o.ponozky a trenyrky) jedna padesatka je moje 4 supliky a pa policek. mimino to stejny a otik ma jen policky
12. kvě 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, kamaše asi zatím odložím, včera jsem Hugovi koupila dvoje lacláče v sekáči, takže zatím má co nosit a stály ovboje dohromady asi třetinu toho, co kamaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes jsem uskutečnila výpravu do DM, abych okoukla příkrmový sortiment a koupila jsem Hugovi lžičky, hrneček an pití, čajík nějaký, se chystám, jak kdybych měla rodit :grinning: :grinning: :grinning: ale já se nějak těším, až budeme začínat s příkrmy :dizzy_face: :dizzy_face: doufám, že mu pojedou líp než Julii :rolling_eyes:

miq a Julka taky nemá ještě všechny zuby! pořád jí chybí ty poslední stoličky, to bude hustota, občas si stěžuje, že ji bolí v pusince, ale nic nevidím...Hugo už má nateklý i horní dásně a dnes byl taaaak strašně protivnej, asi ho to hodně bolí, chudáčka :pensive: :pensive: :pensive:

tlapi, to je mazec, jak to máš všechno tak hrozně narychlo! ale zas ti to na jednu stranu závidím, já tím, že mám mrtě času na všechno, se tm hrozně zabývám a čtyřicetkrát všechno měním...jsem ráda za každou dokončenou věc, protože vím, že bourat už nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, mig
dnes budu asi objednávat věcičky od Bundles - pokud budete chtít ještě něco (Mig), tak písněte co nejdřív. Tlapi, doufám, že nikam nespěcháš a že to stihne dorazit dřív než mimčo :grinning:

zatim hoj a hezký víkend :sunglasses:
15. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, diky, nikam nespecham, ale stejne to asi nevyjde :slight_smile: vypada to, ze mamina pojede nakonec s o. v nedeli....
dneska jsewm byla v nemocnici, bo ma dr. dovolenou a vsecko v cajku, nicmene budu hodne pod dohledem.,... zase me strasili jatrama a cisarem.... ted, kdyz si zacinam zvykat na myslenku normalniho porodu.... pani dr. co me delala ultrazvuk asi pul hodiny rikala, ze uz bohuzel cesky zapomnela, ale ze mela babicku v opave :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek