• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ziso už jsem jim napsala, snad brzo odpověděj
a z brány mi dneska napsali, že ještě furt nemaj peníze, ach jo, tak sem se těšila na balíček, že brzo dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a mimochodem, dneska Márinka odmítla bejt v kočárku i v náručí, chtěla venku chodit!!!! a za ruku teda ne a ani ne tam, kam jsme chtěli my :grinning:
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hm pušvrec to jsem ještě neslyšela ale třeba to pomůže :wink: člověk je ochotnej vyzkoušet cokoli když je mu blbě co :sweat_smile:

jinak já mám teorii že těhu s klukama je lepší :slight_smile: mě s Jonym nebylo skoro vůbec blbě jen tak nějak divně zato s dorkou to byl "nářez" až do pátýho měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a myslím že i Tlapička to měla s jáchymem lepší než s eli a zisa to taky potvrzuje takže byyz bud to bude holka nebo mi kazíš teorii :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
byyz
já to nejdřív s tím puškvorcem brala dost s rezervou, ale funguje mi to tak spolehlivě, že už to asi nebude náhoda :slight_smile: a navíc to zabírá téměř okamžitě. Myslím, že to ale asi neberu podle návodu. Prostě když je mi nic moc od žaludku, nebo mě pálí žáha, tak si kápnu a během chvíli jsem OK. Po hodně těžkém nebo mastném jídle zas kápnu zeměžluč (to ale nesouvisí s těhotenstvím). Od té doby mnohem méně hlídám, co můžu sníst. :slight_smile:

Tak snad to bude fungovat i u tebe. :wink:

Dnes měla Johanku babi a prý tak vehementně chtěla capkat, že šla přes celé sídliště sama (za ručičku). Když ji pak babi chtěla přenést přes ulici, tak řičela jak siréna :slight_smile: . Málem prochodila bačkůrky :grinning:

mig
také jsem slyšela, že je to u holčiček horší. Ani s Johnkou mi nebylo moc špatně, ale teď to je (bylo) nesrovnatelně lepší. U Johy mě zase vůbec nepálila žáha a teď občas jo....pokaždé je to asi jinak.
Tak že by to byyz vyšlo a měla parťčku pro Márinku? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
k tomu chození já to beru že Jonďa začal chodit od té doby kdy udělal první tři kroky sám :grinning: :grinning: :grinning: to mu bylo 11 měsíců , ale opravdu chodit třeba po venku to mu trvalo tak další dva tři měsíce :grinning:

jsme nějaký nachcípaný byli jsme v sobotu na dětským dni na místním letišti, fučelo jak blázen tak máme všichni rýmu a dorka už má atb. prototže jí to sedlo na průdušky no dufám že se z toho brzo vyhrabeme , protože máme jet příští neděli na dovolenu :sweat_smile: tak abysme náhodu nezůstali doma :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zeměžluč znám teda jen čaj ten je fakt dobřej teda vlastně chutná dost hnusně ale zabírá dobře :grinning: :grinning: po takovým poctivým vepřo knedlo zelo :slight_smile: když člověku nesedne

btw. ziso už máte vybraný jméno :wink:
16. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mig
to je půvab těch kapiček, že se to nemusí vařít a je toho tak málo, že to nechutná nijak :wink: . Teda jsou to lihové kapky, takže.... :grinning:

Se jménem to byla docela sranda. Původně to vypadalo také na Jáchyma (manželovi se moc líbil), ale nesetkalo se to s nadšením u okolí (což by nás teda až tak netrápilo). Když to mamka říkala tátovi v autě, tak se prý málem vybourali, že ještě asi půl hodiny nadával.....no nevim, mě to nepřijde jako nějak kontroverzní jméno....teď jich je taky docela dost...no...nakonec jel manžel se svým tátou na služebku (mimochodem oba jsou Janové) a dostali za úkol to důkladně probrat :sunglasses: . Nakonec se vrátili s tím, že podržíme tradici a bude asi další Janek (já vždycky chtěla chlapečka Jana, tak to nakonec tak asi dopadne :slight_smile: ).
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, netlemte se, ale teď je to o moc lepší než s Márinkou (o moc lepší a stejně je mi brutálně blbě, to je život :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) navíc s Márinkou to bylo až do 18tt, pak už jen nechutenství a podruhý přecházím na fázi nechutenství pomaličku už teď
a navíc mám pocit, že to bude kluk, řekla bych, že je to celkově jiný, než s Márinkou
jo a řekněte mi, že nejsem blázen, když mám pocit, že už občas cejtím pohyby, připadám si jak hypochondr :sweat_smile: (s Márinkou jsem cejtila pohyby od 16tt)
miq, tak v tom případě chodí Márinka od 22.5.....akorát, že to udělala 4 kroky a pak to na 14 dní zas odložila k ledu, ona si musí všechno dobře rozmyslet
ziso takže budete mít Johanku a Jana? to se k sobě skvěle hodí :wink:
17. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele holky, kouknte na hcwerk.cz , to je mgadojak :sunglasses:
18. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tlapi hezký hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dojáček :grinning:
jak říkáte jáchymovy :slight_smile: už máte nějaku zkratku , tuhle jsem o tom přemýšlela a nic jiného než jája mě nenapadlo :sweat_smile:

ziso honzík je hezký jméno a k johance se fakt hodí :slight_smile:
s kontroverzními jmény to je těžký člověk musí mít tvrdou hlavu my jsme teda tlaku okolí nepodlehli zpočátku se nelíbil ani jonáš ani dorota ale teď už to každýmu přijde úplně normální :slight_smile:

byyz pěší vycházka s batoletem je někdy zkouška trpělivosti obzvláště pokud jsou po cestě kamínky apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miq. rikame mu jachousi, prekvapive :grinning: a sametaku, bo je strasne hebouckej a pak taky bobsi.
jinak ty kratata od bundles jsou senzacniiiiiiii.
19. čer 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
elous a jachous :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý
udrží ti ty kratata rovnou plínu nebo je dáváš jen na kalhotovky ? my jsme s tím grownem od bundles taky moc spokojený :dizzy_face: mám ho asi měsíc a zatím jsem ho prala jen jednou a ne kvůli tomu že by smrděl ale že už byl kolem krku docela naškrobenej mlíkem :sweat_smile: normální pyžamko nevydrželo dýl jak 3 dny pak už smrdělo jak bolavá noha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no už jsme tu docela dlouho neprobírali plíny co :grinning: :grinning: :grinning: mám jeden postřeh , docela jsem si oblíbila pulky HD dorka si ted furt strká nohu do pusy a všechny kalhotky na sucháš jí odírali břicho tyhle jsou super nejen že jsou na patentky ale taky olemovaný flísem taže jí nikde nic nedře :slight_smile: a dobře drží všechny pílíny :wink:

ještě jedna story ze života, včera jsme byli u babičky , odpolko jsme šli na prochajdu , minuli nás nějaký pubertáci s velkým psem a jonášek najednu prohlásil jé ten pejsek má u prciny hovínko , já jen rychle řekla to není hovíno a jonášek se smíchem ječel jé mami koukej jak se mu houpá , to se už pubertáci otčili jako že jsme divný no ale já už jsem nebyla schopná vysvětlit co se to tomu psovi houpá mezi nohama protože jsem byla mrtvá smíchy :grinning: :grinning: fakt miluju tyhle jondvi dedukce :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miq. nevim, jak s rovnou plinou, bo jachousoj jeste neupad pupik, tak mu davam jen cc na novosklad, abych to mohla zapnout pod. kdyz mu dam miq. plinku, tak mu to desne mokva .... ale uz uz to vypada, ze bude kazdym dnem dole :slight_smile:

holky, jsem docela smutna, od otikovych kolegu jsme dostali gutschein na 100 euro do obchodu, kde skoro nic nemaji :(

storka je bajecna!!!
22. čer 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ziso, videla jsem na brane mommiesku s cernejma flekama sametovou, tak me berou roupy... navic se elousoj rozpadly vlnaky na noc, takze budu muset jchousoj koupit.... Lka BI retro :slight_smile: tak az budes nekdy prilezitostne objednavat na mamaje, tak si na me vzpomen.... doufam, ze to nebude moc brzo, bo bych to rada platila z ceskeho porodneho :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mig
já bych asi do natahovacích vlňáčků čtvercovky radši nedávala.

tlapi
na pupíček jsem Johy dávala kousky té léčivé vlny a bylo to hodně rychle zahojené, ale to už asi zvládnete bez toho. U mamaji beru docela často, takže dám vědět.
Jachouš je milé :slight_smile:, někde jsem slyšela taky Jácháč :wink:

Holky, budu objednávat od farmers, tak kdybyste někdo něco chtěl, dejte vědět :slight_smile:

Dítko mi zas někam zdrhlo, tak mastím za ní :wink:
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, Jácháč, to je jak Mácháč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdravíčko vespolek, ještě žiju, ale nějak jsem poslední dobou nekomunikativní:slight_smile:

tlapicko, to je fakt pech s tím gutscheinem! a jak to jinak s dvěma dětma jde? máš tam ještě babičku? co vlastně říká na brášku Elouš? doufám, že jsem to nepřehlídla a že po tobě nechci informace, který jsi už psala :sweat_smile: a stíháš olejovat pracovní desku? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaký je Jachouš miminko? je hodnej? jak spí v noci?

u nás je to poněkud únavné, bo Hugovi lezou zuby, pořád ještě, teď už snad leze poslední v sérii a pak by mohl být chvíli klid...je protivnej, fuj. A kromě toho se začal plazit, takže je jak neřízená střela a všechno musím v poklusu před ním uklízet. Nejradši by ovšem pořád stál, ale ještě to neumí natolik dobře, abych ho nechala, ať si teda stojí, tak trénujeme:slight_smile: Julka pro změnu chodí spát nejdřív v devět - teď je tam nějaký ticho, to je podezřelý, doufám, že ho zatím nebudí :angry:

pořád vymýšlíme a řešíme něco kolem baráku. Minulý týden jsme byli kupovat cosi v Brně v nějakým kutilským marketu a najednou koukáme: stojí tam "vana snů" - teda to zas přeháním, ale nádherná designová vana do prostoru - teda už z těma panelama kolem, takže se nemusí obezdívat a s nádhernou stojánkovou baterií, no jen zapojit a koupat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a přijdeme k ní, jakože se jen pokocháme a tam stojí: výprodej vzorků - původní cena 69 900,-, nová cena 9500,- :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: no a tak ji máme :dizzy_face: :dizzy_face: sice se kvůli ní bude muset něco předělat v koupelně - vyžaduje jiný zapojení vody a odpadů, než jsme měli (čerstvě) přichystaný, ale co už :sunglasses: :sunglasses:

ziso, od farmers bych chtěla tepláky na látkovku a do šátku, vel. 74, barva cihlová a šátek "pirát", velikost i barva stejná. díky!

jo, tlapi, jak jsi to myslela s tím, že to je v tom mým šátku vošklivý? to se ti tolik nelíbí? ale věděla jsi, jak vypadá, než ti ho přivezli, ne? to mě teda mrzí, půjčit ti vošklivou věc :pensive: :pensive: :confused: :confused: :sweat_smile: já v tvém šátku úspěšně nosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi dlouho nebudu...zase se mi začala ozývat ta blbá pupeční kýla, tak jsme teď absolvovali výlet v lese s kočárkem, bo Laco řekl, že se mu nosit nechce :angry: no, pravda je, že je Hugo pěknej buřtík, takže už to docela cítím, když ho mám na břiše...a na záda mi přijde ještě mrňavej :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: co mám dělat? s kočárkem si přijdu jak blbec, jsem zkažená nosička :grinning: :grinning: navíc, když mám Huga u sebe, tak Julka pěkně ťape a neprudí, když mám kočárek, chce k němu přisednout, lenoška jedna :angry: :angry:

jo, miq, jak jsi spokojená s těma BG v porovnání s IB? musím chtě nechtě něco dokoupit - ani bych nikdy netušila, že budu dokupovat AIO, ale s Hugem začíná být přebalování pěknej vopruz, tak si to chci maximálně zjednodušit...on nevydrží deset sekund ležet na zádech, takže každé přebalování je boj :angry: :angry: :angry: a nevíte někdo, jaký jsou ty P´tit Dessous nebo Swaddlebees ? jsou mi sympatický, že mají zapínání víc na boku, to by se mi teď hodilo, navíc je někdo prodává na MMB jetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
yiso, ja asi nic tentokrat. pupik upadnul dneska! huraaaa. pripada mi, ze elous ho mela pryc rychleji, ale mozna je to tim, ze sme byly tak dlouho v nemcnici... a taky se mi zda, ze to vypadalo uplne jinak... u jachouse to byl nejdriv mega tlustej pupecnik, kterej se sesychal a sesychal az upadnul. ja mam buretove hedvabi, ale nedavala jsem na to nic.... korat mu to hebamme dycky ocistila, musim za ni skocit, at mu to odborne ocisti ...

lenchi: s tim satkem... v didym vypada uplne stejne blbe....nosim v kolibce v krizi s kapsou navrchu a to je proste oskliva hrouda bez nozicek na brise.... az polezou nozicky, tak to bude jiny kafco... s tim tvym nosenim je to skoda, asi bys mela zajit o prazdninach na tu operaci :grinning:

s gutscheinem je to asi tak, ze tam nakoupim merino io bio sterilni osklivy bodycka a bude po ptakach. navic udelali k mande nejakou tasticku http://www.wickelkinder.de/manduca/accessoires/manduca_pouch.htm tak zvazim, jestli ji nechtit...

babicka uz je doma, ale v pondeli prijede druha :slight_smile: a hned jak odjede, tak odlita elous s tatkou do bulharska. huraaaa.
elous chodi pondeli streda dopo do jeslicek, jeste u toho musim parcialne pricmrdavat, ale je to fajn...potrebuju tedka vyplnovat lejstra, tak kazda chvilka klidu dobra. elousice je spravna velka segra. jachouse by nejradsi porad tahala a jak knikne, tak je u nej a rika :" ale jachymko, copak je?"

jinak je dost prudna, skoro si nehraje, neposloucha, prudi, odmlouva... je to dost narocny.ale roste ji tedka mraky zubu, tak si rikam, ze za to castecne nemuze... po o. chodime vsichni spat. jeste jsem docela unavena. kdyz si pres den nedachnu, tak jsem 9 uplne na kasi.
jachous je zlaticko... na kazdy rev zabere 2minutova satkovaci terapie... pomalu se i naucil rozumneji jist, hura. V noci asi spi... ani nevim.... pravidelne se budim nad ranem se zapnutou lampou a ditetem na koze. Klasika.

pri kojeni krafu na netu... jako treba ted a pak si ho hodim do satku a pujdeme natirat desku jojo

ta vana zni fakt bajecne!!!! tak snad nebudou ty predelavky tak velky.... uz se tesim na kolaudaci!

bg vs. IB ja teda hlasiju pro IB. ale ani nevim proc... asi mam radsi patentky. u BG se mi odparal jeden suchac, tak jsem si ho musela prisit a rekla bych, se sedi elousici ta ib lip... ty druhy vubec netusim...
23. čer 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hlasim, ze jsem narvala nejaky fotule do alba....
23. čer 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím ztracené duše :grinning:

Tlapi koukla jsem do albíčka to dřevěný odstrkovadlo je fakt morový :dizzy_face: a jáchouš fešák :slight_smile:
já myslím že v čechách zkracují ten pupík v nemocnici takže se to asi hojí rychleji
já jsem dorku moc v kolíbce nenosila strašně mě prudilo jí do toho dostávat a navíc jak jsem jí měla pod bundou tak jsem fakt vypadala jak koule :grinning: a pak jak jí dali tu dečku mezi nohy ta jsem jí začala nosit na stojáka to jí nebyl ještě ani měsíc no snad jí to neublížilo :sweat_smile: :confused:

btw taková blbá tázka kdy pojedete do čech jestli teda už máte naplánováno

Lenchi nám taky lezou zuby , dorka slintá jak bernardýn a je hrooozně protivná a když se k tomu přidá Jony jak dneska když nespal po o tak to fakt stojí za to :angry: no ale aspoň máme klidnej večer :grinning: :grinning: :grinning:
ad AIO já mám BG ráda ale strašně dlouho schnou i když bylo hezky tak to trvalo 2 dny takže to je na prd další už bych si nepořizovala, IB jsou fajn :slight_smile: no mám taky rupy že bych si ještě tak dvě aio pořídila ale koukám spíš po nějaých rychleji schnoucích jak schnou mmt a nasají tolik koliktřeba IB

na tu vanu jsem zvědavá :wink:

ziso já asi nic od farmers nepotřebuju

taky jsem hodila pár fotek do albíček
24. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi ta fotka Elišky s šátkem a na kole je perfektní!!! :slight_smile:
jo ziso, koupila jsem si ten puškvorec, ale ještě jsem se ho neodvážila ochutnat, furt čekám, až mi bude víc blbě :grinning: od farmers nic nechci....teda chtěla bych, ale nic nepotřebuju, tak šetřím, ach jo :zipper_mouth:
Márince taky rostou zuby, pětky už snad čtvrt roku, slintá strašně a ruku má narvanou pomalu v krku, takže se jí kolikrát natáhne, no sranda, ale nějak prudivější mi nepřijde, tak aspoň že tak (nebo jsem si za ten čtvrtrok zvykla)
já bych se měla jít zaregistrovat do nějaký porodnice (jo, už takhle brzo! pražský porodnice zešílely), ale mně se nechce ani přemejšlet o tom, kde chci rodit, natož se někam táhnout (musí se osobně) - je mi blbě, je hnusně a ještě se povláčím s kočárem - skvělá představa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenchi vana super! závidím (naše koupelna má 1,4x1,5m tam se nevejde skoro nic)
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdarek! mam podezreni ze na elousii neco leze, tedka sotva nedlezla domu a malem mi usla na hristi a ve 12 sla spat uplne vyrizena. to je nevidany...

to kolo je skely! tady na kokua like a bike radej vsechny deti, jenze to je strasne drahy... takze jsme ji koupili nejaku smejdactejsi verzi za tretinu ceny :slight_smile: je to fakt bajo... clovek jde na prochajdu s jachousem a ona jede na kole. mrte ji t unavim a pak nakojim na hristi :dizzy_face: je to tak dokonaly, ze se kazdy den bojim, ze to prestane fungovat :dizzy_face: :confused:

elous je nosena na stojaka od 14 dnu a myslim, ze nasledky nema, tak bud v klidu :slight_smile: ja to do ty kolibky zkousim, abych si doplnila satkovaci vzdlani, ale je to proste osklivy... deti v jeslickach to milujou, dycky me za ten satek tahaj a prosej, at jim ukazu miminko :dizzy_face:

miq. zatim naplanovano nemame a mamina je dosti vyrizena z eluse bo fakt zlobila, tak ji chci udelat prazdniny. Az zaridime jachousoj cesky rodny list, to trva 90 dni... jeste jsem nezadala...
abych si ho zapsala do pasu a yridila socialku v cechach. Videla bych to na zari, ale je mozny,, ze se nam zasteskne uz driv :slight_smile: uvidime.

mamine se u nas zalibily latkovky, ale nejvic si oblibila kushisky... luxusarnicky typu ib nebo mesava mmt ji nijak neoslovily :cry:

ta mmt se mi zda, ze schne rychleji nez ib. problemy v savosti nevidim narozdil od hvezdickove tb ...

byyz: s tou porodnici to je husty, nemam slov
25. čer 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miq. na prochazce za damu je bozi a cucim jak puk, jak jonda drandi na velkym kole... my asi koupime elousici kolo pristi rok a bez podpurnych kolecek... trenuje rovnovahu na tom behacim.... dycky to rozjede a zvedne nohy a bavi se tim, ze to jede samo a my mame radost, jak trenuje rovnovahu :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm. tak my kolo máme pro Julku, babička byla aktivní a kolo normální koupila, ale myslím, že doooost brzo, já jsem ghrozná, měla jsem jí to rozmluvit. ALe už se stalo. Dnes jsme byli u kamardáka v Boskovicích a její klučina má taky tohle "kolo/odrážedlo" a je boží!!!!úplně úžasně na něm jezdil, Julka tam drandila na motorce a byla ráda, že je ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Tobi měl to kolo hrozně lehounký a myslím, že je to fakt dobrý, asi zkusím přemluvit muže - teď ne, teď leží v horečkách, chudáček a něco pořídíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mmt versus ib jednoznančně vyhrávají....ib :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatímco IB i když jsou durch tak ta vrchní vrstva je suchá, tak mmt - aspoň ten starší model, co mám - jsou mokrý pocitově dost brzo a ten materiál ani není tak příjemnej. Ještě uvažuju o možnosti ekonomicky dokoupit pro ib jen nový náhradní střeva. ale pak to teda už trochu ztrácí kouzlo AIO... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja mam tu mmt jen mesavou a ta jeste nikdy nebyla mokra na chlupech... takze tu muzu doporucit. nicmene me leze na nervy ze je na 4 patentky. ten ib system na dva je lepsi, ale to je asi jasny, kdyz neni jednovelikostni...
jenze pomer cena vykon jasne vyhrava ib, ze!!!

lenchi: to behokolo (laufrad) neni misto kola...(akorat misto tech podpurnych kolecek, jak jsem psala vyse) to je jeste pred kolem.... elous nemela nikdy zadny odrazedlo tri nebo 4 kolovy, uz davno jsme ji koupili tohle... ale ted ho miluje. ale ne kazdej ho miluje, jeli kamarad adinka ho chce vzit ven a zaparkuje ho o prvni barak se slovy, ze nejede, b ma puklou gumu a samozrejme ze nema.... takze to chce zjistit, jestli je dane dite behokolny typ :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mmt mi přijde, že nic nenasaje....zbavím se levně červené MMT na sucháč, kdo má zájem? :grinning: už jsem ji nepoužila, ani nepamatuju
tlapi já si teda kolíbku nemůžu vynachválit, ale nebejt manžela, tak ji fakt nedokážu stvořit, natož do ní nacpat dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak v ní Márinka byla až do 4 měsíců, kdy už mi přečuhovala všema směrama a začlo mě z toho bolet to zatíženější rameno
25. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no je to fakt že nemá moc cenu kupovat dětem věci moc dopředu, protože co dítě to originál :grinning:
já jsem si třeba tuhle zase vzpoměla na Julínku jak krásně kreslí , jak pršelo tak jsem si zkoušela kreslit s Jonym a on jen mami nakresli a sám udělá dvě čáry a už ho to nebaví :angry: , jeho kreslení spočívá v tm že kreslí rodiče a on na to kouká :sweat_smile:

já bych jonášovi taky kolo nekupovala tak brzo, my jsme tohle zdědili po synvci, je to takovej krám těžkej , ale jemu se strašně líbí a hlavně jak se udělalo hezky tak viděl u nás na ulici řádit děcka na kolech a tak taky chtěl furt na kolo já myslela že mu to nepujde oni ty kolečka zase tak moc nevydrží kdž se celou váhou opře na jednu stranu tak letí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale po pár pokusech se naučil tak bravurně šlapat že když to rozjede tak ani ty kolečka nepotřebuje :astonished: a vlastně obráceně až když se naučil šplapat na kole tak občas veme na mylost tříkolku a projede se i na ní :grinning:

ještě k těm ib o té jednoveliosti by se dalo polemizovat dorka nosí tu Lkovou od 5,5 kilo a v pohodě jí sedí mám trochu rupy koupit jí tu puntíkovanu z limitované edice :grinning:
je to dcela sranda jak my látkovací skrblíci jsme najednu ujeli na těch nejdažších aio plínách co :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
26. čer 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miq. myslim, ze s tema aio je to logicky! co bysme kupovali nejake obyc pliny, kdyz si je usijem...
26. čer 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tlapi to sem ráda, že maj kushiesky u babičky úspěch :slight_smile:
a porodnice skvělá! ty fotky mě teda navnadily, ale do Německa nepojedu :grinning:
26. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tlapi ten článek je super :wink: :slight_smile: když to tak čtu tak mi fakt nejvíc na celý porodnici vadilo to věčný oragnizování jak někde na vojně dokonce nás jedna sestra sprdla za to že jsme při vizitě nechali na topení mokrý ručníky to jsem jí měla sto chutí něco říct :angry: :sweat_smile: ale jak jsem slyšela v jiných porodnicích je to ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra odjíždíme na dovču tak jdu ještě balit , doufám že počasí se umoudří a bude hezky :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek