• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
jazyk je nevyhoda jen tedka, nez to kousne, ale pak to bude naopak super vyhoda :slight_smile: ona je sladka, kdyz zpiva und der Krokodil bleibt in seinem Nil :slight_smile: doma vypiskuje, ze chce frischkaese a trinken :slight_smile: takze si myslim, ze to uz dlouho trvat nebude...

ta novinka me bude zajimat stejne jako ta kapsicka manduci... tu kravicku teda zase patentkovou, prosim. to bundles zatim nevim, ale urcite budu chtit tricko pro sebe, abych si ho mohla uz v tom srpnu vyzvednout, tak do kdy se musim vyzvejknout?

chci prodat 3 Bamboo extra, mozna loviky L a dvoje streva a tu hvezdickovu AIO tots, tak kdybyste o nekom vedely, dejte vedet... zatim to nechci davat do bazaru, kdyz to privezu az za mesic....
16. črc 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ty ctvercovky jednobarevny v ruznych barvach bez obrazku :slight_smile: po kolika je jsou ty baleni a kolik to tak stoji? abych se rozhodla kolik...
16. črc 2009 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso jen užívej klidku než začne šrumec :grinning: kolem roku jsou to fakt zlatíčka :slight_smile:

jj ta košilka se mi moc líbí ale fakt rači mi zjisti ty rozměry protože o tom tričku taky píšou že je dlouhý a mě moc dlouhý teda není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byyz já nechci strašit :grinning: když si to tak promítnu zpět tak pro mě bylo asi náročnější přechod od 0 dětí k 1 dítěti než z 1 na 2 :grinning: možná to bude i tím že jony byl dost uplakaný mimino zatímco dorka andílek :dizzy_face: :dizzy_face: je to jen o tom jak si zorganizovat čas nic víc :sweat_smile: teda většinou :slight_smile:

lenchi já to těch ib strkám normálně čč nebo vkládačky dávám je teď dorce na ven místo svrchňáků když jsou teď vidět tak ať je frajerka né :grinning:

tlapi a jaký jsou ty lovíky možná bych je brala

já bych s eli žádný zásadní věci neřešila , myslím že narození bráchy je pro ní teď dostatečnej stres, hele pojmi tu školku jako mateřský centrum , my jsme taky s lenchi chodili do mc už s miminama a uvidíš jak se to vyvrbí

jonáš je docela ňouma on na sebe všechno práskne když se ho zeptám jestli strčil do Dorky tak klidně řekne že jo :astonished:
16. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. loviky: mne moc nevyhovuje ten system streva+ svrchnaky. prudi me to. stejne se to musi mezi pouzitim vetrat... elousice z tech loviku vetsinou olejzala... ten matros ji vadil, takze jsem je davala spise z nouze. Navic jsem se bala, ze kdyz se posere, tak ze to schytaj svrchnaky...

no a pak ten strih vubec neni univerzalni. na vetsinu mejch plin jsou moc uzky mezi nohama, takze nevim no... nejak jsem si je neoblibila... Doufam, ze jsem v tobe vzbudila nadseni a desne po nich touzis :slight_smile: mastim chrupat, dobrou
17. črc 2009 v 01:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso:

jeste bych chtela malej pytlik na pliny, nejlepe kdyby byl nejakej hezci nez ten popo (haipa daipa?)

a nasla jsem u nas v samsce 3x3ky nebelenejch moltexek. nechces?
18. črc 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi ty si to nejdřív zhatíš a pak mi to chceš prodat :grinning: :grinning: hm já chci něco univerzálního tak to asi neberu nakonec možná koupím BI s motýlem a bude :wink:

tak jsem si užívala dva dny jen s Dorkou to je fakt pohodička :dizzy_face:Jony byl u babičky , ale pak už mi tady trochu scházelo to jeho věční " a proč" :grinning:
Dorotku už nějak nebaví sezení teď má novej objev a to je stání, jenže ta moje prcina má nožky fakt hrozně vratký takže to moc dlouho nevydrží ale trénjue fest :slight_smile: zato lézt to jí ani nenapadne ani se chuděra neudrží na rukách a trénovat to teda nebude jakmile jí na chvíli položím na podlahu tak se začne vztekat :confused: a řvát :rolling_eyes: snad jí časem dojde že to není špatný způsob přesouvání se z místa na místo :grinning:
19. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babky
dnes mi dorazila ta novinka Pop in a jsem vcelku nadšená - mají pěkné barvičky, příjemný materiál, dobrý střih a šikovné řešení - schnutí i na noc. Myslím, že se vám budou líbit :wink: , takže nespěchejte :grinning:

Tlapi - už mám pro tebe u sebe vše. Barevné plínky jsou balené po 3 (vel. 70x70 - cca 115Kč). Budou ale až tak za 3 týdny, pokud to stačí (nejsou běžně k objednání). Taštičku od HD jsem brala dodatečně, tak snad bude taky včas.

Bundles bude, až se domluvíme. Chce to ale tak 10 dní předem, aby to dorazilo 100%

Dnes byla Johy na roční kontrole.
Lítala po ordinaci jak drak a pořád něco žvanila - doktorka jen prohlásila, že se teda na chůzi a mluvení ptát asi nemusí :grinning: :grinning: :grinning: .
Za 2 měsíce přibrala kilčo a vytáhla se na 77cm (teda ona se odmítala nechat změřit, tak je to spíš orientační :wink: ). Jen obvod hlavičky má jak průměrný dvouletý chlapeček :slight_smile: - no jo, koumák po tatínkovi. Jinak je fakt zlatíčko (teda až na dnešní ráno, kdy vstávala ve 4:30). V 6:30 si uprostřed běhu najednou lehla na koberec a vytuhla - byla fakt kouzelná, jak kdyby někdo zmáčknul vypínač. Tak jsme si ji vzali do postele a trochu se kolektivně dotáhli. Vzbudila se jak sluníčko a okamžitě začala vyžadovat pusinky od tatínka. To si dovedete představit, jak se tatínek tetelil. No jo, holt si ho umí omotat :grinning: .
20. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau zensky! dneska jdu na konzulat odevzdat vsecky papiry na vybaveni ceskyho rodnyho listu pro jachouse, tak drzte palce, at mam vsecko a vsecko klapne...

miq. kdyz ja si nemuzu pomoct, pripada mi, ze jsou ty lowiky fakt o nicem az bych se stydela Ti je prodat... tendle kousek radsi anonymne...

bi vlnaky jsou baaaajecny! skvelej strih, nadherny... to se fakt neda naprosto srovnat... to je urcite lepsi volba... i kdyz trvanlivost teda nic moc... nam vydrzely presne rok, ale davam je elousici i deravy a neprotika to :slight_smile:

lenchi: docela jedu ty zavazovacky, ale jedna uz to ma za sebou (takova ta modro vyblito seda) uz jsem ji nekolikrat prisivala snurky a zacina se cela sypat :unamused:

ziso: ja tady cumim jak puk, ze za chvili rodis! Uz se tesim na Tvoje brisko :slight_smile:

ty barevny bych chtela teda jedny, ale jedine pokud se t stihne do 20. srpna. jinak ne.

bundles: treninkovky merino M modry prouzek
nerino triko outdoor M (na barve nezalezi) ted tam maji jen sedivou
Jeste prosim, abys mi to scitla poslala na mejl, kolik si mam orientacne nachystat. uz nejsem v obraze, co jsem si navymyslela a tak... takze dekuju predem!

Na kontrole jste museli mit veselo! elous u dr. rve jak smyslu zbavena :(

Na
21. črc 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi to byl jen návrh :slight_smile: a nemůže bejt ve školce nešťastná taky z toho, že si s dětma nerozumí? když jí to vadí i na hřišti....jinak bych prostě všechno svedla na Jáchyma a doufala, že to přejde
hele a to lhaní je podle mě taky období, si pamatuju, jak mladší sourozenci takhle zapírali, i když byli přistižený při činu
ziso jak "konečně" chodí? to mám právo říct akorát já :grinning: (myslím s tím konečně) ano, ano....naše dítě skutečně chodí!!! myslím tím, že chodí víc než leze, no v roce a 7 měsících, to je fakt výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako moc nadšeně to nepoužívá, ale ona je celkově takovej statik, tak hlavně když je to už hlavní způsob přesunu, kroky jí počítat nebudu
jo a taky má teď období - je strašně ukňouraná, uklidňuju se tím, že je to třeba tím začátkem chůze (že má jako míň kontaktu se mnou, taky chce kolikrát místo chození nosit) a/nebo lezoucíma pětkama (už má dvě venku)
no a když už se chlubím - tak začla používat věty (tak označuju prostě spojení 2 slov za sebou) a už končím s chlubením :slight_smile:
miq tos mě potěšila, že je horší přechod z 0 na 1 než z 1 na 2, to si můžu říkat, že to horší už mám za sebou :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz:
myslim, ze problem je od kazdyho kousek. O psal, ze je nemozna i na dovoleny... nemuze se od ni hnout ani na krok, jinak vyvadi... uz ted se desim pondeli. to zas bude teatr... :(

gratuluju k chozeni!!!!

u me byl teda urcite horsi prechod z 1 na 2, bo prechodu z 0 na 1 jsem si ani nevsimla....mela jsem dostatek casu na vsechno, chrapala jak nikdy.... to ted s e. neni.... takze kdyz je tak narocna ona, tak stejne cas nezbyva, tak je to aspon jednim vrzem...
btw. dala jsem neco na pavuciny :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, od kdy jste nosily v mande bez novovlozky? ja jsem strasna, leze mi na nervy a vcera jsem uz nevydrzela a hodila si j. na zada :confused: . mne to dite vepredu nejak prekazi.... miluju moje deti! vsechny jsou stastny z jakyhokoli noseni :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi ty seš fakt ďábel :grinning: :grinning: tos ho dala na záda v manduce ? já dorku začala dávat do mandy asi ve 3 měsících teda myslím bez tý novo vložky to žu docela šlo ale ona je fakt hrozně dlouhá , no v tý vložce se jí teda nelíbilo vůbec
stejně by mě zajímalo ja ty ženský v africe nosí ty děti v šátku na zádech, když to vidím někde v televizi tak ty mimina vypadají docela malý :astonished:
22. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, tady to teda jede:slight_smile:
já jsem naprosto hotová - fyzicky - rubala jsem s mužikem na baráku a to jako žádný crcání - zahazovala jsem výkopy, takže krumpáč, lopata, třicetistupňový vedra...mazec! děti měla celý odpoledne a bylo fakt dlouhý - moje máma, takže jsem si od andílků naprosto dokonale odpočinula. Už je zase miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi, fakt hustý, hodit takový prtě na záda! já ještě ani teď nedávám Huga na záda! mě tropchu vadí, že na něj nevidím :confused: :confused:

Julka u doktora taky jenom řve, takže naše doktorka nemůže ani tušit, jestli mluví, chodí a tak:slight_smile:

byyz, taky gratuluju k chození:slight_smile:

jo a co se týče Elouše...my máme teď něco podobnýho, jestli jsem to nepsala, taky od ní nemůžeme ani na krok - i když jak kde, v MC nebo na akcích mc je úplně v pohodě a opouští mě i na nebezpečně velký vzdálenosti a od ostatních mamin se nechá bez problémů hlídat a tak :sweat_smile:

ziso, já sy na ty IB střeva klidně počkám, mě ta plína vyhovuje hrozně moc i tou savostí, že je krásná je druhá věc, klidně bych ji měla i nesemišovou, je báječně štíhlá a hodně savá, ty střeva chci hlavně na cesty, že sebou nebudu muset tahat tolik plín - vezmu dvoje "kalhotky", v klidu si to popřipínám a můžu přebalovat už zase za pochodu...ve stoje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc mi nějak v poslední době hodně vyhovujou patentky - u svýho velmi pohyblivýho dítěte mám jistotu, že se to nerozepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

on je fakt ďáblík! už nepadá, už se naučil ze stoje si sednout a odlézt. Vstává prakticky o cokoli během pár vteřin. Leze jak drak, hrozně rychle. Ale těším se, až se naučí chodit, protože když jsme venku, tak odmítá být přivázaný v kočárku a chce se pohybovat, což je teda problém, když leze a žere všechno, co je kolem. Včera na zahradě jedl hlínu :pensive: :pensive:

jsem se taky trochu zaktivovala v mc, mrkněte na náš blog - mělo by to časem fungovat jako normální webovky :sunglasses:
www.mcrosa.predskolaci.cz
22. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu pokračovat v psaní dopo mě vyrušili hladoví kluci co chtěli honem oběd :sweat_smile:

Lenchi ty stránky to ty sama :astonished: :astonished: nechápu :sweat_smile: :confused: já jsem fakt počítačovej antitalent :rolling_eyes:
btw. co děláš v pátek mohli bysme prubnout ty brusle jestli chceš

byyz :slight_smile: dobrý :grinning: no nakonec Márince nic neutelo né a až půjde na vejšku tak se jí nikdo nebude ptát kdy začala chodit :grinning: :grinning:

já u Jonyho furt spěchala aby už chodil a u Dorky budu ráda když bude co nejdýl statická :sweat_smile: zatím mi to docela vychází slečna krásně sedí obklopená hračkami a furt něco žužlá a žvatlá a o nějakým pohybu si můžeme nechat jenom zdát :grinning: :grinning: :grinning:
jo a když už jste u toho chlubení tak se taky přidám, Dorka začala chodit na nočník, každý ráno se nám podaří kakání a dokonce i několikrát za den čůrání, ona vždycky začne dělat eeee eeee no a když si toho teda zrovna všimnu tak jí dám na nočník, je fakt morová zatváří se jako že tlačí řekne eee eee a je hotovo :dizzy_face: :dizzy_face:

jak tak čtu tak Jony je "divnej" on doktory miluje, mám spíš problém ho dostat z ordinace :sweat_smile: , naše dr tam má lepší auta než v čekárně a navíc i bombony o který si vždycky drze řekne jedinej problém byl když mu chtěla kouknout do krku , ale co se naučil vypláznout jazyk tak je v pohodě :grinning:
22. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. oni maji mozna ty africani mensi deti, kdyz nemaji takovy blahobyt jako my tady... docela rada bych to tez videla nekdy na zivo... jenze se obavam, ze uz asi jen tak nekam nevycestujem, nejak jsme zakrneli u japonska :sweat_smile:. jak elousice vyroste, tak ji chceme posilat na prazdniny do ameriky za babickou... takze budeme asi docela rychle porad uplne bez penez.

j. v novovlozce jsem vrzla na ty zada docela v pohode, kdyz tam tak sedi. vubec neprotestoval, zaklonil hlavu, otevrel hubu a chrapal... nejak se mi proste ekluje mit nositko na brise... samozrejme se snazim, co nejvic nosit v didym, ze... ale zmena je zivot. S tema trema mesicema jsi me potesila... uvidime,jak to pujde. Vcera jsem s jachousem v satku vylezla na kozu na gynde, fakt vtipny. jak resite antikoncepci??? mam cerazet na pul roku, ale dlouhodobe mi pilule nevyhovuji, bo na ne porad zapominam. zacinam zvazovat telisko... ale mam dost casu.

lenchi: to je mazec. Jestli se doziju zahazovani vykopu, tak bude asi po mne!
s tou mandou... znas me, ja ty citovy vazby nemam takovy, takze to ze na nej nevidim neresim a kdyz chci videt, tak se podivam do zrcadla...Zavidim, ze Ti prte na brise nevadi!

potesila jsi me s tim, ze julka u dr. rve, uz jsem si myslela, ze je elousice nejaka divna.

nosit ven ty ibcka je zajimavy napad! ja se priznam, ze jak nekde jedu, tak davam papir... chci toho mit co nejmin a vyhvuje mi, ze nemusim nosit sebbou ty pochcany pliny... jsem latkarka na baterky

miq. s tim nocnikem me nedrazdi! nase madam se pochcava na povel jeste ted, kdyz citi krivdu. naposledy prej kdyz sel o. behat a nevzal ji sebou...
23. črc 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi ležet na gyndě s dítětem v šátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt hustý
já myslím že to počůrávání má eli jako ventil co :sweat_smile: když je toho na ní moc tak prostě upustí páru tedy vlastně čůrání :confused: což na druhou stranu svědčí o tom že to má plně pod kontrolou no ne :wink:

ad antikoncepce , já pořád nevím zatím používáme kondom, hormonální nechci teda pokud kojím tak ne, minule jsem si nechala dát nějaký injekce po kterých jsem přibrala a vůbec mi to nešlo schodit, tělísko se mi příčí protože to nezabrání oplodnění vajíčka brání to pouze tomu aby se to vajíčko uhnízdilo což se mi nelíbí :frowning2: takže ti asi neporadím :confused:

jo koukala jsem na pavučiny moc hezký fotky , koukám že eli taky chce pořád chovat bráchu :dizzy_face:

dneska jsem byla v lanškrouně zkoušet zdravotní matrace, donutila jsem totiž Robertauvažovat o přestěhování ložnice, teda jenom budeme šoupat nábytek tak aby se tam vešla jonymu velká postel a dorotka se mohla přestěhovat do větší postýlky, tu chci přišroubovat k posteli protože dorka stejně skoro celou noc spí s náma a já jsem celá zkoucená a ráno lezu z postela po 4, navíc máme pružinový matrace ta moje je po dvou těhu pěkně proleželá takže si chci koupit zdravotní a tu svoji dát jonymu na jeho váhu by měla být v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no výsledek toho mého zkoušení je že mi vyhovují pouze matrace od 6tisíc výš :sweat_smile: což je teda pálka jak blázen tak jsem zvědavá jak se na to bude tvářit ta´tka až mu tu sumu sdělím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi
k antikoncepci radši pomlčím......snad jen - nechala jsem si cerazet napsat, ale nevzala si ani tabletku. Nechceš ho? Samozřejmě zdarma. Taky se mi po porodu nechce do hormonální atc, ale když jsem slyšela, jek funguje tělísko, tak to jsem taky zavrhla. Docela mě zaujaly nějaké globule, jen si nevzpomínám, jak se to jmenuje. Funguje to lokálně a jen na omezenou dobu (ne více než 24h). Na druhou stranu to vyžaduje trochu plánování.... :sweat_smile: . To je vlastně jedna z mála výhod současného stavu....nemusím řešit atc :grinning:

Od té doby, co se Jáchym v pohodě posadí do mandy bez novovložky v ní může v klidu být. Jde o to, aby neměl příliš roztažené nožičky a správnou M polohu. U každého dítka je to jindy (záleží i na postavě mamky). Někdy to je skoro hned. U nás kolem 4m.

Včera jsme nainstalovali na zahradu bazének. Johanka od mala chodila plavat a kvůli tomu zánětu na dlouho do bazénu nemůže :frowning2: . Do soukromých ale ano. :grinning:
Musela jsem opět konstatovat, že naše dítě je šmrnclé vodníkem. Vylézání z vany je vždy provázeno důraznými protesty. Kdybych ji nechala v tom bazénku 2 hodiny vkuse, tak se tam bude spokojeně cachtat. Po půl hoďce se vždy nechá přemluvit na sváču, houpačku, capkání, náklaďák....ale tak do 5 min už zas úřaduje ve vodě. Po takto stráveném odpoledni se doma okamžitě vrhá do koupelny a vyžaduje vanu. Musím se ráno mrknout, jestli jí nenarostly plovací blány. Každopádně je u toho bezvadná a večer chrupe jak dřevo. V tomhle vedru to bylo jedno z mála snesitelných řešení (byla pod slunečníkem, nakrémovaná, v tričku a klobouku....no znáte to).

Ještě malá zajímavůstka. Johy je teď tak na 2-3 plínkáchˇza den. Nebojte, nemá 1 plínku 8h :sweat_smile:. Jen jak je teplo a taky mi pořád při přebalování někam prchá, tak prostě nosí normální slipečky. Taková bezplenkovka :grinning:. Kajdění si většinou odbyde ráno, takže jen po bytě stírám loužičky (z parket, dlažby či pěnového puzzle). Na zahradě to vůbec neřeším - jen vyměním kalhotky. říkala jsem si, že to využiju pro učení na nočník, ale to je zatím utopie. Když už se nechá přemluvit, aby tam seděla, tak si u toho "čte". Pak se zvedne a jde se vyčůrat o metr vedle - přece si nebude znečišťovat své supr křesílko.

Mimochodem význam nočníku už asi pochopila. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Nedávno objevila mé staré přednášky z matematické analýzy a zcela nekompromisně je roztrhala a nacpala do nočníku. Dala tím jasně na jevo, co si o tom myslí a na co to je :grinning: . No jo, asi bude spíš po tatínkovi :wink:

Mig
do dobrého spánku se vyplatí investovat
23. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso koukám, že u vás je to s nočníkem stejný jak u nás :slight_smile: ale je mi jasný, že ví, co se tam dělá, občas i tlačí, aby mi udělala radost, ale nic z toho není :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně počká na plínu, kterou dostane ven na vycházku (no jsme venku dost, ale bohužel nemáme zahradu :unamused: )
antikoncepci neporadím, stejně jako zisa jsem ráda, že to nemusím řešit, k hormonům mám taky odpor
miq taky sháníme matraci....pružinovou nechcem, tu jsme měli a manžel ji hrozně proležel, tu co máme teď teda proležel taky, tak sháníme něco fakt tvrdýho a s větší nosností, ale je to drahý no, zas nějak extra se nám investovat nechce
23. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
téma antikoncepce je fakt vtipný :grinning: :grinning: :grinning: já jsem před několika měsíci zakoupila jedno balení (tři kusy) kondomů...chybí jeden :grinning: :grinning: :grinning: dvě děti, jeho dvě zaměstnání a stavba domu účinkuje stoprocentně!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

nočník: Julka od půl roku občas chodila a i signalizovala, ale Hugo ani náhodou. Ráno teda usilovně tlačí, takže občas se zadaří do hrnce, ale spíš sporadicky, nějak to nehrotím, ani u Julie jsem neměla pocit nějakého smyslu. Příští rok, až bude teplo a budeme hodně venku s ním zkusím čůrat na mravence a uvidíme:slight_smile:

ziso - vtipný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jdeme s Hugem na osmiměsíční prohlíku, tak pak písnu míry a váhu :sunglasses:

a jdu mrknout na pavučiny!
24. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak dik zensky, jste me fakt potesily skrz tu antikoncepci.... mne se tez nepozdav, ale malo platny kondom se mi prici milinkrat vic. o. taky nechce abych to brala, jenze ja proste nevidim zadny lepsi reseni...
ziso, jestli mas v planu ten cerazette vyhodit, tak si h rada vezmu.

add matrace: my mame nejaky sendvic z moravy, uz je to davno, co jsme je kupovali, tehda vysly do 3000 jedna a jsme s nima nadseny...u nasich mam sendvic s kokosem od drevocal a je taky bezvadna, malicko mekci, nez ty nase... v postylce mame taky drevocal... ta stala neco pres tri, kdyz jsem maturovala :slight_smile: muzu jen doporucit... kouknete na webovky.

konci mi dovolena, uklizim a varim. rano si pro vypravu jedu na letiste, tak mi drzte palce, at tam trefim a dojedu bez uhony!
24. črc 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a holky planuju si dovolenku.... podnikneme neco?nabizim se 10.-13.8. jak jste na tom?a co naplanujem? nejaky vylet nebo klasicky playdate?
24. črc 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze dal o. tric clanky z dovci na pavuciny :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský kde jste :astonished:

tlapi já jdu 10 s Dorkou do poradny takže to by se mi asi nehodilo ale jinak 11 -13 nic nemám je mi vcelku jedno co budeme dělat asi taky trochu záleží na počasí že :grinning: teda podle toho jaký je letos léto je venkovní výlet docela riskantní :sweat_smile: uvidíme co na to ještě lenchi a byyz nechceš taky přifrčet :wink:

tak jsem konečně objednala tu matraci, dřevočal byl taky jeden s favoritů , ale nakonec vyhrála ta co jsem si vybrala tady ve třebový, protože mají dodání do 24h a 10 let záruku , ostatní dodání 2-4 týdny a záruku max 3 roky :confused: a cena byla v rozmězí 300 takže tak
včera jsme dovezli od tchýně postel pro Jonyho a já teď vybírám kapsář za postel, protože jí bude mít naraženou na stěně která sousedí s půdou tudíž je dost studená :confounded: nejdřív jsem myslela že mu něco spíchnu jenže když jsem si spočítala na kolik mě přijde jen materiál tak se to skoro nevyplatí :sweat_smile: tady je něco pro inspiraci http://www.fondesign.cz/ tyhle dekorace mají v ústí v nemocnici Jonymu se líbí vláček mě ta travina s krtkem nebo tenhle http://www.dracek.cz/kapsar-vlak-komplet/kapsare ten se líbí mě a tenhle jonymu http://www.dracek.cz/kapsar-za-postel-vlak-zoo-200cm-tyrkysovy/kapsare no a to jsem teprve začala hledat :grinning: :grinning:

Tlapi a ja k je po dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska byla dorka od 4 do 6 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nevím proč furt se přavalovala a povídala si už jsem myslala že fakt budu muset vstát no nakonec ted ještě zabrala teď chrní :sweat_smile: jenže já samozřejmě musela v 7 vstát s jonym
:stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že to je jen úlet a nebude to takle praktikovat každej den :confused: :rolling_eyes:

jdu ještě mrknout na pavučiny
29. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. kapsare jsou pekny, taky se mi libi ta tmavsi masina, taky jsem se tesila, jak detem nasiju pokojicek, ale jeste nemam ani sedaky na zidle do kuchyne a prostirka, tak nevim nevim...

10. tedy skrtm a pisu si tam jine akce :slight_smile:

Po dovce je soso, detailneji pozdeji :slight_smile:

drzim palce, at to neni u dorky standart. j. byl vcera prudny jak osina... v noci musel spat priplaclej na me, jinak rval, kdyz jsem sla treba na zachod nebo tak, tak se okamzite vzbudil a zacal vriskat. taky jsem nepochopila a desi me to!

ted mastim varit! dneska prileti O. segra :slight_smile:)) to jsem sama navsteva, co? :grinning:
30. črc 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pojedem do Leťáku až koncem srpna, tak to se minem
30. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff tak máme přestěhovanou ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jony se moc do svý nový postele nežene , pořád chce spát v naší :sweat_smile: :confused: no snad až mu to tam trochu vyzdobím takse mu bude víc líbit
dneska budu testovat novou matraci :slight_smile: :dizzy_face: tak jsem teda zvědavá jestli mě ráno budou míň bolet záda :grinning:

byyz to je škoda :frowning2: ale i tak bysme se mohli domluvit až tu budeš mám pro tebe to epino :wink:

jo ještě jsem chtěla ty fotky na pavučinách jsou faaakt krásný no holt je vidět že o. to focení baví a ještě navíc mu to i docela jde :grinning:
30. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mě je úplně jedno, kdy se uvidíme! dejte termín a vymyslíme něco:slight_smile: podle počasí, ale mohly bychom si pro změnu udělat nějaký výlet, coooo?mám několik geniálních nápadů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ziso, konečně reaguju na ty audioknihy - jasně že vysmahnu, co mám a až si pojedu pro zbožíčko, tak ti to vezmu:slight_smile:

přestávají mě bavit rovný plíny. přestávají mě bavit plíny n asnapku. baví mě plíny na patentky a sucháče. lenivím. a taky je hugo děsně pohyblivý a rovný plíny jsou na houby. nebo mám blbý gatě? tlapičkový flísáče modrý rovnou plínu udrží, ale zas brz :grinning: problhnou, takže blbý. hugo je většinu času bahatej a říkáme mu slimáku, protože se někde buď vyblije nebo vyčůrá a pak se přes to plazí dál a zanechává mokrou stopu.

julka děsně zlobí se spaním a taky se vzteká. dnes se mi dvakrát "splašily kladiva". Houby ap matka, normální saďour jsem. ale jinak dobrý, byli jsme v mladějově a bylo to moc hezký, všude samý mašinky:slight_smile:

fotky krásný, spící andílek elouš je sladkýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar zensky! tak ja bych si s dovlenim napsala do kalendare 11. utery. ju?

lenchi: u nas je to s e. spanim hruza hruzouci. ja uz jsem se odstehovala do jejiho pokoje i s jachousem a spim tam v jeji kratky posteli, bo se nam nasackovala do loznice-. v noci se budi a krici.... nechapu, co se deje....

slimak me bajecne pobavil....
4. srp 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se konečně zase dostala na chvilku.....no znáte to

11. jsme bohužel na dovče. Teda na chalupě :sunglasses: , ale to je taky bezva.

Johy teď taky nějak hůř spinká - asi jsou to ta vedra, bouřky....doufám, že se to zas brzy vrátí do normálu. Přes den už toho hodně nalítá, takže je večer parádně utahaná. Včera nám dokonce usnula po koupání už při převlékání. To se ještě nestalo :slight_smile: . Samostatná chůze holt otevřela nové obzory......právě se vzbudila, tak budu pokračovat později.....
4. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím spaním je asi něco ve vzduchu....Márinka se taky teď budí s řevem, pak si na mě lehne a zas usne, ale je to dost často za noc a nějak se moc nevyspím
miq na to epino bych úplně zapomněla, tak dík za připomenutí :slight_smile:
můžem pak ještě se zisou udělat druhou várku srazu na konci srpna ne?
4. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek