• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
já už spaní ani nekomentuju, je to hrůza...s 11. srpnem počítám:slight_smile:

holky, anketa: co dáváte na noc dětem, které hodně pijí a hodně čůrají :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím, jakou plínu :sunglasses:

ziso, jak to vypadá s IB? ještě se ptám moc brzo, viď?
4. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by zas zajímalo, co dětem dáváte k večeři, aby se nebudily hlady?
pro Márinku není večeře důležitá, cpe se k snídani a k obědu, ale večer jen tak aby se neřeklo a zahnala největší hlad....ráno se budí se strašným řevem a dřív, než je úplně dospaná a po jídle už neusne, takže je celý dopoledne ospalá a protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz klidně dalšímu srazíku se nebráním :wink:

o spaní my nemluvte, jak byly ty bouřky tak Jony opět nechce chodit spát sám že se bojí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no co naděláme :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci se taky občas budí asi se mu něco zdá no většinou začne ječet my ho pohladíme uložíme a chrní dál :slight_smile:

v sobotu jsme měli minisrazík s Lenchi , byla to docela sranda nejdřív jsme byli u nás a pak u Lenchi na zahradě no nakonec to vypadá že si naše děti budou spolu hrát tedy Jony s Hugem a Julinka s Dorkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž vlastně Hugo se Dorce moc líbil obráceně možná taky jen Hugo neměl moc času to zjistit protože je jak motorová myš :grinning: :grinning: :grinning: pořád někde leze zato Dorotka sedí a jen pozoruje ten cvrkot no vlastně abych jí nekřivdila taky se dokáže přesunout za hodinu asi o metr :sweat_smile: to hugo zvládne tak za 10 sekund :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz v márinčině věku Jony večeřel kolem 6 většinou chleba s něčím a pak v 8 před spaním 250 sunaru a to mu vystačilo až do rána :wink:
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz
Johy baští kolem 18:30 nemléčnou rýžovou kaši (baští mi jen od Sunarky) a pak před spaním (19:30 - 20:00) tak 220 mix umělého a rýžového mléka (tak půl na půl). Spí pak až do 8h ráno. To teda taky hned vyžaduje mlíko, ale ne nějak.

Lenchi
ty "střeva v L" ještě nejsou. Čekám tedy s objednáním až budou. Pokud bys je chtěla dřív, tak písni. Mě se ale fakt líbí ty Pop in - nechceš na ně nejdřív mrknout? :wink:
Už se moc těším na audiopovídání. Chceš taky něco? Mám dost detektivek atd....

Tlapi, nezapoměla jsem na tebe, mám to sepsané, jen jsem se teď nějak nedokopala to nacpat do počítače - odešlu co nejdříve :sunglasses:
Dětičky čím dál hezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mig
Už před týdnem jsem psala na bundles kvůli té košilce a neodpovídají. Zkusím to ještě jednou. Pak bych ale už chtěla objednat, any to dorazilo dřív, než odjede Tlapička:slight_smile:. Tlapi ptala jsem se i na barvy triček a také zatím bez odpovědi :unamused:.V M se tváží jen to šedivé.

Doufám, že na konci srpna budu ještě pohromadě :grinning:. Prcek je pěknej obřík (nic hrozného), takže se tvářil, jako velké mimčo, které by se mohlo narodit už v srpnu. No ale jako zkušené matky víte, že termíny v tomhle stupni už jsou nepodstatné - prostě jen bude trošku větší - nechápu, po kom to má :grinning:.

Jinak musím hlásit, že už se začínám cítit jako těhotná - chodím jak kachna a v noci lítám na záchod (když náhodou Johy spinká). Taky už propuknul hnízdící reflex :grinning: :grinning: :grinning:. S kartáčkem na zuby sice ještě parkety nedrhnu, ale....no znáte to. Tašku zatím nebalím :slight_smile:. Dokud nebude sbaleno, tak nerodím :wink:.
5. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi
Na noc dávám Two size L od Pop. a 2 savé vkládačky (biobavlna, bambus nebo tencel). Stačí nám to bohatě. Nevím ale, jestli je Johy hodně čůrající mimčo v noci.
Kámoška má prcka, co pije v noci skoro každé 2 hodiny (je mu tuším 20m) a ta dává konopnou Bum Hugger noční - je to balík, ale saje fakt hodně.
5. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mohla bych se k Vám přidat? Jsem z okresu UO (kousek od Lanškrouna). Čekám druhé miminko. A koukám, že používáte látkovky. To chci taky, jen ještě trochu tápu, tak zatím zkusím čtvercovky a pak uvidím, co dokoupíme. Mám skoro stejný termín porodu jako Zisa. Třeba se potkáme v porodnici.
7. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Amulet! vitej, budeme rady, kdyz se rozmnozime o stejne smyslejici maminu. :slight_smile:

ziso, budu teda pocitat s navstevou v patek pred odjezdem. 21? oujde, pokud nebudes rodit?

btw. rozpadl se mi ten cerveny gown. uz je na oprave, snad ho stihnou nez pojedem... dala jsem 8,50 za postovny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ke spani a strae... elous byla traged! ta jedla flasku kase a flasku mlika. be to pobere, ale strasne smrdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :slight_smile: Děvčata!!!
Chápu,že už jste o mé existenci za těch "dlouhých" pár měsíců zapomněly,ale jsem zdeee!A se žhavou novinkou... :sweat_smile: na konci srpna se definitvně vrháme do luhů a hájů Východočeského kraje, jmenovitě se stěhujeme do pronájmu v Lanškrouně,abychom byli blíže naší stavbě,která už hrozí dokonce mít i střechu :grinning: :wink: ,takže se stávám hrdou "krajankou" a upřímně doufám, že nějaké místní "pipky" budu mít možnost poznat konečně osobně. Párkrát už jsem se mihla v Ústí i ve Třebové,leč nikoho jsem nepotkala!!! :grinning: :sunglasses: A to jsem se snažila hledat nějakou šátkující maminku o sto šest!
Já sice čekám na další! a konečně povedené!!! kolo na šátkování,látkování a vůbec všechny radosti AP rodičovství,ale naděje umírá poslední ne? :pensive: :dizzy_face: Tož tak ode mně a až se konečně pořádně usadíme, rozběhneme i ten net /náš komp nám odešel do věčných lovišť a pro samé starosti s tripama do V.Č. jsme na něj rezignovali,tudíž i no net... :sweat_smile: :frowning2: /tak se přisáknu a budu z vás tahat rozumy jak se dá.
Takže teď už definitivně a napořád přiviňte jednu z pipek na svou šátkující hruď :grinning: ať se mám na co do kraje těšit kromě baráku :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Papa
7. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska snědla hromadu zapečenýho květáku, tak snad jí to bude stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se to nějak zlepšilo samo od sebe, jako že se nebudí řevem hlady, ale ještě do postele jí něco musím donýst :grinning: kdybysme před jídlem měly ještě vstát tak to už by nevydržela :grinning:
ziso začínáš se cejtit jako těhotná? já se cejtím těsně před rozpadem už měsíc...hrůza celá pánev mě bolí a občas mě už i berou záda, ach jo, takhle brzo, sem zvědavá na konec :sweat_smile:
zdar amulet, vítáme tě, udělej si album, nebo si aspoň dej fotku do profilu, ať tě trochu poznáme :slight_smile: (ze zisy si neber příklad, ta to okázale ignoruje :grinning:
tann no to koukám a závidím, já chci taky pryč z prahy, ale nic nemůžem najít :confounded: (my teda potřebujem něco v poměrně malý oblasti, tak toho moc na výběr není no), hele koncem srpna něco stvoříme, tak se můžeš přidat a holky tu domlouvaly i něco na 13. ale to jsem nesledovala, jsem v Praze, tak si to buď najdi, nebo se zeptej :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na to hlavní sem zapomněla :slight_smile:
odpleňujem a jde to dobře :dizzy_face: prostě jsem malý sebrala plíny, protože když je měla, tak učůrávala každejch pět minut a nočník ji nezajímal, ale když je nemá, tak to docela jde, teď je bez plín 3. den a byla suchá po odpoledním spaní (taky bez plíny jen jsem ji trochu obložila :zipper_mouth: ) a když je nehoda, tak si jen učůrne (že si neuvědomí, že už) a pak počká na nočník, takže docela dobrý
jen jsem nedořešila, jak to budu řešit v MHD....vy ste ho asi moc nepoužívaly, žejo...ale jak jste to řešili, když jste někam jeli? úplně vracet plíny jí nechci, ona je pak hrozně zmatená, že někdy plínu má a někdy ne, tak ji má jen na noc, ale když jsme v autobuse, tak docela trnu :grinning:
7. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
amulet, vítej!

tann, tak to je paráda! jak budeš mít chuť a čas a energii, naplánujeme nějakou seznamku, jo:slight_smile:? tyjo, vy už budete mít střechu? to jedete jak draci! já jsem teď ani moc nešátkovala, mám furt tu blbou kýlu a bolelo mě břicho, od té doby, co jsem hodila Huga na záda, je to lepší:slight_smile: je to těěžkej klacek:slight_smile: takže mě bys podle šátku nenašla:slight_smile: btw. tlapi, asi ti vrátím ten tvůj šátek, už ho fakt nevyužiju :rolling_eyes: na záda si Huga vzat nebudu:slight_smile:

a co se týče ap....mám teď takové černé svědomí, jak jsem psala, že jsem Julce naplácala - ne že bych jí nikdy před tím neplácla, ale teď pochopila, že je to vážné, asi:slight_smile: no a ona mi dnes začala říkat takový věci...když jsem jí na ni zvýšila hlas kvůli něčemu, tak začala fňukat: maminko, neříkej mi to, já budu smutná, nezlob se na mě! a když jsem jí při zlobení pohrozila, že jí naplácám, tak zase úpěnlivě: maminko, nedělej to, budu plakat! a když jsme jí kvůli něčemu řekla, že se zlobím, zase opakovala maminko, nezlob se na mě...prostě dnes si připadám, jak kdybych ji týrala a přitom si myslím, že jsem na ní fakt dost hodná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a snažím se s ní všechno vyřešit po dobrým, ale když po desátý nereaguje na to, co jí říkám, tak pak na ni houknu a tohle je výsledek! tak jsem z toho nějak špatná.. :frowning2: :frowning2:

ziso, vzhledem ke stavu své domácnosti bych celkem uvítala nějaké hnízdící pudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko!

mam radost, jak se nam to tady rozrusta! srazik se nam blizi, co podniknem? zitra ma byt u nas hezky, takze bychom mohli vyrazit na vylet, co vy na to? nic moc me ale nenapada kam? tak nejak nejsem, co se tyce deti tady v obraze...

byyz: takhle jsem to mela s curanim u eli taky, ale davala jsem ji do mesta, auta atd. plinu a uplne si odbvykla na nocnik pres zimu... jen velmi tezko se s tim dalo neco delat. ted resim vylety do "spolecnosti" treninkovkama, coz je super!!! doporucuju.

co se ap. vychovy tyce, uz davno jsem se vyskrtla.... jsem zoufalec naprostej...
10. srp 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský

vítám nově příchozí :slight_smile:

i staronově příchozí :grinning: tuhle jsem jela do LA přes rudoltice a koukala na ten kopec u zámečku a říkala si kterej domek je asi váš Tann :wink: tady ve třebový už nás s šátkama nepotkáš neboť jsme je obě s Lenchi vyměnily za nosítka :sweat_smile: o ap rači nemluv mám ještě černější svědomí než Lenchi já jsem hrozněj cholerik :confused: :rolling_eyes:

byyz , tý jo to jste teda šiluky, já jsem myslím Jonymu plínu nedávala ani pro sichr právě kvůli tomu aby nebyl zmatenej, všude jsem tahala náhradní oblečení, ale my jsme mhd teda nepoužívali , když jsme jeli autem tak jsem ho vždycky před cestou dala vyčůrat a nikdy se mi teda v autě nepočůral ( v sedačce měl složenej ručník kdyby náhodou) , ale on moc nepil takže vydržel třeba i 3 hodiny bez čůrání , ale jednou se mi teda počůral v knohovně to byl docela trapas , byla jsem červená a spocená až někde i dkyž knihovnice to teda vzala s úsměvem, možná bys mohla vyzkoušet ty trénikový kalhotky :wink:

tlapi já jsem myslela že už to s Lenchi rozkousknete a ono pořád nic, já teda nadhodím jeden nápad , do Bezpráví valkem a pak pěšo do Barandýsa ( asi 3 km) v Brandýse na hrad a do bludiště a pak volná zábava nebo případně kooupálko , to je nápad Lenchi né můj :grinning: nebo tu myslím padl nápad i do litomyšle , jo budeš mít auto nebo ne?
10. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít něco dělat na zbytek budu reagovat později
:wink:
10. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
auto mam, takze neni problem. udelame hromadny sraz nekde a vyrazime spolecne? na koupalko asi nebude pocasi :(

napad cislo jedna se mi zda fajny, takze pokud nebude jiny, tak jej schvalime:slight_smile:
10. srp 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dnes jen tak telegraficky :slight_smile: .
Jsme teď na otočku z chalupy v UO - zítra mám kontrolu, tak se snažím v rychlosti trochu dohnat restíky. Jsem tam sice on-line, ale vždy v dobu, kdy už zoufale potřebuju do postele :pensive:

Taťka se teď s námi snaží být více přes den (hluboké odpoledne), tak se snaží dohánět restíky po nocích a dost často kvůli tomu jezdí do kanclíku (má tam od nás klid) :grinning: :grinning: :grinning:. Jenže poslední dobou Johy občas v noci straší. No zásadně se budí, když je H pryč, takže s ní pochoduju po bytě já. Musím říct, že těch 10Kg ve 2 v noci už je v náručí (tedy spíš na břiše) docela znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Když je tatínek doma, tak chrápe od 20h do 8h jako andělíček.

V sobotu jsme měli málem planý poplach. Bylo šílené vedro (na chalupě je vždy o dost tepleji než tady) a malej se nějak rozhodl, že by to chtělo nějakou akci. Takže jsem celý den trnula, jestli nebude nějaká rychloakce....kolem 17h se to uklidnilo, ale byla to tedy fuška. Sice už je teď mimi v podstatě hotové, ale stejně bych ho radši ještě několik týdnů nechala, kde je....beru to jako takové varování, že by to fakt chtělo trochu ubrat.... :sweat_smile:

Tlapi
21. s tím budu počítat. Hodilo by se mi to buď dopolko, nebo až tak po 15h - kvůli Johančinýmu spaní.
Mám už vše, kromě toho trička (i barevné čtvercovky) - fakt se posnažím poslat ti ten soupis, ale.... :sweat_smile:. Tričko mají asi fakt jen to šedivé.

Mig
na délku té košilky mi stále ještě neodpověděli....jak moc na to spěcháš? Chtěla bych zítra objednat u bundles, aby to tu bylo dřív než Tlapička, tak to necháš na příště (snad z nich ty rozměry vyrazím), nebo to riskneš?

Amulet
Vítej.....pokud se zadaří, tak naviděnou v porodnici....i když se obávám, že se tentokrát mladej nějak nemůže dočkat......
10. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elousice prave vstala, tak to snad stihneme na 10 k lenchi...
11. srp 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj,
ziso, chci stornovat ty IB - včera jsem na MMB koupila sekáčový BG za 150/ks...teda koupily jsme s miquel napůl, jen nnevím, jak se popereme o tu lichou :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně ty vnitřnosti ještě pořád zvažuju, to se mi propstě pořád zdá praktický...tak až by ty L-ka byly, určitě dej vědět a já se rozmyslím, kolik, myslím, že budu brát dvoje...ale celou plínu teda nee.

dobrou!
12. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dorazili z dovči - joj, byla pohodička :slight_smile:

Lenchi
OK, dám vědět až budou L střívka

Mig
Už jsem si všimla, promiň :sweat_smile:

Tlapi
Budu v obchůdku v pátek asi od 15 do 17h, tak tě budu čekat :slight_smile:

Zítra si budu asi objednávat něco od MM (mají 50% slevu na biobavlnu), tak kdybyste někdo něco chtěl, písněte.
17. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, okidoki. budu se snazit na 15tou, tak tam snad do 16ti budu :grinning:
20. srp 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi
v pohodě, určitě tam budu od 15 tak do 17h (do 16 na 100%), takže až dorazíš, dorazíš. Kdyby ses náhodou nemohla dozvonit dole, tak jsem jen v jiném patře - stačí prozvonit na mobil :wink:
20. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženský kde jste jako???

já měla o víkendu dovolenou, hehe, Julka byla s babičku celý víkend na chatě...relaxxxxx, jedno dítě = žádný dítě,vždycky jsem o tom slyšela, ale teď jsem to i zažila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mám nějaký aktivní období, v týdnu jsem umyla okna (!!!!), zase jsem začala péct chleba, mám relativně uklizeno doma...to už jsem nezažila ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a mám na stole ve váze kytku! vypadá to tu jako u lidí a ne jako ve squatu! :sunglasses: :sunglasses:
23. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se hlasim opet z isenburgu!

vracime se pozvolna do normalniho zivota. skolka je oprad stejna.kdyz odejdu rve jak tu kdyz jsem tam s ni, tak je stastna.

doma se zatim moc neuklidnuj
e, musim ji trochu umravnit. vzdycky je z
toho
cestovani strasne rozjivena... babicky, teticky, znate to. tak jsem zvedava, jak to bude dlouh trvat,nez se hodi do klidu... ja chci nejakyho psychologa....kdyby mi tak nekdo poradil, jak se k tem rozfnakanejm fakanum chovat, aby to bylo efektivni a aby se jim neublizovalo ani psychicky ani telesne....
25. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský,
jo jo je krásně tak tu nikdo nevysedává u kompu že :sweat_smile:

Jonďa je nějakej nachcípanej , ale už to snad bude dobrý, možná to má z očkování no nevím no hlavně že ho to nepoložilo , ale už zase dejchá hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no myslela jsem že to moře bude mít trochu delší vliv :confused:

Tlapi mě to přijde že čím jsou dětičky starší tím je to náročnější :rolling_eyes: jsem ráda když je Jony u babičky , ale pak ho taky doma musím "srovnat" , nejhorší je ale když je s bratránkem to je fakt hrozný odkouká od něj všechny ty hrůzy co má ze školky ato je pak docela nářez, navíc teď to začíná okoukávat i Dorotka takže to je potom doma mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný ap praktiky na to nezabírají :grinning:

Lenchi nepruď okna jsem naposledy myla před porodem :sweat_smile: :confused:

v neděli jsme chtěli jet navštívit jůlinku :grinning: :grinning: donutila jsem taťku vyjet na cyklovýlet, nakonec jsme teda zastavili v klopotech a pak se nám už nechtělo polračovat do Brandýsa ale přiště to zkusíme je to hezká vyjížďka a hlavně po rovince

ziso ještě jsi celá :grinning:
byyz jsi v Leťáku mohli bysme domluvit nějaký ten srazík mám tu pro tebe to epino :wink:
25. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: u nasich mas nachystany ty svrchnaky.... holkam uz jsem je dala.

hele devcata, jak casto myjete okna? silne zacinam zvazovat, ze to asi bude chtit 2x rocne, kdyz mame tedka takovy krasny svetly byt...

ziso, napiste pak sem, at jsem v obraze, ju?

jo a to bundli merino je fakt super. ale melo by byt teda o dost delsi.... asi setri :( ale ten matros se neda srovnat s engelem, teda :dizzy_face:

drzim palce, at je jonda brzy ok. elous je bez kasle tuk tuk, od te doby, co ji zavirame okno na noc... ale uplne porad ji boli brisko a s tim chcanim to porad neni uplne v pohode, tak jak pujdu s jachousem k dr, tak asi vemu jeji moc sebou, at to zkontrolujou... jako mala jsem hodne na mocak trpela, tak at neco nezanedbam....

jinak tatka se mi dneska prihlasil na to MBA, takze jsme 2 roky prakticky bez rodinne dovolene a kazdou druhou sobotu bude v pr... navic je to pekelne drahy, takze asi zacnem utahvat opasky.
25. srp 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq přijíždíme až v pátek, chtěla jsem dřív, ale ještě ve čtvrtek mám UZV...
tlapi jaký svrchňáky? asi sem mimo, nebo mi něco ušlo :sweat_smile:
tyjo ziso, ty to máš za pár....závidím, anebo možná ani ne? :grinning:
o oknech ani nemluvte, zateplovali nám panelák, takže okna jak prase a mně se do toho táááááááááááák nechce a to jsou fakt potřeba i rámy a parapety (i zevnitř) a vůbec, jsem lemra líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdy byly mytý naposled, stačí říct, že už je to tak dlouho, že už fakt nevím?
25. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, koukám, že jsem teď za prudiče s umytýma oknama :grinning: :grinning: naposledy jsme je myli...před vánocema? standartně je myju na vánoce, na jaře a pak jak je potřeba většinou ještě jednou v roce...ale tady mě prudí záclony, nebaví mě navlíkat potom ty debilní klasický žabičky, okna mám umytý za chvíli, ale tohle je vopruz :confounded: :confounded: mám právě pocit, že když už se k tomu dokopu, tak umytý to je za chvíli...jen se přemoct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsem měla pocit zmaru a děti fakt zkoušely mou trpělivost...vždycky jsem posbíralavěci na jedný straně místnosti a ony vysypávaly věci na druhé straně. tak jsem několikrát sbírala pastelky do kelímku - taky bych se na to mohla vybodnout, ale Julka kvičela, ať jí je posbírám, že chce kreslit - vysypávač byl Hugo, dnes měla Juli den, že si chtěla klidně hrát a kreslit a on jí byl pořád v patách a ničil jí všechno co šlo :sweat_smile:

no, začal se pouštět - tím myslím, ž se pustí, když stojí u něčeho opřený, tak že pár vteřin samostatně stojí a pak spadne. ráno spadl a tekla mu krev z pusy jak při zabijačce, chudáček :frowning2: :frowning2: ale zuby má všechny. Julce rostestolička, tak kňučí, že ji to bolí. a využívá toho, když jí za něco plísním, tak hned nahodí výraz smutného psa a prohlásí, že jí bolí zoubek, potvůrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsme pekla houstičky....já je nesmím píct, protože jich pak mrtě sežeru, to je taková dobrota :dizzy_face: :sweat_smile: peču podle tlapčiny kuchařky, původně rto byly nějaký trojbulky, čico, ale dělám z toho houstičky a jsou opravdu vypečené....mmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, mají vaše holčičky nějaké kočárky? jaké? Juli by nějaký chtěla a já mám obavu, že skončíme u nějaké růžové hrůzy :pensive: teda má slíbený od ježíška, tak nevím, jak si s tím poradí :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice Julka taky šátkuje, ale nedávno jsme potkali venku holčičku s kočárkem a Julce úplně svítily oči :dizzy_face: já to taky střídám, žejo...
26. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi normálně meju okna tak 3x ročně ale letos to asi nedopadne :grinning: , teda jak píše Lenchi né že by to zabralo tolik času ale nějak se mi fakt nechce a navíc ty střešní okna když umeju tak po prvním dešti to není poznat :confounded:

mám silné obavy že Dorka dostane kočárek už letos a na 100% nějakej hroznej vehicle od větnamců :sweat_smile:
jinak už to vypadá že možná bude konečně lézt :dizzy_face: :grinning: rukama jí to už jde dopředu ale nějak neví co s nohama no snad na to přijde :slight_smile: ale už dokáže stát bez držení v postýlce se klidně pustí chvíli stojí a pak se zase chytne nebo hrcne na zadek :grinning: ale určitě nebude chodit dřív jak Hugo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo Tlapi jsem zapoměla napsat že ty svrchňáky nad kterýma jsem ohrnovala nos jsou fakt dobrý :slight_smile: nějak mi moc neštimujou na kalhotkový plíny ale na rovný fakt super :dizzy_face: hlavně jsou ze vnitř jsou mnohen příjemnější než všechny ostatní co mám doma :slight_smile:
byyz jedny jsme ti taky nechaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byz, onehda jsem tady nabizela svrchnaky a psalas, ze by se ti jedny tez sikly, nebo se pletu? tak je mas u nasich :slight_smile: jsou velky (elousoj jeste jsou)

to je husty, ze uz ty miminka stoji... kdyz vas vidim, tak si uzivam s jachousem kazdeho dne, kdy nic neumi. prala bych si, aby nevyrost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kocarek ma elous dreveny http://www.haba.de/haba/produktAnsicht.htm?c=PC_P_001624&twk=TW_Puppen_Spielzeug&hk=HK_Spielzeug&rk=Produkte neco takovyho. v cervene, ale obyc, ne tendle snobackejm nicmene vypada uplne stejne.

v cesku je kocarek po mne, kterej dotahli nasi z nemecka. vypada bajecne... je z modreho mansestru a ma mte retro tvary. nakonec si ho vzal bracha pro Marusku a slintal na nej, ze kocarky shaneli a prej takovy stoji kolem tisicovky!!! Takze ja moc neporadim

miq. nevim proc, ale mne ty svrcnaky tez desne vyhovujou, jen kdyby nebyly tak trapne bily...
27. srp 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek