• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
btw. miq. ted jsem si vzpomnela, ze mam u tebe jeste nejakou vkladacku, tak se pomalu hlasim, jak zacne jachous vic chcat, tak se bude hodit...
27. srp 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq tak kdy si dáme sraz? ale mám čas jen do středy :-/
tlapi sem spíš psala, že žádný nepotřebuju, dítě přes den zcela bez plen a bez nehod....takže je klidně tady někomu přenechám, používám už jen vlňáky na noc (ani ty tréninkovky nebudu kupovat)
a taky zírám, že miminka už stojej....to je fakt drsný :sweat_smile: ale já z pozice matky pomalýho dítěte doufám, že druhý bude v hrubý motorice rychlejší, sice mi všichni tvrdili, že jak se dítě něco naučí (přetáčet/lízt/chodit), že je to s ním těžší, ale pro mě to vždycky znamenalo úlevu a míň práce.....tak aspoň jedno dítě prosím chodící v 10m :grinning:
27. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, FAKT TOTALNI DEMENCE:(
takze mi porad jedny na suchac prebejvaj.... nejaky jiny zajemce???
27. srp 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nějak se mi teď nedaří dopisovet....

Hlásím, že jsem ještě vcelku a doufám, že ještě nějakou dobu budu :slight_smile: . Švagrová a kolegyně měly termín v týdnu před námi a obě už mají prcka venku, takže mi tak nějak dochází, že už to fakt nebude na dlouho....

byyz
Já teda souhlasím s tím, že se mi spíš hodně ulevilo, co Johanka sama v pohodě chodí. Když jsme třeba na zahrádce, tak si můžu sednout a nechat ji lítat.

My už teď skoro nepoužíváme kočárek. Johy v něm stejně nechce skoro jezdit, takže nakonec v jedné ruce vleču Johy a v druhé kočár. Už se fakt těším, až nebudu mít břicho a budu moct vytáhnout mandu :grinning:

mig
my máme kočárek po tatínkovi (teda spíš jeho sestře) :grinning: - Tlapička ho viděla v akci :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlasim, ze johancin kocarek je jeste mnohem hezci nez elousuv :pensive: ziso, jak tatka nejak okraji ty fotky, tak je poslu... je tam vsude tatka nebo sekacka a tak.... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi já jsem fakt trotl :sweat_smile: :confused: to víš že jí tady mám no tentokrát jsem na to úplně zapoměla :confounded:

byyz mě by se to docela hodilo v úterý nebo klidně i o víkendu taťku máme oba dny v práci a zatím žádný plán takže záleží na tobě :wink:
stejně je márinka šikula takle brzo bez plíny :slight_smile:

u nás to chzení fakt nehrozí a vážně mi vůbec nevadí že je Dorka zatím imobilní :grinning:

jsem tak vzpomínala jakej jsem měla já kočárek myslím že červený ale ten teda nepřežil naše řádění myslím že jsme z něj nakonec udělili s bráchou nějakou káru a jezdili na ní z kopce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. o nic nejde! ja ji zatim nepotrebuju, ale jelikoz se mi bude hodit, tak se hlasim :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tédy...tady jsem dlouho nebyla. No mám pro vás jednu novinku...počínaje dnešním dnem /tedy zítra jdeme přebírat pronajatý byt.../ jsme se přesunuli do VČ, takže musím říct, že tahle změna na mně zanechává řádné následky a začínám si říkat, že zde budu poněkud osamělá v začátcích... :sweat_smile: :confused:
Do Prahy se vracíme akorát v úterý předat věci na stěhování stěhovákům a tradáá už jen dozařídit nový byt, dostavět barák a je to! No...je to poněku nezvyk...najednou tady být "napořád"...tak jen doufám, že až se trochu rozkoukám, že budu mít šanci vás někde střetnout, pokecat, získat od vás nějaké ty rady co a jak...Elčí začíná chodit do školky a já budu s malým poměrně bezprizorní takže uvítám každou radu.
No a kdo bude mít chuť a možnost se sejít budu jen a jen ráda. Zn. dojedu kamkoliv :grinning: :wink:
Jinak jsem tradičně nestíhač dočítač, i když vím, že toho moc nenakecáte...to jen, kdybych byl jó offtopic :dizzy_face:
29. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq tak v úterý by to šlo, to se mi akorát hodí :slight_smile:
přesnej čas bych ti ještě napsala na mobil, tady u našich je děsně blbý připojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš dopoledne, nebo odpoledne?
jo, kolik chceš za to epino? už sem to zapomněla
29. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,
dnes jsme byli v Mladějově, na mašinkách:slight_smile: nejvíc to zaujalo Huga, pořád se snažil vyklánět z vagónu a pozorovat při jízdě mašinu, Julka nakonec usnula, ale tvrdila, že je spokojená, tak asi dobrý :sunglasses:

my máme taky retro kočárek, od někoho, ale moc se tím nedá jezdit, padají tomu kolečka...není to moc dobře ovladatelný a Julie je malý vztekloun, takže s tím pořád smýká...ale věřím tomu, že je to částečně tím, že je ještě mrně:slight_smile:

tann, před pár dny jsem se viděla s kamarádkou z LA, tak jsem se ptala na tamější mateřské centrum, prý tam funguje, ale ne denně, nějak to tam není pprý v dobrým stavu, nikomu se moc nechce se tomu víc věnovat, teď to budou nějak řešit...tak tolik info z LA od agenta z ČT :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak až se aklimatizuješ, můžeme si udělat seznamovací večírek, ehm, spíš asi něco ve dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super...lenchi díky za informace...to bude fajn. Dneska jsme přebírali byt takže je toho hafo, ale ozvu se :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mig
Promiň, že jsem dnes odepsala tak pozdě - nechala jsem doma telefon

Jinak hlásím, že jsme stále ještě vcelku :slight_smile: . Už jsem i dobalila tašku a vybavila babičky Johančím jídlem....tak teď už jen.... :sweat_smile:

Tlapi
Jak slouží plínečky? Co Pop in?
Jak pokračuje Eloušovo odplenkování? Co školka?
Na fotečky už se moc těším :sunglasses:
31. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze docela pekny drevenny retro kocarek maji v ikea za 25 ecek.

u nas se zase resi skola. porad rve, kdyz je sama, dneska jsem ji byla prihlasit ve velke skolce, kde maji misto ababilajsem se s reditelkou, ktera rika, ze bych ji tammela soupnou co nejdriv (rijen) , jelikoz to pujde vsecko mnohem rychleji.... rozumeni, mluveni, zvykani atd... tak to zitra jeste proberu v male skolce, uvidime, jeste, jak to bude s vypvidanim smluvy(vypada to spis na listopad) prej je na prd, kdyz si zvykne tam, tak ji zas davat za par mesicu do velke.... ze kdyz neni zvkla, tak at si zvykne rovnou tam, kde uz bude zustavat... (paradoxne je ta na kazdy den i levnejsi :wink: tak jsme teda zvedava, jak to s nama bude.
1. zář 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zisa: dneska jachous totalne dostal sestricku kravickovou plinusi :slight_smile:

popin je super genialni!!! Padne mu zdaleka nejlip ze vsech aio a ten matros je primovni. schne fajne a je prijemny... asi by mi nevadilo vubec mit celou sadu a uz zadne jine aio :slight_smile:

odplenkovavani tuk tuk, super. fakt se hlida a rekne si, bez problemu cura v terenu, uz jsem se zbavila uplne stresu, ze se mi nekde pochcije, hura
1. zář 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi
tak to jsem moc ráda, že jsme se tentokrát trefily :slight_smile:
Už je konečně zase mají, takže už mi také jedna Pop in putuje poštou :wink:

S tou školkou, bych také byla rovnou pro větší. Brácha prý dělal ve školce šílené scény. Taky nejdřív chodil do nějaké malé. Tam učitelky stresovali mamku, co všechno vyváděl (trvalo to měsíce), jak si pro něj musí chodit brzy....pak školku zavřeli a šel do velké a najednou jak když utne. Když se mamka ptala, jestli je vše OK, tak ji jen řekli, že si s něčim takovým musí poradit sami a ať se tím netrápí. No a za pár dní byl klid.
Tak držím pěsti, ať se vše podaří.
1. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso v pohodě mě jen došli separačky a měla jsem cestu , ale sms mě dostihla už zase zpět doma no :sweat_smile:
tý jo to se to ale blíží jsem napnutá kdy už to bude :grinning: :grinning:

hele holky neštvěte mě s těma novejma aio já už do žádných investovat nechci :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jsme byli zaplatit školku a od října asi bude Jony chodit na zkoušku , no jsem zvědavá jak to bude zvládat

jsem mrtvá, Dorka strašně blbě spí furt se budí a kňourá, sice jí stačí dát dudlík , mlíko chce tak po3 hodinách ale i tak jsem snad co půl hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jako miminko spala taak krásně :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, ty myslíš takový ten vozíček? nejsem si jistá, jestli by ho Julka jako kočárek přijala, spíš jsem na něj myslela jako a chodítku pro Huga :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám obavu, že moje dítě bude v tomhle ohledu trapně konzervativní...a bude hledat napodobeninu dospěláckýho...uvidíme, co nakonec Ježíšek vybere :grinning:

ziso, už to máš vážně za pár...třeba klidně teď můžeš rodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s aio mě nedrážděte, já jsem teď šťastná, že se mi podařil ten kup na mmb tak levně...:slight_smile:jo, tlapi, ty gatě od tebe jsou výborný, jsou to jediný patentkový PULky, takže jediný, který nerozepne:slight_smile: nemůžu mu dávat trička, každý kalhotky musím fixovat bodyčkem... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tyjo, vy s těma školkam ale jedete! hehe, já zítra odložím Julku na dopoledne zas do MC, aspoň si chvíli dáchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je zas moje školka:slight_smile:ale dnes jsme si domluvila odvoz Julky do školky, až tam bude reálně chodit a já budu bydlet v Přívratě...tak bude jezdit autobusem se sestřenkou, která jezdí do ČT do školy a bude ji vodit do školky:slight_smile: někdy...:slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neblázněte! :sweat_smile:
Já se ještě nějak rodit nechystám.....pořád si říkám, že je ještě spousta času.....nebo ne? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a johanka byla v termínu? já měla obě děti v termíu...prý to tak bývá, ale já tomu moc nevěřím...:slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi
Jo, jo, Johy byla asi o 3 dny dřív...takže v termínu. Podle těhu screeningu úplně přesně.
1. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, jsem rada, ze si svrchnay obe pochvalujete :slight_smile:

premyslime taky pomalu nad tim, co ma dostat e. k vnocum a nic nas nenapada. Miso, co planujete pro jinyho?

V kangaruh jsem to ukoulela, ze tam bude do konce zari, takze od rina velka skolka na kazdej den... to jsem teda zvedava, jak to bude probihat... po zkusenostech se toho vazne desim...
miso, pripravujes na to nejak jonyho? a na jak dlouho bude chodit? my mame narok jen 8-12 denne, cokoliv jineho je jen pro pracujici... domaci povaleci utiraj :slight_smile: Nicmene kez by mi tam vydrzela aspon do tech 12ti.... dostala jsem radu od maminky ze skolky, ze ji mam soustavne vyplachovat mozek, jak to bude genialni, aby se tam tesila a byla s tim vyrovnana... Bude t tezsi, nez pred tim, bo uz tak nejak vi, do ceho de... do male se desne tesila. a do dneska se neintegrovala ackoli tam rano prichazi s usmevem od ucha k ucho, prochazi cele patro a na kazdeho rve Morgen! ja to fkt nechapu... Rano me tady od osmi prudi, at uz jdeme, ale jak se za mnou zaklapnou dvere, je jak smyslu zbavena
2. zář 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuděrka malá, je mi jí fakt líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: já myslím, že hlavní rpoblém bude asi fakt v tom, že jim nerozumí...ne? já jsem zatím v pohodě, Julka se do školky zatím ani náznakem nechystá - teda do tý normální,velký, ale už dvakrát byla tady v MC v "předškoličce" a tam je bez problémů od půl devátý do půl dvanáctý.Jenže to tam zná, zná ty děti a zná "tetu Lenku"...jedna holčička tam chodila taky do předškoličky a teď má nastoupit do normální školky a je z toho nešťastná - :frowning2: v MC je jen pár dětí, takže je čas se jim věnovat, což v normální mš není, že...a s tím vyplachováním mozku...já nevím, já jí teda na většinu věcí připravuju a snažím se ji pozitivně motivovat, když chci, aby to bylo v pohodě. Je fakt, že třeba moje nadšení pro mytí vlasů fakt nesdílí :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně tak jsme ji připravovali na Huga, ona to pak uměla jak básničku, že bude mít brášku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky to neproběhlo úplně ideálně, ale to sžívání netrvalo zas tak dlouho...

k Vánocům chci Julce nadělit kočárek, nádobíčko pro panenky...nějakou knížku?
3. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ona rozumi, ale neumi se vymacknout... snazim se ji proste rozburat ten blok co ma v hlave... uprime receno predstava volnych dopoledni me laka...doufam, ze szivani ve skolce bude jednodussi, nez se pozdeji drtit nemcinu :grinning: Na jachouse jsme ji nijak nepripravovala a uz je uplne v pohode..... rekla bych ze za to muze on...strasne dobre a ni reaguje. ona ho nechtene mrzaci a on se tlemi... no a ji se libi, ze ji ma rad ze se na ni smeje atd...
jeee, nadobicko ma elou jeste po mne z vychodniho nemecka :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tlapi já Jonyho nějak zvlášť nepřipravuju, on ví co je to školka :grinning: , chodil s babičkou občas vyzvednout bratránka, když se mu tam nebude líbit tak ho tam dávat nebudu, nechci to lámat přes koleno když to není potřeba a jsem stejně doma s Dorkou, ale chápu ty to máš jiný já se občas "zbavím " jednoho dítěte mám tu babičky ty tuhle možnost holt nemáš
já se fut nemůžu zbavit dojmu že ten problém je v jachoušovi , eliška mi přišla vždycky docela společenská a v tomhle věku toho stejně děti moc nenamluví no tak uvidíš jestli ta velká školka bude lepší snad se to brzo poddá

včera jsme měli dobrej den , nejdřív jsme byli v místních železničních opravnách na dni otevřených dveří to se Jonymu moc líbilo :dizzy_face: a pak odpoledne na náměstí byli střeboveké hry máme úžesný zážitek, byla jsem na Jonáška hrozně hrdá , jako část programu tam vystupoval kejklíř a na každý trik si bral z publika nějaké dítě jako pomocníka a pak ho odměnil takovým tím zvířátkem který se skládá z balonku, jonášek pořát otravoval že chce koupit to zvířátko tak jsem mu řekla že se musí přihlásit když ten kejklíř vyzve někoho aby mu šel pomoc no a on mormálně po vyzvání šel za ním, řekl mu jak se jmenuje a děla to co mu řekl , a teď se držte co spolu dělali , trik se jmenoval večerníček ,krkolomnám způsobem si vzl jonyho na ramena a pak nesedl na takový to cirkusácký kolo což je teda vlasně jen jedno kolo sedátko a šlapky a objížděl s ním kolem dokola a ještě furt dělal takový blbosti jako že padá a tak jsem teda místy měla docela nahnáno aby mi nepřizabil dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no dopadlo to dobře jonášek dostal balonkový měč a byl šťastnej jak blecha a já hrdá že bal tak odvážnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ovšem naše slečna je nějaká marodná včera měla trochu teplotu večer už přes 39 a ráno dokonce 39,6 to jsem u joáška v živote nezažila :confused: no tak jsem jí dala čípek a jsem zvědavá co se z toho vyklube protože kromě rýmy kterou teda má už dva týdny jí nic není, dokonce v noci psala líp než když je zdravá, klubou se jí dva zuby mohlo by to být k tomu ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ještě k těm dárkům, moc nevím , nás teď čekají jonyho svátek , narozeniny a vánoce :grinning: no chci mu koupit povlečení mašinak tomáš nebo bořek stavitel, nějakou knížku, pak jsme ještě uvažovali že mu na vánoce koupíme lyže (bazarový :grinning: ) nějaký už opravdový baťoh aby si b něm mohl nosit svačinu a pití když někde jdeme a to je asi vše :sweat_smile:
6. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak poslušně hlásím, že jsme stále ještě vcelku. Snažím se teď trochu odpočívat.....je to nezvyk, ale příjemný :grinning:

Mig
Jony je teda fakt šikulka :sunglasses:
Ze zoubků být teplotka může, ale 39,6 se mi zdá na první zoubky už hodně. Pokud by se to brzy nezlepšilo, tak bych raději naklusala k dr. Lepší jít jednou zbytečně než pozdě. Přecijen je to ještě prcek :wink:. Johy tenkrát byla kromě teplot také bez příznaků a nakonec jsme byli rádi, že jsme to chytli včas. Tak držím pěsti, ať je v pořádku!
6. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Všechny vás moc zdravím. A poslušně se hlásím do klubu. :grinning:
7. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bezva! vitej! :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq: mne prave rikal tatka, ze jsme se strasne blbe integrovali, hlavne brachove, ktery sly do skolky, az kdyz byly starsi.... uz to vypadalo, ze tam nebudou moct bejt...takze po zkusenostech prej cim driv tim lip... a pak nebudu zastirat, ze predstava volneho dopoledne me celkem laka.

uvidis, ze jony bude uplne v pohode, kdyz ti o nic nejde :slight_smile: tak je to dycky... kdyz clovek neco potrebuje, tak to nejde, kdyz to je jen tak mimochodem, tak to neni problem :slight_smile:

zeleznicni opravny by zajimaly i me :slight_smile:
Jony je fakt format! To je bezva!

dorce prejeme brzske uzdraveni a drzim palce, at je to en viroza... tydle brutalni teploty byvaji casto jen virozy na 3 dny, ale stejne je potreba k dr. zajit a vyloucit anginu atp.

s tema darkama to mame stejny.... taky vsecko najednou... ja koupila talir hlubokej a melkej s krteckem k svatku. k narozkam asi kolo a k vanocum nevim.... elousice batuzek ma uz asi rok :slight_smile: nosila si v nem piti a babovky na pisek... tedka ho ma do skolky.
7. zář 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jandulinko vítej doklubu a něco nám o sobě prozraď :wink:

Tlapi tak to máte asi rodový co :grinning: :grinning: :grinning:
jakej má Eli ten baťoh tady ve městě nic moc nemají a na netu se to blbě pozná nejrači bych to viděla naživo :sweat_smile:

Dorka furt hicuje, ráno jsme byly u dr. zatím to vypadá na tu virozu možná se z toho vyklube šestá nemoc prý může mít ty teploty až 5 dní,pokud se do středy neosype tak to budeme řešit dál , chuděra je fakt hotová a dneska už nechtěla ani sedět jen ležet nebo se nosit tak jsem vytáhla po dlouhý době šátek a šátkovali jsme :dizzy_face: teď už víc jak tři hodiny spí :sweat_smile: tak jsme zvědavá co bude dělat v noci :grinning:
7. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq:
to jsem rada, ze ji "nic" neni, tak drzim palce, at ro rychle spadne! Hlavne bacha na dehydrataci! Hlavne at hodne pije... Elous byla jednou pekne vyrizena. nemohli jsme do ni dostat zadny piti, kdyz mela nejakou strevni chripku (to bylo, jak jsem v letaku ucila) a jen nechutne bezvladne lezela... Tata uz se bal, ze bude muset na kapacky do nemocnice, ale nastesti se chytla na stavu z dusenejch jablek se skorici cukrem a citronem, tak jsme ji to po lzickach davali a za pul dne vztala z mrtvejch...

loni byla na trhu pro 2lety dite jen salewa
elousice ma http://www.scoutdoor.cz/salewa-tom-backpack/ a je docela fajn az na to, ze moc nefunguje zip. resp. je nesikovnej. letos uz je na prezku, coz je lepsi. http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php?mod_nr=sa_32901&k_id=0202&hot=0

mne se tehda libil hlavne http://www.doldyruksaky.cz/pro_kazdy_den_turtle.html ale ten byl od metru tj. od 3 let, takze kdybych kupovala batoh dneska, tak nevaham... doldy je moje srdecni zalezitost, miluju jejich batohy! jinak tady maji vsecky skolkove deti http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php?mod_nr=de_32601&k_id=0202&hot=0
ale koukam, ze je toho v nabidce uz docela dost, tak je z ceho vybirat....

ale holky tady chodi se super sladkyma ruzovyma princeznovskejma... myslim, ze je docela zbytecne "vyhazovat" za znackovy batoh, ale my to proste udelali, protoze jsme si rikali, ze bude treba na ty zada o chlup lepsi a deti bude vic... nase zkusenost je, ze kvalitni batohy vydrzi dyl, nez nejake obyc, ale verim, ze se da v pohode sehnat batoh i za kilo, ktery dobre poslouzi.

jinak se skolkou pokrok! dneska me nechala prebalit jachouse na zachode zatimco snidali ve skolce a hlasila mi pak:'mami, ja jsem nevriskala'. a pak me po obede nechala odejit domu pro lizatko a nervala. tak se snad blyska na lepsi casy. drive jakekoli pokusy odmeny nebrala v uvahu a tvrdosine vriskala hlava nehlava... Alle mozna, ze se mnou jen cvici a bavi se tim, jak ji to zeru. fakt nevim...

O. ma dneska narozky, tak mastim delat vecu, doufam, ze nas deti nechaj dneska, abysme si udelali peknej vecer...

O. vcera hlidal obe deti cely den! Normalne daval jachousoj AIO jsem zirala jak puk.... (v obyvaku totiz moltexky nemam a byl linej si pro ne jit) a upekli babovku! to mam chlapa, co?

ja byla na bazaru a nakoupila zimni hadry elousoj, drevenej nakladni vlak (hraje si s tim hodiny a hodiny) a nejaky knizky... Ja tydle blesaky, kde jsou super znackovy hadry za 3 ecka a vsecko ostatni za euro miluju :grinning:

no a pak jsem byla na patchwork marktu a jsem nadrzena na siti, jak blazen... prihlasila jsem se na kurz, tak uz se desne tesim!
7. zář 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek