• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
na sraz nabizim i nas byt 5+1, ale neni to moc inteligentni reseni, kdyz jste obe z ct. ale kdyby se vam chtelo spolecne na vylet a prochazku a tak, tak klido brdo...
budes zkouset pekarnu pred vanoci? nebo vydrzis az po?
12. pro 2007 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a musim se pochlubit! delam babicce trinecky vanocni patchworkovy prostirka na stul a kdyz to otik videl, tak prones:" ty vole doprdele to je krasny! to jsem necekal, to je uplne bozi..." vite, jak mi je z toho vyroku krasne? takova pochvala vazde dokaze divy... pripadne dam foto do alba, az bude hotovo...
jo a dejte mi tip na nejake vase nejzamilovanejsi cukrovi, prosim prosim.
12. pro 2007 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tlapicko, vzhledem k tomu, že sníh nebude, je klidně možné, že bychom s miquel přijely na kole :grinning: :grinning: :grinning: vozíky máme, cyklostezka je hotová, tak co:wink: :grinning: :grinning: :grinning:

naše nejoblíbenější cukroví jsou vanilkové rohlíčky, právě je odcházím péct:wink:

já chci taky něco úžasného patchworkového!!!zaplatím!!!klidně v naturáliích :grinning: :grinning: :grinning: nebo eurech :grinning: :grinning: :grinning:

s pekárnou nevím, ale asi to vydržím:wink:jestli dojde :angry:

miquel, jdete teda zítra do MC? potřebuju někoho se zkušenostma s látkovýma vložkama, neboť...ehm...mrcha je zpátky :angry: :angry: :angry: takže chci vyzkoušet nějakou tu alternatívu, uvažuju i o mooncupu, no zatím spíš bojuju s důvěrně známými nepříjemnými pocity :angry: :angry:
12. pro 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zapoměla že jdu zítra ráno ke kadeřnici takže do MC nepůjdu , ale mohly bysme jít v pátek :wink:

moje nejoblíbenější jsou taky vanilkový rohlíčky :slight_smile: , ty jsme pekli v neděli s mamkou jinak mám taky ráda linecký s marmoškou a pak nepečený vosí hnízda

já mám zatím napečený 3 druhy + jedno nepečený zkoušela jsem raffaelo kuličky no docela dobrý, ale čekala jsem víc :sweat_smile:

o mooncupu jsem taky uvažovala ,ale asi to nechám na později stejně bych chtěla co nejdřív další mímo a tak by tady ležel zbytečně a třeba ho časem i trochu zlevní :sweat_smile: holt jsem skrblík :grinning:
12. pro 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel a ty sis ty vložky šila sama, žejo? jestli se teda nepletu...teď jsem brouzdala na netu a jsem z toho taková ...no moc chytrá ne:-/ uvažuju o těch popolinkách, ty jsou tak asi nejlevnější, taky jsem skrblík, ale navíc nešikovnej a manuálně nezručnej :grinning: :grinning:

taky chci co nejdřív další mímo, i když u nás si tak úplně nejsem jistá, jestli je to dobrej nápad, vzhledem ke stavění :grinning: :grinning: a ty už jsi přemluvila taťku:wink:?

tak já jdu na ty rohlíčky :sunglasses:

jo, s tím MC v pátek se ještě ozvu, budeme doma celá rodina, tak třeba budeme něco podnikat, ale spíš se ozvu, že půjdu, jak to tak znám :sunglasses:
12. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja uz mam v cesku taky kolo a vozik, tak muzem prijet i na kole, akorat se mi zda dosti neprakticke vzhledem k tomu, ze den je kratky... pokud se sejdeme po spani mrnat, tak nez bych prijela, musela bych jet zase zpatky :confounded:
jinak auto mi zustava doma, tak pohoda...
lenchi, ja nic uzasneho patchworkoveho neumim!!! ale casem az bude klidek, tak neco vyrobit muzu... rozhodne nee uz letos. a co by to jako melo bejt? ja totiz nic neumim! ale predplatila jsem si casak svadlenka. to je o patchworku a vypada hoooodne prakticky... tak snad nebudu zklamana. kdyz budete chtit, klido zapujcim. babi psala, ze vcera dosla...

s cukrovim jste me moc nepotesily. u nas vanilkovy rohlicky spis zustava, ale cveli ulky jdou na dracku, to jo...
13. pro 2007 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, v pohodě, já bych stejně teď neměla kam patchworkový věci dát, když se za třičtvrtě roku stěhujeme do provizoria...pak si u tebe něco objednám do novýho, za těch pár let se to naučíš úplně dokonale :grinning: :grinning: :grinning:

psali mi, že mi posílají tu pekárnu, tak by mohla dnes nebo zítra dorazit...jůůůů já se těším - nevím, jestli to vydržím :confused: :confused:

holky, co kupujete dětem k Vánocům? My máme pro Jůlinku: stan (takový domácí, an schovávání:wink:), pak takový ten labyrint s kuličkama, jedno dřevěný zvířátko na kolečkách a knížku s říkankama (tu jí nepůjčím, ale budu jí z ní číst). A pak dostane ještě od dědečka takový parník (má zastrkávací komínky, různě veliké, procvičování motoriky) a od babičky mikinu, čepku a asi jí ještě koupí panenku. Ale mě to teda z naší strany přijde docela chudý, na druhou stranu, ona si nejradši hraje s botama a tříděným odpadem :sweat_smile: :sweat_smile: Asi ještě pořídím nějakou plastovou hrací a svítící věc - teda nevím jakou, ale snad budou mít něco levného v tescu a pak nějakou dřevěnou hračku - chtěla bych takové ty navlékací kroužky na tyč - nebo to může být i plastové...no nevím, co ještě vymyslím. Co chystáte vy?

Jo, tlapicko, mám recept na mrkvový kuličky, ještě jsem je teda nedělala, ale je v tom jen: mrkev(300 g), cukr(300 g) a piškotový drobečky (10 piškotů)- mrkev s cukrem se uvaří, pak se přidají ty piškoty - správně se má dávat i citrónová kůra a obalovat to v kokosu nebo ořechách, ale obalím to v drobkách z piškotů a mám cukroví pro naši malou mlsalku, aby jí to nebylo líto, že nic nesmí:wink: jsem zvědavá, jaké to bude...rohlíčky vanilkové jsou výborné, tak snad se podaří i toto :sunglasses:
13. pro 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, miquel, diky moc za ten univerzalni recept na chlebik. uz jsem sama uvazovala, ze si to musim nejak odskouset a zjistit pomery co ceho atd... jinak my davame vetsinou mliko a ne vodu...

darek: taky si lamu hlavu, ale my nic kupovat nebudem. leda by mi neco padlo do oka. chtela jsem vydrazit kocarek drevenej na ebayi, ale nejaka baba me preplatila, takze smula. na stedrej den budeme u babicky v 3nci a myslim, ze se tam pro ni nejaky darek urcite najde, aby ji to nebylo lito, aby mela radost ci co.. kdybychom byli na stedrej den sami 3, ta neco dostat musi, ale takhle se o to postaraji jini... ja vazne nevim... jsem skrblik jako miquel, ale jeste ke vsemu se mi nic nelibi a nedokazu si nic vybrat... treba plastovy hracky k nam nesmi... tak jsem ochotna pak pustit nejakej chlup za neco fakt super nicmene drazsiho, protoze ji vzivote nic nekupuju...
jo a otik rikal, ze bysme ji meli poridit panenku, ze po me ji davat nemam, protoze jsou vsecky ostrihany. to je co? ale pockame po jezisku, jestli nahodou nedostane... straslive me nebavi hrackarstvi. jediny hracky, co se mi libi jsou dreveny a latkovy, ale v klasickym hrackarstvi, kde je samy pvc se mi to vubec nechce hledat... asi jsem jeste moc mala na to, abych mela miminko...

Lenchi, az udelas ty kulicky dej vedet, jaky to je, ju? Moc se mi do toho nechce, kdyz to neni osveceny, tak zbabele pockam :slight_smile:
14. pro 2007 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, Jůlinka dostane panenku od babičky - koupila jí takovou multifunkční, co když jí mačkáš různé končetiny, tak říká různé věci (mama, tata, pláče, směje se, povídá si, mlaská, když jí dáš dudlík a pak chrupká...), nejsem si jistá, nakolik to Juli ocení, aspoň že nebyla drahá, to by mi přišlo zbytečné...

my jsme teda Julce pak ještě koupili dřevěný kostky, žádný neměla...a u nás je hodně hraček taky dřevěných, plasťáků má jen pár - z nich nejvíc frčí kostka - taková multifunkční, co je taky jako vkládačka a má hodně aktivních prvků, tu má už několik měsíců a pořád na ní objevuje něco nového.

Taky mě nebaví hračkářství, protože do nich aby člověk chodil s jasnou představou, co chce, což většinou nemám, nakupuju v tescu a včera jsme byli tady v obchůdku s dřevěnýma hračkama, hlavně manža se tam vyžil, všechno zkoušel a ze všeho byl nadšenej, koupil takovýho ptáčka na kovový tyčce - ptáček je na pružince a klovavým pohybem poskakuje po té tyči dolů, taková kravina, no tak to Jůlince koupil, ale spíš si s tím hraje sám, protože s tím se nedá hrát, na to se dá jen koukat :confused: ale má z toho radost :grinning: :grinning:

je srandovní, jak Jůlinka neumí řít "i", takže místo pipi říká papa a pořád to dohání modulací hlásku, pipi u ní zní jako papa, ale hrozně vysokým hláskem :grinning: :grinning:
16. pro 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, no my to s hračkama taky moc nepřeháníme , protože si s nima Jony moc nehraje :unamused: nejvíc ho baví krámovat skříně :grinning: , většinu toho co má mu koupili babičky a tak, my fakt kupujeme minimum a i tak taťka nadává co máme doma krámů :grinning:
zatím pro něj mám hraci mobil(plastový :sweat_smile: ) veliký leporelo se zvířátkama, přemýšlím že mu koupíme odstrkovadlo motorku ale ještě uvidím jestli seženu nejakou hezkou
místní hračkárna je děsná, taky spíš nakupuju v tesku
počítám že stejně dostane kvantum věcí od babiček a strýčků a tetiček :slight_smile: a navíc si myslím že z toho stejně ještě nemá moc rozum a je mu jesno jestli dostane jednu hračku nebo deset
16. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte! Jdu s dotazem ohledne tech separacek popoliny. Prosim zavaznou finalni objednavku. Kolik jich mam koupit? Uz bych tam radsi skakla, at to mam z krku, pomalu se chci zacit balit, tak at to nemam na posledni chvili. otik ma v patek vlno, tak nad ranem vyrazime.
Jo a taky mam spatnou zpravu. ten tyden v lednu tam nebudeme... slibili jsme znamejm rakev na hory a kdyz zustanu s autem v cesku, tak to nemuzeme predat, takze se vrtim s otikem 1.1. do fr. tak to budeme muset odozit az nachumeli :slight_smile:
17. pro 2007 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůlinka má odstrkovadlo slíbený od tatínka, že jí ho vyrobí k narozeninám, teď by jí stejně bylo k ničemu, ješět neťape, snad někdy začne :grinning: :grinning:

myslím, že ona toho k Vánocům od příbuzných zas tolik nedostane - já ne že bych jí chtěla zahlcovat na Vánocem dárkama, ale věděla jsem o věcech, který ji chci pořídit a Vánoce byly dobrý důvod a pak taky na jůlinku já zas takový skrblík nejsem a ráda jí dávám nové hračky, většinou z nich má radost:wink:

tak já musím frčet, papa, jdu nás chystat na plavání, dnes jde s námi i tatínek:wink:
17. pro 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko já bych chtěla jednu karabičku těch separaček, jen teda nevím jak to doručíš když tu nebudeš zůstávat :sweat_smile:

holky já jsem zase na prášky, Jony měl trochu rýmu jako vždy a v noci začal kašlat, no přes den kašlal jak starej tuberák, tak jsem rači odvolala plavání a dávám mu mucosolvan no jestli se to nezlepší tak zase budu muset k doktorce :frowning2: už jsme tam skoro tři týdny nebyli tak už je na čase :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jak to proboha děláte že máte zdraví děti :angry: :slight_smile:
docela jsem sázela na ty bylinkový kapičky na posílení imunity ale jak se zdá tak nám to nezabírá , homeopatika nám taky nepomohly, tak fakt nevím co zkusit, jedině že bych ještě prubla tu derivační koupel co tu o ní byla taky diskuse :slight_smile: :grinning:

jediná pozitivní zpráva je že mi konečně dorazila myčka, bohužel ne ta co jsem chtěla , protože výrobce nějak nestíhá pořád posouvá datum tak jsem si nakonec objednala trošku nižší třídu , protože jsem fakt nechtěla ještě na vánoce mýt nádobí ve škopku :angry: doufám že nám vydrží dýl než měsíc
17. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, uz jsi delala ty kulicky?
jo a odrazedlo... to jsme koupili elousakoj takove drevene kolo, co ma polohovaci sedatko. takze sedi a bezi:slight_smile:
17. pro 2007 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda zatim nebezi, ale bude
17. pro 2007 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si říkala, že jste asi nemocný, když jste nebyli plavat - my jsme teda byli, ale Julinka dnes celou dobu tak plakala, že jsme to v půlce vzdali :frowning2: :frowning2: a je to hrozný, pořád je taková ufňukaná, asi ji něco trápí, protože i špatně spí, pořád se budí, i když jsem u ní, i když u ní nejsem...snad se to brzo zlepší :pensive: :pensive:

miquel, to je mi s Jonďou líto, máte fakt pech :frowning2: :frowning2: Teď mě napadlo, že Juli je možná taková odolná, protože máme doma bordel a jí se psem z jedný misky, takže se s bacilama kamarádí :grinning: :grinning: :grinning:

jééé, nová myčka, jakou teda nakonec máš? já už se těším, až budeme vybírat do novýho, pořídíme nějakou onačejší, než co je tu, protože blbě meje, hehe, ale to jsme kupcům neřekli:wink: třeba je to koneckonců naše chyba, žejo...

dnes jsme prodali byt a koupili pozemek, kostky jsou vrženy...

tlapicko, ještě jsem kuličky nedělala a jestli jsi ještě neobjadnávala, tak mi jedny separačky vezmi, Juli je poslední dobou ráda šklube, takže máme velkou spotřebu :angry: :angry:
17. pro 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobry vecer. Miquel, s tim Jondou, napadlo me, jestli nema treba horsi imunitu, protoze byl tak nemocnej, jako malicky miminecko... Jestli se to s nim netahne... Je to pech. Elousvydrzi vsecko, nekdy ji necham zmrznout tak, bych mela zapal plic i ja a ona ma nudli u nosu, jak jde spinkat a jak se vzbudi, tak nic... zkus se zeptat pani doktorky a ja zkusim prostouchnout svagrovou, jestli ji neco nenapadne, uvidime se po vanocich...
Ty separacky dam Lenchite, jestli to neva a predate si to spolu, ju?

Lenchi, stavila bych se u tebe 23.12 jeste nevim v kolik, to se jeste domluvime. Budete doma? zitra pro ty separacky skocim. nic neobjednavam, maji to tady v kamenem detskem svete :slight_smile: takze 1 a 1 krabici.

Lenchi a kde budete bydlet nez potavite? ja vam tak zavidim... a kdy se budete stehovat?
17. pro 2007 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, 23. nevím jak budeme doma, ještě teda nejsme úplně domluvený, ale předpokládám, že pojedeme navštívit tchýni, má 23. svátek a taky jim předáme dárečky k vánocům, ale na nějaké hodině se snad shodneme - a ty tady úpřes svátky víc nebudeš? myslela jsem, že bychom se někde sešli všichni i s miquel...

my budeme do konce srpna bydlet v našem bytě, pak se přestěhujeme k mamce na pár měsíců - uvidíme, jak půjde rychle stavba, hoši tvrdí, že to bude za 4 měsíce hotový, čemuž moc nevěřím, začít bychom chtěli v létě, ale těžko říct, jak to bude se stavebním povolením... :angry:
18. pro 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, nevim, jak nam to vyjde, ale predpokladam, ze to bude celkem hekticky.resp. 23.-28. jsme v trinci a vzhledem tomu, ze manza nedostane dovolenou, tak se vracime 1.1. do nemecka. mezi tim chceme dat na servisku auto, jelikoz uz ma najeto rocni km a to ho mame od kvetna :( na silvestra budeme sice u nasich, ale s brachou, takze to urcite nevyjde se sejit s vami.kdyz by vysel cas, tak bych cinkla a vymyslime neco on fly, ale opravdu nechci nic slibovat, jelikoz jeste mam nejaky kamosky na behani u nasich atp. ten sraz jsem planovala, jak bude manza v n. a ja se budu valet u nasich...
nebo me napada, co kdybychom naplanovali trirodinny vylet... ze bysme vzaly i tatinky a sli nekam vsichni s detma?

jo a pokud neklapne 23. tak co 28. navecer?
18. pro 2007 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo lenchi, jeste jsem zapomnela... s tim bydlenim to mate fajn. ne ze by to bylo super bdlet s rodicema, to ne, ale mit zazemi, kam se clovek muze uchylit na nezbytne kratkou dobu je fajn. ja toho vyuzivam hodne a je to super. straslive to vsecko ulehci!!!
18. pro 2007 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko nebo to můžeš vyložit u nás my asi doma budeme

tak jsme dneska byli u dr protože Jony se dost zhoršil dýchá jak astmatik a kašle až mu natahuje :frowning2: :frowning2:
takže je z toho zase zánět průdušek jak hrom, dr mi říkala že tu prý řádí nějaký virový zápal plic, že mám jonyho držet v klidu :grinning: :grinning: aby se mu to ještě nezhoršilo , no to se lehce řekne, nemá teplotu a lítá tady jak čamrda
jo taky mě napadlo že se to s ním táhne už od malačka, proto jsem mu koupila ty kapky má to posilovat imunitu jenže zatím teda nic moc , ještě přemýšlím že mu koupíme Wobenzin, ten by měl taky pomáhat pokud je dítě často nemocné ještě se zkusím zeprat doktorky
nemyslím že mám doma nějak moc uklizeno :sweat_smile: , u babičky leze klidně do posr.. kurníku a honí kocoura, rozhodně to není skleníkový dítě fakt doufám že něco vymyslíme nebo mě z toho fakt klepne aby měl antb. každej měsic :angry: :angry:

jo Lenchito ten novej baráček závidím ale ty starosti ne, budeš mít někde doma ten projekt docela jsem zvědavá , všichni známý co stavěli mají patrový baráčky nikdo přízemní :wink:
18. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel: kdyz mela eli loni v zime kasel. porad se to nelepsilo a uz to trvalo 3 tydny, zacala se svagrova strachovat, ze ji bude muset dat asi antibiotika. muj tatka obvodak na dospelaky byl zasadne proti a strasne se zasazoval at jeste pockame, ze u miminek (byly ji tak 2 mesice) to strasne ovlivni budouci obranyschopnost atd. atb u deti do jednoho roku by pry mely byt jen nevyhnutelnych situacich, rika tata. Takze jestli to leceni Jondovi nejak ublizilo, tak to nejaky kapicky asi nevyresi. Bude si muset tu obranyschopnost ziskat a vypestovat sam, protoze o ni prisel. Zkusim se i na ten vobenzym zeptat, jestli je to jen "nepomuze neublizi" nebo jestli to opravdu muze pomoct! urcite se ale doktorky zeptej, jestli by se to nedalo resit nejak komplexne, kdyz se mu to porad opakuje. pokud je dobra, mela by ti neco poradit!

vylozit to u vas muzu, ale jde mi i o to, abych si vyzvedla ten nakup, co na me u lenchity ceka :slight_smile:

co si myslis o spolecnem vylete, pokud bude jonda fit? vasi muzicci pracuji nebo maji volno mezi svatkama?
18. pro 2007 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, toho 28 se mi to zdá lepčí, kdyby to šlo, nebo můžu svůj nákup pro tebe nechat u miguel, to se rozhodni, jak chceš:wink:

miquel, já si nemyslím, že by Jony byl skleníkový dítko, spíš jsem tak blbě vtipkovala, jaký jsme Juli a já čuňata:wink:

až budeme mít projekt, tak ti ho samozřejmě ukážu :dizzy_face:

tlapicko, srazík s tatínkama u nás asi nehrozí, manža není moc družící se typ... :sweat_smile:

jo a bydlet s rodičema není nic moc, ale u mamky to půjde, má 4+1 a bydlí tam teď už sama, takže se v pohodě vejdeme...barák máme nakonec velkej jak kráva, ale projektantka říkala, že to se zdá, že kdyby to bylo na patro, že by to bylo podlahově asi stejný, ale nevypadalo by to tak mega :sweat_smile: :sweat_smile: když my nemáme kde ubrat, když jsme se snažili myslet i na technické zázemí a špajzku a garáž a tak...snad to nějak postavíme:wink:
18. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, nizkej barak je uzasna volba... pokud mate velkej pozemek, tak nevidim problem. je je jedina vece, ze se zda byt jako mega sidlo, ale vse je pri ruce, zadny vzpirani vysavace do patra atd... doufam, ze nas pak pozves na koulaudaci a poucime se z vasich pripadnych chyb :slight_smile: co sklep? budete mit sklepik? asi ne, ze? to je strasne drahy.
tu predavku bych asi nechala na to toho 23 u miquel, jelikoz se bojim, abysme nedorazili 28. moc trapne pozde.... dycky nez se vykumprdime a ono je to 4 hodiny jizdy, takze bych nerada prudila nekde v 10 vecer... a jeste byla celej den nervozni, at jedem co nejdriv...
to je skoda s tema tatinkama... ten muj se naucil druzit...
jo a nebudete neco kupovat? chtela jsem ty vicevrstevny plinky, na noc, jak mi doporucovala miquel, ale asi je lucinta nema skladem...

Miquel, koukala jsem, ze vsecky stoji kolem 40kc za kus. nevis, jestli je jedno kdo je sije nebo mam jit cilene po tech popoliny? lucinta ma jen totsbots tusim. jo a normalne tady stoji moltexky 10euro za balik, coz je stejna cena, jako pemprsky(ja teda kupuju jumbo packy nebo na letaku za mnohem min). proc jsou v cesku tak drahy? 425 a 260 je trochu rozdil teda...
18. pro 2007 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko, ty máš v rodině doktory, to máš dobrý :wink: a švagrová je pediatr , to by mě fakt zajímalo jaký má názor na ten wobenzin
jinak já Jonymu i mě dávám tyhle kapky, http://www1.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01416955, dneska jsem se paní ptala jak dlouho to může trvat než mu to pomůže , no nedostala jsem žádnou konkrétní odpověď, ale prý to vypadá že je celaj zahleněnej tak to může trvat docela dlouho :unamused: , ona se prý díky těhle preparátů zbavila i astma , ale čištění celýho těla jí trvalo 2 roky , tak uvidím jsou to přece jen bylinky tak nemůžu čekat zázrak na počkání a když už nic jinýho tak mu to snad neuškodí

no s těma Moltexkama si my vyrazila dech to by se fakt vyplatilo kdybys nám je kupovala v Německu co :grinning: , no jenže jsou trochu neskladný :sweat_smile: , no já kupuju ty dvojkový a jsou v poho zatím mám zásobu, ale je to škoda že lidi co se chtějí chovat ekologicky tak musí platit mnohem víc , nad tímhle by se měla naše vláda zamyslet :angry: :angry:

no náš taťka je starej bručoun , na takový srazík by mi asi nekejvnul :sweat_smile:

lenchito tak mi když tak písni kdy by se ti to hodilo se tady stavit , ju :wink:
19. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, kdyz budes chtit, tak ti ty moltexky privezu. mame totiz rakev, tak uz asi tolik s mistem bojovat nebudem :slight_smile:
koupila jsem vam ty separacky, bohuzel to bylo celkem prebrany a ta krabicky maji trochu prolomeny to otevirani. snazila jsem se vykoktat slevu, ale pani byla neoblomna. tak se omlouvam, kdybych tam zasla driv, byly toho haldy a bylo to rasny,akorat nevim, jak to zdeformuju pri prevozu, tak si hlavu moc nedelam.
jo a proc jsou ty moltexky dvojkovy? je mezi jednickovejma a dvojkovejma rozdil jen v baleni nebo i
necem jinym? zacinam mit pocit, ze v cechach je ekologie pouze byznis a jsem tim pekelne znechucena...myslim ze to neni vladou... ale spise vychcanosti chytrejch lidi. no fuj! jo a koupila jsem nejakou nahnedlou plinku za 4 e. je hodne chlupata, tak uvidime, jestli by zmakla s ctvercovkou spani. neni na tom vyrobce ani co to je, nic...
toho vyletu je skoda... no uvidime, tu predavku udelame a kdyz mi vyjde den, tak se treba sejdeme....
doma si vytisknu, co jsi mi o jonyho nemocech povidala, ukazu ji ty kapicky atd... a uvidimeco povi. nejdriv to teda zkonfrontuju s dedou, at mame nazor dospelaka a deckare a uvidime, jestli budeme chytrejsi.

jo a kdybyste nektera ty moltexky preci jen chtela, tak mi dejte vedet jeste dneska, skakla bych pro ne zitra rano....asi si koupim jedny pro sebe na zkousku. celkem me to laka, kdyz to stoji vpodstate stejne jako pemprsky...
19. pro 2007 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.wollkinder.de/50061595d50e6632f/50061595d91290651/50061595d91291154/50061595d91410093.php
tydle plinky jsem asi koupila, akorat staly 3,95 sjou tam tri. je to keprova vazba a je to chlupaty... tak jsem zvedava, jaky to bude
19. pro 2007 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko tos mě teda nahlodala :grinning: , já mám sice ještě asi 120 plínek , ale teď přes zimu je používám víc pokud jdeme ven , no ty dvojikový mají třeba občas prasklou vnitřní gumicku nebo nakřivo ustřižený okraje ale na funkci to nemá nějaký zásadní vliv , hlavně jedna vychází na cca 4kč což je dost rozdíl oproti 11kč, ale asi zatím nepotřebuju třeba až pojedete příště :wink:

tak jsem koukla na ty plínky takhle vypadají dobře ale neumím německy takže si moc nepřečtu jenom to že jsou bavlněný :grinning: :grinning: , al asi nemají více vrstev co, no ta látka se zdá taková silnější než u normálních plínek, já jsem měla od disany zavazovačky byly docela dobrý , jsem zvědavá jak budeš spokojená :slight_smile:
19. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okidoki,takze priste :slight_smile: jeste pockame co lenchita. :slight_smile: tedka nevim, jestli jsou ty plinky jedno nebo dvojvrstvy, ale jsou v pracce, takze to neomrknu.
jo a dala jsem do alba to patchworkovy prostirani pro babi :slight_smile:
19. pro 2007 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky, vy perete obe ve slizu? a pak me jeste napadlo, jestli nechcete jednu tu chlupatou, co jsem dneska koupila na odskouseni.... at jako vim od odbornic, jestli jako jo nebo jako ne, bo ja nemam srovnani... priste bych ji vyzvedl z5
jo a miquel, jakys kupovala ty mltexky, kdyz jsou ty dvojkovy jen malicky a veliky?
19. pro 2007 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek