• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
No co bych o sobě napsala. Jsem z České Třebové, doma mám jednoho předškoláčka, manžela, fenku (trošku přerostlého Jorkšíra :slight_smile: a dvě kočičky. A teď ještě ke všemu tři malá koťátka. Máme takovou mini chovatelskou stanici britských koček, když se vám bude chtět tak koukněte na naše stránky. (www.prucats.webnode.cz) :wink:
Jinak v lednu očekáváme dalšího člena rodiny, zatím nevíme co to bude, ale pokud se bude chtět ukázat, tak bych to chtěla docela vědět. Honzík by chtěl brášku, já bych docela chtěla holčičku, ale hlavně ať je to zdravé to je nejdůležitější. Před pár dny jsme koupili na aukru vozíček za kolo, tak jsem zvědavá jaké to bude. Já vím je to dost brzy, ale ono to snad rychle uteče.
Pokud chcete ještě o mě něco vědět, tak se klidně zeptejte, ráda vám odpovím.
Zatím ahojky!
8. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že máme šestou nemoc, Dorka si včera odpo schrupla 4 hodiny a od té doby je bez teploty dneska se jí objevila vyrážka tak hurá to je "dobrá nemoc " :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapi ten doldy je krásnej :dizzy_face: , ale nejsem si jistá že chci dát za baťoh 500 :sweat_smile: když v něm bude nosit jen svačinu možná až bude starší, každopádně díky za inspiraci :wink: :slight_smile: a držím palečky ať ta školka vydrží
o. je teda šikulka :grinning:

jony jde zítra poprvé do předškoličky v mc tak jsme zvědavá jak to tam zvládne :sweat_smile:

jandulinko tak to vypadá že třebová tu začíná mít převahu, já jsem taky z čt :grinning:

my máme taky vozík za kolo , croozer, dorka v něm jezdí od 4 měsíců , nejdřív se jí to teda moc nelíbilo ale teď je spokojená, jen tu není moc tras kde by se dalo jezdit :confounded: na silnici s ním nejezdíme to se bojím, a do terenu to taky moc není, ale jinak super věc :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to neni fer, vypada to, ze vsecky online maminy bydli jen v trebove.

jandulinko vozik vam chvalim a doporucuju :slight_smile: a jsem zvedava, co te za nama privadi, protoze jsme tady takovy odstrasujici pripadi, se kteryma se nikdo nechce bavit :slight_smile:

Uz jsem nadrzena jak blazen, takze pojedeme provetrat kola uz v nedeli na mistni sportoviste, kde je detsky den :slight_smile: Elous do nas porad husti, ze by si strasne prala kolo s opravdickejma slapkama... tak ho asi dostane k narozeninam... ale jak ho budem vybirat i teda neni jasny. O. ji chce koupit bmw s tim, ze kdyz to vyuzije e. dva rky a jachous dva roky, tak se to vyplati, ale ja to odmitam hlidat na hristi a pak bejt nastvana, kdyz t nekdo ukradne...tak jsem zvedava, co vyberem :slight_smile:

hlasim zlom ve skolce!!! dneska me poslala domu pro cokoladu. za 45 minut jsem mastila z5, bo mi volala Iwona, ze ji zase Mia hryzla jak svina a ze je smutna, tak at radsi prijdu... a taky jo. vubec nebrecela jen tam sedela u obeda, jak hromadka nestesti a jak me uvidela, tak se rozbrecela a zacala mi licit, jak ji pohryzala... Ma tam do tedka cerveny slince. Ta mia ma tatku itala a je desne akcni a jak jsou holky obe dominantni, tak to jiskri. mazec.
po obede, kdyz byli na zahradce jsem zase mastila dom a zase si tam zpusobne hrala a nasbirala mi orisky do kapsy... vypada to, ze psychicky natlak nese ovoce a ja klepu na co se da! Hura hura hura. Presne jak jsem cekala... je to radikalni zlom ze dne na den... Ona bud rve a neprestane nebo proste nerve.... zadny fnukani pred mamkou se nekona... Drzte palce, at to tak je i dal!

jo a hlasim, ze jsem nasla zalibeni v kocarku, asi starnu.... Jachous v nem bud cumi nebo rve. spi dycky max. 10 minut, coz je uplne dokonaly, bo domu prijde vyrizenej a tady chrape jak mrtvola :dizzy_face:
9. zář 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi jak jako odstašující případi :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak Jony to dneskave školičce zvládl na jedničku :dizzy_face: nebo možná na jedna mínus :grinning: prý na něj přišel nějakej smutek a zalezl do domečku a asi 10 minut fňukal ale když "teta" vymyslela aktivitu kreslení a lepení tak ho to přešlo a pak když jsem pro něj přišla tak se mu ani nechtělo domů :grinning:

já jsem zase přišla docela na chuť šátku :sweat_smile: nevím nějak mi to přijde takový mazlivější než manda :grinning: :grinning: dneska Dorka hrozně kňourala asi jí trápily prdy a jediný místo kdy byla v klidu bylo v šátku ještě že je tak lehká a dá se v pohodě nosit na břiše :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak dnes jsem byla v ústí na prvním těhu plavání :slight_smile: bylo to docela fajné, akorát jsem přišla domů a práskla sebou rovnou do pelechu. Moooc příjemně mě to unavilo ...
Mějte príma večer...
Snají
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím kde jsi přišla na to, že jste odstrašující případi, mě se zdáte fajn :wink:

Na tento web jsem narazila náhodou, když jsem scháněla informace a když už jsem byla tady, tak jsem se mrkla
jestli tu není nekdo z okolí. A ono jo, tak takhle jsem vás našla.

Nevím jestli to mám vůbec psát, abych vás nenaštvala. :sweat_smile: Když já jsem začala dávat Honzíka do školky, měla jsem z toho děsný nervy. A ukázalo se že úplně zbytečně. U nás to bylo opačně, začal brečet když jsem pro něho přišla, že ještě nechce domů a ať jdu pryč. :confused: Přesně takhle jsem z toho byla vykulená, ale na druhou stranu jsem byla
ráda že ho do školky nemusím nutit. S občasnými vyjímkami mu to vydrželo až do teď.

Tak jsem zase začala uvažovat o tom, že si pořídím šátek. Předtím jsem to zavrhla, že je to dost drahé. Ale zase
mě to začalo lákat. Pravděpodobně si ale nový kupovat nebudu. Budu ráda když porádíte, když už máte zkušenosti. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady nikdy nikdo s nama´nezustane, tak proto se mi zda, ze jsme nejaky divny :grinning:

janduli: se skolkou muzu jen zavidet :slight_smile: ale kdyby jsme nemeli jachyma a byli v cechach, tak by to bylo urcite vsecko uplne jinak... Drzim palce, aby se to nezvrtlo, az se male narodi, ale 5tilety honzik ma snad uz rozumu dost, takze to budete mit urcite v pohode. Nevidim duvod, proc bych se mela zlobit, proste jaky si to udelas, takovy to mas :slight_smile:

satek urcite vsechny do jedne doporucime. Neni to moc velka investice, protoze kdyz si koupis jety (nic mu urcite nebude), tak ho pak za stejne penize prodas.... s kamoskou rikame, ze noseni do 3 mesicu v satku by melo byt narizeny zakonem :grinning: strasne to ulehci praci, usetri cas a nervy!

jako idelani pomer cena vykon se mi zda sanami exklusive (krome pastelky).nestoji to balik a je to pohodlicko. Elasticky satek me nijak nedojal (mam pujceny od Lenchi)
ja mam didyho, je o neco lepsi, nez sanami, ale o dost drazsi, takze pokud clovek nenosi moc, tak se to nevyplati. Kdybys chtela, muzu ti nabidnout muj guatemalsky, ve kterem jsem nosila Eli (ted ho ma lenchi) http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=114462&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
lenchi mela na julinku medley, tak Ti treba rekne, jak se ji to zda...

Kazdopadne dulezitejsi, nez satek je nejake ergonomicke nositko, coz je veliky pomocnik a pohodli samo... porad rikam, ze je lepsi si koupit o tri tisice levnejsi kocarek a k tomu satek a mandu, ktery covek pak dobre proda :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tlapi, tak mám rozjednané tři šátky všechny jsou od Vatanai (cena 1000 - 1200), tak uvidím jestli bude ještě nějaký volný. Docela jsi mi vsadila brouka do hlavy s tím nosítkem Manduca, hned jsem koukala na nabídku. Ale bohužel poptávka je zatím větší než nabídka. :frowning2:
Tak nevím užiju oboje? Nemám si raději koupit jen jedno z toho? :unamused: Podle toho co píšeš, tak je asi důležitější nosítko nežli šátek co?
Kocárek jsem taky sehnala v bazaru docela slušnej za 1500,- Kč.
11. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janduli: nektery miminka v mande nechteji bubec byt... pro mimisaka je lepsi satek a to o hodne! vatanai mela kamoska a je fajn na maly mimi, pak uz neni pohodlny, ale pak uz je zase lepsi manda....
jak rikam, idealni je mit oboje. kup si satek jetej, prodej ho za stejnou cenu a pak si kup mandu :slight_smile:
kdyz budes mit chut, jukni sem:
http://www.pavuciny.cz/?act=main&sid=12

jachous se treba nechal nosit v mande od malinka, ale nevydrzi v ni zdaleka tak dlouho, jak v satku...
11. zář 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
á naše oblíbené téma nošení :grinning:

musím trochu oponovat Tlapičce mě přijde pro malý mimi a nezkušenýho nosiče ideální elastický šátek, já ho teda jen zkoušela od Lenchi ale byla jsem z něj nadšená :dizzy_face: kdybych nebyla takovej skrblík tak jsem si ho na dorku taky pořídila :sweat_smile: :confused:
mám šanami je trochu pevnější ( je se lnem) a tak je težší do nej uvázat resp správně utáhnout mimino , ale když už to člověk umí tak to není tak špatný
co se týče nosítek super věc určitě se ta investice vyplatí , bohužel na rozdíl od šátku se těžko schání použitá , určitě bys užila oboje :wink: v nosítku se dá nosit už od narození některý lidi to tak dělají, třeba manduca má novorozeneckou vložku , ale Doroce se s nosítku do 3 měsíců teda vůbec nelíbilo :angry:
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, pěkný a poučný stránky. Udělám to tak jak si psala, koupim si jetej šátek (ale asi od Vatanai - ten mě nejvíc přesvědčil) a pak časem nosítko. Teď mě tak napadlo, že bych si ho mohla přát k narozkám. :grinning:
Jinak vám oběma děkuju za info. :wink:
PS: do alba jsem dala fotku našeho vozíčku a kočárku
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. je fakt, ze jsem srovnavala didyho s mobym a valny rozdil jsem nevidela, ale mozna, kdyz clovek srovna neco obyc s mobym, tak to rozdil je. taky je fakt, ze nemam moznost srovnani laika...

vatanai je fajn, patri mezi ty dobry, to urcite neprohloupis. Doufam, ze se na kole nekdy potkame :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Tlapi didy to je extra třída :grinning: :grinning: ještě teď vzpomínám na ten úžasnej zážitek když jsem si ho půjčila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic mě se hlavně líbí že ten elastickej je takovej míň objemnej takže v zimě když ho máš pod bundou tak to je jako tričko
11. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale to je stejne jedno, bo janda neresi ktery, ale jestli vubec a kdyz tak konkretni:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi to budu ráda, ale do Německa to určitě neušlapu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak už se mi ozvaly dvě jedna už šátek nemá, druhá jo. Ještě počkám jestli se ozve ta poslední.
Snad někomu nenaletím a nepříde mi na dobírku nějaká hadra. :confounded:
11. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neni vsem dnum konec! ja tady zustavat nehodlam a kola obcas do cech vozime :slight_smile:
11. zář 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tady to teda jede:slight_smile: nevím, jestli jsme už vítala jandulinku, tak radši dvakrát než vůbec - vítej a vydrž to s náma:slight_smile:

elastický šátek je fajn, ale na toho mýho cvaldu jsem si ho moc neužila, brzo byl těžkej a nebylo to v tom elastiku ono...teď nosím už výhradně v ergu (ne všichni mají mandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), víceméně na zádech a je to pohodlnější - ale Hugo je fakt velkej, myslím, že minimálně deset kilčo :sweat_smile: :sweat_smile: Julku jsme do roka nosila v šátku na břiše a přestala jsem jen proto, že měla dlouhý nohy!!! Však se můžeme domluvit a sejít se, můžeš si osahat šátek tlapičky, mrknout naživo na nosítka a na děti v nich...zajdi někdy do MC, já jsem tam pečená vařená, máme tam teď nově "eko" čtvrtky, dvakrát do měsíce, teď by měla být debata o třídění odpadů s někým z EkoBi, chystám několik dobře mířených dotazů a mám trochu strach, že mi nebudou zodpovězeny, ale třeba budu příjemně překvapená:slight_smile:

jo a tlapi, ty jsi měla nějaký dobrá vztahy s šanami? nevíš jak dělají prezentace, s kým se domluvit a tak? já si můžu prohrabat jejich web a najít kontakty, jen mě napadlo, jestli tam nemáš nějaký vazby:slight_smile:

jo a jadnulinko, co by tě jako těhulku zajímalo - nějaký téma, přednáška apod., na co by sis s chutí zašla? myslím teda k tématu těhotenství:slight_smile:

tlapi, gratuluju k školkovým úspěchům!
11. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek zensky! Kde to vazne?

ZISO????
15. zář 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
pořád jsem ještě vcelku, i když už jsme párkrát měli sbaleno....malej se nějak nemůže rozhodnout.....

Už několik dní to tak od 9h do 15h vypadá, že každou chvíli jedem, no a pak to začne slábnout a v noci to přestane úplně. A další den to samé....tak nevím :unamused: . Každopádně už mě to takhle nebaví. Jestli ještě ven nechce, tak ať dá pokoj, a jestli jo, tak ať šupajdí naráz a netrénuje nás.....no jo, není to nic hrozného, hlavně, ať to nakonec dobře dopadne.
Manžel má pořád strach, že zbytečně oddaluju odjezd do porodnice a že pak budem rodit v autě (do porodnice to mám 7minut pěšky a 5 autem). Já si ale myslím, že až to fakt přijde, tak se to nebude dát přehlédnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Snad.

Každopádně nás může být vic klidně za pár hodin, nebo taky až za týden. Nakonec je to fakt jedno....jen aby to pak šlo dobře!!! Jestli má být druhý porod spíš lepší než první, tak jsem v klidu :wink: .

Až něco bude, ozvu se.
15. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso já už sondovala v orlickým deníku jestli náhodou :grinning: :grinning: :grinning:
já to takhle měla s dorkou a když už mě to nebavilo tak jsem nakonec prubla ten nápoj a hezky se to rozjelo :grinning:

nebude náhodou manžel zítra ve firmě , my pojedeme do ústí tak bych se stavila pro ty separačky :wink:
15. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, myslime na Tebe! a miminka bedlive studuju tez :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešek opět proběhl podle známého scénáře.....no jo, chlapi :angry: :grinning:

Mig
odpoledne by tam manžel být měl, nebo někdo jiný (to i dopoledne). Dej nějak dopředu vědět přesnější čas a zařídím, aby ti někdo separačky vydal :slight_smile: - nejspíš manža. :wink:
15. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslušně hlásím že zíša už postoupila do klubu dvojmatek :slight_smile: vítej :grinning: :grinning:

dnes v 5 ráno se narodil Honzík , cvalda je to pěknej , 3,92 kg :astonished: :grinning:
cituji sms:Trošku jsem vás napínal a dával si na čas , ale závěrečné zrychlení bylo mistrovské
:slight_smile: mamku jsem vzbudil ve 3 ve 4 nás taťka donutil vyrazit směr porodnice a po 5 stríhal šňůru :sunglasses:

no nevypadá takhle ideální porod :grinning: :grinning: :grinning: normálně mě to tak naladilo že bych si možná dala ještě jednou říct :grinning: :grinning: :grinning: tak za 5 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moc gratuluju a přeju hodně štěstí a ať vám ten kluk roste jako z vody :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak už jsem zase konečně tady. V sobotu nám začal stávkovat počítač a nechtěl mě připojit na internet. :angry: Už jsem měla normálně absťák. Včera nám opravili počítač a dnes mi hodný pan technik zapojil zase internet. Hurá!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zíze moc gratuluji, taky bych takový porod v lednu chtěla. :wink:

Novinky u nás: nejen počítač kleknul v sobotu i mě zkolil nějakej bacil (bolest v krku, rýmička, kašílek) :frowning2:
Teď už se cítím docela fajn. V pondělí jsem se dozvěděla u doktora skvělou zprávu čekám holčičku! :grinning:

Lenchi ráda se s tebou někdy sejdu, bude to fajn naučit se pracovat s šátkem. Do MC jsem chodila asi před 2-3 lety s Honzíkem, ale moc jsem se tam nechytla. Třeba to teď bude jiné a budu tam chodit ráda. Tak až zkolím ty bacily tak se můžem domluvit. :wink:
18. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zise gratulaceeeeeeeeeeeeee :slight_smile: ty jo, to byl fofr! no jo, tak se těším na porod, jestli to druhý bejvá rychlejší než první, tak se taky mám na co těšit :grinning: (moje děloha už teda pilně trénuje, což je dost opruz)
holky, byli jsme na jarmarku dneska a bylo to super, ochutnala jsem biošunku a to je teda lahoda, tu bych jedla každej den, ale musel by mě někdo sponzorovat :sweat_smile: a vůbec jsme se tam skvěle najedli a donesli si domů ještě zásoby.....všechno to hlavně chutnalo a VONĚLO tak doopravdicky......nemám chuť na nic z normálního krámu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, mooooc gratulujeme!!!!!tak to byla paráda, takový porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík je pěkný chlapeček, koukala jsem na fotku v novinách :sunglasses: :sunglasses:

jandulinko, gratulace k holčičce, tak budte mít taky páreček, já mám pocit, že tady je to skoro standart :grinning: :grinning: :grinning: byyz, neporušíš pravidlo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jandulinko, jak se bude jmenovat?

u nás jsou šílené časy...obě děti zlobí se spaním, jsem pěkně vyšťavená...Hugo mě má za živý dudlík, budí se snad po hodině, strašný, když mu nedám, tak řve a probudí se Julie a je to ještě mnohem horší...včera se Juli vzbudila afest řvala (netuším proč), naonec jsme byli vzhůru snad hodinu a půl, a že by o to dýl ráno spali se opravdu říct nedá. Někam odstraním Julku aspoň na dvě noci a budu to muset nějak řešit...drasticky :frowning2: :frowning2:

nojo, však oni z toho vyrostou...tak jsme si aspoň postěžovala:slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jméno ještě nemáme, je to tak strašně těžký jedno vybrat. :unamused:

Lenchi chtěla bych tě nějak podpořit, ale vůbec mě nenapadá jak. :confounded:
Každý věk má něco, o tom bych mohla vyprávět. :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janduli nestraš já furt doufám že to bude lepší a lepší :grinning: :grinning: :grinning:

my naštěstí už spíme v pohodě , dorka se budí jen 2x za noc , prořezali se jí dva zuby a je pokoj, no ale má jich zatím jen 8 takže jestli to takle bude pokaždý tak to se mám na co těšit :sweat_smile:

byyz takovej fofr porod není k zahození co, doufám že máš porodnici blízko :grinning:

kdepak se nám fláka Tlapička
21. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se neflakam :slight_smile: z povzdali sleduji, ale nereaguji, bo nejak nevim, co rict :slight_smile:

dostala jsem nejaky lahve (hlavne aventky) na cajicky a tak, nehodilo by se vam nekomu neco. vyfotim a hodim na web, abyste si pripadne mohly vybrat :slight_smile: ja toho tolik urcite nevyuziju...

u nas to funguje tedka tak, ze padam na drzku, ale naprosto dobrovolne. zjistila jsem, ze kdyz vemu j. do kocarku, tak, ze furt cumi a nespi, e. uz ve dne vubec nikdy nespi, ani po skolce, takze odpoledne jdeme na prochajdu plus hriste, tam se deti unavi a znici a do sedmi je tady totalni mrtvo. a ja misto abych si sla dachnout, tak siju :slight_smile:)) pravidelne chodime spat ve 22,30 a elus vstava nejpozdeji v 6,30. je to docela mazec, ale telo si na to zacina zvykat a ja jsem nadsena, jak jsem prudce efektivni....

navic jsem tu narazila na pani, ktera tu chce zalozit cesky klub, tak davame hlavy do hromady, co podnikat a tajne doufame, ze dopadnou kurzy palickovani a patchworku nejen pro cechy.... bude to asi beh na dlouhou trat, tak drzte palce.

Holky, ja teprve ted vidim, jak jsem byla v tom Frankfurtu nespokojena, aniz bych si to uvedomila.... Tady to je proste bozi...
21. zář 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi , my to máme teď taky tak do půl osmý jsou oba v posteli a já mám klid , jen teda obdivuju že jsi schopná ještě něco dělat já jsem hotová a do ničeho se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolikrát tady vytuhnu už o půl devátý :grinning: :grinning: teda do šití bych se klidně dala to mě baví jenže to nemám kde dělat a abych si to tady roztáhla na kuchňslám stole a pak to musela všechno uklízet aby mi dorka něco nesnědla to se mi fakt nechce , potřebovala bych nějakej kamrlík :grinning: o efektivnosti si můžu jen necht zdát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž kdybych zrušila pošítač a televizi tak bych toho taky udělala mnohem víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem se pěkně naprdla protože naše vláda dala návrh na úsporná opatření na příští rok a ten balíček obsahuje návrh na snížení mateřský o 10 %, to jsou ale z prominutím kur.., sami si na platy nesáhnou a maminám peníze brát chtějí :angry: :angry: no doufám že jim to neprojde
21. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek