• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
jééééé, všechno nejlepší Elišce k narozeninám!!!!to to letí!!!

Miq má kreativní nápady :grinning: :grinning: já většinou se snažím zjistit, pproč děti dělají to, co mi vadí...uvědomila jsem si, že Hugo večer asi zlobí proto, že čtu Julce a on se jednak nudí, jednak na sebe upozorňuje, dnes jsem zkrátila pohádku a řekla Julce, ať si čte chvíli sama a ukojila Huga a ona mezitím usnula! mám pocit uspokojení, že jsem dokázala překonat sebe jako určovatelku pravidel, který nefungujou :sweat_smile: a že jsem snad pochopila, co se mi snaží děti sdělit :sunglasses: ale co chce sdělit Eli...? A co zkusit jí tu plínu dát, když ji chce, a pečovat o ni jako o miminko, třeba jí nabídni prso :confused: brát to jako hru, někde jsem to četla v něčem, že pak dítě samo řeklo, že už si nechce hrát na miminko - třeba Julka někdy taky "miminčí", ale když jí začnu "chovat", tak jí to vadí a sama uteče :grinning: :grinning:

co se týče čištění zoubků...jednu dobu jsme vyháněli broučky...ona si čistí zuby bez problémů, ale chce jen sama, ode mě si nechá vyčistit zadní stoličky, ale přední horní zuby, co má nejvíc špinavý a hnusný, ty jí nejvíc vadí, teď jsme to nějak pořešili a už to zvládá:slight_smile:

dnes jsme se domlouvali s Luckou, že budeme chodit do toho bazénu, jen co se nám děti odsoplí, miq, budeš chodit s dětma taky? Lucka mě inspirovala, že to zkusím s oběma dětma, Julku navleču do nějakých pásečků a rukávků, aby se mi neutopila...ono to nějak půjde:slight_smile:

obě děti kašlou, teda zase jen večer v posteli, ale evidentně je to znamení, že je tu podzim a zima a že to bude zase stejný jako loni. No nic, už to neberu tak tragicky, normálně s nima chodím ven a mezi lidi, koneckonců, v MC jsou většinou usoplení všichni, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu pokračovat dnes máme hororový večer my , Jonášek má horečku takže mluví ze spaní a budí se , separovala jsem děti aby se nebudily já s Dorkou budu spát v obýváku jenže ona tu nemohla zabrat no teď už konečně spí oba, doufám že jony nebude mít další zápal plic :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mi nelíbí :confounded:

všechno nejlepší elišce :grinning:

lenchi já ty hry používám jen v krajním případě když se Jony "zabejčí", do tý pusy si nechtěl nechat šáhnou protože je oškádlenej jak byl furt nemocnej a doktoři mu tam šahali , takže důvod jsem znala jen jsem nevěděla jak to udělat aby se mnou spolupracoval ale díky tvému nápadu se teda podařilo :slight_smile:

jo my si taky občas hrajeme na miminko,prso jony odmítl, ale chovat jako mimi občas chce tak mu to dopřeju :grinning: baví ho tak tak 2 minuty :grinning: :grinning: :grinning:

mám obavy že bych ten bazén s oběma dětma nezvládla , jonáš by mě nenechal věnovat se dorce :confounded: to bysme si to asi moc neužili
16. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale když by tam byla Julka? tak by si třeba hráli spolu...
16. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
party mame zdarne za sebou! hura. byl to frcak, ale zmizely z balkonu vsechny dreva, vtracky pily a podobny harampadi. mame uz i obrazky na stenach, no zkratka to tu uz vypada jako u lidi.

Party se celkem vydarila.n elousice dostala hustou hracku... je to takova masina na vyrobu zmrzliny a dalsich veci a dela se to z ruznobarevny plasteliny (tady je uplne jina. takova nejaka mekci a vonavejsi :slight_smile:) vsechny deti si s tim hraly asi hodinu a pul...

v nedeli dopoledne si hrala na miminko, chtela plinku, dudlik a hrkacek, tal jsme ji to doprali, bo to byl "jeji den" z kozy si lizla, ale prisat se ostychala :grinning:
ted uz je zase vsecko ve starych kolejich. Cura do treninkovek... Nijak to nekomentuju...a peru jako vztekla. prasknou 2je na den.

ve skolce chodi curat jak chteji, muzou jit sami nebo si reknou, ze chtej pomoct. tam klasicky chcije do treninkovek stejne jako doma...

s tim negovanim jsme meli neco podobneho a fungovalo to dobre. kdyz jsem sla ja, tak jsem se ptala jestli de taky a jestli pujde prvni ona nebo ja a dycky mastila ona prvni :grinning:. to uz ji ale nejak pustilo....

mne fakt prijde, ze to dela, bo vi, ze mi to vadi, takze se zkusym vystrihat jakyhkoli emoci a nebudu nic rikat... je to pro me strasne tezky, ale zkusim to par dni.... pak bych zkusila nejakou motivaci tj. idealne vymyslet nejakou curaci pohadku :slight_smile:

ted uz mastim pro jachouse, bo tam neco pinda v posteli :(
19. říj 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tlapi, ráda bych poradila, ale nevím jak. Honzíkovi taky docela dlouho trvalo než se naučil na záchod. Ale u vás to bude asi jiný, myslím si že asi opravdu žárlí na malého a tímto si to vynucuje. Nepřemýšlela jsi poradit se s nějakým odborníkem? Mě docela dobře a ochotně radila dětská doktorka, když jsem měla nějaký problém s prckem. :slight_smile: Kdyby se ti nechtělo mluvit s někým osobně, tak by jsi to mohla zkusit tady: http://www.babyonline.cz/ třeba ti tam nějaký odborník lépe poradí než my. :wink: Za zkoušku nic nedáš, že. :grinning:

Ach jo, už mě asi začíná popadat debka z porodu. Pořád na to musím myslet i když nechci. :confounded:
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děcka, tak jsem opět marodi, Jonáš zápal plic Dorka "jen" průdušky oba mají atb. no to nám ten podzim krásně začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

tlapi teď jsem četla jeden příběh maminky co jí děsně iritovalo že se její 3-letá holčička odhaluje na veřejnosti nic nezabíralo , tak jí začali podporovat , jako že se jim to líbí no a prý jí to přestalo bavit a po týdnu toho nechala :grinning: tak nevím jestli by to nezabralo ikdyž chápu i já bych se asi musela přemlouvat abych křičela nadšením ještě ještě když by mi dítě čůralo na koberec :sweat_smile: :confused:

Lenchi jak dopadlo divadlo ?

janduli , no jo u druhýho člověk už ví do čeho jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale každý porod je jiný třeba to bude rychlovka :grinning:
19. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janduli, diky! zkousela jsem par veci resit pres web, kdyz se elousice nemohla zaclenit do maly skolky, ale nikdo se mi neozval, takze jsem tedka takova skepticka k online poradnam.... ale kdyz posilas konkretni odkaz, kde to funguje, tak to rada vyzkousim! diky za tip....porad rikam, ze bych chtela domu na dva dny detskyho psychologa, pak by bylo urcite vsecko lepsi :slight_smile:

u nas bohuzel ani nede o to, ze na zachod chodit neumi, jako spis, ze to proste z nejakeho duvodu delat nehodla....
19. říj 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janduli, ja jsem asi totalni dement, ale zadnou poadnu jsem tam nenasla :(
19. říj 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, omlouvám se, není to tak jak jsem myslela. :sweat_smile: Jednou jsem se tam ptala na něco ohledně mateřské. Pod článkem byla diskuze, kde každému odpovídala paní na jejich otázky. Tak jsem si mylně domnívala, že je to u všech článků. Je škoda že u těch autorů nemají nějaký kontakt, aby se jim dal poslat dotaz. :fearful:
Tak to jsem ti moc nepomohla, promiň. Příště to raději prověřím, než něco napíšu. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene, v pohode, jen jsem si pripadala, jak totalne neschopnej predskolak :slight_smile: prosla jsem jeste par dalsich webu, kde jsem se ptala, ale vetsinou jsou presyceni a zodpovezeni bde trvat cca 4 tydny :unamused:
20. říj 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze jsem udelala haldu clanku na pavuciny, ak kdyz budete mit chut, juknete
22. říj 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi určitě kouknu :wink:

tý jo si připadám jak vánoční stromeček , neustále na mě obě děti visí , zlatě když jsou zdravý a můžeme ven , fakt už nevím co vymýšlet za aktivity :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáte nějaký nápad momo, modelínování, malování, stříhání ,lepení, razítkování, stavění ze stavebnice
jonášek se už ptal jestli půjdeme do školky evidentně ho to doma nebaví :sweat_smile: :grinning:

mám jednu dobrou zprávu , dorotka začala konečně v noci spát, předevčírem se probudila na první kojení až v 5 ráno :astonished: dneska sice už ve 2 ale pak spala v kuse až do osmi takže super konečně jsem se po dlouhý době vyspala a je to supeeer :grinning: :grinning: :grinning: doufám že jsem si to teď nezakřikla :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi ta kojírna je fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu číst dál
22. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. drzim palce, at jsou brzy fit! doma to je fakt psycho...
to nocni spani je supeeeeeeer

ona je fakt sladka, uz na nej vubec neni agresivni, jakoby se to zarleni presunulo z agresivity do miminceni. nevim, co je horsi? mam byt rada nebo ne?

stale nadsene chcije do treninkovek :( tvarim se nadsene, ale zatim nic...
22. říj 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, taky jsem četla pavučiny, kojírna je super, u nás to probíhá obdobně - u vás ne, miq :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? třeba při obědě musí mít Julka na klíně miminko a taky krmí:slight_smile:

noční spaní, co to je??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hugo je stále a stále kojen, včera jsem objevila důvod téhle víc než jindy zvýšené frekvence - máme nový zoubek:slight_smile: nojo, nějak to přežiju, ale předminulou noc, kdy byl vzhůru od 11 do asi jedný a sice neřval, ale neustále byl děsně aktivní a lezl všude a nemohli jsme nikdo spát...tak už jsem trochu ztrácela nervy a přemýšlela o odstavení :sweat_smile: pak jsem objevila ten zoubek, tak snad bude líp:slight_smile:

s miq jsme se před chvílí potkaly v Takku, takže jsme probraly jejich choroby a domácí nudu...je to fakt náročný...

tlapi, myslím, že elouš se snaží upoutat vaši pozornost tím miminčením, to, že není agresivní bych považovala za posun, že vidí, že pro ni bude přínosnější, když nebude zlobit...

končím, jde sem L.
22. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek nekoji a ni nekrmí panenky je to přece chlap né :grinning: :grinning: :grinning: už to má srovnaný , občas chce nakrmit dorku ale ta se od něj nedá ani náhodou :grinning:

já dorce dávám na noc nurofen snad už měsíc, už má 3 stoličky a asi se jí začínají pořezávat šipčáky jestli to takle půjde dál tak bude mít do roka všechna zuby :astonished: :slight_smile:

Tlapi važ si příměří, jonášek je na Dorku docela hnusnej, ona mu teda bere hračky a boří stavebnici, ale nedělá to naschvál, jenže to mu nevysvětlím , no takže jí občas něčím majzne po hlavě , chudinku :frowning2: myslím že až trochu povyroste tak to bude docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi pěkný počteníčko a hezký fotky. :slight_smile:

Tak jsem koukala do deníčku Honzíka a našla jsem tam, že mi poprvé spal celou noc (od 21 - 6) ve 2 měcících. :sweat_smile: Ale zase na druhou stranu, jsem ho (tak trošku díky doktorům) kojila jen pět měsíců. :confounded: Dost mě to pak trápilo. Teď si už do toho kecat nenechám!!!!

Jsem docela zvědavá, jak to budu všechno teď zvládat. Bude to už za chvíli šest let, co jsem poprvé porodila. A dost nerada stávám :unamused: a docela ráda si přispím, když to jde. :sweat_smile:
Taky jsem zvědavá, jak se bude chovat Honza až bude sestřička na světě. Zatím si tak trošku naivně myslím, že to bude v pohodě. Je už docela velkej a rozumnej. Ale po dnešku si tím nejsem zase až tak jistá. :confounded: Málem nám před hodinou zabil psa. :angry: :angry: :angry: Takovej výprask už odemne dlouho nedostal. :rolling_eyes:
Dělala jsem v kuchyni Tiramisu a najednou z ložnice sliším jak Sindy tak divně kašle. Tak jsem se šla podívat no a on jí seděl na boudě (látkový) a ona vevnitř. :angry: Vjel do mě šílenej stek.
Já už opravdu nevím jak mu to mám vysvětlit, skoro od tý doby co jí máme doma (no vlastně co trochu poporostla - na štěně si nedovolil), tak jí pořád nějak trápí. Jednou jí dokonce škrtil na vodítku :rolling_eyes:
Myslela jsem si, že už to pochopil, byl docela dlouho klid. Dalo by se říct, že jí taky trochu zkazil, když jí člověk chce pohladit, tak mu jde po rukách ( ne že by kousla) prostě si asi myslí že je to hra, že nám žužle ruce. Snažím se jí to odnaučit, ale moc se to nedaří. Ona je povahově děsnej prdlouš, ke každýmu běží a chce se kamarádit. Byl to prostě blbej nápad pořizovat si psa. Manžel ho nechtěl ale já si chtěla splnit dětský sen a teď se mi to dost vymstívá. Docela vážně uvažuju že ji dám pryč. Tak trošku spolíhám na to, že si jí vezmou naši. :sweat_smile: Že jí tak úplně nestratím. Myslím si, že by se tam měla líp než u nás.
Ty jo jsem se nějak rozepsala. :grinning:
23. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janduli: diky za tip na ty poradny, napsala mi nejaka baba phdr :slight_smile:, ze je to typicky zarleni a ze bychom meli vyhledat odbornou pomoc, tak jsem zvedava, jestli mi nekeho doporuci u nas. mohly bychom to zmaknout, v prosinci... naplanujeme nejakou hromadnou akci?
mate neco v tydnu od 14. 12.? ze bychom se smluvily na nejaky den. radsi bych spise ke konci tydne

to spani je opruz, to kazdopadne.

S tim psem je to husty. Asi si k nemu Honzi nevybudoal moc pratelsky vztah, ze? to by si s nim asi takhle nehral... tezko rict, jestli to jde naucit. drzim palce, at se to zlepsi...
23. říj 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi není zač, hlavně aby ti už někdo poradil, jak na ní. :wink:

Těžko říct jaký má k ní vztah, někdy je na ní strašně hodný povídá si s ní, mazlí no a občas se s ní pere. :unamused:
Dnes je Honzi hodnej, protože je marod. Nejdříve měl jen hrozný kašel, pak se přidala rýma a dnes má i teplotu s bolestí hlavy. Doufám že to zase od něho nechytnu. :confused:

Akce by byla fajn, já zatím na tento termín nic neplánuju. Tak uvidíme, jak to dopadne. :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: neuvazovala jsi o dvojkocaru? kamoska prodava maclaren za dva a pul tisice. je to mrte nosici mamina, ale vyuzila ho hodne. je dost jetej, ale funguje porad dobre. objektivne mu nic neni, jen je videt, ze ma uz nec za sebou....kupovala ho na ebayi :slight_smile: nejakou pani v praze uz ma rozjednanou, takze kdyby te to zaujalo, tak to neni jistota.... ale zkus zauvazovat.
25. říj 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi zatím teda neuvažuju....pořád doufám, že to zvládnem bez.....před porodem takovej obří krám kupovat určitě nebudem (mně přijde jako obří krám i jednokočár teda)
v tejdnu od 14.12. mám možná porod, takže se nepřidám :grinning:
už je pozdě, dočtu a dopíšu zejtra
jenom si musím postěžovat, dneska mě pomalu seřvala sestra v laborce (byla jsem na krvi), co jsme to dítěti vybrali za jméno, že je takovejch hezkejch jmen a my vyberem takovýhle a zakončila to větou "rozmyslete si to matko, jinak vás Bůh potrestá a budete mít další holku" (takhle strašně se jí nelíbilo jméno Vincent, Darju přešla bez komentáře)
no, čím víc nad tím uvažuju, tím neslušnější mi to od ní příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slusny neslusny, nazor muze miit jakej chce, mne se treba ibi mnohem vic vincent nez darja :slight_smile: takze tak-
26. říj 2009 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každýho věc jaký dá jméno svému dítěti, každému se líbí jiné. Ale ta sestra to teda pořádně přehnala! :angry: Určitě to byla nějaká stará bréca. Podle mě je to teda dost neslušný. Měla si svůj názor nechat pro sebe a ne ho takhle hnusně prezentovat. :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jandulinko, to je sice pravda, ale uprimne, Ty se setkavas v cechach pouze s korektnima lidma? Ja jsem teda na podobne vystupy zvykla a nikterak me neprekvapuji...

tady to nezazivam, protoze zatim jeste nevladnu natolik jazykem, abych to umela rozsifrovavat :slight_smile: Sladka nevedomost je bozi, ale jak dojedeme do ceska, tak pomyslnou facku od okoli slizneme vzdycky nejdyl na prvni benzine :pensive:

btw. ta darja se mi sice nelibi, ale s marinkou to zni spolu bajecne :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já tomu fakt nerozumím, co je to za boží trest mít další holčičku :astonished: :confused:
hlavně aby byli děti zdravý a jaký mají jméno to je snad jedno
já jsem teda nějak nezaregistrovala že bysme o těch jménech mluvily, Darja je teda zvláštní a Vincent to je v pohodě, každý má holt jiný vkus , ikdyž Darja bude mít hezký zdrobněliny, Dorota se taky skoro nikomu nelíbí ale zdrobněliny už jo :slight_smile:
kamarádce manžel navrhoval Bohumilu a Vlastimilu a to jsem teda šla do kolen nelíbilo se mi ani jedno jí teda taky ne, naštěstí pak manželovi "vnutila" toničku :grinning:

byyz ani se ti nedivím že se ti nechce do dvojkočáru obzvlášť v praze, my to zvládli bez něj v pohodě ty jsi zkušená nosička takže si myslím že to nebude problém :wink:

Tlapi jsem zvědavá co ti ten psycholog poradí

u nás se normálně vyřešil problém se spaním, jeden večer se mi fakt nechtělo jít lehnout s Jonášem , byl tu bordel jak v tanku a já když se s ním rozležím tak pak už se mi do ničeho nechce , tak jsem mu přečetla pohádku a řekla mu ať si ještě chvíli povídá s medvědem co dělal celý den a tak a Jonďa na to kývnul já odešla makat jen jsem mu nechala otevřený dveře a on do 10 minut sám usnul bez řvaní že se bojí a bez naší přítomnosti :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: už to tak praktikujeme asi tři dny a zatím dobrý tak snad mu to vydrží :wink: sice nechápu co se stalo že to najednou jde asi se nějaký problémy prostě časem vyřeší sami :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda byyz, to je nátěr, ta sestra, co si to vůbec dovoluje? A co je na tom špatnýho mít další holčičku???to je síla...nic si z toho nedělej, my jsme si s hugem taky užili svý a myslím, že ještě užijeme, i u doktorky mi přišlo, že se sestra trochu zdráhá ho oslovit jménem :sweat_smile: btw. mě se taky líbí víc Vincent než Darja:slight_smile: myslím, že by z ní byla brzy Dája, jak by to Márinka vyslovovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi, taky držím palce, ať to s tím psychologem vyjde...Julka taky teď trochu žárlí asi, pořád se na mě věší :fearful:

ale možná to souvisí i s tím, že jsou oba nemocný (nic zásadního, kašel rýma), chci s nima pobýt chvíli v klidu doma, aby se vykurýrovali, takže nůďo...

jo a Hugo chodí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je hrozně srandovní :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi mně nevadilo, že se jí Vincent nelíbí, ale že mi cizí ženská pět minut nadává za to, jaký jsme pro naše dítě vybrali jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak koukám, že už jsem nepsala dlouho....takže všechno nejlepší Elišce k narozeninám, koukala jsem na pavučiny a máte zase super fotky :slight_smile: co s tím počůráváním nevím, snad ti ten psycholog poradí
miq Márinka měla v roce 16 zubů, tak schválně :grinning: jojo, si říkám, když vy ste to zvládli bez dvojkočáru vy, tak snad já taky.....jako ještě možná v Leťáku, když bych třeba musela někam dojít, tak by se mi nechtělo pořád jedno dítě vláčet na sobě, ale tady se jede hlavně na MHD a to je mezi náma dost opruz i s jedněma golfkama, natož dvojkočár, taky doufám, že se Márinka brzo oprostí od kočáru....už ujde do krámu a zpátky (cca 300 m jedna cesta :grinning:)
Bohumila a Vlastimila by mě zabily :slight_smile:
Lenchi myslím že Dája ještě dlouho nehrozí, pro Márinku je miminko hají (stejně jako polštář, kočárek, spinkat....) její slovní zásoba je dost omezená
Hugo jako fakt chodí? tak to velká gratulace, taky mám pro tohle mimino objednanej rychlej vývoj hrubý motoriky, tak snad to vyjde :grinning:
jandu jo, byla stará, řekla bych těsně před důchodem :grinning:
27. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz myslím že vás neporazíme už se klube 12 zub ale jestli zvládne další 4 za měsíc to teda nevím :grinning: :grinning:
my jsme Jonáška "trénovali " tak dva měsíce než se Dorka narodila , skoro všude chodil pěšky aby si zvykl, takže ani moc nechtěl do kočárku když jsem vozila Dorku :wink:

Lenchi gratuluju k chození Hugo je šikula :slight_smile: přeju brzký uzdravení :wink: a pevný nervy :sweat_smile:

pozoruju že žárlivost začíná být oboustraná, když Dorka vidí že Jonášek se mazlí tak okamžitě přileze a chce se tulit taky :grinning: :grinning: no jsou to zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak kde to vázne :confused:

Tlapi, kukala jsem na fotky žes na párty pekla veky, byly dobrý ? mohla bys mi hodit link na recept taky se chystám péct a budu ráda když budu mít ověřený recept :wink:

včera jsem zadělala žitný kvas , tak jsem zvědavá co z toho vzejde :grinning: jednou jsem to zkoušela ze sušeného kvasu a to mi teda zplesnivělo, tohle vypadá zatím dobře :slight_smile: už začíná bublat tak jestli se povede tak vám pak písnu jaký je ten ? na dámě do nebe vychvalovaný " kváskový chléb

dneska byly děti morový, dorka se naučila "prdět" jak to dělá Jony když jezdí s autem , a jelikož jí dneska milostivě jedno půjčil tak tady lezly oba po zemi a prděly o106 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chci se zeptat co jste kupovali holkám k 1. narozenínám vůbec nenám žádný nápad kromě panenky a i tom docela pochybuju protože si zatím hraje spíš s autama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a co budete kupovat "sterším" prckům k vánocům , to mě tedataky nic moc nenapadá, uvažovali jsme o Legu nebo Sevě , jo a ještě mě zaujal ten zmrzlinový stroj co dpstala Eli ještě na to mrknu jinak fakt nevím :sweat_smile:
29. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek